Täiuslik privaatsuse ülevaade – värskendatud 2020. aastal

Täiuslik privaatsuse ülevaade

Ehkki see on pisut kallis ega vaja palju teie käest kinni hoidmiseks, pakub Perfect Privacy hulgaliselt funktsioone, mis on loodud teie anonüümsuse kaitsmiseks, ning pakub rohkem konfigureerimisvalikuid kui enamik VPN-e, kui mitte nii palju riikide ühendusi..


parimaid-VPN-ülevaateid

Kui VPN-i pakkujal on nimes sõna “privaatsus”, eeldatakse, et ta võtab privaatsust tõsiselt. Täiuslik privaatsus pole turul kõige odavam ega glamuurseim VPN-i pakkuja, kuid privaatsus on selle suurim müügipunkt – ja see näitab.

See täiusliku privaatsuse ülevaade töötab läbi oma plusside ja miinuste. Katsetame selle kiirust, turvalisust ja voogesituse toimivust ning kaalume pakutavaid funktsioone. Enne lõpliku kohtuotsuse tegemist uurime ka hindu, serveri asukohti, klienditeenindust, privaatsust ja kasutusmugavust.

Täiuslik privaatsus on hea VPN, kõiki asju arvestades. Brändinimi annab teile ülevaate, kus see keskendub, kuid hind võib muuta selle parimaks müümiseks, võrreldes turu parimate VPN-pakkujatega.

PerfectPrivacy-ClientandSettings

PerfectPrivacy-ClientIndex

PerfectPrivacy-ClientSettings

PerfectPrivacy-SiteIndex

PerfectPrivacy-SitePrices

Eelmine

Järgmine

Täiusliku privaatsuse alternatiivid

Tugevused & Nõrkused

Funktsioonid

Paljud pakutavad funktsioonid on loodud privaatsuse hõlbustamiseks, kus Perfect Privacy tõesti paistab.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIndex

Perfect Privacy’il on Windowsi töölaua klient ja konfiguratsioonifailid muudele platvormidele, näiteks macOS, Linux, Android ja iOS. Samuti on kaasas OpenVPN-i toetavate ruuterite konfiguratsioonifailid. Eraldi mobiilikliente pole.

Windowsi klient ei võida oma disaini eest auhindu, kuid selle kasutamine on lihtne. See näitab serverite loetelu nende praeguse ribalaiuse kasutamisega. Saate pingistada ka servereid, et testida kliendis latentsust, mis on kena puudutus.

Klient pakub DNS-i lekkekaitse võimalusi, mis lubatakse automaatselt ühenduse loomise ajal. Võite astuda sammu edasi, et blokeerida jäädavalt DNS-i otsingud, mis ei läbi VPN-i.

Täiuslik privaatsuse multi-hop

Samuti saate võimaluse kasutada kaskaad- või mitmehüppelisi ühendusi, mis suunavad teie VPN-i liikluse läbi mitme serveri täiendava turvalisuse tagamiseks. Teised pakkujad, näiteks Surfshark (lugege meie Surfsharki arvustust), pakuvad seda funktsiooni, nii et on hea näha seda selle privaatsusele keskendunud teenuse abil.

Täiuslik privaatsus pakub SSH-tunneldamist (või varjatud VPN-i, nagu pakkuja seda nimetab), mis aitab kasutajatel Hiinas ja teistes riikides Interneti-tsensuurist mööda hiilida, seega on see veel üks täiendava privaatsuse funktsioon.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsDNS

Klient sisaldab tapilülitit (nn tulemüür), mis aitab liiklust blokeerida, kui VPN pole aktiivne. See on ebaselge, kuid vastavalt iga seade kõrval olevale abiteabele blokeerib standardseade „aktiveeri, kui tunnel on aktiivne“ mitte-VPN-liikluse, kui ühendus on aktiivne või kui see katkeb.

Kaitset saate suurendada, aktiveerides selle asemel suvandid “kui programm on aktiivne” või “püsivalt aktiivne”.

Täiuslik privaatsus ei paku jagatud tunneldamist, mida võiksite leida tipptasemel VPN-teenuse pakkujalt, näiteks ExpressVPN (lugege meie ExpressVPN ülevaadet).

Te ei saa kliendis kõiki privaatsusfunktsioone lubada. Mõned nõuavad aktiveerimist veebisaidi kaudu. Üks selline funktsioon on nn NeuroRouting, mis laiendab teenuse olemasolevat mitme hüppe funktsiooni.

PerfectPrivacy-Site-Config

Pakkuja sõnul kasutatakse „AI-põhist marsruutimist” teie liikluse analüüsimiseks, et hoida seda võrgus võimalikult kaua enne selle suunamist lähimasse VPN-serverisse sihtkohta.

See valib teie liikluse jaoks kiireima ja kindlaima marsruudi, kusjuures iga uue marsruudi loomisel muutub teie IP-aadress pidevalt. Igal veebisaidil, kuhu juurde pääsete, või teie kasutataval programmil on uus marsruut ja IP-aadress.

See on muljetavaldav ja me võiksime väita, et see on turvalisuse seisukohast Perfect Privacy’i tapjafunktsioon. Kuna see on veebisaidi teie konto seadetes lubatud, on see teie seadmetes kogu konto ulatuses aktiveeritud.

Samuti on olemas üksus TrackStop, mis sisaldab pahavara, reklaamide ja sotsiaalmeedia veebisaitide üksikute mustade nimekirjadega filtreerimislahendust. Kuna see funktsioon hõlmab kogu kontot, rakenduvad filtrid kõigis teie seadmetes.

Täiuslik privaatsusfunktsioonide ülevaade

Täiuslik privaatsusloogwww.perfect-privacy.com

Alates 1020 dollarist kuusKõik kavad

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, Mobiamo, sularaha, Paywall

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
Piiramatu

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius
1000 GB

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
7 päeva

Kogu maailmas serveri summa
55 serverit 23 riigis

Töölaua OS-id
Windows, MacOS, Linux

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
128-AES, 256-AES, CAMELLIA-128, CAMELLIA-256

VPN-protokollid on saadaval
IPSec, OpenVPN, PPTP

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

Täiusliku privaatsuse – varjatud hinna – suurimat varjukülge ei saa varjata. Muud privaatsusele keskendunud pakkujad, näiteks Mullvad (vt meie Mullvadi ülevaadet), pakuvad turvalisust palju odavama hinnaga.

Tasulistes pakkides on saadaval ainult üks funktsioonide komplekt. Ainus erinevus on teie saadud aeg. Täiusliku privaatsuse kuutasu tagastab teile 14,79 dollarit või võite maksta kuni kahe aasta eest 244,72 dollarit, et kulud langeksid umbes 10,19 dollarini kuus..

Tasuta prooviversiooni ei toimu, seega peate teenuse proovimiseks kuu aega registreeruma.

Isegi pikemate plaanide korral pole Perfect Privacy mõne konkurendiga võrreldes odav. Peate ise hinda maksma, kuid võite eelistada kõikehõlmavat pakkujat, kes võtab selle asemel privaatsust tõsiselt, näiteks NordVPN (lugege meie NordVPN ülevaadet).

Täiusliku privaatsuse eest saate maksta enam kui 60 makseviisi abil, sealhulgas krediit- ja deebetkaardid, PayPal ja krüptovaluutad, näiteks bitcoin. Võite isegi sularahas maksta, kui soovite seda saata Lätis asuvale aadressile, kuid me ei soovita seda teha.

Täiuslik privaatsus pakub mõne makseviisi jaoks seitsmepäevast tagasimakse poliitikat – see välistab krüptovaluutad ja kinkekaardid – nii et võiksite kaaluda, kas soovite proovida teenust.

Kasutuslihtsus

Täiuslik privaatsus ei ohverda privaatsuse eest kasutamismugavust viisil, nagu seda teevad teised raske privaatsusele keskendunud teenused, näiteks krüptostorm (lugege meie krüptostormi ülevaadet). Enamasti on tasakaal kohandamise ja lihtsuse hoidmise vahel õige.

PerfectPrivacy-Site-CheckoutA

Täiusliku privaatsusega liitumine on lihtne. Kassa lehel on kolm jaotist, kus saate kõigepealt näha iga hinnapaketi maksumust, mitte nende kuu keskmist.

Teil on vaja anda ainult kasutajanimi ja e-posti aadress ning enne makse jätkamist valite makseteenuse pakkuja, keda soovite kasutada.

On ebaselge, millist teavet makseteenuse pakkujad registreerivad, kuid vastavalt privaatsuse mantrale ei küsi Perfect Privacy registreerumisel isiklikku teavet.

Kui olete registreerunud, saadetakse teile meilisõnum koos oma konto andmetega, koos linkidega kontoalale ja juhendamisega. Parool on eelnevalt loodud, kuid kui muretsete privaatsuse pärast, peaksite looma tugevama parooli ja pärast sisselogimist selle muutma..

Täiusliku privaatsuse saidi juhtpaneel

Liikme juhtpaneelil on lihtne navigeerida. See annab teile teavet teie teenuse pikkuse kohta ja näitab, millised funktsioonid on teie kontol lubatud.

Esialgses e-kirjas pole allalaadimiseks selget linki, nii et kui olete sisse loginud, minge lihtsalt veebisaidi paremas ülanurgas olevale alale „allalaadimine”. Windowsi seadmetele antakse teile hõlpsasti kasutatav installer.

Allalaadimine ja installimine võtab paar minutit. Kliendil on täiusliku privaatsuse asemel VPN-haldur, mis võib selle leidmisel segadust tekitada.

Sisselogimiseks peate minema seadetesse. See peaks automaatselt ilmuma, kuid kui seda ei juhtu, otsige Windowsi tegumiribalt punase salve ikooni (tabalukuga maakera), paremklõpsake ja vajuta “seaded”. Võite sisestada oma kasutajanime ja parooli alale „mandaadi salvestamine“ ja vajutada salvestamiseks „sulge“.

PerfectPrivacy-Client-ConnectDetails

Klient ei näe olevat ahvatlev, kuid sellel on lihtne navigeerida.

Kliendi menüüs antakse teile serverite loend. Valige üks, mis teile meeldib, ja vajutage ühendamiseks sümbolit, mis näeb välja nagu elektripistik. Oma ühendusteabe leiate, klõpsates selle kõrval oleval suurenduse klaasi sümbolil.

Saate pingutada servereid, pääseda uuesti seadete menüüsse, väljuda VPN-i klientist või minimeerida, nii et see oleks kõik arusaadav.

Naastes seadete menüüsse, saate valida kahe tüüpi krüptimise vahel: OpenVPN või IPSec. Mõlemal on allpool kirjeldus, mis aitab teil valida, milline on teie jaoks parim ja mis on kasulik.

Seda abivalmidust saab näha enamiku võimaluste kõrval. Seadete menüüs ringi liikudes näete, et kõigel, mis pole ilmne, selle kõrval on küsimärk, millele võite klõpsata, et näha lisateavet.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIP

Mitte iga VPN-i funktsioon pole ilmne, eriti kui neile antakse kaubamärgispetsiifilisi nimesid, nii et see on kena puudutus. See selgitab igat seadet, jätmata seda varjamata, ja loob hea tasakaalu mis tahes oskustasemega kasutajatele.

Jaotis „tulemüür ja DNS” võimaldab teil muuta killswitchi ja DNS-i lekkekaitse sätteid, kusjuures minimaalne kaitse on vaikimisi lubatud.

„Kaskaad- ja salajasus” tegeleb SSH-tunneldamise ja multi-hop-kaitsega, mis võimaldab teil valida, mitu serverit soovite andmeid edastada.

Kui teil tekivad probleemid, võimaldab jaotis „muu” lähtestada oma võrkude loomise ja vaadata silumislogi täiendavate tõrkeotsingute jaoks.

PerfectPrivacy-Site-Config-SiteBlocks

Naastes veebisaidile, saate kohandada lisafunktsioone. Need on loetletud liikmete jaotise alal “config”. Igal funktsioonil on liugur selle sisse või välja lülitamiseks, aga ka kasulikke kirjeldusi.

Alates registreerumisest kuni seadistamiseni saavutab Perfect Privacy mõistliku tasakaalu keeruka kõnepruuki ja kasutusmugavuse vahel. Vajadusel on nii kliendil kui ka veebisaidil teavet, mis aitab kasutajatel mõista, mida funktsioon teeb.

Klient ei võida stiiliauhinda, kuid see töötab. Installimine on lihtne ja serveritega ühendamine lihtne. Elementaarsed privaatsusfunktsioonid on eelnevalt sisse lülitatud ja rangemate nõudmistega isikutele pakutakse lisafunktsioone.

Kiirus

Täiuslik privaatsus võiks keskenduda privaatsusele, kuid see väidab samuti olevat kiire.

Tahtsime näha, kuidas see toimis võrreldes kiireimate VPN-teenustega turul, nii et viisime kiirusteste läbi mitmetes rahvusvahelistes serverites meie asukohast Ühendkuningriigis. Tulemused on toodud allpool.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (UK)1237,134.44
Amsterdam1933,283,92
Frankfurt, Saksamaa5825,883,74
Montrealis8832.463,79
Los Angeles15425,272,72
Hongkong31817.052,42

Kiirused Amsterdami lähimas rahvusvahelises serveris moodustasid umbes 90 protsenti kaitsmata kiirustest ja peaaegu identse latentsusajaga. Teiste serverite testimisel olid tulemused erinevad, kiiruse uudishimulike erinevustega, mis ei vastanud vahemaale, kuid see polnud just palju.

Saksamaal Frankfurdis asuvat serverit testiti allalaadimisega umbes 25 megabitti sekundis ja selle latentsusaeg oli hea. Montreali serveril oli suurem kiirus kui palju lähemal Frankfurdis, aga ka suurem latentsus, mis on vahemaad arvestades mõistetav.

Kahel veelgi kaugemal asuval asukohal – Los Angelesel ja Hongkongil – oli ka suurem latentsusaeg, kuid arvestatav kiirus. 154 millisekundi ja 318 ms juures ei muuda ühenduse loomine Los Angelese või Hongkongiga Perfect Privacy privaatsust meie mängude parimate VPN-ide loendis.

Täiusliku privaatsuse tulemused on head, kuid serverite levik on ebaharilik ja see võib teie toimivust mõjutada, sõltuvalt sellest, millise linnaga ühendate.

Parim piirkondlik ühendus, mida testisime, oli Amsterdam, kus Perfect Privacy’il on saadaval viis serverit. Seevastu Frankfurdis on kaks ja teistes asukohtades ainult üks. Te ei saa käsitsi valida, millises serveris linnas ühendate, kuna klient teeb seda teie eest.

Saate iga ala pingutada ja näha kliendis saadaolevat ribalaiust. Ükski meie testitud server ei tundunud ületöötuna. Latentsus tundus olevat probleem vaid linnades, kus on ainult üks server. Vaatleme näiteks Amsterdami või Frankfurti.

Sa ei saa eeldada, et tuhandete miilide kaugusel asuvates serverites on natiivne latentsus, seega näib Los Angelese ja Hongkongi latentsusaeg mõistlik. Täiusliku privaatsuse allalaadimiskiirus on hea, muutes selle parimaks torrentimiseks mõeldud VPN-i kandidaadiks ning selle üleslaadimiskiirus on lähedane kaitsmata ühendusele iga meie testitud serveri korral.

Kui otsite mõnda muud VPN-i pakkujat, mis ühendaks privaatsuse ja jõudluse, võiks TorGuard olla heaks alternatiiviks (lugege meie TorGuardi arvustust).

Turvalisus

Täiuslik privaatsus pakub standardina peamisi VPN-i krüptimisprotokolle, näiteks OpenVPN ja IPSec. See pakub ka PPTP-d, mida ei soovitata, nagu me oma PPTP vs OpenVPN showdownis selgitame. Pakkuja teeb ka oma veebisaidil selgeks, et PPTP pole turvaline valik, nii et te ei saa selle aususes süüdi ajada.

Täiuslik privaatsus pakub koos SOCKS5 ja Squidi puhverserveritega ka SSH tunneldamist liikluse edastamiseks teatud VPN-ebasõbralikes keskkondades või riikides.

Killswitchi ja DNS-i lekkekaitse põhiseaded on vaikimisi lubatud, kui ühendused on aktiivsed, kuid neid saab konfigureerida nii, et need oleksid püsivad, mis tähendab, et ükski teave ei pääse teie turvamata ühendusest läbi ilma VPN-ühenduseta.

Testisime teenuses DNS-i ja WebRTC lekkeid, et olla kindel, ja see möödus probleemideta.

Seal on säte, mis lubab GUI-l enne VPN-i liiklusandmeid alla laadida, näiteks ribalaiuse andmed ja pingiserverid. See on sisse lülitatud ja see võib teie ühenduse tuvastada, kui Interneti-teenuse pakkuja või valitsusasutus seda vaatas. See on väike punkt, kuid seda tasub meeles pidada.

Tänu funktsioonile „NeuroRouting“ saate peita oma asukoha ja suunata liikluse sihtkohta lähedal asuvatesse serveritesse. Näiteks kui ühendate ühenduse Londonis ja külastate Moskvas hostitud veebisaiti, suunab see liikluse läbi Moskva serveri. Kui külastate Hiinas asuvat veebisaiti, suunab see teie liikluse Hiinas asuva serveri kaudu, varjates teie identiteeti selle taga.

Lisateenusena pahavara eest saate ka „TrackStop“ mustad nimekirjad.

Turvalisuse osas on täiuslik privaatsus hästi kaetud.

Privaatsus

Kuna VPN-i nimetatakse täiuslikuks privaatsuseks, on privaatsus meie jaoks oluline jaotis, mille üle vaadata. See on mõjuv põhjus ja peamine müügipunkt. Siiski on kaalutlusi, mida tuleks kaaluda.

PerfectPrivacy-Site-PrivacyPolicy

Nagu sellist teenust võiksite oodata, ei logi Perfect Privacy andmeid. Selle privaatsuspoliitika ütleb konkreetselt, et kasutaja tuvastamiseks ei salvestata andmeid. Ainsad andmed, mis ettevõttel on, on kasutaja e-posti aadress ja tema tellimuse aegumiskuupäev.

Täiuslik privaatsus hoiatab, et peamine makseteenuse pakkuja Paymentwall registreerib makseandmeid, mis võivad teid tuvastada. Kui see valmistab teile muret, pakub Perfect Privacy rohkem anonüümseid makseviise, nagu bitcoin või sularaha postitamine Läti aadressile.

Perfect Privacy’i emaettevõte, Vectura Datamanagement Limited Company, on loetletud Šveitsis Perfect Privacy veebisaidil, kuid kiire Google’i otsing näitab Wyomingi ettevõtte registreerimist peakontoriga Panamas ja Suurbritannia postiaadressi..

See oli potentsiaalselt suur punane lipp, nii et edasine kaevamine oli vajalik. Töötaja 2016. aasta täiusliku privaatsuse foorumil postitatud teemakohane postitus kinnitas, et:

  • Ettevõte asub peamiselt Panamas, kus kehtivad suured privaatsusseadused.
  • Osaühingu Vectura Datamanagement Limited Šveitsis olev osalus on raamatupidamise jaoks. Arvestades Šveitsi rangeid rahalisi eraelu puutumatust käsitlevaid seadusi, on see ka mõistlik.
  • Ettevõtte USA osalus on “käitlemiseks”. Postitus, mille linkisime, viitas PayPalile, nii et tundub tõenäoline, et osa makseid käsitletakse selle tütarettevõtte kaudu.

Selle veebisaidi kohta pole täiuslikku privaatsust, mis on kahetsusväärne, kuid näib, et USA-s registreerimine kinnitab, et ettevõtte peamine kontor on Panama ja postiaadress näib olevat Ühendkuningriigi advokaadibüroo, mis tegeleb juriidiliste taotlustega. . Kokkuvõttes on see keerukas, kuid õnneks pole see puhverdatud VPN.

Kui suhtlete mõne ettevõttega, kes tegeleb USA klientidega või USA makseviisidega, peate tegelema Uncle Samiga. Kui olete selle pärast mures, kasutage PayPali või Paywali asemel Perfect Privacy’i anonüümseid makseviise.

Ainus seletamatu element selles kõiges on Läti sularahatehingute aadress. Tõenäoliselt on tegemist virtuaalse kontoriga, otsustades aadressi kirje järgi, kuhu saab kirju koguda või edastada, nii et jällegi ei soovita me teie sularaha sinna saata.

Täiuslikul privaatsusel on varem olnud juriidilisi probleeme, kuna serverid konfiskeeriti Hollandis 2016. aastal. Serverid võeti kolmandalt osapoolelt hostilt, kuid VPN-i pakkuja kinnitas klientidele selle ajal sisselogimiskeeldu..

Ettevõte ei üritanud paljulubavat probleemi varjata ning tundub, et ta on jätkuvalt olnud avatud ja aus iga kuu ajakohastatava garantiikanaariga. Tavaliselt seavad riigid ettevõtetele seaduslikke piiranguid, näiteks Perfect Privacy, et takistada neid kliente seaduslikest andmepäringutest teavitamast.

Selle ümber saab orderi kanaariumi. Perfect Privacy’s Canary kinnitab, et viimase kuu jooksul pole laekunud ühtegi seaduslikku päringut andmete saamiseks. Kui vahistamismäärus kaob, võivad kliendid eeldada, et olukord on muutunud, ilma et Perfect Privacy rikuks seadust.

See on kena seaduselünk ja näitab, et kuigi täiuslik privaatsus pole puutuv juriidiliste ohtude suhtes, võtab ta oma privaatsuseeskirju tõsiselt.

Voogesituse jõudlus

Laseme teie ootused kohe purustada. Netflixi, Amazon Prime Video, BBC iPlayeri või Hulu voogesituse puhul pole Perfect Privacy teie jaoks VPN. Seda ei saanud voogesitada, nii et ta ei liitu meie voogesitusloendi parima VPN-iga.

PerfectPrivacy-Netflix-Error

Ühtegi serverit pole meediasõbralikuks nimetatud ja Perfect Privacy ei väida, et tema veebisait või dokumentatsioon oleks, seega võib see olla ebaõiglane punkt. Seda öeldes, see on hinda arvestades veel üks must märk.

Testisime Suurbritannia Perfect Privacy’i, kuid kui olime ühendunud mõne teise Ühendkuningriigis asuva serveriga, teadis BBC iPlayeri veebisait, et seal on ühendus VPN-iga. Kui soovite oma Top Geari parandust, peate valima BBC iPlayeri parimate VPN-ide loendist alternatiivi.

Netflix saatis sarnased vead, nii et Perfect Privacy ei saa ka Netflixi parima VPN-i kandidaadiks.

On tõenäoline, et Perfect Privacy serverid on need meediateenused juba blokeerinud, nii et otsige mujalt.

Serveri asukohad

Veebisaidi Perfect Privacy arvutasime 55 serverit 23 riigis, kuid see kinnitas meile, et sellel on tegelikult 59 serverit. Võrreldes teiste pakkujatega, kes pakuvad oma klientidele tuhandeid servereid, nagu näiteks privaatne Interneti-juurdepääs (lugege meie PIA ülevaadet), ei tundu see kuigi palju.

Täiuslik privaatsus-sait-asukohad

Serverid asuvad ka enamasti Euroopas, Põhja-Ameerikas on neid vaid kuus, Aasias neli ja Aafrikas üks. Kesk- ega Lõuna-Ameerikas pole ühtegi serverit.

Serverite levik on kehv ja nii vähese USA serveritega pole see USA-le parim VPN. Kui arvestada, et ribalaiuse piiranguid pole, kui asute piirkonnas, kus on vähem servereid, hakkan ribalaiuse pärast rohkem konkureerima.

Täiuslik privaatsus võib olla hea valik, kui olete Euroopas. Kui elate mujalgi, on valikuvõimalused piiratud, nii et peaksite kaaluma muid võimalusi.

Kasutajatugi

Klienditeenindus pole täiusliku privaatsuse suurepärane müügiargument. Kui soovite ühendust võtta, pole reaalajas vestlus ega telefonitugi saadaval.

Täiuslik privaatsus pakub kasutajatele tugiteenuste e-posti aadressi ja kontaktvormi küsimuste esitamiseks. Samuti on olemas tugifoorum saksa ja inglise keele aladega. Testisime klienditeeninduse e-posti koos mõnede tehniliste ja hinnaküsimustega:

  1. Kas Perfektsel privaatsusel on käepide?
  2. Kas see toetab jagatud tunneldamist?
  3. Mis on 12-kuulise paketi kogumaksumus?
  4. Mitu serverit on ühenduse loomiseks saadaval?

Ettevõte vastas 14 tunni jooksul jaotusega ja vastas igale küsimusele selgelt, kuid tehnilisematele küsimustele – näiteks küsimusele lõhenenud tunneldamise kohta – olid vastused nürid ja kasutud..

Täiuslik privaatsus-e-post-vastus

Samuti on KKK-leht, kus on üksikasjalik loetelu kasutajatele esitatavatest tehnilistest ja hinnakujundusküsimustest, ülaosas on teave täiusliku privaatsuse sisselogimisreeglite kohta. Seal on ka juhised, mis selgitavad VPN-i installimist ja konfigureerimist.

Igas jaotises on pildid ja samm-sammult juhised. Juhendid on järjekindlad ja informatiivsed ning antud juhiseid on lihtne järgida.

Kohtuotsus

Täiuslik privaatsus on hea, kuid mitte erandlik VPN neile, kes soovivad midagi, mis keskendub privaatsusele. Seal on palju funktsioone, mis keskenduvad kasutajate kaitsmisele identiteedi lekitamise eest veebis ja nende kaitsmiseks pahavara eest.

Meie kiirtest näitas, et seda on õiglane nimetada kiireks teenuseks, kuid testisime Euroopat, kus asub suurem osa serveritest. Põhja-Ameerika või Aasia kasutajatel võib olla erinev kogemus. Selle privaatsusfunktsioone toetab range sisselogimisreeglite puudumine, Šveitsis asuv baas ja igakuiselt uuendatav orderi kanaarileht.

On siiski varjukülgi. Hinnakujundus on kehv ja kuigi funktsioonid on head, ei ole Perfect Privacy mõne oma parima rivaaliga konkureeriv. Klient on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, kuid nagu ka veebisait, on see ka vananenud. Pakutav klienditeenindus pole ka hiilgav.

Kui otsite tugevat, kiiret ja privaatsusele keskendunud VPN-i, on Perfect Privaatsus siiski hea valik.

Kas teil on mõtteid täiusliku privaatsuse kohta, mida jagada? Pange need allpool olevasse kommentaaride sektsiooni ja tänan lugemise eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map