ExpressVPN ülevaade – kiire ja turvaline – värskendatud 2020. aastal

ExpressVPN ülevaade

ExpressVPN on meie arvates parim VPN seal. See on kiire ja turvaline teenus, mis garanteerib teid nii Netflixi kui ka muude voogedastusteenuste juurde pääsemiseks, hoides samal ajal oma andmed uteliailtadest eemal. Kõigi üksikasjade kohta lugege meie täielikult värskendatud ExpressVPN ülevaadet.


ExpressVPN-veebisait

ExpressVPN-registreerumine

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-tunnel-valikud

ExpressVPN-täisrakendus

Eelmine

Järgmine

ExpressVPN on järjekindlalt tõusnud meie parimate VPN-i edetabelite tippu ja on lihtne aru saada, miks. Kõik teenuse kohta on kindel, alates kiirusest kasutaja kogemuseni kuni turvalisuse ja privaatsuseni. See on kahtlemata mängu tipus, kuid hiljutised värskendused konkurentidele nagu NordVPN ja CyberGhost hakkavad ExpressVPN-i oma raha eest käima laskma. 

Selles ExpressVPN ülevaates võtame taas kord ustavuse, proovides selle turvalisust, kiirust, funktsioone, kasutajasõbralikkust ja palju muud. Ehkki peame ExpressVPN-i kiireks ja turvaliseks virtuaalseks privaatvõrguks, ei vähenda me seda selles ülevaates. See on endiselt täielik töötlemine, alates kiiruskatsetest kuni voogesituse jõudmiseni. 

Allpool saate lugeda gory üksikasju, kuid lühidalt öeldes on ExpressVPN endiselt parimatest parim. Isegi eliittasandil, kus tegutsevad sellised konkurendid nagu NordVPN ja PIA, suudab ExpressVPN end kompromissitu kiiruse ja mõttetute kasutajakogemustega lahku lüüa.. 

Kui olete rohkem lugemine, mitte käelise testimise fänn, võite proovida ExpressVPN-i 30-päevase raha tagasi garantii abil, et meie nõue proovile panna. Kui registreerute aasta jooksul get-go-ist, saate ka tasuta veel kolm kuud.

ExpressVPN-i videoülevaade

Tugevused & Nõrkused

ExpressVPN-i alternatiivid

Funktsioonid

Ehkki ExpressVPN-ga kaasnevad mõned ainulaadsed maiuspalad, pole see funktsioonidega nii pakitud kui CyberGhost või NordVPN. Näiteks puudub teil kaitse pahavara eest ja reklaamide blokeerija, mida mõned muud VPN-id sisaldavad. 

Arvestades aga seda, kui halvasti need lisad tavaliselt toimivad, ei ole me ExpressVPN-i tegematajätmise pärast liiga häiritud. Peaksite igal juhul kasutama meie parima viirusetõrjetarkvara loendit. 

ExpressVPN pakub rakendusesisest jagamistunneldamist, mida šokeerivalt vähesed VPN-id toetavad (lugege meie teenuse StrongVPN ülevaadet veel ühe teenuse kohta, mis seda pakub). Ehkki suvalise jagatud tunneldamisega VPN-i saab käsitsi seadistada, on see protsess intuitiivne ja vaevaline. ExpressVPN teeb selle hõlpsaks, võimaldades teil rakenduses otse määrata, millised programmid kasutavad VPN-ühendust ja millised mitte.

expressvpn-split-tunneling

ExpressVPN on üsna kiire kõikjal, kuna lähme peagi sisse, kuid kõik serveriserveri asukohad pole võrdsed. Õnneks saate sisseehitatud kiiruskatse abil kiiresti aru saada, millised serverid sobivad teie asukoha jaoks kõige paremini. ExpressVPN salvestab isegi teie kiiruskatse tulemused, nii et saate nendega hiljem tutvuda.

expressvpn-speed-test

Testi saate käivitada kas soovitatud asukohtades, kõigis asukohtades või kindla piirkonna asukohtades. ExpressVPN pakub iga teenuse allalaadimiskiirust, latentsusaega ja kiiruseindeksit. 

Kuigi need on võrdluspunktist kasulikud, ei soovitaks me tegelikele arvudele liiga palju tähelepanu pöörata. Meie testide põhjal on need ebatäpsed (tavaliselt tegelikust kiirusest aeglasemad). Kuid nad on üksteisega suhteliselt täpsed. Kui asukoht A tundub kiiremini kui asukoht B, siis tavaliselt, isegi kui konkreetsed numbrid pole usaldusväärsed. 

Ruuterid, brauserid ja konsoolid, Oh My!

Võrgutööriistana saate VPN-i kasutada mis tahes Interneti-ühendusega seadmega, kui teil on juurdepääs selle seadme võrgusätete konfigureerimiseks. Sellegipoolest läheb paigaldaja kaugele. ExpressVPN pakub paigaldajaid peaaegu igale ettekujutatavale seadmele, mis võimaldab teil oma andmeid turvaliselt hoida ükskõik kus. 

expressVPN-paigaldajad

Arvesse võetakse standardeid koos Windowsi, macOS, iOS ja Androidi rakendustega. Lisaks toetab ExpressVPN looduslikult ChromeOS-i Google Play poe, Fire TV ja Kindle Fire, mitmete Linuxi distrote ja ruuterite kaudu.. 

Saate kasutada ka ExpressVPN-i MediaStreamer-funktsiooni Apple TV, Xbox One, PS4, PS3 ja Xbox 360-ga, ehkki see ei paku sama kaitsetaset (täpsemalt selle kohta allpool jaotises „Voogesitamine”). 

Kui eelistate käsitsikäsitlust, saab ExpressVPN-i mahutada. Saate alla laadida OpenVPN-i konfiguratsioonifailid enamiku ExpressVPN-i võrkude kohta, sealhulgas asukohad Ameerikas, Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Aafrikas. Ehkki see võib tunduda hirmutav, pole käsitsi konfigureerimine nii hull, kui teil on OpenVPN-i kliendi jaoks hõlbus juurdepääs. 

Teil on vaja vaid importida OpenVPN-i konfiguratsioonifail oma klienti. Konfiguratsioonifail sisaldab kõiki vajalikke võtmeid teie konto kasutamiseks ExpressVPN-iga. 

Lisaks peate vajama oma kasutajanime ja parooli, mille on genereerinud ExpressVPN, ja importima vajalikud sertifikaadid. Õnneks on see ka lihtne, sest ExpressVPN sisaldab .zip-faili koos kõigi vajalike võtmete ja sertifikaatidega.

ExpressVPN funktsioonide ülevaade

ExpressVPN logowww.expressvpn.com

Algab kuus alates 666 dollaristKõik plaanid

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart, Bitcoin

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
5

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon

Tagasimakse periood
30 päeva

Kogu maailmas serveri summa
3000+

Töölaua OS-id
Windows, MacOS, Linux, ChromeOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused
Chrome, Firefox

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde

Juurdepääs Amazon Prime Video’le

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES

VPN-protokollid on saadaval
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

Igal VPN-teenusel on nõrkus ja ExpressVPN-i jaoks on see hind. Ehkki see on meie VPN-i arvustustest traditsiooniliselt kõige kallim teenus, on sellised kõrge hinnaga valikud nagu Hide.me ja Astrill teinud selle mõistlikumaks. Sellegipoolest pole ExpressVPN odav ja lisaks on palju odavamaid võimalusi. 

Kuu baashind on umbes 13 dollarit. Kuid nagu peaaegu kõigi VPN-de puhul, säästate pikaajalise tellimisega palju. Aasta jookseb umbes 100 dollarit, mis pole sugugi kohutav määr, ehkki me oleme paremaid näinud. PureVPN pakub kõigi oma rikete eest teenust kuni viis aastat, viies kuuhinna vaid mõne dollarini. 

Õnneks kompenseerib kõrge hind ExpressVPN-i mõttetute tagasimaksete eeskirjad, milleni jõuame mõne minutiga. Ehkki saate ExpressVPN-i kuu jooksul praktiliselt tasuta proovida, ei saa te VPN-teenust pärast seda tasuta kasutada. See ei moodustanud meie parimate tasuta VPN-ide loendit, nagu näiteks Windscribe. 

Makse osas annab ExpressVPN teile palju võimalusi, sealhulgas PayPal, krediitkaardid, piirkondlikud maksesüsteemid ja anonüümne bitcoini makse. Me oleksime soovinud, et makseviisiks oleks külm, kõva sularaha – Mullvad pakub seda -, kuid isegi nii pakub ExpressVPN teile palju makseviise, millest mõned on anonüümsed. 

ExpressVPN üheaegsed ühendused

Ükskõik, mis kestuse te valite, saate ExpressVPN-i kasutada kuni viies seadmes korraga. Arvestage sellega, et see pole installipiirang. saate installida ExpressVPN nii paljudesse seadmetesse kui soovite. Kuid ainult viit neist seadmetest saab igal ajal aktiivselt ExpressVPN-i teenustega ühendada. 

Samaaegsete ühenduste olemasolu peetakse VPN-ide võtmeekspertideks. Teenused nagu ProtonVPN pakuvad kuni 10 seadet korraga (lugege meie ProtonVPN-i ülevaadet). Praktikas on viis aga enam kui piisav. Isiklikuks kasutamiseks ei ole tõenäoline, et ühel ajal oleks võrguga ühendatud rohkem kui üks või kaks seadet.

Kui teil ei õnnestu seadet piirata, saate ExpressVPN-i alati oma ruuterisse installida. Kuni teie ruuter on kaitstud, on kaitstud ka kõik selle võrguga ühendatud seadmed. Seadistamine on rohkem seotud installeerija käitamisega Windowsis, kuid ExpressVPN-i juhendite abil pole see liiga keeruline. 

Kas ExpressVPN-il on tasuta prooviversioon??

Nüüd mõne halva uudise jaoks. Kahjuks ei paku ExpressVPN tasuta prooviversiooni, vähemalt mitte traditsioonilises mõttes. Erinevalt Surfsharkist, mis pakub mobiilikasutajatele nädala pikkust VPN-i prooviversiooni, peate ExpressVPN-i kasutamiseks ettemaksu maksma (lugege meie Surfsharki-ülevaadet). See tähendab, et kui olete rahul, võite kiiresti raha tagasi saada. 

ExpressVPN pakub küsimustele vastamata 30-päevast raha tagasi garantii. Pole tähtis, mis kestusega te ostate, võite täieliku tagasimakse saada esimese 30 päeva jooksul mis tahes põhjusel. Ehkki see pole nii pikk kui CyberGosti 45-päevane tagasimakse periood, on see sama mis PIA-ga (lugege meie privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaadet). 

Kasutajasõbralikkus

ExpressVPN on VPNi toimimise täiuslik näide. Registreerimisprotsess on võimalikult lihtne ja kohalik rakendus pakub vähe takistusi. Kui võrrelda ExpressVPN-i sellise teenusega nagu AirVPN, saab väga selgeks, miks järjestame endid teises liigas (lugege meie AirVPN-i arvustust). 

Alates registreerumisest teeb ExpressVPN konto hankimise lihtsaks – suure punase nupuga “Alusta” on teid kogu saidil järel. Kassa lehel peate sisestama e-posti aadressi ja oma makseteabe, kuid see on see. Selle kogemuse jaoks pole konto loomist ega muud jama.

expressvpn-registreerumine

Selle asemel genereerib ExpressVPN aktiveerimisvõtme, mille peate pärast rakenduse allalaadimist sisestama. Mittetraditsiooniliste installimiste korral, kus peate kasutama käsurida, pakub ExpressVPN juhuslikult loodud kasutajanime ja parooli. 

Oluline on siinjuures see, et te ei pea volikirju meeles pidama. Kui ExpressVPN on teie seadmesse registreeritud, püsib see nii kaua, kuni teil on konto. 

Kohalikku rakendust saab kasutada igaüks (välja arvatud juhul, kui ilmse sisse-nupu vajutamine asub teie palgaastmest kõrgemal). ExpressVPN määrab teile automaatselt nutika asukoha ja kuigi saate käsitsi asukoha valimisega teenusest suurema jõudluse välja pigistada, saab see nutikas asukoht üsna lähedale. Kõik, mida peate tegema, on klõpsata nupul „sees” ja saate ühenduse sekunditega.

expressvpn-ühendatud

Kui olete ühenduse loonud, näitab ExpressVPN linke populaarsetele veebisaitidele – saate ka ise oma seada – ehkki me kasutasime neid harva. VPN peaks töötama taustal ja sellel rindel on ExpressVPN suurepärane. 

Käivitamisel sattusime siiski mõne teema juurde. Mõnikord jääb ühendus kõhedaks, jättes meid umbes viieks minutiks ilma internetita. Neid juhtumeid oli siiski vähe ja need olid hõlpsasti lahendatavad ühenduse katkestamise ja uuesti ühendamise kaudu. 

ExpressVPN Chrome’i laienduse kasutamine

Pärast viimast katset on ExpressVPN oma brauserilaiendusi massiliselt täiustanud. Põhimõtteliselt on Chrome’i laiendus teie brauseris ExpressVPN, kuid teie aadressiribale on kodu ja klanitud, must viimistlus. Kehtivad samad reeglid: ühenduse saamiseks kas teie valitud asukoha või nutika asukohaga klõpsake ühenduse sisselülitamise nupul.

expressvpn-brauserilaiend

Väljaspool meeldetuletust, et saate laiendi avada otsetee abil – vaikimisi Ctrl + Shift + X -, peegeldab laiendus kohalikku rakendust nii kasutatavuse kui ka sätete osas. Laiend paarub tegelikult teie kohaliku rakendusega, nii et kõik teie seaded peegelduvad laiendis. 

See ei muuda laiendust siiski vananenuks. HTTPS kõikjal on sisseehitatud HTML5 geograafilise asukoha määramine ja WebRTC blokeerija, pakkudes teie brauserile täiendavat turvalisust ja privaatsust. 

ExpressVPN Androidis

ExpressVPN sai meie parima mobiiltelefonide VPN-i ja Androidi juhendite parima VPN-i jaoks esikoha ning on lihtne aru saada, miks. Töölauarakendus näeb välja spetsiaalselt mobiili jaoks kohandatud ja üllataval kombel on sama liides olemas ka Androidis. Valige lihtsalt oma asukoht, koputage suurt nuppu “sisse”, loputage ja korrake.

parim-vpn-android-expressvpn

Muidugi saate rakenduse alla laadida Google Play poe kaudu (see on lihtsaim viis). ExpressVPN teeb APK siiski avalikult kättesaadavaks, võimaldades teil kasutada ExpressVPN-i juurdunud seadmetes või Androidi piiratud versioonides, millel muidu poleks juurdepääsu kogu Google Play poodile. 

Ka mobiilikasutajatele on tasuta nädala pikkune prooviversioon. Muidugi on see seotud Google Pay’iga, nii et peate oma valvsust tühistama, kui te ei soovi oma tellimust jätkata. See on siiski kena pakkumine mobiilikasutajatele ja annab teile ülevaate ExpressVPN toimimisest ilma raha maha panemata. 

Kiirus

ExpressVPN on kiireim VPN, mida oleme testinud, arvestades mitte ainult kodu lähedal, vaid ka välismaal asuvate kiiruskatsete andmeid. Allolevas tabelis näete numbreid, mille oleme selle ülevaatuse käigus kogunud, samuti meie testimisprotsessi veidi allapoole.  

AsukohtPing
PrlLae alla
MbpsLaadi üles
MbpsKeskmine12915415,76
Kaitsmata8458,522,81
Chicago18125,2714,96
NewJersey (nutikas asukoht)42195.4518.57
Holland137181,2817,6
Lõuna-Aafrika276127.088.06
Jaapan174140,919,62

Allalaadimiskiirust vaadates ei langenud me kunagi alla 125Mbps, mis ei tohiks meie kaitsmata kiirusega 458Mbps nii palju imestada. See näib olevat tõsine langus ja on, ehkki oleme märganud, et esimese ühenduse loomisel on suur algne langus, mida ExpressVPN jagab muu hulgas NordVPNi ja CyberGhostiga. 

Tõeline test on see, kuidas VPN käitleb kiirust erinevates kohtades ja selle esiküljest on võitjaks ExpressVPN. Pärast esialgset langust jäime samasse kiirusvahemikku, olenemata sellest, kuhu maailma tunnelisse jõudsime. Ka latentsusaeg püsis kõigis kohtades, välja arvatud Lõuna-Aafrika, madal, mistõttu on ExpressVPN mängude parimate VPN-ide seas. 

Hetke pärast sattudes laseme ExpressVPN-l valida konkreetse asukoha, määrates tavalise kasutamise stsenaariumi jäljendamiseks lihtsalt riigi. Ainus erand sellest oli Chicago, mille valisime lähtudes asjaolust, et see asus meie testimiskohale kõige lähemal. 

Huvitav on see, et New Jersey „nutika asukoha” allalaadimise ja üleslaadimise jõudlus oli palju parem, ehkki tihedam server võitis siiski latentsuse osas. 

Kuidas korraldasime oma ExpressVPN kiiruskatseid

Et kõik õiglane oleks, testisime ExpressVPN kiirust, kasutades traadiga ühenduses OpenVPN UDP-d. Enne numbrite võtmist testisime ühenduse kaitsetut kiirust, et mõõta suhtelisi jõudluse langusi VPN-teenusega ühendamisel. Ehkki teil võib olla kiirem või aeglasem Internet, peaks kiiruse langus olema umbes sama. 

Meie numbrid pole aga seadused. Järgmises jaotises käsitledes toetab ExpressVPN laia valikut protokolle, millest igaüks mõjutab teie jõudlust ja turvalisust mingil moel. 

OpenVPN on standard peaaegu kõigile olemasolevatele VPN-teenustele ja seda me kasutame teenusepakkujate üldiseks võrdlemiseks, nii et seda me ka testisime. Kui peaksite kasutama neid protokolle, nagu IKEv2 ja L2TP, peaksite siiski nägema suuremaid numbreid. 

Asukohtade osas valisime riigi, kuid mitte konkreetse VPN-serveri, lastes ExpressVPN-l valida töö jaoks parima serveri. Ainus erand sellest on Chicago asukoht, mille jaoks kogusime numbreid, et võrrelda neid New Jersey „nutika asukohaga”.

Turvalisus

98% – suurepärane

Turvalisus ExpressVPN-iga on peaaegu sama suur kui praegu. Teie ühendus luuakse tavaliselt OpenVPN-iga koos transpordiprotokolliga UDP, mis on ühendatud AES-256 krüptimisega (selle kohta lugege lähemalt krüptimise kirjeldust). Saadaval on ka teisi protokolle, ehkki OpenVPN on tavaliselt parim valik. 

Muud võimalused hõlmavad IKEv2, mis sobib suurepäraselt mobiiliühenduste jaoks, ja L2TP / IPSec, mis on hea valik madala riskiga olukordades. PPTP on samuti saadaval, kuigi me ei soovitaks seda kasutada (miks meie VPN-protokolli jaotust leiate). Lõpuks on avatud TCP-ga OpenVPN, milleni me mõne minuti pärast tagasi pöördume.

ExpressVPN võib olla laos, kuid see ei tähenda, et see pole ebaturvaline. OpenVPN ja AES-256 on turvalise ühenduse saladus ja just see on see, mis ExpressVPN välja paistab. Siiski oleksime soovinud näha mõnda kapseldatud OpenVPN-i protokolli, nagu seda pakub VyprVPN (lugege meie VyprVPN-i arvustust). 

Isegi siis ei saa eitada, et ExpressVPN on turvaline VPN. Rakenduses leiate kiireid linke DNS-, IP- ja WebRTC-lingitestidele ning IPv6-lekkekaitset. Testisime nii ExpressVPN kui ka meie enda tööriistu kasutades ega leidnud ühtegi IP, WebRTC ega DNS leket. 

Tormine koos ExpressVPN-iga

ExpressVPN-iga saate hõlpsalt torrenti teha, ehkki peaksime teile meelde tuletama, et autoriõigustega kaitstud sisu piinamine on enamikus riikides ebaseaduslik. Kui soovite aga digitaalse mere ääres purjetada, hoiab ExpressVPN teid kaitstuna. Tegelikult oli see meie parima pihtimisjuhendi VPN-i tipus. 

Ehkki peer-to-peer-serverite puudumine paneb kogemusi summutama, teeb ExpressVPN kõrge turvalisus ja kompromissitu kiirus selle ideaalseks valikuks torrent-failide kiireks ja turvaliseks allalaadimiseks.. 

Kui soovite filme ja telesaateid voogesitada, näiteks küsitavatelt veebisaitidelt, on ka ExpressVPN hea valik ka seal (lugege meie Kodi juhendit, kui see kõlab nagu teie asi). 

ExpressVPN turvalisus Hiinas ja teistes kõrge riskiga riikides

Üks peamisi VPN-i kasutamise põhjuseid on tsensuuride ümbersõit kõrge riskiga riikides nagu Hiina. Ehkki Interneti-tsensuur on ühel või teisel kujul probleem enamikus maailma riikides, on mõned neist halvemad kui teised – sellised riigid nagu Hiina, Venemaa, Egiptus ja Iraan on eriti vastikud õigusrikkujad. 

Õnneks on ExpressVPN üks meie parimatest Hiina VPNidest, mis suudab mööda minna igasugusest tsensuurist. Sellel on kaks põhjust, millest esimene on OpenVPN koos TCP-ga. OpenVPN kuvatakse tavalise Interneti-ühendusena, kuid kui tsensor UDP kasutamisel signaali lüüa saab, saavad nad seda ilma teie teadmata jälgida. 

Teisest küljest pakub TCP pakettakinnitust. See on aeglasem, kuid teate, kas teie pakid lähevad sinna, kuhu kavatsete. Kui tsensor peaks teie pakette pealtkuulama, ei jõuaks see sihtkohta ja te ei saaks teile kinnitust. See tähendab, et teie ühendus on kaitstud. 

On ka teisi tegureid, mis muudavad ExpressVPN-i kindla valiku kõrge riskitasemega olukordades, sealhulgas hävituslüliti, DNS-i sätted ja IPv6-lekkekaitse. Meie jaoks on täiuslik edasisaladus aga kõrge riskiga olukordades kõige olulisem turvaelement. Lühidalt, PFS kaitseb võrgusummikut ühe krüptimisvõtme kasutamise eest kogu ajaloolise liikluse dekrüpteerimiseks. 

ExpressVPN genereerib uue võtme iga kord, kui ühenduse loote või kui olete pikema aja jooksul ühendatud, iga 60 minuti järel. Isegi kui keegi teie ühenduse pealtkuulajatest suutis selle lahti muukida, on tund aega ajaloost kõige rohkem näha, mida nad näevad..

Mis puutub VPN-plokkidesse – mille kohta Hiina on kurikuulus -, siis ExpressVPN-e saab nende vältimiseks vähe teha. ExpressVPN-il on aga pikk probleem plokkide lahendamisel, kui need tekivad. 

Privaatsus

100% – suurepärane

ExpressVPN-l on privaatsuseeskirjad logimata jätmiseks. Lühidalt tähendab see seda, et ta ei tea sinust, sirvimisajaloost ega VPN-ühendusest midagi. Toimub küll mõni põhikogumine, kuid ExpressVPN on oma privaatsuseeskirjades selle kohta väga selgelt öelnud, selle asemel et lihtsalt valetada, et saavutada taotlus „logi pole” (vaadates teid, IPVanish).

Alustame sellest, mida pole kogutud. ExpressVPN ei tea midagi selle serveritega ühenduvate IP-aadresside ega DNS-i päringute kohta, mida kasutajad saadavad. Lühidalt võib ExpressVPN teada, et kasutaja on ühendatud ühe oma serveriga, kuid tal puudub teave selle kohta, kes see kasutaja on, millise serveriga nad on ühendatud või mida nad ühenduse ajal teevad. 

Nagu eespool mainitud, rakendab ExpressVPN ka täiuslikku edasisaladust, mis tähendab, et teie sirvimisandmeid värskendatakse iga tund. Isegi kui ExpressVPN peaks teie sirvimisandmeid logima, näeks see andmeid ainult kuni tund. Teie sirvimisandmete kogumise tõenäosus on samuti väga väike, arvestades ExpressVPN-i asukohta Briti Neitsisaartel. 

Briti Neitsisaartel on mõned parimad privaatsusseadused maailmas, andmete säilitamise seadusi pole. Lisaks ei saa Briti Neitsisaarte tavalised kohtud sundida ettevõtteid dokumente koostama, erinevalt USA-st. Ainus viis, kuidas valitsus teie sirvimisandmeid näeb, on see, kui tellimus tuleb Briti Neitsisaarte ülemkohtult ja isegi siis on ExpressVPN-il pole midagi üle anda. 

Nüüd, mida ExpressVPN kogub. Kui olete teenusega ühendatud, näevad ExpressVPN rakenduse versiooni, kas ühendus õnnestus või mitte, ja edastatud andmemahtu. Kuid ühenduse kellaaega, algset IP-aadressi, sihtkoha IP-aadressi ja kasutaja sirvimisajalugu ei logita ega jälgita. 

Kui turvaline on teie teave ExpressVPN-iga?

Lühidalt öeldes on teie teave ExpressVPN-iga turvaline. Ainuüksi privaatsuseeskirjades on selgelt kirjas igasugune isiklik teave, mis võib tuvastada, et ExpressVPN ei jälgi ega salvesta teid. Lisaks pakub asukoht Briti Neitsisaartel kaitset välismaiste kohtute ja seaduste vastu.

Kogutud andmete osas hoiab ExpressVPN väga vähe arvestust, lihtsalt sellest abi, kui teie rakenduse versioonil ilmnevad probleemid. Seda anonüümset koondteavet kasutatakse ainult diagnostikaks, mitte müügiks. Saate selle kogumi isegi ExpressVPN-i seadetes välja lülitada.

Voogesituse jõudlus

100% – suurepärane

ExpressVPN on voogesitusmonstrum. Ehkki sellel puuduvad voogesitusepõhised serverid, nagu CyberGhost pakub, tungib enamik serverikohti Netflixisse, Hulu, Amazon Prime Video ja BBC iPlayeri. Andsime Expressile ka Kodi abil spinni ja pärast proovimist kroonisime seda Kodi parimaks VPN-iks. 

Hulu ja Amazon Prime Video olid meie testimise põhjal pisut puutetundlikud, mis ei tohiks üllatusena tulla (need teenused on VPN-ide jaoks üldiselt kõvad, nagu näete meie parimal Hulu VPN-il ja Prime Video juhendite parimal VPN-il). ExpressVPN tungis ka Disney +, BBC iPlayeri ja CBS All Accessi sisse. 

ExpressVPN kasutamine koos Netflixiga

ExpressVPN tuleb Netflixiga tõesti omaette. Testisime 10 serveri asukohta ja ainult kahes võrgus oli puhverserveri viga. ExpressVPN on järjekindlalt läbi löönud konkurentsi meie parima Netflixi VPN-i juhendis ja meie testimine selles ExpressVPN-i ülevaates ainult kinnitab seda. Kui otsite Netflixi VPN-i, ei saa see palju paremat kui ExpressVPN. 

MediaStreamer

ExpressVPN on meie voogesituse juhendis parimal VPN-il esikohal ja seda mitte ainult seetõttu, et sellel on hõlpsasti juurdepääs erinevatele platvormidele. Kui teie ühendus on suhteliselt turvaline või kui teil on seade, mis tavaliselt ei toeta VPN-i, saate kasutada MediaStreamerit. See tööriist lisab VPN-i geograafilise võltsimise eelised ilma krüptimiseta. 

See sarnaneb natuke puhverserveriga, kuna see ei paku teie ühendusele täiendavat krüptimist (selle kohta saate lisateavet meie VPN vs puhverserveri ja Tori juhendist). Ehkki see tähendab, et teie ühendus on vähem turvaline, tähendab see ka seda, et see on palju kiirem. MediaStreamer võimaldab teil tungida peaaegu iga voogesitusplatvormi juurde mis tahes asukohas ja mis tahes seadmega. 

Serveri asukohad

95% – suurepärane

ExpressVPN pole serveri asukohtade osas NordVPN, kuid see võrdub peaaegu kõigi teiste VPN-idega. Enam kui 3000 serverit katavad 160 VPN-serveri asukohta 94 riigis. Pole vahet, kas viibite New Yorgis või Keenias, kuid teie lähedal on VPN-server. 

Lisaks toetavad kõik serveripaigad vähemalt UDP-ga OpenVPN-i, kuigi paljud toetavad kõiki ExpressVPN-i protokolle. 

VPN-teenuseid on palju, paljude serveritega. Kõige muljetavaldavam on ExpressVPN-i levik. See hõlmab maailma meediakeskusi, sealhulgas USA-d, Ühendkuningriiki ja peaaegu kõiki Euroopa riike. Kuid erinevalt teistest VPNidest on ExpressVPN esindatud ka Lõuna-Ameerikas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

expressvpn-server-location

Kõigil nendel asukohtadel pole metallist servereid, kuid tõsiasi, et ExpressVPN on väga alguses. Kaugemad asukohad – nagu Monaco, Mani saar ja Sri Lanka – hangitakse virtuaalserverite kaudu, millest enamik kulgeb läbi Hollandi. Samamoodi saavutab HideMyAss VPN oma massilise serverivõrgu. 

Kasutajatugi

95% – suurepärane

Kui vajate abi, võite võtta ühendust ExpressVPN-iga reaalajas vestluse või e-posti teel, ehkki eelistame palju viimast. Läbivaatamise jooksul jõudsime käputäis korduvalt vestelda ja saime iga kord kiiresti vastuse. Neil ei olnud vastuseid kõige tehnilisem, kuid pinnataseme küsimuste korral teeb live-vestlus triki. 

expressvpn-live-chat

E-posti aadress on raske tõstmise jaoks lähedal, ehkki enne tagasihelistamist peate paar tundi ootama. Kuigi see on palju kiirem kui enamikul teistel VPN-del, on reaalajas vestlus enamiku küsimuste jaoks siiski parim võimalus. Kui soovite rääkida tugiteenuste esindajatega sügavamal tasandil, on e-post üks võimalus. 

Kontaktivõimalused on suurepärased, kuid meile meeldib eneseabiressurss palju rohkem. Tugiressursid on jagatud kahte kategooriasse: tõrkeotsingu artiklid ja juhised. ExpressVPN puudutab peaaegu kõiki võimalikke teemasid, alates teie Kindle Fire’i installimisjuhistest kuni konkreetsete veakoodide artiklite tõrkeotsinguni. 

expressvpn-teadmistebaas

Partiist väljudes on seadistusjuhendid kõige muljetavaldavamad. Isegi kui ExpressVPN-il pole spetsiaalset rakendust selle platvormi jaoks, kuhu soovite selle installida, on sellel tõenäoliselt installijuhend. See hõlmab brauseri laiendust, ebatraditsioonilisi Linuxi installeerimisi ja isegi BlackBerry juhendeid. 

Oleme näinud palju korraliku otsetoega VPN-e ja kuigi ExpressVPN on pisut kiirem ja pisut põhjalikum, pole otsene tugi liigadest parem kui võistlus. Eneseabiressursid seadsid ExpressVPN pakist eraldi.

Kohtuotsus

Oleme ikka ja jälle testinud ExpressVPN piire ja pärast igat hindamist jõuame samale järeldusele: see on lihtsalt parim VPN-i võimalus. 

Sellised konkurendid nagu NordVPN ja CyberGhost on kiiruse, turvalisuse ja kasutatavuse osas väga lähedal ja nad isegi ületavad funktsioonide poolest ExpressVPN-i. ExpressVPN on siiski endiselt kiireim ja kuigi konkurents on kasutuskõlblikkuse osas kaugele jõudnud, on see endiselt kõige lihtsamini kasutatav. 

Selle kiitust oleme siiski piisavalt laulnud. Soovitame teha ExpressVPN-i pildi kas tasuta mobiiliversiooni või 30-päevase raha tagasi garantii abil, et näha, kuidas see teile meeldib. Teatage meile kindlasti oma kogemustest allpool olevates kommentaarides ja nagu alati, tänan, et lugesite. 

ExpressVPN KKK-d

  • Kas ExpressVPN-i kasutamine on ohutu??

    Jah, ExpressVPN-i kasutamine on ohutu. See VPN kasutab OpenVPN-i koos AES-256 krüptimisega, muutes teie ühenduse purunemise praktiliselt võimatuks. Lisaks rakendab ExpressVPN sisselogimiseta privaatsuseeskirju ja täiuslikku edasisaladust, nii et teie sirvimisharjumused on teie teada ainult teie.

  • Kui palju ExpressVPN maksab?

    ExpressVPN maksab 12,95 dollarit kuus, kuid saate säästa, tellides pikema perioodi. Näiteks aastaplaan maksab 99,95 dollarit. Ükskõik, mis kestuse te valite, on kõigi ExpressVPN-i plaanidega kaasas kuni viis samaaegset ühendust ja 30-päevane raha tagasi garantii.

  • Kuidas tühistada ExpressVPN??

    ExpressVPN-i saate tühistada, minnes avalehel „minu kontole“ ja klõpsates „tellimisseaded“. Sealt saate automaatse uuendamise välja lülitada, nii et teie järgmise tähtaja eest teilt tasu ei võeta. Kui kasutate VPN-i tagasimakse eeskirju, peate toetama otsevestluse kaudu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map