VPN.AC ülevaade – värskendatud 2020. aastal

VPN.AC ülevaade

VPN.AC on hea VPN-i pakkuja, mis pakub kindlat krüptimist ja head voogesitust. Selle logimispoliitika annab meile siiski pausi, mis tähendab, et turvatundlikumad võivad soovida vältida selle kasutamist igaks juhuks. Selle üksikasjade kohta lugege meie täielikku VPN.AC-i arvustust.

parimaid-VPN-ülevaateid

Kiirem, turvalisem, parem. Need pole meie sõnad. Nad kirjeldavad ennast Rumeenia vähemtuntud VPN-teenust VPN.AC. Teenus on kiire, kuid sellel on ebaharilik ühenduse logimise poliitika, mis peaks teile pausi tegema, kui muretsete oma privaatsuse pärast.

Selles VPN.AC ülevaates käsitleme selle plusse ja miinuseid. Testime selle kiirust ja jõudlust, sealhulgas vaatame selle voogesituse potentsiaali. Tutvume funktsioonide ja hinnakujunduse ning selle privaatsuseeskirjadega. Testime klienti ja veebisaiti ka enne kohtuotsuse tegemist, et anda teile hea ettekujutus teenuse kasutusmugavusest..

VPN.AC on kiire, palju funktsioone ja meeldiv lauaarvuti klient. Selle logimiseeskirjad võivad muretseda privaatsusele keskendunud inimeste jaoks, eriti kui võrrelda selliseid pakkujaid nagu ExpressVPN (lugege meie ExpressVPN ülevaadet).

VPNAC-veebisaidi register

VPNAC-veebisait-KKK

VPNAC-Seaded-Logi sisse

VPNAC-ühenduse aken

VPNAC-klient-uudised

Eelmine

Järgmine

Tugevused & Nõrkused

VPN.AC-i alternatiivid

Funktsioonid

Pole kahtlust, et VPN.AC taga on ambitsioon. Sellised funktsioonid nagu killswitch ja multi-hop ühendused tõestavad, et see üritab konkureerida suuremate pakkujatega nagu NordVPN (lugege meie NordVPN ülevaadet). Kohandamist pole aga palju, mis võib olla positiivne, kui olete algaja, või negatiivne, kuna piiratud funktsioonide komplekt.

VPNAC-veebisait-allalaadimised

Teil on VPN.AC hästi varustatud, tänu sellele, et teil on kliendid Windowsi, macOS, Android ja iOS seadmetele. Debianipõhiste distributsioonidega kasutajatele on beetatestides olemas ka Linuxi klient. On olemas juhendid, mis aitavad teil ühendada ruutereid ja muid seadmeid kasutades.

Windowsi klient on visuaalselt puhas ja lihtne ning Androidi klient näeb välja identne. Algselt pole vaja palju konfigureerimist ja saadaval on hõlbus rippmenüü serveriühenduste valimiseks.

Saate ka kaks seadete piirkonda, kus väheseid sätteid, mida saate kohandada, selgitatakse võhikute terminitega.

See sobib suurepäraselt VPN-i algajatele. Teile ei jäeta pead kratsima, püüdes aru saada, mis on “tapmislüliti”, kuna see on teile seletatud. Killswitch pole vaikimisi sisse lülitatud. Arvatakse, et see takistab inimesi segadusse ajamast, kui nende Internet ootamatult langeb, kuid parem oleks, kui see oleks turvalisuse seisukohast eelnevalt sisse lülitatud.

VPNAC-kliendi-protokollid

VPN.AC võimaldab teil konfigureerida kliendis valitud VPN-protokolle koos võimalustega, sealhulgas OpenVPN, L2TP / IPSec ja hästi märgistatud “ebaturvalise” PPTP-ga. Lisaks saate valida seitsme valikuga, millist porti soovite ühendamiseks kasutada.

Tundub, et Windowsi klient ei toeta jagatud tunneldamist, kuna puudub võimalus VPN-ühendust teatud programme takistada. See on aga Androidi kliendi võimalus jaotise „täpsem” ala „Rakenduste välistamine” alt.

Klient pakub seadistust tsenseeritud riikide jaoks, mis soovitab segadust tekitades lisada serverite loendisse Hiina optimeeritud servereid. Neid servereid võisime juba loendis näha ja nendega ühenduda, nii et „tsenseeritud riigid“ võivad olla ülearune seade.

Sellegipoolest on hea, et VPN.AC pakub servereid ja tugijuhendeid, et aidata kasutajatel Hiinas tsensuurist mööda minna. See toetamise tase muudaks VPN.ACi tugeva kandidaadi meie parimate Hiina VPN-teenuste loendiks, kuid tutvuge enne tellimise kiirustamist selle ülevaate privaatsuse jaotisega..

VPNAC-klient-DoubleHop

VPN.AC pakub multi-hop ühendusi, mis lisavad VPN-tunnelile kaitsekihi. Teie ühendus suunatakse läbi kahe serveri. Näiteks võib see minna läbi Suurbritannia serveri, seejärel Hollandi serveri. See peaks teoreetiliselt raskendama teie asukoha ja identiteedi tuvastamist.

See on funktsioon, mida näete tavaliselt ainult tipptasemel pakkujates, näiteks Windscribe (vaadake meie Windscribe arvustust).

Lisaks VPN.AC-i VPN-teenusele on „SecureProxy” Chrome’i, Firefoxi ja Opera veebipoodide brauseri lisandmoodulite komplekt, mis sisaldub teie tellimuse osana. Ta kasutab teie brauseri liikluse krüptimiseks TLS-tunnelit erinevate pakutavate serverite jaoks.

TLS-tunneldamine pole lollikindel ja võib tekkida IP-lekkeid. VPN.AC tunnistab sama palju ja soovitab selle juhendamist, et aidata riske vähendada. TLS-tunneldamine ei ole oluline funktsioon, kuid see on ilusaks täienduseks, kui soovite krüptida ainult oma brauseri liiklust.

See on kasulik ka siis, kui otsite voogesitamiseks parimat VPN-i, mida arutame hiljem.

VPN.AC funktsioonide ülevaade

VPN.AC logovpn.ac

Algab alates $ 375kuustKõik plaanid

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, SMS

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
6

Toetab jagatud tunneldamist
Ainult mobiilis

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
7 päeva

Kogu maailmas serveri summa
114 serverit üle 26 riigi

Töölaua OS-id
Windows, MacOS, Linux

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused
Chrome, Firefox, Edge

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
128-AES, 256-AES, Blowfish-128

VPN-protokollid on saadaval
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

VPN.AC-il pole kõige odavamat hinda, mida oleme näinud – selle kuupõhine pakett on üsna kallis -, kuid ka see pole kõige kallim. See on meie VPN-i arvustuste mõne pakkujaga võrreldes konkurentsivõimeline.

VPN.AC ei paku tasuta prooviperioodi, kuid ühe nädala pikkust prooviperioodi pakutakse 2 dollarit. Ainus erinevus prooviversiooni ja tavatellimuse vahel on see, et piirdute kuue asemel kolme samaaegse ühendusega.

Muidu saate VPN.ACi tasuliste plaanidega samu funktsioone kõikjal, sõltumata sellest, kas sõlmite igakuise tellimuse või kauem. Selle tavapärane kuutasu on 9 dollarit, kuid nagu ka teised VPN-id, pakub see pikema aja jooksul allahindlusi. Kui hind on teile probleem, otsige eelarvele keskendunud VPN-i, näiteks SaferVPN (lugege meie SaferVPN ülevaadet).

Säästad kolme kuu paketi pealt 11 protsenti (9 dollari asemel 8 dollarit kuus), kuid parimad allahindlused tulenevad aasta- ja kaheaastastest plaanidest. Aastane pakett maksab teile tagasi 58 dollarit (samaväärne 4,80 dollarit kuus), mille üldine allahindlus on 46 protsenti.

Kaheaastane pakett maksab 90 dollarit (vastab 3,75 dollarile kuus), mis annab teile üldise allahindluse enam kui 60 protsenti. See on võrreldav sügavate allahindlustega, mida saate teenuse CyberGhost abil (lugege meie CyberGhost arvustust).

Tasuda saab PayPali, krediit- ja deebetkaartide, SMS-i või krüptovaluutade, näiteks bitcoini või ethereumi kaudu.

Ükskõik, kas osalete 2-dollarilises prooviversioonis või mõnes selle täispaketis, on teil esimese seitsme päeva jooksul õigus tagasimaksele, kui te pole teenusega rahul. Enne pikemale perioodile pühendumist tasub seda teenust testida 2-dollarise ühe nädala pikkuse prooviversiooniga.

Kasutuslihtsus

Testimise kaudu on selge, et VPN.AC on püüdnud kõvasti teenust võimalikult kasutajasõbralikuks muuta. Veebisait ja VPN-klient ei väldi kõnepruuki, kuid seda kasutatakse tõhusalt ja toetavate selgitustega. Kohandamisvalikuid pole palju, nii et VPN.AC-i kasutajaks registreerumine ja kasutamine on lihtne.

VPNAC-veebisait-registreerumine

VPN.AC-i registreerumine on lihtne. Hinnakujunduse lehel on teile antud neli kassasüsteemi valiku võimalust. Valite soovitud paketi, klõpsate “hankige see kohe” ja jätkake kassasse.

VPN.AC palub teil sisestada oma e-posti aadress ja VPN-i konto parool ning päritoluriik. On hea, et teilt ei küsita arvelduse üksikasju, ehkki kolmandad pakkujad võivad neid küsida, kuid teie päritoluriigi küsimine VPN.AC võib teie asukohta ikkagi kitsendada.

See on väike mure, kuid see on ikkagi mure. Kui soovite pakkujat, kes ei küsi registreerumisel isiklikku teavet, siis vaadake täiuslikku privaatsust (lugege meie täiusliku privaatsuse ülevaadet).

Kui olete registreerunud ja makse on töödeldud, saadetakse teile kinnitusmeil koos teie automaatselt loodud VPN-i sisselogimisandmetega.

Kasutajanimi ja parool saadetakse lihtsas vormis. VPN.AC soovitab muuta oma VPN-i parooli, mis erineb registreerumisel valitud paroolist. Peate genereerima turvalise parooli ja minema selle muutmiseks VPN.AC-i veebisaidil oma kliendi piirkonda.

VPNAC-veebisait-teenused

Teie kontoalal pole palju näha. Lisaks VPN-teenuse parooli muutmisele näete praegu aktiivseid teenuseid, varasemaid arveid, värskeimaid uudiseid ja praeguseid tugipileteid.

Liikudes VPN-i klienti, ei oodata teilt VPN-i veterani. Klient teeb selle lihtsaks, näidates teile minimaalset seadete arvu. Sisselogimise peaaken pakub teile rippmenüüst serveri asukohti ja nuppu, et VPN sisse või välja lülitada.

Esmalt peate sisse logima oma VPN-i kasutajanime ja parooliga jaotises “Eelistused”, kuid seda pole keeruline teha. See on lihtsalt sisselogimispiirkond koos automaatse ühenduse loomise ja alglaadimise põhiseadetega.

Kui teile vaikimisi vaikiv tume liides ei meeldi, võite minna üle heledamale versioonile. See on väike puudutus, kuid see näitab, et on kaalutud liidese kasutajatele mugavaks muutmist.

VPNAC-Seaded-Täpsemad

VPN.AC-i seaded

Kaks sätete piirkonda, mis on loetletud jaotises “eelistused” ja “täpsem”, pakuvad mõningast kohandamist. Neil saate kustutuslüliti lubada ja teie valitud VPN-protokolliga ühenduse luua. Killswitch on vaikimisi keelatud, nii et kui see on teile oluline, peate selle lubama alal „eelistused“.

Enamikul seadetest on kirjeldused, mis aitavad selgitada, mida nad teevad. Kõik need pole žargoonivabad, kuid VPN.AC peab algajaid meeles selliste näpunäidetega nagu „tavaliselt pole neid vaja”.

Klient pakub sisseehitatud linke teie VPN-i testimiseks nupuga „IP leke check“, mis asub piirkonnas „connect“. Samuti näete ühenduste logi, sealhulgas üksikasjalikke ühendusseadeid, mille saate salvestada, kui teil on vaja probleeme klienditoele suunata.

Kui soovite kasutada SecureProxy brauseri tunneldamise teenust, peate installima valitud brauseri pistikprogrammi. Nendega seotud linke leiate VPN.AC-i veebisaidilt lehe ülaosas jaotises „SecureProxy”.

Kui pistikprogramm on installitud, kasutate sisselogimiseks lihtsalt oma VPN-i kasutajanime ja parooli ning valite oma TLS-tunneliserveri, mis on põhikliendiga sarnane protsess.

Klient on hästi kavandatud toitlustamiseks nii algajatele kui ka edasijõudnutele, nagu ka brauseri lisandmoodul. See pole pakitud sadadesse funktsioonidesse, kuid on kiire. Serverite muutmine võtab mõne sekundi, selle asemel, et oodata ühenduse katkestamist, valige server ja looge uuesti ühendus.

Kiirus

Kiiremini kirjeldab VPN.AC ennast. Tahtsime seda väidet testida, nii et viisime läbi kiiruskatsed, et saada ülevaade teenuse tavapärasest kasutamisest.

Testisime viit VPN.AC-serverit kogu maailmas, uurides latentsusaega, allalaadimis- ja üleslaadimiskiirusi ning võrdledes neid meie kaitsmata kiirusega Ühendkuningriigis. Tulemused on toodud allolevas tabelis.

Asukohad: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (UK)1535,254.43
Amsterdam2432,694.19
Madrid7332.103,89
Toronto18423.103.35
Los Angeles29224,962,74
Tokyos4799.611,48

Euroopa serverite, näiteks Amsterdami ja Madridi, kiirused olid katsete ajal meie kaitsmata kiirusele lähedal. Latentne erinevus ei olnud suur ja mõlemal serveril oli peaaegu identne allalaadimise ja üleslaadimise kiirus.

Meie testid kaugematest kohtadest jätkasid seda teemat. Torontost ja Los Angelesest saadud kiirustel oli suurem latentsusaeg, kuid head allalaadimiskiirused (vahemikus 23 megabitti sekundis ja 24 Mbps), mis muudaks need usaldusväärseteks voogesituse valikuteks. Tõenäoliselt ei loo nad mängude loendi jaoks siiski parimat VPN-i.

Kiirused Tokyost olid kõige halvemad, kuid see oli ka test, mis testis meist kõige kaugemal. Ligikaudu 10 Mbit / s kiirusega oleks see tavaliseks kasutamiseks siiski hea, kuid latentsusaeg võib teid voogesitusest või mängudest loobuma.

VPN.AC on tervikuna kiire ja oleks enamiku kasutajate jaoks pettumusevaba lahendus, kuid võite leida parema teenusepakkuja meie kiireimas VPN-i loendis.

Turvalisus

VPN.AC toetab kõiki peamisi krüpteerimise VPN-protokolle, mida võiksite oodata. Kasulikult pakub teenus VPN-protokollide võrdlust teadmistebaasis, kuid meie PPTP vs OpenVPN-i tutvustus peaks teile andma sama idee.

VPN.AC-i ja meie soovitus on kasutada OpenVPN-i, mis on VPN-kliendi vaikeprotokoll. Teil on saadaval mitu OpenVPN-i krüptimistaset, samuti L2TP / IPSec ja PPTP, mida ei soovitata.

Enamiku kasutajate jaoks on soovitatav ühendada OpenVPN 128-bitise AES / ECC või AES 256-bitise rakendusega, kuna need tagavad teile kõrge turvalisuse ja hea kiiruse.

Ehkki see pole nii turvaline kui OpenVPN-ühendus, on VPN.AC-i brauseritele mõeldud SecureProxy tunnelimisteenus heaks alternatiiviks, kui töötate keskkonnas, mis piirab VPN-ühendusi.

VPN.ACi tapilüliti kaitseb teie identiteeti, blokeerides juurdepääsu Internetile, kui kaotate ühenduse serveriga. Seda ei ole eelnevalt lubatud, kuid seade on hõlpsasti leitav kliendi eelistustest.

Kliendi IP lekke kontrollnupp suunab teid veebisaidile, mis on pühendatud IP, DNS ja WebRTC kontrollimisele. Selle kinnituseks korraldasime oma kontrolli ja teenus möödus probleemideta.

Turvalisuse seisukohast on VPN.AC-i kasutajad hõlmatud, kuid oleks parem, kui turvafunktsioonid, nagu näiteks killswitch, oleks vaikimisi lubatud, nagu leiate sellistest teenustest nagu TorGuard (lugege meie TorGuard-i arvustust).

Privaatsus

See ülevaade on seni olnud positiivne, kuid VPN.ACi privaatsuseeskirjad on selle suurim langus.

See teeb kõik õiged mürad, keskendudes tsensuurist mööda hiilimisele, “oma identiteedi kaitsmisele” ja niinimetatud kaitsemeetmetele andmete jagamise piiramiseks, näiteks logidele juurdepääsu piiramine ainult ühele töötajale.

VPNAC-veebisait-privaatsus

Neetud sõnad on selle KKK-s, kus see ütleb kasutajatele, et ta logib ühe päeva jooksul teie juurdepääsu oma VPN-i teenusele „turvalisuse ja tugiteenuse eesmärgil”. Seda korratakse ka tema privaatsuseeskirjades. Selguse huvides registreeritakse iga päev teie IP-aadress, andmete kasutamine ja ühenduse loomise ning katkestamise kellaajad.

VPN.ACi andmetel kustutatakse need andmed järgmiseks päevaks.

See on kummaline vastuolu ja muudab VPN.AC-i raskeks soovitada kõigile, kes on huvitatud nende privaatsusest. Me ei saa heas südametunnistuses seda soovitada inimestele, kes elavad piiratud riikides, näiteks Hiinas, samal ajal kui see registreerib kasutaja andmeid päeva, kuu või aasta jooksul.

Mis teeb olukorra veelgi omapärasemaks, on ettevõtte sugupuu. Rumeenias asuv Netsec Interactive Solutions, mis on VPN.ACi taga asuv ettevõte, on peamiselt turvalisuse testimise ettevõte.

VPN.ACi veebisait väidab, et ettevõte hoiab logisid tõrkeotsingu tegemiseks ning enda ja oma serverite rünnakute eest kaitsmiseks. Arvestades, et ettevõte on läbitungimist testiv ettevõte, võib see tõsi olla.

Me ei saa iseseisvalt kontrollida tema väiteid andmete logimise kohta, kuid soovitab siiski, et VPN-i kliendid kasutaksid jagatud IP-aadresse täiendava kaitsena andmete jälgimise vastu.

Samuti väärib märkimist VPN.ACi privaatsuseeskirjade viimane lause, mille kohaselt kolmandatele isikutele ei anta isikuandmeid “kui see pole seadusega nõutud”. See viitab sellele, et ettevõte on valmis koostööks võimudega, kui seda suunatakse.

Sellegipoolest ei leidnud me näiteid VPN.AC-i koostööst ametivõimudega või logitud andmete edastamisega kolmandatele osapooltele.

Voogesituse jõudlus

Ehkki VPN.AC on privaatsuse vaatepunktist vabastamine, on see voogesituse jaoks palju tugevam variant. Testisime seda, et näha, kui hästi see mängiks voogesituse sisu sellistest teenustest nagu BBC iPlayer ja Netflix.

VPNAC-Netflix-USA

VPN.AC-i veebisaidil pole meediumivoogesituse kohta täpsustusi ja ükski selle serveritest pole meediumiesituse jaoks tähistatud, kuid need, mida testisime, töötasid probleemideta.

Saime voogesitada sisu USA ja Kanada Netflixi serveritest mõistliku kiiruse ja kvaliteediga ilma puhverdamata, nii et VPN.AC on oma konkurentidega võrreldes parimate VPN for Netflix nimekirjas.

Kuna ülevaatus toimus Suurbritanniast, oli meil juba juurdepääs BBC iPlayerile, kuid BBC blokeerib tavaliselt voogesituse, kui olete ühendatud VPN-iga. Ühendamine Ühendkuningriigis asuvate serveritega võimaldas meil BBC iPlayerit hõlpsalt voogesitada, nii et VPN.AC võiks olla hea alternatiiv parimatele VPN-idele BBC iPlayeri jaoks.

VPN-server, mis ei blokeeri geoblokeerimise mõõtmeid, on VPN-server, mida tasub soovitada, kui olete voogesituse fanaatik, kes soovib teada, kuidas filme veebis voogesitada.

Serveri asukohad

VPN.ACi veebisaidi andmetel on 26 serveris 114 serverit. Serverite arv on hea, kuid katvus on kehv, mis on veel üks märkimist väärib negatiivne külg.

Põhja-Ameerikas ja Euroopas on suurem osa servereid, kuid Lõuna-Ameerikal on ainult üks, Brasiilias, Aasias aga ainult seitse, sealhulgas mõned neist, mis on klassifitseeritud Hiina optimeerituks. Aafrikas ega Lähis-Idas pole ühtegi serverit.

Tõenäoliselt kajastub see teie nähtavas kiiruses. Kui asute Aasias, Aafrikas või Lähis-Idas, on serverid, millega saate ühenduse luua, vähem ja kaugemal kui Euroopa või Põhja-Ameerika kasutajate jaoks. Võite saada paremaid tulemusi meie VPN-i teegi muude teenuste puhul, millel on laiem geograafiline levik, näiteks VPNArea (vaadake meie VPNArea ülevaadet).

Kasutajatugi

VPN.AC-ist toe saamine on piisavalt lihtne. Tugijaotis sisaldab juurdepääsu oma piletimüügisüsteemile, mida ta soovitab maksimaalse prioriteedi jaoks, samuti linke õppematerjalide ja teadmistebaasi juurde.

Kui eelistate pigem traditsioonilist e-posti, saate seda teha ka VPN.AC-i tugivormi või pakutud e-posti aadressi kaudu. Saadaval on ka ebaharilikud suhtlusmeetodid, näiteks Skype ja Wire, privaatsusele keskendunud turvalise sõnumivahetuse rakendus.

VPN.ACi klienditeeninduse testimiseks saatsime kaks sõnumit: ühe e-postiga ja teise oma piletimüügisüsteemi kaudu.

VPNAC-veebisait-pilet

See vastas kuue tunni jooksul, mis on kiire. Vastus oli napisõnaline, kuid küsimustele vastati. Oleks tore, kui vastamisele pingutataks rohkem, kuna reageerimine ei tundunud professionaalne.

Teadmistebaas sisaldab Q&As ja tugijuhendid kõige kohta alates makseviisidest kuni VPN-protokollide valimiseni. Samuti saate veaotsingu ja optimeerimise juhendeid ühenduse kiirendamiseks, kui see on aeglane.

Enamik juhendeid on lihtsad ja juhised selged. Mõne pikema artikliartikli ülaosas on TL; DR (liiga pikk, ei lugenud) kokkuvõtet, mis aitab teil sisu läbi vaadata.

Samuti on KKK-leht, kus on jaotised üldiste, privaatsus- ja tehniliste küsimuste kohta.

Kohtuotsus

VPN.AC on proovilepanek, milles on palju positiivseid ja üks suur negatiivne. Selle klienti on lihtne kasutada ja see sisaldab standardina kõrgeima astme funktsioone, näiteks mitme hüppe ühendusi.

Meie testide ajal on see kiire ja püsib mõistlikel kiirustel pikkadel vahemaadel. Väljaspool Euroopat või Põhja-Ameerikat pole serverite valikut kuigi palju ja see võib mõjutada teie kogemust, kui te pole nendes piirkondades.

VPN.AC on uhke oma turvafunktsioonide üle, kuid oleme mures, et see hoiab ühenduse logisid, isegi kui seda teha vaid päev. Ta ütleb, et hoiab neid turvalisuse ja tugiteenuste eesmärgil, kuid teised pakkujad teevad seda ka ilma, nii et see on nõrk nõue.

Me ei saa VPN.AC-i soovitada kellelegi, kes muretseb oma privaatsuse pärast. Ühe päeva IP-aadressi ja ühendusteabe logimine on endiselt logimine ja pole mingit sõltumatut kinnitust selle kohta, et VPN.AC pole varem neid andmeid asutustele andnud või et see pühib logiandmeid iga päev, nagu ta ütleb.

Arvestades tema püüdlusi turundada end raske tsensuuriga riikides asuvate inimeste jaoks, on kummaline, et see peab logisid ja see teenus halvendab. Ainuüksi sel põhjusel ei tee me Iraani parimate VPN-ide nimekirja.

Kui soovite aga voogesitada sisu Netflixist või BBC iPlayerist, on VPN.AC tugev valik. Sisu voogesitas hästi, kui proovisime seda mitme serveri vahel, kuid aeglustus toimus, seega võib läbisõit erineda olenevalt sellest, kus te olete.

Ehkki me ei saa VPN.AC-i privaatsuse tagamiseks soovitada, võime seda soovitada striimijate või põhiliste Interneti-kasutajate jaoks algajatele sõbralikuks VPN-teenuseks. Siiski on seal paremaid võimalusi, nii et ärge unustage vaadata meie ülevaateid, et leida teile parim VPN.

Kas te ei nõustu meie ülevaatega või on teil oma kogemusi, mida jagada? Andke meile allpool kommentaarides teada. Täname teid aja eest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me