بررسی VPNArea – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی VPNArea

VPNArea یک سرویس بلغاری است که به نظر می رسد روز به روز بهتر می شود. در حالی که در نسخه های قبلی این بررسی ما چند شکایت در اینجا و آنجا داشتیم ، زیرا اکنون این سرویس شما را وارد Netflix ایالات متحده می کند ، دیگر DNS شما را نشت نمی دهد ، اخیراً لیفت صورت پیدا کرده و بسیار مقرون به صرفه است..


vpnarea-slider1

vpnarea-slider2

vpnarea-slider3

vpnarea-slider4

vpnarea-slider5

قبلی

بعد

در طول سه سال گذشته ، تجربیات ما با VPNArea از خیلی بد به شگفت آور قابل احترام رفته است. روند کلی بهبود در همه ابعاد خدمات وجود داشته است ، اما آنچه ما در بررسی قبلی VPNArea ما بیشترین توجه را متوجه شدیم ، سرعت و امنیت بسیار بهبود یافته با اضافه کردن برخی از سرورهای جدید و ویژگی هایی مانند Double VPN و Stunnel بود..

در بررسی VPNArea امروز ، ما در جستجوی ادامه این روند هستیم. سرعت های VPNArea دوباره بسیار بهبود یافته است ، سرورهای جریان در Netflix و Hulu کار می کنند و قیمت گذاری به همان اندازه رقابتی است.

با این حال ، ما می خواستیم ببینیم که آیا همه این موارد می تواند از برخی از مسائل باقی مانده ، مانند رابط زشت و مسائل فنی جزئی که هنوز VPNArea در سطح بسیار بالای بازار VPN عقب مانده اند ، عقب نماند یا خیر؟.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای VPNArea

امکانات

شیرجه رفتن به تنظیمات VPNArea هیچ چیزی را نشان نمی دهد که به طور متوسط ​​به کاربر معمولی علاقه مند باشد. یک مسدود کننده تبلیغ و بدافزار وجود دارد که با مسدود کردن IP هایی که به عنوان میزبان این نوع محتوا شناخته می شوند ، در امنیت آنلاین شما کمک می کند. با این حال ، بهترین لیست نرم افزارهای ضد ویروس یا حتی 99 ابزار رایگان ما برای محافظت از مقالات رازداری شما گزینه های بهتری برای مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها دارند. 

مشاهده بیشتر تنظیمات نشان می دهد که VPNArea همچنین گزینه هایی را برای راه اندازی مشتری به طور خودکار در هنگام راه اندازی ویندوز و همچنین اتصال به آخرین سرور مورد استفاده دارد. این ، همراه با سوئیچ kill ، ویژگی هایی است که انتظار داریم هر VPN را پوشش دهد زیرا تأثیر مستقیمی بر امنیت دارد.

VPNArea این کار را به خوبی انجام می دهد و حتی انتخاب دو سوئیچ kill را به کاربران ارائه می دهد. اولین گزینه سوئیچ kill با استفاده از فایروال استاندارد ویندوز برای جلوگیری از قرار گرفتن IP در هنگام اتصال ، مانع از ترافیک اینترنت در صورت قطع VPN شما می شود..

VPNArea-KillSwitch

گزینه دوم سوئیچ kill ، با عنوان “گزینه هسته ای” ، اگر VPN قطع شود با غیرفعال کردن WiFi و اترنت رایانه ، تمام ترافیک اینترنت را قطع می کند. 

در انتهای منو یک قسمت متنی وجود دارد که می توانید دستورات و تنظیمات را به صورت دستی وارد کنید. این امر به دانش پیشرفته ای در مورد VPN ها و شبکه سازی نیاز دارد ، و بسیار فراتر از محدوده این مقاله – یا علاقه اکثر کاربران – است اما مطمئناً داشتن آن برای افرادی که دارای دانش tinkerers هستند ، بسیار خوب است.. 

تنظیمات VPNArea

سرورهای تخصصی

نکته نهایی که شایان ذکر است که VPNArea ارائه می دهد برخی از سرورهای تخصصی هستند. یکی از این نوع سرورهای اختصاصی برای پخش جریانی است که به زودی در بخش “جریان” بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

نیازی به گفتن نیست ، این سرورها پیکربندی شده اند تا به شما در دستیابی به محتوای جریان مانند Netflix و Hulu پیکربندی شوند و نسبتاً خوب کار کنند. VPNArea همچنین نوع دیگری از گزینه های سرور ویژه را ارائه می دهد: سرورهای اختصاصی IP ، که به شما امکان می دهد هر بار که وصل شوید ، همان آدرس IP را داشته باشید.

همچنین چند سرور Double VPN و Stunnel در دسترس هستند. ما این قسمت ها را با جزئیات بیشتر در بخش “امنیت” بررسی خواهیم کرد ، اما به طور خلاصه ، هر دو نوع سرور یک لایه محافظت اضافی به اتصال شما اضافه می کنند. 

سرانجام ، برای بالای این لیست خاموش ، چندین سرویس دهنده Tor بالای VPN وجود دارد که می توانند به شما در مرور ایمن در وب عمیق کمک کنند. مقاله Torguard vs PIA را برای سرویس دیگری با قابلیت Tor در مورد قابلیت VPN بررسی کنید. 

اگرچه VPNArea کارهای خوبی در پوشش دادن اصول انجام می دهد و برخی از ویژگی های کاربردی آن را در خود جای داده است ، ما فقط نمی توانیم اعتبار زیادی به آن بدهیم. این به این دلیل است که ویژگی هایی که پشتیبانی می کند یا فراتر از چیزی است که مردم می خواهند یا مانند مسدود کننده تبلیغات ، صرفاً افزونه های یک دوجین هستند که احتمالاً همه از قبل دارای آن هستند. 

ارائه چیزی مانند تونل سازی اسپلیت – که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید – یا برخی پروتکل جالب و گزینه های رمزگذاری ، آن را به درجه بالاتری سوق می دهد. با این حال ، در حال حاضر ، بدون چیزی با کمی استعداد ، در یک کلاس B قرار دارد. 

بررسی اجمالی ویژگی های VPNArea

آرم VPNAreavpnarea.com

از 299 دلار $ تمام برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، UnionPay ، Alipay

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
6

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
65 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

قیمت VPNArea برای آنچه ارائه می دهد ، جامد است. با شروع بازه زمانی ماهانه ، مبلغی معادل 9/90 دلار در ماه دریافت خواهید کرد که تقریباً برای یک VPN مناسب اما به طور متوسط ​​کمتر از یک گزینه قفسه بالا مانند ExpressVPN است. این بازه زمانی یک ساله قیمت هر ماه را تقریباً با نصف ، 4.92 دلار در هر ماه کاهش می دهد و VPNArea را بسیار خوب جلوه می دهد.

با این وجود ، در حالی که واقعاً قیمت گذاری VPNArea درخشان است ، در دراز مدت است. برنامه سه ساله این هزینه را فقط به چند دلار در هر ماه کاهش می دهد. این حتی با برخی از بهترین قیمت های VPN در آنجا رقابتی است. می توانید بررسی CyberGhost ما را برای سرویس VPN دیگری که قیمت گذاری طولانی مدت بسیار خوبی نیز دارد ، بررسی کنید. 

با این حال ، VPNArea یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد. (اگر علاقه دارید که یک VPN را به صورت رایگان امتحان کنید ، حتماً به بررسی ProtonVPN ما نگاهی بیندازید.) در عوض ، VPNArea با برنامه های 12 ماهه و 36 ماهه ، ضمانت 30 روزه برگشت پول را ارائه می دهد. ضمانت برگشت 14 روزه با گزینه ماهانه. این به کاربران اجازه می دهد تا VPN را نسبتاً بدون ریسک امتحان کنند.

VPNArea طیف گسترده ای از روش های پرداخت ، از جمله کارتهای اعتباری یا بدهی استاندارد ، و همچنین چندین ارز رمزپایه و برخی گزینه های شخص ثالث ، از جمله Alipay و UnionPay را می پذیرد.. 

راحتی در استفاده

به طور صریح و روشن ، رابط کاربری VPNArea به زودی هیچکدام از مجریان زیبایی را برنده نخواهد شد. به نظر می رسد سرورها به خودی خود اسم هایی مانند “USA-0-NFLX-EU-Hub” دارند ، نه اینکه فقط به عنوان “US” شناخته شوند. نتفلیکس. ” 

طرح رنگ آبی و سفید این روزها به طور کلی برای VPN ها و نرم افزارها بسیار رایج است ، زیرا یک حس هوای سبک و سبک به چیزها می بخشد ، اما با این وجود رابط VPNArea به نوعی هنوز هم قادر است احساس کمی کلاستروفوبیک و آشفتگی کند. به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید تا نمونه ای از رابط آبی و آبی را که به خوبی انجام شده است ببینید.

VPNArea-Interface

رابط VPNArea اطلاعات زیادی از قبیل فاصله شما از سرور ، زمان پینگ ، گزینه های مرتب سازی متفاوت ، آدرس IP شما و حتی اینکه آیا مسدود کننده تبلیغات را روشن یا خاموش دارید ارائه می دهد. 

با این وجود ، چیدمان کلی نرم افزار باعث می شود همه این اطلاعات کمی آشفته شود. زبانهها در بالا نیز بهترین روش برای مدیریت لیستهای مختلف سرورها به نظر نمی رسند ، اما حداقل نوار جستجو ، یافتن آنچه را که می خواهید آسان می کند. 

در نهایت ، هیچ چیز در مورد رابط یا وب سایت VPNArea مانع از کارآیی یا سهولت استفاده آن نمی شود. استفاده از دکمه ها و گزینه های دارای برچسب واضح هنوز به اندازه کافی شهودی است تا عملا هر کسی بتواند نرم افزار را نصب کند و در حال اجرا باشد.

VPNArea-distance

گفته می شود ، این یک طرح بسیار زشت است که می تواند از مقابله جویی در استفاده ، برای جذابیت بصری و بهینه سازی استفاده کند. برخی چیزهای کوچک – مانند طرح بندی برگه در بالا برای سرورها و تنظیمات ، یا به نظر می رسد فاصله راه عجیب و غریب اندازه گیری می شود (طبق نرم افزار ، در اینجا در آمریکا ما 334 کیلومتر از ایالات متحده و همچنین از آلمان) – طرح کمی گیج کننده تر از آنچه باید باشد. 

سرعت

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده5299.63272.86
ایالات متحده.16239.65299.85
بریتانیا8783.79195.41
هنگ کنگ22086.53164.79
سوئیس100111.28221.26
ژاپن16956.2872.09

در بررسی های قبلی VPNArea ، دریافتیم که سرعت چیزی است که VPNArea فاقد آن شدیداً فاقد آن بود. به نظر می رسد ، همه چیز تغییر کرده است ، و این که سرمایه گذاری ها و پیشرفت های قابل توجهی در شبکه سرور VPNArea انجام شده است. 

با شروع نزدیک ترین سرور در اینجا در ایالات متحده ، متوجه شدیم که VPNArea در واقع سرعت بارگذاری بالاتری نسبت به تست کنترل اولیه ما به ما داده است. با حرکت به خارج از ایالات متحده به سرورهای دوردست ، سرعت بارگذاری بسیار زیاد باقی مانده است ، بیشتر اوقات نزدیک یا بالاتر از 200 مگابیت بر ثانیه. 

حتی بر روی کمترین سروری که آزمایش کردیم ، ژاپن ، اتصال هنوز هم سریع و پاسخگو احساس می شود. ما قادر به رفتن به سایتهای استریم مانند Twitch و YouTube هستیم و فیلم ها تقریباً بدون هیچ گونه تردیدی در 1080p و 60fps بارگذاری می شوند و اصلاً لکنت زبان ندارد.

اگرچه ممکن است بهترین نتایج تست سرعت ما تا به حال ندیده باشد – به شماره هایی مانند مقاله ExpressVPN در مقابل NordVPN ما برای شماره های بهتر نگاه کنید – VPNArea از زمان بررسی گذشته ما هنوز پیشرفت چشمگیری نشان داده است. سرورها همه دارای سرعت مناسب و معقولی هستند که به کاربران VPN یک تجربه مرور مناسب و لذت بخش در وب ارائه می دهند.

امنیت

همانطور که ما به طور خلاصه در بخش “ویژگی ها” اشاره کردیم ، در مورد امنیت با VPNArea چیز زیادی برای صحبت وجود ندارد. شما هیچ انتخابی در مورد پروتکل یا رمزگذاری ندارید. شما با OpenVPN زوج با AES-256 گیر کرده اید.

این واقعاً مشکلی نیست. اگر توضیحات ما در مورد مقالات شکستن پروتکل رمزگذاری و VPN را بخوانید ، می بینید که این ترکیب راه حل ایده آل است و در عین حال که عملکرد خوبی دارد ، امنیت عالی را ارائه می دهد. 

با روشن شدن تنظیمات نشت ضد DNS ، ما آزمایشات نشتی را با VPNArea انجام دادیم و از اتصال VPN ما نتوانستیم هیچ درخواست DNS نشت یا آدرس IP پیدا کنیم. همچنین در تنظیمات گزینه ای برای استفاده از سرورهای DNS دلخواه برای امنیت بیشتر وجود دارد.

اگرچه ویژگی های اساسی – مانند سوئیچ kill و سرورهای DNS سفارشی در پشت رمزگذاری AES-256 – برای بیشتر احساس امنیت آنلاین افراد کافی است ، اما VPNArea برخی از سرورهای اختصاصی VPN را برای آن دسته از کاربرانی ارائه می دهد که هرگز نمی توانند بیش از حد احساس امنیت کنند.. 

یعنی ، سرورهای Double VPN و Stunnel وجود دارد. سرورهای دوبرابر VPN دقیقاً همان کاری را که از نام آن انجام می شود انجام می دهند: اتصال شما به جای اتصال مستقیم به دو مکان ، طول می کشد تا به مکان مورد نظر خود برسید. این امر باعث می شود ردیابی فعالیت آنلاین شما بسیار سخت تر شود و امید به ترک تونل کاهش یابد. 

نوع دیگر سرور اختصاصی VPN ، سرورهای Stunnel ، این را برای وب سایت ها – یا دولت مجهز – این را بسیار سخت تر می کند تا بگویید که از VPN استفاده می کنید. تنها چیزی که می توانیم از مجموعه امنیتی VPNArea بخواهیم این است که پروتکل های بیشتری را شامل شود. 

به عنوان مثال ، اگر بررسی VyprVPN ما را بخوانید ، خواهید دید که VyprVPN پروتکل اختصاصی خود را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا فایروال ها و geoblocking را از بین ببرید. با وجود عدم وجود گزینه ها ، امنیت VPNArea از یک مجموعه قابل اعتماد استفاده می کند و ویژگی های بسیار خوبی دارد. 

حریم خصوصی

شرکت مادر VPNArea ، Offshore Security LTD ، در بلغارستان مستقر است که دارای برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است. VPNArea با استفاده از یک سیاست مختصر برای حفظ حریم خصوصی ، این بنیاد را بنا نهاده است که به راحتی می توان آن را تفسیر کرد و از عطف بیش از حد قانونی جلوگیری می کند. 

در خط مشی رازداری ، VPNArea و Offshore Security روشن می کنند که آنها هیچ گونه اطلاعاتی را که مربوط به استفاده شما از سرویس VPN است ، از جمله زمان سنج ، آدرس های IP یا آمار پهنای باند وارد نمی کنند..

این سیاست همچنین شامل بخشی است که می گوید VPNArea اطلاعات شما را به اشخاص ثالث نمی فروشد یا فاش نمی کند و مهمتر از همه ، نمی تواند اطلاعاتی را که در اختیار دارد فاش کند. VPNArea در حالی که به VPN وصل هستید ، سیاهههای مربوط به فعالیت شما را ضبط یا حفظ نمی کند. 

برای حداکثر امنیت ، می توانید بیت کوین یا اتریوم را به عنوان روش پرداخت خود استفاده کنید ، و این باعث می شود که اطلاعات VPNArea در پرونده شما فقط به یک آدرس ایمیل کاهش یابد. به همین منظور تنظیم یک آدرس ایمیل پرشکوه سریع و آسان است ، و این کار را به روشی بسیار خصوصی و با احتیاط برای دستیابی به دستان خود در یک سرویس VPN تبدیل می کند..

عملکرد جریان

VPNArea سرورهای ویژه ای را برای پخش جریانی اختصاص داده است که دارای نام هایی مانند “USA-0-NFLX-EU-Hub” هستند. ابتدا سرورهای معمولی را که با عنوان “P2P” شناخته شده اند آزمایش کردیم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. Netflix و Hulu هر دو قادر به شناسایی این سرورهای استاندارد بودند و مانع از تماشای هر چیزی می شوند. 

VPNArea-Streaming

این یک کشف شگفت آور نبود ، بنابراین ، ما سرورهای اختصاصی جریان را تحت فشار قرار دادیم و آنها را امتحان کردیم. این سرورها توانستند ما را به Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu برساند ، اما برای بارگیری هر سه زمان خیلی بیشتر از حالت عادی طول کشید..

نتفلیکس حدود 15 یا 20 ثانیه قبل از شروع بازی طول می کشد ، در حالی که هولو و آمازون حدود 10 ثانیه طول می کشند. ما تست سرعتی را روی سرور جریان انجام دادیم تا ببینیم که آیا چیزی به طرز چشمگیری وجود دارد یا خیر و فهمیدیم که زمان پینگ 79ms داریم و فقط سرعت بارگیری 35.58 مگابیت در ثانیه داریم. این فریاد سرور ایالات متحده است که قبلاً در بخش “سرعت” آزمایش کرده بودیم.

این به ما پهنای باند کافی برای تماشای محتوای HD پس از گذشت ، اما زمان نسبتاً زیاد پینگ و سرعت بارگیری زیاد باعث شد که فیلم ها خیلی بیشتر از حد معمول طول بکشند تا شروع به پخش کنند. 

در مرحله بعد ، برای دیدن اینکه آیا VPNArea می تواند به iPlayer BBC دسترسی پیدا کند ، ما به سرور UK-NFLX تغییر دادیم. با این حال ، ما نتوانستیم این سرور را به هیچ وجه کار کنیم. 

هر بار که به سرور UK متصل شدیم ، حدود 30 تا 40 ثانیه طول می کشد تا اینکه به ما بگویید خطای DNS اصلاح شده است ، اما بعد از آن ، اینترنت ما به هر حال آجر می شود تا اینکه نرم افزار VPN را ببندیم. این باعث می شود فکر کنیم که این نرم افزار واقعاً مشکل DNS را برطرف نکرده است. 

به طور کلی ، VPNArea برای مشاهده Netflix یا Hulu مناسب است ، اما مطمئناً به زودی آن را به بهترین VPN ما برای لیست پخش تبدیل نمی کند. اگر به دنبال گزینه VPN مقرون به صرفه دیگری برای پخش هستید ، حتماً به مقایسه NordVPN و CyberGhost ما بپردازید..

مکان سرور

VPNArea به لطف سرورهای تخصصی خود ، در صورت وجود سرورها ، هیچ کمبود گزینه ای در اختیار کاربران خود قرار نمی دهد. اینها شامل سرورهایی برای امنیت بافر ، جریان و اهداف عمومی هستند. 

همه این سرورها در 65 کشور پخش شده اند ، که پوشش کاملاً مناسبی از بیشترین قاچاق ترین مناطق جهان از جمله اروپا ، آسیا و آمریکا را پوشش می دهد.. 

با این حال ، این کشور حضور ضعیف تری در آفریقا و خاورمیانه دارد ، که برای بسیاری از VPN هایی که فاقد شبکه سرور گسترده هستند ، مانند HideMyAss متداول است. برای اطلاعات بیشتر در مورد شبکه خود با 290 مکان در 190 کشور ، بررسی HideMyAss ما را بررسی کنید.

خدمات مشتری

VPNArea پشتیبانی 24/7 را از طریق چت زنده و همچنین با نمایندگان ایمیل ارائه می دهد. با کلیک کردن روی حباب آبی در گوشه پایین سمت راست صفحه ، می توانید چت زنده را پیدا کنید. نمایندگان گپ خیلی سریع به ما بازگشتند و برای سؤالات ما اطلاعات مفیدی ارائه دادند. 

پشتیبانی 24/7 برای پایگاه دانش VPNArea ، که به شدت فاقد آن است ، جبران می شود. فقط 22 مقاله در پایگاه دانش وجود دارد که اکثر آنها تنها برخی از اساسی ترین جنبه های پرداخت فاکتورها و استفاده از VPN را پوشش می دهد.. 

بخش سؤالات متداول سایت حاوی 18 سؤال دیگر است ، اما باز هم ، بسیاری از این اطلاعات بسیار اساسی را پوشش می دهند ، مانند “چه VPN چیست” و “چه کسی به یک VPN احتیاج دارد”. اگر به بررسی PIA ما نگاهی بیندازید ، نمونه ای از پایگاه دانش بزرگ با بیش از 100 مقاله مفصل را مشاهده می کنید ، اما این دلیل عدم پشتیبانی پشتیبانی چت زنده از دست داده است. 

تجربه پشتیبانی مشتری ساده و کارآمد است ، اما جنبه خودیاری ، مانند پایگاه دانش و سوالات متداول ، نیاز به مقداری بالشتک و پالایش دارد. 

حکم

VPNArea یک سرویس کلی خوب است که با گذشت زمان بهتر و بهتر شده است. اگرچه رابط کاربری می تواند از آسانسور استفاده کند ، هنگامی که گزینه های دو VPN و Stunnel را حساب می کنید ، شبکه سریع و امنیت ارائه شده از سطح بالایی برخوردار است.. 

قیمت گذاری همچنین این گزینه را برای کسانی که با یک VPN ساده تر هستند ، ارائه نمی دهد و گزینه هایی مانند تونل سازی اسپلیت را ارائه نمی دهد اما هنوز هم می تواند در سطح بالایی کار کند. 

آیا در گذشته از VPNArea استفاده کرده اید؟ ما دوست داریم در بخش نظرات در زیر چگونگی اندازه گیری تجربیات شما در این بررسی VPNArea را بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

سؤالات متداول VPNArea

 • چگونه از VPNArea با ویندوز 10 استفاده می کنید?

  پس از بارگیری برنامه ، استفاده از VPNArea آسان است. وقتی برنامه را باز می کنید ، لیستی از سرورها پیدا خواهید کرد. یکی از آنها را انتخاب کنید یا به برگه “توصیه شده” بروید و روی دکمه بزرگ “اتصال” آبی کلیک کنید.

 • چگونه یک IP VPNArea استاتیک کار می کند?

  IP استاتیک VPNArea به شما یک آدرس IP اختصاصی و سرور اختصاصی VPN می دهد. این بدان معناست که وقتی به VPN وصل هستید ، همیشه همان آدرس IP را داشته باشید.

 • چرا اینترنت من با VPNArea کار نمی کند?

  دلایل زیادی وجود دارد که اینترنت شما با VPNArea کار نمی کند ، اما به احتمال زیاد به دلیل سوئیچ kill است. می توانید نحوه غیرفعال کردن آن را در پایگاه دانش VPNArea بیابید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map