VyprVPN ülevaade – suur turvalisus – värskendatud 2020. aastal

VyprVPN ülevaade

VyprVPN on olnud pikka aega olemas ja läbi teinud mitmeid suuri muudatusi. Viimane voor on toonud täiustatud rakenduse ja vähem ebaviisaka klienditeeninduse, ehkki kiiruseprobleemid püsivad. Üksikasjade saamiseks lugege meie täielikult värskendatud VyprVPN-i arvustust.


parimaid-VPN-ülevaateid

Viimati, kui vaatasime VyprVPN-i, oli sellel mõned silmapaistvad tugevused ja silmatorkavad nõrkused. Meile avaldas muljet tipptasemel turvalisus ja muu hulgas VyprVPNi omandis olev protokoll Chameleon.

Seda öeldes, keskpärase kiiruse ja hädasti halva klienditoe tõttu polnud see veel VPN-i parimaks valmimiseks valmis. Uue kasutajaliidese kasutuselevõtt õhutas meid aga muude VyprVPN-i ümber toimuvate muudatuste hulgas meid veelkord vaatama ja kirjutama ajakohastatud VyprVPN-i arvustust..

Kuigi mitmed asjad, nimelt klienditeenindus, on paranenud, on ka teisi valdkondi, kus muutused toimuvad ideaalsest vähem. Vaatame, kuidas VyprVPN kavatseb tippu jõuda ja räägime sellest, milliseid muudatusi me teeme ja mis meile ei meeldi.

VyprVPN-i videoülevaade

Tugevused & Nõrkused

Alternatiivid VyprVPN-le

Funktsioonid

VyprVPN pakub funktsioone, mis juhivad ulatust lihtsatest asjadest, mida peaaegu kõik peaksid vähemalt vabalt tundma, funktsioonidele, mida VyprVPN hoiatab, et ärge muutke, kui te tõesti ei tea, mida teete.

Asudes asjade sirgemast küljest, pakub VyprVPN tapmislülitit ja mõnda võimalust, kuidas klient käitub arvuti käivitamisel. Teil on võimalik lasta see rakendust käivitamisel käivitada ja võite oodata oma käsku või luua automaatselt ühenduse.

Huvitaval kombel on need kaks võimalust – käivitamisel käivitamine ja käivitamisel ühendamine – menüü erinevatel lehtedel. See on natuke segane ja muudab ebaselgeks, mis juhtub, kui VPN on seadistatud käivitamisel ühenduse loomiseks, kuid mitte käivitamiseks. Kuid meie testimisel ei suutnud me neid segades esile kutsuda mingeid konflikte ega krahhe, ehkki. 

Lisaks saate VPN-i konfigureerida automaatseks WiFi-võrkudega ühenduse loomiseks, mida te ei usalda. See on suurepärane viis avaliku WiFi ohtude vältimiseks. VyprVPN pakub ka oma patenteeritud protokolli ja DNS-servereid, mida mõlemat käsitleme lähemalt jaotises „Turvalisus”. 

VyprVPN hõlmab kõiki peamisi seadmeid, sealhulgas Windows, macOS, Android ja iPhone. Mobiilirakendused on praegu ühed parimad seal koos võimalusega ühendada käivitamisel, samuti on olemas hävituslüliti ja usaldusväärselt töötavad automaatsed taasühendamisfunktsioonid, muutes selle üheks parimaks Android-tüüpi VPN-iga. 

VyprVPN-Android

Lõpuks on töölaua kliendi valikute menüüs vahekaart, mille tekst on „täpsem” ja annab hoiatuse, soovitades teil mitte midagi muuta, kui VyprVPN-i tugi pole teid selleks käskinud. See on aga suurepärane koht nii tinkereijatele kui ka tehniliste viletsuste jaoks ning võimaldab teil süveneda mõne protokollivõimaluse vastikusse..

VyprVPN-Advanced

Ehkki VyprVPN pole kõige funktsioonirikkam VPN, mida me näinud oleme, suudab see katta kriitilise tähtsusega põhifunktsioone, näiteks tapmislüliti, pakkudes samas midagi neile, kes soovivad oma VPN-i konfiguratsiooniga põhjalikumalt tutvuda..

Sellegipoolest puuduvad sellised asjad nagu jagatud tunneldamise tugi. Eriti jagatud tunneldamine on raskesti leitav funktsioon, mis võimaldab kasutajatel määratleda nende programmide loendi, mis kasutavad või ei kasuta VPN-i ühendust. 

See võimaldab näiteks tarkvarauuendusi alla laadida täiskiirusel, samas kui VPN-i kaudu saadetakse rohkem privaatset liiklust. Selle funktsiooni suurepärase rakendamise kohta saate lugeda meie ExpressVPN arvustusest. 

Samuti väärib lühike märkus, et VyprVPN-i haldav ettevõte Golden Frog pakub ka mõnda täiendavat veebipõhist privaatsusteenust, mis pole VPN-iga otseselt seotud. Üks neist tööriistadest, mis on eriti huvitav, on mobiilsideseadmete jaoks krüptitud sõnumsiderakendus Cyphr. Selle ja muude programmide kohta saate lisateavet meie 99 tööriistast, mis kaitsevad teie privaatsust.

VyprVPN funktsioonide ülevaade

VyprVPN logowww.vyprvpn.com

Alates 250 dollarist kuusKõik kavad

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, UnionPay

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
5

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
30 päeva

Kogu maailmas serveri summa
70+ asukohta

Töölaua OS-id
Windows, MacOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES

VPN-protokollid on saadaval
OpenVPN, PPTP, L2TP, kameeleon

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

VyprVPN pakub ühte paketti, mis on tempo muutus võrreldes kahe pakutud plaani rivistusega, mida ta varem pakkus. Selle asemel, et jääda madalama ja kõrgema astme võimalustega, pakub VyprVPN nüüd kaheaastast plaani. 

Ühtne plaan on nüüd VyprVPN-i Premium-pakkumine, mis sisaldab patenteeritud Chameleoni protokolli ja VyprVPN-pilve. VyprVPN pilv on VyprVPN integratsioon teie valitud kolme pilvesalvestuse pakkuja vahel.

Ehkki enamikul isiklikest kasutajatest pole seda kasu, võivad väikeettevõtted näha oma üleskutset oma meeskonna teabe hõlpsaks kaitsmiseks. Salvestusvõimaluste ja VyprVPN-i pilveteenuse kohta saate lugeda siit.

Kui sellise kuulsa VPN-i korral nagu VyprVPN on igakuine hind üsna kõrge, siis langevad aastahinnad šokeerivalt ja muudavad VyprVPN-i üheks veenvamaks taskukohasuse võimaluseks.. 

Sellegipoolest on VyprVPN-i hinnakujunduses üks oluline aspekt, mis on läbi teinud mõned suured muudatused. VyprVPN pakkus tavaliselt kolmepäevast tasuta prooviperioodi ja kirjutamise ajal näib see endiselt mobiilirakenduses olevat.

Nagu meie varasemas VyprVPN-i ülevaates märkisime, pole see täiesti riskivaba prooviperiood, kuna peate ikkagi sisestama makseteabe ja tühistama plaani enne, kui kolm päeva on valmis või selle eest tasu võetakse. Kuid VyprVPN eemaldab selle tasuta prooviversiooni peagi.

Selle asemel pakub see 30-päevast raha tagasi garantii. Seda võib pidada vaieldavaks käiguks või esialgse kohtuprotsessi toimimise pikenduseks, sõltuvalt sellest, kuidas te seda vaatate. Kui soovite proovida VPN-i ilma midagi maksmata, lugege kindlasti meie tasuta VPN-teenuste artiklit.

Kasutuslihtsus

VyprVPN-i protokoll võtab küpsisefreeside kujundusest välja mõned parimad omadused, mida enamik VPN-i kliente praegu kasutab, ning see lisab teabe tiheduse taseme, mida on tehnilisest vaatenurgast meeldiv näha, esitades seda siiski viisil, mis pole silmanägemine. 

VyprVPN-klient

Kergesti imenduval viisil näitab töölauakliendi peaaken teie praegust avalikku IP-aadressi, teie ühendusaega – milleks loetakse “pole ühendatud” – kui see on nii – protokolli ja krüptimist. Samuti on olemas kerimisgraafik, mis näitab teie allalaadimis- ja üleslaadimisliiklust viimase paari minuti jooksul. 

Kõige selle ülaosas on suur sinine nupp, mis ühendab teid vaikimisi kiireima serveriga. Kui te seda ei soovi, võite serveriloendisse viimiseks klõpsata ühendamise nupu paremal asuval asukohaikoonil. See on üks koht, kus võiks natuke täpsustada.

Parandada saaks väikseid asju, näiteks asjaolu, et serveriloendi vaikimisi akna suurus on väga lühike ja muudab kerimise keeruliseks. Serveriloendit saab hiirega laiendada nagu tavalist akent, kuid vaikimisi vaikimisi pikk vertikaalne aken, mitte lühike kangekael, oleks tore.

Samuti vajab otsingufunktsioon täpset vastet. Nii et selle asemel, et kerida Ühendkuningriigi leidmiseks lõpuni u-ni, ei kuvata seda, kui kirjutaksite lihtsalt Suurbritannia, Inglismaa, Suurbritannia või mõne muu variatsiooni. Tõsi, see on probleem ka peaaegu kõigi teiste tipptasemel VPN-ide puhul, kuid see on väike detail, mida täiustatuna võiks selle kasutatavusele suuresti aidata..

Päeva lõpus on kaebused, mis meil on, väiksemate kasutatavusprobleemidega. Hoolimata pisikestest täpsustustest, mida siin ja seal teha võiks, pakub VyprVPN sujuvamat kasutajakogemust, mis sisaldab siiski palju asjakohasemat teavet kui enamiku VPN-ide standardpaigutus.. 

Kiirus

Viimati, kui me VyprVPN-is sisse logisime, oli kiirus üks selle nõrgemaid lülisid ja tundub, et see on ikka nii. Kiirused, mida oma testimisel nägime, ei ole lihtsalt mõne muu turu tipptasemel võistlejaga väga konkurentsivõimelised.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (Virginia)5294,66319,24
USA.894,9363,24
Suurbritannia8659,2127,91
Brasiilia14026,2913,74
Jaapan16966,9829.50
Saksamaa976.6519.12

Pingiajad ei ole immuunsed, seetõttu pole VyprVPN mängude parima VPN-i jaoks vaieldav ja püsivad allalaadimiskiirused on liiga madalad, et see meie kiireimasse VPN-i loendisse jõuaks. Vaatamata paberil nähtud etenduse välimusele, olime siiski pärismaailma esitusega meeldivalt üllatunud.

Veebilehele jõudes ja sirvimist alustades ei leidnud me ühegi serveriga silmatorkavat erinevust. Veebilehed laaditi kiiresti ja kõik tundus reageerivat, kui polnud ebaharilikult suuri elemente, näiteks manustatud videoid. 

Isegi Brasiilia ja Jaapani serverites suutsime HD-video voogesituse saada ainult alguses vajaliku väikese puhverdamisega. Kuni sirvite või voogesitate, teeb VyprVPN seda tööd, kuid suuremate failide edastamine võib osutuda tülikas. 

Neile, kes otsivad ribalaiusega VPN-i suurte andmepakettide turvaliseks teisaldamiseks, soovitame tutvuda meie CyberGhosti ülevaatega.

Turvalisus

Turvalisuse osas pakub VyprVPN palju kindlaid võimalusi. Alustuseks pakub see mitmeid standardprotokolle, sealhulgas L2TP, PPTP ja mis kõige tähtsam – OpenVPN. Huvilistele, kes saavad kõigi nende akronüümide kohta lisateavet, saate lisateabe saamiseks vaadata meie VPN-protokolli jaotust.

Krüptimine on teie jaoks lukus, sõltuvalt sellest, millist protokolli kasutate, enamikus protokollides kasutatakse 256-bitist krüptimist. PPTP kasutab siiski 128-bitist ja OpenVPN-l on võimalus kasutada 256- või 160-bitist krüptimist. 

Vaikimisi kasutab klient OpenVPN-i AES-256 krüptimisega, mis on VPN-i turvalisuse kuldne standard. Lisaks tavapärastele protokollidele pakub VyprVPN ka patenteeritud protokolli nimega Chameleon.

Põhimõtteliselt on Chameleon OpenVPN muudetud versioon. OpenVPN-i tehtud muudatused, mis muudavad Chameleoni eriliseks, on suunatud VPN-liikluse maskeerimisele nii, et serverid ja veebisaidid ei saaks öelda, et tegemist on VPN-liiklusega.

VyprVPN-protokollid

See võib olla kasulik geoblokeerimise vältimiseks või saitidele pääsemiseks, mis muidu ei luba VPN-i kasutamist. See protokoll aitas teenida VyprVPN-i koha meie parimate Hiinat käsitlevate VPN-teenuste austavates mainides, ehkki muud probleemid takistasid seda esikohtade loomisest. 

See tähendab, et me ei pidanud seda tegelikult kunagi kasutama, kuna suutsime tavalist OpenVPN-i kasutades töötada igasuguse geoblokeeritud sisu ilma ühte seadet muutmata, nagu arutame jaotises „Voogesituse toimivus”. 

Privaatsus

Golden Frog väidab oma veebisaidil, et tal on pikaajaline veebipõhise privaatsuse propageerimise ajalugu. Võib loota, et sellise taustaga ettevõttel on kindel privaatsuspoliitika ja mõnes mõttes seab VyprVPN selle jaoks riba. 

Ehkki selle privaatsuseeskirjad ei pruugi olla nii sisutihedad ega kenasti üles ehitatud nagu NordVPN-i oma, mille kohta saate lugeda lähemalt meie NordVPN-i ülevaates, teeb see siiski head tööd, et tuua selgelt välja kogutud andmete ulatus ja milleks neid kasutatakse.

VyprVPN järgib sisselogimise keelupoliitikat, kuid kui olete VPN-e juba pikka aega olnud, siis juba teate, et see võib tähendada palju erinevaid asju. Kuid sel juhul tähendab see üsna palju seda, mida ta peaks.

VyprVPN ei tee ühtegi DNS-päringute logi ja VPN ise ei salvesta liiklust, IP-aadresse ega muud tüüpi identifitseerimisteavet. Veelgi enam, VyprVPNi auditeeritakse sõltumatult, et tagada nende standardite järgimine, lisades selle privaatsusele ja nulllogistriga seotud väidetele palju õiguspärasust.

Voogesituse jõudlus

VyprVPN suutis graatsiliselt mööda minna kõigist meie testitud voogesitusteenustest, ilma et oleksime pidanud ühte seadet muutma. Kuigi on olemas omandiline kameeleoniprotokoll, mis on välja töötatud osaliselt seda tüüpi ülesandeid silmas pidades, pole meil kunagi seda vaja olnud. 

See esitus pälvis VyprVPN-i koha meie Netflixi ringhäälingu parimal VPN-il. Lisaks, kuigi paljud meie testitud serverite kiirused olid paberil ebapiisavad, näis voogesituse ajal kõik sujuvat ilma minnes.

Lähedalasuvad serverid, näiteks USA-s, toimisid väga sarnaselt siis, kui meil polnud VPN-i üldse ühendatud – videod laaditi ilma märgatava viivituseta ja vaikimisi seadistus 1080p. 

Mõnel kaugemal serveril oli enne video algust märgatav viivitus vaid umbes veerand kuni pool sekundit. Kohati näeks video natuke teraline ja puhverdaks tõenäoliselt 720 pikslit, kuid peaaegu kõigil juhtudel kustutab see kena 1080 piksli vähem kui 15 sekundiga. 

Serveri asukohad

VyprVPN-il on auväärne võrk, mis hõlmab 70 asukohta. Mitmed neist asukohtadest on levinud kogu USA-s, samas kui paljud neist asuvad laiali üle Euroopa. On käputäis muid Põhja-Ameerika servereid, mida pole ka USA-s, nimelt Kanadas.

Lõuna-Ameerikas on saadaval neli asukohta ja auväärne asukohtade valik ka Aasias. Aafrika on pisut välja jäetud ainult kahe serveri asukohaga, üks Egiptuses ja teine ​​Alžeerias.

Lõpuks, Austraalial on Okeaania jaoks mitu asukohta pakkuda, aga ka Uus-Meremaa saab oma serverid. Ehkki see võrk on enamiku kasutajate vajaduste jaoks piisav, on see mõnevõrra konkurentide võrkudega võrreldes hea, millest ühe kohta saate lugeda meie HideMyAss arvustusest. HideMyAssi võrgul on enam kui 280 asukohta 190 riigis.

Kasutajatugi

Eelmisel korral VyprVPN-is sisse logides tuvastasime, et klienditeenindus on hädasti puudulik. Õnneks tundub, et asjad on paremuse poole oluliselt muutunud.

Sarnaselt eelmisele korraga pakub VyperVPN reaalajas vestlust ja e-posti tuge. Kui avate veebisaidil reaalajas vestluse akna, tervitatakse teid alguses robotiga, mis küsib teilt, mida vajate. 

Kui vastate, annab see teile mõned lingid VyprVPN-i laiendatud teadmistebaasile, mis arvab, et see vastab teie vajadustele. Koos nende linkidega pakub see ka nuppu, mis võimaldab teil luua ühenduse inimestega.

VyprVPN-teadmistebaas

Kui otsustate seda teha ja alustate tegelikku reaalajas vestlust, antakse teile järjekorra asukoht. Enamasti olime kohe kohapeal number üks ja meid aidati umbes viie minuti jooksul. 

Kolme meie vahelise suhtluse ajal tundus reaalajas vestluse tugi siiski mehitamata, kuna ainus võimalus oli jätta sõnum. Seejärel saatsime toe saamiseks meilisõnumi, millest me pole veel kuulnud. Mitu tundi hiljem proovisime uuesti otseülekannet. 

Seekord olime positsioonil number kolm ja joone ette jõudmiseks kulus umbes 20 minutit. Kui me seal olime, oli reaalajas tugi väga kasulik, kuid see oli selge näitaja, et ehkki asjad on paremaks muutunud, on süsteemis siiski mõni segadus, mis võib vajada veel silitamist. 

Mis pole muutunud, on see, et massilist teadmistebaasi jagatakse endiselt VyprVPN-i ja mitmete teiste Golden Frog-i teenuste, näiteks Cyphri vahel, mis võib muuta kohati vajaliku leidmiseks pisut raskemaks, kui see vajalik peab olema..

Kohtuotsus

Ehkki VyprVPN on mõnes valdkonnas paranenud, on meil tasuta prooviversiooni näha kurb. Klienditeenindaja on teinud suuri samme õiges suunas, kuid kiirused on endiselt nõrk koht, mis võiks mõnda tööd ära kasutada. 

Meie leiud parandavad kindlasti VyprVPN-i positsiooni meie VPN-i üldises edetabelis, kuid see pole siiski piisavalt kiire, et olla toiduahela tipus.

Kui teil oleks olnud VyprVPN-iga oma kogemusi, oleks meil hea meel teada saada, kuidas see läks, allolevates kommentaarides. Nagu ikka, tänan lugemise eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map