بررسی OverPlay – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی OverPlay

OverPlay چند کار درست انجام می دهد ، و بسیاری از آنها اشتباه است. اگرچه نوع خاصی از مشتری ممکن است از استفاده از آن لذت ببرد ، ما دریغ می کنیم تا آن را به عموم مردم توصیه کنیم. دلیل آن را در بررسی کامل OverPlay ما بخوانید.

بهترین-VPN-بررسی

بسیاری از افراد در جستجوی آسان شبکه خصوصی مجازی هستند که آماده بیرون آمدن از جعبه هستند. از بسیاری جهات ، OverPlay به ارائه تجربه کاربری شبیه به آن نزدیک می شود. این در حالی است که با اشکالاتی ناتوان کننده مواجه است.

OverPlay از نقاط ضعف خود رنج می برد و به سختی نقاط قوت آن را حفظ نمی کند. با تمام صداقت ، کار با آن برای نوشتن این بررسی OverPlay به سرعت تبدیل به یک کار عادی شد.

البته هر شرکتی نقاط قوت و ضعف دارد. اگر به دنبال سادگی و سرویس دهی سریع به مشتری هستید ، OverPlay ممکن است ارزش جستجو داشته باشد. با این حال ، قبل از تصمیم گیری ، بررسی کنید که OverPlay درست چه کاری انجام می دهد و چه چیزی مانع از بودن یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN می شود.

گزینه های جایگزین برای OverPlay

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، OverPlay لخت است. به نظر می رسد در حالی که دیگران را کنار می گذارند ، روی مواردی که آن را کلید می دانند تمرکز می کنند.

وب سایت OverPlay تأکید زیادی روی سرویس SmartDNS خود دارد. این می تواند به طور خودکار سرور DNS دستگاه شما را روی یکی از اطلاعاتی که برای اتصال به طیف گسترده تری از وب سایت ها تضمین شده است تنظیم کنید و به عنوان یک سرویس مستقل فروخته شود.

انجام دستی به راحتی انجام می شود و بسیاری از کشورها با سرورهای محدود کننده DNS (* سرفه * چین * سرفه *) قبلاً این مسئله را انجام داده اند.

در مورد VPN ، گزینه های رمزگذاری و پروتکل محدودی را ارائه می دهد. مواردی که ارائه می دهد بالای خط هستند ، که بعداً با جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت ، اما بسیاری از افراد دوست دارند گزینه هایی داشته باشند.

Overplay-OS

یک killswitch وجود دارد ، که برای امنیت اضافی نیز مفید است ، اما راهی برای پیکربندی آن برای اجرای استارت آپ وجود ندارد. هیچ پشتیبانی از تونل زنی تقسیم نشده است ، و با همه سرویس های جریان کار نمی کند. برای گزینه های بهتر ، بهترین VPN ما را برای پخش جویا شوید.

به نظر می رسد OverPlay به تعداد قابل توجهی از ویژگی های آن را کلید زد و همه چیز را نادیده گرفت ، زیرا این امکان را برای کسانی که به زنگ ها و سوت ها اهمیت نمی دهند در دسترس است. اگر این رویکرد برای شما جذاب است ، بررسی بررسی NordVPN ما را در نظر بگیرید. استفاده از آن بسیار آسان است ، اما هنوز هم از بین مزایای دیگر انعطاف پذیری بیشتری نسبت به OverPlay دارد.

بررسی اجمالی ویژگی های OverPlay

آرم OverPlaywww.overplay.net

از تمام برنامه های ماهانه 416 $ شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
3

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت

مقدار سرور در سراسر جهان
650+

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
ساعات اداری

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

همانطور که گفته شد ، Overplay سرویس تعویض DNS خود را به عنوان محصولی مستقل با قیمت حدود 5 دلار در ماه یا کمی کمتر از زمان ورود به سال برای شما ارائه می دهد. ما به شما توصیه نمی کنیم که برای این کار پیش بروید زیرا این کار را خودتان به راحتی انجام دهید.

برای آنچه ارائه می دهد ، قیمت های OverPlay رقابتی نیستند. اگر ماهانه به دنبال چیزهای ارزان قیمت هستید ، چیزی مانند دسترسی به اینترنت خصوصی شرط بهتری است. PIA سرویس VPN خود را با داده های نامحدود و حداکثر پنج اتصال ، تنها با 6.95 دلار در ماه ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد PIA ، بررسی PIA ما را بررسی کنید.

تمام برنامه هایی که توسط OverPlay ارائه می شود دارای سه اتصال هستند و هیچ گونه محدودیتی در پهنای باند ندارند. برنامه سالانه کمی تخفیف دارد ، اما برای رقابت آن کافی نیست. اگر قصد دارید به طور همزمان یک سال ثبت نام کنید ، توصیه می کنیم بررسی ExpressVPN ما را بخوانید. هزینه آن در هر ماه همانند OverPlay است اما ویژگی های برتر را ارائه می دهد.

اگر شما علاقه مند به ثبت نام برای دوره های طولانی تر هستید ، برخی از ارائه دهندگان ، مانند NordVPN ، قراردادهای طولانی تری با نرخ بهتر ارائه می دهند. NordVPN دارای داده های بی حد و حصر و حداکثر شش اتصال با 107.55 دلار صرف برای سه سال است.

آخرین موردی که می خواهیم روی آن لمس کنیم این است که اگر می خواهید بیت کوین بپردازید این VPN نیست. OverPlay فقط رمزهای اعتباری و PayPal را قبول نمی کنند.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده یک کیف مخلوط با OverPlay است. پس از نصب و راه اندازی مشتری ، متوجه شدیم که اعتبار ورود به سیستم را نمی پذیریم. لحظاتی قبل ، ما از همان اطلاعات ورود به وب سایت برای بارگیری مشتری استفاده کرده بودیم ،.

ما با تماس با پشتیبانی و بازنشانی گذرواژه‌مان ، این مسئله را مرتب کردیم که به زودی به جزئیات بیشتری خواهیم رسید ، اما شروع خوبی برای تجربه کاربر نبود.

وقتی وارد مشتری شدیم ، اگر استخوان های لخت باشد ، خوب به نظر می رسید. نمادی در وسط رابط نشان می دهد که آیا شما به هم متصل هستید یا خیر. در زیر آن ، یک منوی کشویی به شما امکان می دهد بین دو سطح رمزگذاری یا رمزگذاری را انتخاب کنید.

صفحه نمایش بیش از حد

همچنین نماد مرکزی به عنوان یک نشانگر بصری از سطح رمزگذاری مورد استفاده شما استفاده می کند. یک سپر نماینده AES 256 بیتی را نشان می دهد ، یک قفل نشانگر AES 128 بیتی است و یک چراغ برق به شما امکان می دهد که رمزگذاری نشده باشید.

Overplay-ScreenLock

انتخاب “تغییر مکان” لیستی از سرورها ، مکانهای آنها و سایر اطلاعات حیاتی را به شما نشان می دهد. قادر به دیدن زمان پینگ و بار سرور در یک نگاه خوب است و به شما کمک می کند وقتی که می خواهید بهترین گزینه را انتخاب کنید ، که می تواند با انتخاب های زیاد بسیار زیاد باشد.

سرورهای Overplay

با کلیک کردن روی Cog در بالا سمت راست ، به منوی تنظیمات قابل دسترسی است. هنگامی که آنجا هستید ، خواهید فهمید که OverPlay چقدر برهنه است. وقتی ویژگی ضعیف تنظیم شده با NordVPN یا ExpressVPN را مقایسه می کنید ، آن را جمع نمی کند.

منوی بیش از حد

این به دو روش قابل مشاهده است. از یک طرف ، افرادی که با VPN نا آشنا نیستند ممکن است چیزی را از نظر ویژگی های پرمصرف به همان اندازه دست و پا گیر ببینند. یک منوی پر از ژارگون فنی ممکن است خیلی دلهره آور باشد و به سرعت به چیزی تبدیل شود که مردم از آن چشم پوشی می کنند.

به گفته این ، بسیاری از افراد به دنبال چیزی هستند که گزینه های متنوع بودن را داشته باشد ، حتی اگر آنها هرگز قصد استفاده از آن را نداشته باشند.

فلسفه طراحی ظاهری OverPlay مبنی بر “حداقل نگه داشتن لاغر و بقیه را ضرب و شتم” مشخص می کند که کدام گروه را می خواهد جذب کند.

سرعت

برای شروع آزمایش عملکرد ، تصمیم گرفتیم کاری سختگیرانه انجام دهیم. ما از انتخاب سرورها عبور کردیم و بروکسل را انتخاب کردیم. ما این تست اولیه را با تنظیمات پیش فرض رمزگذاری AES 256 بیتی و پروتکل OpenVPN UDP اجرا کردیم. بروکسل نه تنها تقریباً 4000 مایل (6.400 کیلومتر) فاصله دارد ، بلکه در این زمان به 70 درصد بار نیز رسیده بود.

با چنین درخواست های شدید ، OverPlay روی صورتش صاف شد. زمان پینگ 122 میلی ثانیه ای که در جدول خود نشان داده ایم ، تجربه مرور را جلب نمی کند. همه چیز کند بود ، به حدی که برخی از تست های سرعت سقوط کردند و از اجرای آن امتناع کردند. لازم به گفتن نیست ، به زودی OverPlay به بهترین VPN ما برای رده های بازی نمی پیوندد.

چیزهایی که به طرز عجیبی نیز انجام می شدند. هنگامی که قرار بود از طریق سرور در بلژیک عبور کنیم ، یک تست سرعت ما را به سرور تگزاس متصل کرد. این تست دارای پینگ و سرعت فوق العاده ای نیز بود ، گویی که ما به آن محافظت نشده ایم.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا ، ایالات متحده)1372.125.98
بروکسل12214.54.2
لندن9566.804.83
شهر نیویورک1967.525.52
بروکسل (بدون رمزگذاری)1418.234.47
آتلانتا (AES-128)4666.985.49
آمستردام9966.944.7

به گفته این ، آزمایش های بیشتر با VPN متصل به بروکسل نتایج مشابه را با نتایج قبلی به دست آورد: سرعت آهسته و پینگ زیاد. عجیب هنگامی که VPN را قطع کردیم ، مکان اتصال خود را به لندن تغییر دادیم و دوباره وصل شدیم.

شروع به ارسال از طریق سرورها در بلژیک و سرعت آن از کیلو بیت در ثانیه تا 60 مگابیت در ثانیه متغیر بود. این درحالی بود که این نرم افزار برای اتصال ما به سرور در لندن پیکربندی شده است.

هیچ جدول ای نمی تواند رفتار عجیب VPN را هنگام مرور و در حین آزمایش بیان کند. همانطور که می بینید ، ما سعی کردیم دوباره بدون رمزگذاری به بروکسل متصل شویم تا ببینیم این مشکل چیست یا خیر ، بدتر شد.

تمام مواردی که دیدیم مربوط به سرور بلژیک بود. دیگر سرورهای دور مانند لندن و آمستردام خوب به نظر می رسید. سرورهای مجاور همچنین عملکردی را که انتظار دارید انجام دادند.

این باعث می شود تا سرمان را خراشیده و از تعجب در مورد قابلیت اطمینان سرورهای OverPlay سؤال کنیم. معلوم نبود چه مشکلی در سرور بلژیک وجود دارد ، اما این عدم ثبات عمده را در شبکه ارائه دهنده نشان داد و مانع از آن سریعترین انتخاب VPN ما شد.

امنیت

گرچه فاقد شجاعت و انتخاب برخی از رقبای خود است ، گزینه های OverPlay در مورد امنیت VPN کاملاً مناسب است. برای پروتکل دو گزینه وجود دارد: OpenVPN UDP و OpenVPN TCP. هر دو امن در نظر گرفته می شوند.

این گزینه ها قابل احترام است که دارای کدهای منبع آزاد می باشد و به شما امکان می دهد از طریق منشأ انتخاب کنید و خطوط مشکوک کد را بررسی کنید یا آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. البته فقط افراد دارای تخصص برای انجام این کار باید تلاش کنند ، اما خوب است.

UDP به طور معمول ترجیح داده می شود و معمولاً سرعت و عملکردی بهتر را نشان می دهد. TCP قابل اطمینان تر به حساب می آید و از دست دادن بسته کمتر از UDP رنج می برد. همچنین برای کار در اطراف دیوارهای آتش ، مانند نسخه موجود در چین بسیار عالی است (بهترین مقاله VPN ما برای چین را بخوانید).

همچنین به شما دو پورت داده می شود ، یکی از آنها 443 رایج است که باعث می شود پرونده استفاده از OverPlay برای مذاکره با فایروال های مزاحم تقویت شود..

همچنین به شما امکان می دهد از بین دو سطح رمزگذاری – AES 256 بیتی یا AES 128 بیتی – یا بدون رمزگذاری را انتخاب کنید. AES 256-bit تقریباً غیرقابل شکست است ، و این یک گزینه عالی برای تضمین امنیت محسوب می شود.

OverPlay دارای یک killswitch و تعداد انگشت شماری از ویژگی های امنیتی خوب ، مانند حفاظت نشت DNS است.

حریم خصوصی

OverPlay به طور کلی دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی و دارای چند نقطه ضعف است. برای تنظیم حساب شما از حداقل اطلاعات استفاده می کند و فقط به یک ایمیل و روش پرداخت نیاز دارد.

مهمترین جنبه حفظ حریم خصوصی با هر VPN این است که اطلاعات مربوط به استفاده از سرویس VPN یا SmartDNS خود را وارد نمی کند. OverPlay همچنین در خط مشی رازداری خود عهد کرده است که هرگز اطلاعات شما را نفروشد.

به گفته این ، این اطلاعات در وب سایت خود جمع آوری می کند. خط مشی رازداری آن به صراحت از موارد دنیوی مانند سیستم عامل ، نوع مرورگر ، درخواست صفحات و زمان سپری شده در وب سایت یاد می کند. اما آنچه مشکوک است این است که بندهایی که می گوید اطلاعات جمع آوری شده محدود به این موارد نیست.

اگر نگران حفظ حریم خصوصی هستید ، این کلمات ممکن است نگران کننده باشد زیرا آنها وب سایت OverPlay را منبع بالقوه گردآوری اطلاعات می کنند. همچنین از کوکی ها در وب سایت برای گوگل و بینگ استفاده می کند ، اما می توان آنها را غیر فعال کرد.

عملکرد جریان

جریان کیسه مخلوط دیگری با OverPlay بود. با Netflix عملکرد خوبی داشت. ما روی یک فیلم کلیک کردیم و آن را در یک چشم بر هم زد. تصویر با کیفیت بالا بود و لکنتی وجود ندارد ، که با بهترین VPN برای Netflix مطابقت دارد.

Amazon Prime Video و Hulu به طور مشابه اجرا کردند. هنگام اتصال به یک سرور ایالات متحده مشکلی نداشتیم.

با این کار ، وقتی به سرورهای خارجی وصل شدیم ، مشکلی پیش آمد. ما حتی وقتی به یک سرور در لندن متصل بودیم ، نمی توانستیم از iPlayer BBC استفاده کنیم. این وب سایت سریع و پاسخگو بود ، اما به محض اینکه ما چیزی را برای تماشای آن کلیک کردیم ، به ما اطلاع داد که فقط در دسترس کسانی است که در انگلستان قرار دارند. اگر سرویس پخش برای شما یک اولویت است ، بهترین VPN ما را برای iPlayer BBC ببینید.

این که آیا عملکرد عالی سیستم عامل های جریان در ایالات متحده به این دلیل بوده است که ما در ایالات متحده هستیم ، دشوار است بدانید. ممکن است کسی در کشور دیگری بتواند به یک سرور آمریکایی وصل شود و عملکرد ضعیفی کسب کند ، اما آزمایش ما امیدوار کننده بود.

تا زمانی که بارهای سرور متوسط ​​باشد ، می توان عملکرد خوبی را بدست آورد ، زیرا حتی سرورهای از راه دور نیز در تست سرعت ما نتایج مطلوبی را نشان می دهند که تحت فشار شدید قرار نگیرند.

مکان سرور

OverPlay بیش از 650 سرور ارائه می دهد که در سراسر کشورها و مناطق اصلی پراکنده هستند. ممکن است خیلی به نظر برسد ، اما اینطور نیست. به عنوان مثال ، CyberGhost دارای بیش از 3،100 سرور و تقریباً همان تعداد سرور به عنوان تعداد OverPlay در ایالات متحده است (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

Overplay- FullServer

OverPlay اگرچه سرورها در بیش از 50 کشور جهان پخش می شوند ، پوشش خوبی دارند. این شامل 12 شهر و 301 سرور در ایالات متحده است. با وجود این ، به نظر می رسد سرورهای آنجا همیشه 50 درصد بار یا بیشتر هستند. همانطور که دیدیم سرورها و زیرساخت های OverPlay در شرایط سنگین ممکن نیست بهترین باشند ، بنابراین می تواند خبرهای بد را هجی کند.

همچنین 39 سرور در انگلستان در سه شهر وجود دارد ، همچنین پخش خوبی در بین سایر کشورهای اروپایی نیز وجود دارد.

به نظر می رسد بسیاری از سرورهای آفریقا ، اروپا ، آمریکای جنوبی و آسیا تحت فشار کمتری هستند و باعث می شود به جای دسترسی به یک سرویس خاص برای کشور ، آنها را برای کسانی که به دنبال ناشناس بودن عمومی هستند انتخاب خوبی کنند. تنها سرورهایی که به طور مرتب از آنها مراقبت می شوند در ایالات متحده و انگلیس هستند.

خدمات مشتری

اغلب ، هنگامی که ما یک سرویس دهنده VPN را آزمایش می کنیم ، سوالات softball را کنار می گذاریم یا مسئله ای را مطرح می کنیم. در این حالت ، ما فرصتی نادر داشتیم تا با یک مشکل مشروع ، به پشتیبانی برویم. چشمگیر ، پرسنل در عرض چند دقیقه پاسخ دادند.

اطلاعات ورود به سیستم ما در وب سایت OverPlay کار می کردند ، اما در مشتری آن نیست. کارمندان پشتیبانی اطلاعات بیشتری از جمله عکس خطای پیام را درخواست کردند. شخصی که با آنها در ارتباط بودیم حتی پیوندی را نیز نشان می داد که چگونه می توان به راحتی از یک عکس عکسبرداری گرفت ، این یک تماس خوب بود و فریادی از تجربه ما برای انجام بررسی VyprVPN ما.

هنگامی که ما با این خطای خاص پاسخ دادیم ، کارکنان به سرعت رمزعبور را تنظیم مجدد کردند و ما از کار افتادیم. گرچه فاقد پشتیبانی زنده ، خط تلفن و تالار گفتمان است ، اما پشتیبانی ایمیل از درجه یک است. بهتر بود این مسئله در وهله اول نبوده باشد ، اما این یک داستان متفاوت است.

متأسفانه راهنماها صاف هستند. بسیاری از وب سایت های آن به شما می گویند برنامه را بارگیری و نصب کنید و در همان مرحله بگذارید. راهنمای تنظیم برای مشتری دستورالعمل یا تصویر صفحه ای در مورد آن ندارد. تنها کاری که انجام می دهد این است که شما را از طریق نصب راهنمایی کند.

حکم

اگر به دنبال یک سرویس VPN هستید که این کار را انجام دهد ، اینگونه نیست. بسیاری از گزینه ها در بازار رقابتی VPN وجود دارد ، همانطور که در بررسی های VPN ما مشاهده می کنید.

OverPlay با عملکرد پاسخگو مشتری خود و به نظر می رسد متناسب با یک بازار خاص: افرادی که می خواهند برای اولین بار بتوانند یک VPN را انتخاب کنند و بدون نگرانی آن را اجرا کنند..

گفته می شود ، OverPlay تقریباً در هر رده از رقبا کم است. اگر تعجب می کنید از اینجا به کجا بروید ، توصیه می کنیم بررسی جامع VPN ما و بررسی ما در مورد ExpressVPN را بررسی کنید. این بهترین ارائه دهنده در خارج از کشور است و ما پیشنهاد می کنیم به جای OverPlay دلارهای سخت درآمد خود را با آن خرج کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me