Shellfire VPN Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی Shellfire VPN

Shellfire VPN خدماتی است که به نظر می رسد بسیار به خود فکر می کند ، اما وقتی هود را باز کنید ، تماشایی به چشم نمی خورد. بین رابط زشت ، سرعت آهسته و امنیت iffy ، ما توصیه می کنیم که خریداران در جای دیگری باشند. بررسی جزئیات Shellfire را برای جزئیات کثیف بخوانید.

بهترین-VPN-بررسی

از ابتدا تا انتها ، استفاده از Shellfire VPN ناخوشایند است. ما مجبور شدیم آنتی ویروس خود را برای اجرای مشتری حذف کنیم و خط مشی رازداری سرویس به صورت حقوقی غیرقابل رمزگذاری نوشته شده است.

کمبود کاملاً ویژگی وجود دارد ، منوی تنظیمات تقریباً چیزی در آن ندارد و رابط مشتری دسک تاپ منسوخ و شلوغ است. سرعت متناقض است و فقدان ناخوشایند سرورها وجود دارد ، حتی اگر آنها به خوبی در سطح جهانی توزیع شوند.

اگر می خواهید ما را بشنوند و ابراز تاسف کرد که فقط برای اینکه این شبکه خصوصی مجازی برای این بررسی Shellfire VPN اجرا شود ، می خوانید ، با خنده خوب و با هزینه ما بخوانید. اما وقتی کار خود را تمام کردید ، به بهترین لیست VPN ما بروید تا یک VPN قابل استفاده پیدا کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Shellfire VPN

امکانات

ما این بخش را با نگاهی به ویژگی های Shellfire VPN ارائه می دهیم ، سپس در مورد جایی که فاقد آن است صحبت خواهیم کرد.

Shellfire VPN به شما این امکان را می دهد که نه تنها VPN را در هنگام راه اندازی اجرا کنید بلکه مستقیماً به سرور دلخواه خود متصل شوید. این برای ویژگیهاست.

اکنون ، بیایید به کاستی های Shellfire VPN بپردازیم. تکان دهنده ، هیچ اسلحه ای وجود ندارد. ما در مورد “امنیت” آن را با جزئیات بیشتری بحث خواهیم کرد ، اما یک تیرانداز معمولاً یک ویژگی مهم محسوب می شود. بدون داشتن یک ، پنجره ای وجود خواهد داشت که اگر رایانه یا VPN شما اتصال را از دست داد ، به هیچ وجه محافظت نمی شوید.

تنظیمات Shellfire

تونل زنی تقسیم نشده نیز وجود دارد ، که این یک ویژگی مفید برای کسانی است که می خواهند کنترل کنند کدام برنامه ها از اتصال محافظت شده VPN استفاده می کنند و کدام یک از آنها نیست. مسدود کننده نرم افزارهای مخرب نیز وجود ندارد ، اما ما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از یکپارچه VPN به هر حال ، بهترین گردآوری نرم افزار آنتی ویروس خود را بررسی کنید.

اگرچه برنامه ای برای همه سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، macOS ، iOS و Android وجود دارد ، اما Shellfire VPN فاقد این منطقه است. شما نمی توانید آن را روی یک روتر معمولی اجرا کنید ، اما در عوض باید یک جعبه مخصوص Shellfire خریداری کنید. افزونه مرورگر نیز وجود ندارد.

Shellfire-OS

در هنگام انتخاب گزینه های رمزگذاری ، Shellfire VPN نیز فاقد آن است زیرا آنها به جای تنظیماتی که قدرت آن را داشته باشید به سرور شما انتخاب می کنند. انتخاب پروتکل شما نیز محدود است ، از جمله فقط OpenVPN UDP یا TCP.

اگر به دنبال یک VPN سرشار از ویژگی هستید ، Shellfire VPN اینگونه نیست. ما پیشنهاد می کنیم به بررسی آستریل خود بروید زیرا آستریل از تونل های پشتیبانی تقسیم شده قوی و یک تیرانداز ، از جمله سایر ویژگی های “خوب برای داشتن” استفاده می کند..

بررسی اجمالی ویژگی های Shellfire VPN

آرم Shellfire VPNwww.shellfire.net

از همه برنامه ها در ماه 396 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، نقل و انتقالات بانکی ، صوفورت ، پرداخت به ازای هر تلفن

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
1

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
14 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
63 سرور ، 37 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES ، 192-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، TCP,

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
N / A

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

Shellfire VPN یک برنامه حق بیمه را با سه گزینه ارائه می دهد: ماهانه ، سالانه و دوسالانه. قیمت گذاری در برنامه ماهانه منطقی است و حتی می تواند معامله خوبی باشد. این گفته می شود ، به غیر از VPN فاقد ویژگی ها ، و به روش های دیگری که بعداً مورد بررسی قرار می دهیم ، برنامه حق بیمه عملکردی چندانی ارائه نمی دهد.

Shellfire VPN در صفحه راهنما اشاره می کند که می توانید مشتری را در هر دستگاهی که دوست دارید نصب کنید. هر زمان ممکن است فقط یک دستگاه به هم متصل شود و تنها راه برای جلوگیری از این محدودیت خرید روتر Shellfire Box است.

در مورد گزینه های پرداخت ، گزینه های استاندارد کارت اعتباری و PayPal را به همراه چند مورد غیر معمول دریافت می کنید. شما می توانید با استفاده از Sofort ، که یک وب سایت آلمانی است ، از طریق انتقال مستقیم بانکی یا از طریق تلفن پرداخت کنید. در مکانهای پراکنده در وب سایت ، Shellfire VPN می گوید که بیت کوین را می پذیرد ، اما به نظر می رسد کهنه باشد زیرا در طول پرداخت گزینه ای برای آن وجود ندارد.

علیرغم مقرون به صرفه بودن برنامه ماهانه ، برای کمتر از یک دلار در ماه بیشتر ، می توانید در Windscribe ثبت نام کنید. اگر بررسی Windscrib ما را بخوانید ، می فهمید که نه تنها از 10 اتصال پشتیبانی می کند ، بلکه از مزایای ورزشی نسبت به Shellfire VPN در تقریباً در هر رده های دیگر برخوردار است ، در حالی که هنوز هم به طور ماهانه با همان قیمت می باشد..

برای کسانی که علاقه دارند برای مدت طولانی تری برای ثبت نام در VPN ثبت نام کنند ، قیمت گذاری Shellfire VPN شروع به از دست دادن مزیت خود می کند. Windscrib برنامه های ارزانتری را برای مشترکان سالانه و دوسالانه نسبت به Shellfire VPN ارائه می دهد.

سرانجام ، Shellfire VPN همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به سه سرور را می دهد. سرعت آنها 1 مگابیت در ثانیه است و از رمزگذاری AES-128 استفاده می کنند. اگرچه این یک پایه و اساس بد برای یک برنامه رایگان نیست ، اما ارزش آن را ندارد که تلاش کنید. ما مجموعه ای از بهترین خدمات رایگان VPN را برای کسانی که علاقه مند به امتحان VPN هستند بدون نیاز به صرف یک سکه داریم.

راحتی در استفاده

آخرین باری که به Shellfire VPN نگاه کردیم ، به دلیل سهولت در استفاده ، 70 درصد امتیاز را به آن دادیم. این حكم به این واقعیت دامن زده شد كه رابط كاربردی توهین آمیز نبوده و زیاد ادامه نیافته است. این بار داستانی متفاوت بود.

به محض اینکه مشتری را از وب سایت Shellfire VPN بارگیری کردیم ، آنتی ویروس ما به هشدار بالایی رسید. وقتی سعی کردیم برنامه را اجرا کنیم و مشتری را نصب کنیم ، به ما گفتند که نصب کننده Win32: MdeClass است که نوعی تروجان است. علیرغم لذت های ناامیدکننده آنتی ویروس ، ما فشار آوردیم.

Shellfire-Avast

هنگامی که آنتی ویروس خود را حذف کردیم ، ویندوز به ما گفت ما در رایانه شخصی خود صلاحیت اجرای برنامه را نداریم. به این دلیل است که مشتری سعی در تغییر پرونده های پیکربندی مورد نیاز برای دسترسی به superuser داشت. بعد از پرش از hoops های بیشتر و خاموش کردن Windows Defender ، نصب کننده را به اجرا درآوردیم. ما توصیه نمی کنیم این کار را انجام دهیم ، اما ، به عنوان کارشناسان ، قربانی کردیم.

Shellfire-Windows

پس از نصب مشتری ، ما با یک رابط زشت که به نظر می رسید بیشتر در خانه در ویندوز 95 باشد ، مورد استقبال قرار گرفتیم. خطوط متن با اطلاعات اضافی در بالای صفحه به هم ریخته است. برخی از رابط حتی به آلمانی ، با وجود زبان “Englisch” ، اما با گذشت زمان به نوعی خودش کار می کرد.

روند راه اندازی فاجعه آمیز به این معنی است که ما نمی توانیم به کسی پیشنهاد کنیم که سعی کند این مشتری را روی رایانه خود نصب کند و ما می خواهیم بعد از اتمام این بررسی ، به دستگاه خود اسکراب عمیق ارائه دهیم. برای افرادی که در جستجوی یک VPN کاربر پسند هستند ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

سرعت

هنگامی که به لیست سرورهای مشتری Shellfire VPN می پردازید ، متوجه می شوید که به هر یک امتیاز دو تا پنج ستاره برای امنیت و امتیاز یک تا پنج ستاره برای سرعت داده می شود. برای ثبات ، ما فقط سرورهایی را آزمایش کردیم که از نظر امنیت و سرعت ، پنج ستاره هستند. این بدان معنی است که آنها باید با AES 256 بیتی رمزگذاری شوند.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)1472.225.78
ایالات متحده4867.795.47
آلمان13167.564.06
ایسلند12722.694.58
شیلی1471.390.1
سنگاپور24230.440.00

دو مکان اول ما آلمان و ایالات متحده بودند که عملکرد خوبی داشتند و تا رتبه های پنج ستاره ای که دریافت کردند زندگی می کردند.

با حرکت به سمت ایسلند ، اولین ضربه بزرگ ما را با سرعت دیدیم و بیش از دو سوم پهنای باند بارگیری ما را از دست داد ، با وجود این واقعیت که سرور باید رمزگذاری و سرعت پنج ستاره مشابه سایرین داشته باشد.

سرورهای Shellfire

شیلی حتی با سرعت بارگیری 1.39 Mbps و سرعت بارگذاری شرم آور 0.1 مگابیت در ثانیه حتی بدتر شد.

سرانجام ، هنگام اتصال به سنگاپور ، برای اولین بار نتیجه 0.00 مگابیت بر ثانیه را در سرعت بارگذاری مشاهده کردیم. بعلاوه ، پس از اتمام آزمایش ، سقوط کرد. این قابل تکرار بود ما سه بار آزمون را اجرا کردیم تا آن را تأیید کنیم.

سرعت Shellfire

با وجود نداشتن سرعت بارگیری قابل تشخیص ، ما هنگام اتصال به سنگاپور توانستیم بدون دردسر وب را مرور کنیم.

بدون در نظر گرفتن اینکه کدام سرور را انتخاب کردیم ، اما یک بار متصل شد ، Shellfire VPN حدود 10 ثانیه طول کشید تا یک اتصال برقرار شود..

به گفته این ، سرورها متناقض نیستند و عملکرد بارگیری نمی تواند از شماره هایی که در سریعترین لیست VPN ما پیدا خواهید کرد دورتر باشد. اگر به دنبال بهترین روش برای کاهش زمان پینگ هستید ، پیشنهاد می کنیم به جای آن به جستجوی بهترین VPN برای مقاله بازی بپردازید.

امنیت

همانطور که گفته شد در حالی که به ویژگی های Shellfire VPN می پردازیم ، یکی از مهمترین نادیده گرفتن ها یک killswitch است که با از دست دادن VPN اتصال ، همه ترافیک را قطع می کند. این امر از نشت اطلاعات در هنگام پایین آمدن VPN جلوگیری می کند ، که اغلب بدون توجه به آن ممکن است اتفاق بیفتد. عدم وجود ویژگی به امنیت قابل توجهی از Shellfire VPN آسیب می رساند.

هنگامی که صحبت از پروتکل ها می شود ، OpenVPN تنها گزینه شماست ، اما می توانید بین UDP و TCP جابجا شوید ، که می تواند برای عیب یابی عدم ثبات اتصال مفید باشد. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های VPN هستید ، می توانید با خواندن خرابی پروتکل VPN ما این کار را انجام دهید.

رمزگذاری را نمی توان در مشتری تغییر داد بلکه در عوض توسط سرور انتخابی شما تعیین می شود. همانطور که در بخش “سرعت” ذکر شد ، به سرورها برای امنیت دو ستاره داده می شود ، به این معنی که از AES-128 در هنگام اتصال استفاده می شود ، سه ستاره برای نشان دادن استفاده AES-192 یا پنج ستاره برای نشان دادن استفاده از AES 256 بیتی استفاده می شود..

پیشرفت هایی صورت گرفته است. دفعه گذشته که به Shellfire VPN نگاه کردیم ، نشت DNS قابل توجهی وجود دارد ، اما وقتی این بار آن را آزمایش کردیم ، نتوانستیم پیدا کنیم. نشت DNS جدی است و می تواند منجر به سقوط اطلاعات شما به دست های مخرب حتی در هنگام تونل زدن با VPN شود ، بنابراین این یک پیشرفت چشمگیر است.

اگرچه پروتکل ها و رمزگذاری هایی که به شما تحمیل شده اند خوب هستند ، داشتن رمزنگاری مداوم و انتخاب پروتکل خوب است. همچنین ، یک killswitch برای امنیت ضروری است. برای کسانی که به دنبال یک VPN امن هستند که گزینه های پروتکل کافی را در اختیار شما قرار می دهد ، توصیه می کنیم بررسی ExpressVPN ما را بخوانید. این پروتکل چندین پروتکل ارائه می دهد و از قویترین رمزگذاری ، AES 256 بیتی استفاده می کند.

حریم خصوصی

در صفحه اصلی وب سایت Shellfire VPN ، می توانید به پایین بروید تا متوجه شوید که ادعا می کند داده های اتصال را وارد نمی کند. با این حال ، وقتی به بیانیه حریم خصوصی بروید ، به نظر می رسد که این یک دروغ آشکار است.

بیانیه حفظ حریم خصوصی اگر چاپ شود ، 19 صفحه پرشکوه خواهد بود و از زبان قانونی متراکم استفاده می کند. در قانون حقوقی آلمان مرجع دائمی وجود دارد ، که در مورد نحوه برخورد شرکتها با داده های شخصی بسیار سخت است ، اما این منابع بیشتر توجیهات قانونی برای Shellfire VPN برای ورود اطلاعات شما.

در لیست داده های پردازش شده ، یکی از دسته ها داده های استفاده است و یکی از نمونه های ارائه شده برای آن دسته از سایتها بازدید می شود. این بدترین حالت برای کاربران VPN است و قرار دادن آن در یک خط مشی رازداری باید مشتریان بالقوه را از بین ببرد.

همچنین به نظر می رسد خط مشی حفظ حریم خصوصی به زبان آلمانی نوشته شده و در Google ترجمه شده است ، و تعیین اینکه چه کاری با برخی از داده ها انجام می شود دشوار است. به نظر می رسد این عبارت عمداً گیج کننده است و طول آن غیرقابل قبول است.

اگر به خط مشی رازداری NordVPN نگاهی بیندازید ، می بینید که طول آن کمتر از یک سوم است و به زبان مستقیم نوشته شده است. دامنه اطلاعات جمع آوری شده و پردازش شده اساساً به آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت محدود می شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد خط مشی رازداری استثنایی را در بررسی NordVPN ما بخوانید

عملکرد جریان

در پیچ و تاب های عجیب و غریب ، همه سرورهای Shellfire VPN علی رغم سرعت بارگیری زیاد در کاغذ ، عملکرد قابل مقایسه ای با هم دارند. یعنی اگر VPN می توانست به خدمات استریم دسترسی پیدا کند. در طول آزمایش ما ، هیچ یک از وب سایت های اصلی جریان ، از جمله Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و BBC iPlayer ، به ما اجازه پخش نشدند.

درعوض ، ما آزمایشات خود را در یوتیوب و Twitch انجام دادیم تا ببینیم اگر VPN از تشخیص پراکسی یکی از آن شرکتها گذشته باشد ، چه عملکردی می تواند داشته باشد. هر سروری که امتحان کردیم ، حتی آنهایی که ملاس ماسک آهسته بودند ، توانستند YouTube و Twitch را در چند ثانیه با سرعت 1080 اجرا کنند.

این عملکرد مناسب و معقول جریان خراب است زیرا نمی توانید از طریق سیستم های اصلی انکار VPN خدمات اصلی پخش شوید. اگر می خواهید این ممنوعیت VPN را دور بزنید ، بهترین مقاله VPN ما را برای Netflix بخوانید.

مکان سرور

Shellfire VPN سرورهای خود را به خوبی گسترش می دهد تا به طیف گسترده ای از مشتریان خدمات دهد. 63 سرور آن در 37 کشور در شش قاره پراکنده است که توزیع مناسبی است. اگرچه تعداد کل مکانها و سرورها کمبود است.

برای ارائه متن به این شماره ، همانطور که می توانید در بررسی HideMyAss ما بخوانید ، HideMyAss از نظر مکانهای سرور ارائه دهنده شماره یک است و تقریباً 1000 سرور در 280 مکان دارد. حتی اکثر ارائه دهندگان جاده ای حداقل 50 مکان ارائه می دهند.

خدمات مشتری

وب سایت Shellfire VPN به نظر می رسد یک ویژگی چت زنده است ، اما وقتی روی آن کلیک می کنید ، متوجه می شوید که هیچ کس در خانه نیست و باید ایمیل بفرستید. ما چندین روز در وب سایت منتظر بودیم ، هر بار که می توانیم این تب را یادآوری کنیم و هر وقت ممکن بود بررسی می کنیم. هیچ کس نیامد.

برای شنیدن ایمیل از طریق تلفن ، حدود 36 ساعت طول می کشد و پاسخهای دریافتی شما دوستانه اما ساده و پرتحرک است. خط تلفن یا تالار گفتگو وجود ندارد ، و پایگاه دانش فقط به دوجین سؤال اساسی VPN پاسخ می دهد.  

حکم

بسیاری از VPN ها تصمیم خود را برای قربانی کردن یک ویژگی ساده تر و کاربر پسند تر می سازند. Shellfire VPN هیچ کدام از این جنبه ها را ندارد و یک دردسر برای استفاده در حالی که هنوز هم به طور موثر هیچ ویژگی ای را ارائه نمی دهد.

برای اضافه کردن توهین به آسیب ، خدمات به مشتری آرام است و پایگاه اطلاع رسانی در سایت محدود است. هرچند که آخرین نکته موجود در تابوت ، سیاست حفظ حریم شخصی است که زیر سؤال می رود.

ما از شما می خواهیم تا به لیست کامل نظرات VPN ما بروید تا در مورد VPN های شگفت انگیز در بازار اطلاعات کسب کنید. ما به شما اطمینان می دهیم که تفاوت شب و روز خواهد بود.

اگر با Shellfire VPN تجربیاتی دارید ، نظر خود را در زیر بنویسید ، و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me