Hide.me ülevaade – värskendatud 2020. aastal

Hide.me ülevaade

Hide.me on kuulus oma vaba plaani poolest ja õigusega: see on tänu oma korralikule kiirusele ja serverivõrgule ilmselt üks paremaid seal. Kui hakkate selle eest maksma, on aga miinused alustamas, kuna selle plaanid on kallid, aga ka muudel põhjustel, mille kohta saate sellest täielikus arvustuses kõike lugeda.


parimaid-VPN-ülevaateid

Hide.me on virtuaalne privaatvõrk, mille funktsioone tasub lisada meie parimatesse VPN-i juhenditesse. Kuna servereid on vähem jaotatud ja kõrge hind, pidurdavad seda mõned keskpärased aspektid. Kuid kui suudate leppida selle puudustega, saate ühe kõige funktsioonirikkama VPN-i turul.

Selles Hide.me arvustuses räägime kõigest, mis meile meeldis ja mis ei meeldinud, pärast sellega aega veetmist. Enne kohtuotsuse tegemist arutame funktsioone, hinnakujundust, kasutusmugavust, toetatud seadmeid, serveri asukohti, kiirust, turvalisust ja tuge.

Hide.me oleks jõud, millega tuleks arvestada, kui see poleks kõrge hinnasilt. See tähendab, et korraliku tasuta paketi, funktsioonide hulga ja hea kiiruse korral tasub see alla laadida, et näha, kas tasuline pakett on teile seda väärt.

hideme-review-interface

hideme-review-server-list

hideme-review-backup

hideme-review-custom-scripts

Eelmine

Järgmine

Hide.me alternatiivid

Tugevused & Nõrkused

Funktsioonid

Kuna käsitleme allpool jaotist „Kasutusmugavus”, on Hide.me-l palju seadeid, vaatamata sujuvale lähenemisele teiega ühenduse loomiseks. Sellel õnnestub koondada tonn funktsioone hõlpsasti kasutatavaks pakendiks, mis meeldib nii tehnofoobidele kui ka tinkereidele..

Esiteks on jagatud tunneldamine, mis on funktsioon, mida Hide.me jagab PureVPN-iga (lugege meie PureVPN-i arvustust, et näha, miks see on üks teenuse väheseid tugevusi). Jagatud tunneldamine võimaldab teil saata mõnda teavet VPN-tunneli kaudu, jättes välja muud andmed, mis on efektiivne näiteks varukoopia täielikul kiirusel Netflixi vaatamise ajal välismaal.

Peida.me-poolita-tunneli

Tehniliselt saate tunneli jagada Windowsi peaaegu iga VPN-iga, kuid Hide.me sisaldab kasutajaliidese funktsioone. Võite jätta VPN-tunnelist välja teatud rakendused või lubada seda kasutada ainult valitud rakendustel. Vaikimisi läbivad kõik rakendused VPN-i.

Seal on ka tapilüliti, millel on rohkem funktsioone kui enamikul. Ehkki see pole nii lõigatud ja kuiv kui NordVPN tapmislüliti konfigureeritavus (lugege meie NordVPN ülevaadet), on seadeid palju. Näiteks võite lubada loendisse teatud killswitchi IP-aadressid. See võimaldab ühenduse loomist IP-aadressidega ka pärast seda, kui killswitch on käivitatud.

Lisaks valgele loendile saate määrata kohandatud skriptide käitamise, kui killswitch on sisse lülitatud või keelatud. Muidugi peate sisestama koodi, kuid funktsionaalsus on olemas, kui soovite end programmeerijaks.

Killswitch ei ole siiski alati vajalik. Hide.me sisaldab varuprotokolli, mis naaseb teie VPN-i korral mõne muu VPN-protokolli kasutamiseks. Seade on vaikimisi keelatud, kuid saate selle sisse lülitada ja määrata, millised protokollid seadetes tagasi lülituvad.

hideme-review-backup

Hide.me voogesituse jõudlus

Vabal plaanil nägi Hide.me vaeva, et pääseda Netflixi ja BBC iPlayeri. Amazon Prime Video ja Hulu olid siiski juurdepääsetavad. Tasulisele plaanile üleminek oli parem, kuid juurdepääs Netflixile oli pärast korduvat lahtiühendamist ja uuesti ühendamist siiski laiguline. Kui soovite voogesitust huvitada, võib-olla on parem mõte lugeda meie parimat Netflixi VPN-i juhendit.

Hide.me funktsioonide ülevaade

Peida.me logoPeida mind

Algab alates 1000 dollarist kuusKõik kavad

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius
10 GB tasuta, piiramatu lisatasu eest

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
30 päeva

Kogu maailmas serveri summa
Üle 1500 serveri 60 asukohas

Töölaua OS-id
Windows, MacOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
128-AES, 256-AES

VPN-protokollid on saadaval
OpenVPN

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

Hide.me-l on kaks taset, sealhulgas tasuta pakett, mis on toodud allolevas tabelis, koos kuuhinnaga, kui ostate kaks aastat ette. Selle Premium-kava on saadaval ühe kuu, ühe ja kahe aasta variantidena.

Esmapilgul näib hind hea ja Premium-i kuuhind on madalam kui enamikul kuutasudest. See tähendab, et need määrad kehtivad aasta kohta. Kuu-kuu plaanile astudes tõuseb hind kahekordseks.

See teeb Hide.meist kõige kallima pakkuja, kelle oleme üle vaadanud. Ehkki me nimetame ExpressVPN-i hinda tavaliselt konnaks (lugege meie ExpressVPN-i arvustust), muudab Hide.me’i igakuine lisatasu selle soodsa prügikotina. Isegi Astrilliga võrreldes, mis on tohutult ülehinnatud, on Hide.me kallim (lugege meie Astrilli arvustust).

Aastalõpus on hind parem. Eeldame, et maksame piiramatu kaitse eest aastas umbes 100 dollarit ja Hide.me’i lisatasu pole liiga halb. 

Sellegipoolest on tore näha tasuta 10-GBlist plaani. Ehkki mitte nii helde andmeedastuslimiidiga kui Windscribe (lugege meie Windscribe arvustust), teenis see Hide.me koha meie parimal tasuta VPN-i juhendil.

Hoolimata tasuta paketi pakkumisest on Hide.me-l raha tagasi garantii. Hüvitist saate saada esimese 30 teenusepäeva jooksul, mis on hea. Näiteks privaatne Interneti-juurdepääs pakub ainult nädalat, nagu võite lugeda meie PIA arvustusest, samas kui CyberGhost pakub 45 päeva (lugege meie CyberGhost arvustust).

Makseviiside osas võtab Hide.me peaaegu kõik. Lisaks krediitkaartidele, PayPalile ja PayNearMe’ile toetatakse mitut krüptovaluutat, sealhulgas bitcoin ja Ethereum.

Kasutuslihtsus

Hide.me-i registreerumine on lihtne, kui te ei saa oma veebisaidi avalehel klõpsata ilmselget nuppu „Laadi kohe alla”. Pärast paketi valimist sisestate e-posti aadressi ja makseviisi. Hide.me ei nõua nime ega midagi faili olemasolu. Konto mandaadi määramise link saadetakse teile meilisõnumiga.

Pärast seda suunatakse teid liikmete alale, kus on häälestusjuhend, mida saate jälgida. See on aga segane. Kui olete klõpsanud, küsib Hide.me teilt, milline on teie opsüsteem. Seejärel kuvatakse teile nupp „Laadi kohe alla” ja protokollide loend. Mõnele protokollile klõpsates avaneb juhend VPN-i käsitsi seadistamiseks.

hideme-review-setup-guides

Mõistame, mille abil Hide.me pääseb, kuid lugemine on raskendatud ja eelistaksime armatuurlaual suuremate opsüsteemide jaoks lihtsat installeerijat.

Pärast installimist hakkavad asjad siiski otsima. Hide.me-l on sujuv liides, milles on vaid käputäis nuppe. Kui tegelete ainult ühenduse turvalisusega, võite klõpsata ekraani keskel asuval nupul „VPN-i lubamine“. Hide.me valib teie asukoha jaoks parima serveri ja ühendab teid.

hideme-review-interface

Tõenäoliselt ei tohiks te siiski usaldada, et see on parim. Näiteks soovitas Hide.me ühendada Kanada andmekeskusega, mis oli meie kiiruskatsete põhjal üks aeglasemaid asukohti. Oma andmekeskuse saate valida, klõpsates paremas alanurgas oleval nupul “muuda”.

Vaikimisi näitab Hide.me asukohti tähestiku järjekorras. See loetelu pole siiski täielik, seetõttu on seda lihtne kerida. Riigid, kus on rohkem kui üks andmekeskus, näiteks „USA West ”ja“ USA Itta ”, kuvatakse riiginime kõrval väike nool.

hideme-review-server-list

Sorteerida saab ka pingi järgi, mis vihjab sellele, kuidas Hide.me soovitab servereid. Pingi järgi sorteerimisel käivitatakse kiire kiiruskatse kõigis asukohtades ja tulemused kuvatakse riigi nimest paremal.

Hide.me sujuvamale lähenemisele vaatamata on seadeid üllatavalt palju. Seal on tavaline VPN-i hind, sealhulgas protokolli sätted, käivitusseaded ja killswitch, kuid ka edasijõudnutele mõeldud valikud.

Näiteks vahekaardi „Killswitch” alt leiate jaotise kohandatud skriptide lisamiseks killswitchi käivitamisel või keelamisel. Nagu liideses Hide.me hoiatab, peaksite funktsiooni “käsitsema ainult siis, kui teate, mida teete”.

hideme-review-custom-scripts

On palju seadeid, mis on kõige parem jätta enda avastamiseks. Siiski tahame seadete piirkonnas välja tuua veel kaks asja. Pileti saate esitada kasutajaliidese kaudu, mis on mugav ja annab teile võimaluse diagnoosimislogi oma tugitaotlusele lisada.

Hide.me-Support-Request

Võite installida ka brauseri laienduse, mis on saadaval Chrome’i ja Firefoxi jaoks. Laiend ei lisa funktsionaalsust, kuid see on mugav viis VPN-i seadistamiseks.

Toetatud seadmed

Hide.me toetab maksimaalselt 10 seadet. Tasuta kasutajad on piiratud ühe ühendusega, Premium kasutajad saavad aga kuni 10 kasutajat.

Platvormi tugi on aga muljetavaldav. Hide.me-l on kliendid kõigi suuremate opsüsteemide jaoks, sealhulgas Windows, Android, iOS ja macOS, koos brauserilaienditega Chrome’i ja Firefoxi jaoks. Installimisprotsessi läbimisel on mitu installijuhendit.

Hide.me saab installida peaaegu kõikjale, kuid selleks on vaja praktilist aega.

Lisaks klientidele saate Hide.me’i käsitsi installida mitmesse Linuxi versiooni, sealhulgas Ubuntu ja Fedora, Blackberry, Windows Phone, AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT või Tomatiga ruuteritesse, võrku ühendatud mäluruumidesse Synology ja QNAP ning Kodi platvormid, kasutades kas LibreELEC või OpenELEC.

Lühidalt, Hide.me saab paigaldada peaaegu kõikjale.

Serveri asukohad

Serveri valik pole liiga halb. Hide.me hõlmab 60 asukohta, enamik neist asub Kesk-Euroopas.

hideme-review-server-network

Välja arvatud Põhja-Ameerika ja Euroopa eeldatavad kohad, on seal veel vähe näha. Hide.me-l on üks andmekeskus Lõuna-Ameerikas, üks Aafrikas ja paar punkti Lõuna-Aasia ümber. Ehkki see pole nii hull kui näiteks e-VPN (lugege meie e-VPN-i arvustust), on Hide.me’i võrk üsna tihe.

Kiirus

Hide.me on korralike kiirustega, kuid nagu käesolevas ülevaates ja meie kiireimas VPN-juhendis mõõdetud, pole see kiireim valik. Sellegipoolest pole see ka kohutav, eriti võrreldes selliste teenustega nagu Surfshark (lugege meie Surfsharki arvustust).

Asukoht: ping (ms): allalaadimine (Mbps): üleslaadimine (Mbps):
Kaitsmata (St. Louis)10118,3511.58
USA idas4066,8610.8
USA West7476,1610.18
Kanada4541.0610,62
Holland11280,428,63
Singapur24164,972.9

Samas riigis tunnelites on allalaadimise ja üleslaadimise kiirus kindel ning ka latentsusaeg jääb madalaks. See ei teinud meie parimaks mängude juhendiks mõeldud VPN-i, kuid ka kodulähedast latentsust ei tohiks mängude puhul arvestada.

On kummalisi tulemusi, eriti Hollandi kohta, kus õnnestus olla kiireim allalaadimiskiirus. Üldiselt juhib Hide.me kiiruse osas tihedat, kui mitte muljetavaldavat laeva.

Turvalisus ja privaatsus

Hide.me-l on peaaegu kõik protokollid, mida võiksite soovida, nii et olete VPN-i turbeküsimustes kindel. Vaikimisi ühendate ühendusega AES 256-bitise krüptimisega OpenVPN-i protokolli, mille purunemine võtab umbes miljard aastat. Käepigistus toimub RSA-8192 võtmega, mis on kaks korda suurem kui enamikul VPN-i pakkujatel.

Lisaks OpenVPN-le toetab Hide.me L2TP / IPSec, PPTP, SSTP, IKEv2 ja SoftEther. Sellest viimasest räägime lähemalt hiljem. Teenus soovitab OpenVPN-i alternatiivina IKEv2. Kuigi seda protokolli ei tohiks allahinnata, on see hõlpsamini blokeeritud kui OpenVPN.

SoftEther on kummaline lisand. See on avatud lähtekoodiga, mitme protokolliga VPN-tarkvara, sarnaselt OpenVPN-iga. Tegelikult turustatakse seda OpenVPN-i alternatiivina. Kuigi meile meeldib võimalus asju muuta, on SoftEther enamasti kaasaegsetest VPN-klientidest järk-järgult loobunud. Põhimõtteliselt on see lisafunktsioonidega OpenVPN.

Hide.me turvalisuse toimimise mõistmiseks testisime DNS-i lekkeid ning IP- ja WebRTC-lekkeid. See kandus kõigil rinnetel, nii et te ei pea muretsema, et teie identiteet libiseb läbi pragude.

Peida.me privaatsus

Privaatsuse osas on Hide.me’il kõik sisselogimiseta väited, mida teeb mõni teine ​​VPN. Enamik neist väidetest on muutunud seisakuteks, kuna pakkujad, nagu IPVanish ja HideMyAss, on püütud valetada, et nad ei loginud sisse (selle kohta lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi ülevaadet ja HideMyAss ülevaadet).

Eeldatakse, et usume seda, mida VPN-i pakkujad oma privaatsuseeskirjades ütlevad, kuid me ei pea seda Hide.me-ga nimiväärtuses võtma. Ettevõtte on kinnitanud Defense Code Ltd asutaja ja tegevjuht Leon Juranic, et ta ei peaks logisid pidama.

Võite puhata, et Hide.me ei logi teie andmeid, vaid asjaolu, et see läks nii kaugele, et kinnitas, et kolmanda osapoole küberturbeettevõttega räägib palju. Teie andmed on saidiga Hide.me turvalised.

Kasutajatugi

Nagu jaotises “kasutusmugavus” mainitud, võimaldab Hide.me teil kliendis tugitaotlusi esitada. Tegime seda oma testkontol ja tugiteenuse pakkuja sai meile pisut enam kui päeva pärast tagasi. See pole liiga räige.

Kui külastate veebisaidi tugijaotist, leiate muid tööriistu. Lisaks suurepärastele seadistusjuhenditele on Hide.me-is ka lühike KKK-sektsioon üldiste küsimuste jaoks. Ehkki KKK ei ole ulatuslik, võib see vastata pinnapealsetele küsimustele, näiteks „kas konto jagamine on lubatud?”

Neile küsimustele saab vastata ka reaalajas vestlusega. Arveldus- või müügiküsimuste korral pakub Hide.me seda ööpäevaringselt. Võite soovi korral esitada tehnilisi küsimusi, kuid otsevestluse kordus suunab teid lihtsalt e-posti toele.

Põhjalikumate vastuste saamiseks võite kasutada foorumeid. Hide.me’is on foorumid inglise ja saksa keeles, kuid saksa sektsioon on palju aktiivsem. Isegi nii on mõlemal korralik arv kasutajaid, seega on see teie käsutuses tore tööriist.

Kohtuotsus

Kui see poleks impressiivne serverivõrk ja kõrge hinnasilt, oleks Hide.me üks paremaid VPN-e, mida oleme testinud. Sellel on kindel kiirus, suurepärane turvalisus ja üks parimatest funktsioonikomplektidest, mida oleme näinud. Ka helde tasuta plaan ei tee haiget.

Tasuvad kliendid on peaaegu sunnitud ostma teenuse eest aasta või kaks väärt teenuse, ja isegi siis pole see väärtus suur. Kui teil pole Hide.me’i kopsaka lisatasu katmiseks piisavalt kasutatavat sissetulekut, soovitame lugeda meie teisi VPN-i ülevaateid.

Mida arvate saidist Hide.me? Kas olete tasuta teenust proovinud? Andke meile oma kogemustest teada allpool toodud kommentaarides ja, nagu alati, tänan, et lugesite.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map