بررسی فانتوم VPN – بروزرسانی سال 2020

بررسی فانتوم VPN

PhantomVPN از همان شرکتی است که آنتی ویروس Avira را ساخته و نمونه ای خیره کننده از نیاز به چسباندن به آنچه در آن خوب هستید وجود دارد. در حالی که PhantomVPN بسیار آسان برای استفاده است ، سرعت آن ، خدمات به مشتریان و مهمتر از همه سیاست حفظ حریم خصوصی باید شما را از این امر دور نگه دارد.


بهترین-VPN-بررسی

Phantom VPN یک سرویس شبکه خصوصی مجازی است که توسط همان شرکتی که Avira Antivirus را اجرا می کند ارائه شده است. اگر در مورد آن برنامه کنجکاو هستید ، ما در بررسی Avira به آن نگاه می کنیم.

Phantom VPN نقاط قوت دارد ، از جمله رابط کاربر پسند و امنیت جامد ، اما نقاط ضعف آن پتانسیل خود را برای یکی از بهترین ها فلج می کند. سرعت آهسته ، یک سیاست حفظ حریم خصوصی ضعیف و خدمات مشتری وحشتناک مانع از تجربه می شوند.

به نظر می رسد که Phantom VPN به سمت افرادی است که اطلاعات زیادی در مورد VPN نمی دانند و چیزی را می خواهند که تنظیم و فراموش کنند. این رویکرد جایی است که نقاط قوت و ضعف آن از آن ناشی می شود. سادگی در هزینه کنترل کاربر معامله ای است که برخی مایل به انجام آن هستند ، بنابراین اگر چنین چیزی به نظر شما برسد ، شاید ارزش دیدن Phantom VPN را با ما داشته باشد..

گفته می شود ، VPN مورد علاقه ما ، ExpressVPN ، در عین حفظ قابلیت های بسیار بیشتر و سرعت بسیار عالی ، طراحی مشابه و تنظیم را فراموش کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Phantom VPN

امکانات

وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، Phantom VPN چشمگیر است. در Windows ، macOS ، iOS و Android موجود است. افزونه مرورگر Chrome نیز برای سهولت در مرورگر شما وجود دارد ، اگرچه آن را به بهترین VPN ما برای Chrome تبدیل نمی کند. متأسفانه ، به نظر نمی رسد راهی برای تنظیم آن روی روتر شما وجود داشته باشد ، این امر محافظت از تمام دستگاه های شما را دشوارتر می کند.

Phantom VPN را می توان پیکربندی کرد تا در شروع کار اجرا شود ، و دارای killswitch باشد. killswitch اگر اتصال به VPN از بین رود ، تمام ترافیک را مسدود می کند ، اما فقط در نسخه Pro موجود است ، بنابراین اگر قصد ثبت نام در نسخه رایگان را دارید ، انتظار نداشته باشید که از آن استفاده کنید. هرکسی که ممکن است از یک VPN برای تورنت استفاده کند یا در کشوری با سانسور اینترنت باشد ، باید از نسخه رایگان خودداری کند.

همچنین یک ویژگی در تنظیمات وجود دارد که می تواند سایتها و محتوای مخرب را به طور خودکار مسدود کند. این کار بهتر از “فیلتر” بدافزار PureVPN است ، که می توانید در بررسی PureVPN ما بخوانید ، اما بسیار عالی نیست. اگرچه این چیزی بهتر از هیچ چیز نیست ، ما از شما می خواهیم به جای آن از بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما استفاده کنید.

یکی از ویژگی های قابل توجه که Phantom VPN وجود ندارد تونل سازی اسپلیت است. تقسیم تونل سازی به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام برنامه ها از طریق VPN وصل شوند و کدام یک از اتصالات محافظت نشده نرمال باشد. اگر به آن ویژگی علاقه دارید ، پیشنهاد می کنیم به بررسی StrongVPN ما نگاهی بیندازید یا برای ExpressVPN ثبت نام کنید.

نمای کلی از ویژگی های Phantom VPN

لوگوی فانتوم VPNwww.avira.com

از 563 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
نامحدود

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود
فقط در برنامه Pro

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
36

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
کروم

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است
فقط طرفدار

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
فقط طرفدار

پشتیبانی تلفن
فقط طرفدار

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

اگر به دنبال این هستید که VPN را امتحان کنید ، یا فقط شخصی را می خواهید که استفاده از آن آسان باشد زیرا قصد ندارید آن را زیاد بشکنید ، Phantom VPN یک باند پهن باند رایگان ارائه می دهد که ممکن است برای شما باشد. اگر به وب سایت Avira مراجعه کرده و Phantom VPN را بارگیری کنید ، می توانید 500MB داده را در هر ماه دریافت کنید. در صورت ثبت نام در یک حساب کاربری ، حد به 1 گیگابایت افزایش می یابد.

در مقایسه با سایر خدمات رایگان VPN ، این تعداد کمی داده است. Windscrib در صورت وارد کردن آدرس ایمیل و ثبت نام در آن ، 2 گیگابایت در ماه ارائه می دهد و آن را تا 10 گیگابایت می کند. شما می توانید در ازای انجام وظایف ، مانند صدای جیر جیر در مورد Windscrib یک بار در ماه ، این کلاه را حتی بیشتر کنید. اگر به یک برنامه رایگان علاقه مند هستید ، بررسی Windscrib ما را بخوانید.

به گفته این ، ویژگی هایی وجود دارد که برنامه رایگان به آنها دسترسی ندارد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از killswitch استفاده کنید. علاوه بر این ، هیچ گونه حمایتی از Avira برای افرادی که مشتری نمی پردازند ، وجود دارد.

در مورد برنامه های پرداخت شده ، در وب سایت Avira سه گزینه وجود دارد. آنها شامل اشتراک ماهانه ، اشتراک ماهانه فقط با تلفن همراه و اشتراک سالانه هستند. همه آنها دارای پهنای باند نامحدود و اتصالات نامحدود هستند. آنها قیمت رقابتی نیز دارند.

Avira کارتهای اعتباری و پی پال را برای پرداخت می پذیرد ، اما بیت کوین یا هر شکل دیگری از رمزنگاری را نمی گیرد. یک سیاست بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد ، اما به نظر می رسد برخی از مشکلات در مورد بازپرداخت پول (هنوز منتظر هستیم) وجود دارد.

اگرچه قیمت گذاری برای Phantom VPN بسیار مناسب است ، اما از بهترین قیمت در آنجا بسیار است. اگر به دنبال یک VPN مقرون به صرفه برای استفاده ماهانه و ماهانه هستید ، بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید. PIA در برنامه های کوتاه مدت قیمت گذاری عالی دارد ، و همچنین اشکال زیادی از رمزنگاری را نیز می پذیرد.

از طرف دیگر ، اگر به دنبال VPN هستید که به شما امکان می دهد برای مدت طولانی ثبت نام کنید ، به بررسی NordVPN ما بروید. NordVPN برنامه های دو و سه ساله با قیمت رقابتی ارائه می دهد.

راحتی در استفاده

استفاده از Phantom VPN آسان است ، اما با هزینه کنترل کاربر در دام ارائه خدمات دوستانه قرار می گیرد. رابط مشتری تمیز به نظر می رسد و مهمترین اطلاعات را با فرمی که خواندن آن آسان است نشان می دهد.

اگر از برنامه رایگان استفاده می کنید ، به شما می گوید که چه مقدار از داده های شما به عنوان درصد و به عنوان یک عدد دقیق استفاده شده است. در زیر آن ، می گوید آیا شما به چه مکان متصل هستید و به کدام مکان وصل می شوید.

Phantom-VPNClient

با کلیک روی نام کشور مورد نظر خود ، می توانید انتخاب مکان های سرور را باز کنید. لیست با حروف الفبا است ، پرچم هر کشور را در کنار نام نشان می دهد و عملکرد جستجو دارد.

زمان پینگ سرور در سمت راست نام کشور نشان داده شده است ، که هنگام مرور سرور برای استفاده ، لمس خوبی است. نکته جالب این نیست که به استثنای سرورهای ایالات متحده ، این لیست به شما نمی گوید سرور در کدام شهر قرار دارد. در عوض ، فقط کشور را نشان می دهد.

سرورهای PhantomVPN

با کلیک روی cog در سمت راست بالای مشتری ، می توانید به تنظیمات دقیق تر VPN دسترسی پیدا کنید. منوی تنظیمات کم خونی است. این شامل یک روش دیگر برای تغییر محل اتصال شما ، منویی برای انتخاب کدام اتصالات WiFi بصورت خودکار از VPN و تعداد معینی از کلیدهای تغییر جهت.

تنظیمات PhantomVPN

سوئیچ ها شامل گزینه هایی برای killswitch ، مسدود کردن وب سایت مخرب و به طور خودکار اجرای VPN در هنگام راه اندازی هستند. متأسفانه ، به نظر می رسد هیچ راهی برای تغییر رمزنگاری یا پروتکل مورد استفاده از VPN وجود ندارد ، که هنگام رسیدن به بخش “امنیت” با جزئیات بیشتری بحث خواهیم کرد..

سرعت

اولین تکان بزرگ در زره Phantom VPN هنگام مشاهده سرعتها به وجود می آید. وقتی به “اتصال من” در مشتری ضربه می زنید ، می تواند 10 تا 30 ثانیه در هر جایی برقرار کند تا یک اتصال برقرار کند. در بعضی موارد ، می تواند چندین مشتری را قبل از اینکه بتواند ارتباط برقرار کند ، انجام دهد.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا ، ایالات متحده)1972.215.95
شهر نیویورک2453.525.32
انگلستان16853.44.68
سوئیس12356.785.12
ژاپن2301.931.89
برزیل16249.544.9

پس از برقراری اتصال ، سرعت های Phantom VPN بی نظیر است. با شروع شهر نیویورک ، که 400 مایل از محل آزمایش ما است ، زمان پینگ بد نبود و سرعت آن چیزی بود که انتظار داشتیم. با وجود فاصله نسبتاً کوتاه ، حدود یک چهارم سرعت بارگیری ما از دست رفت.

ما شاهد افزایش قابل توجهی در زمان پینگ در سرورهای اروپایی بودیم که انتظار می رود با اتصالات دورتر ، اما کمترین سرعت در سرعت بارگیری داشته باشد. با این حال ، اندکی کاهش در سرعت بارگذاری وجود دارد.

هنگام استفاده از سرور ژاپن ، با افزایش قابل توجهی در زمان پینگ و افت چشمگیر سرعت بارگیری مواجه شدیم. ارتباط ما از حدود 72 مگابیت در ثانیه به حدود 2 مگابیت بر ثانیه رسیده است. این تقریباً 97 درصد افت عملکرد است ، حتی با وجود فاصله قابل توجهی بین ما و سرور ، قابل قبول نیست.

سرانجام ، ما سروری را در برزیل امتحان کردیم و عملکرد آن بدتر از سرورهای سوئیس یا انگلیس بود اما تقریباً به اندازه ژاپن بد نیست. به طور کلی ، عملکرد سرعت ارائه شده توسط Phantom VPN ضعیف است.

اگر به دنبال اتصال سریع تری هستید ، به سریع ترین مقاله VPN ما نگاهی بیندازید ، اگر درصورتی که واقعاً پینگ کم پیدا کردید ، بهترین VPN ما را برای مقاله بازی بررسی کنید..

امنیت

در هنگام امنیت ، Phantom VPN بسیاری از پایه های مهم را پوشش می دهد ، اما گزینه های زیادی را برای پیکربندی آن به کاربر نمی دهد. یک killswitch وجود دارد ، اما فقط برای پرداخت کاربران در دسترس است. VPN همچنین می تواند در هنگام راه اندازی تنظیم شود ، اطمینان حاصل شود که اتصال شما همیشه ایمن است و می تواند به طور خودکار وب سایت های مخرب را مسدود کند.

به این ترتیب ، مشتری وقتی پروتکل ها و رمزگذاری می شوند گزینه هایی را ارائه نمی دهند. آنها برای شما مشخص هستند و نمی توانند تغییر کنند. انتخاب های آن از سطح بالایی برخوردار است.

برای رمزگذاری ، VPN از AES 256-bit استفاده می کند ، که شکستن آن تقریباً غیرممکن است. طی آن میلیارد ها سال قدرتمند رایانه قدرتمند به طول می انجامد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره رمزگذاری داشته باشید ، توضیحات مربوط به رمزنگاری را بخوانید.

در مورد پروتکل ، Phantom VPN از OpenVPN استفاده می کند ، که برای اکثر ارائه دهندگان ایمن و استاندارد است. OpenVPN معمولاً سرعتهای خوبی نیز ارائه می دهد ، اما به نظر نمی رسد که Phantom VPN بتواند از این طریق سرمایه گذاری کند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های VPN هستید ، از خرابی پروتکل VPN ما دیدن کنید.

اگرچه Phantom VPN به شما اجازه نمی دهد سطح رمزگذاری یا پروتکل استفاده شده از اتصال خود را انتخاب کنید ، افرادی که مجبور به استفاده از آنها هستند ، مجبور به شما هستند. به گفته این ، اگر به دنبال یک VPN ایمن هستید که کنترل بیشتری از انواع پروتکل و رمزگذاری را در اختیار شما قرار دهد ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

متأسفانه ، Phantom VPN برای استفاده از فایروال بزرگ چین ، VPN نیست. اگر در چین زندگی می کنید ، استفاده از یک VPN ایمن برای اطمینان از امنیت شما مهم است. پیشنهاد می کنیم برای گزینه های بهتر به بهترین خدمات VPN ما در مورد مقاله چین نگاهی بیندازید.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری Avira با گفتن این جمله “در هنگام استفاده از محصولات و خدمات ما داده های شخصی را در نقاط مختلف جمع آوری و پردازش می کند” شروع می شود. این باید پرچم قرمز برای هر کسی که نگران حریم خصوصی است ، برافراشته باشد.

در مورد Phantom VPN به طور خاص ، Avira می گوید هیچ اطلاعاتی در مورد صفحاتی که بازدید می کنید و از کدام سرویس ها بصورت آنلاین استفاده نمی کنید جمع آوری شده است. این خوب است ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید اطلاعات شخصی را در مورد چه کسی نرم افزار نصب کرده است. Avira همچنین داده ها را در وب سایت از طریق کوکی ها و وسایل دیگر جمع آوری می کند.

مطابق با خط مشی رازداری ، این اطلاعات “بیشتر” ناشناس است ، اما صریحاً بیان شده است که برخی از اطلاعات جمع آوری شده در وب سایت و در طی مراحل نصب و راه اندازی حساب ، شخصاً در حال شناسایی هستند..

سیاست حفظ حریم خصوصی ادامه می دهد که اطلاعات با بسیاری از اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته می شود. لیست اشخاص ثالث طولانی است و به هفت دسته تقسیم می شود. مهمتر از آن ، این دسته ها مبهم هستند و مواردی مانند “کارمندان (داخلی و خارجی)” را در بر می گیرند.

همچنین در توافق نامه مجوز کاربر نهایی و سیاست حفظ حریم خصوصی چندین مکان وجود دارد که بیان می کند Avira به اخطارهای قانونی پاسخ می دهد ، از جمله اعلامیه های مربوط به نقض حق نسخه برداری. اگر به دنبال یک VPN با یک سیاست محرمانه محرمانه هستید ، به بررسی CyberGhost ما نگاهی بیندازید.

عملکرد جریان

جریان عملکرد نقطه ضعف دیگری برای Phantom VPN است. در مشت زدن از طریق تشخیص فایروال بی اثر بود. Netflix ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video توانستند تلاشهای ما برای تماشای مطالب خارجی را خاموش کنند.

اگر می خواهید روش مناسبی برای تماشای مطالب از بی بی سی بیابید ، بهترین VPN ما را در مورد گردآوری iPlayer BBC مشاهده کنید. اگر محتوای Netflix چیزی است که بعد از آن هستید ، مقاله ما را در مورد نحوه ضرب و شتم ممنوعیت Netflix VPN بخوانید.

از آنجا که ما نمی توانیم سرویس های جریان بزرگ نام را به کار گیریم ، برخی از خدمات پرداخت نشده را امتحان کردیم تا ببینیم کیفیت جریان چگونه است. در YouTube ، این ویدئو تقریباً بلافاصله بارگیری شد و به صورت 720p پیش فرض شد. این ویدئو روان پخش شد و هیچگونه وقفه ای رخ نداد.

Twitch داستانی متفاوت بود. وقتی سعی کردیم یک جریان را بوت کنیم ، 7 ثانیه طول کشید و به حالت پیش فرض 720p رسید. سپس آن را لکنت زده و نیاز به بافر هر چند ثانیه. در اصل غیرقابل تماشا بود. این جریان حتی اگرچه گفته شد در 720p قرار دارد ، غلیظ است.

مکان سرور

Phantom VPN 36 سرور ارائه می دهد که به اندازه کافی پخش می شوند تا بیشتر مشتریان بالقوه را پوشش دهند. سرورهایی در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا و آسیا وجود دارند. متأسفانه هیچ سرور در آفریقا وجود ندارد.

سی و شش سرور یک عدد ناچیز است که باعث می شود سرورها در هنگام بار بودن کم آهسته باشند. این می تواند سرعت قابل توجهی پایین تر را که هنگام آزمایش سرعت به سرور ژاپن متصل شدیم ، توضیح دهیم.

NordVPN ارائه دهنده ای است که هزاران سرور دارد که مکان های زیادی را در سراسر جهان پوشش می دهد. اگر علاقه مند به VPN با بیشترین مکان ها هستید ، به بررسی HideMyAss ما بروید. HideMyAss دارای بیش از 200 مکان در دسترس است ، و پیدا کردن یک سرور سریع بدون توجه به اینکه در آن هستید ، آسان می کند.

خدمات مشتری

خدمات مشتری Avira به صورت غیرقانونی محدود است. اگر در برنامه پرداخت نشده هستید ، راهی برای دستیابی به پشتیبانی وجود ندارد. هیچ چت زنده ای وجود ندارد و همانطور که گفته شد ، تنها درصورتی که برنامه ای با هزینه دارید یا می توانید یکی دیگر از خدمات Avira را داشته باشید ، می توانید از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید..

پشتیبانی PhantomVPN

Avira ادعا می کند خطوط تلفن آن 24/7 اجرا شده است ، اما معمولاً تماس گرفتن و دریافت پیام “این خط در حال حاضر سرویس نیست”. ایمیل نیز گاهی اوقات بدون جواب می رود یا چندین روز طول می کشد تا پاسخی دریافت کنید.

این دانش دارای یک سؤال اساسی اساسی و آموزش کوتاه است که نحوه نصب و راه اندازی VPN را نشان می دهد. همچنین چیزی مانند یک انجمن کاربر وجود دارد که می توانید برای ارسال سوالات و به طور بالقوه پاسخ دریافت کنید. جستجو آسان است ، اما در بیشتر موارد ، غیر از این است. پستهایی را می بینید که هیچ پاسخی دریافت نمی کنند یا همه پاسخ ها شکایتی در مورد مشکلات مشابه دارند و هیچ راه حلی برای دید آنها نیست.

حکم

Phantom VPN به افرادی هدایت می شود که به دنبال سادگی هستند. اگر به دنبال VPN هستید ، می توانید بدون نگرانی در مورد تنظیمات ، آن را اجرا کنید ، می تواند گزینه مناسبی باشد.

گفته می شود ، در صورت تمایل به داشتن مدعی با امثال ExpressVPN و NordVPN ، نواقص بزرگی وجود دارد که Phantom VPN باید برطرف کند. سرعت و تعداد سرورها وجود ندارد ، سیاست حفظ حریم خصوصی غیرقابل قبول است و خدمات مشتری ظالمانه است. VPN همچنین قادر به تشخیص پروکسی نیست.

اگر تعجب می کنید از اینجا به کجا بروید و کدام VPN ها کارها را بهتر انجام می دهند ، به بهترین جمع بندی VPN ما نگاهی بیندازید.

نظر شما در مورد Phantom VPN چیست؟ آیا شما با ارزیابی ما موافقید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map