بررسی غاز VPN – به روز شده در سال 2020

بررسی غاز VPN

سرعت و قیمت پایین GooseVPN برای تنظیم آن در بالای جمعیت VPN کافی است. این در حالی است که امتیازات کاملاً خوبی کسب نمی کند ، اما عمدتاً با جریان و خدمات به مشتریان دست و پنجه نرم می کند.


goose-vpn-slider1

goose-vpn-slider2

goose-vpn-slider3

goose-vpn-slider4

goose-vpn-slider5

قبلی

بعد

Goose VPN یک شبکه خصوصی مجازی هلندی است که تنها از سال 2014 وجود دارد. اگرچه این یک سرویس عالی است که سرعت سریع و با قیمت مناسب ارائه می دهد ، اما هرگز آن را در لیست بهترین VPN ما قرار نمی دهد. فقدان ویژگی ها و برخی تصمیمات عجیب در زمینه امنیت باعث شده است تا سرمان را خراشیده ، که با توجه به اینکه غاز VPN به چه میزان صحیح می شود ، شرم آور است.. 

در این بررسی غاز VPN ، ما می خواهیم تعیین کنیم که آیا این ارائه دهنده مناسب VPN برای شما مناسب است یا خیر. در طی چند هزار کلمه دیگر ، قبل از صدور حکم خود ، ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت ، امنیت ، حریم خصوصی ، عملکرد جریان و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد.. 

وقتی سرویس واقعی می آید ، Goose VPN با سرعت سریع و یک رابط بدون مزخرف برتری دارد. با این حال ، با همان قیمت ، می توانید برای پول خود در جای دیگر بدست آورید. گفته می شود ، غاز VPN 30 روز آزمایشی رایگان دارد ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که به آن عکس ندهید. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای غاز VPN

امکانات

غاز VPN واقعاً ویژگی هایی ندارد. ملزومات برهنه در نظر گرفته شده است ، از جمله سوئیچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS و راه اندازی خودکار در ورود به ویندوز ، اما این همان است. متأسفانه برخی از ویژگیهای تخصصی دیگر مانند برنامه کشیدن و تونل تقسیم شده از بین رفته است. 

بزرگترین ویژگی آن در واقع پشتیبانی از سیستم عامل است. غاز VPN تقریباً از هر دستگاهی پشتیبانی می کند ، از روترها به لینوکس گرفته تا تلویزیون های هوشمند که تلویزیون Android را اجرا می کنند. افزونه Chrome نیز وجود دارد ، به همین دلیل Goose VPN در راهنمای ما نحوه تنظیم VPN در Chromebook فریاد زد (بررسی Google Chrome ما را بخوانید). 

علاوه بر این ، راهنماهای تنظیم گسترده ای برای سیستم عامل هایی که Goose VPN از آنها پشتیبانی می کند ، در دسترس است. هر نصب با دستورالعمل های گام به گام و تصاویر زیادی پوشانده شده است و حتی نصب های غیر متعارف نیز ساده است.

غازها-vpn-بررسی-تنظیم-راهنماهای

اگرچه ما از راهنماهای تنظیم کننده Goose VPN قدردانی می کنیم ، اما نمی توانیم ویژگی های از دست رفته آن را نادیده بگیریم. تونل زنی تقسیم بزرگ است. 

اگر غافل هستید ، تونل سازی اسپلیت به شما امکان می دهد تا برخی از ترافیک ها را از طریق تونل VPN بفرستید در حالی که سایر ترافیک در ارتباط عادی شما باقی می ماند. می توانید آن را به صورت دستی با Goose VPN تنظیم کنید ، اما روش ساده ای برای انجام آن در مشتری وجود ندارد ، مانند برنامه ExpressVPN. 

به همین ترتیب ، غاز VPN قتل برنامه را ارائه نمی دهد ، که به شما امکان می دهد مشخص کنید که کدام برنامه باید از سوی سوئیچ kill پیروی کند. اگر VPN شما قطع شود و می خواهید جلسه مرور خود را بدون اینکه مثلاً مشتری تورنت خود را افشا کنید ، سالم نگه دارید مفید است. اگر به دنبال VPN با برنامه کش هستید ، حتماً بررسی Astrill ما را بخوانید.

اجمالی ویژگی های غاز VPN

لوگوی غاز VPNgoosevpn.com

از 199 دلار برای همه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
نامحدود

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود
فقط برنامه نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
N / A

مقدار سرور در سراسر جهان
33

سیستم عاملهای دسک تاپ
Windows، MacOS، Linux، Android TV

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
کروم

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN، PPTP، L2TP، IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

مانند بسیاری از VPN ها ، غاز VPN با ارائه یک برنامه واحد با دوامهای طولانی ، بسیار ساده از آن مخالف ProtonVPN است (بررسی ProtonVPN ما را بخوانید). شما می توانید به اندازه یک ماه یا به اندازه دو سال خریداری کنید ، مطابق با امثال ExpressVPN ، اگرچه کمتر از PureVPN است (بررسی ExpressVPN ما و بررسی PureVPN را بخوانید). 

در پایان ماهانه چیزها ، غاز VPN بی بدیل است. اگرچه به پایین Hide.me نمی رسد ، میزان ماهانه خیلی زیاد است (بررسی Hide.me ما را بخوانید). خوشبختانه ، حرکت به طول طولانی تر در لکه ها پرداخت می کند. 

برنامه های یک و دو ساله ارزش عالی دارند و نرخ آن به کمتر از 5 دلار در هر ماه برای یک برنامه سال و کمتر از 3 دلار در هر ماه برای دو سال می رسد. هر طرح همچنین از تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان پشتیبانی می کند ، به همین دلیل غاز VPN در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای چندین دستگاه جایگاهی کسب کرد.. 

گفته می شود ، سیاستی با استفاده منصفانه برقرار است. اگرچه شما می توانید Goose VPN را در هر دستگاهی که دوست دارید نصب و استفاده کنید ، اما نمی توانید بیش از یک درصد از پهنای باند Goose VPN را بگیرید. اگر این کار را انجام دهید ، توسط Goose VPN به شما نزدیک می شود تا یا میزان استفاده خود را کاهش داده یا هزینه بالاتری بپردازید. 

آزمایش رایگان غاز VPN

مهم نیست که مدت زمانی را انتخاب کنید ، برای اولین ماه خود هزینه ای دریافت نمی کنید. برخلاف TorGuard ، که یک ضمانت برگشت پول را به عنوان یک آزمایش رایگان تبلیغ می کند ، می توانید از غاز VPN به مدت 30 روز بدون صرف سکه استفاده کنید (بررسی TorGuard ما را بخوانید). 

برای شروع کار باید اطلاعات پرداخت را کنار بگذارید – یا کارت اعتباری یا PayPal ، زیرا Goose VPN بیت کوین را قبول نمی کند – اما تا زمان پایان دادگاه هیچ هزینه ای دریافت نمی کنید. اگرچه به اندازه برنامه رایگان Windscrib سخاوتمندانه نیست ، Goose VPN بیشترین خدمات را هنگام محاکمه رایگان به شرم می اندازد (بررسی Windscribe ما را بخوانید).

دوستی کاربر

غاز VPN دارای یک فرآیند پرداخت سه بخشی است که تنظیم آن ساده می شود. بعد از کلیک بر روی دکمه “سعی کنید رایگان” در صفحه اصلی ، به صفحه نمایش داده می شوید که می توانید مدت زمان خود را انتخاب کرده و اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. همچنین می توانید نامه الکترونیکی و رمز عبور خود را وارد کنید یا با گزینه های اجتماعی وارد شوید ، گرچه ما آن را توصیه نمی کنیم برای موارد خصوصی. 

غاز-vpn پرداخت

این تنها کاری است که برای ثبت نام باید انجام دهید. بعد از اینکه تأیید پرداخت را انجام دادید ، Goose VPN شما را به یک صفحه بارگیری هدایت می کند ، که نصب کننده ها و راهنماهای نصب را برای بسیاری از سیستم عامل های Goose VPN پشتیبانی می کند.

غاز VPN بارگیری

صفحه بارگیری زیادی برای ارائه دارد. برای بیشتر افراد ، بارگیری نصاب برای macOS یا ویندوز کافی است ، اما اگر می خواهید یک نصب غیر معمولی انجام دهید – مثلاً روی روتر بگویید – Goose VPN را نیز پوشانده اید. حتی نسخه های قدیمی تر ویندوز با راهنماهای راه اندازی PPTP و L2TP پوشانده شده است.

غاز-vpn-بررسی-بارگیری-صفحه

نصب سریع انجام می شود و Goose VPN سؤالات متداول را برای سکویی که در هنگام اتمام کار از آن استفاده می کنید ارائه می دهد. پس از اتمام کار ، غاز بلافاصله پرتاب می شود ، و نکاتی را برای شروع کار ارائه می دهد. 

همه چیز درباره روند تنظیم Goose VPN روان است. تعداد قابل توجهی از صنایع دستی وجود دارد ، اما این روند مانند روند PureVPN با آن پیش نمی رود. درعوض ، فقط اطلاعات كافی برای كسانی كه به آن نیاز دارند ، ارائه می شود. برای کسانی که نمی کنند ، آسان است به سرعت از طریق رابط کاربری و راهنمای راه اندازی پرش کنید. 

غاز VPN ورود

پس از نصب برنامه ، می توانید وارد سیستم شوید. مانند هنگام ثبت نام ، می توانید با استفاده از Facebook یا Google وارد سیستم شوید ، اگرچه احتمالاً بهترین راه این است که با یک آدرس و رمز عبور ایمیل بچسبید. پس از اتمام کار ، غاز شما را وارد برنامه می کند ، یک سرور پیشنهادی و یک نمای نقشه عملاً بی فایده. 

غاز-vpn-بررسی-برنامه

شما نمی توانید از نقشه برای انتخاب مکانهای سرور مانند شما با NordVPN استفاده کنید (بررسی NordVPN ما را بخوانید). در واقع ، از آنچه می توانیم بگوییم ، نقشه کاری نمی کند. حتی پس از اتصال به سرور در ایالات متحده ، نقشه همچنان اروپا را به همراه کپی رایت یک ساله نشان داد. 

نقشه لازم نیست ، هر چند. در صفحه اصلی ، می توانید ببینید که آیا به سیستم متصل هستید ، به چه سرور وصل شده اید و پروتکل مورد نظر را استفاده می کنید. هنگامی که ما آن را آزمایش کردیم ، غاز به صورت IKEv2 پیش فرض کرد ، که در بخش “امنیت” در زیر بیشتر می خواهیم صحبت کنیم.

سوئیچینگ سرورها ساده است و غاز به شما امکان می دهد گزینه های “مورد علاقه” را از لیست کشویی انتخاب کنید. بیشتر سرورها با نماد P2P مشخص شده اند که برای تورنت مناسب هستند. به همین ترتیب ، یک زن و شوهر از گزینه ها با نماد “پخش” مشخص شده اند ، که نشان می دهد باید از آنها برای پخش استفاده شود. 

تنظیمات غاز VPN

تنظیمات غاز VPN ، که می توانید با کلیک روی نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت راست ، به آنها دسترسی پیدا کنید ، حداقل هستند. شما می توانید سوئیچ kill و حفاظت نشت DNS را فعال کنید – دو تنظیم که بصورت پیش فرض غیر عادی غیرفعال هستند – همچنین پروتکل خود را تغییر دهید ، اما اینگونه است. مفیدترین کاری که صفحه تنظیمات به شما امکان می دهد ارسال اطلاعات اشکال زدایی به تیم پشتیبانی است. 

غازها-vpn-بررسی-تنظیمات

سرعت

غاز VPN آن را به سریعترین لیست VPN ما تبدیل نکرد ، هرچند ممکن است. مشکلی که در غاز VPN وجود دارد ، سرعت آن نیست ، بلکه قوام آن سرعت است. هیچ کرایتی و دلیلی با نرخ هایی که ذکر کردیم وجود ندارد ، با مکان هایی که خیلی دورتر از سرورهای واقع در کنار جاده عمل می کنند.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)889.1721.34
جریان ایالات متحده6350.219.38
بریتانیا11336.3814.05
کانادا P2P3637.7520.69
ژاپن P2P17780.5119.99
استرالیا22435.5720.83

اگرچه غاز VPN به طور پیش فرض در IKEv2 قرار گرفت ، ما به دلیل انجام آزمایش ، همانطور که با تمام VPN ها انجام می دهیم به OpenVPN تغییر دادیم. غاز بین UDP و TCP گزینه ای به شما نمی دهد ، بنابراین هر آنچه که تصمیم گرفتیم استفاده کند همان چیزی است که ما با آن آزمایش کردیم. براساس نتایج ، گمان می کنیم از UDP استفاده کند. 

غاز سریع در سراسر تخته قرار گرفت و در طول آزمایش 30 مگابیت در ثانیه در شمال ماند. اگرچه عجیب است ، ما عملکرد بسیار بهتری در ژاپن نسبت به آنچه در ایالات متحده شاهد بودیم بود. ما ایالات متحده را با استفاده از سرور غیر جریان دوباره امتحان کردیم ، و اگرچه سرعت بارگیری بهبود یافته است ، اما هنوز کندتر از ژاپن بود.

اگرچه میزان بارگیری متناقض بود ، تأخیر نبود. همانطور که انتظار می رود غاز VPN در زمان تأخیر افزایش پیدا کرد ، همانطور که انتظار می رود از محل آزمایش خود حرکت کنیم ، اما نسبتاً سریع در سراسر صفحه ماندیم. در واقع ، نتایج شایسته بهترین VPN ما برای راهنمای بازی هستند. 

خطاهای سرور غاز VPN

در طول آزمایش ، ما با چندین خطای سرور مواجه شدیم. غاز VPN از اتصال به سرورهای خاص – به عنوان مثال یكی از UK در حال پخش یكی ، امتناع می ورزد – و با راه اندازی مجدد برنامه ، می توانیم متصل شویم اما هیچ وب سایت را بارگیری نكنیم.. 

اگرچه تغییر به سرور دیگر آسان است ، ما می خواستیم خطاها را یادداشت کنیم. اگر مکان خاصی که به دنبال آن هستید ، ممکن است بتوانید با موضوعات مشابه روبرو شوید ، بنابراین این را به خاطر بسپارید. به نظر می رسد که فقط در هنگام تعویض مکان بعد از اینکه ما قبلاً به هم وصل شدیم رخ می دهد.

امنیت

غاز VPN مطابق با استانداردهای صنعت در امنیت VPN عمل می کند ، و رمزگذاری AES-256 را با OpenVPN ارائه می دهد. با این حال ، OpenVPN به طور پیش فرض فعال نیست. با استفاده از پروتکل اتوماتیک ، Goose VPN بین اتصال IKEv2 و L2TP روی اتصال مستقر در ایالات متحده آمریکا پرش کرد. اگرچه IKEv2 قابل دفاع است ، اما L2TP چنین نیست. 

همانطور که در تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما و توضیحات رمزگذاری مشاهده می کنید ، L2TP چیزهای لازم برای امنیت کامل اتصال شما ندارد. با استفاده از آن پروتکل ، اتصال شما به راحتی در کشورهایی با سانسور دقیق مانند چین قابل تشخیص است (بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای چین بخوانید). 

OpenVPN در دسترس است ، اگرچه غاز VPN اجازه نمی دهد TCP و UDP را به عنوان پروتکل حمل و نقل خود انتخاب کنید. علاوه بر این ، هیچ گزینه OpenVPN محصور شده مانند VyprVPN وجود ندارد (بررسی VyprVPN ما را بخوانید). 

امنیت غاز VPN بد نیست ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که آن را به درستی پیکربندی کنید تا محافظت شود. با توجه به نکته مثبت ، غاز VPN سازگار با تورنت است ، اگرچه در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای تورنت جایگاهی کسب نکرد.

ما برای نشت DNS با استفاده از IKEv2 و OpenVPN آزمایش کردیم ، زیرا آخرین باری که غاز را آزمایش کردیم ، IKEv2 درخواستهایی مانند دیوانه به بیرون درز کرد. این بار ، IKEv2 و OpenVPN خوشبختانه با صدا بودند که تنها درخواست DNS در IP VPN نشان داده شده است. 

حریم خصوصی

غاز VPN خط مشی بدون گزارش را حفظ می کند. این شرکت در خارج از هلند مستقر است و اگرچه بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را ندارد ، اما بهتر از اکثر کشورها بهتر است ، همانطور که در راهنمای سانسور اینترنتی ما مشاهده می کنید. صرف نظر از این ، غاز VPN هیچ کاری برای نظارت بر دولت هلند ندارد. 

اول ، هرچند ، شبکه سرور. برخلاف VPN هایی که از سرورهای مجازی یا اجاره ای استفاده می کنند – برای نمونه ای از آن ، بررسی HideMyAss را بخوانید – شبکه سرور Goose VPN متعلق به Goose BV ، شرکت پشتیبان Goose VPN است. این بدان معنا نیست که لازم نیست نگران چرت زدن شخص ثالث باشید. 

در مورد آنچه غاز VPN جمع آوری می کند ، اطلاعات حداقل است. آدرس ایمیل شما هنگام ثبت نام و همچنین آدرس IP که هنگام ورود به وب سایت استفاده کرده اید ضبط می شود. هنگام استفاده از خدمات ، هیچ چیزی وارد سیستم یا نظارت نمی شود. آدرس IP ، درخواستهای DNS و سابقه وب سایت شما حتی به طور موقت در حافظه سیستم ذخیره نمی شوند. 

در صورت نیاز به غاز هر آنچه را که در آن ثبت شده بود تحویل دهد ، نشان می دهد که شما برای یک حساب کاربری ثبت نام کرده اید. هیچ چیز در مورد استفاده شما ذکر نشده است. تنها استثناء در کل استفاده از پهنای باند شما است که به منظور اجرای سیاست استفاده منصفانه جمع آوری شده است. 

حتی با این وجود ، به هیچ وجه نمی توان فعالیت آنلاین شما را هنگام استفاده از غاز VPN به شما گره زد. اطلاعات جمع آوری شده – آدرس ایمیل شما هنگام ثبت نام و استفاده از پهنای باند شما هنگام استفاده از سرویس ، تهدیدآمیز نیستند ، به این معنی که غاز VPN برای استفاده بی خطر است. 

عملکرد جریان

علیرغم استفاده از سرورهای اختصاصی جریان ، Goose VPN نمی تواند بهترین VPN ما را برای راهنمای پخش ایجاد کند. مهم نیست که به چه سرور وصل شده ایم یا از چه پروتکی استفاده می کنیم ، غاز VPN مسدود شد. متأسفانه ، سرورهای “جریان” مانند گزینه های کندتر برای سایر سرورهای یک مکان خاص به نظر می رسند. 

Hulu و iPlayer بی بی سی سریع کار کردند ، همانطور که آمازون نخست ویدیو ، Goose VPN را نیز سریع انجام داد. در حقیقت ، آمازون قبل از تلاش برای بارگیری هر محتوا ، متوجه شد که ما از VPN استفاده می کنیم. اگر به آن سیستم عامل ها علاقه دارید ، حتما بهترین VPN ما را برای Hulu ، بهترین VPN برای iPlayer BBC و بهترین VPN برای راهنماهای Amazon Prime Video بخوانید. 

غاز VPN Netflix

آخرین باری که Goose VPN را آزمایش کردیم ، توانستیم به طور مداوم به Netflix دسترسی پیدا کنیم ، هرچند که با سرعت نسبتاً کند. این بار در اطراف ، Netflix به طور مداوم مسدود شده بود ، و همیشه منجر به خطای پراکسی وحشتناک می شد. اگر این سکویی است که بعد از آن هستید ، بهترین راهنمای VPN ما را برای Netflix بخوانید.

مکان سرور

غاز VPN مشخص نمی کند که چه تعداد سرور در اختیار دارد ، به سادگی در صفحه سؤالات متداول می گوید که “دائما در جستجوی سرورهای جدید و سریعتر برای افزودن است.” با این وجود ، می توانیم بگوییم که در زمان نوشتن ، 33 مکان در 26 کشور وجود دارد که ایالات متحده ، انگلیس ، هلند ، دانمارک ، فرانسه و آلمان مکان های مختلفی دارند.. 

گسترش فوق العاده نیست (و این یکی از دلایلی است که باعث شده بهترین لیست VPN ما برای لیست اسکایپ نباشد) ، اما Goose VPN می گوید که به راحتی و به درخواست مشتری می تواند سرورهای جدید را به راحتی در عرض چند روز مستقر کند. این نشان می دهد که سرورهای تازه مستقر یا اجاره ای یا مجازی هستند ، زیرا ما مشکوک نیستیم که یک تکنسین از غاز به صورت جسمی به هر مکانی که درخواست شود سفر می کند. 

مشخص نیست مکانهایی که غاز در حال حاضر دارای مجازی یا فیزیکی است یا خیر. بر اساس نتایج سرعت نامنظم ما ، ما قصد داریم بگوییم حداقل برخی از مکان ها مجازی هستند ، اگرچه ما راهی برای تأیید این امر نداریم.

خدمات مشتری

یافتن پشتیبانی با Goose VPN بسیار ساده است. در صورت مشاهده خطای فنی ، می توانید اطلاعات اشکال زدایی خود را ارسال کنید ، همچنین پیوندی به صفحه سؤالات متداول پیدا کنید. بهترین مکان برای یافتن پشتیبانی ، در داشبورد حساب شماست. 

با کلیک بر روی برگه “پشتیبانی / سؤالات متداول” در داشبورد حساب خود ، شما را به لیست طولانی مقالات پایه دانش سوق می دهد. غاز VPN هیچ سنگی نساخته و حتی دنیاترین موضوعات را نیز پوشش نمی دهد. یعنی اگر بتوانید مقالات را بارگیری کنید. 

غاز-vpn-بررسی-داشبورد-دانش پایه

در پایگاه دانش داشبورد – که متفاوت از پایه دانش واقعی است ، همانطور که در یک دقیقه خواهیم دید – بسیاری از مقاله ها از بارگیری خودداری می کنند. اگرچه چند مورد برای بارگذاری وجود داشتیم ، اکثر مقاله ها به فهرست مقالات هدایت می شوند ، که نگران کننده است. 

حتی ناامید کننده تر این است که غاز VPN از دانش بنیادی بسیار بهتری برخوردار است که از وب سایت اصلی قابل دسترسی است. مقالات بیشتر با تفکر در دسته بندی ها قرار می گیرند ، و حتی اگر می خواهید مستقیم به غاز دسترسی پیدا کنید ، حتی یک فرم تماس نیز وجود دارد.

غاز-vpn-بررسی-دانش پایه

متأسفانه ، ایمیل تنها مسیر تماس است. غاز VPN پشتیبانی تلفن یا گفتگوی زنده ارائه نمی دهد ، که شرم آور است. علاوه بر این ، هیچ انجمن کاربر ، Subreddit یا حساب توییتر وجود ندارد که راه هایی را که از طریق آنها می توانید پشتیبانی دریافت کنید محدود کنید.. 

حکم

غاز VPN گزینه بدی برای اکثر افراد نیست. به سرعت متصل می شود ، در مسافت های طولانی سریع می ماند و با یک سیاست عدم ورود به سیستم همراه می شود. با این وجود فقدان ویژگی به این معنی است که گزینه مناسبی برای پیکربندی های تخصصی نیست. اگرچه قیمت مناسب است ، خدمات دیگری نیز وجود دارد که با همان نرخ بیشتری قیمت بیشتری ارائه می دهند. 

نظر شما در مورد Goose VPN چیست؟ آیا قرار است از آزمایش 30 روزه رایگان استفاده کنید؟ درمورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم. 

سؤالات متداول غاز VPN

 • نحوه بازپرداخت غاز VPN

  غاز VPN 30 روز ضمانت برگشت پول را می دهد ، بدون سوالی پرسیده نمی شود. با این حال ، فقط اگر کمتر از 100 مگابایت داده استفاده کرده باشید ، فقط ارائه می شود. به گفته این ، هر طرح با یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان ارائه می شود.

 • غاز VPN چقدر خوب است?

  غاز VPN یک سرویس خوب و با قیمت مناسب است. استفاده سریع و آسان است ، اگرچه می توانید در همان جای دیگر ویژگی های بیشتری را با همان قیمت بدست آورید.

 • نحوه پایان آزمایش آزمایشی غاز VPN

  می توانید نسخه آزمایشی Goose VPN رایگان خود را از داشبورد حساب خود پایان دهید. پس از ورود به سیستم ، روی “نمایه من” کلیک کرده و سپس “اشتراک خود را لغو کنید” اگر در دوره آزمایشی باشید ، هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map