ibVPN ülevaade – värskendatud 2020. aastal

ibVPN ülevaade

ibVPN on teenus, mis näib teadvat täpselt seda, mida inimesed VPN-is otsivad, kuid ei suuda seda siis suurejooneliselt pakkuda. Kuigi tahaksime seda soovitada, ei saa me seda heas südametunnistuses teha, nagu võite lugeda meie täielikust ibVPN arvustusest.


parimaid-VPN-ülevaateid

Nähtamatu sirvimise VPN ehk ibVPN on virtuaalne privaatvõrguteenus, mis on olnud kasutusel juba umbes 15 aastat. Selle aja jooksul näib olevat õppinud, kuidas näidata inimestele seda, mida nad tahavad, kuid mitte seda, kuidas seda teostada.

Nagu selle ibVPN-i ülevaate käigus leiate, on teenusel enne teie kiiret kriipimist lootuste suurendamise muster. Tasuta prooviversioon, millele järgneb tarbetult keeruline plaanide loend, pikk loetelu funktsioonidest, mida segab segane liides või isegi muljetavaldav turvalisus, on vaid mõned näited selle toimimisest.

ibVPN teab, mis on vajalik selleks, et olla üks parimaid VPN-i pakkujaid ja mida inimesed soovivad. Kahjuks ei suuda see suurt osa sellest täita.

Tugevused & Nõrkused

IbVPN-i alternatiivid

Funktsioonid

On olulisi funktsioone, funktsioone, mis sarnanevad rohkem olendite mugavustega, ja funktsioone, mida keegi isegi ei teadnud, et tahavad. ibVPN hõlmab kõiki kolme.

Peamised omadused on kaetud. Seda saab installida Windowsi, macOS, Android ja iOS seadmetele. Selle saab seadistada töötama ka ruuteritel, nii et kõiki teie seadmeid saab automaatselt kaitsta. Sellel on palju turvaelemente, millest räägime hiljem põhjalikumalt, sealhulgas võimalus käivitada käivitamisel ja tapmislüliti.

ibVPN-OS

Siis on veel funktsioone, millel on tore olla, mis pole hea VPN-i jaoks kriitilise tähtsusega. See pakub nutikat DNS-i puhverserverit, mis aitab geoblokeeritud sisust pääseda. Seal on integreeritud reklaamiblokeerija ja saadaval on peaaegu kõik VPN-i protokollid, mida võiksite küsida, sealhulgas ka üsna haruldased.

Kui olete huvitatud VPN-protokollidest, vaadake meie VPN-protokollide jaotust.

Lõpuks on mõned asjad, mida te ei teaks, kuni soovite, kuni teadsite, et need olemas on. Seal on häälestusviisard, mis võimaldab teil valida selliseid asju nagu Suurbritannia voogesitus, USA voogesitus või Hiina suurepärase tulemüüri ümbersõit. Seejärel konfigureerib see automaatselt ülesandeks kõige paremini sobiva protokolli ja serveri.

ibVPN-viisard

Nagu leiate selle ülevaate kohta põhjalikumalt tutvudes, on mõned neist funktsioonidest siiski mitte just sellised, nagu nende jaoks on.

Lisaks puudub ibVPN-il ihaldatud funktsioon: jagatud tunneldamine. Jagatud tunneldamine tundub haruldane, nii et kui te seda eriti otsite, soovitame tutvuda meie ExpressVPN ülevaatega. See on üks populaarseimaid koeri turul ja pakub koos jagatud tunneliga ka rikkalikke kogemusi.

ibVPN funktsioonide ülevaade

ibVPN-i logowww.ibvpn.com

Algab alates 308 dollarist kuusKõik kavad

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, maksesein, täiuslik raha

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
25

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon
24 tundi

Tagasimakse periood
15 päeva

Kogu maailmas serveri summa
180

Töölaua OS-id
Windows, MacOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused
Chrome, Firefox, Opera

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES

VPN-protokollid on saadaval
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, Sock5

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
tööaeg

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

Hinnakujunduse osas on ibVPN-il ilmselt kõige keerulisem valikute loetelu, mida oleme kohanud. Plaanid ei erine mitte ainult hinnas, vaid ka lubatud ühendatud seadmete arv, millised protokollid on saadaval ja millised programmid on saadaval.

Standardne VPN-plaan võimaldab teil kasutada piiramatut ribalaiust, kuid ei sisalda SOCKS5-protokolli ega Torni VPN-i kaudu. See võimaldab ainult ühte ühendust, kuid selle hind on hea. Kuna ainult ühe ühenduse kasutamine on VPN-ide puhul tavaline juhtum, on üllatav, et rohkem VPN-i pakkujaid ei paku sellist paketti.

Ülim VPN-plaan võimaldab juurdepääsu kõigile ibVPN-i funktsioonidele ja ühendada korraga kuni viis seadet.

Torrenti VPN-plaan võimaldab korraga luua ainult ühe ühenduse ja see on piiratud teatud serveritega. Siin võib järeldada, et VPN-i tavaplaan ei luba torrente, kuid kuidas see jõustatakse, on ebaselge.

Kokkuvõtmiseks on meil ibDNS-i plaan ja perekonna VPN-i plaan. Enamikul juhtudel ei soovita me aruka DNS-i puhverserveri eest maksta, kuna oma DNS-i saab muuta lihtsalt ja tasuta. Kui soovite selle kohta rohkem teada saada, vaadake meie DNS-aadressijuhendi muutmise juhiseid. Perekonna VPN on sama, mis ülim VPN, kuid sisaldab seitset samaaegset ühendust.

Ehkki standardses VPN-kavas on igakuine hinnakujundus konkurentsivõimeline, on Ultimate VPN ja Family VPN pakutavate jaoks järsud. Kui otsite head igakuist pakkumist rohkemate ühendustega, lugege meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet.

Kui otsite pakkujat, kes võimaldab teil säästude saamiseks pikemaks perioodiks registreeruda, soovitame teil minna meie NordVPN-i ülevaate juurde, sest NordVPN pakub sügavaid allahindlusi inimestele, kes registreeruvad korraga kaheks või kolmeks aastaks.

Kasutuslihtsus

IbVPN-i veebisaidil on tasuta prooviversiooni seadistamine lihtne. Veebisait võimaldab konto seadistamise hõlpsalt leida ja üldist kujundust on meeldiv vaadata. Tasutud konto saamine on paljude pakutavate plaanide tõttu keerulisem.

Installimine on umbes nii lihtne, kui võiksite arvata, et see on moodsa programmi jaoks ning privaatsuseeskirjad ja kasutustingimused kehtestatakse teile installimise ajal, mis on tore. IbVPN-kliendi esmakordsel avamisel oli see siiski šokeeriv kogemus.

ibVPN-armatuurlaud

Teid tervitab segasest ekraanist, mis on plahvatanud nuppude, lülitite ja seadetega. Halvim on see, et seadete valikud ja nupud on harva esile tõstetud, mis teeb selgeks, et klõpsamisel avatakse uusi menüüsid.

Vasakul on vahekaartide veerg. Esimeses, armatuurlaual, saate VPN-i ühendada, serverit valida, protokolli muuta, logi näha, killswitchi sisse või välja lülitada, nutika DNS-puhverserveri sisse või välja lülitada, samuti teha väiksemaid asju, näiteks juurdepääsu oma kontole või rubriiki ibVPN sotsiaalmeedias. Nagu näete, on selle liidese peamine probleem selles, kui tihe see on.

ibVPN püüdis muuta liidese võimalikult teaberikkaks, luues koletu. Nii palju teabe saamiseks pole vaja armatuurlauda.

See tähendab, et kui esialgne desorientatsioon on ära kulunud, on olemas toredaid jooni. Servereid on lihtne sirvida ja ibVPN pakub isegi teavet selle kohta, kui palju koormusi neist igaühel on. Kui otsite kasutajasõbralikumat VPN-i, lugege meie CyberGhost ülevaadet.

ibVPN-serverid

Kiirus

Meie ibVPN-i kiiruse testimine algas hästi. New Yorgi serveris, mis asus meile umbes 400 miili kaugusel suhteliselt lähedal, nägime pingi suurenemist vaid 1 millisekundi ja säilitasime suure osa meie allalaadimis- ja üleslaadimiskiirustest..

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (Virginia)1573,246.03
New Yorgi linn1658,74.5
Holland9557,14.51
London20657.562,57
Tokyos17626.513.46
Soul2311,470,73

Seejärel proovisime serverit, mida klient nimetab “hasartmänguserveriks”, mida hostiti Hollandis. Selle pingimisaeg oli oluliselt kõrgem, nagu võib arvata kaugemal asuvast serverist, kuid ping oli siiski ligi 4000 miili kaugust arvestades siiski madal.

Ehkki see server on ibVPN-i serverite loendis ainus mängimiseks tähistatud server, ei pruugi see olla selle ülesande jaoks ideaalne. Sõltuvalt sellest, kellega proovite mängida ja kus asute, ei pruugi Holland olla selle jaoks suurepärane koht. Muude võimaluste jaoks vaadake meie parimat mängude artiklit VPN.

Teisel meie proovitud Euroopa serveril, mis asus Londonis, oli palju kõrgem ping kui “mängude” serveril, mis on mõistlik, kuid see hoidis suurt ühenduse kiirust. Asjad võtsid aga pöörde halvemaks, kui suundusime Aasia serveritesse. Nii Tokyo kui ka Soul olid aeglased.

Pingiajad olid mõistlikud, kuid pidev allalaadimis- ja üleslaadimiskiirus oli Soulis alates halvast kuni kuritarvitamiseni. Ausalt öeldes olid need serverid meie testimiskohast peaaegu 6800 miili kaugusel, kuid 70-megabaidise sekundis ühenduse lohistamine 1 Mbps-le on lubamatu.

Madal pingimisaeg tegi sirvimise talutavaks, kuid veebisaitide, kus oli palju pilte või reklaame, laadimine kulus üsna kaua. Kui otsite VPN-e, mis pakuvad suuremate allalaadimiste jaoks suurt allalaadimiskiirust, vaadake meie kiireimat VPN-i juhendit.

Turvalisus

Pinnal näib, et ibVPN pakub suurepärast turvalisust. Seal on hõlpsasti kasutatav killswitch, mis tagab, et teie ühenduse kaotamise korral ei lekita andmeid. Samuti saate VPN-i käivitamiseks käivitada, nii et teie arvuti ei saada ega võta kunagi teavet vastu ilma VPN-iga, mis teid kaitseb.

Saadaval on palju protokolle, sealhulgas OpenVPN ja SSTP, ning kuigi krüptimine varieerub protokolliti, kasutab enamik võimas AES 256-bitist. Krüptimist on teada, et seda on praktiliselt võimatu lõhkuda, nagu arutame oma krüptimise kirjelduses.

ibVPN-protokollid

Sellegipoolest leidsime ibVPN turvalisuses vähemalt ühe rikkumise. See nurjus meie DNS-i lekketesti. Proovisime mitmesuguseid seadeid, millest mõned mainisid selgesõnaliselt DNS-i lekete vältimist, kuid lekkeid saime siiski iga kord.

Kui soovite teada, mida see tähendab, lugege põhjalikku pilti meie artiklist, mis on DNS-i lekked. Põhimõtteliselt lekib osa teie sirvimisandmetest teie Interneti-teenuse pakkuja või valitsuse kätte isegi siis, kui VPN on sisse lülitatud. See lükkab ümber DNS-i kasutamise eesmärgi ja välistab ibVPN-i kasutamise kohtades, kus valitsus on suure kontrolli all Internetis, näiteks Hiinas..

Kui olete Hiinas elav lugeja ja proovite tungida läbi suurest tulemüürist, soovitame vaadata meie parimat Hiina VPN-teenuste artiklit. Kui otsite lihtsalt teenust, mis pakub tugevat turvalisust, tundmata turvaauke, näiteks DNS-i lekkeid, lugege meie VyprVPN-i arvustust.

Privaatsus

Üldiselt on ibVPN-l hea privaatsuseeskirjad. Sellel on sisselogimisreeglid, mis on hea VPN-i pakkuja privaatsuseeskirjade alus. See ei kogu ega logi liiklusandmeid ega teavet VPN-i kasutamise kohta.

Samuti ei saa see seostada konkreetseid tegevusi konkreetsete kasutajatega. See tähendab, et kui ibVPN-ile antakse juriidiline teatis, ei ole see võimeline andmeid ametiasutustele üle andma, kuna ta ei saa anda teavet, mida tal pole.

Sellegipoolest on asju, mida saaks paremini teha. See kasutab makseteabe töötlemiseks ja töötlemiseks kolmandat osapoolt. Lisaks on selle veebisaidil küpsiseid, mis koguvad teavet, ehkki see on tavapraktika. Teavet kasutatakse veebisaidi hooldamiseks nii sisemiselt kui ka väliselt.

Lõpuks kogub see konto loomise ajal tuvastavat teavet. Kuigi paljud VPN-i pakkujad koguvad ainult e-posti aadressi, võtab ibVPN ka nime. Sellegipoolest võite nime moodustada, kuna konto nimi ei mõjuta teenuse osutamist.

Voogesituse jõudlus

Tõenäoliselt juba varem mainitud DNS-i lekke probleemi tõttu ei saanud ibVPN juurdepääsu suuremale geoblokeeritud voogesitusteenusele. BBC iPlayer, Netflix ja Amazon Prime Video võisid öelda, et VPN oli kasutusel ja keelas meil midagi vaadata.

Proovisime erinevaid sätteid, aga ka nutika DNS-i puhverserveri teenust tulutult. Arutasime seda klienditeenindusega, mida käsitleme hetkega üksikasjalikumalt, kuid meil ei õnnestunud ühtegi veebisaiti töötama.

Kuna BBC iPlayer, Netflix, Hulu ja Amazon Prime Video olid vaieldamatud, otsustasime proovida ibVPN voogesituse jõudlust YouTube’i ja Twitchi abil. Nagu varem vaadeldud kiiruse testimisest võisite arvata, varieerus voogesituse kvaliteet serveriga, millega ühendasime, suuresti.

Euroopa või Põhja-Ameerika serveritega ühendamisel oli voogesitamine meeldiv. Video laaditi umbes sekundiga ja vaikeseade on 1080p. Puhverdamist ei toimunud ja video mängiti algusest lõpuni sujuvalt.

Tokyosse ühendatuna oli meil aga teistsugune kogemus. Video ettevalmistamiseks kulus kuni 30 sekundit, see jooksis 720 pikslit ja paljudel juhtudel torises paar korda enne, kui langes 480 pikslile või isegi kenale ja teralisele 360 ​​pikslile.

Me ei saa soovitada ibVPN-i kellelegi, kes proovib voogesituse voogesitust. Meil on siiski soovitusi. Kui BBC iPlayeri sisu on see, mida te tunnete, vaadake meie parimat VPN-i BBC iPlayeri jaoks. Teise võimalusena võite lugeda meie artiklit Netflixi VPN-i keelu ületamise kohta, kui see on teie soovitud sisu.

Serveri asukohad

ibVPN sport 180 serverit asub 87 riigis 51 riigis. Serverite loend sisaldab pakkumisi Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Aafrikas. See on hea arv asukohti ja servereid ning see tähendab, et ibVPN-l on olemas vajalik infrastruktuur, et näha kliendibaasi märkimisväärset kasvu ilma jõudluse kaotamiseta.

180 serverit pole kaugeltki parim, mida oleme näinud. Võrreldes NordVPN-iga, millel on tuhandeid servereid, näib see isegi minimaalne. Samuti on 87 asukohta hea, kuid võrreldes HideMyAssiga, millel on rohkem kui kaks võimalust. Kui otsite VPN-i, millel on võimalikult palju võimalusi, siis maakera rändajana lugege lisateabe saamiseks meie HideMyAss-i arvustust.

Kasutajatugi

IbVPN pakub palju klienditoe võimalusi. Iseteeninduse osas on veebisaidil lai teadmistebaas, mis ei hõlma mitte ainult toetatud seadmete installimist ja seadistamist, vaid hõlmab ka paljusid tavalisi VPN-i küsimusi ja üksikasju.

E-posti ja reaalajas vestlusteenused on saadaval ööpäevaringselt. Rääkisime reaalajas vestlusega kahel korral ja inimene teises otsas oli vastutulelik, heas vormis ja püüdis abiks olla. Arutasime teemat, mis võimaldaks juurdepääsu geoblokeeritud veebisaitidele, näiteks BBC iPlayerile, kuid ei suutnud asju isegi nende abiga tööle panna.

Kasutasime ka e-posti teenust ja tagasihelistamine võttis umbes kolm tundi. See ei ole hea reageerimise aeg, kuid pole kaugeltki halvim. Sarnane kogemus oli meil ka klienditeenindajaga, kes üritas aidata, kuid ei suutnud seda teha.

ibVPN pakub isegi kaugabi, milles esindaja loob ühenduse teie arvutiga kaugühendusega ja aitab teil tekkinud probleeme lahendada. Seda tuleb teha kokkuleppel, kuid see on kena võimalus.

Kohtuotsus

ibVPN esitas järjekindlalt ühte asja, seejärel edastas midagi muud. Seaded, mis sõnaselgelt väitsid, et need võivad DNS-i lekkeid takistada, seda ei teinud. Serverid, kes ütlesid, et nad on Suurbritannia voogesituse jaoks, ei saanud teile BBC iPlayeri sisu. See läks edasi ja edasi.

See duaalsus viib ibVPN-i keskmisele parimale valdkonnale. Jääb teil mõelda, kust järgmisena otsida. Õnneks on meil tohutu arhiiv VPN-i ülevaateid, mis on teie mugavuse huvides sorteeritud parimatest halvimateteni. Kutsume teid üles sirvima seal olevaid valikuid, et aidata teil enne vaevaga teenitud dollarite kulutamist teha haritud valik.

Kas olete proovinud ibVPN-i? Mida sa sellest arvasid? Andke meile allpool toodud kommentaarides teada ja, nagu alati, tänan lugemise eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map