مرور TorGuard – سخت برای استفاده ، اما ایمن – به روز شده در سال 2020

بررسی TorGuard

TorGuard یک VPN با امنیت متمرکز است که اگر می توانید نحوه استفاده از آن را محافظت کنید ، محافظت می کند. اگرچه این امر بسیار مناسب می شود ، استفاده از UI منسوخ شده آن در بهترین زمان کار سختی است و ما آن را به افرادی که به دنبال یک تجربه کاربری بدون استرس هستند توصیه نمی کند ، زیرا می توانید بررسی کامل TorGuard ما را بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

TorGuard یک شبکه خصوصی مجازی است که ما در آخرین آزمایش خود با مهربانی از آن استفاده کردیم. در بررسی قبلی TorGuard ، ما قابل تنظیم بودن ، سرعت سریع و قیمت مناسب قیمت را ستودیم ، و وزن همه این موارد رابط کاربری پیچیده و تاریخ دار آن را ارزیابی کردیم. اگرچه قابل تنظیم بودن و سرعت آن هنوز دست نخورده است ، اما رابط اکنون سن خود را بیش از گذشته نشان می دهد. 

با به روزرسانی های VyprVPN (دو VPN که ما به دلیل قابلیت استفاده از آن انتقاد کردیم ، همانطور که در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما و بررسی VyprVPN مشاهده می کنید) ، TorGuard عقب افتاده است. 

استفاده از TorGuard دشوار است و در مقایسه با خدماتی مانند CyberGhost – که گزینه های پیشرفته را با قابلیت استفاده تعادل می بخشد – در بهترین حالت مانند یک گزینه subpar به نظر می رسد.. 

در این بررسی به روزرسانی TorGuard ، می خواهیم ببینیم که آیا هنوز هم لایق بهترین لیست VPN ماست. همانطور که قبلاً انجام دادیم ، قبل از صدور حکم ما TorGuard را در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، کاربرپسندی ، سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، عملکرد جریان ، مکان های سرور و پشتیبانی مشتری ارزیابی خواهیم کرد..

torguard-slider1

torguard-slider2

torguard-slider3

torguard-slider4

torguard-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای TorGuard

امکانات

یکی از نقاط قوت TorGuard انعطاف پذیری است ، که با هزینه دسترسی به دست می آید ، همانطور که در بخش “دوستی کاربر” در زیر مشاهده می کنید. حتی با این وجود ، هیچ انکار ویژگیهای بسته بندی شده در برنامه وجود ندارد ، مهم نیست که چقدر تاریخ ارائه آنها ممکن است باشد. 

موارد ضروری برای شما در نظر گرفته شده است ، از جمله سوئیچ kill ، گزینه هایی برای راه اندازی خودکار در هنگام راه اندازی و اتصال خودکار به هنگام راه اندازی. اگرچه لازم نیست که این ویژگیها را ذکر کنیم – ما همه آنها را “ضروری” می دانیم – برخی خدمات از روی آنها صرفنظر می کنند (بررسی CactusVPN ما را برای مثال بخوانید). 

این در مورد TorGuard در بخش ویژگی ها چشمگیر نیست. علاوه بر موارد ضروری ، به شما چندین گزینه سفارشی سازی ، از جمله امکان تغییر رمزگذاری ، افزودن اسکریپت های سفارشی و تنظیم یک پراکسی مخفی نیز داده می شود. با استفاده از این ویژگی ها ، فن آوری ها می توانند TorGuard را به صورت خودشان بسازند ، اما این فقط مختص فناوری ها است. 

مانند AirVPN ، TorGuard در دسترس نیست (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن سرویس ، بررسی AirVPN ما را بخوانید). رابط کاربری قدمت دارد ، اما بیش از این ویژگی ها برای اکثر افراد پیچیده و بی ربط است. اگرچه ایده اضافه کردن اسکریپت های سفارشی برای اجرای پس از اتصال برای کسانی که می دانند چه کاری انجام می دهند جذاب است ، اما کاملاً لازم و کاربردی نیست. 

به عنوان مثال ، به جای لیست خشکشویی گزینه های TorGuard در حال حاضر ، این کالاها را برای استفاده بهتر DNS ، تجارت می کنیم. خوب است که تنظیمات داشته باشید ، اما با دیدن اینکه چند مورد از آنها بی ربط هستند یا فقط برای کاربران پیشرفته وجود دارد ، TorGuard می تواند مقداری چربی را مرتب کرده و در فرآیند ، فضای لازم را برای ویژگی های مربوطه ایجاد کند. 

گفتنی است ، TorGuard افزودنیهای مفیدی دارد ، از جمله برنامه kill. در تنظیمات ، می توانید برنامه های خاصی را تعیین کنید که از سوئیچ kill پیروی کنند ، به این معنی که در صورت از بین رفتن اتصال شما به سرور راه دور ، این کار خاتمه می یابد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید ضمن محافظت از برنامه torrenting ، وب را مرور کنید ، می توانید آن را به لیست قتل برنامه اضافه کنید.

torguard-review-app-kill

اگرچه شبیه به تونل زنی تقسیم شده است ، کشتار برنامه ها چیز مشابهی نیست. متأسفانه ، TorGuard دارای قابلیت تونل تقسیم بندی نیست و به شما امکان می دهد برخی از ترافیک ها را از طریق تونل VPN بفرستید در حالی که سایر ترافیک از اتصال عادی شما استفاده می کند. اگر از یک سرویس پشتیبان آنلاین ، مانند Backblaze استفاده می کنید ، تونل سازی اسپلیت ضروری است (بررسی Backblaze ما را بخوانید).

بررسی اجمالی TorGuard

آرم TorGuardwww.torguard.net

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
7 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
3000+

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
Chrome ، Firefox

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، OpenConnect

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
ساعات اداری

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن
ساعات اداری

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

TorGuard ارزان تر از بیشتر VPN های پیشرو در دسترس است ، هرچند که محدوده زمانی محدود آن به این معنی است که نمی تواند با پیشنهادات چند ساله NordVPN رقابت کند (بررسی NordVPN ما را بخوانید). همچنین ادعا می کند “یک دادگاه آزمایشی هفت روزه” وجود دارد ، که صحیح نیست. بعداً در این بخش وارد آن خواهیم شد.

برنامه ماهانه جامد است ، حدود 2 تا 3 دلار ارزانتر از سایر خدمات پیشرو. به عنوان مثال ، CyberGhost در هر ماه 12.99 دلار هزینه دارد (البته ، همانطور که در بررسی CyberGhost ما مشاهده می کنید ، این دو اتصال همزمان دیگر به همراه دارد). این یک فریاد بسیار زیاد از نرخ ماهانه نجومی زیاد آستریل است (بررسی آستریل ما را بخوانید) ، اما هنوز بهترین قیمت نیست که ما دیده ایم. 

به عنوان مثال Windscrib به شما امکان می دهد برنامه خود را بر اساس مکان های مورد نظر خود بسازید و قیمت ماهانه را فقط به چند دلار کاهش دهید (بررسی Windscrib ما را بخوانید). اگر می خواهید همه مکان ها ، مانند مکان TorGuard ، هنوز 1 دلار ارزان تر است. 

اگرچه در بیشتر موارد نرخ ماهیانه بد است. ما همیشه توصیه می کنیم بیشترین مدت ممکن را طی کنید ، زیرا این هزینه در هر ماه فقط به چند دلار کاهش می یابد. با TorGuard این امکان پذیر نیست. این رقم حداکثر یک سال است که نرخ ماهانه آن به حدود 5 دلار می رسد. 

اگرچه ارزان است ، اما می توانید با خرید اشتراک سه ساله با CyberGhost یا NordVPN ، همزمان با دریافت اتصالات همزمان بیشتر ، نرخ ماهانه خود را به حدود 3 دلار کاهش دهید.. 

اگر می خواهید اتصالات بیشتری داشته باشید ، TorGuard آنها را با مبلغ 1 دلار می فروشد. همچنین آدرس های IP جریان را در هر مکان با قیمت 7.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد. با توجه به اینکه خدماتی مانند NordVPN ، CyberGhost ، ExpressVPN ، Windscrib و سایر موارد بی شماری آدرس های IP را در برنامه پایه پخش می کنند ، نرخ ماهانه کمی ارزان تر به نظر جذاب نمی رسد.. 

درمورد پرداخت ، TorGuard مجموعه معمولی از جمله PayPal ، کارتهای اعتباری و بیت کوین را به همراه چندین رمز رمزنگاری دیگر پذیرفته است..

“محاکمه” رایگان TorGuard

در وب سایت TorGuard گنجانده شده ، نشان های مربوط به “آزمایش هفت روزه رایگان” را پیدا خواهید کرد ، اما این کمی گمراه کننده است: با کلیک بر روی آن نشان ها شما را به صفحه برنامه “تازه شروع” غیرقابل تغییر ، که به شما امکان تجارت می دهد ، می بخشد. در اشتراک VPN فعلی شما برای یک نفر با TorGuard. هیچ آزمایشی برای کاربران جدید وجود ندارد ، بنابراین ما مصرف کنندگان را مقصر نمی دانیم که احساس می کنند با این نشان ها در مسیر باغ رفته اند. ما هم همینطور احساس می کنیم.

“شروع تازه” به این معنی است که شما یک هفته رایگان را برای امتحان کردن TorGuard (“محاکمه”) دریافت می کنید و اگر برنامه قدیمی و اثبات نامه الکترونیکی خود را لغو کنید ، یک ماه دیگر TorGuard را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این یک رویکرد جدید است ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که دریافت یک ماه رایگان از TorGuard پاداش یا مجازات است.

اگر قبلاً اشتراک VPN ندارید ، TorGuard دارای هفت روز ضمانت برگشت پول است. هنوز باید کارت خود را ضبط کنید و هنگام بررسی ، بازپرداخت شما از آن باز می ماند. 

شما می توانید در هفته اول کنسل کنید تا بازپرداخت دریافت کنید ، اما در بهترین حالت این نتیجه بی فایده است. اکثر سرویس ها یک ماه برای دریافت بازپرداخت ارائه می دهند – بررسی VPNArea ما را فقط برای یک مثال بخوانید – که دوره بازپرداخت TorGuard را بی نظیر می کند. این غافل از این واقعیت است که TorGuard با استفاده لیبرال از کلمه “محاکمه” در حال کلمات استنباطی است ، و در این روند ، به طرز آشکار دروغ می گوید در وب سایت خود.

دوستی کاربر

حتی اگر وب سایت کمی غافلگیر باشد ، پرداخت TorGuard به راحتی امکان پذیر است. چندین سرویس در دسترس است ، از جمله ایمیل مشاغل و یک پروکسی (ایمن ترین ارائه دهندگان ایمیل ما و VPN در مقابل پروکسی در مقابل راهنماهای Tor برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ها بخوانید). مهم نیست که کجا هستید ، اما همیشه می توانید بر روی دکمه “پیوست اکنون” کلیک کنید تا مستقیم به پرداخت VPN بروید. 

صفحه پرداخت ساده است و درخواست می کند چرخه صورتحساب ، هر آدرس IP اختصاصی و هر آدرس IP جریان را انتخاب کنید. علیرغم ادعای “آزمایشی رایگان” ، TorGuard در صفحه پرداخت آنچه را که هر ماه می پردازید ، و همچنین آنچه که هنگام ورود به سیستم می پردازید ، روشن می کند. ضمانت بازپرداخت پول هنوز روشن نیست. 

تورگارد-بررسی-پرداخت

در آخر ، باید اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. اگر با کارت اعتباری پرداخت می کنید ، باید اطلاعات صورتحساب را وارد کنید ، اما گزینه ای برای خاموش کردن پرداخت های مکرر نیز وجود دارد. اگرچه برای صورتحساب اطلاعات لازم است ، اما برای صورتحساب ، ما دیده ایم که دیگر VPN ها از یک فرآیند پرداخت محرمانه محروم تر استفاده می کنند (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی مولود را بخوانید).  

پس از تأیید پرداخت ، به صفحه بارگیری هدایت می شوید ، که شامل دستورالعمل های تنظیم برای همه سیستم عامل های TorGuard است که همراه با تصاویر همراه با هر مرحله. 

اگرچه این صفحه جذاب ترین نیست – قلم با بقیه وب سایت و تصاویر در صفحه نمایش و خاموش چشمک نمی زند – ما دوست داریم یک صفحه تنظیم را بلافاصله پس از پرداخت مشاهده کنیم. 

torguard-review-setup-page

برنامه ویندوز TorGuard

ما برنامه TorGuard را روی یک دستگاه ویندوز 10 نصب کردیم و اگرچه نصب بدون هیچ مشکلی خاتمه یافت ، اما هنگام باز کردن برنامه ، ماشک گرفتیم. پس از نصب ، می توانید بلافاصله برنامه TorGuard را راه اندازی کنید ، این کار شما را به UI می اندازد که پروتکل تنظیم تونل ، رمزگذاری ، سرور و موارد دیگر را نشان می دهد.. 

سرور نیز به طور پیش فرض انتخاب می شود ، اما ما توصیه می کنیم آن را تغییر دهید. به عنوان مثال ، TorGuard با وجود اینکه مرکز داده های شیکاگو را نیز در اختیار دارد ، ما را با مکان دالاس ، تگزاس ، مستقر کرد ، و ما در حال آزمایش از سنت لوئیس ، میسوری بودیم.. 

torguard-review-windows-program

تمام گزینه های سرور با یک دکمه “اتصال” بزرگ دنبال می شود ، که ما بلافاصله کلیک کردیم. ما نمی توانیم ارتباط برقرار کنیم. TorGuard ما را به یک صفحه ورود ، اما نه قبل از تلاش برای اتصال و ، در این روند ، اتصال به اینترنت ما را مسدود کرد. با خنده دار ، صفحه تنظیم دقیق جزئیات ورود به حساب شما را ذکر نمی کند. 

این یک مسئله کوچک است ، اما فقط به رفع سریع نیاز دارد. بلافاصله شروع به کار با صفحه ورود ، کار ساده تر را شروع می کند. علاوه بر این ، تنها راه ورود به سیستم ضربه زدن به دکمه “اتصال” است زیرا دکمه ورود به سیستم در برنامه وجود ندارد. 

پس از ورود به سیستم ، بلافاصله به سیستم متصل خواهید شد. در حالی که متصل هستید ، TorGuard زمان اتصال ، پروتکل ، رمزگذاری ، سرعت ، آدرس IP و موارد دیگر را نمایش می دهد. این امکان را به شما می دهد تا آدرس IP خود را با کلیک روی “تأیید” تأیید کنید. با این کار مرورگر با بررسی آدرس IP TorGuard باز می شود. 

torguard-review-related

اگرچه متصل نیستید ، نمی توانید کار دیگری انجام دهید. همه موارد در طول جلسه شما به جز دکمه “قطع” قفل شده است. ما می توانیم درک کنیم که چرا – پیکربندی بسیاری از تنظیمات نیاز به اتصال مجدد دارد – اما با این وجود آزار دهنده است. روند جدا کردن فقط برای مشاهده صفحه سرور به سرعت ناامیدکننده می شود. 

در صفحه قطع شده ، مواردی وجود دارد که می توانید بدون باز کردن تنظیمات ، آنها را پیکربندی کنید. برای کسانی که نمی دانند چه می کنند ، بهتر است همه چیز را به شکلی که هست بگذاریم. 

با این حال ، اگر به راحتی به اطراف خود نگاه می کنید ، می توانید پروتکل حمل و نقل خود را بین UDP و TCP تغییر دهید ، رمزهایی را که می خواهید استفاده کنید و پورت را انتخاب کنید. همچنین هنگام راه اندازی TorGuard می توانید یک کادر تأیید را برای اتصال خودکار انتخاب کنید. 

تنظیمات ، از طریق دکمه “تنظیمات بیشتر” قابل دستیابی است ، ادامه آنچه در صفحه اصلی مشاهده می شود. TorGuard مشکلی برای ورود به علفهای هرز ندارد و به شما امکان می دهد تنظیمات پیشرفته DNS را پیکربندی کنید ، OpenVPN را با حداقل نسخه TLS خود تنظیم کنید (در مورد آن در راهنمای SSL در مقابل TLS ما بخوانید) و اسکریپت های ورودی را اجرا کنید.. 

تنظیمات بررسی-بررسی

اگرچه این یک زمین بازی برای تکنسین هایی است که می دانند چه کاری انجام می دهند ، اما TorGuard به تازگی برای افراد تازه وارد قابل دسترسی نیست. ما قبلاً مشاهده کرده ایم که شکل و قابلیت های زیادی بارها و بارها با یکدیگر ملاقات می کنند ، از جمله هنگام آزمایش دسترسی به اینترنت خصوصی ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که TorGuard نتواند از این درخواست پیروی کند. 

گزینه های زیادی وجود دارد ، و این یک چیز خوب است ، اما گزینه ها باید با تفکر بیشتری طرح شوند. به عنوان مثال ، صفحه تنظیمات به طور خودکار به زبانه “پراکسی” پرتاب می شود ، که در رتبه چهارم قرار دارد. 

علاوه بر این ، تنظیمات ساده – مانند پنهان کردن برنامه در سینی سیستم – با موارد پیشرفته تر آمیخته شده اند. بسیاری از این تنظیمات به راحتی می توانند برای نوعی صفحه نمایش پیشرفته محفوظ باشند.

برنامه افزودنی TorGuard Chrome

همراه با اشتراک شما ، TorGuard افزونه Chrome و Firefox را ارائه می دهد. ما سعی کردیم که آن را در Opera نصب کنیم ، که یک مرورگر مبتنی بر Chromium است ، و بسیار خوب بود (بررسی اپرا را بخوانید). اگرچه به نظر می رسد مانند سایر برنامه های افزودنی VPN – بررسی PureVPN ما را به عنوان مثال بخوانید – این یکسان نیست.

torguard-review-مرورگر-پسوند

برنامه افزودنی یک پروکسی SSL / TLS است ، نه یک روش جداگانه برای کنترل VPN از مرورگر شما. اگرچه این ذاتاً چیز بدی نیست ، اما TorGuard به معنای واقعی کلمه پسوند “TorGuard VPN” را در فروشگاه وب Chrome می نامد. این یک VPN نیست ، دقیقاً مانند یک ضمانت برگشت پول یک آزمایش رایگان نیست. 

علیرغم نامگذاری نامشخص ، برنامه افزودنی ارزش نصب دارد ، هرچند که بیشتر از سایر پروکسی برای ویژگی های اضافی است. با استفاده از برنامه افزودنی ، می توانید تبلیغات را مسدود کنید ، موقعیت مکانی خود را جعلی کرده و URL هایی را تنظیم کنید که از پروکسی مستثنی نیستند. همچنین می توانید از آن در رابطه با VPN برای اتصال شبه دو هاپ استفاده کنید.

سرعت

TorGuard با توجه به همه مشکلات خود ، سریع است و می تواند در صدر سریعترین راهنمای VPN ما ، نقطه ای آرزو داشته باشد. با این حال ، همانطور که در آن راهنما اشاره کردیم ، وقتی به طور متوسط ​​نگاه می کنید سریع است. TorGuard وقتی به سرورهای فردی نگاه می کنید ، چندان چشمگیر نیست. برخی از مکان ها خوب هستند در حالی که برخی دیگر بیکران هستند. 

قبل از رسیدن به نتایج فردی ما ، چگونگی آزمایش آن را آورده ایم: ما اتصال محافظت نشده خود را از طریق speedtest.net اجرا کردیم ، سپس پنج مکان را با یک رمزگذاری شده امتحان کردیم ، با توصیه پیشنهادی شروع کرده و از نظر جغرافیایی دورتر حرکت کردیم. تمام آزمایشات ما با استفاده از OpenVPN با TCP به عنوان پروتکل تونلینگ انجام شد. ما رمز را به طور پیش فرض و در AES-256-GCM رها کردیم. 

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)884.2822.01
دالاس (توصیه می شود)4863.5117.7
شیکاگو4264.212
لندن2793.120.64
توکیو29622.4818.89
سیدنی44511.6814.51

همانطور که در بالا می بینید ، بر خلاف سریعترین VPN ای که ما بررسی کرده ایم ، ExpressVPN (براساس بررسی ExpressVPN ما) ، بین نواحی کاملاً متناقض است. مکان توصیه شده در دالاس سریع بود و بیشتر سرعت بارگیری و بارگیری ما را حفظ می کرد ، اگرچه مکان شیکاگو به طور کلی سریع تر بود. 

مکان لندن غیرقابل استفاده بود و سرعت بارگیری ما را به کمتر از پنج درصد سرعت اصلی ما کاهش می داد. سیدنی موضوعات مشابهی را نشان داد. با وجود داشتن سرعت بارگیری سریع تر از لندن ، زمان تأخیر بسیار بیشتر بود ، و باعث شد TorGuard برای بهترین VPN ما برای لیست بازی هنگام پرش به خارج از کشور مناسب نباشد. اگر در نزدیکی خانه بمانید ، با این وجود هنوز یک انتخاب عالی است. 

TorGuard می تواند مجری سریع باشد ، اما اگر سرور اشتباه را انتخاب کردید ، غیرقابل استفاده است. اگرچه ما شاهد سرویسهای دیگری با موضوع مشابه – مثلاً NordVPN – هستیم که هرگز در این مقیاس ندیده ایم. برای پیدا کردن مکان مناسب باید شکار کنید.   

امنیت

TorGuard گزینه های امنیتی زیادی دارد ، اما این ذاتاً آن را ایمن تر نمی کند. گفته می شود ، این مطابق با بقیه بازار است. در خارج از جعبه ، از OpenVPN استفاده می کند ، با TCP به عنوان پروتکل حمل و نقل و AES-256-GCM به عنوان رمز پیش فرض. اگر می خواهید در مورد AES اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتما توضیحات مربوط به رمزگذاری را مطالعه کنید. 

این بهترین بسته نرم افزاری است ، تا آنجا که امنیت VPN پیش می رود. اگرچه TorGuard به شما امکان تغییر رمز – و حتی بدون آن را می دهد – به خاطر امنیت نیست. در عوض ، می توانید رمز خود را تغییر دهید تا سرعت خود را افزایش دهید. می توانید در مورد دلیل ایجاد تفاوت در خرابی پروتکل VPN ما بیاموزید. 

در مورد پروتکل های VPN ، TorGuard از OpenVPN ، L2TP ، IPSec ، PPTP ، توده ، OpenConnect و یک پروکسی استاندارد HTTP یا HTTPS پشتیبانی می کند. با این حال ، همه آن گزینه ها را در برنامه پیدا نمی کنید. در عوض ، می توانید بین OpenVPN یا OpenConnect انتخاب کنید و تونل را فعال کنید. 

L2TP ، IPSec و PPTP باید به صورت دستی پیکربندی شوند ، که موضوع بزرگی نیست ، زیرا این پروتکل ها واقعاً فقط برای برنامه های طاقچه و گاهی اوقات دستگاه های تلفن همراه مناسب هستند. اتصالات پروکسی از طریق پسوند مرورگر ساخته می شود اما برنامه محلی نیست. خلاصه اینکه ، TorGuard گزینه هایی دارد ، اما بهتر است همه چیز را مانند گذشته رها کنید. 

در مورد امنیت در عمل ، ما TorGuard را برای نشت DNS ، IP نشت و WebRTC آزمایش کردیم. در همه حسابها ، حتی در چندین مکان ، دوباره پاک شد.

حریم خصوصی

TorGuard درباره حریم شخصی صحبت نمی کند ، که جای تعجب دارد. ما همان آهنگ ها و رقص های “بدون گزارش” را از چندین ارائه دهنده مشاهده کرده ایم ، فقط برای اینکه دقیقاً دقیقاً همان کاری را که گفته اند نیستند گرفتار شوید. (بررسی IPVanish ما و بررسی BufferedVPN را برای چند نمونه بخوانید). TorGuard این ادعاها را در وب سایت خود ندارد. 

در عوض ، یک خط واحد و جسورانه در سیاست حفظ حریم خصوصی به سرویس VPN اختصاص داده شده است: “TorGuard هیچ داده ای را از شبکه خصوصی Virtual Private (VPN) یا پروکسی خود جمع آوری یا وارد نمی کند.” با این حال ، این بدان معنا نیست که اطلاعات شخصی شما ارائه شده ناپدید می شوند.  

اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید ، TorGuard نیاز دارد که اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید ، که بخاطر نوشتن آن به عنوان یک شر ضروری ، بخشیده می شود. به نظر نمی رسد به همین دلیل این اطلاعات جمع آوری شده است ، اگرچه ببینیم که با کارت اعتباری مجازی که به نام یا آدرس صورتحساب ما وارد نشده ایم ، پرداخت کرده ایم. 

در زیر ادعای جسورانه “بدون سیاهه” بخشی از متن کوچکتر است که می گوید TorGuard این اطلاعات شخصی را بصورت خصوصی ذخیره می کند ، اما “در صورت لزوم انجام این کار طبق قانون” این اطلاعات را به اشتراک می گذارد. اگر با PayPal پرداخت می کنید ، اطلاعات صورتحساب شما هنوز از طریق PayPal ذخیره می شود و بیشتر مبادلات cryptocurrency به اطلاعات صورتحساب نیز نیاز دارند.. 

این واقعیت که TorGuard در ایالات مستقر است ، همه این موارد را حتی بیشتر مورد توجه قرار می دهد. با این حال ، TorGuard می گوید شما می توانید درخواست کنید این اطلاعات را حذف کنید ، اما روشن نمی کند که آیا حساب شما را در این فرآیند حذف می کند یا خیر.. 

به نظر نمی رسد TorGuard به همه چیز خیلی سایه انداخته است ، اما عدم شفاف سازی در سیاست حفظ حریم خصوصی ارزش توجه به آن را دارد.

عملکرد جریان

TorGuard در طول آزمایش ما توانست به Netflix وارد شود ، اگرچه هنوز هم یک لیست در بهترین VPN ما برای لیست Netflix از دست داد. جای تعجب آور نیست که بتواند از طریق آن عبور کند ، با توجه به اینکه Netflix یک نقطه فروش کلیدی برای اکثر VPN ها است. 

در مورد سایر سرویسهای پخش شده ما تست شده است – Amazon Prime Video ، Hulu و iPlayer بی بی سی – TorGuard بدون توجه به تعداد سرورهایی که سعی کردیم شکست خورد. شاید IP های اختصاصی برای پخش در این سیستم عامل به شکستن این سیستم عاملها کمک کنند ، اما ما در مورد مشکلات خود با آن اندازه کافی ادامه داریم. 

torguard-review-hulu

اگرچه دسترسی به Netflix را دوست داریم ، اما مهمترین بستر آن نیست. Netflix در بیشتر ایالت ها و به راحتی در دسترس است ، در حالی که آمازون بسته به مکان دارای یک کتابخانه متفاوت است و Hulu و iPlayer به ترتیب در مناطق خاصی محدود می شوند: ایالات متحده و انگلیس.. 

اگر علاقه مند به شکستن geoblocks هستید ، حتما بهترین VPN ما را برای Amazon Prime Video ، بهترین VPN برای Hulu و بهترین VPN برای راهنماهای iPlayer بی بی تی بررسی کنید..

مکان سرور

TorGuard بیش از 3000 سرور دارد که در 68 مکان در 55 کشور جهان پخش شده است. اگرچه این شبکه گسترده است – مخالف امثال NordVPN – فقط 68 گزینه مرکز داده را در برنامه ارائه می دهد. همانطور که در بخش “قیمت گذاری” در بالا ذکر شد ، می توانید لیست را با آدرس های IP مسکونی گسترش دهید ، که به دستیابی به سیستم عامل های جریان کمک می کند..

torguard-review-server-مکان

گسترش مکانها کاملاً محکم است که بیشتر آنها در ایالات متحده و اروپا متمرکز شده اند. با این وجود تعداد معدودی در مناطق دیگر از جمله نه مکان در منطقه آسیا و اقیانوسیه و شش مکان در سراسر آفریقا و خاورمیانه پخش شده اند. 

خاورمیانه با VPN ها مکانی کاملاً محروم است ، بنابراین حتی اگر تعداد انگشت شماری از مکان ها وجود دارند ، ما خوشحالیم از دیدن TorGuard نماینده آن منطقه. 

TorGuard مکانهایی به اندازه HideMyAss را ندارد ، اگرچه تعداد کمی VPN وجود دارد ، همانطور که می توانید در بررسی HideMyAss ما بخوانید. حتی با این وجود ، ما از پخش و گزینه ها راضی هستیم. با وجود این ، این بخش همه مثبت نیست. 

ما می دانیم که هزینه اضافی برای یک آدرس IP اختصاص داده شده ، با این وجود ، شارژ برای مکان های پخش جریمه اشکالی ندارد. یکی از کاربردهای اصلی برای VPN ، جریان – بهترین VPN ما را برای راهنمای پخش برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید – و بیشتر خدمات دیگر شامل مکانهای پخش به صورت رایگان هستند. TorGuard نه تنها برای آنها شارژ می شود ، بلکه تقریباً نرخ ماهیانه را برای یک مکان واحد شارژ می کند.

خدمات مشتری

اگرچه مشکلات قابلیت استفاده در برنامه امید چندانی به خدمات به مشتریان نداد ، اما TorGuard یافتن پشتیبانی را ساده تر می کند. در اطراف وب سایت ، یک حباب کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه از شما سؤال می کند که آیا به کمک نیاز دارید. با کلیک بر روی آن ، یک گپ زنده باز می شود ، که به طور ساعتی انجام می شود. وقتی به آنجا رسیدیم ، در مدت چند دقیقه نماینده به ما بازگشت. 

اگرچه اکثر مشکلات به تنهایی قابل حل هستند. نوار آبی در بالای وب سایت که آدرس IP شما را نمایش می دهد نیز دارای دکمه “پشتیبانی” است و کلیک بر روی آن شما را به مرکز پشتیبانی می رساند. در آنجا پیوندهای تماسی ، انجمن انجمن ، سؤالات متداول و پایگاه اطلاعات کامل را پیدا خواهید کرد. 

torguard-review-support-hub

همه چیز به طرز تکان دهنده ای آسان است ، که تغییر خوبی در سرعت پس از استفاده از برنامه برای مدتی است. علاوه بر این ، مرکز پشتیبانی پر از محتوا ، ارائه آموزش ، توضیحات و موارد دیگر است. 

گزینه های مخاطب فراوانی وجود دارد. چت زنده راحت ترین راه برای در نظر گرفتن TorGuard است ، اما عمق دانش محدود است. اگر در مورد مسئله پیچیده تری به کمک نیاز دارید ، می توانید شبانه روز با TorGuard تماس بگیرید یا از طریق ایمیل برای آنها ایمیل کنید. 

حکم

TorGuard سرویسی است که به عنوان بهترین “خلاصه” خلاصه می شود. سرعت خوب است ، تا زمانی که بتوانید سرور مناسبی را انتخاب کنید ، و قیمت آن بد نیست. با این حال ، حتی با آن ، دشوار است که قابل استفاده بودن تاریخ را نادیده گرفت. تقریباً با همان قیمت ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که همین کار را انجام می دهند ، اما بهتر است. 

این ویژگی های منحصر به فرد دارد ، و اگر آن ها برای شما جالب به نظر می رسند ، ارزش عکس گرفتن دارد. با این حال ، اگر می خواهید فقط سایت های جریان را مسدود کنید یا از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید ، بهتر است در بررسی های VPN ما به دنبال گزینه دیگری باشید. 

نظر شما در مورد TorGuard چیست؟ آیا قصد دارید از “محاکمه آزاد” آن استفاده کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سوالات متداول TorGuard

 • TorGuard چیست؟?

  TorGuard یک سرویس شبکه خصوصی مجازی است که VPN های تجاری ، ایمیل و سرویس های پروکسی را نیز ارائه می دهد. سرویس VPN آن شامل پهنای باند نامحدود و دسترسی به بیش از 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان است.

 • TorGuard کجا مستقر است?

  TorGuard متعلق به VPNetworks LLC است که در اورلاندو ، فلوریدا مستقر است.

 • نحوه تنظیم TorGuard

  TorGuard را می توان در دستگاه های مختلفی از جمله رایانه های ویندوز 10 و macOS و همچنین دستگاه های موبایل iOS و Android نصب کرد. آموزش های مربوط به هر یک از این سیستم عامل ها پس از پرداخت هزینه ارائه می شود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map