بررسی VeePN – سرعت خوب ، امنیت بد – بروزرسانی شده به سال 2020

بررسی VeePN

به نظر می رسد VeePN تازه وارد بازار VPN است ، و گرسنه از تصاحب آن سر و کار دارد. سرعت و ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما برخی از مشکلات جدی امنیتی و خدمات ضعیف مشتری آن را از قسمت های برتر نگه می دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در مورد VeePN را بخوانید.

بهترین-VPN-بررسی

در بازاری به اندازه اشباع شبکه های خصوصی مجازی ، هر تازه وارد اثبات زیادی دارد. VeePN یکی از این شرکت هاست و با کمال تعجب ، پیشنهادات زیادی دارد.

این خودرو سرعت بالا و قیمت مناسب دارد ، خصوصاً برای افرادی که برای چندین سال ثبت نام می کنند. مشتری تمیز و آسان برای استفاده است. به علاوه ، VeePN یکی از نژادهای در حال مرگ است که بیت کوین را می پذیرد و سیاست حفظ حریم خصوصی را به مشتریان ارائه می دهد.

به گفته این ، نقاط ضعف عمده ، از جمله نشت IP و تکرار سرویس های بی پاسخ به مشتری ، مانع از ایجاد آن در لیست بهترین VPN ما شده است. اگرچه VeePN از پایه و اساس محکمی برخوردار است ، اما قبل از تبدیل شدن به گزینه رقابتی ، خیلی چیزها باید برطرف شوند.

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

ویژگی های ارائه شده توسط VeePN پراکنده هستند اما مهمترین پایه ها را پوشش می دهند. یک سوئیچ kill و همچنین تنظیماتی برای شروع مشتری در بوت و اتصال به محض شروع مشتری وجود دارد. این سه ویژگی برای امنیت خوب اساسی است و برای هر VPN ضروری است. 

همچنین مهمترین سیستم عامل ها از جمله macOS ، Windows ، iOS و Android را در بر می گیرد. افزونه Google Chrome نیز وجود دارد ، و از نگاه وب سایت ، برنامه هایی برای گسترش لیست سیستم عامل های پشتیبانی شده با پسوند برای Mozilla Firefox ، Opera ، Linux و حتی Apple TV وجود دارد..

VeePNOS

VeePN را نمی توان در روترها نصب کرد ، اما به نظر می رسد برنامه هایی برای افزودن این ویژگی وجود دارد. اگرچه مشتری اساسی ترین ویژگی ها را پوشش می دهد ، بسیاری از زنگ ها و سوت هایی که سایر ارائه دهندگان VPN ارائه می دهند از کار خارج شده اند..

VeePN Kill Switch و Split Tunneling

اگر سوئیچ kill باعث شود و اتصال شما از بین برود ، نمی توانید VPN را دوباره وصل کنید. همچنین راهی برای تنظیم شبکه های قابل اعتماد وجود ندارد تا بتوانید از WiFi منزل خود به طور عادی اما WiFi عمومی با VPN استفاده کنید. 

همچنین فاقد مسدود کننده نرم افزارهای مخرب است ، اما ما پیشنهاد می کنیم علاقه مندان به جای این که به دنبال راه حل یکپارچه VPN باشند ، به لیست بهترین نرم افزارهای ضد ویروس خود بپردازند..

سرانجام ، VeePN تونل زنی اسپلیت را از دست داده است ، این یک ویژگی مفید است که بسیاری از VPN ها از آن برخوردار نیستند. این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که کدام برنامه ها از اتصال VPN محافظت شده استفاده می کنند و کدام یک از اتصال سریعتر اینترنت محافظت نشده استفاده می کنند. اگر این ویژگی مورد علاقه شما است ، ما پیشنهاد می کنیم برای مطالعه درباره ادغام عالی تونل زنی تقسیم آستریل به آستریل بروید.. 

VeePN تازه وارد در بازار است و به نظر می رسد برنامه هایی برای گسترش قابلیت های آن وجود دارد ، اما در حال حاضر ، تنها اساسی ترین ویژگی ها را پوشش می دهد.

بررسی اجمالی ویژگی های VeePN

قیمت گذاری

VeePN فقط یک طرح را در سه بازه زمانی ارائه می دهد: ماهانه ، سالها یا پنج سال. قیمت گذاری ماهانه در مقایسه با بیشتر ارائه دهندگان استاندارد است در حالی که برنامه های یک ساله و پنج ساله پس انداز قابل توجهی را ارائه می دهند.

در مقایسه با گزینه ارزش کلاسیک مانند Windscrib ، که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بررسی ما در Windscrib بخوانید ، گزینه های ماهانه و سالانه خیلی چشمگیر نیستند. این برنامه پنج ساله برای کسانی که می خواهند برای دراز مدت ثبت نام کنند ، گزینه ای قدرتمند است.

اشتراک VeePN حداکثر 10 اتصال همزمان را پشتیبانی می کند و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد. 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد ، اما متأسفانه آزمایشی رایگان وجود ندارد. اگر علاقه دارید که یک VPN را بطور رایگان امتحان کنید ، بهترین گردآوری خدمات رایگان VPN ما را بخوانید.

VeePN مهمترین شکل پرداخت از جمله کارت های اعتباری ، پی پال ، Paymentwall ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را پوشش می دهد. ارائه دهندگانی که رمز ورود را قبول می کنند بسیار نادر می شوند ، اما در مورد پرداخت ناشناس ، هیچ کس دیگری نیست ، مگر اینکه با پول نقدی پرداخت کنید ، که چند ارائه دهنده ارائه می دهند ، از جمله مالولاد (بررسی مولود ما را بخوانید).

راحتی در استفاده

وقتی نوبت به طراحی یک رابط کاربر پسند می رسد ، به نظر می رسد ارائه دهندگان VPN بیشتر و بیشتر صفحاتی را از کتاب ExpressVPN دریافت می کنند ، که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید. VeePN طرح مشابهی با ExpressVPN دارد به این دلیل که اساسی ترین اطلاعات را در صفحه اول مشتری نشان می دهد.

VeePNClient

در وسط پنجره یک دکمه پاور وجود دارد که شما را به VPN وصل می کند. در زیر آن خط متنی وجود دارد که نشان می دهد شما به هم متصل هستید یا خیر. در زیر نشانگر اتصال ، به شما نشان می دهد که به کجا می خواهید وصل شوید و با کلیک بر روی آنجا لیستی از سرورها که به خوبی سازمان یافته و جستجو آسان هستند باز می شود.

تنظیمات VeePNSet

با کلیک بر روی سه خط در بالا سمت چپ ، می توانید منوی تنظیمات را باز کنید ، همانطور که در بخش “ویژگی ها” اشاره کردیم بی ثمر است. به گفته این ، این برنامه به خوبی تنظیم شده است و پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید را آسان می کند. برخی از توضیحات پروتکل ها عجیب و غریب هستند.

به عنوان مثال ، تحت VeePN Smart TCP ، می گوید: “به احتمال زیاد عملکرد سرعت و امنیت است” ، که سرنخ هایی راجع به آنچه انجام می دهد نیست. ما با دقت بیشتری به گزینه های پروتکل در قسمت “امنیت” نگاه خواهیم کرد ، اما در کل این تنها شکایتی است که می تواند علیه مشتری VeePN مطرح شود. 

VeePN پروتکل ها
وب سایت نیز به خوبی و آسان برای استفاده ارائه شده است. این کار خوب است که شما را در آن جا قرار دهید که بتوانید مشتری را بارگیری کنید ، حساب خود را مدیریت کنید یا اشتراک جدیدی را نصب کنید..

سرعت

برای اطمینان از اینکه آزمایش ما در هنگام انتخاب چندین پروتکل سازگار است ، همیشه از OpenVPN استفاده می کنیم. در حالی که تست VeePN را با استفاده از پروتکل OpenVPN انجام می دادیم ، ما از سرعت مورد نظر خود تحت تأثیر قرار می گرفتیم.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)1572.065.75
ایالات متحده1970.965.61
بریتانیا9369.145.61
ژاپن17769.454.36
سوئیس10471.085.63
آفریقای جنوبی28143.873.14

چه اتصال به سرور نزدیک و چه از راه دور ، عملکرد سازگار بود و ما اکثر سرعت بارگیری پایدار خود را حفظ کردیم. تنها سروری که مطابق با سایرین انجام نداد ، آفریقای جنوبی بود که فقط حدود 60 درصد از سرعتی که سایر سرورها به دست آوردند.

زمان پینگ نیز خوب بود و همانطور که انتظار می رفت بسته به فاصله بین ما و سرور افزایش پیدا کرد. 

هنگامی که زمان استفاده از VPN فرا رسید ، آن را به خوبی انجام داد و همچنین عددی که روی کاغذ دریافت کردیم نشانگر آن بود. همه چیز سریع بارگیری شد و وب سایت ها احساس پاسخگویی کردند.

با این نوع عملکرد ، VeePN می تواند خود را در سریعترین لیست VPN ما ببیند ، اما زمان می گوید که آیا تازه وارد با حفظ پایگاه کاربر خود ، سرعت خود را برای حفظ آن سرعت ها در اختیار دارد یا خیر.. 

امنیت

امنیت VPN مهمترین جنبه هر سرویس است ، و یک سوراخ در مورد VeePN وجود دارد. در حین آزمایش نشت DNS ، فهمیدیم که درخواستهای DNS از سرورهای ISP محلی و به سرورهای Cloudflare در محلی که مطابق آن باید وصل می شوند ، هدایت می شوند ، اما آدرس IP ما هنوز قابل مشاهده بود. 

ما با استفاده از OpenVPN در چندین سرور ، نشت را آزمایش کردیم و متوجه شدیم که با وجود VPN با استفاده از سرورهای DNS که در محلی بودیم که به آن وصل می شویم ، در مکان واقعی ایالات متحده آمریکا ظاهر می شویم.. 

این موضوع با پروتکل های دیگر نیز ادامه داشت. گرچه OpenVPN یک پروتکل عالی است و VeePN در وب سایت خود می گوید از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند ، که از بالاترین سطح امنیتی برخوردار است ، مسئله نشت IP یک آسیب پذیری بزرگ است. این باعث کاهش امنیت VeePN می شود زیرا وب سایت ها هنوز هم می توانند مکان واقعی شما را ببینند و شما را با استفاده از آدرس IP شما در سراسر وب ردیابی کنند.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری VeePN مختصر است و یک روش فهم آسان برای کاربران می دهد تا ببینند چه اطلاعاتی ثبت نشده است و چه اطلاعاتی نگهداری می شود. 

VeePN سیاست عدم ورود به سیستم دارد. این بدان معناست که سابقه مرور ، آدرس IP ، نمایش داده شدگان DNS ، ابرداده دستگاه یا ابرداده دیگری را ثبت نمی کنید. اگرچه برخی از اطلاعات را جمع آوری می کند.

برای ایجاد حساب کاربری ، باید آدرس و نام ایمیل خود را وارد کنید. به گفته شما ، می توانید از یک آدرس ایمیل پرتاب استفاده کرده و یک نام را تشکیل دهید. وقتی با پرداخت cryptocurrency جفت می شوید ، این امر باعث می شود شما به طور ناشناخته با VeePN ناشناس شوید.

علاوه بر این ، در صورت افتتاح بلیط خدمات به برخی از راه های تماس مورد نیاز خواهید بود و در صورت خرابی نرم افزار می توانید برخی از اطلاعات را به VeePN ارسال کنید. اگرچه این اطلاعات به حساب شما مرتبط نیستند و در حال شناسایی نیستند. 

سرانجام ، هنگام مراجعه به وب سایت VeePN ، برخی از اطلاعات از طریق کوکی ها جمع آوری می شوند. مواردی از قبیل تعداد صفحات مشاهده شده و مدت زمان حضور در وب سایت تحت نظر قرار می گیرند و از این اطلاعات برای بهبود وب سایت استفاده می شود. متأسفانه ، این عمل عملاً غیرقابل اجتناب از طریق اینترنت است.

عملکرد جریان

به دلیل آنچه که ما با نشت IP در بخش “امنیت” دیدیم ، انتظار داشتیم که رفتارهای عجیب و غریب از VeePN را هنگامی که ما سرویسهای پخش را امتحان می کنیم ، انجام دهیم و همین مورد. 

ما ابتدا iPlayer بی بی سی را امتحان کردیم که بسیار خوب عمل کرد و سریع و پاسخگو احساس شد. سپس ، Netflix را امتحان کردیم ، که آن هم کار کرد. این کار همچنان به کار خود ادامه داد که ما در انگلستان و آفریقای جنوبی از سرورها استفاده می کردیم ، اما باعث می شد که در کشورهای دیگر کار نکنیم یا اینکه فقط برای ما کار می کند ، زیرا ما در ایالات متحده هستیم و نتفلیکس به دلیل IP می توانست چنین چیزی را ببیند. نشت. 

Amazon Prime Video همین داستان بود. این کار چه به سرور ایالات متحده ، چه سرور UK یا هر سرور دیگری متصل باشد ، کار می کند. این باعث می شود فکر کنیم Netflix و Amazon Prime Video فقط به ما اجازه تماشای مطالب را بدهند زیرا آنها می دانستند که ما در ایالات متحده هستیم ، صرف نظر از اینکه VPN به کجا وصل می شود.

از طرف دیگر ، Hulu کار نمی کند ، حتی زمانی که ما به سرورهای ایالات متحده متصل شدیم. اگر این اولویت است بهترین VPN ما را برای Hulu بررسی کنید.

اگرچه عملکرد جریان VeePN خوب بود و همه چیز بدون تاخیر قابل توجه بارگذاری می شود ، اما ما درباره این مسئله که VPN گزینه خوبی برای کسانی است که به دلیل رفتار عجیب و غریب خود به دنبال جریان محتوای جغرافیایی هستند گزینه خوبی است..

اگر به دنبال یک VPN هستید که بتواند در VPN هر سرویس پخش جریانی نفوذ کند ، راهنمای ما در مورد نحوه ضرب و شتم ممنوعیت VPN Netflix را بررسی کنید.

مکان سرور

VeePN دارای 2500 سرور گسترده در 50 مکان است. این یک شماره سرور چشمگیر است ، به ویژه برای یک تازه وارد. در حقیقت ، حتی با ارائه دهندگان رده بالا نیز رقابت می کند ، همین امر باعث می شود فکر کنیم برخی از سرورها مجازی هستند. این بدان معنی است که ممکن است به اندازه پهنای باند پهنای باند در دسترس نباشد ، اما این فقط یک ظن است. 

انتخاب مکانها نیز مناسب است. همه مناطق بزرگ تحت پوشش جغرافیایی از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، ژاپن و آلمان تحت پوشش قرار گرفته اند. در آفریقا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، آسیا و اقیانوسیه سرور وجود دارد ، بنابراین مکانها در سطح جهانی به خوبی توزیع می شوند.

با 2.500 سرور ، VeePN آماده توسعه جدی است ، به این معنی که سرعتی که دیدیم به زودی کم نمی شود..

خدمات مشتری

در صفحه اصلی وب سایت خود ، VeePN ادعا می کند که پشتیبانی 24/7 چند زبانه دارد. در سمت راست پایین وب سایت ، حباب متن وجود دارد که تصور می کند منجر به یک گپ زنده می شود. در طی چند روز که ما وب سایت را رصد کردیم ، هرچند ، آن حباب همیشه دریچه ای را باز می کرد که می گوید عوامل در دسترس نیستند و ما نیاز به ارسال پیام داریم.

اعتبار ادعای پشتیبانی 24/7 را زیر سوال می برد. نکته مهم دیگر این است که ما پیام هایی را برای کارمندان پشتیبانی ارسال کرده ایم و در مورد نوشتن این مقاله ، ما پس از 48 ساعت پاسخی دریافت نکردیم. 

VeePNSupport

همچنین یک پایگاه دانش وجود دارد که به بسیاری از مهمترین و متداول ترین سؤالاتی که پرسیده می شود پاسخ می دهد ، اما در مقایسه با موضوعات گسترده تر که توسط بسیاری از رقبا پوشیده می شود ، کم خونی است. در حالت ایده آل ، با افزایش بلوغ خدمات می توان سرعت و پشتیبانی آهسته دانش بنیان را با گذشت زمان پر کرد ، اما پشتیبانی مشتری از وضعیت فعلی خود فاقد است..

حکم

گرچه VeePN پایه و اساس قوی دارد و سرعت و سیاست محرمانه محرمانه ای را ارائه می دهد ، اما در مناطق کلیدی فاقد آن است. نشت IP نگران کننده است ، عملکرد جریان کاملاً مطلوبی است و پشتیبانی مشتری دلخواه زیادی را برای شما باقی می گذارد. 

اگرچه می تواند در صنعت VPN به یک نیروگاه تبدیل شود ، اما راه درازی در پیش دارد. اگر شما علاقه مند به خواندن بررسی های بیشتر برای دیدن آنچه که یک VPN نیروگاه به نظر می رسد ، بررسی های دیگر ما را بررسی کنید ، مکان خوبی برای شروع ممکن است بررسی NordVPN ما باشد.

اگر VeePN را امتحان کرده اید ، دوست داریم در نظرات در مورد آن بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me