krüptostormi ülevaade – värskendatud 2020. aastal

krüptostormi ülevaade

Cryptostorm on VPN, mis on suunatud kõvadele tehnikutele või inimestele, kes on nõus sellega privaatsuse kaitseks saama. See on kahtlemata üks kõige ebasõbralikumaid VPN-e, mida oleme üle vaadanud, kuid selle turvalisus on suurepärane ja hind on õige. Üksikasjade jaoks lugege meie täielikku krüptostormi ülevaadet.


parimaid-VPN-ülevaateid

Krüptostorm asub heade ja halbade VPN-ide vahel, andes reitingu “lihtsalt okei”. Ta on pärit Kanadas Vancouverist, kuid juured on Islandil ja ta on pühendunud oma klassi kõige kindlamale ohutusele. Privaatsusele ja turvalisusele pühendatud krüptostorm võib esmapilgul tunduda pisut hirmutav, kuid virtuaalsel privaatvõrgul on oma head küljed.

See sobib just inimestele, kes hindavad kenadele liidestele, kasutajakogemusele ja klienditoele vähe väärtust. Lõpuks kasutate VPN-i omaenda andmekaitse ja turvalisuse tagamiseks, seda saate selle VPN-iga mitte enam ega vähem. Rohkem algajaid kasutajaid võib siiski soovida tutvuda meie valikuga parimatest VPN-i pakkujatest.

Selles krüptoraha ülevaates räägime oma kogemusest pärast selle tavatu VPN-i ulatuslikku testimist (ja kritiseerimist). Enne kohtuotsuse tegemist arutame funktsioone, hinnakujundust, kasutusmugavust, toetatud seadmeid, serveri asukohti, kiirust, turvalisust ja klienditeenindust.

Krüptostormi alternatiivid

Tugevused & Nõrkused

Funktsioonid

Cryptostorm pakub lisaks VPN-protokollidele konfigureerimiseks palju turbevõimalusi, kus see võimaldab teil kasutada ainult OpenVPN-i. Sellegipoolest saate valida transpordiprotokollide vahel, konfigureerida ECC eksemplare ja IPv6. Sellest räägime lähemalt allpool olevas turbeosas.

Lisaks kasutatava pordi valimisele saate valida ka nende asukohtade vahel, millega soovite ühenduse luua, mis on tänapäeval üsna tavaline. Kaasas ka klapilüliti, DNS-i lekkekaitse, WebRTC lekete ennetamine ja paljud muud turvalisusega seotud funktsioonid.

Suutsime Netflixile juurde pääseda, isegi tasuta versiooniga, kuid kiirus oli nii halb, et seda polnud võimalik kasutada. Kui telesaated on prioriteetsed, siis vaadake selle asemel meie parimat Netflixi valikut pakkuvat VPN-i.

Müüja sõnul sobib VPN ka piinamiseks ja tänu oma kõrgetele turvastandarditele liigitaksime selle ka piinamiseks mõeldud parimate VPN-ide hulka. Nagu Netflix, tähendab kohutav kiirus, et ta ei tee seda nimekirja varsti.

Peale selle pole nootil palju funktsioone. Cryptostorm on keskendunud teie ühenduse kindlustamisele ja meie kogemuste kohaselt mitte muule. Kui soovite helisesid ja helisid, ei ole see teile pakkuja.

Hinnakujundus

Cryptostorm kasutab märgil põhinevat hinnasüsteemi, mis on VPN-i jaoks ebatavaline. Teenus pole nii odav kui GooseVPN, nagu võite lugeda meie GooseVPN arvustusest, kuid see on siiski mõistlik. Kui soovite oma raha eest rohkem väärtust, võiksite vaadata meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet.

Krüptostormiga ostate žetoone selle VPN-võrgu kasutamiseks. Erinevalt paljudest teistest VPN-i pakkujatest saate valida ühekordsete tellimuste ja korduvate tellimuste vahel.

Kuna see on hüpanud blockchain hype’ile, aktsepteerib see kõigi kavade jaoks ka bitcoini. Tegelikult saate maksta ainult PayPali või krüptovaluutadega. See koos märgil põhineva hinnasüsteemiga muudab krüptostormi üheks vähestest tõeliselt anonüümsetest VPN-idest turul.

Ka tähiste kehtivusaeg ei aegu. Nende kahanemine algab alles siis, kui hakkate neid kasutama. Kui olete ostnud žetooni ja kasutanud sellest vähem kui 50 protsenti, saate oma raha tagasi. Näiteks kui ostate igakuise tokeni ja kasutate seda ainult nädala, võite võtta ühendust tugiteenusega ja küsida neilt täielikku tagasimakset.

Plaanid erinevad ainult kestuse poolest. Nagu enamiku VPN-pakkujate puhul, on ka pikim tellimus odavaim. Ribalaiusele piiranguid pole, kuid märgid on piiratud ühe seadmega, välja arvatud aastatellimuste ja eluaegsete tellimuste korral, mis võimaldavad vastavalt neli ja kuus.

Lisaks pakub krüptostorm tasuta paketti nimega cryptofree, mis erineb teistest funktsionaalsuse, kuid mitte ribalaiuse poolest. Nagu näete meie kiiruskatsetes, märkasime krüptofree kasutamise ajal palju aeglasemat kiirust kui tasulised valikud.

Veel on tasuta versiooni puuduseks see, et see ei lase teil valida serverit, millega soovite ühenduse luua.

Hinnaliselt on siin kõik kindel. Fakt, et te ei saa maksta krediitkaartide või külma, kõva sularahaga nagu Mullvad (lugege meie Mullvadi arvustust), on natuke tüütu; Võimalus osta elukestvat juurdepääsu või maksta omas tempos tundub krüptostorm siin siiski suurepärane.

Kasutuslihtsus

Kasutusmugavus on ühe sõnaga õudne. Veebisaidil on silmi põletavad värvikombinatsioonid ja kirjeldused, millest on isegi tarkvarainseneri jaoks raske aru saada.

Cryptostorm-veebisait

Installisime selle ülevaate jaoks tasuta versiooni. Krüptostormi juures on hea see, et te ei pea kasutajakontot looma. Tegelikult ei saa te seda luua.

Installige kindlasti krüptostorm ametlikult veebisaidilt. Kui kirjutate Google’isse “krüptostormi allalaadimine”, saate üsna vähe kahtlase väljanägemisega lehti, nii et vältige neid. Siin on õige allalaadimislink.

Krüptostorm-veebisaidi tasuta versioon

Valige oma opsüsteemi jaoks õige versioon. Allalaadimine algab automaatselt ja teie operatsioonisüsteemi installimisjuhised avanevad.

Krüptostorm-veebisaidi paigaldamine

Pärast installifaili allalaadimist käivitage see ja järgige installiviisardit. Seejärel käivitage teenus ja näete järgmist.

Käivitus-krüptostorm

Sõltuvalt sellest, kas olete loa ostnud, saate siin valida mõne valiku vahel. Kui kasutate tasuta versiooni, võite valida rippmenüüst „krüptitu tasuta”. Seejärel näete, kuidas sümboolne sisestusväli automaatselt täidetakse. Pärast seda klõpsake nuppu “ühenda” ja oodake, kuni krüptostorm seda teeb.

Krüptostormiga ühendatud

Suurim viga on see, et tasuta versioon ei võimalda teil valida, millise serveriga soovite ühenduse luua. Lisaks ei ütle see teile, millise serveriga olete tegelikult ühendatud, nii et peate seda käsitsi kontrollima.

Peamenüü on peale selle tühi. “Värskendamine” värskendab serveriloendit, “valikud” avab täpsemad sätted ja “exit” sulgeb rakenduse.

Kui klõpsate valikul „Suvandid”, näete kolme alammenüüd: „käivitamine”, „ühendamine” ja „turvalisus”.

Jaotises „Käivitamine” leiate krüptostormi käivitamise ja peatamisega seotud sätted. Keeleseadeid on ka, kuigi need on veidrad. Valida saab ainult inglise ja jaapani vahel.

Cryptostorm-settings-startup

Järgmises alammenüüs “ühendamine” on VPN-serveritega ühenduse seadistamise valikud. Saate valida pordi krüptostormi, millega ühendatakse, kasutatava transpordiprotokolli (UDP või TCP) ja ajalõpu sätted.

Krüptostormid-seaded-ühendavad

Nagu nimigi ütleb, leiate turvaseaded menüüst „turvalisus”. ECC, IPv6, WebRTC, DNS-i lekke vältimine, DNSCrypt ja killswitch on saadaval. Kui see kõik oli teie jaoks kreeka keel, lugege meie VPN-i turvajuhendit.

Krüptostormi seaded-turvalisus

Põhimenüüs on mõned asjad, mis meie tähelepanu köitsid. Niipea kui olete serveriga ühendatud, ei pääse te enam valikutemenüüsse. Selleks peate ühenduse katkestama. Lisaks ei tööta ruut „Salvesta”. Pidime ikka ja jälle tokeni sisestama.

Veelgi enam, rakendus külmub ühenduse loomisel ja lahutamisel. Meie kogemuste põhjal tunneb krüptostorm kontseptsioonivaba beetaversiooni, mis pole veel valmis.

Toetatud seadmed

Cryptostorm hõlmab Windowsi, macOS-i ja Linuxit. See on konfigureeritav ka teie ruuteriga ega valmista pettumust ka mobiili poolel. Enamiku Androidi ja iOS-i seadmete toetamine muudab selle hea välimuse. Seda saab kombineerida ka Tor-võrguga.

Samaaegsete ühenduste arv, mille saate luua, sõltub ostetavast plaanist.

Krüptostormi tugiseade

Siit saate teada, mitu ühendust saate iga kavaga:

  • Üks nädal: üks ühendus
  • Üks kuu: üks ühendus
  • Kolm kuud: kaks ühendust
  • Kuus kuud: kolm ühendust
  • Üks aasta: neli ühendust
  • Kaks aastat: viis ühendust
  • Kasutusaeg: kuus ühendust

Kuna see võib pisut segadusse minna, ei lisa me me krüptostormi oma loendisse, mis sisaldab parimat VPN-i mitme seadme jaoks, või tänu oma liidesele ka parimat VPN-i Linuxi jaoks, kas.

Serveri asukohad

Cryptostormil on 28 serverit, mis katavad umbes sama ala kui TunnelBear (lugege meie tunnelBeari ülevaadet). Enamik neist asub Euroopas (14) ja Põhja-Ameerikas (14), mis pole üllatav, kuna tegemist on Kanada VPN-teenuse pakkujaga, mille juured on Islandil.

VPN-i teenistus ei kaalunud Venemaad, Ukrainat ja paljusid ELi liikmesriike. Iseenesest võib 13 riiki – kaks serverit on Saksamaal – kõlada palju, kuid Euroopas on 47 riiki, seega on see pigem murdosa.

Ainsad riigid, kus saate linnade vahel valida, on Saksamaa (kaks), Kanada (kaks) ja USA (14). Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Okeaanias pole ühtegi serverit. Aasiat kaetakse vähem kui ebapiisavalt, Hongkongis on üksik server. CyberGhost ja selle 1300+ serverit muudavad krüptostormi halvaks (loe meie CyberGhost arvustust).

Kiirus

Korraldasime kiiruskatsed Saksamaalt, kasutades speedtest.net ja speedof.me. Siin on tulemused.

Riik: ping (ms): allalaadimine (Mbps): üleslaadimine (Mbps):
Saksamaa (kaitsmata)3324.515.88
Prantsusmaa Cryptofree teel13410,480,79
Prantsusmaa543.594.55
Hongkong2330,220,53
Dallas, Ameerika Ühendriigid2103.156,96
Vancouver, Kanada1484.324,67
Soome822.384,67

Testisime igat asukohta viiel katsel ja keskmisime mõõdetud väärtused. Huvitav on tõdeda, et allalaadimise ja üleslaadimise määrad varieeruvad suuresti. Sellepärast otsustasime tuua turule speedof.me, mis tagas sama tulemused.

Näiteks Prantsusmaal asuva serveri puhul suutsime väärtused määrata vahemikus 3,44–9,61 Mbps. Sellised kõikumised mõjutasid ka Hongkongi, Dallast ja Vancouverit.

Latentne aeg on endiselt mõistlikes piirides, kui te ei vaheta mandreid. Saksamaal olid Euroopa serverite reageerimisajad korralikud, nii et võite mängude jaoks kasutada krüptostormi. Sellegipoolest ei saa see meie parimaks mängude loendiks mõeldud VPN-i.

Allalaadimise ja üleslaadimise kiirus on ausalt öeldes halb. Isegi ühenduse loomine sellise naaberriigiga nagu Prantsusmaa langes meie määra 80 protsenti. Me olime üllatunud, et Kanadaga ühendamisel on suurem allalaadimis- ja üleslaadimiskiirus kui Prantsusmaal ja Soomes asuvatel serveritel, nii et see pole ka voogesituse jaoks parima VPN-i kaalumine.

Cryptostormi kiirus on lihtsalt halb. Latentsusajad on ainus tagastatav tegur. Vastasel juhul ei teeni ta kohta kiireimate VPN-i pakkujate seas ilma oluliste parandusteta.

Turvalisus & Privaatsus

Cryptostormil on suur turvalisus ja privaatsus. See kasutab OpenVPN-i ja töötab TLS / SSL-kanali kaudu. Šifri osas veenab VPN meid mobiilseadmete jaoks optimeeritud algoritmiga ChaCha. ChaCha on võrreldav krüptimise de facto standardiga AES, kuid see on palju kiirem.

Lisaks kaitseb krüptostorm oma andmeid avaliku võtme krüptimissüsteemiga ECC. Sellise süsteemi korral on teil alati kaks võtit: üks privaatne ja teine ​​avalik. See tähendab, et saate krüptitud teavet dekrüpteerida ainult siis, kui teil on privaatne võti. Privaatvõti kasutab dekrüpteerimiseks matemaatilisi funktsioone.

ECC on üks neist. Põhimõtteliselt on see avaliku ja privaatvõtme dekrüpteerimine matemaatiline protseduur. Alternatiiviks siin on RSA. Võrdluseks – kui teil on 256-bitine ECC-võti, oleks teil sama turvataseme saavutamiseks vaja 3072-bitist RSA-võtit. See ei tähenda, et ECC oleks turvalisem kui RSA, ainult et see toimib paremini.

Cryptostorm võimaldab teil valida, kas soovite kasutada ECC-d ja kui jah, siis millist krüptimisallkirja soovite kasutada. Võite valida „secp521r1”, „Ed25519” või „Ed448”. Need on erinevad privaatvõtmete tüübid (koordinaadid ja allkirjad), mida saate valida.

Teostasime krüptostormiga IP-lekke testi ja saime häid tulemusi. Veebisait mitte ainult ei suutnud tuvastada, et kasutame VPN-i, vaid ka meie tegelik IP-aadress oli peidetud. Teenus läbis probleemideta ka WebRTC lekke ja DNS-i lekke testid.

krüptostormi privaatsus

Samuti avaldab meile muljet sümboolne süsteem, mis tagab, et kasutaja teavet ei salvestata. Kui maksate bitcoini või mõne muu krüptovaluutaga, ei tohiks teil privaatsuse pärast muretseda. Tokenid kustutatakse teenusepakkuja sõnul regulaarselt. Teisest küljest ei saa krüptostorm teie tokeli kaotamise korral teid aidata.

Kuna kõik, kes ostavad žetooni PayPali kaudu, saavad sellega meilisõnumi, on küsitav, kui anonüümne sa tegelikult oled. E-posti aadressi abil saab teie identiteeti tokeniga ühendada ja krüptostorm teaks, mida teete. Sel juhul oleks teie märk teie enda digitaalne ID.

Teenus väidab, et klienditeavet ei salvestata, kuid oleme skeptilised. See pakub raha tagasi garantii, kui selle loendist on kasutatud vähem kui 50 protsenti. Kui ostate üheaastase tokeni, peaks krüptostorm oma teavet selle garantii täitmiseks hoidma vähemalt kuus kuud. See näib olevat vastuoluline.

Võrreldes teiste VPN-i pakkujatega, näiteks HideMyAss (lugege meie HideMyAss arvustust) või VPNArea (lugege meie VPNArea ülevaadet), on see kaebus siiski kõrgel tasemel. Kokkuvõttes ei saa krüptostormi turvalisuse mõttes petta ning see võib kuuluda seal asuvate kõige turvalisemate VPN-ide hulka.

Kasutajatugi

Cryptostorm pakub e-posti tuge ja sellega on tegemist. Puudub reaalajas vestlus ega teadmistebaas, kuid on olemas foorum, kus kasutajad saavad küsimusi esitada. Asjad ei saa foorumil siiski palju selgemaks. On kahte kategooriat: “aktiivsed teemad” ja “vastamata teemad”.

Krüptormi-foorumi-teemad

KKK sektsioonil pole midagi pistmist krüptostormi VPN-iga, kuid see viitab foorumile endale. Muu hulgas võite leida selliseid küsimusi nagu „kuidas postitust avaldada?“ ja muud seal olevad foorumitega seotud teemad. Võib eeldada, et keegi, kes kasutab sellist sügavtehnoloogilist VPN-i vabatahtlikult – alternatiive on piisavalt – teaks, kuidas foorumiga suhelda.  

Krüptostorm - KKK

Klienditugi on raske leida. Veebisaidil näete jaotises „kontakt” järgmisi ikoone, mis ei aita palju.

Krüptostorm-võtke meiega ühendust

Küsisime tuge, kas peame enne selle kasutamist tokenit kontrollima ja mis see on.

Me ei saanud aru, mis vastus oli, kuid peame märkima, et 30-minutiline reaktsiooniaeg on hea. Tervitus ja viisakus oleks tore.

Kokkuvõtteks võib öelda, et leidsime end sageli GitHubi veebisaidilt ja püüdsime oma küsimusele vastust otsida, sest mida iganes krüptostorm teile pakub, seda ei saa vaevalt nimetada klienditoeks.

Kohtuotsus

Krüptostormi veebisaiti külastades puutub teid kõigepealt kokku tõusulaine, nagu näiteks „tokenipõhine”, „avatud lähtekoodiga”, „ohustamata“, „paljasmetalli serverid“ ja „kiiresti karjuv“ laine, mis aitab arendama müüja suhtes teatavat skepsist.

Halb disain, haldamatu veebisait ja hunnik tehnilisi tingimusi, millega tavainimene hakkama ei saa, tekitab veelgi suuremat skepsist.

Sellel pole midagi pistmist geeks olemisega. Pigem on see nõrk vabandus kaubamärgi kujundamisvigade süüdistamiseks. Paljude kasutajate jaoks võib krüptostorm tunduda VPN-i poolikult programmeeritud beetaversioon, mille tudeng projekti ajal töötas.

Need, kes sügavamale kaevavad, ei pea siiski pettuma. Krüptostorm domineerib eriti ühes valdkonnas: andmekaitse ja turvalisus. Teenus sobib just inimestele, kes ei hooli oma VPN-ide ümber tekkivast viperusest, kuid kes peavad oluliseks veebiturvalisust.

See on siiski väike osa kasutajaid, seetõttu soovitame põhjalikuma teenuse leidmiseks lugeda meie teisi VPN-i ülevaateid.

Kas olete krüptostormi varem kasutanud? Kuidas see sulle meeldis? Andke meile kommentaarides ja tänu lugemise eest teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map