بررسی VPN.asia – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی VPN.asia

VPN.asia یک ارائه دهنده VPN بد نامگذاری شده مستقر در آمریکای مرکزی است. اگرچه رابط کاربری خوبی دارد و به Netflix وارد می شود ، پشتیبانی مشتری خیلی خوب نیست و سرعت آنقدر کم است که نمی توانید به درستی جریان داشته باشید. بررسی کامل VPN.asia ما را بررسی کنید تا ببینید چرا ممکن است بخواهید خرید خود را ادامه دهید.


بهترین-VPN-بررسی
VPN.asia به نظر می رسد که باید در آسیا مستقر باشد اما در واقع در بلیز گنجانیده شده است. این یک گزینه VPN با قیمتی اقتصادی است و دارای ویژگی های نسبتاً کم است ، دارای رابط روشن و تمیز است اما چیز دیگری برای تمایز آن از جمع سایر سرویس های VPN در آنجا ، به ویژه بهترین انتخاب VPN ما وجود ندارد..

این بهترین VPN برای تورنت نیست زیرا سرعت آن عالی نیست ، اگرچه دارای ویژگی های امنیتی مناسبی است. همچنین برای تماشای محتوای جغرافیایی بهتر نیست زیرا اگرچه به Netflix وارد می شود ، کیفیت تصویر ضعیف است. برای برخی از گزینه های بهتر ، بهترین VPN ما را برای بررسی Netflix ببینید.

با این حال ، بزرگترین اعتصاب علیه VPN.asia این است که به ضمانت برگشت پول آن احترام نمی گذارد. اگر فقط VPN خرید و امتحان می کنید ، VPN.asia را به اسکان گسترده اختصاص دهید. اگر فکر می کنید ممکن است این یکی برای شما باشد ، ادامه مطلب را بخوانید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای VPN.asia

امکانات

VPN.asia از نظر ویژگی های جالب کمی نازک است. به همین ترتیب ، سرویس گیرنده دسک تاپ آن در جایی بین رابط های بزرگ سرویس دهنده مانند Shellfire است (به بررسی Shellfire ما مراجعه کنید) و رابط های رومیزی با اندازه موبایل در اکثر سرویس های VPN پیشرو در بازار. برای مثال به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید.

مزیت یک مشتری دسک تاپ به اندازه تلفن همراه این است که شما می توانید در حین انجام کارهای دیگر ، آن را در لبه صفحه نمایش خود قرار دهید ، بدون اینکه زیاد در راه باشد. رابط VPN.asia دو برابر صفحه نمایش تلفن همراه است بنابراین قرار گرفتن در لبه مانیتور خود به این روش کمی بزرگ است.

به نظر می رسد که فکر این بوده است که بیشتر ویژگی ها را به جای داشتن یک سری از صفحه نمایش در داخل مشتری ، روی سطح مشتری قرار دهد. مطمئناً برای تنظیم موارد از این طریق می توان گفت ، تا بتوانید همه چیز را با یک نگاه در نظر بگیرید و مشتری رنگارنگ و جذاب باشد.

اخیراً یک رابط killswitch به رابط VPN.asia اضافه شده است. این عملکردی است که در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، اینترنت شما را قطع می کند. این یک ویژگی امنیتی مفید است که تضمین می کند هیچ کس آدرس IP شما را در حالی که نگهبان شما کم است لمس کند.

قبلاً یک تست سرعت داشت که اکنون از رابط کاربری حذف شده است ، و اکنون فقط آدرس IP شما را نشان می دهد و مدت مدتی است که به آن وصل شده اید. اگر گزینه “حفاظت کامل” را که قبلاً در آنجا بود ، می خواهید ، می توانید آن را در “گزینه ها” پیدا کنید.

در داخل برگه “گزینه ها” می توانید انواع اتصال مانند UDP و TCP و همچنین پروتکل های رمزگذاری مختلف را انتخاب کنید. امکان انتخاب آسان بین پروتکل های رمزنگاری از ویژگی هایی است که همه سرویس های VPN ارائه نمی دهند بنابراین خوب است که آن را در اینجا مشاهده کنید.

با کمال تعجب ، VPN.asia تونل زنی اسپلیت ارائه نمی دهد که این ویژگی در برخی از سرویس های بوتیک بیشتر وجود دارد که به شما امکان می دهد از طریق VPN برنامه های رایانه خود را انتخاب کنید. اگر ارتباط رایانه شما با چاپگر از سرور هفت هزار مایل دور نباشد ، بهینه سازی سرعت اتصال شما کمک می کند..

قیمت گذاری

VPN.asia در انتهای پایین طیف قیمت VPN قرار دارد و اگر به گزینه سالانه بروید بسیار اقتصادی است. این که آیا این با توجه به کاستی های آن برای پول ارزش دارد قابل بحث است. گزینه های مشابه قیمتهای اطراف وجود دارد که اکثر کارها را بهتر از VPN.asia در حال حاضر انجام می دهند. برای مثال به بررسی MulvadVPN ما مراجعه کنید.

VPN.asia در وب سایت خود می گوید که کلیه انواع پرداخت را می پذیرد اما این یک قطعه معمولی از بیش از حد است. این کارتهای اعتباری عمده و همچنین بیت کوین و “دیوار پرداخت” را می پذیرد ، اما محدوده گزینه های مبهم تر پرداخت الکترونیکی را که غالباً در بین رقبای خود در دسترس است قرار نمی دهد..

ضمانت بازگشت پول VPN.asia

VPN.asia اگر می خواهید آن را برای خودتان آزمایش کنید ، هفت روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. با این حال ، نه وقتی که ما نسخه اول این بررسی را یک سال پیش نوشتیم ، و نه این بار در اطراف ما پول خود را پس نگرفتیم. اگر واقعاً فقط می خواهید سرویس را امتحان کنید ، ممکن است بخواهید ماهانه پرداخت کنید و خود را چند دلار پس انداز کنید.

VPN.asia همچنین دارای معامله ارجاعی است که به موجب آن شما می توانید 30 روز پوشش رایگان VPN را برای هر دوستی که مراجعه کرده اید ثبت نام کنید. این یک معامله خوب است اگر در واقع بخشی از آنچه را که در وب سایت قول داده است زندگی کند.

راحتی در استفاده

نصب VPN.asia ساده است. شما به وب سایت بارگیری در وب سایت آن می روید ، روی دکمه بارگیری برای سیستم عامل خود کلیک کنید ، نماد را در پوشه برنامه ها بکشید و رها کنید. قبل از فعال کردن رابط کاربری ، از شما می خواهد که با استفاده از جزئیات ورود به سیستم هنگام ارسال سرویس ، وارد سیستم شوید..

رابط کاربری در مقایسه با بسیاری از سرویس های VPN که بیش از حد مشتری خود را با انواع میکرو تنظیمات اضافه می کند کاملاً مینیمالیستی است. مشتری VPN.asia لیست سرور ، یک دکمه اتصال ، یک killswitch و دکمه های مرتبط با شما را به جزئیات ورود به سیستم به شما نشان می دهد.

در ابتدا بدیهی نیست که برای رسیدن به تنظیمات دقیق تر ، باید روی پیوندی در نامه الکترونیکی که پس از نصب برنامه برای شما ارسال می شود ، کلیک کنید. این به شما خدمات پشتیبانی را نشان می دهد و مشخص نیست که چرا این امر باید در وهله اول جدا از ثبت نام شما برای این سرویس انجام شود.

در این مرحله از شما می خواهد که نام کامل خود را به جای نام کاربری ایمیلی که برای ورود به برنامه استفاده می کنید ، ارائه دهید ، این بدان معنی است که باید جزئیات ورود بیشتر را از آنجایی که به نظر می رسد کاملاً ضروری است ، به خاطر بسپارید..

اتصال و قطع اتصال به سرورها آسان است و دکمه killswitch درست در رابط کاربری نیز وجود دارد ، اما واقعاً هیچ تنظیمات دیگری برای ساختن این احتمالاً حداقل سرویس تنظیم شده VPN که اخیراً دیده ایم صحبت نمی شود..

با وجود سادگی این یک نگرانی ناراحت کننده است که وقتی روی سرور کلیک می کنید و برجسته می شوید ، سپس روی دکمه اتصال کلیک می کنید که انتخاب شما را انتخاب نمی کند و پیغام خطایی را می اندازد. همچنین در هر مکان سرور یک فلش راست حرکت وجود دارد که به نظر می رسد به هیچ وجه کاری انجام نمی دهد.

برای انتخاب سرور ، باید روی سرور دوبار کلیک کنید و سپس دکمه اتصال سبز خود را فعال کرده و به یک دکمه قرمز “قطع اتصال” تبدیل می شود. سپس می توانید مشتری را با کلیک کردن به هر نقطه خارج از آن ، اخراج کنید و با کلیک بر روی آیکون در نوار منو که بسیار کوچک است ، آن را به یاد بیاورید که می توانید آن را برای یک تکه مواد غذایی گیر شده در مانیتور خود اشتباه کنید..

در صورت استفاده از Mac ، نماد موجود در نوار منو و همچنین نماد موجود در حوض شما به شما نمی گوید که آیا در هر لحظه وصل هستید. در عوض شما باید مشتری را بالا ببرید که می توانید با کلیک بر روی نماد نوار منو و کلیک بر روی “نمایش” ، این کار را انجام دهید.

دستگاه های پشتیبانی شده

VPN.asia از Windows ، Mac ، iOS و Android پشتیبانی می کند اما هیچ یک از سیستم عامل های کمتر رایج مانند Linux یا Kindle را انجام نمی دهد یا برای پیکربندی روتر شما پشتیبانی نمی کند.

این امکان را به شما می دهد تا اتصالات چندگانه داشته باشید اما این خیلی سخاوتمندانه به نظر نمی رسد زیرا فقط در هر نوع دستگاه فقط یک اتصال برقرار می کند. بنابراین ، اگر دو لپ تاپ دارید ، نمی توانید از آن در هر دو استفاده کنید ، اما در صورت داشتن لپ تاپ ، آی پد و اسمارت فون ، از آنها مراقبت کرده اید.

مکان سرور

در وب سایت آمده است که در 30 کشور سرور دارد و در حال شمارش است. با این حال ، فقط 25 سرور در رابط مشتری نشان داده می شوند ، و از آنجا که چندین کشور بیش از یک سرور دارند ، این مقدار بیش از نیمی از تعداد اعلام شده نیست..

به گفته این ، گسترش جغرافیایی از بعضی جهات خوب است: سرورهایی در مکانها – مانند بانکوک ، کوالالامپور و دهلی نو – که امروزه توسط بسیاری از سرویس های VPN ارائه نمی شوند. با این وجود ، این سرور در آمریکای مرکزی یا جنوبی با وجود اینکه در بلیز گنجانیده شده است ، هیچ سرور در آفریقا یا خاورمیانه ندارد..

مکان های سرور آن ممکن است آن را به افرادی که نیازهای خاص خاصی برای مکان دارند توصیه کنند ، اما در غیر این صورت VPN.asia قطعاً یکی از بدترین سرویس های بازار از نظر شماره سرور است.

سرعت

سرعتی که در VPN.asia به آن رسیده ایم ، به طور آهسته بوده است ، به طور کلی بین 10 تا 20 درصد از سرعت محافظت نشده ، بنابراین شما احتمالاً نمی خواهید از آن برای فعالیت های تورنت یا جریان استفاده کنید (بهترین VPN ما را برای پخش جریان بررسی کنید) گزینه های بهتر).

مکان: پینگ: بارگیری: بارگذاری:
روسیه:210.68.95
شیکاگو:3531.491.26
ونکوور:5510.8221.95
دهلی نو:4602.282.69
آمستردام:1526.6920.5 [بله واقعا]
لندن:1661.773.05

قابل توجه است که سرورهای اروپایی و آسیایی سریعتر از آنهایی که در آمریکای شمالی هستند ، احتمالاً به دلیل ترکیبی از تقاضای زیاد مشتری برای سرورهای آمریکایی و نزدیکی به مکان ما از اروپایی ها.

امنیت & حریم خصوصی

VPN.asia خط مشی بدون ورود به سیستم را اجرا می کند و از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند که اکنون در صنعت VPN استاندارد است. این امکان را به شما می دهد تا در مورد پروتکل های رمزگذاری گزینه های مختلفی را انتخاب کنید: دو گزینه اول آن L2PT و PPTP است که دارای آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده است اما اغلب سریعتر از برخی از گزینه های امن تر است..

شما همچنین می توانید گزینه ترکیبی از OpenVPN با انواع اتصال TCP یا UDP را داشته باشید. این نوع اتصالات ترکیبی متفاوت از سرعت و پایداری را ارائه می دهند ، و وقتی در حال مشاهده سرعت تورنت آهسته یا یک اتصال شکننده هنگام تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود هستید ، می توانید با آنها بازی کنید..

همچنین در لیست پروتکل های رمزگذاری ، حالتی به نام “Stealth” وجود دارد ، و نام آن را نشان می دهد که باید یکی از موارد استفاده شده برای ورود به مطالب geoblocked مانند Netflix یا BBC iPlayer باشد ، اما هنگامی که آن را امتحان کردیم ، متوجه شدیم که Netflix خطای استاندارد خود را بالا برده است. پیغامی که گفته می شود ما از سرور پروکسی استفاده می کنیم.

با این حال ، پس از بازی با انواع مختلفی از پروتکل رمزگذاری و نوع اتصال ، ما با استفاده از OpenVPN با اتصال TCP وارد ایالات متحده Netflix شدیم. به طور قابل پیش بینی ، ما نمی توانیم به iPlayer BBC وارد شویم ، که معمولاً این کار برای اکثر VPN های خارج از خانه سخت تر است (البته به جز بهترین VPN برای iPlayer بی بی سی).

اگرچه توانایی آن برای ورود به Netflix یکی از ویژگی های خوب VPN.asia است ، اما باید اضافه کنیم که سرعت اتصال ما هنگام استفاده از پروتکل که ما را به خود اختصاص داده است ، سرعت ایجاد ارتباط تند و تند را به خود اختصاص داد و در مواقعی که ما از آن استفاده می کردیم ، تصویر کاملاً دانه دار بود..

VPN.asia با استفاده از حالت خفا و در حالی که به Netflix متصل شد ، تست نشت DNS ما را خوب انجام داد. همچنین احراز هویت SHA-256 را ارائه می دهد ، این یک عملکرد رمزنگاری است که توسط NSA ساخته شده است و در صورت نگرانی از هک شدن ، سطح دیگری از امنیت را ارائه می دهد..

خدمات مشتری

VPN.asia یک صفحه فرود به خوبی طراحی شده در وب سایت خود دارد که با اطمینان می گوید: “ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که بتواند صحبت کند و پیاده روی کند. شما خدمات مشتری 5 ستاره را با فرم های درخواستی سفارشی و نمایندگان گپ اینترنتی 24/7 دریافت می کنید. هر زمان. هر جا.” سپس آن را به عنوان نسخه پشتیبان از این ادعا یک مشتری جعلی به نظر می رسد.

در واقعیت دکمه ای در بالای رابط کاربر وجود دارد که یک صفحه وب را باز می کند که می توانید به کارمندان پشتیبانی VPN.asia متصل شوید. این می گوید شما می توانید با آنها از طریق چت زنده ، با استفاده از فرم تماس ، یا مستقیم از طریق ایمیل با آنها صحبت کنید ، اما ما متوجه شدیم که دکمه livechat کار نمی کند حتی اگر گفته شود کارمندان پشتیبانی آنلاین هستند.

بنابراین ما از فرم تماس استفاده کردیم و پیامی را به دست آوردیم که از بازخورد ما تشکر می کند ، اگرچه یک سؤال فنی پرسیده بودیم. دقایقی بعد تصدیق مبنی بر جستجوی درخواست ما از طریق ایمیل وارد شد. با این حال دیگر چیزی از آنها نشنیدیم.

در مورد بازپرداخت وعده داده شده نیز همین است: در زمان نوشتن ما هفت روز منتظر جواب درخواست ما بوده ایم و تقریباً پول زیادی را برای بازپرداخت پول ما ارسال کرده ایم. 

پایگاه دانش VPN.asia نیز در این صفحه یافت می شود ، و این تقریباً به هیچ وجه زیاد است. در واقع اطلاعات بیشتری درباره ویژگیهای ارائه شده در صفحه فرود وب سایت وجود دارد. از آنجایی که اخیراً ویژگیهای جدیدی مانند killswitch را اضافه کرده است ، شاید سؤالات متداول در راه باشد ، اما در حال حاضر حاوی اطلاعات بعدی نیست.

حکم

VPN.asia یک سرویس VPN است که نوید بخش زیادی می دهد و فقط بخشی از آن را ارائه می کند. این عملکرد اساسی VPN رمزگذاری را بطور مناسب انجام می دهد ، اما هنوز به نقاط دقیق خدمات مشتری یا VPN مشتری نمی رسد..

این یک گزینه نسبتاً ارزان قیمت است که شما را به Netflix سوق می دهد و به شما این امکان را می دهد که ایمن تورنت کنید اما سرعت کند آن از نقاط قوت آن خارج شده و بنابراین ما واقعاً نمی توانیم آن را به عنوان بهترین ارزش برای پول در مقایسه با سایر بررسی های VPN ما توصیه کنیم..

تجربیات شما با VPN.asia چیست؟ با حکم ما موافق یا مخالف هستید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map