بررسی VPN.AC – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی VPN.AC

VPN.AC یک ارائه دهنده خوب VPN است که رمزگذاری و جریان خوبی را ارائه می دهد. با این حال ، سیاست ورود به سیستم به ما مکث می کند ، به این معنی که هوشیارتر امنیت ممکن است بخواهد از استفاده از آن صرفاً در موارد ضروری جلوگیری کند. برای جزئیات بیشتر در مورد بررسی کامل VPN.AC ما بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

سریعتر ، ایمن تر ، بهتر. اینها سخنان ما نیستند. آنها چگونه VPN.AC ، یک سرویس VPN کمتر شناخته شده از رومانی ، خود را توصیف می کنند. این سرویس سریع است ، اما دارای یک خط مشی ورود به سیستم غیرمعمول است که اگر نگران حریم شخصی خود هستید مکث کنید.

در این بررسی VPN.AC ، ما می خواهیم جوانب مثبت و منفی آن را پوشش دهیم. ما آن را برای سرعت و کارایی آزمایش خواهیم کرد ، از جمله نگاهی به پتانسیل جریان آن. ما می خواهیم ویژگی ها و قیمت گذاری و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی آن را اجرا کنیم. ما همچنین مشتری و وب سایت را آزمایش خواهیم کرد تا قبل از صدور حکم ما ، از سهولت استفاده این سرویس برای شما ایده خوبی ارائه دهند.

VPN.AC سریع است ، با امکانات فراوان و مشتری دسک تاپ دلپذیر است. این سیاست ورود به سیستم می تواند نگرانی افراد محور به حریم خصوصی باشد ، به ویژه هنگامی که در مقایسه با ارائه دهندگان مانند ExpressVPN (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

صفحه اول VPNAC-وب سایت

VPNAC-وب سایت-سؤالات متداول

VPNAC-تنظیمات-ورود

VPNAC-Connection-Window

VPNAC-Client-News

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای VPN.AC

امکانات

شکی نیست که جاه طلبی در پشت VPN.AC وجود دارد. ویژگی هایی مانند killswitch و اتصالات چند هاپ ثابت می کند که تلاش می کند با ارائه دهندگان بزرگتر مانند NordVPN رقابت کند (بررسی NordVPN ما را بخوانید). اگرچه شخصی مبتدی یا منفی به دلیل محدودیت ویژگی محدود نیستید ، سفارشی سازی زیادی در دسترس نیست ، اما می تواند مثبت باشد..

VPNAC-وب سایت-بارگیری ها

شما به لطف داشتن مشتری برای دستگاه های Windows ، macOS ، Android و iOS ، کاملاً مجهز به VPN.AC هستید. همچنین یک مشتری لینوکس در آزمایش بتا برای کاربران دارای توزیع مبتنی بر دبیان وجود دارد. آموزش هایی نیز وجود دارد که به شما در تنظیم اتصالات با استفاده از روتر و سایر دستگاه ها نیز کمک می کند.

مشتری برای ویندوز از نظر بصری تمیز و ساده است و مشتری اندرویدی یکسان به نظر می رسد. پیکربندی زیادی در ابتدا مورد نیاز نیست ، و یک منوی کشویی آسان برای انتخاب اتصالات سرور فراهم می شود.

شما همچنین می توانید دو قسمت تنظیمات را انجام دهید ، جایی که معدود تنظیماتی که می توانید سفارشی سازی کنید با شرایط غیرمستقیم توضیح داده شده است.

این برای تازه های VPN عالی است. شما نمی خواهید سر خود را خراشیدگی کنید و سعی کنید بفهمید که یک “killswitch” چیست زیرا این برای شما توضیح داده شده است. killswitch به طور پیش فرض امکان پذیر نیست ، که ما گمان می کنیم اگر از اینترنت خود به طور غیر منتظره افت شود ، از سردرگمی افراد جلوگیری شود ، اما بهتر است اگر از نقطه نظر امنیتی از قبل فعال شده باشد.

پروتکل های VPNAC-Client

VPN.AC به شما امکان می دهد پروتکل های VPN انتخابی خود را در مشتری پیکربندی کنید ، با گزینه هایی از جمله OpenVPN ، L2TP / IPSec و یک PPTP “نا امن” با برچسب مناسب. همچنین می توانید با استفاده از هفت گزینه ، از کدام پورت که می خواهید برای اتصال استفاده کنید ، انتخاب کنید.

به نظر نمی رسد که تونل تقسیم توسط مشتری ویندوز پشتیبانی شود ، زیرا گزینه ای برای جلوگیری از برنامه های خاص با استفاده از اتصال VPN وجود ندارد. این یک گزینه برای مشتری Android است ، هرچند که در قسمت “حذف برنامه ها” از بخش “پیشرفته” است.

مشتری تنظیمات “کشورهای سانسور” را ارائه می دهد ، که گیج کننده می گوید که سرورهای “بهینه سازی شده چین” را به لیست سرورها اضافه می کند. ما قبلاً می توانستیم آن سرورها را در لیست ببینیم و به آنها متصل شویم ، بنابراین ، “کشورهای سانسور شده” ممکن است یک تنظیم زائد باشد.

با این حال خوب است که VPN.AC سرورها و راهنماهای پشتیبانی را ارائه می دهد تا به کاربرانی که به دنبال دور زدن سانسور در چین هستند کمک کند. این سطح پشتیبانی معمولاً باعث می شود VPN.AC یک مدعی قوی برای بهترین خدمات VPN ما در لیست چین باشد ، اما قبل از عجله برای مشترک شدن ، قسمت حریم خصوصی این بررسی را بررسی کنید..

VPNAC-Client-DoubleHop

VPN.AC اتصالات چند هاپ را ارائه می دهد ، که یک لایه محافظت به تونل VPN اضافه می کند. اتصال شما از طریق دو سرور مسیریابی می شود. به عنوان مثال ، ممکن است از طریق سرور UK ، سپس سرور در هلند عبور کند. از نظر تئوری ، باید ردیابی موقعیت و هویت شما را دشوارتر کند.

این ویژگی ای است که شما معمولاً فقط در ارائه دهندگان رده بالا مانند Windscrib مشاهده می کنید (به بررسی Windscrib ما مراجعه کنید).

سرویس VPN در کنار VPN.AC “SecureProxy” است ، مجموعه ای از افزودنیهای مرورگر برای فروشگاههای Chrome ، Firefox و Opera که جزئی از اشتراک شما است. از یک تونل TLS به سرورهای ارائه شده مختلف برای رمزگذاری ترافیک مرورگر شما استفاده می کند.

تونل سازی TLS ضد نرمال نیست و نمی تواند مستعد نشت IP باشد. VPN.AC به همان اندازه اعتراف می کند و آموزش خود را برای کمک به محدود کردن خطرات توصیه می کند. تونل سازی TLS یک ویژگی اساسی نیست ، اما اگر می خواهید فقط رمزگذاری مرورگر مرورگر خود را رمزگذاری کنید ، علاوه بر این یک چیز اضافی است..

همچنین اگر به دنبال بهترین VPN برای پخش هستید ، مفید است. این موضوعی است که بعدا در مورد آن بحث خواهیم کرد.

بررسی اجمالی ویژگی های VPN.AC

لوگوی VPN.ACvpn.ac

از 375 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، پیامکی

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
6

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده
فقط در تلفن همراه

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
7 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
114 سرور بیش از 26 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
Chrome ، Firefox ، Edge

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES ، Blowfish-128

پروتکل های VPN موجود است
IPSec ، OpenVPN ، PPTP ، L2TP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

VPN.AC ارزانترین قیمت را که ما دیده ایم نداریم – بسته ماهانه آن بسیار گران است – اما این نیز گران ترین نیست. این مقایسه با برخی از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما رقابتی است.

VPN.AC آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما یک دوره آزمایشی یک هفته ای را با قیمت 2 دلار ارائه می دهد. تنها تفاوت بین آزمایش و اشتراک استاندارد این است که شما به جای شش اتصال به سه اتصال همزمان محدود می شوید.

در غیر این صورت ، شما با برنامه های پرداخت شده VPN.AC ، ویژگی های مشابهی را در صفحه دریافت می کنید ، خواه برای اشتراک ماهیانه یا طولانی تر بروید. نرخ استاندارد ماهانه آن 9 دلار است ، اما مانند سایر VPN ها ، برای مدت طولانی تر تخفیف ارائه می دهد. اگر هزینه برای شما مشکلی است ، به دنبال یک VPN متمرکز در بودجه مانند SaferVPN باشید (بررسی SaferVPN ما را بخوانید).

در بسته سه ماهه 11 درصد صرفه جویی می کنید (8 دلار در ماه به جای 9 دلار) ، اما بهترین تخفیف ها با برنامه سالانه و دو ساله است. بسته سالانه 58 دلار (معادل 4.80 دلار در ماه) را با 46٪ تخفیف در نظر می گیرد.

این بسته دو ساله 90 دلار (معادل 3.75 دلار در ماه) هزینه دارد و تخفیف کلی بیش از 60٪ به شما می دهد. این قابل مقایسه با تخفیف های عمیق است که با CyberGhost دریافت می کنید (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

می توانید با استفاده از پی پال ، کارتهای اعتباری و بدهی ، پیام کوتاه یا رمزنگاری ، مانند بیت کوین یا اتریوم پرداخت کنید.

این که آیا برای جلسه 2 دلار یا هر یک از بسته های کامل مراجعه کنید ، در صورتی که از این خدمات راضی نیستید ، ظرف هفت روز اول حق بازپرداخت خواهید داشت. ارزش آن است که قبل از انجام یک دوره طولانی تر ، این سرویس را با آزمایش یک هفته ای 2 دلار آزمایش کنید.

راحتی در استفاده

با آزمایش مشخص است که VPN.AC سعی کرده است تا این سرویس را تا حد امکان کاربر پسند کند. وب سایت و مشتری VPN از عطف جلوگیری نمی کنند ، اما به طور مؤثر و توضیحات حمایتی مورد استفاده قرار می گیرند. گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود ندارد ، بنابراین ثبت نام و استفاده از VPN.AC ساده است.

VPNAC-وب سایت-SignUp

ثبت نام در VPN.AC آسان است. در صفحه قیمت گذاری ، به شما چهار گزینه پرداخت پرداخت داده می شود. شما بسته مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، روی “اکنون آن را” کلیک کرده و به پرداخت پرداخت ادامه دهید.

VPN.AC از شما می خواهد تا آدرس ایمیل و رمز ورود خود را برای حساب VPN خود و همچنین کشور مبدا خود ارائه دهید. خوب است که از شما درخواست جزئیات صورتحساب نشده است ، اگرچه ارائه دهندگان شخص ثالث ممکن است از آنها درخواست کنند ، اما VPN.AC که از کشور مبدأ شما درخواست می کند هنوز می تواند موقعیت مکانی شما را کم کند.

این یک نگرانی کوچک است ، اما هنوز هم یک نگرانی است. اگر می خواهید ارائه دهنده ای که هنگام ثبت نام اطلاعات شخصی از شما درخواست نمی کند ، حریم شخصی ایده آل را مطالعه کنید (بررسی کامل حریم خصوصی ما را بخوانید).

پس از ورود به سیستم و پردازش پرداخت ، یک ایمیل تأیید با جزئیات ورود به سیستم خودکار VPN شما ارسال می شود.

نام کاربری و رمز ورود به متن ساده ارسال می شود. VPN.AC توصیه می کند رمز عبور VPN خود را تغییر دهید ، که با رمز عبوری که هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید متفاوت است. شما باید یک رمز عبور ایمن تولید کنید ، سپس به وب سایت VPN.AC به “منطقه مشتری” خود بروید تا آن را تغییر دهید.

خدمات VPNAC-وب سایت

چیزهای زیادی برای مشاهده در قسمت حساب شما وجود ندارد. به غیر از تغییر رمزعبور سرویس VPN ، می توانید همه سرویس های فعال فعلی ، فاکتورهای گذشته ، آخرین اخبار و بلیط پشتیبانی فعلی خود را مشاهده کنید.

با مراجعه به مشتری VPN ، از شما انتظار نمی رود که یک جانباز VPN باشید. مشتری با نشان دادن حداقل تنظیمات ، آن را ساده می کند. پنجره ورود به سیستم مکان های سرور را در یک منوی کشویی و یک دکمه برای روشن یا خاموش کردن VPN به شما ارائه می دهد.

ابتدا باید با نام کاربری و رمز عبور VPN خود در قسمت “تنظیمات” وارد شوید ، اما انجام این کار دشوار نیست. این فقط یک منطقه ورود به سیستم است که دارای تنظیمات اساسی برای اتصال خودکار و شروع به کار در بوت است.

اگر رابط پیش فرض تاریک را دوست ندارید ، می توانید به نسخه سبک تر بروید. این یک تماس کوچک است ، اما نشان می دهد که فکر برای ایجاد رابط کاربری راحت برای کاربران فراهم شده است.

VPNAC-Settings-Advanced

تنظیمات VPN.AC

دو بخش تنظیمات ، تحت “تنظیمات برگزیده” و “پیشرفته” ذکر شده است. آنها در جایی هستند که می توانید killswitch را فعال کرده و اتصال خود را به پروتکل VPN انتخابی خود تنظیم کنید. killswitch به طور پیش فرض غیرفعال است ، بنابراین اگر برای شما مهم است ، باید آن را در قسمت “تنظیمات” فعال کنید.

بیشتر تنظیمات برای توصیف آنچه انجام می دهند توضیحی دارند. همه آنها عاری از ژارگون نیستند ، اما VPN.AC مبتدیان را با نکاتی مانند “معمولاً مورد نیاز” در ذهن خود نگه می دارد.

مشتری پیوندهای داخلی برای تست VPN شما با دکمه “بررسی نشت IP” در منطقه “اتصال” ارائه می دهد. همچنین می توانید یک ورود به سیستم اتصال را مشاهده کنید ، از جمله تنظیمات اتصال دقیق ، که در صورت نیاز به ارجاع دادن به پشتیبانی مشتری می توانید ذخیره کنید.

اگر می خواهید از سرویس تونل زنی مرورگر SecureProxy استفاده کنید ، باید افزونه مورد نظر خود را برای مرورگر خود نصب کنید. می توانید پیوندهای مربوط به آنها را در وب سایت VPN.AC تحت “SecureProxy” در بالای صفحه پیدا کنید.

پس از نصب افزونه ، شما به سادگی از نام کاربری و رمزعبور VPN خود استفاده می کنید تا وارد شوید و سرور تونل زنی TLS خود را انتخاب کنید ، که یک فرآیند مشابه با مشتری اصلی است..

مشتری همچنین مانند سایر برنامه های افزودنی مرورگر ، برای تهیه غذا برای مبتدیان و کاربران پیشرفته ، به خوبی طراحی شده است. با صدها ویژگی مملو از مربا نیست ، اما سریع است. تغییر سرورها ثانیه طول می کشد ، نه اینکه باعث شود شما منتظر قطع ارتباط باشید ، یک سرور را انتخاب کنید ، سپس دوباره وصل کنید.

سرعت

سریعتر نحوه توصیف VPN.AC است. ما می خواستیم این ادعا را آزمایش کنیم ، بنابراین تست های سرعت را انجام دادیم تا از نحوه عملکرد این سرویس تحت استفاده منظم احساس کنیم.

ما پنج سرور VPN.AC را در سرتاسر جهان آزمایش کردیم ، با نگاهی به زمان تأخیر ، سرعت بارگیری و بارگذاری و مقایسه آنها با سرعت های محافظت نشده در انگلستان. نتایج در جدول زیر نمایش داده شدهاند.

مکانها: بارگیری پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگیری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1535.254.43
آمستردام2432.694.19
مادرید7332.103.89
تورنتو18423.103.35
لس آنجلس29224.962.74
توکیو4799.611.48

سرعت سرورهای اروپایی ، مانند آمستردام و مادرید ، در طول تستهای ما به سرعت های محافظت نشده ما نزدیک بودند. تفاوت زیادی در تأخیر وجود ندارد و هر دو سرور سرعت بارگیری و بارگیری تقریباً یکسان داشتند.

آزمایشهای ما از مکانهای دورتر به همین موضوع ادامه داد. سرعت تورنتو و لس آنجلس دارای تأخیرهای بالاتری بودند اما سرعت بارگیری خوب (بین 23 مگابیت بر ثانیه و 24 مگابیت در ثانیه) وجود دارد که باعث می شود آنها گزینه های خوبی برای پخش جریان باشند. آنها به احتمال زیاد بهترین لیست VPN ما را برای لیست بازی ها ایجاد نمی کنند.

سرعت از توکیو بدترین بود ، اما همچنین دورترین مکان از ما بود که آزمایش کردیم. در حدود 10 مگابیت بر ثانیه ، این هنوز هم برای استفاده منظم خوب است ، اما تأخیر ممکن است شما را از جریان یا بازی خاموش کند.

به طور کلی ، VPN.AC سریع است و یک راه حل عاری از سرخوردگی برای اکثر کاربران خواهد بود ، اما ممکن است در سریعترین لیست کوتاه VPN ما ارائه دهنده بهتری پیدا کنید.

امنیت

تمام پروتکل های اصلی VPN برای رمزگذاری که انتظار دارید توسط VPN.AC پشتیبانی می شوند. با کمک ، این سرویس مقایسه ای از پروتکل های VPN را در یک پایگاه دانش ارائه می دهد ، اما نمایش نهایی PPTP vs OpenVPN ما باید همین ایده را به شما بدهد..

توصیه VPN.AC – و ما – استفاده از OpenVPN است که پروتکل پیش فرض در سرویس گیرنده VPN است. چندین سطح رمزگذاری OpenVPN را در دسترس دارید ، همچنین L2TP / IPSec و PPTP که توصیه نمی شود.

برای اکثر کاربران ، اتصال با استفاده از OpenVPN 128 بیتی AES / ECC یا AES 256 بیتی توصیه می شود زیرا امنیت و سرعت بالایی به شما می دهند.

اگرچه به عنوان اتصال OpenVPN امن نیست ، سرویس Tunnel SecureProxy برای مرورگرها گزینه جایگزین خوبی است اگر در محیطی کار می کنید که اتصالات VPN را محدود کند.

در صورت از دست دادن اتصال به سرور ، killswitch VPN.AC با جلوگیری از دسترسی به اینترنت ، از هویت شما محافظت می کند. از قبل امکان پذیر نیست ، اما تنظیمات به راحتی در تنظیمات برگزیده مشتری مشاهده می شود.

دکمه بررسی نشت IP در مشتری شما را به وب سایتی اختصاص داده شده برای بررسی IP ، DNS و بررسی WebRTC می فرستد. برای تأیید ، بررسی های خودمان را انجام دادیم و سرویس بدون مشکل گذشت.

از منظر امنیتی ، VPN.AC کاربران را تحت پوشش خود قرار داده است ، اما بهتر است ویژگیهای امنیتی مانند killswitch به طور پیش فرض مانند آنچه با سرویس هایی مانند TorGuard پیدا کرده اید فعال شوند (بررسی TorGuard ما را بخوانید).

حریم خصوصی

این بررسی تاکنون مثبت بوده است ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی VPN.AC بزرگترین سقوط آن است.

این باعث می شود همه صداهای مناسب ، با تمرکز بر دور زدن سانسور ، “محافظت از هویت شما” و به اصطلاح محافظت برای محدود کردن اشتراک داده ها ، مانند محدود کردن دسترسی به سیاهههای مربوط به فقط یک کارمند.

VPNAC-وب سایت-حریم خصوصی

کلمات لعنتی در بخش سؤالات متداول خود است ، جایی که به کاربران می گوید دسترسی شما به سرویس VPN خود را برای “اهداف امنیتی و پشتیبانی” برای یک روز وارد می کنند. این در سیاست حفظ حریم خصوصی آن تکرار شده است. برای روشن شدن ، آدرس IP ، استفاده از داده ها و زمانهایی که به آنها وصل و قطع شده اید ، هر روز ضبط می شود.

طبق VPN.AC ، این داده ها تا روز بعد پاک می شوند.

این یک تناقض عجیب است و توصیه می کند VPN.AC برای همه علاقه مند به حریم خصوصی خود دشوار باشد. ما نمی توانیم با وجدان خوب ، آن را به افرادی که در کشورهای محدود مانند چین زندگی می کنند توصیه کنیم ، در حالی که داده های کاربر ورود به سیستم ، چه برای یک روز ، یک ماه یا یک سال.

آنچه اوضاع را حتی عجیب تر می کند شجره نامه شرکت است. Solutions Interactive Solutions مستقر در رومانی ، شرکت پشتیبان VPN.AC ، در درجه اول یک شرکت تست امنیتی است.

وب سایت VPN.AC ادعا می کند که این شرکت گزارش هایی را برای عیب یابی و محافظت از خود و سرورهای خود در برابر حملات در اختیار دارد. با توجه به اینکه شرکت یک شرکت آزمایش نفوذ است ، ممکن است واقعیت داشته باشد.

ما نمی توانیم ادعاهای آن را در مورد ورود به سیستم داده ها به طور مستقل تأیید کنیم ، اما این نشان می دهد که مشتریان VPN از آدرس های IP مشترک به عنوان محافظت اضافی در برابر ردیابی داده استفاده می کنند.

همچنین شایان ذکر است که خط مشی حفظ حریم خصوصی VPN.AC می گوید هیچ گونه اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث داده نمی شود “مگر اینکه طبق قانون الزامی باشد.” این نشان می دهد که شرکت آماده است تا هنگام کارگردانی با مقامات همکاری کند.

این گفته ، ما نمیتوانیم نمونه هایی از VPN.AC را پیدا کنیم که با مقامات همکاری می کند یا داده های وارد شده به اشخاص ثالث را ارائه می دهد.

عملکرد جریان

اگرچه VPN.AC یک نقطه عطف از دیدگاه حریم خصوصی است ، اما گزینه بسیار قوی تری برای پخش است. ما آن را آزمایش کردیم تا ببینیم محتوای آن از سرویس هایی مانند iPlayer BBC و Netflix چقدر خوب پخش می شود.

VPNAC-Netflix-US

جزئیات خاصی در مورد پخش رسانه در وب سایت VPN.AC وجود ندارد و هیچ یک از سرورهای آن برای پخش رسانه مشخص نشده اند ، اما آنهایی که ما آزمایش کرده ایم بدون مشکل کار می کنند.

ما توانستیم محتوا را از سرورهای ایالات متحده و کانادا Netflix با سرعت مناسب و کیفیت بدون بافر پخش کنیم ، بنابراین VPN.AC در مقایسه با رقبای خود در بهترین VPN برای لیست Netflix جای خود را دارد..

از آنجا که این بررسی از انگلستان صورت گرفت ، ما قبلاً به iPlayer BBC دسترسی داشتیم ، اما اگر با استفاده از VPN متصل هستید ، معمولاً BBC را پخش نمی کند. اتصال به سرورهای مستقر در انگلیس به ما این امکان را می دهد که iPlayer بی بی سی را بدون مشکل پخش کنیم ، بنابراین VPN.AC می تواند جایگزین مناسبی برای بهترین VPN ها برای iPlayer BBC باشد.

یک سرور VPN که اقدامات Geoblocklock را انجام نمی دهد یک سرور VPN است که ارزش دارد توصیه کنید اگر یک متعصب جریان هستید و می خواهید بدانید که چگونه فیلم های آنلاین را پخش کند.

مکان سرور

براساس وب سایت VPN.AC ، 114 سرور در 26 کشور وجود دارد. تعداد سرورها خوب است ، اما پوشش ضعیف است ، که یک نکته نزولی دیگری نیز محسوب می شود.

آمریکای شمالی و اروپا بخش عمده ای از سرورها را دارند ، اما آمریکای جنوبی تنها در برزیل دارای یک مورد ، در حالی که آسیا تنها هفت مورد دارد ، از جمله چند مورد که به عنوان “بهینه سازی شده چین” طبقه بندی می شوند. هیچ سرویس دهنده ای در آفریقا یا خاورمیانه وجود ندارد.

این احتمالاً در سرعتهایی که مشاهده می کنید بازتاب دارد. اگر در آسیا ، آفریقا یا خاورمیانه هستید ، سرورهایی که می توانید به آنها وصل شوید ، کمتر از دورتر از آنها برای کاربران در اروپا یا آمریکای شمالی است. ممکن است عملکرد بهتر از سایر خدمات موجود در کتابخانه VPN ما که دارای گستره جغرافیایی گسترده تری هستند ، مانند VPNArea (به بررسی VPNArea ما مراجعه کنید)..

خدمات مشتری

گرفتن پشتیبانی از VPN.AC به اندازه کافی آسان است. بخش پشتیبانی شامل دسترسی به سیستم بلیط آن است که توصیه می کند برای “اولویت حداکثر” و همچنین پیوندهایی به آموزش ها و پایگاه دانش آن باشد..

اگر ترجیح می دهید از ایمیل سنتی استفاده کنید ، می توانید این کار را نیز از طریق فرم پشتیبانی VPN.AC یا آدرس ایمیل ارائه شده انجام دهید. روش های ارتباط غیرمعمول نیز وجود دارد ، مانند اسکایپ و وایر ، یک برنامه پیام رسانی امن با محوریت حفظ حریم خصوصی.

برای تست خدمات مشتری VPN.AC ، دو پیام ارسال کردیم: یکی از طریق ایمیل و دیگری از طریق سیستم بلیط آن.

VPNAC-وب سایت-بلیط

در عرض شش ساعت پاسخ داد ، که سریع است. پاسخ پرده و تا حدی بود ، اما به سوالات پاسخ داده شد. خوب است اگر تلاش بیشتری برای پاسخ انجام شود زیرا پاسخ احساس حرفه ای نمی کند.

پایگاه دانش شامل Q است&راهنماهای مربوط به همه موارد را از روش های پرداخت تا انتخاب پروتکل های VPN پشتیبانی کنید. شما همچنین راهنماهای عیب یابی و بهینه سازی را برای کمک به سرعت بخشیدن به اتصال خود در صورت کند بودن دریافت می کنید.

بیشتر راهنماها ساده هستند و دستورالعمل ها مشخص است. برخی از مقالات طولانی تر عبارتند از TL؛ DR (بیش از حد طولانی ، خوانده نشده است) در بالا برای کمک به شما در استفاده از مطالب.

یک صفحه سؤالات متداول با بخش هایی برای سؤالات عمومی ، حریم خصوصی و فنی وجود دارد.

حکم

VPN.AC یک سرویس تلاش با مثبت و یک منفی بزرگ است. مشتری آن آسان برای استفاده است و شامل ویژگی های ردیف مانند اتصالات چند هاپ به صورت استاندارد می باشد.

این سرعت و سرعت معقول در مسافت های طولانی در طی تست های ما حفظ شده است. انتخاب سرور زیادی در خارج از اروپا یا آمریکای شمالی وجود ندارد ، و این اگر تجربه شما در این مناطق نباشد می تواند بر تجربه شما تأثیر بگذارد.

VPN.AC به ویژگی های امنیتی خود افتخار می کند ، اما ما نگران هستیم که اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ کند ، حتی اگر فقط برای یک روز باشد. این می گوید که آنها را برای اهداف امنیتی و پشتیبانی نگه می دارد ، اما سایر ارائه دهندگان بدون این کار عمل می کنند ، بنابراین یک ادعای ضعیف است.

ما نمی توانیم VPN.AC را به هر کسی که نگران حریم خصوصی خود است توصیه کنیم. ورود به آدرس IP و اطلاعات اتصال شما به مدت یک روز هنوز در حال ورود است ، و هیچ تأیید مستقلی در مورد اینکه VPN.AC در گذشته به آن داده ها به مسئولین نداده است یا اینکه داده های گزارش را مانند گذشته پاک می کند ، وجود ندارد..

با توجه به تلاش های خود برای بازاریابی خود در کشورهایی که سانسور سنگین دارند ، عجیب است که اطلاعات را حفظ می کند ، و این باعث کاهش خدمات می شود. به همین دلیل لیست بهترین بهترین VPN های ایران را برای ما تهیه نمی کند.

اگر به دنبال جریانی مطالب از Netflix یا BBC iPlayer هستید ، VPN.AC گزینه قوی است. محتوا هنگامی که آن را در چندین سرور امتحان کردیم ، پخش می شود ، اما سرعت آن وجود دارد ، بنابراین بسته به جایی که در آن هستید ، مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد.

اگرچه ما نمی توانیم VPN.AC را برای حفظ حریم خصوصی توصیه کنیم ، می توانیم آن را به عنوان یک سرویس VPN دوستانه مبتدی برای پخش کنندگان یا کاربران اصلی اینترنت توصیه کنیم. گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد ، بنابراین فراموش نکنید که برای بررسی بهترین VPN برای شما ، به بررسی های ما دقت کنید.

آیا با بررسی ما مخالف هستید یا تجربیات خود را برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map