NordVPN Review – بروزرسانی شده به سال 2020

نقد و بررسی NordVPN

NordVPN به لطف سهولت در استفاده ، امنیت عالی و شبکه گسترده سرور یکی از بهترین ارائه دهنده های VPN در خارج از کشور است. در این بررسی جامع درباره آنچه ما از خدمات دوست داشتیم و دوست نداریم ، بیشتر بدانید.


نقاط قوت & نقاط ضعف

ما همیشه طرفداران NordVPN بوده ایم ، نه به خاطر آنچه که هست بلکه چه می تواند باشد. این می تواند به راحتی از انتخاب ما برای بهترین VPN ، ExpressVPN پیشی بگیرد (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید). با این حال ، همانطور که در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN می بینید ، قوام باعث تغییر می شود و NordVPN هنگام رسیدن به این مسئله با هم اختلاف دارد..

در این بررسی NordVPN ، ما در مورد جوانب مثبت و معدود مصائب ناگوار صحبت خواهیم کرد. در طول بررسی ، ما ویژگی های گفتگو ، قیمت گذاری ، کاربرپسندی ، سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، جریان ، مکان های سرور و پشتیبانی مشتری را خواهیم داشت. در پایان ، ما حکم خود را در مورد اینکه آیا NordVPN به عنوان یک سرویس VPN ارزش آن را دارد یا خیر ، به شما می گوییم.

پاسخ کوتاه بله است. این البته با احتیاط همراه است. سرعت متناقض در سرورها به این معنی نیست که شما نمی توانید اتصال خود را بهینه کنید ، این بدان معناست که ممکن است نتوانید به اینترنت وصل شوید. اگر مایل به سرور کردن سرورهایی هستید که برای شما کار می کنند ، با این وجود ، NordVPN نمی تواند مطابقت داشته باشد.

NordVPN بررسی فیلم

گزینه های دیگر برای NordVPN

امکانات

اگر چیزی وجود داشته باشد که NordVPN را از بقیه بازار شبکه خصوصی مجازی جدا کند ، ویژگی های آن است. در حالی که تجربه کاربری ساده را ارائه می دهید ، NordVPN بسیاری از ویژگی ها را در خود جای می دهد. ویژگی هایی وجود دارد که باعث می شود برنامه کاربردی تر و همچنین ویژگی های امنیتی متنوعی برای محافظت از شما در خطرناکترین شرایط وجود داشته باشد..

NordVPN به شما امکان می دهد سرور مورد نظر برای اتصال به هنگام راه اندازی را مشخص کنید. با توجه به سرورهای ویژه آن ، این یک ویژگی مفید است. بیشتر VPN ها به سریعترین مکان شناسایی شده پیش فرض می شوند.

در پایان امنیت عمومی ، NordVPN شامل سوئیچ kill و CyberSec است. CyberSec ابزاری برای جلوگیری از بدافزار و تبلیغ است که بصورت رایگان با هر اشتراک NordVPN درج شده است. اگرچه جایگزینی برای بهترین نرم افزار آنتی ویروس نیست ، اما این یکی از بهترین ابزارهای مسدود کردن آگهی است که از VPN دیده ایم.

گرچه داشتن سوئیچ کشتن چیز خاصی نیست ، NordVPN یک ویژگی غیرعادی دارد. سوئیچ kill این کار را می کند ، بنابراین تنها هنگامی که VPN فعال است می توانید از اینترنت استفاده کنید ، بدون اینکه اطلاعات شخصی را از طریق ترک ها لغزید. NordVPN این کار را انجام می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد برای دستگاه های شبکه محلی خود نامرئی به نظر برسید و مشخص کنید که با چه برنامه هایی از آن استفاده کنید.

nordvpn-review-killswitch

“برنامه کشتن” ، همانطور که به طور کلی به آن اشاره می شود ، در بین VPN غیر معمول است. با تنظیم برنامه ها ، هنگامی که VPN در حالی که اتصال عادی شما را سالم نگه دارد ، VPN اتصال به آن برنامه ها را قطع می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید ضمن محافظت از مرور خود ، یک نسخه پشتیبان تهیه آنلاین بدون وقفه را اجرا کنید ، ضروری است.

یادآور تونل سازی شکاف است اما یکسان نیست. تونل زنی اسپلیت به شما امکان می دهد تا برخی ترافیک ها را از طریق تونل VPN ارسال کنید در حالی که سایر ترافیک از اتصال عادی شما استفاده می کند. اگرچه می توان هر VPN را به این ترتیب تنظیم کرد ، ارائه دهندگان معدودی راهی را برای انجام آن در رابط (شامل یک بررسی مثال PureVPN ما برای مثال) می کنند. با وجود بسیاری از ویژگی های آن ، NordVPN این یکی را از دست داده است.

سرورهای تخصصی NordVPN

اگرچه کشتن برنامه ، CyberSec و کنترل راه اندازی مفید هستند ، اما سرورهای تخصصی NordVPN خاص هستند. NordVPN شامل چهار طعم است: P2P ، Double VPN ، IP اختصاصی و پیاز بیش از VPN. سرورهای همتا به همدیگر صحبت می کنند – شما از آنها برای تورنت استفاده می کنید – مانند IP های اختصاصی ، اما سرورهای VPN و پیاز دوگانه جالب هستند.

سرورهای دوپارچه VPN از آنچه به عنوان اتصال “دوپهک” شناخته می شوند ، استفاده شده توسط Windscrib (استفاده از Windscrib ما را بخوانید) استفاده می کنند. به جای اتصال به یک سرور منفرد ، شما از یک سرور به سرور دیگر گزاف گویی خواهید کرد ، و به طور موثر سطح امنیت شما را دو چندان می کنند. به همین دلیل ، از دلایل دیگر ، به همین دلیل NordVPN آن را به بهترین خدمات VPN ما برای راهنمای چین تبدیل کرده است.

پیاز بیش از VPN یک عملکرد مشابه را انجام می دهد ، به شما امکان می دهد تا از طریق اتصال VPN به شبکه Tor وصل شوید. همانطور که می توانید در مقاله VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor مشاهده کنید ، Tor دارای نقاط ضعف آن است ، اما گزینه نا مناسب برای ناشناس بودن واقعی است.

علاوه بر سرورهای مخصوص ، می توانید NordVPN را تنظیم کنید که فقط از طریق منوی گزینه ها به سرورهای مبهم وصل شوند. ما از جزئیات ناراحت نخواهیم شد ، اما روشن کردن تنظیم به شما امکان می دهد با scramb کردن داده های هر بسته به عنوان ارسال شده ، سانسور شدید را دور بزنید.

اجمالی ویژگی های NordVPN

آرم NordVPNwww.nordvpn.com

از همه برنامه ها در ماه 349 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
6

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
5244 در 62 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
Chrome ، Firefox

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری NordVPN

وقتی صحبت از بهترین VPN ها می شود ، NordVPN جزء ارزان ترین ها است. گرچه دسترسی به اینترنت خصوصی از ماه به ماه از نرخ ارزان تری برخوردار است (بررسی PIA ما را بخوانید) ، NordVPN با برنامه های ارزشمند و چند ساله از رقابت جلوتر می رود. به این ترتیب ، کسانی که نمی توانند در هنگام ثبت نام 125 دلار متعهد شوند ، ماهانه مجبور به رفتن می شوند.

هرچه برنامه ماهانه پیش می رود ، NordVPN بد نیست ، اما بهترین هم نیست. PIA و TorGuard تقریباً نیمی از قیمت دارند (بررسی TorGuard ما را بخوانید) ، در حالی که Hide.me و Astrill یک و نیم یا حتی دو برابر گران تر هستند (بررسی Hide.me و بررسی آستریل ما را بخوانید). گرچه NordVPN به اندازه آن دو گران نیست ، برنامه ماهانه بدترین گزینه در ترکیب آن است.

برنامه سالانه نیز چشمگیر نیست. NordVPN ممکن است 5 تا 10 دلار بیشتر از سایر ارائه دهندگان قفسه بالا صرفه جویی کند ، اما رفتن به مدت یک سال قرارداد به نظر نمی رسد در مقایسه با گزینه های دو و سه ساله عالی باشد.

NordVPN با آن برنامه ها به دست می آید. قیمت دو سال تقریباً برابر با یک سال واحد با بیشتر ارائه دهندگان است. سه سال فقط چند دلار بیشتر است و بیشتر ارائه دهندگان طولی را ارائه نمی دهند. تنها رقیب NordVPN برای برنامه های چند ساله CyberGhost است که به نوعی برنامه های دو و سه ساله را حتی ارزانتر می کند (بررسی CyberGhost ما را بخوانید ، و قطعه NordVPN ما در مقابل CyberGhost را بخوانید).

گرچه ارزش زیادی را ارائه می دهد ، طرح قیمت گذاری NordVPN بدون تقصیر نیست. از آنجا که گزینه های ماه به ماه و سالانه ارزش کمی دارند ، شما مجبور می شوید دو یا سه سال از پیش خریداری کنید. به عنوان مثال ، CyberGhost نرخ ماهیانه بالاتری دارد اما حدود یک دلار در حدود 20 دلار ارزانتر است.

این یک انتقاد است ، اما نه یک انتقاد گسترده. NordVPN به دلیل گزینه های چند ساله خود یکی از بهترین ارزش های بازار است و گنجاندن شش اتصال همزمان ، این بسته را حتی جذاب تر می کند. برنامه ها نیز به مدت 30 روز قابل استرداد هستند ، بنابراین می توانید قبل از خرید امتحان کنید.

تا آنجا که روش های پرداخت پیش می رود ، NordVPN بهتر از اکثر است ، اما پول مانند پول ملا را نمی پذیرد (بررسی مولود ما را بخوانید). علاوه بر کارتهای اعتباری و گزینه های پرداخت منطقه ای ، بیت کوین ، اتریوم و ریپل را می پذیرد. این اخیراً پرداخت PayPal را قطع کرد ، اما این یک ضربه گیر است.

دوستی کاربر

ثبت نام در NordVPN نسیم است. بعد از اینکه برنامه ای را انتخاب کردید ، ایمیل خود را وارد کنید و یک روش پرداخت را انتخاب کنید ، NordVPN از شما می خواهد تا آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و رمز عبور تعیین کنید. شما هنوز هم می توانید از یک حساب مشعل استفاده کنید ، اما برای فعال کردن اشتراک خود باید به آن دسترسی داشته باشید. بعد از تنظیم گذرواژه ، NordVPN برنامه را بطور خودکار بارگیری می کند.

nordvpn - بررسی-ثبت نام

قبل از ورود به برنامه دسک تاپ ، اجازه دهید در مورد داشبورد حساب صحبت کنیم. می توانید با کلیک کردن روی “حساب من” در گوشه بالا سمت راست ، آن را پیدا کنید. ممکن است خیلی به آن منطقه دسترسی پیدا نکنید ، اما این جایی است که می توانید تنظیمات صورتحساب را مدیریت کنید ، برنامه خود را تغییر داده و آدرس های IP اختصاصی را خریداری کنید. برنامه های NordVPN ، از جمله برنامه های افزودنی Chrome و Firefox را نیز پیدا خواهید کرد.

برنامه افزودنی مرورگر اساسی است و یک فرآیند اتصال بدون بازگشت را ارائه می دهد ، اما ارزش نصب آن را دارد. با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ، به CyberSec و ابزاری که اطلاعات WebRTC را مسدود می کند دسترسی خواهید داشت. هرچه ارتباط برقرار شود بهتر است با برنامه دسک تاپ بچسبید.

نصب NordVPN فقط چند دقیقه طول می کشد تا برنامه و کارت شبکه مجازی خود را نصب کند. پس از اتمام این کار ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد شوید و NordVPN شما را به صفحه اصلی آن بوت می کند.

رابط کاربری تقریباً با هر VPN دیگری که آزمایش کرده ایم متفاوت است. NordVPN با نقشه گسترده ای باز می شود که کشورهایی را که دارای سرور است نشان می دهد. این پنجره نیز قابل تغییر است ، بنابراین می توانید همانطور که می خواهید نقشه یا همان تعداد کمی از نقشه را ببینید.

nordvpn - بررسی-رابط

همراهی با نمای زمین لیستی از کشورها ، و همچنین سرورهای تخصصی NordVPN است. پیمایش و اتصال به رابط اصلی ساخته شده است ، یک رویکرد ساده و جذاب برای VPN ها ارائه می دهد که بندرت مشاهده می شود.

با کلیک بر روی یکی از نشانگرهای نقشه ، شما را به بهترین سرور آن کشور متصل می کند. توجه داشته باشید که نقشه فقط کشورها را نشان می دهد ، نه مناطق یا سرورهای فردی. اگر به دنبال یک مکان خاص در یک کشور هستید ، باید آن را به سختی طی کنید.

nordvpn-review-marker-selection

تلاش NordVPN برای تمیز کردن تجربه اتصال VPN با پیامدهای طراحی همراه است. با استفاده از منوی سمت چپ ، می توانید یک کشور را کلیک کنید تا به یک سرور موجود در آن وصل شوید – دقیقاً مانند نقشه روی نقشه – اما پیدا کردن یک سرور خاص دشوار است. در کنار هر کشور سه نقطه وجود دارد که به شما امکان می دهد منطقه ای را که می خواهید به آن وصل شوید مشخص کنید.

می توانید سرورهای جداگانه را انتخاب کنید ، اما فقط از منوی کشویی ریز در منطقه ، پاپ آپ را انتخاب کنید. در مکانهایی مانند ایالات متحده که تقریباً 2000 سرویس دهنده دارد ، پیدا کردن یک مورد مورد نظر شما می تواند دردناک باشد. بعلاوه ، NordVPN نشان نمی دهد که سرورها کجا هستند. بیشترین مشخصات موردنیاز کشور و منطقه عمومی است.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

خوشبختانه ، شما می توانید سرورهای مورد علاقه خود را جستجو یا جستجو کنید. NordVPN بطور خودکار یک برگه جدید در بالای منوی پیمایش سرور با مکان های موردعلاقه شما ایجاد می کند.

بالاتر از لیست سرورها ، سرورهای مخصوصی قرار دارند که در بخش “ویژگی ها” درباره آنها صحبت کردیم. مانند سایر مکانها ، کلیک کردن روی یک گزینه خاص به طور خودکار شما را به سریعترین گزینه های موجود متصل می کند و می توانید با استفاده از سه نقطه بعدی در کنار هر گزینه ، مکانی را وصل کنید..

در بالای رابط ، یک برگه برای تنظیمات وجود دارد. برخلاف بیشتر VPN ها ، که چندین زبانه را در منوی تنظیمات قرار می دهند ، NordVPN همه چیز را روی یک صفحه واحد فشرده می کند. هر تنظیمات ، از جمله سوئیچ kill و CyberSec ، دارای سوئیچ جابجایی است تا آنها را در این فهرست روشن یا خاموش کنید.

nordvpn - بررسی-تنظیمات

همچنین دکمه “تنظیمات پیشرفته” در پایین صفحه وجود دارد که به شما امکان می دهد پروتکل حمل و نقل خود را تغییر دهید ، DNS سفارشی را تنظیم کنید و فقط از سرورهای مبهم استفاده کنید. NordVPN هشدار می دهد که اگر بدانید چه کاری انجام می دهید ، باید با آن تنظیمات اشتباه بگیرید.

ارائه یک تجربه کاربری ساده هنگامی که بیش از 5،000 سرور در شبکه شما وجود دارد ، دشوار است و تلاش NordVPN بی نتیجه نمی ماند. این گفته ، همانطور که در بخش بعدی خواهیم دید ، شما باید از طریق شبکه حفر کنید تا بهترین سرور موجود را پیدا کنید و NordVPN این کار را آسان نمی کند.

سرعت

قضاوت در مورد سرعت NordVPN کاملاً کار است. همانطور که در سریعترین راهنمای VPN ما خاطرنشان کردیم ، اگر شما سرورهای گیلاس را انتخاب کنید ، سریعترین گزینه در بازار است. اگرچه برای اکثریت قریب به اتفاق شبکه سرعت متوسط ​​تا وحشتناک است. به عنوان مثال ، سرور توصیه شده بر اساس موقعیت مکانی ما حتی ابزاری را که ما برای آزمایش سرعت استفاده می کنیم بارگیری نمی کند.

ما می خواهیم قبل از رسیدن به نتایج چند یادداشت داشته باشیم. NordVPN شبکه گسترده ای دارد و ما می دانیم که نوازندگان خوب و بدی در آن وجود دارد. به همین دلیل ، ما همیشه از سرور پیشنهادی در کشور خاصی استفاده می کردیم. در برخی موارد ، این ارتباط سریع و در برخی دیگر کاملاً بی نتیجه ماند.

محلپینگ
اماسدانلود
مگابیت در ثانیهبارگذاری
مگابیت در ثانیهمیانگین11277.716.45
محافظت نشده9165.510.57
ایالات متحده # 247923133.538.87
انگلستان شماره 20115334.786.06
هلند شماره 6614566.915.39
ژاپن شماره 69159132.833.31
Double VPN (ایالات متحده در کانادا شماره 4)7920.488.64

آزمایش NordVPN خشمگین بود. برخی از سرورها به سرعت متصل می شوند ، در حالی که برخی دیگر صفحات وب را وصل و بارگیری نمی کنند. اینکه بگوییم عملکرد پراکنده است ، یک تفسیر است. NordVPN بالاترین سطح واریانس هر VPN مورد آزمایش ما را دارد و اگرچه اوج ها زیاد است ، اما پایین ترین آنها نیز پایین است.

تصور می کنیم مشکلی در سیستم توصیه NordVPN وجود ندارد. به عنوان مثال ، هنگام تلاش برای آزمایش یک سرور Double VPN ، اتصال به طور مداوم انجام نشد. وقتی سرور خودمان را انتخاب کردیم ، موفقیت آمیز بود.

در دنیای واقعی ، هنگامی که می خواهید سرور پیدا کنید ، به سردرد ترجمه می شود. همانطور که در بخش “دوستی کاربر” ذکر کردیم ، ما از NordVPN به خاطر تلاش برای ساده سازی چنین شبکه بزرگی استقبال می کنیم ، اما هر منطقی در پشت سیستم وجود دارد ، آن را قطع نمی کند. عملکرد در سرورها بسیار متفاوت است و سیستم پیشنهادی NordVPN به موضوع کمک نمی کند.

روند صعودی این است که می توانید سرعت سریع خود را بدست آورید. هنگامی که NordVPN با بخار کامل کار می کند ، تقریباً همه ارائه دهندگان موجود در بازار را شکست می دهد. مدت زمان تأخیر آن نیز در روند کم باقی می ماند ، به همین دلیل موفق به کسب مدال نقره در بهترین VPN ما برای راهنمای بازی شد.

بر اساس آزمایش ما ، بهتر است منطقه ای را انتخاب کنید و سعی کنید سرور را با کمترین بار جستجو کنید. ما مطمئن نیستیم که NordVPN سعی دارد قبل از توصیه یک سرور دیگر ، سرور را پر کند ، اما واقعیت این است که تقریباً در همه موارد ، توصیه ها فرعی هستند و نمایانگر توانایی شبکه آن نیستند..

امنیت

86٪ – خیلی خوب

NordVPN از OpenVPN و IKEv2 پشتیبانی می کند ، که بهترین گزینه های موجود هستند ، همانطور که در تجزیه پروتکل VPN ما مشاهده می کنید. اگرچه هر دو موجود هستند ، در ابتدا این امر آشکار نیست. NordVPN فقط با OpenVPN روی دسک تاپ شما نصب می کند ، بنابراین اگر می خواهید از IKEv2 استفاده کنید ، باید آن را به صورت دستی نصب کنید.

با وجود امنیت VPN ، OpenVPN با AES 256 بیتی همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم و NordVPN از آن جبهه راضی است. برخی پروتکل های کمتر محبوب مانند PPTP و L2TP در دسترس نیستند. گرچه این مربوط به اکثر کاربران نیست ، NordVPN نمی تواند خارش را برای افرادی که می خواهند از آنها استفاده کنند خراشیده کند.

آنچه در گزینه های پروتکل ایجاد شده در ویژگی های امنیتی فاقد آن است. سرورهای تخصصی NordVPN تقریباً همه روی امنیت متمرکز شده اند و امکان خفه کردن بسته ها ، بیشتر دریچه ها را تضمین می کند. حتی بدون پروتکل اختصاصی مانند VyprVPN (مطالعه VyprVPN ما را بخوانید) ، NordVPN روی طبیعت منبع باز OpenVPN ایجاد می کند تا فراتر از امنیت استاندارد باشد.

ما NordVPN را برای نشت DNS و همچنین نشت IP و WebRTC آزمایش کردیم. در تمام جبهه ها گذشت و این کار را بدون تغییر مسیرهای مختلف DNS انجام داد.

حریم خصوصی

100٪ – عالی

NordVPN فقط اطلاعات لازم را در مورد شما نگه می دارد. از آنجا که مربوط به استفاده از VPN است ، هیچ گونه اطلاعات قابل شناسایی نگهداری نمی شود. همانطور که NordVPN در بالای خط مشی رازداری خود می گوید ، “شما را می خواهد درک کنید که هنگام استفاده از هر یک از خدمات NordVPN چه اطلاعات محدودی را جمع آوری می کنید و چه اتفاقی می تواند برای آن اطلاعات بیفتد.”

ایجاد یک حساب کاربری به NordVPN دو بخش اطلاعات می دهد: آدرس ایمیل و روش پرداخت شما. می توانید از یک ایمیل مشعل استفاده کنید ، اما برای تکمیل ثبت نام باید به آن دسترسی داشته باشید.

شرکای پرداخت NordVPN همچنین در صورت استفاده از کارت اعتباری ، اطلاعات صورتحساب را جمع می کنید ، اما برخلاف Buffered VPN ، این اطلاعات با استفاده از VPN شما مرتبط نیست (بررسی VPN Buffered ما را بخوانید).

در وب سایت خود ، NordVPN همچنین اطلاعات کوکی را برای ردیابی شرکت های وابسته و تجزیه و تحلیل و همچنین سوالات مربوط به خدمات مشتری جمع آوری می کند. هنگام استفاده از VPN ، تنها داده های جمع آوری شده اطلاعات بار سرور است. این داده ها کاربران را شناسایی نمی کنند و برای سنجش عملکرد سرور و مشاهده نقاط قطع استفاده می شوند.

به غیر از این ، شما رکورد را حذف نکردید. همانطور که در راهنمای مرور ناشناس ما ذکر شد ، ناشناس بودن واقعی آنلاین یک رویای لوله است ، اما NordVPN با موضع گیری دقیق خود در مورد حریم خصوصی نزدیک می شود. این کشور تحت صلاحیت پاناما ، که دارای برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است ، عمل می کند تا اطمینان حاصل شود که می توان خط مشی عدم ثبت را رعایت کرد.

عملکرد جریان NordVPN

100٪ – عالی

تست عملکرد جریان به همان اندازه سرعت تست آزار دهنده بود ، زیرا NordVPN به طور مداوم به سرورهایی توصیه می کرد که بسیار کند بودند و ما نمی توانیم محتوای آن را بارگیری کنیم. باز هم ، انتخاب سرور خودمان بسیار بهتر بود. در واقع این تجربه بسیار خوب بود که NordVPN در راهنمای پخش VPN ما جای خود را گرفت.

این مکان همچنین در راهنماهای VPN Netflix VPN و BBC iPlayer VPN ما به دست آورد ، بدون سر و صدا به هر دو سیستم عامل وصل شد (خارج از انتخاب سرور ، یعنی). Hulu و Amazon Prime Video نیز عالی بودند.

NordVPN Netflix

مانند سرعت ، عملکرد Netflix به انتخاب سرور کاهش می یابد. با استفاده از سرورهای توصیه شده NordVPN ، ما توانستیم به وب سایت متصل شویم اما محتوای آن را پخش نکنیم. ما خطایی در پروکسی دریافت نکردیم ، اما سرعت سرور آنقدر ناچیز بود که وب سایت به هیچ وجه جریان نمی یابد. با انتخاب سرور با حداقل بار در یک منطقه ، انتخاب کنید و خوب باشید.

مکان سرور

95٪ – عالی

وقتی صحبت از شماره سرور می شود ، NordVPN یک رهبر صنعت است. این دستگاه در زمان نوشتن 5191 سرور در شبکه خود دارد و از آخرین باری که ما آنرا مرور کردیم ، تنها مقدار آن بالا رفته است. اگرچه تعداد سرورها به طرز حیرت انگیزی زیاد است ، اما گسترش چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد.

ما شکایت نمی کنیم. حضور NordVPN در 62 کشور بیشتر از اکثر خدمات VPN است ، اما تعداد زیادی از سرورها رویایی را می فروشند که واقعیت ندارد. به عنوان مثال ، HideMyAss تقریباً در 200 کشور جهان مکان دارد – بررسی HideMyAss ما را بخوانید تا طرف بد آن سرویس را ببینید.

در مقایسه با اکثر ارائه دهندگان ، NordVPN از نوار فراتر می رود ، حتی اگر آن را با حاشیه نازک تری نسبت به شماره سرور نشان دهید. اکثر مکانها بر روی قاره آمریکا و اروپا متمرکز شده اند ، اما مکانهایی در آسیا و اقیانوس آرام و خاورمیانه وجود دارد ، حتی اگر بیشتر گزینه های عجیب و غریب HideMyAss و ExpressVPN ارائه نشده باشند.

خدمات مشتری

98٪ – عالی

پشتیبانی نقطه قوت دیگری برای NordVPN است. به اکثر سؤالات می توان با استفاده از پایگاه دانش پاسخ داد. این بخش به چهار دسته تقسیم می شود و NordVPN یک کار خوب را در مورد مباحث توضیح می دهد. مانند برخی از ارائه دهندگان ، سؤالات متداول با پایگاه دانش مخلوط می شود ، که ممکن است یافتن پاسخ ها را دشوار کند.

nordvpn-review-دانش پایه

این توسط نوار جستجو جبران می شود ، به نظر می رسد مانند چیزی نیست که نمی توانید اشتباه کنید ، اما ما ارائه دهنده هایی پیدا کردیم که فقط کلمات کلیدی خاص بتوانند مقالاتی را جمع کنند. این در مورد NordVPN نیست. تابع جستجو همیشه مقالاتی را در رابطه با موضوع ما به سرعت پیدا می کند.

شما نمی توانید پشتیبانی مستقیم از پایگاه دانش پیدا کنید ، اما با کلیک بر روی “تماس با ما” در صفحه ، این گزینه ها را نشان می دهد. چت زنده به طور شگفت آور خوب است. بسیاری از VPN ها چت زنده ای متوسط ​​دارند که فقط برای پاسخ دادن به سؤالات اساسی و هدایت شما به پایگاه دانش مناسب هستند. NordVPN از محصول آگاه است.

nordvpn-review-live-chat

این حتی بهتر از پشتیبانی ایمیل است. ما همان سؤال راجع به پروتکل ها از طریق گفتگوی زنده و ایمیل ارسال کردیم و بیشترین جواب را داشتیم. گفتگوی زنده فقط چند دقیقه طول کشید ، در حالی که ایمیل چند ساعت طول کشید.

به طور کلی ، ما هرگز احساس نمی کردیم که در چنین دستان خوبی قرار داشته باشیم. سیستم پشتیبانی NordVPN ایده آل است ، پاسخ های سریع و سریع را بدون دردسر ارائه می دهد.

حکم

ما می خواهیم NordVPN همه چیز ممکن باشد ، اما اینگونه نیست. اگر سیستم پیشنهادی بهتر بود و سازگاری بیشتری در نقاط مختلف وجود داشت ، مشکلی نداریم. مشکل این است که بین سرورهای خوب و بد چنین شکاف گسترده ای وجود دارد ، و پیدا کردن گزینه هایی که برای شما کار می کند باعث ایجاد سردرد است.

اگرچه نادیده گرفتن این امر ، NordVPN تقریباً به همان خوبی است که در مورد VPN بدست می آورید. این شامل بسیاری از ویژگی ها است ، سرعت بالایی در برخی از سرورها دارد و ارادت روشنی به حفظ حریم خصوصی دارد. از بررسی های VPN ما ، گزینه های بهتری پیدا نمی کنید.

نظر شما در مورد NordVPN چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

NordVPN سوالات متداول

 • آیا NordVPN قابل اعتماد است?

  پاسخ کوتاه: بله. ما بیش از 50 VPN را آزمایش کرده ایم و NordVPN یکی از ایمن ترین استفاده هاست. این یکی از محبوب ترین سرویس های VPN در خارج از کشور است که احتمالاً هک شدن و تهدیدهای دیگر را کمی مستعدتر می کند. با این وجود ، NordVPN را برای بیشتر افراد توصیه می کنیم.

 • آیا NordVPN یک آزمایش رایگان ارائه می دهد?

  شماره NordVPN یک سرویس VPN پولی است ، اما برنامه شما با ضمانت 30 روزه پس انداز پول پشتیبانی می شود.

 • آیا NordVPN با Netflix کار می کند?

  بله ، NordVPN با Netflix کار می کند. آزمایش ما نشان می دهد که چندین سرور در سراسر جهان بدون هیچ مشکلی قادر به دسترسی به Netflix هستند.

 • چگونه می توانم NordVPN را بارگیری کنم?

  با ثبت نام در حساب کاربری و ورود به داشبورد خود می توانید NordVPN را بارگیری کنید.

 • NordVPN رایگان است?

  نه ، NordVPN رایگان نیست. آزمایش آزمایشی نیز وجود ندارد ، اما می توانید با ضمانت 30 روز پس انداز پول ، آن را بدون ریسک آزمایش کنید.

 • NordVPN چند سرور دارد؟?

  NordVPN در بیش از 60 کشور جهان 5000 سرویس دهنده دارد. تعداد دقیق سرورها هر از گاهی نوسان دارد ، بنابراین توصیه می کنیم صفحه اطلاعات سرور را برای اطلاعات به روز بررسی کنید.

 • چگونه می توانم به NordVPN وارد شوم?

  با استفاده از دکمه “حساب من” در صفحه اصلی می توانید از مرورگر خود به NordVPN وارد شوید. برنامه محلی از شما می خواهد تا هر زمان که باز شد وارد شوید.

 • NordVPN چه قیمتی دارد?

  NordVPN در هر ماه 11.95 دلار ، هر سال 83.88 دلار ، هر دو سال 95.75 دلار یا هر 10 سال 107.55 دلار هزینه دارد. برنامه سه ساله به کمتر از 3 دلار در ماه می لرزد و به مدت 30 روز کاملاً قابل استرداد است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map