بررسی VyprVPN – امنیت عالی – بروزرسانی شده به سال 2020

بررسی VyprVPN

VyprVPN مدت زمان طولانی است که با چندین تغییر گسترده روبرو شده است. آخرین دور برنامه بهبود یافته و خدمات به مشتری کمتری را ارائه داده است ، اگرچه مشکلات سرعت همچنان باقی است. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کاملاً به روز شده VyprVPN را بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

آخرین باری که نگاهی به VyprVPN داشتیم ، نقاط قوت و ضعف برجسته ای داشت. ما تحت تأثیر امنیت درجه یک و پروتکل اختصاصی VyprVPN ، آفتاب پرست ، از جمله موارد دیگر تحت تأثیر قرار گرفتیم.

به گفته این ، هنوز به دلیل سرعت متوسط ​​و پشتیبانی بد مشتری از بدترین رتبه بندی VPN ، هنوز برای بهترین رتبه بندی VPN ما آماده نیستیم. با این حال ، معرفی رابط کاربری جدید ، از جمله تغییراتی که در مورد VyprVPN اتفاق می افتد ، ما را بر آن داشت تا نگاهی دیگر بیندازیم و یک بررسی جدید VyprVPN را بنویسیم..

در حالی که چندین چیز ، یعنی خدمات به مشتری بهبود یافته است ، زمینه های دیگری نیز وجود دارد که تغییرات کمتر از ایده آل در آن رخ می دهد. بیایید ببینیم که چگونه VyprVPN قصد دارد تا به سمت بالا باشد و در مورد تغییراتی که انجام می دهیم و دوست نداریم صحبت کنیم.

بررسی ویدیوی VyprVPN

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای VyprVPN

امکانات

VyprVPN ویژگی هایی را ارائه می دهد که گیم را از چیزهای ساده اجرا می کند و تقریباً هر کسی باید حداقل با آن آشنا باشد ، ویژگی هایی که VyprVPN به شما هشدار می دهد تغییر ندهید ، مگر اینکه واقعاً بدانید که چه کاری انجام می دهید.

VyprVPN با شروع ساده تر کار ، یک سوئیچ kill و چند گزینه برای رفتار مشتری در هنگام راه اندازی رایانه خود ارائه می دهد. می توانید آن را در هنگام راه اندازی برنامه اجرا کنید ، یا منتظر دستور خود باشید یا به صورت خودکار متصل شوید.

جالب اینجاست که این دو گزینه – در هنگام راه اندازی و اتصال به هنگام راه اندازی – در صفحات مختلف این فهرست یافت می شوند. این کمی گیج کننده است و باعث می شود که اگر VPN را برای اتصال به هنگام راه اندازی وصل کنید اما اجرا نشود ، چه اتفاقی می افتد. اگرچه در آزمایش ما نتوانستیم با پیام رسانی با اینها ، هر نوع تعارض یا تصادف را القا کنیم. 

علاوه بر این ، می توانید VPN را برای اتصال خودکار در شبکه های WiFi که به آنها اعتماد ندارید پیکربندی کنید ، این یک روش عالی برای جلوگیری از خطرات WiFi عمومی است. VyprVPN همچنین پروتکل اختصاصی و سرورهای DNS مخصوص خود را ارائه می دهد ، که هر دو مورد را با جزئیات بیشتری در بخش “امنیت” بررسی خواهیم کرد.. 

VyprVPN تمام دستگاه های اصلی از جمله Windows ، macOS ، Android و iPhone را پوشش می دهد. برنامه های تلفن همراه در حال حاضر برخی از بهترین موارد موجود در خارج از کشور هستند ، همچنین گزینه اتصال به هنگام راه اندازی و همچنین سوئیچ kill و ویژگی های اتصال مجدد خودکار که به طور قابل اعتماد کار می کنند ، هستند و این امر را به یکی از بهترین VPN برای انتخاب های اندرویدی تبدیل می کند.. 

VyprVPN-Android

سرانجام ، در فهرست گزینه های مشتری دسک تاپ ، زبانه ای وجود دارد که “پیشرفته” خوانده شده و یک هشدار را صادر می کند که توصیه می کند چیزی را تغییر ندهید ، مگر اینکه پشتیبانی VyprVPN به شما دستور داده است که این کار را انجام دهید. هرچند این مکان عالی برای tinkerers ها و whizzes های فناوری است و به شما امکان می دهد تا درون برخی از گزینه های پروتکل داخل شکوفه ها حفر کنید..

VyprVPN-Advanced

به طور کلی ، اگرچه VyprVPN پرمخاطب ترین VPN نیست که ما دیده ایم ، اما می تواند ویژگیهای اصلی از اهمیت اساسی را مانند یک سوئیچ kill را پوشش دهد ، در حالی که هنوز چیزی را برای کسانی که می خواهند با پیکربندی VPN خود عمیق تر شوند ارائه می دهد..

با این حال هنوز چیزهایی مانند پشتیبانی از تونل تونل از دست نمی رود. به طور خاص ، تونل زنی اسپلیت یک ویژگی دشوار است که به کاربران امکان می دهد لیستی از برنامه هایی را تعریف کنند که از اتصال VPN استفاده یا استفاده نکنند ، تعریف کنند.. 

این اجازه می دهد تا مواردی مانند به روزرسانی های نرم افزار با سرعت کامل بارگیری شود ، در حالی که ترافیک خصوصی بیشتری از طریق VPN ارسال می شود. می توانید در مورد عملکرد عالی این ویژگی در بررسی ExpressVPN ما بخوانید. 

همچنین لازم به یادآوری مختصر است که گلدن قورباغه ، شرکتی که VyprVPN فعالیت می کند ، همچنین برخی از خدمات آنلاین حریم خصوصی را ارائه می دهد که به طور مستقیم با VPN مرتبط نیستند. یکی از این ابزارها که بسیار جالب است Cyphr ، یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده برای دستگاه های تلفن همراه است. شما می توانید در مورد 99 این برنامه و برنامه های دیگر در 99 ابزار ما اطلاعات کسب کنید تا از جمع بندی حریم شخصی خود محافظت کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های VyprVPN

آرم VyprVPNwww.vyprvpn.com

از 250 $ ماه همه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، UnionPay

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
70+ مکان

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN، PPTP، L2TP، Chameleon

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

VyprVPN یک طرح واحد ارائه می دهد ، که تغییر سرعت از ترکیب دو برنامه ای است که قبلاً ارائه می داد. VyprVPN بجای چسباندن به گزینه های ردیف پایین تر و بالاتر ، اکنون برنامه ای دو ساله را ارائه می دهد. 

این طرح در حال حاضر ارائه حق بیمه VyprVPN است ، که شامل پروتکل اختصاصی آفتابپرست و ابر VyprVPN است. ابر VyprVPN تلفیقی از VyprVPN با انتخاب شما از سه ارائه دهنده ذخیره سازی ابر است.

اگرچه بیشتر کاربران شخصی از این امر استفاده نمی کنند ، ممکن است مشاغل کوچک درخواست تجدید نظر برای محافظت از اطلاعات تیم خود را ببینند. می توانید اطلاعات بیشتری درباره گزینه های ذخیره سازی و سرویس ابری VyprVPN در اینجا بخوانید.

در حالی که قیمت ماهانه نسبتاً مناسب برای VPN با نام بزرگ مانند VyprVPN است ، قیمت های سالانه یک مقدار تکان دهنده را کاهش می دهند و VyprVPN را به یکی از گزینه های قانع کننده تر برای مقرون به صرفه تبدیل می کنند.. 

گفته می شود ، یک جنبه عمده از قیمت گذاری VyprVPN وجود دارد که در حال تغییراتی اساسی است. VyprVPN سابقاً یک دوره آزمایشی سه روزه رایگان را ارائه می داد ، و به نظر می رسد که در زمان نوشتن ، هنوز هم در برنامه تلفن همراه این کار را انجام داده است.

همانطور که در بررسی قبلی ما در مورد VyprVPN خاطرنشان کردیم ، این یک آزمایش کاملاً بدون ریسک نیست ، زیرا شما هنوز هم باید اطلاعات پرداخت را وارد کنید و این طرح را قبل از پایان سه روز یا هزینه آن لغو کنید. با این حال ، VyprVPN به زودی این گزینه آزمایشی رایگان را حذف می کند.

درعوض ، 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این بسته به نوع نگاه شما به این امر ، می تواند به عنوان یک اقدام بحث برانگیز یا گسترش روش کار دادگاه اصلی در نظر گرفته شود. اگر می خواهید VPN را بدون پرداخت چیزی بپردازید ، حتما مقاله خدمات رایگان VPN ما را ببینید.

راحتی در استفاده

پروتکل VyprVPN برخی از بهترین ویژگی ها را از طراحی کوکی برش که اکثر مشتری های VPN در حال حاضر استفاده می کنند ، می گیرد و به یک سطح تراکم اطلاعات اضافه می کند که از دیدگاه فنی می تواند لذت بخش باشد ، در حالی که هنوز به روشی ارائه می شود که اینگونه نیست. چیز بدنما. 

VyprVPN-Client

به روشی با جذب آسان ، پنجره اصلی مشتری دسک تاپ آدرس IP عمومی فعلی شما ، زمان اتصال شما را نشان می دهد – که در این صورت “متصل نیست” را خوانده و پروتکل و رمزگذاری را نشان می دهد. همچنین نمودار پیمایش وجود دارد که ترافیک بارگیری و بارگیری شما را طی چند دقیقه گذشته نشان می دهد. 

در بالای این یک دکمه آبی بزرگ است که شما را به طور پیش فرض به سریعترین سرور وصل می کند. اگر آن را نمی خواهید ، می توانید روی نماد موقعیت مکانی در سمت راست دکمه اتصال کلیک کنید تا در لیست سرورها گرفته شود. این یک مکان است که می تواند کمی از پالایش استفاده کند.

موارد کوچک می تواند بهبود یابد ، مانند این واقعیت که اندازه پیش فرض پنجره برای لیست سرورها بسیار کوتاه است و پیمایش را دشوار می کند. لیست سرور می تواند با ماوس مانند یک پنجره معمولی گسترش یابد ، اما به طور پیش فرض برای یک پنجره عمودی بلند ، به جای یک شیپوش کوتاه ، خوب خواهد بود.

همچنین ، عملکرد جستجو به یک مسابقه دقیق نیاز دارد. بنابراین ، به جای اینکه همه راه را به سمت “u” بروید تا بتوانید انگلستان را پیدا کنید ، اگر “انگلستان” ، “انگلیس” ، “انگلیس” یا هر نوع تغییر دیگری را تایپ کنید ، ظاهر نمی شود. اعطاء شده ، این مسئله تقریباً در مورد همه VPN های بالاتر قفسه نیز وجود دارد ، اما این یک جزئیات کوچک است که در صورت بهبود ، می تواند به کاربردهای آن کمک شایانی کند.

در پایان روز ، شکایاتی که داریم ، موارد قابل استفاده جزئی است. با وجود اصلاحات جزئی که می تواند در اینجا و آنجا انجام شود ، VyprVPN تجربه کاربری ساده ای را ارائه می دهد که هنوز هم اطلاعات بسیار گسترده تری از طرح استاندارد اکثر VPN ها دارد.. 

سرعت

آخرین باری که VyprVPN را بررسی کردیم ، سرعت یکی از ضعیف ترین لینک های آن بود ، و به نظر می رسد که هنوز هم چنین است. سرعتی که در آزمایش ما دیدیم به سادگی با برخی از دیگر مدعیان برتر بازار رقابتی نیست.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)5294.66319.24
ایالات متحده.894.9363.24
بریتانیا8659.2127.91
برزیل14026.2913.74
ژاپن16966.9829.50
آلمان976.6519.12

زمان پینگ بسیار چشمگیر است ، و VyprVPN را از شر بهترین VPN برای بازی خارج می کند و سرعت بارگیری پایدار خیلی کم است تا بتوانید آن را در لیست سریعترین VPN ما قرار دهید. با این حال ، با وجود عملکرد روی کاغذ به نظر نمی رسد ، اما ما از عملکرد دنیای واقعی خوشحال شدیم.

وقتی به وب برخورد کردیم و شروع به مرور کردیم ، هیچ تفاوت قابل ملاحظه ای با هیچ یک از سرورها پیدا نکردیم. صفحات وب به سرعت بارگیری می شوند و همه چیز احساس پاسخگو می کنند ، مادامی که هیچ عنصر غیرمعمول بزرگی مانند فیلم های تعبیه شده وجود نداشته باشد. 

حتی در سرورهای برزیل و ژاپن ، در ابتدا قادر به پخش جریان HD با تنها مقداری بافر لازم در ابتدا هستیم. تا زمانی که فقط در حال مرور یا جریان هستید ، VyprVPN کار را انجام می دهد ، اما انتقال پرونده های بزرگتر می تواند مشکل ساز باشد. 

برای کسانی که به دنبال یک VPN با پهنای باند برای جابجایی قطعات بزرگ از داده ها به صورت ایمن هستند ، پیشنهاد می کنیم بررسی CyberGhost خود را بررسی کنید..

امنیت

هنگامی که امنیت می آید ، VyprVPN گزینه های بسیار خوبی را ارائه می دهد. برای مبتدیان ، تعدادی پروتکل استاندارد از جمله L2TP ، PPTP و از همه مهمتر OpenVPN را ارائه می دهد. برای علاقه مندان به یادگیری اطلاعات بیشتر در مورد معنی این کلمات اختصاری ، می توانید برای اطلاعات بیشتر از شکست پروتکل VPN ما استفاده کنید.

بسته به نوع پروتکل که استفاده می کنید ، رمزگذاری برای شما قفل شده است و بیشتر پروتکل ها از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند. با این حال ، PPTP از 128 بیتی استفاده می کند و OpenVPN امکان استفاده از رمزگذاری 256- یا 160 بیتی را دارد. 

به طور پیش فرض ، مشتری از OpenVPN با رمزگذاری AES-256 استفاده می کند ، که استاندارد طلایی برای امنیت VPN است. گذشته از پروتکل های استاندارد ، VyprVPN همچنین یک پروتکل اختصاصی به نام آفتابپرست ارائه می دهد.

اساساً ، آفتابپرست یک نسخه اصلاح شده از OpenVPN است. تغییراتی که در OpenVPN ایجاد شده است و Chameleon را خاص می کند ، به دنبال نقاب زدن از ترافیک VPN هستند به گونه ای که سرورها و وب سایت ها نمی توانند بگویند که این ترافیک VPN است..

پروتکل های VyprVPN

این می تواند برای دسترسی به مکانهای جغرافیایی یا دسترسی به سایتهایی که در غیر این صورت اجازه استفاده از VPN را نمی دهند مفید باشد. این پروتکل به کسب جایگاه VyprVPN کمک کرده است تا به عنوان محترمانه از بهترین خدمات VPN ما برای مقاله چین ، جایگاه خود را کسب کند ، اگرچه سایر موضوعات این امر را از ایجاد نقاط مهم باز می دارد.. 

به گفته این ، ما هرگز مجبور نبودیم از این مسئله استفاده كنیم ، زیرا ما قادریم بدون استفاده از OpenVPN معمولی بدون تغییر یك تنظیم واحد ، محتویات محتوای جغرافیایی قفل شده را كار كنیم ، همانطور كه ​​در بخش “عملکرد پخش” بحث خواهیم کرد.. 

حریم خصوصی

طلایی قورباغه در وب سایت خود اعلام کرده است که سابقه طولانی در زمینه دفاع از حریم شخصی آنلاین دارد. می توان امیدوار بود که شرکتی با چنین پیش زمینه ای دارای یک سیاست محرمانه محرمانه باشد و از برخی جهات ، VyprVPN در واقع نوار این کار را تعیین کند. 

اگرچه سیاست حفظ حریم خصوصی آن ممکن است به اندازه ساختار NordVPN مختصر و مرتب نباشد ، که می توانید در بررسی NordVPN ما بیشتر بخوانید ، این کار خوب است که به وضوح توصیف دامنه داده های جمع آوری شده و آنچه برای آن استفاده می شود.

VyprVPN خط مشی عدم ورود به سیستم را دنبال می کند ، اما اگر مدت طولانی است که در اطراف VPN هستید ، پس می دانید که این می تواند به معنی چیزهای مختلفی باشد. اما در این حالت ، تقریباً به معنای آنچه باید باشد.

VyprVPN هیچگونه گزارش از DNS را ثبت نمی کند و VPN به خودی خود ترافیک ، آدرس های IP یا هر نوع اطلاعات شناسایی دیگری را ثبت نمی کند. نکته جالب اینجاست که VyprVPN بطور مستقل حسابرسی می شود تا از این استانداردها اطمینان حاصل شود ، بسیاری از مشروعیت آن را به حریم خصوصی و ادعاهای صفر وارد می کند..

عملکرد جریان

VyprVPN قادر بود از هر سرویس جریانی که تست کرده ایم ، بدون نیاز به تغییر یک تنظیم واحد ، به طرز مهربانی دور شود. اگرچه پروتکل اختصاصی آفتاب پرست وجود دارد که بخشی از این نوع کارها را در ذهن شما طراحی کرده است ، اما ما هرگز در واقع نیازی به استفاده از آن نداریم. 

این عملکرد چیزی است که VyprVPN در بهترین VPN ما برای جمع بندی Netflix به دست آورد. علاوه بر این ، اگرچه بسیاری از سرعت سرورهای مورد آزمایش ما کاغذ ضعیف بودند ، اما به نظر می رسید همه چیز بدون هیچ مشکلی خاموش می شوند..

سرورهای نزدیک ، مانند یکی از آنها در ایالات متحده ، بسیار شبیه به زمانی که ما به هیچ وجه VPN وصل نکرده ایم انجام می شود ، و فیلم ها بارگذاری می شوند بدون تأخیر قابل توجه و به طور پیش فرض حق را برای 1080p. 

برخی از سرورهای دورتر فقط قبل از شروع فیلم حدوداً یک چهارم تا نیم ثانیه تأخیر قابل درک داشتند. در بعضی مواقع ، این ویدئو کمی دانه دار به نظر می رسد و احتمالاً در 720p بافر می شود ، اما تقریباً در همه موارد ، در 1080p در کمتر از 15 ثانیه پاک می شود. 

مکان سرور

VyprVPN دارای یک شبکه قابل احترام است که دارای 70 مکان به سمت بالا است. تعداد زیادی از این مکانها در ایالات متحده آمریکا پخش شده است ، در حالی که بسیاری دیگر در سراسر اروپا پراکنده اند. تعداد دیگری از سرورهای آمریکای شمالی نیز وجود دارند که در ایالات متحده آمریکا نیستند ، یعنی در کانادا.

چهار مکان در آمریکای جنوبی وجود دارد ، و همچنین یک انتخاب قابل توجه از مکان ها در سراسر آسیا نیز وجود دارد. آفریقا با دو مکان سرور ، یکی در مصر و دیگری در الجزایر ، اندکی باقیمانده است.

سرانجام ، برای اقیانوسیه ، استرالیا مکانهای مختلفی برای ارائه دارد ، و همچنین نیوزیلند دریافت سرورهای خاص خود را دارد. اگرچه این شبکه برای نیازهای اکثر کاربران کافی است ، اما در مقایسه با شبکه های برخی رقبا ناکام است ، که یکی از آنها را می توانید در بررسی HideMyAss مطالعه کنید. شبکه HideMyAss بیش از 280 مکان در 190 کشور جهان دارد.

خدمات مشتری

آخرین باری که VyprVPN را بررسی کردیم ، دریافتیم که خدمات مشتری به طرز فجیعی ناکافی است. خوشبختانه ، به نظر می رسد که اوضاع بهتر شده است.

مانند گذشته ، VyperVPN چت زنده و پشتیبانی از ایمیل را ارائه می دهد. اگر پنجره چت زنده را در وب سایت باز می کنید ، در ابتدا با یک ربات استقبال می شوید که از شما می خواهد چه چیزهایی را لازم دارید. 

هنگامی که پاسخ می دهید ، چندین لینک به پایگاه گسترده دانش VyprVPN می دهد که فکر می کند به نیازهای شما مرتبط است. در کنار این پیوندها ، دکمه ای نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به یک شخص واقعی متصل شوید.

VyprVPN-Knowledgebase

اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید و گفتگوی زنده واقعی را شروع کردید ، در صف صف قرار می گیرید. بیشتر اوقات ، ما بلافاصله در مکان شماره یک قرار داشتیم و در حدود 5 دقیقه به آنها کمک می شدیم. 

در طی یکی از سه تعامل که داشتیم ، به نظر می رسید پشتیبانی چت زنده بدون سرنشین بود ، زیرا تنها گزینه ای که داشتیم این بود که پیامی را ترک کنیم. سپس ایمیلی برای پشتیبانی ارسال کردیم که هنوز از آن چیزی نشنیده ایم. چند ساعت بعد ، دوباره چت زنده را امتحان کردیم. 

این بار در موقعیت شماره سه قرار داشتیم و رسیدن به خط مقدم حدود 20 دقیقه طول کشید. هنگامی که ما در آنجا بودیم ، پشتیبانی زنده بسیار مفید بود ، اما این یک نشانگر واضح بود که اگرچه اوضاع بهبود یافته است ، اما برخی از خرابکاری ها در سیستم وجود دارد که هنوز هم نیاز به اتو کردن دارند.. 

چیزی که تغییر نکرده است این است که هنوز دانش گسترده در میان VyprVPN و چندین سرویس دیگر قورباغه طلایی مانند Cyphr به اشتراک گذاشته شده است ، که می تواند آن را کمی سخت تر از آنچه که باید باشد برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در بعضی مواقع انجام دهید.

حکم

اگرچه VyprVPN در بعضی از مناطق بهبود یافته است ، ما ابراز ناراحت هستیم که شاهد آزمایش آزمایشی رایگان هستیم. خدمات مشتری گام های گسترده ای را در جهت صحیح برداشته است ، اما سرعت ها هنوز هم نقطه ضعفی هستند که می توانند از برخی کارها استفاده کنند. 

یافته های ما به طور قطع جایگاه VyprVPN را در رده بندی کلی VPN ما بهبود می بخشد ، اما هنوز به اندازه کافی سریع نیست که در صدر زنجیره غذایی قرار بگیرد.

اگر تجربه خود را با VyprVPN تجربه کرده اید ، دوست داریم درباره نحوه عملکرد آن در نظرات زیر بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map