بررسی TigerVPN – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی TigerVPN

TigerVPN از زمان آخرین بررسی آن ، از بدترین مشکلات امنیتی خود مراقبت کرده است ، اما همچنان با مشکلات جریان ، عدم ویژگی ها و خط مشی رازداری ضعیف مخالف است. در حالی که این یک سرویس واقعاً بد نیست ، ما هنوز هم نمی توانیم آن را توصیه کنیم ، زیرا می توانید در بررسی کامل TigerVPN ما بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

آخرین باری که TigerVPN را بررسی کردیم ، با وجود نشت DNS و رهنمودهای پروتکل مبهم ، امنیت کمبود آن را پیدا کردیم. از آن زمان به نظر می رسد که TigerVPN به یک پروتکل استاندارد تر در سراسر صفحه منتقل شده و امنیت را با وصله نشت DNS بهبود داده است.

به گفته این ، هنوز جاهای زیادی وجود دارد که TigerVPN باید آن را بهبود ببخشد تا آن را در لیست بهترین VPN ما قرار دهد. برنامه به طور موثر عاری از ویژگی ها است ، خط مشی حفظ حریم خصوصی نیاز به بهبود دارد ، وب سایت با خطاهای انگلیسی همراه نیست و هیچ یک از سرویسهای جریانی که ما آزمایش کردیم کار نمی کند.

اگرچه به نظر می رسد حداقل برخی از بازخوردها دچار تغییراتی شده اند و منجر به تغییراتی شده اند ، اما فکر می کنیم اگر قصد دارد به بالاترین سطح خود برسد و به خدماتی تبدیل شود که به راحتی توصیه می کنیم ، راه طولانی را برای TigerVPN پیش رو داریم. ما در این بررسی TigerVPN می خواهیم تغییراتی را که سرویس ایجاد کرده است و جایی که هنوز هم می تواند بهبود یابد ، ببینیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای TigerVPN

امکانات

افتتاح منوی تنظیمات اولین بینشی است که شما در مورد ویژگی های بی تجربه تجربه استفاده از TigerVPN بی ضرر می کنید. منوی تنظیمات شامل شش جعبه کادر است که چهار مورد از آنها به سادگی گزینه هایی را در مورد نحوه ظاهر و اجرای مشتری ارائه می دهد.

دو جعبه کادر که عملکردها را روشن یا خاموش می کنند عبارتند از TCP override و گزینه ای برای اجرای مشتری در هنگام راه اندازی. TCP نادیده گرفتن سوئیچ ها بین OpenVPN UDP و TCP است که یک اتصال پایدارتر با هزینه سرعت ارائه می دهد.

تنظیمات TigerVPN

مشتری TigerVPN فاقد دو ویژگی است که احساس می کنیم باید هر VPN داشته باشد. اولین و مهمترین ، killswitch است. امکان اینکه VPN شما به طور خودکار متوقف شود ترافیک در حالی که متصل نیست برای امنیت بسیار مهم است و عدم صدمه به TigerVPN.

دومین ویژگی مفقود شده ، تونل زنی تقسیم شده است ، که اگرچه از نظر مهمتر از یک killswitch کمتر اهمیت دارد ، اما یک افزایش بزرگ برای راحتی و قابلیت استفاده روزمره است. اگر در جستجوی یک VPN سرشار از ویژگی هستید که تونل زنی تقسیم شده و یک تیرانداز را پیشنهاد می کند ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

با این گفته ، یک ویژگی TigerVPN وجود دارد که ارائه دهندگان بیشتری باید انجام دهند ، و این یک صفحه وضعیت دقیق سرور است. یافتن صفحه وضعیت آسان می باشد و درصد به روز رسانی هفت روزه و همچنین عملکرد فعلی و گذشته هر سرور را نشان می دهد. این برای عیب یابی عالی است و همچنین به شما کمک می کند تا از سرورهایی که اغلب با مشکل مواجه هستند جلوگیری کنید.

نمای کلی ویژگی های TigerVPN

TigerVPN آرمwww.tigervpn.com

از 275 دلار برنامه ماهانه شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، پرداخت

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
3 روز

دوره بازپرداخت
7 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
300+

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
IPSec ، OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

TigerVPN هنگام ثبت نام سه ماهه ، سالانه و سه بار سه گزینه ارائه می دهد. با این حال ، بازه زمانی تنها تفاوت بین سه برنامه نیست. تعداد اتصالات و روش های پرداخت بین برنامه ماهانه و دو گزینه بلند مدت متفاوت است.

وقتی صحبت از برنامه ماهانه می شود ، فقط دو اتصال و امکان پرداخت با کارت اعتباری یا حساب پی پال را دارید. از طرف دیگر برنامه های بلند مدت ، پنج اتصال را ورزش می کنند و می توان با استفاده از کارت اعتباری ، پی پال ، پرداخت و یا بیت کوین پرداخت کرد..

TigerVPN- قیمت گذاری

گرچه قیمت گذاری در تمام برنامه ها منطقی است ، با توجه به ویژگی ها و عملکرد ، که به زودی به آنها خواهیم پرداخت ، هیچکدام چیز خوبی نیستند. اگر به دنبال یک VPN هستید که ارزش عالی را ارائه می دهد ، به بررسی Windscrib ما بروید. Windscrib اتصالات بیشتری را برای هزینه کمتری ارائه می دهد و به یک مشتری با ویژگی های بیشتر علاقه مند است.

گذشته از برنامه های پرداخت شده ، TigerVPN یک آزمایش سه روزه رایگان را برای علاقه مندان به دیدن خدمات مناسب برای آنها ارائه می دهد. اگر به دنبال یک VPN هستید که بطور مداوم از آن استفاده کنید ، به مقاله خدمات VPN رایگان ما نگاهی بیندازید.

TigerVPN همچنین یک دوره بازپرداخت هفت روزه را برای افرادی که سرویس را امتحان می کنند فراهم می کنند و راضی نیستند. اگرچه این دوره سخاوتمندانه بازپرداخت نیست ، اما به کسانی که پس از محاکمه سه روزه به طور کامل فروخته نشده اند ، محدودیت می دهد.

راحتی در استفاده

هنگامی که به وب سایت TigerVPN می روید ، با یک وب سایت خوب طراحی شده توسط شخصی که می دانست به عنوان یک طراح چه می داند استقبال می شود ، اما ممکن است تسلط بر زبان انگلیسی نداشته باشد زیرا اشتباهات املایی و نحو فراوان است. یک طلای دلپذیر به نظر می رسد شست و شلوار اطمینان بخش و دکمه بزرگ “سبز” را شروع کنید و ثبت نام را آسان کنید.

دکمه “شروع” راهی برای ثبت نام در جلسه آزمایشی سه روزه ارائه نمی دهد. تا آنجا که ما می توانیم بگوییم ، هیچ راهی برای تنظیم آن در وب سایت وجود ندارد. درعوض ، شما باید مشتری را بارگیری کنید و از آنجا برای شرکت در جلسه آزمایشی ثبت نام کنید. این امر می تواند با اضافه کردن گزینه به وب سایت ساده شود ، اما در کل وب سایت بسیار کاربر پسند است.

همانطور که گفته شد ، TigerVPN از نظر زنگ ها و سوت هایی که تعداد زیادی از VPN ها در آن قرار دارند ، کاملاً بی ثمر است. طراحی “بی ویژگی” آن راهی است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN با این امید که این امر به یک تجربه کاربر پسند تر منجر شود ، با مشتری همراه می شوند..

TigerVPN-Client

TigerVPN کارهای منفی را با منوهای ساده و کاربردی انجام می دهد. رسیدن به منوی تنظیمات دشوار نیست و اگرچه عملکرد زیادی را ارائه نمی دهد ، درک و پیمایش آسان است. ابزارهای ساده عیب یابی نیز به همراه دسترسی به حساب شما در مشتری موجود هستند.

یک مورد که می تواند بهتر باشد طرح لیست لیست سرورها است. این حروف با حروف الفبا ساخته شده است ، که می تواند آن را بدون دردسر زمانی که به عنوان مثال سعی در اتصال به ایالات متحده یا انگلستان داشته باشید. به گفته این ، پرچم های هر کشور در کنار نام شهرها قرار دارند که باعث می شود مرور راحت تر شود و عملکرد جستجوی خوبی نیز در آن وجود دارد.

سرعت

روی کاغذ ، TigerVPN وقتی به سرعت می رسد در وسط بسته قرار دارد ، اما این کل داستان نیست. در جدول زیر می بینید که سرعت آن در بعضی مواقع از سرور به سرور متناقض نبود و اگر نگاه دقیق تری داشته باشیم ، به نظر نمی رسد که الگوی قابل تشخیص برای اختلاف وجود داشته باشد..

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا ، ایالات متحده)1772.135.84
آمستردام13061.083.88
آتلانتا4344.801.73
لندن10269.745.50
اوزاکا ، ژاپن19062.263.47
دبی ، امارات متحده عربی23728.373.52

با شروع کار با سرور در آمستردام ، شاهد افزایش چشمگیر پینگ بودیم ، اما فقط سرعت متوسط ​​افت زیادی داشت که با توجه به فاصله 4000 مایل بین ما و سرور خوب است..

با حرکت به سرور اینجا در ایالات متحده که تنها چند صد مایل با ما فاصله داشت ، شاهد کاهش زمان پینگ و از دست دادن قابل توجه سرعت بارگیری بودیم.

سرور انگلیس که پرتاب کوتاهی نسبت به آمستردام به ما نزدیکتر است ، انتظار می رود پینگ های بالاتری داشته باشد ، اما همچنین به بالاترین سرعت بارگیری پایدار از سرورهای مورد آزمایش ما رسیده است.

این سرور در ژاپن تقریباً 6،800 مایل فاصله دارد و زمان پینگ حتی بالاتری نیز دیده می شود ، که با مسافت های طولانی انتظار می رود اما سرعت بارگیری بالایی دارد.

سرانجام ، هنگامی که به دبی ، امارات متحده عربی وصل شدیم ، بالاترین زمان پینگ را دیدیم ، اما این دورترین سرور نیز از ماست که تقریباً 7،200 مایل دورتر آن را آزمایش کردیم. سرعت بارگیری نیز متحمل شد ، بیش از نیمی از پهنای باند ما از بین رفت.

اگرچه این سرعت ها و زمان پینگ وحشتناک نیستند ، اما تجربه مرور هنگام استفاده از TigerVPN ضعیف است. صفحات برای شروع بارگذاری یک لحظه طول می کشد و حتی روی سرورهایی که سرعت بالایی را خوب آزمایش می کنند ، بارگذاری آنها به طرز محسوسی طولانی طول می کشد.

اگر به دنبال سریعترین VPN برای مرور یا بارگیری هستید ، به سریعترین جمع بندی VPN ما نگاهی بیندازید. اگر اهل بازی هستید و به دنبال بارهای پینگ کم هستید ، مقاله ما را در مورد بهترین VPN برای بازی بررسی کنید.

امنیت

همانطور که گفتیم ، TigerVPN گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد ، و در مورد امنیت فرقی نمی کند. رمزگذاری و پروتکل مورد استفاده برای انتقال داده های شما برای شما تصمیم گرفته شده است و هیچ تغییری در آنها وجود ندارد.

برای ویندوز ، macOS و اندروید ، TigerVPN از OpenVPN استفاده می کند ، که یک پروتکل منبع باز است که مدتی است وجود دارد و به عنوان امن مورد اعتماد است. در iOS ، از IPSec / IKEv2 استفاده می شود که دارای امنیت قابل توجهی است ، هرچند که به عنوان OpenVPN کاملاً مورد توجه نیست. اگر علاقمند به یادگیری بیشتر هستید ، شکستن پروتکل VPN ما را بخوانید.

رمزگذاری در سراسر صفحه با AES 256 بیتی یکسان است ، رمزگذاری قدرتمندی است که حتی قدرتمندترین ابر رایانه های موجود را نیز به معنای واقعی کلمه میلیارد ها سال برای شکستن به همراه دارد..

ما TigerVPN را برای نشت DNS آزمایش کردیم و قادر به یافتن هیچ موردی نبودیم. نشت DNS زمانی است که رایانه شما هنگام تونل زدن از طریق یک VPN به یک سرور DNS محلی یا خصوصی متصل می شود..

این مسئله می تواند جدی باشد ، خصوصاً در جاهایی مانند چین ، که سانسور عمدتاً از طریق انکار درخواست DNS انجام می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما مقاله ای در مورد سانسور در چین و مجموعه ای از بهترین خدمات VPN برای چین داریم.

حریم خصوصی

در صفحه “ویژگی های اصلی” وب سایت TigerVPN ، متوجه می شوید که اولین ادعای مطرح شده این است که هیچ گونه ورود به سیستم وجود ندارد. در نسخه خلاصه شده از خط مشی رازداری که هنگام تنظیم مشتری برای اولین بار نشان داده شده است ، اما یکی از مواردی که می بینید این است: “ما اطلاعات حساب ، پرداخت و ترافیک را درباره شما جمع می کنیم.”

TigerVPN-nolog

اگر خط مشی رازداری را در وب سایت عمیق تر ببینید ، متوجه می شوید که لیستی از لباس های شسته شده از جمله اطلاعات حساب ، جغرافیایی ، تمبرهای زمانی ، تمام داده های مربوط به ارائه خدمات VPN ، که شامل سیستم عامل است ، جمع آوری شده است. طبقه بندی به نام “آمار ترافیک” ، محل سرور و موارد دیگر ، و همچنین استفاده و ردیابی داده ها.

TigerVPN-سیاهههای مربوط

به نظر می رسد داده های استفاده و ردیابی مربوط به اطلاعاتی است که از طریق کوکی ها در وب سایت جمع آوری می شوند ، که متأسفانه یک عمل تقریبا جهانی در سراسر وب است. بقیه اطلاعات جمع آوری شده ، جدا از اطلاعات حساب و پرداخت ، فراتر از آنچه لازم و در بعضی مواقع به نظر می رسد عمد مبهم است (مانند “آمار ترافیک”).

اگر به دنبال نمونه ای از یک سیاست حفظ حریم خصوصی مشتری هستید ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید. خط مشی رازداری NordVPN از زبان مستقیم استفاده می کند و اطلاعات جمع آوری شده در دامنه محدود است.

عملکرد جریان

TigerVPN قادر به دسترسی به هیچ یک از سرویسهای استریم مورد آزمایش ما نبود. iPlayer BBC ، Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu VPN را شناسایی کردند و به دلیل آن سرویس ما را رد کردند.

حتی اگر TigerVPN بتواند از اقدامات متقابل VPN که از آن سرویس ها استفاده می کنند ، استفاده کند ، تجربه جریانی فاقد آن خواهد بود. YouTube و Twitch یک لحظه کوتاه از زمان معمول برای بارگیری داشتند ، اما فیلم ها در 720p پخش می شدند و هرگز تا 1080p به تنهایی حرکت نمی کردند.

اگر ما این ویدئو را به صورت دستی به 1080p تغییر دهیم ، در بعضی موارد خوب عمل می کند ، اما تقریباً نیمی از زمان ، مشکل لکنت و بافر خواهد داشت. اگر به دنبال بهترین VPN ها برای پخش محتوای سایر مناطق هستید ، به بهترین VPN ما در مورد iPlayer BBC و نحوه ضرب و شتم مقالات ممنوعیت Netflix VPN بنگرید..

مکان سرور

در وب سایت TigerVPN آمده است که در بیش از 42 کشور جهان دارای 300 سرور است. در میان این 42 کشور ، مکانهایی در 62 شهر از جمله هفت کشور در ایالات متحده و دو کشور در انگلستان وجود دارد. این مکانها شامل آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا ، آمریکای جنوبی و بخش هایی از خاورمیانه است. در آینده ، گسترش در آفریقا بسیار خوب خواهد بود.

اگرچه 62 مکان از بدترین چیزی که ما دیده ایم به دور است ، اما از بهترین ها نیز فاصله دارد. برای متن ، HideMyAss بیشترین مکانهایی را که تا به امروز دیده ایم ارائه می دهد. همانطور که در بررسی HideMyAss مشاهده می کنید ، در بیش از 280 مکان میزبان تقریبا 1000 سرور است.

خدمات مشتری

گزینه های خدمات مشتری TigerVPN محدود است و یافتن آن دشوار است. برای رسیدن به پایگاه دانش در وب سایت باید به پایین صفحه بروید و صفحه “کمک” را در حاشیه پایین پیدا کنید. به گفته این ، صفحه به راحتی از طریق مشتری قابل دسترسی است.

اگر نیاز دارید با شخصی در مورد چیزی صحبت کنید ، حباب کوچکی در پایین سمت راست صفحه وجود دارد که شما را در بیشتر قسمت های وب سایت دنبال می کند. گرچه به نظر می رسد مانند یک پنجره گفتگوی زنده ، عملکرد آن کاملاً متفاوت است. بیشتر شبیه فرم “تماس با ما” است زیرا باید منتظر پاسخ از طریق ایمیل باشید.

پنجره به شما می گوید آیا پشتیبانی مشتری برای روز در دسترس است یا خارج است و زمان پاسخ تخمینی را می دهد که به نظر می رسد بین یک تا دو روز باشد. پس از یافتن آن ، پایگاه دانش بسیار آسان و مفید است. پشتیبانی ایمیل می تواند بیشتر از آنچه ما می خواهیم به عقب برگردد طول بکشد اما در صورت لزوم پاسخ های خوبی را ارائه می دهد.

حکم

ما از پیشرفت TigerVPN در رابطه با امنیت تحت تأثیر قرار گرفتیم. به نظر می رسد در مورد بهبود خدمات آن جدی است و موضوعات نشت DNS را که در ماه مه 2018 پیدا کردیم حل کرده است.

پیشرفت همیشه در بازار به اندازه VPN رقابتی نیست. ما نمی توانیم VPN را در وضعیت فعلی آن توصیه کنیم ، اما از شما می خواهیم که به جای آن ، به فهرست کامل بررسیهای VPN ما ، که از بهترین به بدترین حالت سازماندهی شده اند ، نگاهی بیندازید تا انتخاب ساده برای شما راحت باشد.

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در آینده با TigerVPN تماس بگیریم و ببینیم پیشرفت های بعدی حاصل شده است یا خیر ، اما تا آن زمان ، سیاست مربوط به حفظ حریم خصوصی ، نبود ویژگی ها و به طور کلی انگلیسی ضعیف باعث نارضایتی در مورد ارائه دهنده می شود..

اگر با TigerVPN تجربه دارید ، ما دوست داریم که خدمات شما را بپذیرید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map