Avast SecureLine VPN ülevaade – värskendatud 2020

Avast SecureLine VPN ülevaade

Avast SecureLine VPN on vaid üks Avast paljudest turbetoodetest. Kui VPN-id lähevad, on see üsna korralik, kuna viib teid Netflixi ja kasutab head krüptimist, kuid hinnaga saate parema hinnaga. Vaadake meie täielikku ülevaadet, et saada üksikasju selle kohta, miks soovitame mujale minna.


parimaid-VPN-ülevaateid

Avast on Tšehhi tarkvarafirma, mis on kõige paremini tuntud oma viirusetõrjetoodete poolest. 2019. aasta jaanuari seisuga kuulus sellele enam kui 15 protsenti Windowsi pahavaravastaste rakenduste turuosast. See viib selle ees selliste suurte nimedega nagu Kaspersky Lab ja McAfee Inc.

Lisaks pahavaravastasele tarkvarale pakub see ka VPN-i, mida vaatame selles Avast SecureLine VPN-i ülevaates. Uurime selle kiirust, privaatsust ja turvalisust ning kasutusmugavust. Enne otsuse langetamist uurime ka serverite asukohtadest ja selle klienditeeninduse kvaliteedist..

SecureLine VPN-il on piiratud funktsioonide komplekt, kuid see toimib hästi. See viib teid sellistesse teenustesse nagu BBC iPlayer (ehkki mitte Netflix), kuid sarnase hinnaga leiate ka VPN-e, mis hõlmavad rohkem seadmeid ja rohkem voogesitusteenuseid. Ka privaatsus ei ole selle tugev külg, seetõttu on ebatõenäoline, et see lähiajal meie parimate VPN-valikute nimekirja teeb..

Avast-SecureLineVPN-Client-Connected

Avast-SecureLineVPN-Settings-Security

AvastSecureLineVPN-Veebisait-Privaatsus

Avast-SecureLineVPN-veebisaidi serverid

Avast-SecureLineVPN-Website-Splash

Eelmine

Järgmine

Tugevused & Nõrkused

Avast SecureLine VPN-i alternatiivid

Funktsioonid

SecureLine VPN-i tähelepanu peab olema lihtne kasutada. See ei ole pakitud funktsionaalsusest, selle asemel, et pakkuda teile vajalikke põhifunktsioone ja muuta need hõlpsaks kasutamiseks. See on sellega õnnestunud, pakkudes toodet, millel on madal õppimiskõver ja korralikud serverikiirused, millest räägime hiljem selles ülevaates.

Avast-SecureLineVPN-Client-Splash

Teistel VPN-teenustel, näiteks Windscribe (lugege meie Windscripti ülevaadet), on palju laiem funktsioonide komplekt, sealhulgas pordi edastamise võimalused ja palju parem kontroll VPN-protokollide ja krüptimismeetodite konfigureerimise üle.

SecureLine VPN-iga on ainult kaks peamist seadet, millega kasutajad saavad tutvuda. Seal on tapilüliti, mille aktiveerite, lihtsalt märkides eelistuste ruudu. Selle eesmärki selgitatakse kasti all, kus öeldakse, et killswitch “hoiab ära privaatsuse lekked, blokeerides kogu Interneti-ühenduse, kui teie VPN peaks ootamatult ühenduse katkestama”.

Avast-SecureLineVPN-klient-võrk-profiil

Samuti on võimalik usaldusväärseid võrke seada. See tähendab, et kui olete ühendatud näiteks oma kodu WiFi-ga, siis VPN ei ole aktiivne. Kui otsustate siiski oma kohalikus kohvikus mõnda tööd teha, käivitub teie VPN-kaitse. See on lihtne funktsioon, mis on kasulik, kui olete palju liikvel, kuid ei soovi oma VPN-i kodus kasutada.

VPN-protokolle pole üldse võimalik muuta, kuid SecureLine VPN kasutab Windowsis OpenVPN-i ja macOS-is IPSec / IKEv2, mis on väga soovitatav valik. Kui otsite midagi kohandatavat, pole SecureLine VPN teie jaoks VPN, kuid vähem tehnikad asjatundjad võivad proovida seda, et valik oleks nende käest võetud.

SecureLine VPN ei toeta ka jagatud tunneldamist. See on funktsioon, mis võimaldab teil otsustada, millised andmed läbivad VPN-tunneli ja millised läbivad teie kaitsmata ühenduse. See on mugav, kui kasutate näiteks oma arvutit meediumiserverina ja te ei soovi oma filme voogesitada serveri kaudu teisel pool maailma.

Kui jagatud tunneldamine on vajalik funktsioon, võiksite otsida mujalt. Seda pakub palju VPN-e, näiteks Ivacy (lugege meie Ivacy arvustust).

Avast SecureLine VPN-funktsioonide ülevaade

Avast SecureLine VPN-i logowww.avast.com

Algab alates $ 167kuustKõik plaanid

Üldine

Makseviisid
PayPal, krediitkaart

Aktsepteerib krüptovaluutat

Samaaegsed ühendused
5

Toetab jagatud tunneldamist

Piiramatu ribalaius

Saadaval on tasuta prooviversioon
7 päeva

Tagasimakse periood
30 päeva

Kogu maailmas serveri summa
55 serverit 34 riigis

Töölaua OS-id
Windows, MacOS

Mobiilsed opsüsteemid
Android, iOS

Brauseri laiendused

Saab paigaldada ruuteritele

Voogesitus

Kas pääseb juurde Netflix USA-le

Juurdepääs BBC iPlayerile

Kas pääseb Hulu juurde
n / a

Juurdepääs Amazon Prime Video’le
n / a

Turvalisus

Krüptimistüübid
256-AES

VPN-protokollid on saadaval
OpenVPN, IKEv2

Lubatud seadme käivitamisel

Võimaldab piinlikkust

Logimata jätmise poliitika
n / a

Läbitud DNS-i lekke test

Killswitch saadaval

Kaasa on lisatud pahavara / reklaamide blokeerija

Toetus

Live Chat
24/7

E-posti tugi
24/7

Telefonitugi
24/7

Kasutaja foorum

Teadmistepagas

Hinnakujundus

Avast-SecureLineVPN-Veebisaidi hinnad

Kui vaatate kiiresti SecureLine VPN-i veebisaiti, siis antakse teile andeks, et arvasite, et ainsad saadaolevad makseplaanid olid aastased tellimused. Alles siis, kui külastate maksete lehte, leiate teiste tellimisperioodide hinnad ja isegi siis on neid kerge mööda vaadata.

Kui otsite VPN-i Windowsi või macOS-i jaoks, saate minimaalselt tellida ühe aasta. Kui klõpsate makselehel väikest rippmenüüd, leiate kahe ja kolme aasta võimalused, kuid igakuist hinnakava pole.

Kui ostate iOS-i või Androidi VPN-i tellimuse, võite valida, kas maksate kuus või aastas, kuid ükski võimalus pole pikem kui üks aasta. Mitme seadmega toote puhul saate valida, kas arveldada üks kuu, üks aasta, kaks aastat või kolm aastat. Kummalisel kombel puudub Ühendkuningriigis igakuine mitme seadme võimalus.

Kui soovite oma personaalarvutile või Macile VPN-i, ignoreerides alternatiivsete maksevõimaluste keerulist ja salajast valikut, maksate aastas 59,99 dollarit. Mobiilseadmete eest saate maksta 2,99 dollarit kuus või 19,99 dollarit aastatellimuse eest. Väärib märkimist, et te ei saa omavahel segada. Teie tellimus hõlmab ainult viit iOS- või Android-seadet.

Isegi siis ei tee SecureLine VPN meie parimaks iPhone’i VPN-i juhendiks.

Avast SecureLine VPN-i mitme seadme plaanid

Kui otsite midagi, mis hõlmaks mobiili- ja lauaarvutit, vajate 79,99 dollari suurust aastaplaani. Kui te pole piisavalt kindel, et aastale pühenduda, leiate ka väikese jahipidamise korral võimaluse 8,99 dollarit kuus.

SecureLine VPN-i hinnakujundus peab konkurentide suhtes hästi vastu, kui soovite seda kasutada ainult viie või enama seadmega. Eriti odav on see siis, kui otsite oma mobiilseadmetele igakuist tellimust. Ainuüksi hinna osas oleks see meie konkurentide seas hästi võrreldav meie parima Androidi VPN-i loendis olevate konkurentidega.

Kui vajate VPN-i rohkemate seadmete jaoks, on olemas teenuseid, mis pakuvad plaane ilma seadmepiiranguteta. Goose VPN (loe meie Goose VPN arvustust) on sama hinnaga, kuid see võib hõlmata nii palju seadmeid kui soovite.

Avast pakub oma toodetele tasuta seitsmepäevast prooviversiooni ja 30-päevast raha tagasi garantii. Ainsad maksevõimalused on PayPal või krediitkaart. Bitcoini ega muude krüptovaluutade jaoks pole toetust.

Kui soovite rohkem anonüümset makseviisi, otsige VPN-i, mis aktsepteerib sularaha või bitcoini, näiteks Mullvad (lugege meie Mullvadi arvustust).

Kasutuslihtsus

Avast-SecureLineVPN-Veebisait-Checkout

SecureLine VPN-is registreerimine on piisavalt lihtne. Valitud tellimuse ostmisel peate sisestama oma riigi, eesnime, perekonnanime, postiindeksi ja e-posti aadressi. See on palju isiklikku teavet, arvestades selliseid alternatiive nagu krüptostorm (lugege meie krüptostormi ülevaadet).

Peate esitama ka oma makse üksikasjad. Ainsad võimalused on PayPal ja krediit- või deebetkaart. Kui teie makse on tehtud, saate aktiveerimiskoodi e-postiga.

Avast SecureLine VPN-i allalaadimine ja installimine

Seadistamine on ka lihtne. Lihtsalt laadige rakendus alla ja installige nagu mis tahes muu programm. SecureLine VPN käivitamisel tervitatakse teid lihtsa armatuurlaua abil. See pole peen. Ekraani keskel asub suur punane “väljalülitatud” nupp, millel on hoiatus: “Teie veebipõhine privaatsus pole kaitstud”.

Avast-SecureLineVPN-Client-lahti ühendatud

Suurel punasel nupul klõpsamisel aktiveeritakse VPN. Teil palutakse alustada tasuta seitsmepäevast prooviversiooni või osta tellimus. Klõpsake allosas olevat teksti, et näidata, et teil on juba aktiveerimiskood, ja sisestage see oma tellimuse kinnitamiseks.

Nüüd näete sellist teavet nagu teie ühenduse kellaaeg, tegelik IP-aadress, teie asukoht ja IP-aadress sellisena, nagu see teistele tundub. Testisime Suurbritannias SecureLine VPN-i ja see vaikeseadas asukohta Londonis. Selle teabe all on suur nupp teie asukoha muutmiseks.

Sellel nupul klõpsamisel kuvatakse serverite loend. Ülaosas kuvatakse praegune server ja see oli meie jaoks märgistatud “optimaalseks asukohaks”. Hõljutades kursorit selle teabe kõrval asuva „i” kohal, avaneb hüpikaken, mis selgitab optimaalset asukohta „aitab teil saavutada parima võimaliku ühenduse kiiruse”.

Avast-SecureLineVPN-klient-serverid

Muud serveri asukohad kuvatakse selle all. Vasakul on ka menüü, et neid filtreerida asukoha, peer-to-peer või voogesituse järgi. Mõnel loendi üksikul serveril on ka väikesed ikoonid, mis näitavad, et nad on optimeeritud P2P või voogesituse jaoks.

Asukohtade vahetamine oli sama lihtne kui mõnel teisel serveril klõpsamine. Ühenduse loomine võttis umbes kaks sekundit. Klõpsake rakenduse keskel nüüd rohelist nuppu ja VPN katkeb peaaegu hetkega.

Lehel on ainult kaks muud nuppu. Esimene avab põhimõtteliselt Avast’i mobiilsete VPN-toodete reklaami. Teine nupp on klassikaline seadete ikoon, mis avab eelistused. Jagatakse kolme jaotist: „üldine”, „võrguturve” ja „tellimine”.

Avast SecureLine VPN-i seaded

Jaotis „Tellimus“ sisaldab lihtsalt teavet teie tellimuse ja selle kehtivuse lõppemise kohta. Võrguturve on võimalus aktiveerida killswitch, mis blokeerib Interneti-ühenduse, kui VPN katkestab ühenduse teie privaatsuse tagamiseks..

Ainsad muud jaotise sätted on võimalus VPN automaatselt sisse lülitada, kui loote Interneti-ühenduse või küsitakse, kas soovite selle sisse lülitada. Võite välistada ka usaldusväärseid võrke, mis tähendab, et VPN ei lülitu sisse, kui olete ühendatud konkreetsete WiFi-võrkudega.

Avast-SecureLineVPN-Settings-General

Jaotisel „Üldine” on ainult viis seadet. Saate juhtida, kuidas SecureLine VPN teile teatisi kuvab ja kas see kuvatakse teie menüüribal. Saate selle käivitada käivitamisel ja saate registreeruda beetavärskenduste saamiseks.

Viimane võimalus on muude toodete pakkumiste väljalülitamine. Olles kogenud tüütuid hüpikaknaid, mida Avast kasutab oma viirusetõrjetoodetes, näiteks Avast Pro (lugege meie Avast Pro arvustust), ei saa me soovitada seda valikut piisavalt välja lülitada.

Nagu näete, on SecureLine VPN-iga vähe kohandatud. See on suunatud kasutajatele, kes soovivad midagi keerulist seadistamist võimaldavat kastist välja. Kui see on see, mida otsite, on Avast hea valik.

Kui otsite midagi, mida saaksite oma vajadustele kohandada, vaadake meie VPN-i arhiivi teisi võimalusi.

Kiirus

Tahtsime näha, kuidas SecureLine VPN tervikuna toimis, nii et viisime kiirusteste läbi erinevates rahvusvahelistes serverites meie ülevaataja baasist Ühendkuningriigis. Tulemused on toodud allpool.

Asukoht: ping (ms) allalaadimine (Mbps) üleslaadimine (Mbps)
Kaitsmata (UK)13194.3012.24
Saksamaa49191,789,74
Venemaa11439,396.03
Brasiilia22841.301.12
USA.8575.042.62
Lõuna-Korea47218,943.07

Mandri-Euroopa serverite kiirus oli muljetavaldav. Saksamaal Frankfurdis asuv server andis allalaadimiskiiruse, mis oli peaaegu 99 protsenti kaitsmata kiirusest. Üleslaadimise kiirus ei olnud just nii hea, vaid alla 80 protsendi kaitsmata kiirusest, kuid see on siiski mõistlik.

Väljaspool Euroopat oli langus märkimisväärne, nagu vahemaad arvestades võib arvata. USA serveriga ühenduse loomisel langes meie allalaadimiskiirus enam kui 50 protsenti. Venemaa ja Brasiilia serverite allalaadimiskiirus oli umbes viiendik kiirem kui meie kaitsmata kiirus ja Lõuna-Korea kiirus oli alla 10 protsendi kiire.

Võimalik, et SecureLine VPN pole meie kiireimate VPN-teenuste loendis, kuid see toimis hästi, eriti Euroopa kohalike teenuste puhul. Nagu alati, võivad kogemused erineda, sõltuvalt teie kaugusest teatud serveritest.

Latentsus oli segakott. Lähedal asuvad serverid, näiteks Saksamaa Frankfurdis asuv server, pakkusid mõistlikku latentsusaega. USA serveri kasutamise latentsusaeg oli muljetavaldav, kuid Lõuna-Korea serveril oli latentsusaeg peaaegu pool sekundit. Kui otsite mängude jaoks parimat VPN-i, ei pruugi SecureLine VPN olla teie jaoks parim valik.

Turvalisus

SecureLine VPN kirjeldab oma turvalisust kui “pangaklassi”. See ei pruugi tänapäeval kõige usaldust inspireerivam väide olla, arvestades, et häkkimise ohvriks on langenud isegi sellised suured pangad nagu HSBC, kuid võib-olla paneb see teid raamatupidamistarkvara kasutamisel tundma end enesekindlamalt. Pange oma mure siiski kõrvale, kuna SecureLine VPN-i turvalisus on hea.

Selle valitud šifr Windowsi jaoks on AES 256-bitine koos OpenVPN-iga. Nagu meie VPN-i turvajuhend selgitab, on see mõjuvatel põhjustel üks populaarsemaid VPN-i protokolle. OpenVPN on avatud lähtekoodiga kogukond, mis otsib pidevalt turvaauke, et tagada protokolli turvalisus. See on ka kiire.

Kui kasutate macOS-i rakendust või iOS-seadet, kasutab SecureLine VPN koos IPSec-iga IKEv2-protokolli. Veebisait väidab, et see muudab selle Apple’i heaks kiidetuks. Ainus tõeline seletus selle jaoks, mida see reaalselt tähendab, on see, et SecureLine VPN on „üles ehitatud Apple’i omandivormingutele, et tagada parim ühilduvus ja jõudlus“.

Sõltumata sellest, kas see on Apple’i poolt heaks kiidetud, on IKEv2 / IPSec turvalisem kui mõne VPN-i kasutatav L2TP / IPSec-protokoll. L2TP nõuab autentimiseks kasutaja mandaate, seega pole see privaatsuse tagamiseks ideaalne. IKEv2 on ka palju kiirem, kuna L2TP kasutab topeltkapseldamist, mis aeglustab protsessi.

Pakkumisel olnud tapilüliti abil veendusime, et see töötab ja kas see ka õnnestus. Testisime ka WebRTC ja DNS-i lekkeid ning teenus möödus probleemideta.

Erinevalt enamikust VPN-idest ei anna SecureLine VPN teile protokollide valikut. Kui otsite midagi, mis töötab väljastpoolt, siis on selle vaikeseaded kindlad. Kui olete pärast VPN-i, kus on rohkem kohandamisvõimalusi, siis vaadake CyberGhost (lugege meie CyberGhost arvustust).

Privaatsus

Avast’i privaatsuseeskirjades öeldakse, et logimist ei toimu. Kaevake aga sügavamale ja see väide ei pea vastu. Müügipaiga peamine lause on see, et Avast ei jälgi külastatud veebisaite ega teie tarbitavat sisu, kui olete oma serveritega ühendatud.

Sellesse privaatsuseeskirjadesse maetud leidsime, et Avast salvestab teie IP-aadressi ja ajatempli iga kord, kui loote selle VPN-teenusega ühenduse või loobute sellest, sarnaselt puhverdatud VPN-iga (lugege meie puhverdatud VPN-i arvustust). Samuti logib see teie kasutatud VPN-serveri IP-aadressi. Väide on, et andmeid kasutatakse VPN-teenuse toimivuse jälgimiseks.

Avast-SecureLineVPN-Veebisait-Privaatsus-Logimine

Avast’i suhtes ausalt öeldes avaldab ta selge kokkuvõtte valitsuse klientide andmete taotlustest ja avalikustatud teabe arvust. 2018. aastal esitati 79 kasutajateabe taotlust, millest ainult üks rahuldati. See on avalikustamise määr 1,27 protsenti.

Samuti avaldatakse kord kvartalis orderi kanaar. Krantsi ostutellimus on tark õiguslik lünk. Ettevõttel ei ole lubatud avaldada teavet selle kohta, millal on esitatud andmete taotlusi. Selle asemel avaldab ta igas kvartalis avalduse, et eelmises kvartalis pole ühtegi taotlust esitatud.

Kui see aruanne järgmise kvartali kohta puudub, on Avast täitnud seadusliku andmete nõudmise.

Meie jaoks teeb muret see, et Avast kinnitas talle antud taotluses, mis oli suunatud Tšehhi Vabariigis kriminaaluurimisele, IP-aadressiga seotud kliendi e-posti aadressi. Kui otsite VPN-i, mis tagab, et see hoiab teie IP-aadressi anonüümsena, siis SecureLine’i VPN pole see.

Kui privaatsus on VPN-i valimisel peamine mure, peate uurima mõnda muud pakkujat, näiteks meie kõrgeima reitinguga VPN-teenust ExpressVPN (lugege meie ExpressVPN-i arvustust).

Voogesituse jõudlus

Serverite loendis on SecureLine VPN-is voogesituse sektsioon. See pakub ühte asukohta Suurbritannias, mida nimetatakse Wonderlandiks, ja kolme USA-s: Gotham City, Miami ja New York City. Me pole kindlad, miks see on seganud pärisnimed väljamõeldud asukohtadega.

Proovisime kõigepealt ühendust saada Gotham Cityga. 10 sekundi pärast tabas meid tõrketeade “ei saanud ühendust”. Proovisime järgmisena Miamit ja see ühendas hästi. Proovisime Gothami veidi hiljem uuesti ja see ei olnud probleemideta seotud, nii et esimene kord võis lihtsalt olla ühenduse viga.

Avast SecureLine Netflix

Oma Ühendkuningriigi asukohast saime USA-sse Netflixisse sisse logida, kuid voogesitus oli juba teine ​​asi. Filmi voogesitus USA-st Netflix lihtsalt ei töötanud. Iga kord, kui proovisime, saime vea, öeldes, et „midagi läks valesti“. Kahjuks blokeerib Netflix SecureLine VPN voogesituse serverid.

Kui soovite laiendada oma Netflixi programmeerimisvalikut, ei tööta SecureLine VPN teie jaoks, nii et peate otsima alternatiive meie parimatest Netflixi VPN-i loenditest.

Avast-SecureLineVPN-streaming-BBCIplayer

Kui me varem SecureLine VPN-i testisime, ei suutnud see BBC iPlayeriga töötada. Olime Suurbritannia Wonderlandi serveriga ühenduse loomise ja voogesituse kaudu meeldivalt üllatunud. BBC iPlayeri sisu voogesitas igal katsel hästi, puhverdamisprobleemideta.

Paljud VPN-id ei suuda BBC iPlayeri voogesitada, nii et see on kindel pluss SecureLine VPN-i jaoks. Kui ingliskeelne sisu on teie asi, kuid otsite endiselt VPN-i, millel oleks rohkem kohandamisvõimalusi, vaadake meie juhendit parima võimaliku VPN-i jaoks BBC iPlayeri jaoks alternatiivide jaoks.

Serveri asukohad

SecureLine VPN-il on 55 serverit 34 riigis. Ainult vähestes riikides on rohkem kui üks server. Hispaanial, Saksamaal, Kanadal ja Venemaal on kaks, Ühendkuningriigil kolm ja USA-l 16.

Seal on palju VPN-e, mis pakuvad paremat valikut, näiteks NordVPN (lugege meie NordVPN-i arvustust). Vaatamata suhteliselt madalale üldnäitajale tagab SecureLine VPN riikide vahel hea leviku. Selles loendis on Iisrael, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika ja Brasiilia, mida teised VPN-id alati ei kata.

See tähendab, et kui otsite tõsist ülemaailmset levi, peate otsima kaugemale. Nende kõigi isaks on HideMyAss (loe meie HideMyAss arvustust), millel on serverid uskumatus 190 riigis, kuid iroonilisel kombel kuulub HideMyAss ka Avast.

Kasutajatugi

Avast pakub kohustuslikku teadmistebaasi, mis hõlmab hästi põhitõdesid, koos piisavate KKK-dega. Seal on ka foorum, kus saate küsida küsimusi, mida teadmistebaas juba ei hõlma. Vastustest on üldiselt abi, kuid vastuse saamiseks võib kuluda paar päeva.

Avast-SecureLineVPN-Veebisait-Tugiala

Kui räägite pigem Avastist otse, saate tugiteenusega ühendust võtta otsevestluse või e-posti teel. Vallandasime mõned lihtsad küsimused, milles küsiti, kui palju servereid on saadaval, kui oli olemas killswitch-võimalus ja kas on olemas jagatud tunneldamise tugi.

Avast-SecureLineVPN-Email-Response

Vastused võtsid veidi üle 24 tunni ja vastused olid lühikesed, kuid täpsed. Vastusena serverite arvu küsimusele kleepis tugiteenuse pakkuja lihtsalt lingi SecureLine VPN-i veebilehele. Serverite loend on lehel, kuid see võtab natuke otsimist, nii et sellest polnud eriti abi.

Ka veebivestlus oli piisav, kuid mitte suurejooneline. Kui küsiti, millist VPN-protokolli macOS-i rakenduses kasutati, pidi klienditeenindaja minema ja kontrollima vastust, mis ei tekitanud kindlustunnet. Neil kulus paar minutit, et tulla tagasi teabega, et macOS- ja iOS-i seadmetes oli see IPSec.

Teabebaasi, foorumi, e-posti ja vestluse võimaluste vahel peaksite saama vajaliku teabe leida, kuid see võib võtta kauem kui eelistate. Kiireks reageerimiseks on parim võimalus veebivestlus, kuid pettumust valmistas see, et olime sunnitud enne selle kasutamist sisestama oma nime ja e-posti aadressi.

Kohtuotsus

SecureLine VPN ei paku funktsioonidele kuigi palju võimalusi, kuid seda on lihtne kasutada ja tõhus kasutada. Usaldusväärsete võrkude määramise oskus on kasulik ja killswitch oluline, kuid kui soovite muude sätetega tutvuda, pole teil õnne.

Sellegipoolest on P2P jaoks spetsiaalsed serverid, kui kavatsete kasutada VPN-i piinamiseks, kuid pidades silmas meie privaatsusega seotud probleeme, võiksite otsida meie parimate võimalike piinade loendit VPN-ilt.

SecureLine VPN-i suurim probleem on privaatsus. Avast möönab, et ta logib teie IP-aadressi ja on varem korrakaitseorganitele klienditeavet andnud, kuid see on haruldane. Kui VPN-ist soovite täielikku privaatsust, peate otsima mujalt. Meie VPN-i ülevaated on hea koht alustamiseks.

Täname, et leidsite aega selle ülevaate lugemiseks. Kui kasutate Avast SecureLine VPN-i ja soovite oma kogemusi jagada, lisage julgelt allpool kommentaar. Meile meeldiks kuulda teie mõtteid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map