TotalVPN Review 2020 • آیا واقعاً بهترین VPN است؟

بررسی TotalVPN

روشهای بد صورتحساب و بارهای زیادی از شکایات کاربر. از این سرویس خودداری کنید.


بررسی اجمالی TotalVPN

www.expressvpn.com را ببینید

ویژگی های TotalVPN

منوی تنظیمات TotalVPN

TotalVPN مشتری

دستگاه های پشتیبانی شده TotalVPn

قبلی

بعد

TotalVPN ارائه دهنده خدمات جدید VPN در بلوک است ، و آنها با سرعت بالایی در حال رشد هستند.

آنها در واقع از بسیاری جهات خدمات بیش از حد کافی دارند – و لازم است ، زیرا آنها با غول های صنعت رقابت می کنند.

اما اجازه ندهید سن جوانی شما را فریب دهد. من در ابتدا به شک و تردید مشکوک شدم ، اما وقتی خدمات آنها را امتحان کردم خوشحال شدم.

آنها مانند سایر خدمات ، به کاربران کمک می کنند تا آدرس IP خود را نقاب کنند و انتقال داده ها را رمزگذاری کنند تا سازمان های دولتی و هکرها نتوانند داده های شما را دزدی کنند. آنها می توانند به رفع انسداد محتوای محدود جغرافیایی کمک کنند ، اما ممکن است برای کاربران بین المللی ، شهروندان کشورهای کوچک و مسافران مناسب نباشد زیرا شبکه آنها در مقایسه با سایر خدمات بالغ نسبتاً اندک است..

با این گفته ، تعجب آور است که خدمات آنها چقدر جالبه. رابط کاربری همانند وب سایت تمیز است ، و آنها سرویس کاملی را ارائه داده اند که نیازهای اکثر کاربران را برآورده می کند.

برای درک بهتر این سرویس جدید ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به ویژگی های آنها بیندازیم.

صفحه اصلی بررسی TotalVPN

قیمت گذاری & امکانات

به نظر می رسد همه چیز درباره TotalVPN بسیار ساده ساخته شده است. به جای سیستم قیمت گذاری و بسته بندی پیچیده ، کاربران فقط باید یکی از دو گزینه را انتخاب کنند: رایگان یا پرداخت. نسخه رایگان واقعاً تنها راهی برای آزمایش خدمات آنهاست ، زیرا محدودیت های سختی دارد. محدودیت ها شامل امکان اتصال به 3 مکان ، محدوده پهنای باند و انتقال داده ها و تنها 1 اتصال دستگاه فعال است.

به گفته این ، بسیاری از ارائه دهندگان وجود دارند که حتی یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهند. کاربرانی که می خواهند خدمات خود را خریداری کنند فقط باید 4.99 دلار در ماه پرداخت کنند. برنامه پرداخت شده به کاربران اجازه می دهد تا به کلیه مکان ها (در حال حاضر 30+ مکان جهانی) ، بدون پهنای باند یا محدودیت داده ها ، 3 اتصال همزمان و یک سرویس پروکسی متصل شوند..

و این هیچ اشتراک طولانی مدت با زنگ ها و سوت های اضافی وجود ندارد – فقط برنامه رایگان یا برنامه ماهانه. و حتی اگر آنها یک تجارت جوان هستند ، آنها سرورهایی را در همه مناطق معروف جغرافیایی از جمله:

 • ایالات متحده آمریکا
 • اروپا
 • جنوب شرقی آسیا
 • هنگ کنگ  
 • بوینس آیرس
 • آفریقا

آنها همچنین با تمام ویژگی هایی که کاربران از آنها به عنوان استاندارد از یک ارائه دهنده خدمات صحیح VPN انتظار دارند ، کار خوبی را انجام می دهند.

آنها در تمام سیستم عاملهای اصلی از جمله Windwos ، Mac OS X ، iPhone ، iPad ، Android Tablet ، Android در دسترس هستند و حتی روی یک برنامه برای Chromebook کار می کنند. علاوه بر این ، آنها پشتیبانی 24/7 مشتری (که بعدا در مورد آنها بحث خواهیم کرد) دارند. و مانند سایر ارائه دهندگان ، آنها دارای 99.99٪ ضمانت به موقع هستند – به این معنی که سرورهای آنها در تمام وقت صرفه جویی می شوند برای اینکه یک مشکل فنی در اینجا و آنجا داشته باشید.

و اگر مشکل فنی داشته باشند ، در یک مکان یا گروه کوچک سرورها جدا می شوند. به سادگی قابل قبول نیست که همه سرورهای مورد نظر خود را پایین بیاورند. این ضمانت بسیار استاندارد است ، اما شما تعجب می کنید که چگونه بسیاری از سرویس ها به درستی برای ظرفیت برنامه ریزی نمی کنند. علاوه بر این ، آنها از همه جدیدترین و بهترین الگوریتم های رمزگذاری استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که داده های کاربران غیرقابل نفوذ هستند زیرا در حال انتقال از رایانه کاربر به سرور VPN است.

گزینه های اتصال شامل PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و IkeV2 است. اگرچه ممکن است این فوق العاده به نظر برسد ، در حال تبدیل شدن به یک هنجار است و هر ارائه دهنده صالحی این گزینه های اتصال را ارائه می دهد. با این حال ، حتی اگر آنها PPTP را به عنوان گزینه اتصال ارائه می دهند ، توصیه می کنیم کاربران از استفاده از این پروتکل خودداری کنند. این تنها رمزنگاری ضعیف را ارائه می دهد ، و باور کنید یا نه ، می توان آن را ترک کرد.

ویژگی های TotalVPN

قبلی

بعد

حریم خصوصی & امنیت

TotalVPN بی خطر است?

اگرچه آنها داده های کاربران ایمن را با رمزگذاری آن به روشی انجام می دهند که خواندن داده ها را برای اشخاص ثالث غیرممکن می کند ، اما بخشی از اصطلاحات استفاده از این سند در مورد آنها بسیار مهم است. به شخصه ، من فکر می کنم آنها فقط با محفوظ نگه داشتن حق افشای اطلاعات ، سعی در دست نگه داشتن دستان خود به صورت قانونی دارند ، اما با این وجود وحشتناک است.

سیاست زیر در مورد اجرای قانون:

“Total VPN ممکن است اطلاعات کاربر را بدون رضایت بیشتر یا اطلاع رسانی به کاربر در صورت درخواست قانونی از طرف این آژانس ها به سازمان های اجرای قانون افشا کند. ما کاملاً با دستگاه های اجرای قانون همکاری می کنیم. “

علاوه بر این ، آنها انواع خاصی از اطلاعات را که کاملاً معمولی در بین ارائه دهندگان خدمات VPN است ، وارد می کنند.

آنها مقادیر کمی از اطلاعات شخصی (مانند جزئیات حساب و ایمیل) را ردیابی می کنند ، کوکی ها را وارد می کنند تا بتوانید اعتبار کاربر خود و انواع پرونده های ثبت شده را ذخیره کنید:

 • وقتی وارد سرویس آنها می شوید
 • آدرس IP که برای ورود به سرویس آنها استفاده می شود
 • نام کاربری

این گزارش ها نسبتاً متداول هستند ، زیرا به برنامه خدمات برای نیاز به ظرفیت و گسترش شبکه کمک می کند. آنها صریحاً موارد زیر را در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بیان می کنند:

“ما از آدرسهای IP برای تجزیه و تحلیل روندها ، مدیریت وب سایت و سرورهای خود ، دسترسی به مسیر ، و جمع آوری اطلاعات گسترده جمعیتی برای استفاده جمع استفاده می کنیم.”

با این حال ، آنها مطمئناً هرگونه استفاده از اطلاعات فعالیت کاربر یا اطلاعات شخصی را حفظ نمی کنند. وقتی ترافیک اینترنت شما درون تونل VPN محصور شود ، هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد – هیچ کس نمی تواند اطلاعات شما را ببیند. همچنین ، آنها برای محافظت از اطلاعات کاربران بسیار دقت می کنند. از دست دادن اطلاعات برای هکرها یا کارمندان برای یک شرکت امنیتی بسیار شرم آور خواهد بود.

آنها اقدامات دقیقی برای محافظت از اطلاعات حساب انجام می دهند ، همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی بیان شده است:

“Total VPN از اقدامات امنیتی فنی برای جلوگیری از از دست رفتن ، سوء استفاده ، تغییر یا افشای غیرمجاز اطلاعات تحت کنترل ما استفاده می کند. چنین اقدامات امنیتی شامل ، اما محدود به این موارد نیست: اقدامات فیزیکی ، الکترونیکی و مدیریتی برای حفاظت و تأمین اطلاعاتی که به صورت آنلاین جمع آوری می کنیم. “

آخر اینکه کاربران باید از سیاست استفاده قابل قبول خود آگاه باشند. این بسیار معمول و واضح است ، اما لازم به ذکر است که موارد زیر قابل تحمل نیستند:

 • نقض حقوق مالکیت معنوی
 • فعالیت های غیرقانونی
 • استفاده غیر شخصی
 • سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی

به طور خلاصه ، سیاست استفاده قابل قبول و سیاست حفظ حریم خصوصی بسیار معمولی است. تنها چیزی که دوست نداشتم رزرو در مورد اجرای قانون است – که قابل قبول است قابل درک است.

با این حال ، به نظر می رسد که آنها به جای ایستادگی برای کاربران خود ، ترجیح می دهند اطلاعات را از بین ببرند. اما همانطور که همه ما از رسوائی مأموریت ضبط صدا NSA PRISM می دانیم ، وقتی صحبت از دولت و اجرای قانون است ، دست شرکت های فنی گره خورده است.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گرچه خدمات کاملی نیست ، اما مطمئناً گزینه مناسبی برای افرادی است که می خواهند ارتباط اینترنتی خود را تأمین کنند. اینجا چیزی است که من دوست داشتم و آنچه را که دوست ندارم اینجاست:

در کل ، من از خدمات آنها نسبتاً راضی بودم. با این حال ، آنها از ویژگی های پیشرفته ای برخوردار نیستند که سایر ارائه دهندگان از جمله فایروال NAT ، سوئیچ VPN kill ، محافظت در برابر نشت DNS و سایر ویژگی های خاص آن را شامل می شوند. در حال حاضر خدمات آنها ساده ، سبک ، تمیز و ساده است. من انتظار دارم که آنها به عنوان یک شرکت رشد کنند ، و ویژگی های شبکه جهانی خود را تقویت کنند ، و حتی ممکن است مدل قیمت گذاری خود را با بالغ شدن تغییر دهند – اما این فقط حدس و گمان است.

درست است که آنها ارزانترین خدمات در بازار نیستند ، اما آنها مستقر در ایالات متحده نیستند و این یک امتیاز عالی است. من آنها را به عنوان یک ارائه دهنده عالی برای کاربران در سرتاسر جهان می بینم ، اما فکر می کنم کاربران اروپایی آنها را به بهترین وجه دوست دارند زیرا این جایی است که بالاترین غلظت سرورهای آنها واقع شده است. اگر کنجکاو هستید ، من توصیه می کنم که حداقل باید آزمایشی رایگان آنها را امتحان کنید.

اما این همه چه چیزی کم می کند؟ آیا باید خدمات آنها را خریداری کنید؟ این تصمیمی است که من برای شما در نظر می گیرم ، اما فکر می کنم آنها از نظر کیفیت خدمات ارائه شده از نظر قیمت مناسب هستند. آنها مطمئناً فریاد ندارند از یک سرویس وحشتناک و ناامیدکننده. و من کنجکاو هستم که ببینم اوضاع در آینده چگونه اتفاق می افتد. اگر این وضعیت خدمات آنها به عنوان یک شرکت جوان خوب باشد ، فکر می کنم خدمات آنها فقط در ماه های آینده بهبود می یابد.

کارایی

در کل ، من از تست سرعت نسبتاً راضی بودم. قبل از اینکه به نتایج حفر شویم ، می خواهم چند پارامتر را تعریف کنم. اول از همه ، درک کنید که من تست سرعت را از طریق اتصال اینترنت ADSL با سرعت بارگیری 5 مگابیت در ثانیه و بارگذاری تئوری 1 مگابیت بر ثانیه اجرا کردم.

علاوه بر این ، من به سرور هنگ کنگ متصل شدم و یک تست سرعت استاندارد و همچنین پینگ را به سرورهای DNS گوگل برای ردیابی تأخیر اجرا کردم. نتایج به شرح زیر است:

 • بارگیری: 4.64Mbps
 • بارگذاری: 0.93
 • سرور تست سرعت پینگ: 62ms
 • Google DNS پینگ: تقریبا 88ms

تا کنون خیلی خوب. آنها مطمئناً سریعترین VPN ای نیستند که من آزمایش کرده ام ، اما آنها از بدترین نیز دور هستند. برای آزمایش بیشتر اتصال ، سعی کردم برخی از محتوای YouTube را پخش کنم ، و این درست کار کرد.

من حتی هیچ وقت نگذاشتم تا منتظر بمانم تا این ویدیو بافر شود. اما این آمار سرعت برای انواع مختلف ترافیک و عملکرد کلی چیست؟ خوب ، برای مبتدیان ، بخش کوچکی از پهنای باند بارگیری و بارگیری را از دست دادم.

با این حال ، این انتظار می رود. واقعیت موضوع این است که هر سرویس VPN قصد دارد به اینترنت اضافه شود. با این حال ، این مقدار کمی از سربار غیر منطقی نیست.

در حقیقت ، من از اینکه زمان پینگ خیلی کم بود خوشحال شدم. یک اتصال سریع می تواند اکثر قریب به اتفاق نیازهای کاربران را برآورده سازد. فضای ذخیره سازی آنلاین ، پخش صوتی و تصویری و مرور مشترک وب مشکلی نیست. علاوه بر این ، حتی تماس های VoIP در این اتصال از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود ، جالب توجه است زیرا صوتی نسبت به تأخیر بسیار حساس است.

متوسط ​​تماس VoIP به کمتر از 300 میلی متر تاخیر نیاز دارد و این اتصال به راحتی آن نیاز را برآورده می کند. با این حال ، من مطمئن نیستم که این بهترین گزینه برای کاربرانی است که نیازهای شدید زیادی دارند. یک نوع برنامه کاربردی که به ذهن متبادر می شود بازی در زمان واقعی است که نسبت به تأخیر بسیار حساس است. در پایان ، همه چیز بستگی دارد که سرور بازی در کجا واقع شده و اتصال VPN شما خاتمه یابد.

برای گیمرها باید بگویم که مطمئناً ارتباطات سریع تری با ارائه دهندگان دیگر وجود دارد که مناسب تر برای بازی هستند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری برای کاربرانی که غیر فنی هستند ، کار بزرگی است. اگرچه TotalVPN وقتی آنها را آزمایش کردم خوب عمل کرده است ، در نظر بگیرید که هر سرویس راه اندازی یا خدمات در حال رشد دردهایی در حال رشد را تجربه می کند. به همین ترتیب ، پشتیبانی از مشتری احتمالاً بیشتر از سایر ارائه دهندگان از فاکتورهای مهم با TotalVPN است. با کمال تعجب ، آنها در واقع از پشتیبانی مشتری بسیار خوبی برخوردار هستند.

آنها مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، یک ویژگی چت زنده در وب سایت خود دارند که در واقع راهی برای پینگ کارکنان پشتیبانی با یک پیام فوری است. من در واقع این گزینه ها را به صف های پشتیبانی تلفنی افتضاح ترجیح می دهم ، جایی که شما باید قبل از انتقال به یک عامل ، ساعت ها گوش دادن به موسیقی آسانسور را صرف کنید. علاوه بر این ، کاربران می توانند درخواست خدمات را از طریق ایمیل آغاز کنند.

آنها نه تنها نمایندگان پشتیبانی مشتری دارند که در کنار آنها ایستاده اند ، بلکه یک پایگاه دانش مفید نیز در وب سایت خود دارند. برای کسانی از شما که تنظیم نرم افزار VPN را احساس راحتی نمی کنید ، این پایگاه دانش دارای راهنمای تنظیم برای Windows ، Mac OS X ، iPhone ، iPad و Android است. بخش کمک کلی کمی نازک است ، اما تمام اصول اولیه را پوشش می دهد.

آخر ، صفحه راهنما حتی راهنماهای عیب یابی نیز دارد. باز هم ، فکر می کنم آنها کارهای خوبی برای پوشش دادن پایه های خود انجام دهند ، من به سادگی نمی توانم بگویم که جامع است. اما پس از آن دوباره ، این همان چیزی است که نمایندگان پشتیبانی مشتری برای آن دارند.

و در مورد وب سایت – این بسیار تمیز ، جذاب و آسان برای حرکت است. یک چیز وجود دارد که من در مورد آن را دوست ندارم. کاربران قبل از دسترسی به صفحه پشتیبانی مشتری ابتدا باید وارد سیستم شوند و یک حساب کاربری ایجاد کنند. این کمی دردسر است ، و احساس می کنید فقط یک حلقه دیگر وجود دارد که بتوانید از طریق آن پرش کنید تا به پشتیبانی دسترسی پیدا کنید.

Audioversion TotalVPN بررسی

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map