KeepSolid VPN Lite’i ülevaade – värskendatud 2020. aastal

KeepSolid VPN Lite ülevaade

KeepSolid VPN Lite on VPN Unlimitedi väiksem vend ja sellel on mõned samad probleemid, mis tema õel-vennal. See tähendab, et kui soovite nutitelefoni hõlpsasti kasutatavat tasuta VPN-i, saaksite teha palju hullemat. Vaadake meie KeepSolid VPN Lite täielikku ülevaadet, kas saate paremini hakkama.


parimaid-VPN-ülevaateid

KeepSolid pole virtuaalsetes privaatvõrkudes uus. Oleme üle vaadanud ühe ettevõtte muud tooted – VPN Unlimited (lugege meie arvustust VPN Unlimited). KeepSolid VPN Lite on VPN Unlimitedi väikevend, nutitelefoni tasuta ühe klõpsuga VPN, mille jaoks te ei pea registreeruma. Tasuta VPN-e on harva, mis teeb KeepSolid VPN Lite’i nii huvitavaks.

Nõuetekohase ülevaate saamiseks uurime, kui hästi see toimib. Enne kohtuotsuse tegemist uurime selle serveri kiirust, voogesituse jõudlust, funktsioone, klienditeenindust, turvalisust ja privaatsuseeskirju.

Kuigi see KeepSolid VPN Lite’i ülevaade hõlmab kõike seda, muudavad teenuse tasuta pakkumine ja sellega kaasnevad probleemid keeruliseks meie parimatesse VPN-i juhenditesse lisamise.

KeepSolid VPN Lite on, nagu nimigi viitab, nn lihtsustatud VPN, millel pole palju funktsioone. Kui otsite oma nutitelefoni jaoks hõlpsasti kasutatavat VPN-i, saaksite seda teha palju halvemini kui proovida. Kui te ei maksa maksta, leiate sellelt konkurendilt, näiteks ExpressVPN-ist, parema hinna (lugege meie ExpressVPN-i arvustust).

VPNLite-veebisait-splash

VPNLite veebisaidi hinnakujundus

VPNLite veebisaidi funktsioonid

VPNLite-menüü-tugi

VPNLite-menüü-teave

Eelmine

Järgmine

Tugevused & Nõrkused

KeepSolid VPN Lite alternatiivid

Funktsioonid

Ärge laadige alla KeepSolid VPN Lite’i ja oodake rikkalikku funktsioonide komplekti, sest kui te seda teete, peate pettuma. See sobib hästi funktsioonidega, kohandamisega ja peaaegu kõige muuga.

See on ette nähtud kasutamiseks mobiilseadmetes, nii et saate rakenduse alla laadida Androidile ja iOS-ile, kuid Linuxi jaoks see tugi puudub. Siiski on olemas MacOS-klient ja üks Windowsi jaoks.

VPNLite-free-server

Androidi klient on ilmselt kõige lihtsam ja hõlpsam, mida me kunagi näinud oleme. Valite lihtsalt serveri ja klõpsate ühenduse loomiseks suurel nupul „Start“. KeepSolid VPN Lite kasutamiseks ei pea te registreeruma. Tasuta teenus proovib teile KeepSolidi tasulisi pakette müüa, kuid te pole sunnitud neid ostma ja see pole raske müük.

Kui te ei otsusta KeepSolid VPN Lite’i eest maksta, piirdute AES-i 128-bitise krüptimisega ja ühenduste jaoks mõeldud IKEv2-protokolliga. Saate luua ühenduse ainult ühe serveriga ja see asub Californias, vastupidiselt enam kui 400-le, kui uuendate Turbo paketi.

Turbo annab teile juurdepääsu ka spetsiaalsetele torrent-sõbralikele serveritele. Turbo Streami pakett pakub teile nii servereid BBC iPlayeri, Netflixi kui ka muude suuremate voogesitusplatvormide voogesitamiseks.

Veebisait soovitab tasulistel kasutajatel hankida protokoll KeepSolid Wise, mis aitab piiratud võrkudest mööda minna, mis võib olla kasulik inimestele, kes soovivad hiilida Interneti-tsensuurist sellistes riikides nagu Hiina.

Ainus probleem on see, et kliendil pole kohandamist, mistõttu pole selge, kuidas seda suvandit kasutada. Seda silmas pidades oleks selline VPN nagu NordVPN (lugege meie NordVPN ülevaadet) parem, kui otsite Hiina jaoks parimaid VPN-teenuseid.

See kehtib KeepSolid VPN Lite’i kohta. Pole ühtegi virtuaalset lülitust, jagatud tunneldamist ega muid funktsioone, mida VPN-i ülaosas teenuses näeksite. Ehkki see näib olevat kavandatud, võiksite proovida meie VPN-i arhiivist alternatiive, kui see on probleem.

Funktsioonide ülevaade

KeepSolid VPN Litevpnlite.net

Algab kuus alates 208 dollaristKõik plaanid

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, Google Play krediidid, SMS

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
1

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon
3 päeva

Tagasimakse periood
3 päeva

Kogu maailmas serveri summa
400+ serverit 70+ asukohas

Töölaua OS-id
Windows, MacOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
128-AES, 256-AES

VPN-protokollid on saadaval
IKEv2

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

KeepSolid VPN Lite pakub kolme tüüpi pakette ja kolme maksepikkust. Võttes arvesse selle piiratud funktsioonide komplekti, on hea, et selle lisatasu paketid saavad oma hinnaga hästi läbi, kusjuures meie VPN-i arvustuste loendist leiate ühe madalaima keskmise kuutasu..

KeepSolid VPN Lite saate haarata nädala-, kuu- või aastapakendites. Kuu ja aasta tellimustel on seitsmepäevase tagasimakse eeskirjad ning seitsmepäevase paketi puhul kehtib kolmepäevane tagasimakse..

Samuti on teil valida kolme tüüpi pakettide vahel. Ilmselt ei maksa tasuta midagi, kuid see on piiratud. Nagu mainitud, saate ühenduse luua ainult ühe USA-põhise serveriga.

Kaks muud paketti on huvitavamad. Turboga on kaasas rohkem servereid, sealhulgas mõned neist, mis on nimetatud torrentserveriteks. KeepSolidi VPN Lite ei tee seda meie parimaks lohistatavaks loendiks mõeldud VPN-i, kuid on hea meel näha, et sellel on eriserverid.

Kui uuendate Turbo Streamiks, saate Turbo funktsioonid, lisaks juurdepääsu Netflixi, BBC iPlayeri, Hulu ja muude voogesitusplatvormide ojaserveritele. Katsetame neid hiljem selles ülevaates. Turbo Streami eest saate maksta ainult kuus ja see maksab 6,99 dollarit kuus.

Nagu mainitud, maksis KeepSolid VPN Lite hästi, kuid piiratud funktsioonide komplekt võib selles oma rolli mängida. Paketid on odavamad kui tema suur vend VPN Unlimited, kuid KeepSolid VPN Lite sisaldab palju vähem funktsioone.

Kuumaksega 4,99 dollarit kuus või keskmiselt 2,08 dollarit kuus, kui maksate aastas, on KeepSolid VPN Lite finantstasandil konkurentsivõimeline suuremate nimedega, näiteks CyberGhost (lugege meie CyberGhost arvustust).

Kuna Turbo aastane intressimäär on aastas 24,99 dollarit, on VPN varastamine, kui otsite mobiilset VPN-i, mis võib torrentit pakkuda. Voogesitajad võivad avastada, et nad saavad parema teenuse suurema nime, näiteks ExpressVPN tellimisel.

KeepSolid VPN Lite’is pole spetsiaalseid maksevõimalusi. Kui otsustate tellimuse osta, saate seda teha valitud rakenduste poe kaudu ja kontole lisatud maksete üksikasjadega. Näiteks saate maksta deebetkaardiga, mis on lisatud teie Google Play poe kontole.

Kasutuslihtsus

Kõike KeepSolid VPN Lite’i kohta on loodud lihtsuse huvides ja see muudab teenuse võimalikult hõlpsaks kasutamiseks. See on võib-olla kõige lihtsam VPN-rakendus, mille oleme üle vaadanud.

Paigaldamine on lihtne. Suunake valitud rakenduste poodi, otsige “VPN lite” ja laadige rakendus alla. Selle esmakordsel avamisel küsitakse teilt, milleks seda kasutada, ja pakutakse teile nelja võimalust.

VPNLite Splash-Options

Neljast variandist kolm – „voogesitus”, „piinav” ja „privaatsus” & turvalisus – laiendatud serverite loend ”- viib teid müügi ekraanile, kus selgitatakse tasuliste pakettide eeliseid. Võite „minna turbo” ja maksta tellimuse eest või klõpsata tagasi ja valida „privaatsus & turvalisus ”tasuta teenuse kasutamiseks.

Registreerida pole vaja. Te lähete otse serveri valimise ekraanile, kus näete maailmakaarti, mis näitab teie asukohta, valitud serveri asukohta, rippmenüüd serveritega ja suurt stopp- või käivitusnuppu.

VPNLite-vabad-serverid

Näete ülaosas oma IP-aadressi, mis muutub pärast serveriga ühenduse loomist. Muudeks kohandamisseadeteks pole teie serveri valik ja tellimisplaan.

Teie tellimust on lihtne muuta või tühistada. Vajutage lihtsalt menüünuppu, mis asub Androidi kliendi ülaosas vasakul, ja valige „VPN-i plaanid”.

Näete erinevate tellimuste maksevõimalusi koos praeguste hindade ja funktsioonidega. Näete ka nõudeid ja tingimusi, samuti linke privaatsuseeskirjade ja „andmekasutuseeskirjade” juurde, mis kirjeldavad, kuidas KeepSolid teie andmeid kasutab.

VPNLite-menüü

Menüüjaotis pakub ka võimalusi rakenduse hindamiseks, muude KeepSolidi rakenduste vaatamiseks ja sisseehitatud sõnumsidesüsteemi kaudu klienditoega ühenduse võtmiseks. Väidab, et klienditoega seotud küsimuste jaoks on tund aega üleminekuaega, mida katsetame hiljem selles ülevaates.

KeepSolid VPN Lite pole mõeldud kasutamiseks raskesti. See on suunatud algajale VPN-i turule kui viisile, mis tekitab huvi ettevõtte muude rakenduste vastu, ja seda on lihtsam kasutada kui teisi meie mobiiltelefonidele keskendunud VPN-e, näiteks Speedify (lugege meie Speedify arvustust).

Kiirus

Panime KeepSolid VPN Lite’i kiirused proovile, võrreldes nii allalaadimise ja üleslaadimise kiirusi kui ka latentsusaega meie kaitsmata ühendusega Ühendkuningriigis.

KeepSolid VPN Lite pole üks kiiremaid VPN-teenuseid, mida oleme testinud, kuid see hoiab konkurentide ees hästi vastu. Negatiivne külg on see, et mõistliku kiiruse saamiseks peate maksma, nagu meie allpool toodud tulemused näitavad.

Asukohad: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (UK)1421,675.94
Brüssel2620,955.72
Viin4016,695.21
Johannesburg20113,635.31
Kuala Lumpur, Malaisia1894.585.01
California (tasuta server)1601,835.17
California (tasuline server)1585.505.30

Kuna KeepSolid VPN Lite turustatakse tasuta VPN-na, testisime tasuta California serverit samas kohas asuva tasulise serveri vastu. Testisime ka valikut teisi tasulisi servereid kogu maailmas.

Euroopa serverid näitasid head kiirust ja latentsusaega vaid pisut. Johannesburgi serveril oli kehv latentsusaeg, mis on asukoha ja kauguse tõttu mõistetav, kuid hea allalaadimis- ja üleslaadimiskiirus.

Halvimad serverid olid USA serverid. Arvestades Suurbritannia ja California vahelist kaugust, on oodata madalamat allalaadimiskiirust, nagu ka suuremat latentsusaega. On siiski selge, et parimate kiiruste saamiseks peate maksma juurdepääsu eest laiemale võrgule.

Me ei tea, kui palju on KeepSolid VPN Lite’i tasuta kasutajaid. Kui üks server teenindab kogu rakendust, on tõenäoline, et ettevõte piirab liikluse haldamiseks kiirusi või on seda liiga palju kasutajaid.

Sellegipoolest on see tasuta, nii et lõikame selle pisut lahti. Lisaks, arvestades, et teenus pakub piiramatut ribalaiust, on see parem kui mõned meie teised tasuta tasuta VPN-id, näiteks Windscribe (lugege meie Windscribe arvustust).

Turvalisus

Enamasti pole meil KeepSolid VPN Lite’i turvalisuse osas kaebusi. Tasuta pakett ühendatakse AES-i 128-bitise krüpteerimisega, samas kui Turbo ja Turbo Streami paketid võimaldavad AES-i 256-bitist või vähemalt seda, seda ütleb teenus.

Kohandamisvalikuid pole, nii et krüptimistase ei ole midagi sellist, mida kasutaja saaks valida. Ehkki KeepSolid soovitab teil tasuliste pakettide puhul kasutada selle patenteeritud KeepSolid Wise VPN-protokolli, pole selle jaoks võimalust.

Standardühendused kasutavad IKEv2, mis on VPN-i turvalisuse osas hea võimalus turvalisuse tagamiseks. Testisime IP ja DNS lekkeid, kui nad olid ühendatud tasuta serveri ja tasulise serveriga ning mõlemad möödusid leketeta.

KeepSolid VPN Lite on loodud lihtsaks ja nagu kõik muu, näib ka selle turvalisus seda filosoofiat järgiv. See on piisav, kuid kui olete mures ja soovite juurdepääsu turvalisematele protokollidele, näiteks OpenVPN, või kui teil on pärast selliseid funktsioone nagu killswitch, peate otsima alternatiivi meie kõige turvalisemate VPN-ide loendist.

Privaatsus

Oleme siin Cloudwards.net’is ettevaatlik. See tähendab, et kui VPN-i pakkuja väidab, et ta ei logi oma kasutajate kohta andmeid, uurime, kas väide on kontrollitav.

VPNLite-veebisait-privaatsus

VPN Unlimitedi ülevaates mainisime oma muret KeepSolidi privaatsuspoliitika pärast. Meie mured ja tagasiside on KeepSolid VPN Lite’i puhul samad, kuna poliitika on sama.

Huvitav on see, et KeepSolid VPN Lite sisaldab ka linki andmekasutuseeskirjadele, mis selgitavad, kuidas ta andmeid kasutab. Näiteks kinnitab see, et teie seadme, IP-aadressi ja asukoha andmeid “töödeldakse”.

Privaatsuspoliitika sügavam uurimine näitab, et andmeid logitakse ja säilitatakse, sealhulgas teavet serveriga ühenduse loomise ja liikluse kohta. Eeskirjade kohaselt mõnda teavet, näiteks teie IP-aadress, seadme teave ja ühenduse tüüp, ei salvestata, isegi kui see on logitud. See erinevus on piisavalt ebamäärane, et olla murettekitav.

Privaatsuseeskirjadest selgub, et KeepSolid jagab hea meelega teie andmeid, kui valitsus või eraõiguslikud üksused seda “seaduslikult taotlevad”..

Liiga palju on ebakindlust, et soovitada KeepSolid VPN Lite’i piiravate riikide kasutajate jaoks heaks võimaluseks, nii et peagi ei saa meie valida, kas öelda Iraani jaoks parim VPN-i pakkuja..

KeepSolid Inc. on USA-s asuv, nii et kõik, kes muretsevad USA riikliku julgeolekuagentuuri ja valitsuse järelevalve pärast, peaksid tõenäoliselt andma VPN Lite’ile ka laia kai..

Voogesituse jõudlus

KeepSolid VPN Lite võib funktsioonide osas olla kerge, kuid üks väheseid valdkondi, mida see teenib, on juhuslik voogesitaja, kes võib-olla küsib, kuidas vaadata Black Mirrorit ja muid voogesituse eksklusiive. Me soovisime selle voogesituse serverid proovile panna, nii et nägime, kuidas need toimisid selliste teenuste kasutamisel nagu Netflix ja BBC iPlayer..

Kiire meeldetuletus: voogesituse serverid on saadaval ainult Turbo Streami tasulises paketis. Testisime tasuta serverit ja saime puhverserveri vea, nii et tasuta kasutajatel pole siin õnne.

Turbo Streamil on serverid Hulu, BBC iPlayeri, Netflixi, ESPN + ja HBO Now jaoks, nii et teil on palju valikuid, kui soovite voogesitada USA-d. Lugege kindlasti meie parimat HBO Now VPNi juhendit, kui olete sellest platvormist huvitatud.

Netflixi server, mis põhineb kaardi läänerannikul USA läänerannikul, töötas hästi. Meie testitud sisu laaditi suurepäraselt, kvaliteetselt ja puhverdamata. Proovisime voogesituseta servereid, kuid need tagasid vea, nagu ka tasuta server.

Arvestades, et sellel on nii vähe võimalusi ja see keskendub USA-le, ei pruugi KeepSolid VPN Lite luua meie Netflixi jaoks parimat VPN-i, kuid see töötab, seega ei saa me selles viga saada.

VPNLite-Iplayer-Playback

Sarnane test BBC iPlayeri puhul töötas hästi, ilma probleemide, puhverdamise ja vigadeta. BBC iPlayer tegi koostööd ka Suurbritannia serveritega, mida voogesituse jaoks ei hinnatud, mis oli tore üllatus.

Meil on hea meel näha KeepSolid VPN Lite’i tugevat voogesitust. See ei pruugi palju pakkuda, kuid arvestades, et sellel on voogesituse pakett, on hea meel näha, et need serverid töötavad nagu ette nähtud.

Serveri asukohad

Veebisaidi KeepSolid VPN Lite andmetel pakub teenus üle 400 serveri enam kui 70 asukohas. Üksikasjade puudumine on siiski üsna kõnekas ja rahvaste arv rakenduses on pisut üle 50.

Pole selge, kas „asukohad” tähendab rahvust või linna. Mõlemal juhul on 50 riiki väike levik ja paljud serverid asuvad Euroopas või Põhja-Ameerikas.

Ühenduseks on loetletud ka vähem kui 400 serverit. Võimalik, et mõned on peidetud ja teid suunatakse konkreetse serveri kaudu konkreetsesse asukohta ühenduse loomiseks, kuid arvestades, et mõnel asukohal on numbrid, näiteks California 1 ja California 2, tundub see ebatõenäoline.

Kui te ei asu USA-s ega Euroopas, lugege meie artiklit ExpressVPN vs NordVPN, kuna mõlemad pakkujad pakuvad tuhandeid servereid, mis asuvad sadade riikide vahel.

Kasutajatugi

KeepSolid VPN Lite’il on vähe funktsioone, kuid selle klienditeenindus on suurepärane. Tugiküsimustega saate ühendust võtta e-posti teel või veebisaidil oleva kontaktvormi kaudu, kuid lihtsaim viis on rakenduse vestlussüsteemi kaudu.

Klienditoe piirkond, mille leiate KeepSolid VPN Lite’i menüüjaotisest, võimaldab teil saata küsimusi otse meeskonnale. KeepSolid VPN Lite väidab, et see reageerib ühe tunni jooksul ja kuigi meil pole täpseid ajatempleid, vastas ta meile selle aja jooksul.

VPNLite-tugisõnum

Meie tehnilisele küsimusele protokollide ja krüptimise kohta ei vastatud kohe, kuid pärast järelteadet suutis KeepSolid VPN Lite’i klienditoe meeskond probleemi lahendada. Iga vastus oli kiire, isiklikult kirjutatud ja viisakas.

See on muljetavaldav, eriti tasuta teenuse jaoks mõeldud rakenduse jaoks. Kui teil tekib KeepSolid VPN Lite’i abil probleeme, peaks see suutma teil vajalikku tuge saada. Kui seda ei tehta, peaks põhiline tugiküsimus hõlmama oma veebisaidi peamist KKK-d.

Kohtuotsus

Pole palju tasuta VPN-e, mis pakuvad piiramatut ribalaiust ja pakuvad head klienditugi (lugege meie halvimat tasuta VPN-i juhendit, et näha, kuidas enamik tasuta VPN-e välja raputub). KeepSolid VPN Lite teeb seda rakenduses, mis teeb kõik selleks, et see oleks lihtne, ja see töötab.

See ei ürita olla toretsev, sellel pole palju funktsioone ja lisaks tellimuse ostmisele pole seda ka kohandatud. See lihtsuse tase teeb KeepSolid VPN Lite’ist tugeva pretendendi, kes kantakse meie parimate tasuta VPN-teenuste loendisse ja ühte kõige hõlpsamini kasutatavate VPN-teenuste perioodi.

See lihtsus on siiski nii hea kui ka halb asi. Kui otsite lisafunktsioone või soovite oma ühendust kohandada, ei saa te seda KeepSolid VPN Lite abil teha. Valikuid lihtsalt pole.

Selle voogesitusserverid saavad voogesitada Netflixi ja BBC iPlayerit, kuid mõnevõrra mitmetähendusliku privaatsuspoliitikaga oleksime piinade suhtes ettevaatlikumad. See on kiire, odav ja tasuta server saab kerge sirvimisega hakkama.

Kui soovite parimat VPN-i Androidi jaoks või parimat VPN-i iPhone’i jaoks, on sellised alternatiivid nagu ExpressVPN paremad, isegi kui hinnad on kõrgemad.

Millised on teie arvamused KeepSolid VPN Lite kohta? Andke meile oma mõtetest kommentaaride jaotises teada ja täname teid aja eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map