بررسی امن من VPN – یک مدعی جدید – بروزرسانی شده به سال 2020

بررسی امن من VPN

My Secure VPN یک نامزد جدید و بریتانیایی مستقر در انگلستان است که فقط توانایی تحمل این رقابت را ندارد. با این حال ، پشتیبانی عالی است ، به این معنی که تیم در پشت سر خود تصمیم دارد شاید روزی عالی باشد. برای جزئیات بیشتر بخوانید یا بررسی کامل کنید.


بهترین-VPN-بررسی

My Secure VPN تقریباً از هر روشی که یک شبکه خصوصی مجازی داشته باشد ، بی پرده است. این سرویس گیرنده اختصاصی را ارائه نمی دهد ، بلکه باعث می شود تا کاربران از نرم افزارهای منبع آزاد و شخص ثالث برای استفاده از خدمات خود استفاده کنند. این سرویس دهنده ها فقط تعداد کمی از سرورهای کوچک دارند و همه آنها در اروپا هستند.

به علاوه ، ما در هنگام آزمایش ، نشت DNS را پیدا کردیم و My Secure VPN را در هنگام امنیت ، غیرقابل اعتماد دانست. این گزینه های پرداخت محدود است و حتی کارت های اعتباری را نیز نمی پذیرند. 

اگرچه نقاط روشن وجود دارد ، که می توانید در بررسی My Secure VPN ما در زیر بخوانید ، اما مشکلات مربوط به سرویس ارائه پیشنهاد را غیرممکن می کند. اگر علاقه مندید دریابید که ارائه دهندگان VPN را چه کاری پیشنهاد می کنیم ، به بهترین گردهمایی VPN ما بروید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

VPN Secure من مشتری ارائه نمی دهد. در عوض ، یک فایل پیکربندی را برای کاربران فراهم می کند که باید در یک مشتری شخص ثالث تنظیم شود. در پایگاه دانش ، دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از فایل پیکربندی با مشتری OpenVPN و SoftEther VPN در دسترس عموم ، و همچنین در تنظیمات دستگاه های iOS و Android وجود دارد..

تنظیمات MySecureVPN

به همین دلیل می توان گفت که My Secure VPN هیچ ویژگی ای ندارد. پیکربندی VPN در تنظیمات تلفن یا رایانه لوحی شما بدان معنی است که شما چیزهایی مانند سوئیچ kill را ندارید ، که یک بخش اساسی امنیت VPN است. 

درمورد مشتری ها ، OpenVPN یک پروتکل محترم است ، اما مشتری ارائه شده بی کیفیت است. این برنامه به شما امکان می دهد تا برنامه را در مرحله راه اندازی اجرا کنید ، اما سوئیچ کشتنی ندارد ، و آن را نسبت به بیشتر رقبا نسبتاً ناامن می کند.

ما همچنان به موضوعاتی که در بخش “سهولت استفاده” ایجاد می شود ، غفلت خواهیم کرد ، اما نیازی به گفتن نیست ، این باعث می شود My Secure VPN تا حد زیادی غیر قابل استفاده باشد. 

اگر به دنبال یک VPN سرشار از ویژگی هستید ، بررسی ExpressVPN ما را بررسی کنید. مشتری ExpressVPN مهمترین ویژگی های یک VPN اساسی را پوشش می دهد ، همچنین انواع کیفیت زندگی مانند تونل سازی اسپلیت.

بررسی اجمالی ویژگی های VPN من امن

قیمت گذاری

My Secure VPN دو نوع برنامه ارائه می دهد و هر کدام را می توانید در سه بازه زمانی خریداری کنید. یک IP VPN پویا و یک IP VPN اختصاصی وجود دارد. IP Dynamic نحوه عملکرد بیشتر VPN ها است. هر بار که وصل می شوید ، یک آدرس IP اختصاص داده شده به شما می دهد. 

از طرف دیگر IP اختصاصی ، به این معنی است که هر بار که VPN خود را روشن می کنید ، یک سرور اختصاصی دارید که به آن وصل می شوید. این دارای معایب بسیار زیادی است ، از جمله این واقعیت است که IP را می توان در لیست سیاه قرار داد ، و از مزایای آن برای گزینه IP پویا استفاده نمی کند. به علاوه ، این دو برابر قیمت است.

تمام قیمت های وب سایت My Secure VPN به پوند ذکر شده است ، بنابراین ما آنها را به مقایسه با قیمت های ارائه دهندگان VPN دیگر به دلار تبدیل کرده ایم. به همین دلیل ممکن است قیمت بسته به نرخ تبدیل تغییر کند.   

وقتی گزینه IP اختصاصی ارائه می شود ، قیمت گذاری مطابق با ارائه دهندگان رده بالا است و با توجه به اینکه My Secure VPN اندک برای ارائه چقدر ناچیز است ناپدید می شود.. 

گزینه IP پویا دارای قیمت ماهانه محکمی است ، اما فقط ثبت نام برای دوره های طولانی تر فقط در حدود 50 سنت در هر ماه صرفه جویی می کند. بعلاوه مدت زمان طولانی تر فقط سه و شش ماه است.

قیمت گذاری بلند مدت My Secure VPN نمی تواند با پس انداز ارائه شده توسط گزینه های سالانه و دوسالانه ارائه دهنده بودجه Windscrib Windscrib ارائه دهد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات پس انداز Windscrib را در بررسی کامل Windscrib ما بخوانید.

My Secure VPN یک آزمایش 24 ساعته رایگان ارائه می دهد ، اما برای کسانی که به دنبال این هستند که VPN را به صورت رایگان امتحان کنند ، پیشنهاد می کنیم به جای آن ، به لیست خدمات رایگان VPN خود بروید. همچنین سیاست بازپرداخت وجود دارد ، اما صفحه اصلی My Secure VPN می گوید دوره بازپرداخت سه روز است در حالی که شرایط و ضوابط می گویند هفت روز است. 

این نوع اطلاعات متناقض یا ناقص را می توان در سراسر وب سایت My Secure VPN یافت. 

برای روش های پرداخت ، My Secure VPN PayPal و Coinbase را در نظر می گیرد ، به این معنی که می توانید با بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه پرداخت کنید. به طور خنده دار ، پرداخت کارت اعتباری ارائه نمی شود.

راحتی در استفاده

همانطور که گفته شد My Secure VPN مشتری خاص خود را ندارد. درعوض ، باعث می شود تا کاربران مشتری های شخص ثالث را بارگیری کنند و پرونده های پیکربندی را ارائه می دهند که سرورهایی را که می توان به آنها متصل شد ، به آن مشتری نشان می دهد. 

اگرچه این یک روند دشوار نیست ، اما بیشتر مشکل است اگر My Secure VPN به مشتری ارائه دهد. برای آزمایش ما ، از مشتری OpenVPN استفاده کردیم ، و گرچه پروتکل OpenVPN در صدر خط است ، مشتری عالی نیست.

MySecureVPN-Client

رابط کاربری همه غیر از موجودیت است. شما با کلیک راست روی نماد موجود در سینی سیستم ، سرور خود را انتخاب می کنید. پس از انتخاب مکان مورد نظر خود ، از شما خواسته می شود رمز عبور خود را که My Secure VPN برای شما تولید می کند وارد کنید و از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. همانطور که می توانید در راهنمای امنیت ایمیل ما بخوانید ، این مجموعه مشکلات خاص خود را دارد.

هر بار که از یک سرور جدید استفاده می کنید ، باید دوباره رمزعبور اختصاص داده شده را دوباره وارد کنید. پس از آن ، مشتری اگر با کلیک بر روی جعبه “به یاد داشته باشید رمز عبور” ، رمز ورود خود را برای آن سرور به یاد خواهید آورد در غیر این صورت ، هر بار اتصال به VPN ، ایمیل خود را برای کپی کردن و چسباندن رمز خود باز خواهید کرد ، مگر اینکه از یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما استفاده کنید.

MySecureVPN-رمز عبور

همچنین با تغییر سرورها با استفاده از سرویس دهنده OpenVPN مشکلی پیش رو داشتیم. هنگامی که ما سعی کردیم در حالی که به VPN وصل می شویم به یک سرور جدید وصل شویم ، مشتری یخ زد. راه حل ، اگر بتوانید آنرا صدا کنید ، این بود که هر بار که می خواستیم سرورها را تغییر دهیم ، مشتری را جدا و بسته کنیم.

از آنجا که این مشتری اختصاصی را ارائه نمی دهد ، My Secure VPN از نظر سهولت در استفاده بسیار خوب است. اگر علاقه مندید ببینید که یک VPN کاربر پسند چگونه است ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

سرعت

سرعت مناسب ترین لباس من امن است. در طول آزمایش ، ما عملکرد آن را چشمگیر دانستیم که زمان پینگ آن به اندازه کافی کم است تا بتواند آن را به بهترین VPN ما برای جمع بندی بازی تبدیل کند. در صورتی که برای همه مشکلات مربوط به سرویس نبوده است.

مکان: PingDownUp
محافظت نشده (ویرجینیا)1472.015.82
ایالات متحده3171.035.70
بریتانیا9068.184.70
فرانسه9270.885.51
آلمان10767.824.63
لهستان12469.715.20

ما فقط در تست خود چند مگابیت در ثانیه سرعت بارگیری پایدار را از دست دادیم. این عملکرد در تمام سرورهایی که آزمایش کردیم نیز سازگار بود. عملکرد هنگام مرور همان چیزی بود که شما با آن شماره ها انتظار دارید.

صفحات بارگذاری شده به سرعت در سرورها و فیلمهای بارگذاری شده با وضوح بالا و بدون تاخیر قابل توجه. گرچه عملکرد My Secure VPN قابل احترام است ، دلایلی برای آن وجود دارد که ما در بخش بعدی بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. 

به دلیل تمام مشکلاتی که VPN در اختیار دارد ، ما نمی توانیم آن را توصیه کنیم. ما از کسانی که به دنبال یک VPN سریع هستند می خواهیم که به جای آن سریعترین مقاله VPN ما را بررسی کنند.

امنیت

هنگام امنیت ، دو عامل باید مورد توجه قرار گیرد: پروتکل و رمزگذاری. برای پروتکل ها ، OpenVPN و L2TP در دسترس هستند. پیشنهاد ما این است که از OpenVPN استفاده کنید زیرا امنیت و عملکرد خوبی دارد. 

در مورد رمزگذاری ، My Secure VPN از یک تونل SSL استفاده می کند ، که خوب نیست و سالهاست که امن در نظر گرفته نشده است. رمزگذاری احتمالاً مسئولیت بارهای پینگ کم است که ما شاهد آن هستیم زیرا به پردازش کمتری نسبت به رمزهایی مانند AES 256 بیتی احتیاج دارد.

در آزمایش ما ، دریافتیم که My Secure VPN دارای نشت DNS است و از یک سرور گوگل DNS بلژیکی و همچنین ارائه دهنده خدمات محلی محلی DNS ما استفاده می کند.. 

MySecureVPN-Leak

این بدان معناست که علیرغم استفاده از اتصال تونل زنی VPN که ظاهراً امن است ، هنوز سابقه ای از فعالیت آنلاین شما توسط Google و ISP شما وجود دارد. این هدف از استفاده از VPN را خراب می کند و اثری از آنچه شما تا به امروز آنلاین بوده اید را به دنبال دارد.

حریم خصوصی

My Secure VPN دارای سیاست حفظ حریم خصوصی اختصاصی در وب سایت خود نیست و فقط در رابطه با اطلاعاتی که جمع آوری می کند و چگونگی استفاده از آن ، چند خط را در شرایط و ضوابط خود گنجانده است. 

خط اول این اصطلاحات می گوید که اطلاعات جمع آوری شده فقط برای انجام سفارش شما استفاده می شوند و به هر دلیلی با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود. برای تحقق سفارش خود ، My Secure VPN نام و آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کند ، اما اگر می خواهید ناشناس بودن واقعی باشید ، هیچ چیزی مانع پرداخت شما با Coinbase و ارائه یک نام جعلی و حذف آدرس ایمیل نمی شود.

سرانجام ، شرایط و ضوابط می گوید که آدرس IP شما هنگام مراجعه به وب سایت جمع آوری می شود تا از خرید تقلب جلوگیری کنید. اگرچه تا حدودی آسایش داشته باشیم ، ما ترجیح می دهیم که یک سیاست حفظ حریم خصوصی کامل باشد.

عملکرد جریان

پخش با My Secure VPN یک کیف مخلوط بود. با کمال تعجب ، iPlayer بی بی سی ، علی رغم نشت DNS ، همانند نتفلیکس کار کرد. به گفته این ، هولو VPN را شناسایی کرد و به ما گفت که برای تماشای هر چیزی باید آن را خاموش کنیم. Amazon Prime Video به ما گفت که محتوا در مکان ما در دسترس نیست. 

برای وب سایتهایی که کار کرده اند ، همانطور که در قسمت “سرعت” دیدیم ، همه چیز سریع بارگیری شد و سریع احساس شد. در همه موارد ، فیلم ها در 1080p بارگذاری می شوند و ما هیچ وقت مشکلات بافر یا لکنت نداشتیم. 

به گفته این ، به دلیل عملکرد متناقض از یک وب سایت جریان به وب سایت دیگر ، ما پیشنهاد می کنیم به راهنمای ما در مورد چگونگی ضرب و شتم ممنوعیت Netflix VPN نگاهی بیندازید تا یک ارائه دهنده ای را پیدا کنید که بتواند با اطمینان از طریق سیستم های تشخیص VPN ارائه دهنده پخش جریان یابد..

مکان سرور

My Secure VPN فقط پنج مکان سرور در سراسر جهان ارائه می دهد. آنها ایالات متحده ، انگلیس ، لهستان ، آلمان و فرانسه هستند. در آسیا ، آمریکای جنوبی یا آفریقا هیچ سرور وجود ندارد. 

گسترش مکانهای سرور در اروپا خوشه بندی شده است ، به استثناء این سرور در ایالات متحده. لیست سرورها فاقد هستند و بسیاری از مکانها را بدون داشتن سرور سریع در نزدیکی خود ترک می کنند. حتی برخی از مناطق کلیدی جغرافیایی را نیز از دست می دهد. 

اگر علاقمند به خواندن در مورد ارائه دهنده VPN هستید که تعداد زیادی سرور و مکان را ارائه می دهد ، به بررسی HideMyAss ما نگاهی بیندازید. این شرکت بیش از 1000 سرور را در بیش از 280 مکان در 190 کشور جهان ارائه می دهد.

خدمات مشتری

با وجود کاستی های من در امن VPN ، ما باید آن را برای پشتیبانی مشتری اعتبار دهیم. اگرچه پایگاه دانش در سایت پخش نمی شود ، پاسخ های ایمیل سریع و مفید هستند.

MySecureVPN-Knowledgebase

وقتی بلیط پشتیبانی را ارسال کردیم ، در عرض چند دقیقه پاسخی دریافت کردیم ، با اطلاعات دقیق و اختصاصی که به سوال ما پاسخ می داد. این پاسخ ها مفید و دوستانه بودند ، و این باعث می شود خدمات مشتری به یکی از قسمت های قوی تر خدمات My Secure VPN تبدیل شود.

در حالی که کارمندان پشتیبانی ایمیل مفید و پاسخگو هستند ، هیچ چت زنده یا شماره تلفنی برای استفاده از آن به عنوان گزینه جایگزین وجود ندارد ، به این معنی گرفتن بلیط پشتیبانی تنها راهی برای کمک به شما در صورت نیاز است.. 

حکم

اگرچه ما به یک یادداشت مثبت ختم شدیم ، My Secure VPN به طور کلی عملکرد ضعیفی داشت. نشت DNS یک آسیب پذیری فاجعه بار در امنیت است و عدم وجود مشتری از ویژگی های من My Secure VPN بی ثبات را رها می کند.. 

هیچ سوئیچ kill وجود ندارد ، که یکی دیگر از مشکلات اصلی امنیتی است و سایر ویژگی ها مانند تونل سازی اسپلیت نیز از کار خارج شده اند. اگر به دنبال VPN هستید ، از شما می خواهیم به جای مراجعه به My Secure VPN ، به لیست کامل بررسیهای VPN خود بروید..

اگر با My Secure VPN تجربه ای دارید ، دوست داریم در نظرات زیر درباره آن بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map