PureVPN ülevaade – värskendatud 2020. aastal

PureVPN ülevaade

Pärast viimast ülevaatamist on PureVPN palju paranenud, kuid jääb mõnes võtmevaldkonnas siiski puudulikuks. Ehkki meil on teenusele siiski lootusi, ei saa me seda praegu tõeliselt soovitada. Lugege meie täielikku ülevaadet, et teada saada, miks, ja vaadake ka mõnda meie soovitatavat PureVPN-i alternatiivi.


purevpn-liugur1

purevpn-liugur2

purevpn-liugur3

purevpn-liugur4

purevpn-liugur5

Eelmine

Järgmine

PureVPN on meie parimate VPN-ide nimekirjast kõrvale hiilinud, vaatamata sellele, et see on üks suurimaid saadaolevaid virtuaalse privaatvõrgu teenuseid. Ehkki selle kiirest kiirusest ja madalast hinnast piisab ka kõige raskemate võistluste läbikukkumiseks, jääb PureVPN teistel aladel napiks (lugege meie PureVPN versiooni ExpressVPN vastetest, et näha seda tegevuses). 

Selles PureVPN ülevaates hakkame teenust pakkima läbi wringeri, katsetades selle kiirust, funktsioone ja palju muud. Enne otsuse langetamist puudutame kõik selle turvalisuse ja privaatsuse ning serveri asukohtade ja hinna osas.. 

Hinna eest on PureVPN hea teenus. Kiirus on suurepärane, kui jahib õiget serverit, ja küsiv hind on odavam kui enamikul tema konkurentidel. Seda tuleb siiski arvestada selle hajutatud liidese, nõrga toe ja voogesituse tulemuslikkusega. Isegi kui 31-päevane raha tagasi garantii on, pole sellega mingit riski proovida.

Tugevused & Nõrkused

PureVPN-i alternatiivid

Funktsioonid

PureVPN kasutab VPN-i kasutamist erinevalt. Selle asemel, et teile lihtsalt serverite loendit esitada, on mitu režiimi, mille vahel saate valida, vastavalt sellele, mida soovite veebis teha. 

Enamasti muudavad need režiimid lihtsalt kuvatavaid asukohti, kuid mõned neist avavad lisafunktsioone (näiteks voogesitusrežiim võimaldab teil veebisaidi kaudu ühenduse luua). 

Muidu on funktsioonid standardsed. PureVPN sisaldab tapmislülitit, mis blokeerib teie Interneti-ühenduse, kui VPN kunagi katkeb, ning kiirustesti, mis hindab PureVPN asukohtade latentsusaega. Kuigi kiiruskatse töötab, meeldib meile ExpressVPN-i välimus ja tunne veel (lugege meie ExpressVPN-i arvustust).

purevpn-ülevaade-kiiruse-test

PureVPN-il on muid funktsioone, kuid ainult siis, kui maksate lisatasu eest. Saate osta pordi edastamise, DDoS-kaitse ja / või spetsiaalse IP-aadressi, millest igaüks maksab 0,99 dollarit kuus. Kuigi me mõistame, et spetsiaalset IP-aadressi ei lisata, peaks PureVPN tasuta sisaldama DDoS-i kaitset.  

Selle eripäraks on jagatud tunneldamine, mis on tasuta kaasas. See on beetafunktsioon, mis tähendab, et selle kasutamiseks peate märkima rakenduses beetafunktsiooni lüliti. See töötab rakendusepõhiselt, võimaldades teil saata mõnda rakendust VPN-tunneli kaudu, samal ajal kui teised rakendused püsivad teie tavaühenduses.

purevpn-ülevaade-lõhestamine-tunneldamine

Oleme rahul tapmislüliti, kiiruskatse ja jagatud tunneldamisega, ehkki käsitleme režiimide osas mõnda probleemi (täpsemalt selle kohta jaotises „Kasutusmugavus”). Ainus puuduv funktsioon on rakenduste tapmine (lugege meie Astrilli arvustust selle teenuse kohta, mis seda pakub). Sellegipoolest on rakenduste tapmine üsna haruldane funktsioon, nii et me ei ühenda PureVPN-i liiga kõvasti selle ärajätmiseks. 

PureVPN Chrome’i laiend

PureVPN pakub brauserilaiendit Chrome’i ja Firefoxi jaoks, mis on rakenduse kasutamise ajal praktiliselt pähe löönud. Nagu enamus VPN-i laiendusi, toimib see ka ühenduse juhtimise tagasiteedena. Saate valida oma asukoha, seada möödasõidu loendi ja muidugi ühenduse luua. 

purevpn-review-chrome-extension

Kuigi töölauarakendusel on rohkem seadeid, soovitame kasutada laiendit igapäevaseks kasutamiseks (see on VPN-ide jaoks haruldus). Sujuv ühenduse protsess toimib palju paremini kui töölauarakendus, mis võimaldab teil valida oma asukoha ja luua ühenduse, muretsemata, millises režiimis olete.

PureVPN funktsioonide ülevaade

PureVPN logowww.purevpn.com

Algab alates 165 dollarist kuusKõik kavad

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
5

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
31 päeva

Kogu maailmas serveri summa
2000+

Töölaua OS-id
Windows, MacOS, Linux

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused
Chrome, Firefox

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le
Ainult USA-s

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES

VPN-protokollid on saadaval
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

PureVPN on üks neist teenustest, millega kogu aeg tehing sõlmitakse. Võite näha erinevat kestust ja madalamaid hindu vastavalt sellele, kuhu vaatate. Selle ülevaate jaoks piirdusime PureVPN-i veebisaidil saadaolevate kestuste ja hindadega. Meie varasema teenuse kogemuse põhjal on need kõige täpsemad.

Kuu või aasta teenusena jääb PureVPN alla. Ehkki PureVPN pole ülehinnatud nagu Hide.me (lugege selle kohta lisateabe saamiseks meie Hide.me ülevaadet), on PureVPN ülejäänud turuga kooskõlas. Kui otsite lühiajalist tellimust, soovitame PIA-d, mis pakub aastas teenust vähem kui 40 dollarit (lugege meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet). 

Neile, kes vaatavad tulevikku, pole aga PureVPN-i sarnaset teenust. See on üks vähestest pakkujatest, kes võimaldavad teil osta viis aastat ette ja kõrge soodushinnaga. Matemaatika murdmisel on teie igakuine hind umbes 1,60 dollarit, kui minna koos viieaastase kavaga, mis on varastamine.

Oleme järjekindlalt nimetanud CyberGhostit esietenduse eelarvevalikuks, kuna selle kolmeaastane plaan on vaid 99 USD (lugege meie CyberGhost ülevaadet). Ainuüksi hinnakujunduse põhjal võidab PureVPN selle lahingu. Ehkki see jääb mõnes valdkonnas alla – jõuame nende juurde läbi kogu ülevaate -, on hinnakujundus kindel.

PureVPN-i prooviversioon

Kui proovite PureVPN-i ja otsustate, et see pole teie jaoks, saate kasutada selle 31-päevast raha tagasi garantii. 

Kui olete nii kaldu, võite osta ka kolmepäevase proovikonto hinnaga 2,50 dollarit. Pange siiski tähele, et 2,50 dollarit ei tagastata, seega on ilmselt parem mõte kasutada raha tagasi garantii. Seitsmepäevase tasuta prooviperioodi juurde pääseb ka Chrome’i või Firefoxi laienduse installimisega. 

PureVPN eluiga

Uurimistöös puutusime sageli kokku terminiga „PureVPN eluaegne tellimus”. Mõni aasta tagasi pakkus PureVPN oma teenuste elukestvat tellimust umbes 70 dollari eest. 

Kui te nüüd lehele „Eluaegne tellimus” maandute, selgitab PureVPN, et see on viie aasta plaan. Lühidalt, kirjutamise ajal pole eluaegne võimalus saadaval. Seda öeldes on PureVPN seda juba varem pakkunud.

Kasutajasõbralikkus

PureVPN-i kasutajaks registreerumine on nagu iga teise VPN-iga liitumine. Veebisaidil on mitu nuppu, mis viivad kassasse, mis küsib teilt oma kestust, e-posti aadressi ja makseviisi. Ehkki kinnitate sellel lehel makse tasumist, on seadistamiseks vaja veel läbi käia. 

purevpn-ülevaade-kassasse

Pärast seda suunatakse teid viieosalisesse seadistusprotsessi. Esiteks küsib PureVPN, mille jaoks soovite VPN-i kasutada, mis võib tunduda ebaoluline, kuid pole seda. Teie vastuse põhjal soovitab PureVPN, millise rakenduse peaksite alla laadima. 

Näiteks voogesituse soovijatele soovitatakse brauserilaiendit, allalaadijatele soovitatakse Windowsi rakendust. 

purevpn-ülevaade-seadistamine

Kui olete oma otsuse teinud, saate alla laadida oma valitud rakenduse. Rakenduse allalaadimise ajal edastab PureVPN teile teie loodud kasutajanime ja parooli. 

Mõlemad on tähtede ja numbrite juhuslikud jadad, seetõttu soovitame nende salvestamiseks kasutada ühte parimatest paroolide halduritest. Ka sellel lehel saate vaadata oma platvormi seadistusjuhendit, kui seda vajate.  

PureVPN allalaadimine

Pärast allalaadimise lõppu peate installima. PureVPN palub teil põhiekraanil nõustuda selle tingimustega ja annab teile võimaluse installida brauserilaiend Chrome’i või Firefoxi jaoks. Samuti on Windowsi sisselogimisel võimalus käivitada PureVPN. 

purevpn -review-installer

Kui see on tehtud, saate sisse logida, kasutades selleks antud mandaati. Veebisaidil tagasi küsib PureVPN, kas olete ühendatud. Kui teil on probleeme, valite, et te pole ühendatud ja PureVPN osutab teile reaalajas vestluse poole. Ehkki VPN-idega tuttavad võiksid selle registreerumisprotsessi lõpetada, on lõpus veel näha. 

Pärast ühenduse loomist kinnitamist antakse teile „liikme piirkonna” mandaadid, mis erinevad teie konto mandaatidest (tüütu, kuid on hea privaatsuse tagamiseks). Kui lähtestamise link teile e-postiga saadetakse, peate määrama oma parooli, mis eeldab, et peate läbima unustatud parooli protsessi..  

PureVPN-i liikmepiirkond

Liikme piirkond näib muljetavaldav, kuid sellega ei tegeleta eriti palju. See aga ei tähenda, et see pole kasulik. Saate oma plaani uuendada, sirvida teisi installijaid, pääseda juurde tugialale ja osta lisandmooduleid, näiteks spetsiaalset IP-d ja pordi edastamist. 

purevpn-ülevaade-liikmed-ala

Võite registreeruda PureVPN-i tellimuseks ja mitte kunagi puudutada liikme ala. Siiski on ikkagi kasulik omada keskset jaoturit oma kontoteabe ja tugiteenuste leidmiseks, isegi kui saaksite selle teabe ise kokku panna. 

PureVPN sisselogimine

Tagasi töölauale palub PureVPN teil pärast rakenduse alglaadimist sisse logida. Pärast mandaadi sisestamist kuvatakse teile režiimide loend ja teil palutakse see valida. 

Režiimid ei muuda teie ühenduses midagi. Pigem muudavad nad asukohti, mida kõigepealt näete. Kui valite näiteks failijagamisrežiimi, näete ülaservas peer-to-peer hinnatud servereid. 

purevpn-ülevaaterežiimid

Me ei arvesta režiimidega, kuid see teeb serveriloendis liikumise keeruliseks. Need on sisuliselt segasemad filtreerimisvalikud, mis muudab liikumise keerukamaks, kui see peab olema. Eelistaksime palju tähestikulist asukohtade loendit ning võimalust filtreerida servereid nende hinnangute, üldise asukoha ja latentsuse põhjal.  

purevpn-ülevaade-rakendus

Kogu taotlus peegeldab seda kohmakust. Kui olete asukoha valinud, kaob loend, mis on segane, kui arvestada, et rakendus avaneb koos serveriloendiga. Samuti sisaldab voogesitusrežiim funktsiooni, kus saate PureVPN-ile öelda, millise veebisaidiga soovite ühenduse luua ning see leiab automaatselt serveri ja käivitab selle veebisaidi. Kuid te ei leia seda valikut ühestki teisest režiimist. 

Windowsis tunneb PureVPN paljude ideede kogunemist, mis on teoreetiliselt head, kuid ei koos mängimisel hästi. Näeme selgelt pingutusi, mida PureVPN teeb VPN-i juhtimiseks uute viiside lisamiseks, kuid ideed ei ole täielikult realiseeritud. Lihtsustatud kasutajaliides töötaks paremini, isegi kui see tähendab mõne funktsiooni, mis muudavad PureVPN-i ainulaadseks, loobumist.

Kiirus

Kui PureVPN oleks ühtlane, oleks see hõlpsalt üks kiiremaid VPN-e. See pole metsikult ebajärjekindel – lugege selle kohta meie NordVPN-i arvustust -, kuid ümber maailma põrgates võib esineda mõningaid erinevusi. See tähendab, et seni, kuni kasutate PureVPN-i eriti korraliku kaitsmata kiirusega, peaksite kõik korras olema.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (St. Louis)781,2321.06
New York, USA.3561,5817,1
Vancouver, Kanada7659.0717,88
São Paulo, Brasiilia15458,1915,61
Hongkong22557,8312.12
Brisbane, Austraalia22525,6211.4

Et kõik õiglane oleks, testisime PureVPN-i OpenVPN / UDP abil koos AES-256-ga. UDP-d hinnatakse aeglasemalt kui PureVPN-i soovitatud protokolli – see ei täpsusta, mis on soovitatav protokoll -, kuid mõlema testi kordamine, meie tulemused olid enamasti samad. Testisime ka ainult paljasmetalliservereid.

PureVPN avaldas meile muljet, säilitades suurema osa oma kiirusest kogu Põhja-Ameerikas ja langedes vaid suurest veekogust üle hüpates vähe. Nagu nägime kiireima VPN-i testimisel, on selgelt ka kohti, mis toimivad halvemini. Meie ülaltoodud andmestikust paistab Brisbane silma. 

Variatsioon ei ole tagasiulatuv, eriti kui teil on korralik ühendus, kuid see on endiselt olemas. Üks asi, mis oli siiski järjekindel, oli latentsus. PureVPN jäi üldjuhul alla 250ms, tehes selle meie mängude juhendi vääriliseks. 

Turvalisus

PureVPN kasutab vaikimisi AES-256 krüptimist, mis, nagu võite lugeda meie krüptimise kirjeldusest, on parim värk. Protokoll, millega see on seotud, pole siiski nii selge. 

PureVPN vaikeseadeks on „automaatne” protokoll, millel on tema sõnul parim kiiruse ja turvalisuse tasakaal. PureVPN-i sõnul proovib automaatne säte kõike alates PPTP-st kuni OpenVPN-i, et näha, mis teie ühenduse jaoks kõige paremini töötab.

Probleem on selles, et PureVPN ei näita kunagi teie kasutatavat protokolli, kui teil on seatud “automaatne”. See on probleem, nagu näete meie VPN-protokolli jaotuses. 

Sellegipoolest pole teie protokolli muutmine keeruline, ehkki PureVPN-l on mõned valikud valesti märgistatud. Näiteks IKEv2 on rakenduses tähistatud kui “IKEV”, isegi kui lühend tähistab “Interneti-võtmevahetust”. 

purevpn-ülevaate-protokollid

Turvalisust praktikas rakendades käitasime PureVPN-i läbi testide seeria, otsides nii DNS-i lekkeid kui ka WebRTC ja IP lekkeid. Füüsilistes serverites oli kõik korras, mis ei tulnud üllatusena. Virtuaalserverites oli aga serveri füüsilise asukoha jälgimine väga lihtne.

Privaatsus

PureVPN teeb oma privaatsuseeskirjade ülaosas selgeks, et ta ei pea logisid. Ehkki see väide on kogu ettevõtte eluea jooksul püsinud, on võimalik, kui mitte tõenäoline, et PureVPN pidas minevikus ühenduse logisid. 

2017. aasta oktoobris aitas PureVPN FBI-l peatada tema teenuseid kasutanud küberkuulaja. Juhtum tekitas õigustatult mõned küsimused privaatsuspoliitika ja selle kohta, millist teavet PureVPN kogus. 

Avaliku arvamuse õiges suunas nihutamiseks otsis PureVPN Altius IT-st sõltumatu auditi. Audiitorid ei leidnud tõendeid andmete kogumise kohta – fakti, mille PureVPN-i töötaja peksis meie pea kohal, kes ähvardas meie vastu kohtumenetlust selle pärast, kuidas me seda juhtumit varem kirjeldasime. 

Ehkki ähvardused ei avalda meile muljet, oleme nõus, nagu alati, laskma endistel aegadel möödudest. Audit näitas, et olulisi logisid ei peetud, seega saab PureVPN selle vooru läbida. 

Kuid see pole nii tükeldatud ja kuiv, kui öeldakse, et PureVPN ei logisid. Teenuse kasutamisel logib PureVPN sisse teie ühendatud päeva ja kasutatud Interneti-teenuse pakkuja. Ühtegi neist ei saanud kasutada teie otseseks tuvastamiseks, ehkki nagu brauseri sõrmejäljed võivad näidata, saab välja kitsendamiseks kasutada vähesel hulgal teavet.

Ainus erand on see, kui kasutate spetsiaalset IP-aadressi (lugege meie parimat VPN-i koos pühendatud IP-de juhendiga). Kuna aadress on teie kontoga seotud, on PureVPN see registreeritud. Selle ümber ei saa olla, nii et pole põhjust PureVPN-i süüdi ajada. 

Isegi kollektsiooni puhul on tõenäosus, et keegi teid tuvastab, väike. PureVPN nõuab registreerumisel ainult e-posti aadressi ja pakub mitmeid anonüümseid makseviise. Logi sisse logimata jätmise väide on tõene ja teie privaatsus on PureVPN-iga turvaline.

Voogesituse jõudlus

PureVPN nägi vaeva, et tungida voogesitusplatvormidesse, vaatamata sellele, et sellel oli spetsiaalne voogesitusrežiim. Seda režiimi kasutades ühendasime veebisaitidega funktsiooni „veebisaidi otsing”, mis peaks teoreetiliselt ühendama meid serveriga, mis töötab selle platvormi jaoks, millele proovime juurde pääseda, ja käivitama veebisaidi automaatselt. 

purevpn-ülevaade-veebisait-otsing

Veebisaidid käivitati, kuid me ei saanud voogesitust. Amazon Prime Video ja Netflix blokeerisid meie ühenduse kiiresti, ehkki saime laadida Hulu ja BBC iPlayeri. See testimine tehti jällegi, kasutades PureVPN-i soovitatud asukohta voogesitusrežiimis. Omaette ühendamine andis erinevaid tulemusi. 

PureVPN Netflix

Naljakas on see, et Interneti-vabaduse režiimi kasutamisel ja USA serveriga ühenduse loomisel laadis Netflix just hästi. Amazon Prime Video tuvastas ikkagi VPN-i, nii et lugege kindlasti meie parimat VPNi Amazon Prime Video juhendit, kui soovite sellele platvormile juurdepääsu. 

See küsimus ulatub tagasi režiimide juurde. Kui neid poleks olnud, poleks me streamingus targemad olnud, kui kasutada Interneti-vabaduse režiimi, mis on kõige üldisem, töötades ikka ja jälle Netflixi laadimisel.. 

Mugavuse katse raskendab aga ühenduse loomist tegelikult veelgi. Voogesitusrežiim on ainulaadne, kuid see ei tööta, muutes kogu ühenduse loomise protsessi segasemaks.

Serveri asukohad

PureVPN-l on palju serverikohti, mis, nagu nägime HideMyAss ülevaates, tähendab, et mõned neist on virtuaalsed. Numbrid alati kõiguvad, kuid kirjutamise ajal on 180 asukohas enam kui 2000 VPN-serverit rohkem kui 140 riigis. Enamik neist pole siiski füüsilised. 

Virtuaalsed VPN-serverid võimaldavad teil saada IP-aadressi kindlast kohast, samal ajal kui ühendate serveri teises piirkonnas. Näiteks kui teil on vaja näiteks Bangladeshi IP-aadressi, võib USA või Suurbritannia server ilmuda justkui Bangladeshis. Probleem on selles, et virtuaalservereid on üsna lihtne tuvastada. 

Ka virtuaalserverite kasutamisel on turvalisusega seotud probleeme, nii et on tore näha, kuidas PureVPN eristab füüsilisi ja milliseid virtuaalseid servereid. Sellegipoolest on palju virtuaalseid asukohti. Näiteks Lõuna-Ameerikas on kokku 81 serverit, kuid ainult 18 neist on füüsilised ja kõik need 18 asuvad Brasiilias Sao Paulos.. 

PureVPN serverite loend

Füüsiliste asukohtade levik on korralik, kuigi mitte muljetavaldav. Euroopas on kõige rohkem füüsilisi asukohti, järgneb Põhja-Ameerika (kuigi suurem osa serveritest on keskendunud USA-s ja Kanadas). Peaaegu igas eksootilises asukohas on virtuaalserver, sealhulgas Mani saar, Laos ja Sri Lanka. 

Kuigi mõned võivad virtuaalserveritega probleeme tekitada, ei sunni PureVPN teid neid kasutama. See oleks üks asi, kui peamised asukohad virtualiseeritaks, kuid see pole nii. Kui teil on konkreetne asukoht, mida soovite jälgida, saab PureVPN selle virtuaalserveritega majutada. Tõenäoliselt on suurem osa kasutajatest siiski paljaste metallide serverites.

Kasutajatugi

PureVPN-i veebisaidi paremas alanurgas näete reaalajas vestluse jaoks väikest mulli. Vaatamata selle kuvamisele veebisaidi avalehel, olenemata sellest, kas olete sisse logitud või mitte, ei saanud me otsevestlust laadida, kui me pole sisse logitud. Liikme piirkond, millel on erinev reaalajas vestluse ikoon, ei andnud meile probleeme. 

Jõudsime põhiküsimuse juurde, mis on automaatne protokoll, ja kuigi esindaja selle küsimusega tegeles, oli keeruline tekstiplokist selget vastust välja lüüa. Mis vastuses puudus kirjavahemärkides, see moodustati katkenud inglise keeles. Isegi kõige põhilisem küsimus oli otsevestluse jaoks liiga palju, nagu näete allolevast vahetusest. 

purevpn-ülevaade-live-chat

Hea mõte on kinni pidada eneseabiressurssidest, mis on palju paremad. PureVPN-il on üksikasjalikud juhendid peaaegu iga platvormi jaoks, samuti VPN-i kasutamise juhtumid ja tõrkeotsingu juhendid. Lisaks on need ressursid paigutatud juurdepääsetavasse andmebaasi, mis võimaldab teil kiiresti leida vajaliku toe. 

purevpn-ülevaade-teadmistebaas

Nagu nägime teenuse teistes valdkondades, on PureVPN tugiteenustest lahti mõjutanud. Teadmistebaas on abivalmis ja hõlpsasti kasutatav, kuid otsene kontakt tekitab rohkem küsimusi kui vastuseid. Tugi on hea, kui olete nõus probleeme iseseisvalt lahendama. Need, kes vajavad abi teel, ei leia seda PureVPN-ist.

Kohtuotsus

PureVPN on raske kohtuotsus. Sellel on mõned aspektid, mis meile väga meeldivad, sealhulgas madal hind, kiire kiirus ja hõlpsasti kasutatav veebisait. Siiski on mõned lüngad, mis on liiga suured, et neid eirata. Tugi pole nii hea, kui võiks olla, ja ainulaadse olemuse katsetuna on rakendust raske kasutada. 

Kas plaanite proovida PureVPN-i? Kas olete nõus kahe silma vahele jääma? Andke meile allpool toodud kommentaarides teada ja, nagu alati, tänan lugemise eest.

PureVPN KKK

  • Kuidas tühistada PureVPN

    PureVPN-i tellimuse saate liikme alalt tühistada. Sellega peatatakse teie tellimus ja võimalus see igal ajal taaskäivitada. Kui soovite oma konto kustutada, peate ühendust võtma PureVPN-iga e-posti teel.

  • Kuidas PureVPN-i kasutada?

    PureVPN juhendab teid, kuidas pärast tellimuse ostmist selle rakendust alla laadida ja installida. Pärast allalaadimist peate vaid valima režiimi, valima serveri ja klõpsama ühenduse loomiseks.

  • Kuidas installida PureVPN Kodile

    PureVPN-i saate installida enamikule Kodi toetatavatele platvormidele. Näiteks kui kasutate Windowsi, installiksite oma arvutisse PureVPN, mis kaitseks Kodi. PureVPN-is on spetsiaalselt Kodile pühendatud häälestusjuhendite loend, nii et kontrollige kindlasti oma platvormi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map