WiTopia personalVPN ülevaade – värskendatud 2020. aastal

WiTopia personalVPN ülevaade

Tundub, et WiTopia personalVPN on kokku pandud ideega, mis funktsioone ainult segamini ajab. Selle tulemuseks on jama, väga funktsionaalne VPN, mis võiks kasutada kiiruse suurendamist, aga ka mõned võimalused turvalisuse ja kasutusmugavuse saavutamiseks. Üksikasjade saamiseks lugege meie täielikku WiTopia ülevaadet.


parimaid-VPN-ülevaateid

WiTopia personalVPN on tegutsenud alates 2005. aastast, seega pole see uus laps blokis. See võib tunduda nagu 2000. aastate keskpaik, kuid see on funktsionaalne. See väidab olevat „turvaline ja privaatne” ning sellel on lihtne ja kõnepruukita privaatsuseeskirjad, mis ei luba logimist.

See personalVPN-i ülevaade saab läbi oma plussid ja miinused. Vaatame pakutavaid funktsioone ja katsetame selle kiirust ja turvalisust. Enne kohtuotsuse tegemist vaatame üle ka selle hinnakujunduse, serveri asukohad, klienditeeninduse, voogesituse toimivuse, privaatsuse ja kasutusmugavuse..

PersonalVPN-i kirjeldamiseks on parim sõna „funktsionaalne”. Oma tagasilükkamatu tagasimaksepoliitikaga võib olla väärt proovimist, kuid sellel puuduvad funktsioonid, mida leiate mõne konkurendi eest sama hinnaga või madalama hinnaga. Mobiiliseadmed tunnevad end ka järelemõtlemisena, välja arvatud juhul, kui olete elektritarbija, seega kui otsite mobiilile parimat VPN-i, pole see nii.

witopia-splash-1

witopia-splash-2

witopia-splash-3

witopia-splash-4

Eelmine

Järgmine

Alternatiivid WiTopia personalVPN-le

Tugevused & Nõrkused

Funktsioonid

personalVPN pole funktsioonidega kooskõlas, kuid viime läbi selle, mis tal on. Sellel on MacOS-i, Windowsi ja Linuxi jaoks töölaua klient. See on kole, kuid töötab ja see on ka lihtne.

personalvpn-advconnect

Klient võimaldab kasutajatel hõlpsalt oma ühendust kohandada, sätetega saab valida oma eelistatud protokolli või serveri. Seal on tehniline logi, mis aitab teil tekkida võivaid ühenduse probleeme üles leida. Samuti saate tihvtidega maailmakaardi, mis näitab personalVPN-i serverite levikut kogu maailmas.

See on nii põnev ja kasulik kui lauaarvuti klient saab.

Mis puutub mobiili, siis on teil õnne, sest pole isiklikke VPN-i mobiilirakendusi. Kui soovite oma nutitelefoni või tahvelarvutiga ühenduse luua, peate välja mõtlema, kuidas kasutada pakutavaid konfiguratsioonifaile või juhiseid.

Põhifunktsioonid, mida võite privaatsusele keskendunud VPN-ilt oodata, nagu näiteks killswitch, pole saadaval. Ühenduse katkestamisel või kaotamisel naasete olemasoleva Interneti-ühenduse juurde, nii et võtame WiTopia väite, et personalVPN on näputäie soolaga “tõeliselt privaatne” teenus.

Võite vähemalt eeldada, et jagatud tunneldamine on funktsioon, kui märkate, et kliendil on seadeks „kogu liiklus saata”, kuid peate seda tehes pettuma. Tundub, et see ei tee midagi. Puudutame seda hiljem selles ülevaates.

Veebisait väidab, et ta pakub oma kallimatel pakenditel „varguse režiime koos Tor-tehnoloogiaga”. Nagu selgitame juhendis VPN vs puhverserver vs Tor, on võimalik krüptimist Tori ümber murda. Kui otsite VPN-i, mis pakub täiendavat privaatsust ja turvalisust, pole see tõenäoliselt funktsioon, mille eest tasuda.

Kui olete põhipaketi tellinud, ei saa te OpenVPN-ühendusi kasutada. Nagu me oma VPN-i protokolli jaotuses mainisime, on OpenVPN enamiku kasutajate jaoks parim protokoll, pakkudes nii kiirust kui ka turvalisust, nii et põhipaketi kasutajate peatamine seda kasutades tundub halb otsus.

Samuti ei pea te tavalise tellimusega kasutama selle tormi varjatud režiimi, kuid see pole niikuinii palju müügiargumendiks.

Ainult Premier, isiklikuVPN-i kõige kallim pakett, pakub funktsioonide osas midagi ekstra. Saate oma teenust kasutada ruuteri kaudu, ühendada kaheksa seadet korraga ja saada tasuta WiTopia krüptimisteenust SecureMyEmail.

WiTopia personalVPN funktsioonide ülevaade

WiTopia personalVPN logowww.personalvpn.com

Algab alates $ 417kuustKõik plaanid

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
8

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
30 päeva

Kogu maailmas serveri summa
65 serverit 42 riigis

Töölaua OS-id
Windows, MacOS, Linux

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS, Blackberry

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES, Blowfish-128

VPN-protokollid on saadaval
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

personalVPN võib proovida teile kõvasti müüa kolmeaastaseid pakette, kuid ainult madalaima astme Basicul on midagi väärtuslikku. Kui soovite pühenduda VPN-teenusele kaks või kolm aastat, oleks parem vaadata meie NordVPN-i ülevaadet.

PersonalVPN-iga tasuta prooviperioodi ei toimu, nii et odavaim viis teenuse proovimiseks on selle põhipaketi tellimine hinnaga 5,99 dollarit kuus. Kui soovite oma raha tagantjärele tagasi saada, saate kasutada selle 30-päevase garanteeritud tagasimakse poliitikat.

Kui soovite proovida keerukamaid funktsioone, peate maksma pikema tellimuse eest. Teise astme pakett Pro maksab kuue kuu jooksul 39,99 dollarit ja kolmeaastaseks tähtajaks kuni 159,99 dollarini..

Raha eest saate juurdepääsu OpenVPN-serveritele ja Tor-salarežiimile. Samaaegsete ühenduste arv jääb samaks. Ainult Premier, mis maksab kolme aasta jooksul 209,99 dollarit, pakub midagi enamat, koos ruuteri ja kaheksa samaaegse ühendusega.

Tavaliselt saate maksta PayPali ja enamiku suuremate krediitkaartidega. See ei aktsepteeri krüptovaluutat, seega ei saa te VPN-i paketi eest tasumiseks bitcoini kasutada nagu saate ExpressVPN-i abil (lugege meie ExpressVPN-i arvustust).

Põhipaketi hind 5,99 dollarit kuus, tundub personalVPN esmapilgul mõistliku hinnaga. Võrrelgem seda privaatse Interneti-juurdepääsuga, mis on veel üks meie kõrgelt hinnatud pakkuja, et näha, kas see vastab tõele. Kõigepealt vaadake siiski meie PIA ülevaadet.

Ainult dollari eest kuus kuus on PIA-l tavaline lüliti, mis muudab selle privaatsuse, kiirete serverite ja nende enam kui 3000 jaoks paremaks võimaluseks, võrreldes umbes 60-ga personalVPN-iga. Te saate ka pahavara blokeerijat ja OpenVPN-i kui tavalist, mitte premium-funktsiooni.

personalVPN pole lihtsalt suur väärtus, kui vaatate, mida see hinna eest pakub, eriti kui võrrelda seda teiste teenustega. Isegi 30-päevase tagasimakse korral proovib personalVPN kõvasti siduda teid pikema tähtajaga kõrgema astme pakkidega, et saada funktsioone, mis oleksid mujal standardsed, näiteks OpenVPN-ühendused.

Piiratud funktsioonide ja tavalise VPN-kliendi korral pole kuuekuulise kuni kolmeaastased paketid lihtsalt parima hinna ja kvaliteedi suhtega meie parimate VPN-i pakkujate loendis olevate VPN-ide jaoks.

Kasutuslihtsus

PersonalVPN-is registreerimine on lihtne. Toodete lehel saate valida pakutavate kolme paketi ja erinevate hinnakujunduskavade hulgast.

Võite kassasse lehte nähes muretseda. Kui keskenduda privaatsusele, küsib veebisait ikkagi teie arvelduse üksikasju. See ei tee selgeks, et nende pakkumine on vabatahtlik, kuid saime maksta ilma seda tegemata.

Privaatsust arvestava VPN-teenuse puhul on nende andmete küsimine halb vorm, eriti seetõttu, et vorm julgustab teid oma andmeid sisestama, ilma et oleks selge, et need on valikulised. Hiljem kirjeldame jaotises „Privaatsus” meie muret WiTopia andmete töötlemise osas.

personalvpn-kassas

Kui olete registreerunud ja tasunud, saate oma konto kinnitamiseks ja sisselogimiseks lingi. Pakutav link suunab teid teie kontoalale, kus on loetletud teenused, kuhu olete registreerunud, ja lingid VPN-i allalaadimiseks. klient, uuendage või muutke oma parooli.

See on lihtne ja arusaadav, kuid enne teenuse kasutamist peate meeles pidama teenuse aktiveerimist jaotises „Toimingud”. Kui see on aktiveeritud, klõpsake valikul „allalaadimine / seadistamine”, et saada valikuid oma opsüsteemi kliendi allalaadimiseks.

personalvpn-download

Nagu oleme maininud, pole mobiilseadmete jaoks palju. Saate kas OpenVPN-i konfiguratsioonifaili või muude VPN-protokollide installimisjuhised. Kui olete otsinud põhipaketi, ei saa te OpenVPN-faili kasutada.

Õnneks on töölaua kliendi installiprotsess palju lihtsam. Windowsis antakse teile käivitatav installifail ja see ei koormata teid võimalustega.

Installimine on kiire, kuid meil oli probleeme nende allalaadimislingi kasutamisega. Saime tõrke 404, mille lahendamiseks kulus paar katset, klõpsates tagasi ja proovides Windowsi installilinki, kuni allalaadimine toimis.

personalvpn-main

Kasutades personalVPN-i

Esimene asi, mida pärast kliendi installimist märkate, on see, kui vananenud see tundub. Enamasti on seda siiski lihtne kasutada. Kui klõpsate nuppu „Kiirühendus”, ühendatakse teid automaatselt teie asukoha lähima VPN-serveriga.

Klient pakub ka maailmakaarti, nii et näete, millised serverid kus asuvad. Teil ei saa siiski ühenduse loomiseks klõpsata ja te ei pääse liiga kaugele.

personalvpn-seaded

Eelistuste jaotis võimaldab teil valida eelistatud VPN-turvaprotokolli, lemmik-lüüsiserveri ja muuta muid sätteid. Igal variandil on oma eesmärgi kasulik kirjeldus. See on abiks, eriti mõne täpsustatud sätte puhul.

Selles jaotises leiate ka valiku “Saada kogu liiklus”, mis on jagatud tunneldamise funktsioon, mis ei tee midagi. Uurisime WiTopia klienditeenindusest, et seda küsida, nagu näete allolevas jaotises „Klienditugi”.

personalvpn-liiklus

Klient pole toretsev, kuid see ei muuda keeruliseks vajaliku leidmist, kuna kõigele pääseb juurde peaaknast.

Tõeline pettumus on liides. See ei ole ahvatlev ja võib kasutajaid eksitada, eriti funktsioonide, mida pole olemas, seadetega. Muud funktsioonid, näiteks maailmakaart, tunduvad mõttetud lisanditena, mis võivad kasutajaid ka pettumuseks valmistada.

Kiirus

WiTopia väidab, et selle kiiruse eelis muudab personalVPN-i ettevõtte üheks kiireimaks VPN-teenuseks. Tahtsime selle nõude proovile panna, nii et viisime läbi Ühendkuningriigi baasist kiirusteste mitmetes selle serverites üle maailma. Tulemused on loetletud allpool.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (UK)1128,654.28
Amsterdam2327.593,97
Toronto17626,762,71
San Francisco2775.163.02
New Yorgi linn15226,613.38
Los Angeles30318,802,76
Moskva10827.193.53
Tokyos46515.021.50
Kairo1241,361,86
Jeruusalemm12524.354.06

Tulemused on head, halvad või koledad, sõltuvalt sellest, kuhu vaatate. PersonalVPN-i probleemiks on kiiruse ja jõudluse ebakõla serverist serverisse.

Vaatame siis Amsterdami ja Torontot, mille kiirus oli kaitsmata ühendusega peaaegu identne, hoolimata nende kaugusest üksteisest. Toronto asub Suurbritanniast umbes 3400 miili kaugusel, nii et eriti serveri jõudlus on muljetavaldav.

Kahjuks reageerib see ebakõla just koledale peale. Los Angeles ja San Francisco asuvad Californias, nad asuvad Ühendkuningriigist umbes 5000 miili kaugusel ja asuvad teineteisest vaid 310 miili, kuid nendevaheline allalaadimiskiirus varieerus vahemikus 5–18 megabitti sekundis..

Sama võib näha naaberriikide Egiptuse ja Iisraeliga, mis asuvad teineteisest vaid 250 miili kaugusel. Kiirus nende vahel oli vahemikus 1-24 Mbps. Kiirusel 1 Mbps on veebilehtede laadimine hädas, rääkimata filmi voogesitamisest.

WiTopia ei soovita servereid. Need, mille valisime üle vaatamiseks, valiti juhuslikult. Sellegipoolest on tunne, et teie ühenduse kvaliteet varieerub teie valitud serverist üsna marginaalselt.

Enamiku testitud serverite latentsusajad olid peale lähima serveri ka üsna viletsad. Kui soovite mängude jaoks parimat VPN-i, pole see nii.

Kui teil on oma serveri valimisega vedanud, olete hea päev. Kiiruste saavutamine, mis peaaegu ühtivad kaitsmata kiirusega serverites, mis asuvad kaugemal kui 3000 miili, on muljetavaldav. Kui valite halvasti, peate sundima ringi ostma, kuni leiate serveri, mis töötab sama hästi kui selle kiiruse eelis soovitab.

Turvalisus

PersonalVPN pakub tavapäraseid VPN-protokolle, kuid piirab OpenVPN-i kaudu ühendusi klientidega, kes saavad kasutada oma Premier ja Pro plaane. OpenVPN on protokoll, mida soovitame enamikule kasutajatele, nii et piirangud valmistavad pettumust.

Põhikasutajatele soovitab WiTopia kasutada selle asemel L2TP / IPSec. IPSec kaitseb teie andmeid AES 256-bitise krüptimisega, kuid teadlased on protokollis leidnud nõrgad kohad. Pidage meeles, et IPSec pärineb USA Riiklikust Julgeolekuagentuurist, millel on valitsuse järelevalve osas ebaühtlane maine.

Kui eelistate riskimist paranoiaga, ei pruugi see olla parim protokoll, mida kasutada. personalVPN pakub küll protokolle, näiteks PPTP ja IKEv2, kuid nagu me oma PPTP vs OpenVPN showdownis lahti seletame, on PPTP ebaturvaline ja seda ei tohiks kasutada. IKEv2 põhineb IPSecil ja kuigi see on kiire ja üsna turvaline, on sellel sarnased haavatavused.

Et näha, kui hästi isiklikuVPN-i turvalisus reaalses maailmas toimis, viisime läbi testid DNS- ja IP-lekete kontrollimiseks ning WebRTC-testi. VPN möödus neist probleemideta.

Kuid turvalisuse osas pole see kõik hea uudis. Killslülitit pole, nii et naasete oma kaitsmata ühenduse juurde ja lekitate oma asukoha, kui kaotate ühenduse oma VPN-iga.

Turvalisusele ja privaatsusele keskenduva VPN-teenuse jaoks on see suur puudus.

Privaatsus

WiTopia väidab, et personalVPN on privaatne ja turvaline. Nagu enamik suuremaid VPN-i pakkujaid, lubab see ka mitte jälgida ega salvestada teavet, mis võiks kasutaja tuvastada või mida ta võib-olla teeb.

personalvpn-privaatsus

Näib, et pilk selle privaatsuspoliitikale kinnitab seda. See ei logi või ütleb, et ei logi oma kasutajate kohta andmeid ja see on tema enda sõnul „kujundatud”.

Kuid see pole alati nii olnud. Wayback Machinei kiire pilk näitab, et vähemalt 2015. aastal registreeris WiTopia kasutajaühenduste aja, asukoha ja kestuse. Samuti oli ta valmis seda teavet avaldama seadusliku sunni all.

Privaatsuseeskirjad ei anna alati täpset pilti ettevõtte kavatsustest, nagu näitab meie IPVanishi ülevaade. Kahjuks murenevad valitsusasutuste survel isegi suurimad VPN-teenused ja pakuvad teavet, mida nad väidavad, et nad ei hoia.

WiTopia asub USA-s, mis on luurelepingu 14 Eyes liige, mis võimaldab oma liikmete vahel jagada tundlikke isikuandmeid. Rusikareeglina on väljaspool 14 silma asuvad VPN-teenused paremini kaitstud valitsuste kohtukutsete segamise eest kui selles asuvad.

Privaatsuse seisukohast võib WiTopia – ja me rõhutame, et võiks – panna teid suuremasse ohtu.

Saame üle vaadata ainult selle, mida WiTopia privaatsuseeskirjad täna ütlevad. Me ei suutnud leida kirjeid, mis näitaksid, et ta on ametiasutustega koostööd teinud, kuid nagu tema eelmine poliitika näitab, on ta varem seda teinud.

kui soovite oma identiteeti varjata. Kui soovite alla laadida ilma avastamata, peate tutvuma meie loendiga parimatest VPN -idest.

Voogesituse jõudlus

PersonalVPN-i abil sisu voogesitamiseks Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix või Hulu on segakott. Kõigi voogesitusteenuste testimisel leiti, et mõned said sellega hästi hakkama ja teised ei töötanud üldse, seega ei kavatseta seda muuta meie parimaks voogesitusloendi VPN-is.

See on veelgi pettumust valmistav, kui näete, et personalVPN pakub nelja USA serverit spetsiaalselt Netflixi ja Hulu voogesituse jaoks. On ilmne, et see soovib suunata voogesituse kasutajaid nende juurde.

See pole kõik halvad uudised. Kõik neli USA-s asuvat voogesituse serverit töötasid Netflixiga suurepäraselt, kuigi ainult kaks neist on selle jaoks märgistatud. Puhverdamisprobleeme ega aeglustusi ei olnud – kogemus oli sujuv.

BBC iPlayeri parimate VPN-ide loendis ei arvestata me siiski isiklikku VPN-i. WiTopia ei paku Ühendkuningriigis voogesitussõbralikku serverit ja kumbki seal asuvast serverist ei lubanud BBC iPlayeril voogesitust, nii et peate oma arsti, kes mujal parandama paneb,.

Serveri asukohad

personalvpn-kaart

WiTopia ei näita, kui palju servereid tal on või kui palju riike see asub, kuid see sisaldab loetelu. Me loendasime 42 riigis 65 asukohta, nii et see ei paku teiste suurte pakkujate serveri lähedal kuskil, nagu näitab meie ExpressVPN ja NordVPN võrdlus.

Selle selgitamiseks, miks selle teenus võib olla nii ebajärjekindel, on pikk tee. Mõnel serveril, näiteks San Francisco serveril, mida me testisime, läbib nende kaudu tõenäoliselt palju rohkem liiklust kui näiteks Iisraeli serveril.

Enamik serveritest on hajutatud Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lõuna-Ameerikal on ainult üks server ja Aafrikal ainult kolm. Aasial pole palju parem: ainult seitse serverit ulatub põhjaosast Hiinast lõunasse Malaisiasse.

Kasutajatugi

WiTopia väidab, et pakub personalVPN-i jaoks ööpäevaringset tuge seitse päeva nädalas ja 365 päeva aastas. Sellel on tugijuhend, e-posti aadressid ja reaalajas vestluse funktsioon.

Teadmistebaas on üksikasjalik ja hõlpsalt navigeeritav koos juhenditega, mis aitavad VPN-i seadistada enamikus opsüsteemides. See pakub tuge ka nišiseadmetele nagu Boxbox, mille tootmisest on ammu loobutud.

personalvpn-juhised

Juhendid on ebajärjekindlad. Mõni, näiteks Windowsi seadistusjuhend, sisaldab ekraanipilte koos samm-sammuliste juhistega, teised, näiteks mobiilseadistamise juhendid, pakuvad ainult kirjalikke juhiseid.

Kui vajate tuge, ei pea te e-kirja saatmiseks aega raiskama, kuid kui seda teete, vastab WiTopia mõne tunni jooksul. Iga lehe allosas on võimalus reaalajas vestluse toetamiseks nõustajaga.

personalvpn-livechat

Me ei pidanud kaua ootama vastust tehnilistele küsimustele, kas personalVPN oli võimeline tunnelite jagamist lõikama või oli neil käepide. Selline reageering „nügimine, pilkutamine“ ei ole liiga usutav, kuid kui WiTopia pakub tulevikus neid funktsioone, värskendame oma ülevaadet, et kajastada seda.

personalVPN klienditugi on segakott. Nagu kogu teenus, on see funktsionaalne, kuid see ei tundu olevat lihvitud pingutus. Sellegipoolest on vastused kiired ja peaksite oma küsimustele kiiresti vastused saama, kui otsustate kasutada selle reaalajas vestluse funktsiooni.

Kohtuotsus

personalVPN oleks kandidaat ühele paremale VPN-ile, kui keskendume ainult kiirusele ja valime kirssidega välja, milliste serveritega me ühendasime. Probleem on selles, et saadud kogemus varieerub sõltuvalt valitud serverist metsikult.

See ei ole piisavalt hea teenuse jaoks, mis eeldab, et maksate kuue kuu kuni kolme aasta eest ettemaksu eest kolmest kolmest paketist.

Sellel VPN-teenusel pole lihtsalt luude küljes liha. Tavaliselt eeldatavaid funktsioone, nagu OpenVPN-i tugi, müüakse selle kallimate plaanide korral esmaklassiliste funktsioonidena. Tasuta prooviperioodi pole ja ainult selle kõige põhipaketil on kuuplaan.

Meid ei jäta ka mõned selle väited veenduma. Näiteks väidetakse, et see on keskendunud turvalisusele ja privaatsusele, kuid asub USA-s, kus andmete privaatsust saab kiire kohtukutsega ümber lükata. Killswitchit ei pakuta ja ettevõttel on minevikus olnud privaatsuseeskirjad, mis soovitasid andmeid üle anda.

See ei tähenda, et isiklik VPN on halb, sest see pole nii. See võib olla välkkiire ja klienti on lihtne kasutada, kuid piiratud arvu serverite ja funktsioonide puudumisega võiksite parem vaadata meie VPN-i arvustuste loendit alternatiivide jaoks.

Kas olete varem kasutanud personalVPN-i? Kui teil on mõtteid või arvamusi selle arvustuse lisamiseks, jätke need allpool olevatesse kommentaaridesse. Täname, et lugesite.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map