بررسی WiTopia personalVPN – بروزرسانی سال 2020

بررسی WiTopia personalVPN

به نظر می رسد WiTopia personalVPN با این ایده کنار گذاشته شده است که فقط ویژگی های آن اشتباه است. نتیجه یک VPN بدون مزخرف ، بسیار کاربردی است که می تواند از افزایش سرعت و همچنین چند گزینه برای امنیت و سهولت استفاده استفاده کند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل WiTopia ما را بخوانید.

بهترین-VPN-بررسی

WiTopia personalVPN از سال 2005 است ، بنابراین کودک جدیدی نیست. این ممکن است مثل بازگشت اواسط دهه 2000 میلادی باشد ، اما عملکردی است. این ادعا “امن و خصوصی” است و یک سیاست حفظ حریم خصوصی ساده و بدون محاصره دارد که نوید ورود به سیستم را ندارد.

این بررسی شخصی VVP ، جوانب مثبت و منفی خود را اجرا خواهد کرد. ما می خواهیم ویژگی های ارائه شده را بررسی کنیم و سرعت و امنیت آن را آزمایش کنیم. ما همچنین قبل از صدور حکم خود ، قیمت گذاری ، مکان های سرور ، خدمات به مشتری ، عملکرد جریان ، حریم خصوصی و سهولت استفاده را مرور خواهیم کرد.

“کاربردی” بهترین کلمه برای توصیف personalVPN است. با استفاده از سیاست بازپرداخت بدون quibble ، ممکن است ارزش یک تست را داشته باشد ، اما فاقد ویژگی هایی است که شما با برخی از رقبای خود با همان قیمت یا کمتر می توانید پیدا کنید. دستگاه های تلفن همراه نیز احساس تأخیر می کنند ، مگر اینکه شما یک کاربر قدرت باشید ، بنابراین اگر به دنبال بهترین VPN برای موبایل هستید ، اینگونه نیست.

witopia-splash-1

witopia-splash-2

witopia-splash-3

witopia-splash-4

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای WiTopia personalVPN

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

personalVPN با ویژگیهای مختلف سرحال نیست ، اما ما آنچه را که در اختیار داریم اجرا خواهیم کرد. این سرویس دهنده دسکتاپ برای macOS ، Windows و Linux دارد. زشت است ، اما کار می کند و ساده است.

personalvpn-advconnect

مشتری می تواند ارتباط خود را با تنظیمات برای انتخاب پروتکل یا سرور مورد نظر خود برای کاربران آسان کند. یک گزارش فنی وجود دارد ، که به شما کمک می کند مشکلات ارتباطی را که پیدا کرده اید ، پیدا کنید. شما همچنین می توانید یک نقشه جهانی با پین هایی که گسترش سرورهای personalVPN در سراسر جهان را نشان می دهد ، دریافت کنید.

به همان میزان مشتری دسک تاپ بسیار جالب و مفید است.

در مورد تلفن همراه ، شما شانس ندارید زیرا هیچ برنامه تلفن همراه شخصی VPN ندارید. اگر به دنبال اتصال به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود هستید ، باید نحوه استفاده از فایل های پیکربندی یا دستورالعمل های ارائه شده را دریابید.

ویژگی های اصلی شما ممکن است از یک VPN با محوریت حریم خصوصی انتظار داشته باشید ، مانند یک killswitch ، در دسترس نیستند. اگر اتصال را قطع یا از دست دهید ، به اتصال اینترنتی موجود خود باز خواهید گشت ، بنابراین ادعای WiTopia را بپذیرید که personalVPN یک سرویس “واقعاً خصوصی” با یک نمک نمکی است.

شما حداقل می توانید انتظار داشته باشید که تونل زنی تقسیم شده هنگامی که متوجه شدید مشتری تنظیم “ارسال تمام ترافیک” را داشته باشد ، اما اگر این کار را انجام دهید ناامید خواهید شد. به نظر نمی رسد کاری انجام دهد. ما بعداً در این بررسی به آن خواهیم پرداخت.

این وب سایت ادعا می کند در بسته های گران قیمت خود ، “حالت های خفا با فناوری Tor” ارائه می دهد. همانطور که در راهنمای VPN در مقابل پراکسی در مقابل راهنمای Tor توضیح دادیم ، شکستن رمزگذاری در اطراف Tor امکان پذیر است. اگر به دنبال یک VPN هستید که حریم خصوصی و امنیت بیشتری را ارائه می دهد ، این یک ویژگی نیست که ارزش پرداخت آن را داشته باشید.

اگر مشترک در بسته اصلی نیستید ، نمی توانید از اتصالات OpenVPN استفاده کنید. همانطور که در تفکیک پروتکل VPN ما ذکر کردیم ، OpenVPN بهترین پروتکل برای اکثر کاربران است ، هم سرعت و هم امنیت را ارائه می دهد ، بنابراین متوقف کردن موارد موجود در بسته اصلی با استفاده از آن ، تصمیمی ضعیف به نظر می رسد..

شما همچنین نمی توانید از یک حالت مخفی Tor با یک اشتراک اساسی بهره ببرید ، اما به هر حال این نقطه فروش نیست..

فقط Premier ، گران ترین بسته شخصی VPN ، از لحاظ ویژگی ها چیز اضافی را ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود از خدمات خود از طریق روتر استفاده کنید ، هشت دستگاه را به طور همزمان وصل کنید و سرویس رمزگذاری SecureMyEmail WiTopia را به صورت رایگان دریافت کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های WiTopia personalVPN

لوگوی WiTopia personalVPNwww.personalvpn.com

از همه برنامه ها در ماه 417 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
8

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
65 سرور در 42 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS ، Blackberry

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES ، Blowfish-128

پروتکل های VPN موجود است
IPSec ، OpenVPN ، PPTP ، L2TP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

ممکن است personalVPN سخت تلاش کند تا بسته های سه ساله را به شما بفروشد ، اما تنها پایین ترین سطح ، Basic ، هر چیزی نزدیک به ارزش خوب دارد. اگر می خواهید دو یا سه سال به یک سرویس VPN متعهد شوید ، بهتر است به بررسی NordVPN ما بروید.

آزمایشی رایگان با personalVPN وجود ندارد ، بنابراین ارزانترین راه برای امتحان این سرویس عضویت در بسته اصلی آن با قیمت 5.99 دلار در ماه است. اگر می خواهید پول خود را پس از آن برگردانید ، می توانید از سیاست بازپرداخت تضمین شده 30 روزه خود استفاده کنید.

اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تر را امتحان کنید ، باید هزینه اشتراک طولانی تری بپردازید. بسته بندی درجه دوم ، Pro ، به مدت شش ماه 39.99 دلار هزینه دارد و برای یک دوره سه ساله به 159.99 دلار می رسد.

برای پول ، به سرورهای OpenVPN و حالت مخفیکاری Tor دسترسی پیدا می کنید. تعداد اتصالات همزمان یکسان است. فقط Premier ، که به مدت سه سال 209.99 دلار هزینه دارد ، با اتصال روتر و هشت اتصال همزمان ، چیزی بیشتر ارائه می دهد.

شما می توانید با PayPal و عمده ترین کارتهای اعتباری پرداخت کنید ، که معمولی است. رمز رمزنگاری را قبول نمی کند ، بنابراین نمی توانید بیت کوین را برای پرداخت بسته VPN خود مانند ExpressVPN بپردازید. (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

با قیمت 5.99 دلار در ماه برای بسته اصلی ، به نظر می رسد personalVPN در نگاه اول دارای قیمت مناسب است. بیایید آنرا با دسترسی به اینترنت خصوصی ، یکی دیگر از ارائه دهندگان بسیار معتبر ما ، در تضاد قرار دهیم تا ببینیم که آیا این واقعیت دارد یا خیر. اگرچه ابتدا به بررسی PIA ما نگاهی بیندازید.

فقط برای یک دلار بیشتر در ماه ، PIA دارای یک killswitch است ، و این باعث می شود گزینه ای بهتر برای حریم خصوصی ، سرورهای سریع و بیش از 3،000 از آنها در مقایسه با حدود 60 با personalVPN باشد. همچنین شما یک مسدود کننده بدافزار و OpenVPN را به عنوان یک ویژگی استاندارد ، و نه حق بیمه دریافت می کنید.

personalVPN فقط وقتی که به قیمت پیشنهادی قیمت نگاه می کنید ، به ویژه هنگامی که آن را با سایر خدمات مقایسه می کنید ، ارزش زیادی ندارد. حتی با بازپرداخت 30 روزه به شما ، PersonalVPN تلاش می کند شما را با شرایط طولانی تر در بسته های رده بالاتر گره بخورد تا از ویژگی هایی برخوردار باشد که در جای دیگری استاندارد باشد ، مانند اتصالات OpenVPN..

با ویژگی های محدود و مشتری اصلی VPN ، بسته های شش ماه تا سه ساله فقط ارزش پول در مقایسه با VPN های موجود در لیست بهترین ارائه دهنده های VPN را ندارند..

راحتی در استفاده

ثبت نام برای personalVPN ساده است. در صفحه محصولات ، شما می توانید از میان سه بسته بندی و برنامه های مختلف قیمت گذاری پیشنهادی را انتخاب کنید.

ممکن است هنگام دیدن صفحه پرداخت ، نگران باشید. برای همه تمرکز بر روی حفظ حریم خصوصی ، وب سایت هنوز جزئیات صورتحساب شما را درخواست می کند. روشن نیست که ارائه آنها اختیاری است ، اما ما توانستیم بدون انجام این کار بپردازیم.

برای یک سرویس VPN با فکر حفظ حریم خصوصی ، درخواست این جزئیات بد نیست ، به خصوص به این دلیل که این فرم شما را ترغیب می کند تا اطلاعات خود را وارد کنید بدون اینکه مشخص شود که آنها اختیاری هستند. ما بعداً نگرانی های خود را درباره استفاده از داده های WiTopia در بخش “حریم خصوصی” ما بیان خواهیم کرد.

personalvpn پرداخت

پس از ثبت نام و پرداخت ، پیوندی برای تأیید حساب کاربری خود و ورود به سیستم دریافت خواهید کرد. پیوند ارائه شده شما را به منطقه حساب شما ارسال می کند که در آن سرویس هایی که به آنها ثبت نام کرده اید لیست می کند و پیوندهایی برای بارگیری VPN فراهم می کند. مشتری ، گذرواژه خود را ارتقا داده یا تغییر دهید.

این ساده و واضح است ، اما شما باید به یاد داشته باشید قبل از استفاده از آن ، سرویس را در بخش “اقدامات” فعال کنید. پس از فعال سازی ، روی “بارگیری / راه اندازی” کلیک کنید تا گزینه هایی برای بارگیری مشتری برای سیستم عامل شما فراهم شود.

دانلود personalvpn

همانطور که اشاره کردیم ، برای دستگاه های تلفن همراه چیز زیادی وجود ندارد. شما یک پرونده پیکربندی OpenVPN یا دستورالعمل های تنظیم برای سایر پروتکل های VPN دریافت خواهید کرد. اگر برای پکیج Basic رفته باشید ، نمی توانید از پرونده OpenVPN استفاده کنید.

خوشبختانه ، مراحل نصب برای مشتری دسکتاپ بسیار ساده تر است. در ویندوز ، یک فایل نصب اجرایی به شما داده می شود ، و این گزینه را به گزینه های شما اضافه نمی کند.

نصب سریع است ، اما ما با استفاده از لینک بارگیری آنها مشکل داشتیم. ما مرتکب خطای 404 شدیم که با کلیک کردن به عقب و تلاش برای نصب لینک ویندوز ، چند بار سعی در برطرف شدن آن صورت گرفت تا بارگیری.

personalvpn-main

با استفاده از personalVPN

اولین چیزی که بعد از نصب مشتری متوجه خواهید شد این است که چقدر قدیمی است. برای اکثر موارد ، استفاده از آن ساده است. با کلیک روی “اتصال سریع” شما را به نزدیکترین سرور VPN به مکان شما وصل می کند.

مشتری همچنین یک نقشه جهانی تهیه می کند ، بنابراین می توانید ببینید کدام سرورها در کجا قرار دارند. برای اتصال ، نمی توانید روی آنها کلیک کنید ، و نمی خواهید خیلی بزرگنمایی کنید.

تنظیمات personalvpn

بخش تنظیمات به شما امکان می دهد پروتکل امنیتی دلخواه VPN ، سرور دروازه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سایر تنظیمات را تغییر دهید. هر گزینه توضیحی مفید در مورد هدف خود در کنار آن دارد. این به خصوص برای برخی از تنظیمات پیشرفته مفید است.

در این بخش همچنین گزینه “ارسال همه ترافیک” را پیدا خواهید کرد ، این ویژگی تونل زنی تقسیم شده است که کاری انجام نمی دهد. ما به مشتری خدمات WiTopia رسیدیم که در مورد آن سؤال کنیم ، همانطور که در بخش “پشتیبانی مشتری” در زیر مشاهده می کنید.

personalvpn- ترافیک

مشتری چشمک زن نیست ، اما پیدا کردن آنچه برای یافتن پیدا می کنید دشوار نیست زیرا دسترسی به همه چیز از پنجره اصلی.

ناامیدی واقعی رابط کاربری است. جذاب نیست و می تواند کاربران را گمراه کند ، خصوصاً با تنظیماتی که برای ویژگی هایی وجود ندارد. سایر ویژگی ها ، مانند نقشه جهانی ، به نظر می رسد مانند اضافات بی معنی است که می تواند کاربران را ناامید کند.

سرعت

WiTopia ادعا می کند که “مزیت سرعت” آن ، PersonalVPN را به یکی از سریعترین خدمات VPN در تجارت تبدیل می کند. ما می خواستیم این ادعا را به آزمایش بگذاریم ، بنابراین تست سرعت را روی چندین سرور آن در سراسر جهان از پایگاه ما در انگلستان انجام دادیم. نتایج در زیر ذکر شده است.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1128.654.28
آمستردام2327.593.97
تورنتو17626.762.71
سانفرانسیسکو2775.163.02
شهر نیویورک15226.613.38
لس آنجلس30318.802.76
مسکو10827.193.53
توکیو46515.021.50
قاهره1241.361.86
اورشلیم12524.354.06

بسته به جایی که به نظر می رسید ، نتایج خوب ، بد یا زشت است. مشکل personalVPN ناسازگاری در سرعت و کارایی از سرور به سرور است.

بیایید نگاهی به آمستردام و تورنتو بیندازیم ، که علیرغم فاصله از همدیگر ، سرعت تقریباً یکسانی با اتصال محافظت نشده داشتند. تورنتو در حدود 3400 مایل با انگلیس فاصله دارد ، بنابراین عملکرد سرور به ویژه قابل توجه است.

متأسفانه ، این جایی است که ناسازگاری سر زشت خود را برمی انگیزد. لس آنجلس و سانفرانسیسکو در کالیفرنیا هستند ، از انگلیس در حدود 5،000 مایل فاصله دارند و تنها 310 مایل با هم فاصله دارند ، اما سرعت بارگیری بین آنها بین 5-18 مگابیت در ثانیه متغیر است..

همین مسئله را می توان با مصر و اسرائیل همسایه مشاهده کرد که تنها 250 مایل با یکدیگر فاصله دارند. سرعت بین آنها از 1-24 Mbps بود. با سرعت 1 مگابیت بر ثانیه ، بارگیری صفحات وب یک مبارزه خواهد بود ، چه رسد به پخش یک فیلم.

WiTopia سرورها را توصیه نمی کند. کسانی که ما آنها را برای بررسی انتخاب کردیم به طور تصادفی انتخاب شدند. گفته می شود ، بسته به سروری که انتخاب می کنید ، کیفیت اتصال شما تا حد زیادی متفاوت خواهد بود.

زمان تأخیر در بیشتر سرورهای مورد آزمایش ما ، جدا از نزدیکترین یکی ، بسیار ضعیف بود. اگر بهترین بازی VPN را برای بازی می خواهید ، اینگونه نیست.

اگر با انتخاب سرور خود خوش شانس هستید ، برای یک روز خوب وارد می شوید. دستیابی به سرعتی که تقریباً با سرعت محافظت نشده در سرورهای بیش از 3000 مایل دورتر مطابقت دارد ، چشمگیر است. اگر انتخاب نامناسبی داشته باشید ، مجبور نخواهید شد تا زمانی که سروری را پیدا کنید که کار کند و همچنین “مزیت سرعت” آن پیشنهاد کند ، به خرید بپردازید..

امنیت

PersonalVPN پروتکل های استاندارد VPN را ارائه می دهد ، اما اتصالات را با استفاده از OpenVPN به مشتریان در برنامه های Premier و Pro خود محدود می کند. OpenVPN پروتکل است که ما برای اکثر کاربران توصیه می کنیم ، بنابراین محدودیت ناامیدکننده است.

برای کاربران Basic ، WiTopia توصیه می کند به جای آن از L2TP / IPSec استفاده کنید. IPSec داده های شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن می کند ، اما محققان آسیب پذیری در پروتکل پیدا کرده اند. به خاطر داشته باشید كه IPSec از آژانس امنیت ملی آمریكا سرچشمه گرفته است ، هنگامی كه به نظر می رسد نظارت دولت از وكالت برخوردار است..

اگر شما پارانویا را به خطر می اندازید ، ممکن است بهترین پروتکل مورد استفاده نباشد. personalVPN پروتکل هایی مانند PPTP و IKEv2 ارائه نمی دهد ، اما همانطور که در مرحله نمایش PPTP در مقابل OpenVPN توضیح می دهیم ، PPTP نا امن است و نباید از آنها استفاده شود. IKEv2 در IPSec مستقر است و اگرچه سریع و کاملاً ایمن است اما دارای آسیب پذیری های مشابه است.

برای اینکه ببینیم امنیت personalVPN در دنیای واقعی چگونه انجام می شود ، ما آزمایشاتی را انجام دادیم تا بتوانید از DNS و IP نشت و همچنین آزمایش WebRTC استفاده کنید. VPN بدون هیچ مشکلی از آنها عبور کرد.

هرچند که وقتی امنیت صحبت می شود ، این همه خبر خوب نیست. هیچ ویرانی وجود ندارد ، بنابراین می توانید به اتصال محافظت نشده خود بازگردید و اگر اتصال به VPN خود را از دست دادید ، مکان خود را به بیرون درز می کنید..

این یک سرویس بزرگ VPN است که بر امنیت و حفظ حریم خصوصی متمرکز شده است.

حریم خصوصی

WiTopia ادعا می کند که personalVPN خصوصی و ایمن است. مانند بسیاری از ارائه دهندگان اصلی VPN ، قول می دهد که اطلاعاتی را که ممکن است کاربر یا کارهایی که ممکن است انجام دهند شناسایی نکند ، نظارت و ذخیره نکند.

حریم شخصی شخصی

به نظر می رسد نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی آن تأیید می کند. این کار را نمی کند ، یا می گوید که اینگونه نیست ، اطلاعات را در مورد کاربران خود وارد کنید و به قول خودش ، این “با طراحی” است.

همیشه اینگونه نبوده است. نگاهی گذرا به ماشین Wayback نشان می دهد که حداقل در سال 2015 ، WiTopia زمان ، مکان و مدت زمان اتصالات کاربر را ثبت کرده است. همچنین آماده شد تا آن اطلاعات را تحت فشار قانونی منتشر کند.

همانطور که بررسی IPVanish ما نشان می دهد ، سیاست های حفظ حریم خصوصی همیشه تصویری دقیق از اهداف یک شرکت ترسیم نمی کنند. متأسفانه ، تحت فشار آژانس های دولتی ، حتی بزرگترین خدمات VPN خراب می شوند و اطلاعاتی را در اختیارشان قرار می دهند که ادعا می کنند آنها را نگه نمی دارند.

WiTopia در ایالات متحده مستقر است که عضو توافقنامه اطلاعاتی 14 Eyes است و این امکان را می دهد تا اطلاعات شخصی و شخصی را بین اعضای خود به اشتراک بگذارید. به عنوان یک قانون اساسی ، سرویس های VPN در خارج از 14 چشم پیش بینی می شوند که از دولت های مداخله شده با احضار نامه های نسبت به آنچه در آن هستند ، بهتر محافظت می شوند..

از دیدگاه حریم خصوصی ، WiTopia می تواند – و ما “می توانیم” تاکید کنیم – شما را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد.

فقط می توانیم آنچه را که امروز خط مشی رازداری WiTopia می گوید را مرور کنیم. ما نتوانستیم سوابق پیدا کنیم که نشان می دهد با مقامات همکاری داشته است ، اما ، همانطور که از سیاست قبلی آن نشان می دهد ، در گذشته آمادگی این کار را داشت.

اگر می خواهید هویت خود را مخفی نگه دارید. اگر می خواهید بدون اینکه کشف شود بارگیری کنید ، باید به لیست ما از بهترین VPN های تورنت نگاه کنید.

عملکرد جریان

استفاده از personalVPN برای پخش محتوای آمازون Prime Video ، iPlayer BBC ، Netflix یا Hulu یک کیف مخلوط است. آزمایشی از هر یک از سرویسهای پخش نشان داد که برخی با آن خوب کار کرده اند و برخی دیگر اصلاً کار نمی کنند ، بنابراین نمی خواهیم آن را به بهترین VPN ما برای لیست پخش تبدیل کنیم.

این ناامید کننده تر خواهد بود وقتی که می بینید personalVPN چهار سرور ایالات متحده به طور خاص برای پخش در Netflix و Hulu ارائه می دهد. بدیهی است که به دنبال هدف قرار دادن کاربران جریان با آنها است.

این همه خبرهای بد نیست. هر چهار سرور مستقر در ایالات متحده با Netflix بسیار خوب کار کردند ، حتی اگر فقط دو مورد از آنها برچسب زده شده باشند. هیچ مشکلی برای بافر یا کند وجود نداشت – تجربه یکپارچه بود.

با این وجود ما در نظر نمی گیریم شخصی را برای لیست خود از بهترین VPN برای iPlayer بی بی سی در نظر بگیریم. WiTopia یک سرور دوستدار جریان در انگلستان ارائه نمی دهد و هیچکدام از این دو مستقر در آنجا به iPlayer BBC اجازه پخش نمی دهند ، بنابراین شما باید پزشک خود را که در جای دیگر رفع می کند ، دریافت کنید..

مکان سرور

personalvpn-نقشه

WiTopia نشان نمی دهد چه تعداد سرور در اختیار دارد یا تعداد کشورهایی که در آن قرار دارند ، اما لیستی را ارائه می دهد. ما در 42 کشور جهان 65 مکان را حساب کردیم ، بنابراین در هیچ جایی در دسترس سرور سایر ارائه دهندگان بزرگ دیگر نیست ، همانطور که مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN ما نشان می دهد.

این مساله بسیار طولانی پیش می رود تا توضیح دهد که چرا خدمات آن می تواند بسیار متناقض باشد. برخی از سرورها ، مانند سرور سانفرانسیسکو که ما آن را آزمایش کردیم ، احتمالاً تعداد ترافیک بیشتری نسبت به سرور اسرائیلی دارند ،.

بیشتر سرورها در اروپا و آمریکای شمالی پراکنده اند. آمریکای جنوبی فقط یک سرور دارد و آفریقا فقط سه. آسیا خیلی بهتر نمی شود ، تنها هفت سرور از چین در شمال به مالزی در جنوب می چرخند.

خدمات مشتری

WiTopia ادعا می کند پشتیبانی هفت ساعته از personalVPN ، هفت روز در هفته ، 365 روز در سال ارائه می دهد. این یک راهنمای پشتیبانی ، آدرس های ایمیل و عملکرد چت زنده است.

با استفاده از راهنما ، راهنمای دانش با جزئیات و آسان به حرکت در می آید که به شما در تنظیم VPN در اکثر سیستم عاملها کمک می کند. همچنین از دستگاه های طاقچه مانند جعبه Boxee که مدت طولانی قطع شده است پشتیبانی می کند.

دستورالعمل personalvpn

راهنماها متناقض هستند. برخی مانند راهنمای راه اندازی ویندوز شامل عکس هایی با دستورالعمل های مرحله به مرحله هستند ، اما برخی دیگر مانند راهنماهای راه اندازی موبایل فقط دستورالعمل های کتبی را ارائه می دهند.

اگر به پشتیبانی احتیاج دارید ، دیگر نیازی نیست که وقت خود را برای ارسال ایمیل تلف کنید ، اما در صورت انجام این کار ، WiTopia ظرف چند ساعت پاسخ می دهد. در پایین هر صفحه گزینه ای برای پشتیبانی چت زنده با یک مشاور است.

personalvpn-livechat

لازم نیست منتظر پاسخی به سؤالات فنی در مورد اینکه آیا personalVPN قابلیت تونل زنی را دارد تقسیم کند یا یک killswitch داشته باشد. آن نوع پاسخ “nudge، winkge” احساس خیلی باورپذیری نمی شود ، اما اگر WiTopia در آینده ویژگی هایی را ارائه نمی دهد ، ما بازبینی خود را به روز می کنیم تا این موضوع را منعکس کنیم.

پشتیبانی مشتری personalVPN یک کیف مخلوط است. مانند تمام خدمات آن ، عملکردی است ، اما به نظر نمی رسد که یک تلاش جلا خورده باشد. با این حال ، پاسخ ها سریع هستند و اگر تصمیم دارید از عملکرد چت زنده آن استفاده کنید ، باید پاسخ سؤالات خود را سریع دریافت کنید.

حکم

اگر فقط روی سرعت متمرکز شویم و روی انتخاب سرورهایی که به آنها وصل می شویم ، personalVPN حامی یکی از VPN های بهتر باشد. مشکل این است که تجربه ای که می کنید بسته به سروری که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود.

این به اندازه کافی برای خدماتی مناسب نیست که انتظار داشته باشد برای دو ماه از هر سه بسته آن ، شش ماه تا سه سال را بپردازید.

فقط کافی است وقتی از این سرویس VPN استفاده می شود ، گوشت کافی برای استخوان ها وجود نداشته باشد. ویژگی هایی که انتظار دارید استاندارد باشد ، مانند پشتیبانی OpenVPN ، به عنوان ویژگی های برتر در برنامه های گران قیمت آن فروخته می شوند. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد و تنها ابتدایی ترین بسته آن برنامه ماهانه دارد.

ما همچنین از برخی ادعاهای آن غافل مانده ایم. به عنوان مثال ، ادعا می شود امنیت و حفظ حریم خصوصی متمرکز است ، اما در ایالات متحده مستقر است ، که در آن می توان حریم خصوصی داده ها را با یک احضار سریع واژگون کرد. هیچ killswitch ارائه نشده است و این شرکت در گذشته دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی بوده است که تمایل به تحویل داده ها را پیشنهاد می کند.

این به این معنی نیست که personalVPN بد است ، زیرا اینگونه نیست. این می تواند سریع رعد و برق باشد و مشتری آسان برای استفاده از آن استفاده شود ، اما با تعداد محدودی از سرورها و نبود ویژگی ها ، شاید بهتر باشد به لیست ما از بررسی های VPN برای گزینه های دیگر نگاه کنید..

آیا قبلاً از personalVPN استفاده کرده اید؟ اگر فکر یا نظر خود را برای اضافه کردن به این بررسی ، لطفا آنها را در نظرات زیر بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me