نقد و بررسی VPN Norton Secure – به روز شده در سال 2020

بررسی نورتون امن VPN

Norton Secure VPN بخشی از خانواده گسترده تر نورتون توسط Symantec است. این یک VPN خوب است ، اما با قابلیت شخصی سازی محدود و همچنین برخی از مشکلات جزئی در مورد اشکالات همراه است. تازه کارها ممکن است آن را دوست داشته باشند ، اما کاربران باتجربه تر احتمالاً نخواهند داشت. بررسی کامل Norton VPN ما را بخوانید تا بدانید چرا.


بهترین-VPN-بررسی

Symantec ، شركت پشت نورتون ، مدتهاست كه در بازی امنیتی PC قرار دارد و از روزهای تاریك نفخ و حذف آن در 90s پوند بهبود یافته است. همانطور که بررسی امنیت Norton Security ما نشان می دهد ، وقتی این شرکت درست شود ، چیزهای خوبی درباره شرکت می گوییم. همین مورد در مورد محصول VPN آن ، Norton Secure VPN ، که قبلاً Norton Wifi Privacy بود ، است.

ما Norton Secure VPN را به شایستگی های خود قضاوت می کنیم ، این به معنی انجام یک بررسی کامل برای یافتن جوانب مثبت و منفی است. ما آن را برای سرعت و امنیت و همچنین بررسی حریم خصوصی آن را آزمایش خواهیم کرد. ما همچنین می خواهیم قبل از صدور حکم خود به عملکرد جریان ، پشتیبانی مشتری ، سهولت استفاده و تعداد سرورها بپردازیم.

Norton Secure VPN برای سادگی طراحی شده است اما همراه با سفارشی سازی محدود است. این که آیا این خوب است بستگی به شما دارد. سریع است و در Netflix خوب می شود ، اما اشکالاتی وجود دارد ، از جمله مشتری حشره دار ، انتخاب کشور محدود و یک سیاست حفظ حریم خصوصی نگران کننده.

اگر به دنبال بهترین VPN هستید ، ممکن است ExpressVPN بهتر باشد ، همانطور که بررسی ExpressVPN ما نشان می دهد.

نورتون-حساب-منطقه

نورتون-چت-پشتیبانی-A

Norton-Client-Connected

نورتون-مشتری-چلپ چلوپ

نورتون-سایت-چلپ چلوپ

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Norton Secure VPN برای کسانی که می خواهند پروتکل های رمزنگاری خود را انتخاب کنند یا تجربه VPN خود را سفارشی کنند ارائه نمی دهند. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، NordVPN را در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

نورتون-مشتری-اتصال

Norton Secure VPN در هنگام ارائه ویژگی ها چیزهای زیادی برای ارائه ندارد و به نظر می رسد با طراحی باشد. مشتری هایی برای iOS ، Android ، Windows و macOS وجود دارند ، اما مشتری Linux نیست.

پروتکل VPN و گزینه های رمزگذاری نیز بدون هیچ گونه تلاش هستند. Norton Secure VPN این مسئله را در وب سایت یا مشتری خود مشخص نمی کند که از چه پروتکی برای اتصالات VPN استفاده می کند. شما نمی توانید آن پروتکل را سفارشی کنید یا سطح رمزگذاری را در اتصال خود انتخاب کنید.

تنها ویژگی برجسته Norton Secure VPN یک ردیاب تبلیغاتی است. به گفته نورتون ، این یک ویژگی خصوصی است که هنگام مرور وب ، تبلیغات هدفمند را مسدود می کند. هنگام اتصال به یک سرور به طور پیش فرض فعال می شود ، اما می توانید آن را با یک سوئیچ در مشتری خاموش کنید.

تنظیمات Norton-Client

اتصال خودکار و انتخاب خودکار سرور نیز به طور پیش فرض فعال می شود. باز هم به نظر می رسد که این به منظور کمک به یکپارچه سازی تجربه VPN طراحی شده است. Norton Secure VPN از تعامل جلوگیری می کند.

چنین مجموعه محدود از ویژگی های Norton Secure VPN را در همان لیگ KeepSolid VPN Lite قرار می دهد ، همانطور که بررسی KeepSolid VPN Lite ما نشان می دهد. Norton Secure VPN ، مانند ارائه دهنده آن ، به دلیل سادگی ، ویژگیهای خود را حذف کرده است ، و در کل یک سرویس اساسی ارائه می دهد.

برای کاربران VPN که فقط هنگام اتصال به WiFi کافی شاپ خود می خواهند از خود محافظت کنند ، خوب است. برای کاربران برق یا هر کس دیگری که از ویژگی های معمولی VPN مانند یک killswitch انتظار دارد ، خاتمه می یابد ، به ویژه هنگامی که بیشتر سرویس های ذکر شده در بررسی های VPN ما خدمات بیشتری ارائه می دهند.

برای یادآوری ، Norton Secure VPN از ویژگیهای پیشرفته ای خارج از مسدود کننده ردیابی تبلیغات ارائه نمی دهد. سرویس هایی مانند Windscrib (مطالعه Windscrib ما را بخوانید) مسدود کردن آگهی را به عنوان استاندارد ارائه می دهند ، بنابراین ویژگی برجسته ای نیست.

Norton Secure VPN به همان اندازه اساسی است که بدست می آید. اگر به خدمتی نیاز دارید که بیشتر ارائه دهد ، کتابخانه VPN ما ممکن است مکان مناسبی برای شروع جستجو باشد. اگر Windows را اجرا می کنید ، می توانید به بهترین راهنمای VPN ما برای Windows نیز نگاهی بیندازید.

بررسی اجمالی ویژگی های VPN Norton Secure

قیمت گذاری

اگرچه Norton Secure VPN از ویژگی های کم نور است ، اما به همان اندازه کم هزینه است. با قیمت 4.99 دلار در ماه برای ارزانترین بسته ماهانه نورد ، تقریباً نیمی از قیمت برخی از رقبای برتر آن ، مانند CyberGhost است (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

بسته های قیمت Norton Secure VPN با دو معیار تعیین می شود: تعداد دستگاه هایی که می خواهید از آنها استفاده کنید و آیا می خواهید سالانه یا ماهانه بپردازید.

Norton Secure VPN خط مشی بازپرداخت 60 روزه را برای مشترکین بسته های سالانه خود ارائه می دهد ، اما این ضمانت برای کسانی که ماهانه خریداری می کنند تمدید نمی شود.

قیمت گذاری ارزان است ، و فرض می کنیم که این امر به دلیل مجموعه ویژگی های Norton Secure VPN ، و همچنین به عنوان نقطه ورود محصولات گران قیمت تر نورتون باشد. امکان نصب آن بر روی 10 دستگاه برای کمتر از 10 دلار در ماه بسیار چشمگیر است و احتمالاً فقط توسط GooseVPN قابل ضرب و شتم هستند (بررسی GooseVPN ما را بخوانید).

اگر به دنبال یک VPN هستید که بسیاری از دستگاه ها را در اختیار شما قرار می دهد ، Norton Secure VPN با خدمات موجود در بهترین VPN ما در لیست چندین دستگاه مطلوب مقایسه می کند.

راحتی در استفاده

همانطور که گفته شد ، نورتون با Norton Secure VPN به یک رویکرد ساده رفت. به نظر نمی رسد پیچیده باشد ، بلکه در عوض یک راه حل نصب و راه اندازی برای افرادی که علاقه زیادی به انتخاب های زیادی ندارند.

صفحه نمایش نورتون-پرداخت

ثبت نام برای Norton Secure VPN ساده است. شما بسته خود را انتخاب می کنید و مراحل پرداخت را طی می کنید ، در طی آن شما نیاز به ایجاد یک حساب نورتون دارید.

قبل از ثبت نام مجبور هستید نام و شماره تلفن همراه خود را که شخصاً ویژگیهایشان را شناسایی می کند تحویل دهید. به جای آن ، افراد متمرکز بر حفظ حریم خصوصی بهتر از خدماتی مانند TorGuard استفاده می کنند (بررسی TorGuard ما را بخوانید.)

پس از ثبت نام و پرداخت ، ایمیلی با دستورالعمل نحوه بارگیری مشتری ، با یک لینک مستقیم تهیه می کنید. نصب ساده است. برای آماده شدن مشتری فقط چند کلیک طول می کشد.

Norton-Client-ورود

ورود به سیستم ساده است. تمام آنچه شما نیاز دارید ایمیل و رمز عبور شماست. پس از ورود به سیستم ، مشتری به طور خودکار شما را به سرور مورد نظر خود متصل می کند.

نورتون مشتری

سه مشتری اصلی در مشتری وجود دارد. قسمت “VPN safe” آدرس IP و مکان فعلی شما را در کنار نقشه کوچک نشان می دهد و دکمه ای را فراهم می کند که به شما امکان می دهد به سرعت از VPN وصل یا جدا شوید. این یک رابط کاربری ساده و تمیز است که هدف از سردرگمی کاربران نیست.

Norton-Client-Servers

منطقه “مکان مجازی” لیستی از کشورهایی با سرورهای VPN را به شما می دهد که می توانید به آنها وصل شوید. شما می توانید یک ملت را انتخاب کنید ، اما نمی توانید آن را به یک شهر محدود کنید. رابط ، دوباره ، با منطقه انتخاب شده فعلی شما در بالا ، کاملاً تمیز و ساده است. انتخاب سرور به مشتری دستور می دهد تا یک اتصال برقرار کند.

Norton-Client-Crash

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما از طریق آزمایش ، مشتری ثابت شد که حشره دار است. اتصالات سرور هنگامی که ما تصمیم به لغو اتصال را گرفتیم همیشه متوقف نمی شود ، و تغییر بسیاری از سرورها به سادگی باعث خرابی مشتری شد و ما را مجبور به بستن و راه اندازی مجدد آن کردیم.

تبلیغات نورتون-مشتری

منطقه سوم بخش “ردیابی آگهی” است ، که به شما امکان فعال یا غیرفعال کردن مسدود کننده ردیابی تبلیغات را می دهد و لیست چند ردیاب تبلیغی Norton Secure VPN را با گذشت زمان ذکر می کند. اگر به دنبال یک مسدود کننده تبلیغاتی کاملاً برجسته هستید ، به جای آن می توانید بهترین مسدود کننده های بازشو را بررسی کنید.

همانطور که گفته شد ، در منطقه “تنظیمات” چیز زیادی وجود ندارد. در بالا سمت راست مشتری ، گزینه هایی برای حساب کاربری خود و یک فهرست تنظیمات مختصر برای مشتری وجود دارد.

مشتری فقط به شما امکان می دهد دو تنظیم مجزا را تغییر دهید. به طور پیش فرض ، مشتری هنگام بارگیری مشتری ، به طور خودکار شما را به یک سرور VPN متصل می کند ، و همچنین هنگام راه اندازی رایانه شخصی ، مشتری را راه اندازی می کند. می توانید آن ها را از فهرست تنظیمات غیرفعال کنید.

همه چیز به سادگی با Norton Secure VPN باز می گردد. با وجود گزینه هایی مانند شروع خودکار و اتصال خودکار به طور خودکار ، نورتون خدمتی را طراحی کرده است که نیاز به ورودی کمی از کاربر پس از نصب دارد. در خارج از آنها گزینه های کمی وجود دارد ، فراتر از انتخاب سرور مبتنی بر کشور.

سرعت

اگر می خواهد سرویس VPN خود موفق شود ، نورتون نمی تواند به سادگی اعتماد کند. سرعت به همان اندازه مهم است. به همین دلیل بررسی کنید که سرعت Norton Secure VPN چقدر سریع است ، به ویژه با ورودی های لیست سریعترین خدمات VPN ما.

ما تست های سرعت را روی چندین سرور در سراسر جهان انجام دادیم و نتایج را با مکان محافظت نشده ما در انگلستان مقایسه کردیم. نتایج در جدول زیر نمایش داده شدهاند.

مکانها: بارگیری پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگیری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1435.815.35
بلژیک2134.385.08
ایتالیا3334.315.07
اسرائيل8023.925.04
اسرائيل10619374.64
هنگ کنگ4014.751.70

Norton Secure VPN در تست های سرعت ما خصوصاً در اروپا عملکرد خوبی داشت.

مکانهای قابل مقایسه با سرورهای اروپایی در ایتالیا و بلژیک با سرعت تقریباً یکسان با اتصال محافظت نشده انجام می شوند و تنها در حدود 1 مگابیت در ثانیه از دست دادن سرعت بارگیری دارند. سرعت تاخیر همچنین به اتصال اصلی نزدیک بود ، همانند سرعت بارگذاری.

با افزایش فاصله سرورهایی که آزمایش کردیم سرعت ما کاهش یافت. سرعت بارگیری اسرائیل به حدود 24 مگابیت در ثانیه کاهش یافته است ، اما سرعت بارگذاری نزدیک به نسخه اصلی باقی مانده است. زمان تاخیر ، در 80 میلی ثانیه ، با در نظر گرفتن فاصله ، منطقی بود.

اگر از سرورهای مجاور یا در همان قاره استفاده می کنید ، Norton Secure VPN می تواند گزینه مناسبی برای پخش محتوای یا بازی کردن بازی ها باشد ، حتی در مقایسه با بهترین های VPN ما برای لیست کوتاه بازی.

آزمایشات ما از سرور ایالات متحده با توجه به مسافت فاصله تأخیر چشمگیر را نشان داد. در 106 ms ، استریم یا بازی از طریق اتصال سرور ایالات متحده قابل قبول خواهد بود ، قرار دادن آن در همان لیگ مولود (خواندن بررسی مولود ما.) سرعت بارگیری و بارگیری سریع بود.

تنها سرور آهسته ای که آزمایش کردیم در هنگ کنگ بود. دارای تاخیر 401 ms و سرعت بارگیری آن کمتر از 5 Mbps است. در فاصله 6000 مایل از انگلیس ، این شگفت آور نیست. اگر نزدیکتر به آسیا باشید ، ممکن است سرعت بهتری کسب کنید.

Norton تورنت را مسدود می کند ، بنابراین هر چند سرعت فوق العاده است ، اما Norton Secure VPN مدعی بهترین VPN برای تورنت نیست. اگر به دنبال یک VPN سریع هستید ، می توانید بدتر از Norton Secure VPN باشید. بررسی BoxPN ما را بخوانید تا ببینیم منظور ما چیست.

امنیت

اگرچه نورتون ادعا می کند رمزگذاری درجه بانکی را برای اتصال شما ارائه می دهد ، هیچ اطلاعاتی در وب سایت نورتون در مورد پروتکل های VPN یا رمزگذاری آن برای انجام این کار وجود ندارد.

Norton-Client-Files

با نگاهی به پرونده های مشتری Windows ، متوجه شدیم Norton Secure VPN از OpenVPN استفاده می کند. شما نمی توانید امنیت اتصال خود را سفارشی کنید ، بنابراین به نظر می رسد تنها پروتکل در دسترس شما است. همانطور که در مورد تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما توضیح می دهد ، OpenVPN به لطف سرعت و مزایای امنیتی یکی از بهترین گزینه ها برای اکثر کاربران است.

نورتون-چت-پشتیبانی-سی

مکالمه با پشتیبانی چت Norton تأیید کرد که Norton Secure VPN از رمزگذاری AES 256 بیتی و OpenVPN برای Windows و Android استفاده می کند ، اما به طرز مرموزانه ، پروتکل MacOS نمی تواند به دلایل امنیتی فاش شود.

احساس روده ما این است که عامل پشتیبانی فقط اطلاعاتی را نمی دانست. بعداً در این بررسی کیفیت خدمات مشتری را در عمق بیشتر بحث خواهیم کرد.

برای اینکه ببینیم Norton Secure VPN در طول استفاده چقدر امن است ، ما چک های نشت WebRTC ، IP و DNS را کنترل کردیم. هیچ مشکلی نبود هیچ ویژگی امنیتی پیشرفته ای ، مانند یک killswitch یا تونل اسپلیت با Norton Secure VPN وجود ندارد ، بنابراین نمی توان مطمئن ترین لیست کوتاه VPN ما را ساخت.

اگر به دنبال یک VPN هستید که دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته تر و همچنین سفارشی سازی بیشتر از دریافت با Norton Secure VPN است ، نگاهی به AirVPN بیندازید (بررسی AirVPN ما را بخوانید).

حریم خصوصی

اگر نگران حریم خصوصی یا امنیت هستید ، توصیه می شود از شرکت های VPN مستقر در ایالات متحده خودداری کنید ، به ویژه به دلیل اینکه ایالات متحده مؤلفه اصلی شبکه اطلاعاتی پنج چشم است. اگر طرفدار نظارت دولت نیستید ، به دنبال سرویس های VPN در کشورهایی باشید که دارای بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی ، مانند سیشل هستند..

Symantec ، شرکت پشت نورتون ، در کالیفرنیا مستقر است بنابراین از نقطه نظر حریم خصوصی ، شما در مخزن شیر هستید. Symantec می گوید Norton Secure VPN سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، اما بستگی به تعریف شما دارد.

خط مشی رازداری آن می گوید که اطلاعات دستگاه مانند سیستم عامل و نام دستگاه و همچنین استفاده از داده شما را وارد می کند. این می گوید آدرس های IP کاربر هنگام اتصال به سیستم وارد نمی شوند ، به این معنی که کاربران نمی توانند شناسایی شوند.

Symantec تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را به عنوان بخشی از “مدیریت ترافیک خودکار مبتنی بر قانون” خود انجام می دهد ، احتمالاً برای نظارت بر همه افراد سوءاستفاده از خدمات خود با استفاده از داده های قابل توجه. این گفته است که ممکن است “وب سایت های مقصد یا آدرس های IP” را کنترل کند ، که اگرچه سیمانتک آن اطلاعات را ثبت نمی کند ، می تواند در هر زمان انجام شود.

این خط مشی می گوید سرویس هایی که شما از آنها استفاده می کنید ، وب سایت هایی که بازدید می کنید و هر کاری که با اتصال خود انجام دهید ، وارد نشده اند.

از منظر حفظ حریم خصوصی ، Symantec یک کیسه مختلط را برای کاربران ارائه می دهد. این سرویسی را تبلیغ می کند که اطلاعات را ذخیره یا ثبت نمی کند ، اما نگران کننده است که سیستم های آن ، در صورت واقعی ، سرویس ها و وب سایت هایی که بازدید می کنید را رصد می کنند ، حتی اگر از نظر فنی وارد نشده باشند.

با توجه به اینکه Symantec همچنین در ایالات متحده مستقر است ، ما نمی توانیم آن را برای کسانی که واقعاً نگران حریم شخصی خود هستند نگران کنیم.

عملکرد جریان

Norton Secure VPN به عنوان یک سرویس سازگار با جریان تبلیغ نمی شود ، اما پخش یکی از بزرگترین تساوی برای VPN ها است ، بنابراین ارزش دیدن یک سرویس را وقتی می خواهید محتوای آنلاین را جویا شوید ، مشاهده می کنید..

نورتون-نتفلیکس-پشتیبانی

برای این منظور ، ما پتانسیل جریان Norton Secure VPN را در سرویس هایی مانند iPlayer BBC و Netflix آزمایش کردیم. ما توانستیم از مکان خود در انگلستان به مکان های Geoblocked Netflix ، از جمله ایالات متحده ، وارد شوید و Norton Secure VPN را به گزینه ای قدرتمند برای کاربران تبدیل کرد ، به خصوص در مقایسه با VPN های بهترین VPN ما در لیست کوتاه Netflix..

آزمایش مشابه iPlayer BBC ، با استفاده از سرور UK ، به خوبی انجام شد. خطایی رخ نداد و پخش سریع و باتری نبود.

همانطور که تست های سرعت ما نشان داد ، Norton Secure VPN دارای سرعت عالی و تأخیر کمی است. سهولت در عبور از آن بر Geoblocking و کیفیت جریان ، باعث می شود Norton Secure VPN جایگزین خوبی برای VPN ها در بهترین VPN ما برای خرابی جریان باشد.

مکان سرور

مشخص نیست که چند سرور در شبکه Norton Secure VPN وجود دارد زیرا Symantec این اطلاعات را در دسترس نمی کند. 29 کشور ذکر شده در مشتری وجود دارد ، اگرچه.

این ناامیدکننده است که سیمانتک اطلاعات را علنی نکرده است. به عنوان مثال ، ممکن است صدها نفر در ایالات متحده آمریکا صدها نفر داشته باشند ، اما در اسرائیل فقط یک نفر. ما فقط نمی دانیم ، و آنها مایل نیستند از طریق چت زنده با آن اطلاعات مشارکت کنند.

در بسیاری از کشورها میزبان Norton Secure VPN نیست. اکثر آنها در اروپا یا آمریکای شمالی مستقر هستند و دارای چند سرور در آسیا و اقیانوسیه هستند. هرکدام فقط یک سرور برای آفریقا ، واقع در آفریقای جنوبی و آمریکای جنوبی ، واقع در برزیل وجود دارد.

مهم نیست که چگونه آن را بچرخانید ، پوشش جغرافیایی بسیار خوبی نیست ، به خصوص در مقایسه با ExpressVPN یا CyberGhost ، با هزاران سرور بین آنها ، همانطور که مقایسه ExpressVPN ما در مقابل CyberGhost توضیح می دهد.

خدمات مشتری

با نام تجاری نورتون و شجره نامه Symantec ، ما انتظار خدمات بزرگی را از خدمات مشتری Symantec داشتیم. می توانید از طریق چند روش مختلف ، از جمله چت زنده 24 ساعته و پشتیبانی تلفنی ، کمک بگیرید.

نورتون-سایت-پشتیبانی

اگر ترجیح می دهید از جامعه نورتون سؤال کنید ، فرومی برای ارسال سوالات و بازخورد برای کاربران در دسترس است. همچنین یک پایگاه دانش با سوالات اساسی و سؤالات متداول وجود دارد.

برای آزمایش پشتیبانی از مشتری Symantec ، تصمیم گرفتیم چند سؤال را با استفاده از چت زنده درباره مواردی که بلافاصله در وب سایت محصول مشخص نشده بودند بپرسیم ، از جمله اینکه پروتکل های VPN از Norton Secure VPN استفاده می کند ، از چه میزان رمزگذاری در دسترس است و چند سرور دارای.

نورتون-چت-پشتیبانی-ب

ما چند دقیقه منتظر جواب ماندیم ، اما جواب گرفتیم. اگرچه آنها به ما نمی گویند که چه تعداد سرور در حال استفاده هستند ، اما اطلاعاتی در مورد رمزگذاری و پروتکل ها به ما دادند. پاسخ سریع بود ، اما آنها به سؤال ما درباره پروتکل های macOS پاسخ نمی دهند.

ممکن است نماینده پشتیبانی ما نمی داند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، که ممکن است پاسخ آنها را توضیح دهد.

در کل ، خدمات به مشتریان خوب است. این یک تماس خوب است که در آن 24/7 در دسترس است ، و شما به خوبی توسط انجمن پشتیبانی و چت زنده برای سؤالات اساسی خدمت کرده اید. گفته می شود ، پایه دانش بنیادی است.

حکم

برخلاف اکثر VPN هایی که ما بررسی می کنیم ، نورتون برندی است که شناخت نام دارد – حتی مادر بزرگ شما احتمالاً از آن چیزی شنیده است. Norton Secure VPN VPN بد نیست وقتی که فکر می کنید چه کسی به چه کسی هدف می گیرد و چرا.

این یک سرویس اساسی است که به منظور ترغیب کاربران برای به روزرسانی در یکی از مجموعه های امنیتی بهتر و با قیمت بالاتر ، طراحی شده است. این ساده است ، و برخی ممکن است آنرا بیضه بنامند ، اما همچنین یکی از سریعترین VPN هایی است که ما دیده ایم. این کارکردی است ، کار می کند و برای مبتدیان تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد ، از جمله انتخاب سرور.

کاربران پیشرفته از Norton Secure VPN خوشحال نخواهند شد زیرا تقریبا هیچ گزینه ای برای شخصی سازی تجربه VPN وجود ندارد. این یکی از ارزانترین بسته های ماهانه ای است که ما دیده ایم ، این در قیمت منعکس می شود.

گفته می شود ، موج سواران خوشحال خواهند شد: Norton Secure VPN بدون مشکل یا کاهش سرعت جریان Netflix و BBC iPlayer را پخش می کند. این یک مدعی در بهترین VPN های ما برای لیست iPlayer BBC است. اگرچه تورنت توسط این سرویس مسدود شده است ، بنابراین اگر یک دزد دریایی هستید باید در جای دیگری جستجو کنید..

Norton Secure VPN به اندازه سرویس ExpressVPN یا NordVPN مناسب نیست ، اما اگر می خواهید یک VPN ارزان و بدون زرق و برق داشته باشید ، می تواند برای شما مناسب باشد. فقط توجه داشته باشید که این یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده است ، بنابراین پنهان کردن از عمو سام دشوار خواهد بود ، حتی اگر به عنوان “VPN بدون گزارش” تبلیغ شود.

نظرات خود را در مورد Norton Secure VPN به اشتراک بگذارید؟ لطفاً نظرات خود را در زیر بگذارید ، و از اینکه برای خواندن این بررسی وقت گذاشتید ، متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map