StrongVPN نقد و بررسی – بروزرسانی سال 2020

بررسی StrongVPN

StrongVPN یک سرویس قدرتمند با برخی ویژگی های غیر معمول است ، اما با ارائه ویژگی های متداول با سایر ارائه دهندگان ، این سرویس را متعادل می کند. تصور کلی خدماتی است که می تواند خوب باشد ، اما کاملاً بی پرده است. بررسی کامل ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

StrongVPN مایل به مایلی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما نخواهد بود. این به این دلیل نیست که کار اشتباهی انجام می دهد. این ثابت می کند که یک سرویس می تواند آنقدر سهام باشد که به جای کمک به آن آسیب برساند. گرچه خرید آن بدترین انتخابی نیست که می توانید انتخاب کنید ، بسیاری از شبکه های خصوصی مجازی وجود دارند که آنچه را انجام می دهند بهتر انجام می دهند.

در این بررسی StrongVPN ، ما در مورد تعادل عجیب و غریب بین خوب و بد در سرویس و اینکه چگونه منجر به ارائه دهنده ای می شود که احساس خوبی ندارد ، صحبت خواهیم کرد. ما قبل از صدور حکم ، ویژگی های ، قیمت گذاری ، کاربرپسندی ، سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، عملکرد جریان ، مکان های سرور و خدمات مشتری را صحبت خواهیم کرد.

شما می توانید برای پول بسیار بهتر عمل کنید ، اما StrongVPN عملکردهای مشکوک سایر سرویس ها ، مانند VPN.Express را ندارد (بررسی VPN.Express ما را بخوانید). این یک سرویس بد نیست ، بنابراین ، اگر فهمید که هوادار هستید ، خیلی تسلیم نخواهید شد.

strongvpn- بررسی-رابط

strongvpn-review-killswitch

strongvpn- بررسی-دانش پایه

strongvpn-review-setup-guides

strongvpn- بررسی-سرور-ناوبری

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای StrongVPN

نقاط قوت و ضعف

امکانات

StrongVPN ویژگی های فراتر از آنچه را که باید “برای داشتن VPN” در نظر بگیریم ندارد. تنها نکته قدرتمند killswitch است که در صورت عدم موفقیت VPN اتصال اینترنت شما را قطع می کند. این جهانی است ، به این معنی که شما نمی توانید آن را تنظیم کنید تا فقط برنامه های خاص مانند شما را با Astrill مسدود کنید (بررسی Astrill ما را بخوانید).

strongvpn-review-killswitch

ویژگی های متفرقه دیگری نیز وجود دارد ، از جمله اتصال در هنگام راه اندازی ، به طور خودکار در صورت افتادن VPN و شروع برنامه با ویندوز ، به طور خودکار وصل مجدد..

اگرچه معمولاً صعودی برای سهولت استفاده است ، اما نبود امکانات در اینجا تنبل به نظر می رسد. همانطور که در بخش “کاربرپسندی” خواهیم دید ، StrongVPN هنگام راهنمایی کاربران از طریق رابط کاربری قوی نیست. اگر استفاده از برنامه دشوار است ، حداقل می خواهیم ویژگی ها را دوست داشته باشیم تا ارزش آن را داشته باشیم.

در مورد آنچه وجود ندارد ، لیست طولانی است. گفته می شود ، مهمترین ایرادها عبارتند از تونل سازی اسپلیت ، تست سرعت و ارسال بندر.

تنها ویژگی تا حدودی غیرمعمول ، امکان تقلا بسته ها هنگام استفاده از OpenVPN است. ما در مورد “امنیت” در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد ، اما اساساً به شما امکان می دهد هنگام استفاده از VPN حتی بیشتر ایمن باشید. این معمول نیست ، اما ما دیده ایم که چندین ارائه دهنده چنین ویژگی ای را پیاده سازی می کنند.

اجمالی ویژگی های StrongVPN

آرم StrongVPNstrongvpn.com

از 583 دلار تمام برنامه ها در ماه شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، AliPay

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
12

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
650 در 20 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
IPSec، OpenVPN، L2TP، SSTP، IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

StrongVPN وقتی قیمت گذاری می شود بی پرده است. حدود 10 دلار در ماه چیزی است که از VPN ها انتظار داریم ، با گزینه های وسط جاده ، مانند سقوط ProtonVPN (خط ProtonVPN ما را بخوانید). مانند آن سرویس ، StrongVPN گرانترین گزینه در آنجا نیست – بررسی Hide.me ما را برای آن بخوانید – اما می توانید با ارائه دهنده دیگری پول بیشتری بدست آورید.

این گفته حتی در مقایسه با ارائه دهندگان بهتر ، قیمت گذاری StongVPN تأثیر نمی گذارد. 70 دلار برای یک سال در مقایسه با NordVPN بد نیست (بررسی NordVPN ما را بخوانید) ، اما شما می توانید دو برابر مدت زمان مشابه را از همان دسترسی به اینترنت خصوصی دریافت کنید (بررسی PIA ما را بخوانید). هر دو ارائه دهندگان نیز اشتراک های چند ساله را ارائه می دهند ، که متاسفانه StrongVPN چنین نمی کند.

اگرچه رایج ترین چیزی که در قیمت گذاری VPN مشاهده نمی شود ، برنامه های چند ساله همیشه چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. VPN ها با اجازه دادن به کاربر به مدت دو سال یا بیشتر – و پرداخت تخفیف شدید – می توانند حمایت از خدمات خود را ترغیب کنند. این یک وضعیت برنده است ، بنابراین فراموشی StrongVPN عالی به نظر نمی رسد.

یک آزمایش یا برنامه آزمایشی نیز وجود ندارد. در حالی که VPN های رایگان می توانند بد باشند – بدترین نمونه راهنمای VPN رایگان ما را بخوانید – سرویس های رایگان VPN وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد بدون ایجاد کارت اعتباری ضبط کند که چگونه کار می کند. Windscrib نمونه ای کامل از نحوه کار با VPN های رایگان است (بررسی Windscrib ما را بخوانید).

عدم وجود یک آزمایش رایگان تا حدودی با ضمانت 30 روزه برگشت پول StrongVPN به حساب می آید ، که براساس آزمایش ما ، مورد تحسین واقع می شود. برخی از اصطلاحات مربوط به خرید از جمله فروشگاه App اپل وجود دارد ، اما در غیر این صورت این سیاست ساده است.

اگرچه تقریباً از هر نظر استاندارد ، تعداد اتصالات همزمان چیزی است. StrongVPN با هر اشتراکی 12 ارتباط دارد که بالاترین موردی است که ما دیده ایم. در روترها نیز قابل نصب است ، بنابراین می توانید آن حد را افزایش دهید.

در مورد روش های پرداخت ، StrongVPN به حالت ناپسند باز می گردد. این پی پال ، کارتهای اعتباری و AliPay را می پذیرد. آشغالهای Cryptocurrency باید بیت کوین خود را به جای دیگری ارسال کنند.

راحتی در استفاده

اگر یک حساب VPN را مشاهده کرده اید ، همه آنها را مشاهده کرده اید ، به استثنای AirVPN ، که دارای یک روند پرداخت عصبانی است (بررسی AirVPN ما را بخوانید). بعد از کلیک بر روی “شروع” ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک برنامه را انتخاب کنید ، ایمیل خود را وارد کنید و یک روش پرداخت را انتخاب کنید.

strongvpn-review-signup

اگرچه تأیید نامه الکترونیکی برای شما ارسال می شود ، لازم نیست آدرس ایمیل خود را تأیید کنید ، بنابراین یک حساب مشعل بازی عادلانه است. ایمیل شما ورود شما خواهد بود و رمزعبور به طور تصادفی برای شما تولید می شود. توجه داشته باشید که این مجموعه حروف ، اعداد و نمادهای تصادفی است ، بنابراین می خواهید از بهترین مدیر رمز عبور برای ذخیره آن استفاده کنید.

در همان صفحه ، نصب کننده های Windows ، macOS ، iOS و Android را پیدا خواهید کرد. StrongVPN راهنماهای راه اندازی همراه برای هر سیستم عامل را دارد ، اما نصب ساده است. تنها استثنا در صورتی که می خواهید مثلاً از L2TP در Android استفاده کنید. در این حالت راهنماها مفید خواهند بود.

strongvpn-review-setup-guides

اگر نصب شود خوب است. پس از اتمام نصب ، می توانید رابط را باز کرده و با استفاده از مدارکی که StrongVPN به شما داده است وارد شوید. ترجیح می دهیم تأیید هویت را با استفاده از نشانه های دستگاه انجام دهید زیرا این کار برای کاربر راحت تر است و همان سطح امنیتی را ارائه می دهد ، اما ورود به سیستم به صورت برگشتی نیست. اگر طرفدار رویکرد مبتنی بر نشانه هستید ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

پس از اتمام ، وارد رابط می شوید ، که مورد نظر زیادی باقی می ماند. StrongVPN آدرس IP شما را نشان می دهد ، زمانی که به آن وصل شده اید و نقشه کوچکی از مکان اتصال به آن را نشان می دهید. تصمیم گرفت از یک پس زمینه تیره با رنگ های روشن استفاده کند ، که می تواند چشم های شما را در اتاق های روشن سیر کند. گرچه ما مخالف نگاه “حالت شب” نیستیم ، اما نباید به طور پیش فرض باشد.

strongvpn- بررسی-رابط

اتصال ، دشوار نیست. دکمه بزرگ “اتصال” سبز شما را ایمن می کند و StrongVPN بهترین سرور را برای موقعیت مکانی شما انتخاب می کند. یکی از دلخوری ها این است که تا بعد از اتصال به آن نمی توانید بهترین سرور را در آن پیدا کنید.

خیلی سریع احساس تکان دهنده می کند. اولین اتصال ما کمتر از سه ثانیه طول کشید. وقتی به تنظیمات حفر کردیم ، StrongVPN را به صورت پیش فرض در IKEv2 فهمیدیم که باید سریع تر از OpenVPN باشد. ما در مورد نحوه تغییر امنیت شما در بخش بعدی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اگر می خواهید موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید ، روی دکمه “بهترین مکان در دسترس” کلیک کنید. می توانید مکان هایی را انتخاب کنید ، اما سرورهای خاصی نیستند ، که اتفاق بدی نیست. لیست تغلیظ شده StrongVPN نباید به سختی حرکت کند ، اما یک تاخیر عجیب و غریب که هنگام چرخاندن چرخ ماوس اتفاق می افتد باعث می شود تا احساس سخت تر از آنچه باید باشد.

strongvpn- بررسی-سرور-ناوبری

با این وجود ، می توانید یک مکان را جستجو کرده یا بر اساس کشور یا شهر مرتب سازی کنید. پس از انتخاب یک مکان ، روی “ذخیره” کلیک کنید. مکان جدید گزینه پیش فرض نمایش داده می شود ، حتی اگر برنامه را ببندید و دوباره آن را باز کنید.

می توانید تنظیمات StrongVPN را با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست تنظیم کنید. ما به هر شرایطی نمی رسیم – شما نباید با آنها اشتباه بگیرید ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید – اما یک ناراحتی وجود دارد که ما می خواهیم به آن اشاره کنیم.

یکی از برگه ها دارای “تشخیص” است ، و مطمئناً ، اطلاعات مربوط به اتصال شما را برای عیب یابی نشان می دهد. گرچه ما دوست داریم یک ویژگی مشابه آن را در اطراف مشاهده کنیم ، راهی برای صادرات گزارش وجود ندارد. شما باید همه چیز را انتخاب کنید ، آن را کپی کرده و در یک سند جداگانه جای گذاری کنید.

سرعت

هنگامی که در خانه نزدیک هستید ، StrongVPN یکی از سریعترین ارائه دهندگان VPN در اطراف است. عملکرد متوسط ​​در سطح بین المللی به این معنی است که مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. واضح است که برخی از مکانها بهتر از سایرین بهینه شده اند ، وقتی انتخاب های زیادی برای تونل زنی وجود دارد ، هرگز چیز خوبی نیست.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)8175.4910.66
آتلانتا (توصیه می شود)45149.979.03
لندن105144.037.75
ورشو ، لهستان16084.383.7
تل آویو ، اسرائیل17524.412.31
هنگ کنگ222137.353.13

با کمال تعجب ، سرور توصیه شده StrongVPN بهترین عملکرد در بین مکانهایی که نمونه گیری از آن بودیم. در بیشتر موارد ، سرور پیشنهادی نزدیک می شود ، اما گزینه های سریع تری وجود دارد. اگرچه پرش اولیه در زمان تاخیر زیاد است ، سرعت بارگیری نزدیک به نمره محافظت نشده ما بود.

فرد عجیب و غریب سرور در تل آویو ، اسرائیل است ، که سرعت ما را نابود کرد. در حین آزمایش ، انتظار داشتیم که سرور در هنگ کنگ به طور مشابه عمل کند – غالباً سرعت شیب وجود دارد – بنابراین وقتی این کار را نکردیم متعجب شدیم. عملکرد قوی هنگ کنگ گواهی بر آن مکان است ، اما نه برای شبکه StrongVPN.

ناسازگاری در اینجا مهم است. مخلوط کردن عملکرد خوب و بد هرگز چیز خوبی نیست. این ترجمه به لحظات ناامید کننده هنگام تلاش برای سرخ کردن سرور می انجامد.

یک وارونه تأخیر است که در طول آزمایش کم است. اگرچه هنوز هم از بهترین VPN ما برای راهنمای بازی به دلیل پرش اولیه پینگ ، حذف نشده است ، نتایج StrongVPN بد نیست.

امنیت

StrongVPN تعداد گزینه های امنیتی شگفت آور دارد. به طور پیش فرض ، اتصال شما با IPSec با استفاده از پروتکل IKEv2 VPN ایمن می شود. با توجه به امنیت VPN ، این یک انتخاب عجیب و غریب است ، با توجه به اینکه OpenVPN با رمزگذاری AES 256 بیتی تقریباً همیشه بهتر است.

به گفته این ، انتخاب روشنگری است. IKEv2 می تواند به راحتی بین شبکه های WiFi و تلفن همراه جابجا شود ، و این یک انتخاب عالی برای دستگاه های تلفن همراه است (به بهترین VPN ما برای آیفون و بهترین VPN برای راهنماهای اندرویدی مراجعه کنید). این یک انتخاب عالی برای دسک تاپ نیست ، بنابراین ، توصیه می کنیم پروتکل خود را در اسرع وقت تغییر دهید.

می توانید بین IKEv2 ، OpenVPN ، SSTP و L2TP انتخاب کنید. OpenVPN باید اولین انتخاب شما باشد ، زیرا AES 256 بیتی را برای تأمین اتصال شما فراهم می کند (توضیحات رمزگذاری ما را بخوانید). در OpenVPN ، StrongVPN به شما امکان می دهد پروتکل حمل و نقل خود را – یا به UDP یا TCP – تغییر دهید و پورت خاصی را که در آن تونل گذاری می کنید انتخاب کنید.

اگرچه برای بسیاری از کاربران کاربردی نیست ، تغییر پروتکل و پورت حمل و نقل شما می تواند به دور زدن دیواره های آتش کمک کند. StrongVPN در وب سایت خود اشاره می کند که L2TP و IKEv2 به راحتی مسدود می شوند ، و TCP 443 یا UDP 53 را در OpenVPN به عنوان گزینه های جایگزین پیشنهاد می کند..

همچنین گزینه ای برای تقلیل بسته های خود در OpenVPN وجود دارد. این ویژگی اغلب در پروتکل های اختصاصی ، مانند پروتکل Chameleon VyprVPN مشاهده می شود (بررسی VyprVPN ما را بخوانید). اگر در خارج از کشور با سانسور شدید ، در حال تونل کردن جعبه های بسته خود هستید ، ایده آل است..

در عمل ، این اقدامات امنیتی پرداخت می کند. ما نشت DNS را با استفاده از ipleak.org آزمایش کردیم و StrongVPN با حداقل ریدایرکت پاک شد. نشانی IP یا اطلاعات WebRTC ما را فاش نکرد.

حریم خصوصی

StrongVPN ارائه دهنده VPN بدون گزارش است. گرچه به اندازه مولود محرمانه محرمانه نیست (بررسی مولود را بخوانید) ، سیاست محرمانه بودن محرمانه و سابقه پیگیری مداوم StrongVPN به ما امید می دهد. به گفته این ، این کشور خارج از ایالات متحده عمل می کند ، بنابراین افراد مربوط به نظارت دولت احتمالاً باید روشن شوند.

در سیاست حفظ حریم خصوصی هیچگونه استخوانی در مورد آن وجود ندارد: “StrongVPN هیچ گونه ترافیکی از خدمات خود را جمع آوری یا ثبت نمی کند.”

هنگام ثبت نام ، باید آدرس ایمیل و روش پرداخت را روی پرونده قرار دهید که StrongVPN به دلایل واضحی وارد آن می شود. خارج از آن ، چیزی از شما نمی داند.

تنها استثناء در صورت پرداخت با کارت اعتباری است. در این حالت ، StrongVPN به نام کامل و آدرس صورتحساب شما نیز احتیاج دارد و شما نمی توانید مانند ایمیل خود از اطلاعات مربوط به مشعل استفاده کنید. معلوم نیست که آیا اطلاعات صورتحساب شما با استفاده از VPN شما مرتبط است مانند آن با Buffered VPN
(بررسی VPN Buffered VPN ما را بخوانید) ، اما مشخص است که افراد مربوط به حریم شخصی نباید از کارت اعتباری استفاده کنند.

StrongVPN باید در صورت درخواست مشتریان اتحادیه اروپا آن اطلاعات را ارائه دهد ، اصلاح یا حذف کند تا مطابق با مقررات عمومی حفاظت از داده ها بماند..

همه اینها را باید با یک دانه نمک مصرف کرد. StrongVPN در ایالات متحده مستقر است ، که ثابت کرده است که در جمع آوری داده ها فوق نیست. اگر لازم است از رادار بمانید ، توصیه می کنیم از خدماتی استفاده کنید که مستقر در کشور با قوانین حفظ حریم خصوصی باشد. بهترین خدمات VPN ما برای راهنمای چین مکان خوبی برای شروع است.

ما همچنین در طول آزمایش چیز جالبی پیدا کردیم. برخی از سرورهای شبکه StrongVPN در StackPath ثبت شده اند ، شبکه تحویل محتوا که سهم کمی در IPVanish دارد (بررسی IPVanish ما را بخوانید).

اگرچه ما نمی توانیم بسیاری از نقاط را به هم وصل کنیم ، اما IPVanish در گذشته اطلاعات کاربر را ثبت کرده است.

گفته می شود ، StackPath یک CDN است ، بنابراین منطقی است که برخی از سرورها روی آن ثبت شوند. ما ادعا نمی کنیم که دو ارائه دهنده متصل شده اند – احتمالاً اینگونه نیستند – اما باید توجه داشت.

عملکرد جریان

StrongVPN با سیستم عامل های جریان عملکرد خوبی دارد. این موانع Netflix ، iPlayer BBC و Hulu را شکست ، اما هنوز توسط Amazon Prime Video مسدود شده است. هرچند که برای بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش به دلیل سایر موارد مدعی نیست ، دسترسی غیرقابل انکار است.

نکته جالب اینجاست که StrongVPN نه تنها به آن سیستم عاملها دسترسی پیدا کرد بلکه این کار را در چندین سرور انجام داد. نمونه گیری ما نشان می دهد شما همیشه می توانید جریان داشته باشید ، حتی اگر از سرور دیگری استفاده می کنید.

به گفته این ، StrongVPN کامل نیست و به همین دلیل بهترین VPN ما را برای Netflix یا بهترین VPN برای راهنماهای iPlayer بی بی سی نمی سازد. اگر فقط بر اساس عملکرد جریان باشد ، StrongVPN تنها یک مدعی نخواهد بود ، به احتمال زیاد پیشرو خواهد بود.

مکان سرور

در مورد مکان های سرور ، از StrongVPN انتظار زیادی ندارید. شبکه های آن مانند بسیاری از ارائه دهندگان جاده های میانه ، عمدتاً محدود به ایالات متحده و اروپا است و چند مکان در مناطق آزاد آسیا پراکنده است. در کل ، حدود 650 سرور وجود دارد ، اما آنها فقط 20 کشور را پوشش می دهند.

آفریقا ، مانند بسیاری از خاورمیانه و آسیا ، یک نقطه کور است. در خاورمیانه ، اسرائیل وجود دارد و همینطور است. با مکان هایی در سنگاپور ، ژاپن ، کره جنوبی ، فیلیپین و هنگ کنگ ، آسیا بهتر است. این یک گروه محکم است ، و بقیه آسیا دست نخورده است.

هیچ یک از اینها جای تعجب ندارد – StrongVPN به سادگی با انتظارات ما مطابقت ندارد – اما توزیع در مقایسه با سرویس پیشرو صنعت در مکان های سرور مانند HideMyAss بسیار عالی به نظر نمی رسد (بررسی HideMyAss ما را بخوانید).

خدمات مشتری

پشتیبانی StrongVPN اصول اولیه را پوشش می دهد ، اما تکرارهایی که با آنها صحبت کردیم چیزی جز دعوت کردن نبود.

برای کمک به خود ، یک پایگاه دانش وجود دارد که به سه بخش تقسیم می شود: “راهنمای نصب” ، “عیب یابی” و “سؤالات متداول”. همانطور که گفته شد ، راهنماهای تنظیمات اساسی هستند ، اما اگر می خواهید VPN را به صورت دستی تنظیم کنید ، این بخش را بررسی می کنید..

مقالات دیگر در پایگاه دانش پراکنده است. به نظر می رسد که پایگاه دانش در حال زندگی است و به جای اینکه مسئولیت مشکلات کاربران در آینده را برطرف کند ، به موضوعاتی که می پردازند ، می پردازد. گرچه بخش عیب یابی مقالات چندی برای حل مشکلات دارد ، اما بیشتر آنها مناسب سؤالات متداول هستند.

strongvpn- بررسی-دانش پایه

بخش سؤالات متداول بیشتر جوابها و تکرارهای صورتحساب از مناطق دیگر است. در آنجا ، پاسخ سؤالاتی مانند “نحوه استفاده از StrongVPN برای رایانه های ویندوز؟” و “چگونه سرورها را تغییر دهم؟”

پشتیبانی مستقیم از چت زنده و ایمیل تشکیل شده است. وقتی به این نتیجه رسیدیم ، StrongVPN چند روز طول کشید تا برگردیم ، که این بد نیست ، اما می تواند بهتر باشد. این نماینده با هدایت ما به منطقه دیگری در وب سایت به سؤال ما پاسخ داد. این هرگز چیز خوبی نیست.

چت زنده همین کار را کرد. اگرچه در طول شبانه روز در دسترس است ، اما اتصال به یک عامل بیش از چند دقیقه طول می کشد. به علاوه ، نمایندگان از این محصول آگاهی ندارند و در همان دام برای ارائه کمترین اطلاعات ممکن قرار می گیرند.

حکم

هیچ چیز چشمگیر در مورد StrongVPN وجود ندارد. اگرچه هیچ کاری به مراتب اشتباه انجام نداده است ، اما واقعیت این است که نمی تواند برجسته شود ، یک مسئولیت گسترده است. قیمت ها مطابق با سایر ارائه دهندگان دیگر ، مانند سرویس های متوسط ​​مشتری و مجموعه ویژگی های فاقد اعتبار. تنها کیفیت بازپرداخت سرعت بالا هنگام تونل زدن در نزدیکی خانه است.

به گفته این ، این مجموعه ویژگی های امنیتی خوبی دارد و خط مشی عدم ورود به سیستم ، بنابراین اگر به StrongVPN علاقه دارید ، می توانید بدتر عمل کنید. با این حال ، برای اکثر کاربران ، توصیه می کنیم سایر بررسیهای VPN ما را بخوانید.

نظر شما در مورد StrongVPN چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map