KeepSolid VPN Lite Review – بروزرسانی سال 2020

KeepSolid VPN Lite Review

KeepSolid VPN Lite برادر کوچکتر VPN Unlimited است و برخی از موضوعات مشابه خواهر و برادر خود را دارد. گفته می شود ، اگر می خواهید VPN رایگان با استفاده از تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، می توانید بدتر عمل کنید. ببینید با بررسی کامل KeepSolid VPN Lite ما می توانید بهتر عمل کنید.

بهترین-VPN-بررسی

KeepSolid برای شبکه های خصوصی مجازی تازه نیست. ما یکی از محصولات دیگر این شرکت را بررسی کرده ایم – VPN Unlimited (بررسی VPN نامحدود ما را بخوانید). KeepSolid VPN Lite برادر عزیز VPN نامحدود است ، یک VPN “یک کلیک” رایگان برای تلفن هوشمند شما که نیازی به ثبت نام در آن نیست. VPN های رایگان نادر هستند ، همین مسئله KeepSolid VPN Lite را بسیار جالب می کند.

برای اینکه یک بررسی مناسب به آن ارائه دهیم ، می خواهیم چگونگی عملکرد آن را بررسی کنیم. ما سرعت سرور ، عملکرد جریان ، ویژگیها ، خدمات به مشتری ، امنیت و سیاست حفظ حریم خصوصی آن را قبل از صدور حکم ما بررسی خواهیم کرد.

اگرچه این بررسی KeepSolid VPN Lite تمام این موارد را پوشش می دهد ، این واقعیت که سرویس رایگان است ، و مشکلاتی که با آن پیش می آید ، گنجاندن در بهترین راهنمای VPN ما را دشوار می کند..

KeepSolid VPN Lite ، همانطور که از نام آن پیداست ، یک VPN “مطلب” است که ویژگی های بسیاری ندارد. اگر به دنبال یک VPN رایگان و با کاربرد آسان برای تلفن هوشمند خود هستید ، می توانید خیلی بدتر از تلاش کردن آن عمل کنید. اگر توجه ندارید که پرداخت کنید ، از رقبایی مانند ExpressVPN ارزش بهتری پیدا خواهید کرد (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

VPNLite-وب سایت-چلپ چلوپ

VPNLite-وب سایت-قیمت گذاری

VPNLite-وب سایت-ویژگی ها

پشتیبانی از VPNLite-menu

VPNLite-menu-About

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای KeepSolid VPN Lite

امکانات

KeepSolid VPN Lite را بارگیری نکنید و از مجموعه ویژگیهای غنی انتظار دارید زیرا در صورت انجام این کار ناامید خواهید شد. این ویژگی ها ، ویژگی های نور ، ویژگی های سفارشی سازی و تقریباً هر چیز دیگری را روشن می کند.

این دستگاه برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه در نظر گرفته شده است ، بنابراین می توانید برنامه را در Android و iOS بارگیری کنید ، اما پشتیبانی از لینوکس وجود ندارد. با این وجود یک سرویس دهنده MacOS و دیگری برای ویندوز وجود دارد.

سرور VPNLite-Free

مشتری Android احتمالاً ساده ترین و ساده ترین چیزی است که ما تاکنون دیده ایم. شما به سادگی یک سرور را انتخاب کرده و روی یک دکمه “شروع” بزرگ برای اتصال کلیک می کنید. برای استفاده از KeepSolid VPN Lite نیازی به ثبت نام ندارید. این سرویس رایگان سعی خواهد کرد تا بسته های پرداخت شده KeepSolid را به شما بفروشد ، اما شما مجبور نیستید که آنها را بخرید و فروش سختی نیست.

اگر تصمیم به پرداخت هزینه KeepSolid VPN Lite ندارید ، به رمزگذاری 128 بیتی AES و پروتکل IKEv2 برای اتصالات محدود خواهید شد. فقط می توانید به یک سرور متصل شوید ، و در کالیفرنیا مستقر است ، در حالی که اگر به بسته Turbo ارتقا دهید ، بیش از 400 دستگاه است.

توربو همچنین به شما امکان دسترسی به سرورهای مخصوص تورنت را می دهد. بسته توربو جریان به آن ها ، و همچنین سرورهایی برای پخش iPlayer BBC ، Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان اصلی دسترسی می دهد..

این وب سایت پیشنهاد می کند که کاربران پرداخت شده پروتکل KeepSolid Wise را برای کمک به دور زدن شبکه های محدود دریافت می کنند ، که می تواند برای افرادی که به دنبال دور زدن سانسور اینترنت در کشورهایی مانند چین هستند مفید باشد..

تنها مشکل این است که مشتری سفارشی سازی ندارد ، بنابراین مشخص نیست که چگونه می توانید از این گزینه استفاده کنید. با این حساب ، یک VPN مانند NordVPN (بررسی NordVPN ما را بخوانید) اگر به دنبال بهترین خدمات VPN برای چین هستید ، بهتر خواهد بود.

این مربوط به KeepSolid VPN Lite است. هیچ ویرانگر تونلی ، تونل تقسیم یا هر ویژگی دیگری که در یک سرویس VPN با قفسه بالا مشاهده می کنید وجود ندارد ، و اگرچه به نظر می رسد با طراحی باشد ، در صورت بروز مشکل می توانید به آرشیو VPN ما مراجعه کنید..

نمای کلی ویژگی ها

لوگوی KeepSolid VPN Litevpnlite.net

از همه برنامه های ماهانه 208 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، اعتبار Google Play ، پیامک

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
1

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
3 روز

دوره بازپرداخت
3 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
400+ سرور در 70+ مکان

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES

پروتکل های VPN موجود است
IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

KeepSolid VPN Lite با سه نوع بسته و سه طول پرداخت ارائه می شود. با توجه به مجموعه ویژگی محدود آن ، خوب است که بسته های حق بیمه آن با قیمت مناسب همراه باشند ، با یکی از ارزانترین میانگین ماهانه که در لیست بررسی های VPN ما پیدا خواهید کرد.

می توانید KeepSolid VPN Lite را در بسته های هفتگی ، ماهانه یا سالانه بگیرید. اشتراک های ماهانه و سالانه با یک سیاست بازپرداخت هفت روزه همراه است و بسته هفت روزه با یک پنجره بازپرداخت سه روزه همراه است.

همچنین باید سه نوع بسته را انتخاب کنید. رایگان بدیهی است که هیچ هزینه ای ندارد ، اما محدود است. همانطور که گفته شد ، فقط باید به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل شوید.

دو بسته دیگر جالب تر هستند. توربو دارای سرورهای بیشتری است ، از جمله برخی از آنها به عنوان “سرورهای تورنت” ذکر شده است. VPN Lite KeepSolid نمی تواند آن را به بهترین VPN ما برای لیست کوتاه تورنت تبدیل کند ، اما خوب است که ببینیم این سرورهای مخصوص.

اگر به Turbo Stream ارتقا دهید ، ویژگی های Turbo را به دست می آورید ، به علاوه دسترسی به “سرورهای جریان” برای Netflix ، iPlayer بی بی سی ، هولو و سایر سیستم عاملهای جریان. بعداً در این بررسی آنها را آزمایش خواهیم کرد. شما فقط می توانید هزینه توربو جریان را به صورت ماهانه پرداخت کنید و این هزینه ماهانه 6.99 دلار است.

همانطور که گفته شد ، KeepSolid VPN Lite قیمت خوبی دارد ، اما مجموعه ویژگی محدود ممکن است در این امر نقشی داشته باشد. بسته ها ارزان تر از VPN نامحدود برادر بزرگ آن هستند ، اما KeepSolid VPN Lite از ویژگی های بسیار کمتری برخوردار است.

اگر ماهانه هزینه ای معادل 4.99 دلار در ماه یا 2.08 دلار در ماه به طور متوسط ​​داشته باشید ، KeepSolid VPN Lite در سطح مالی با نام های بزرگتر مانند CyberGhost قابل رقابت است (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

با توجه به نرخ سالانه ورود توربو در سال 24.99 دلار در سال ، اگر به دنبال یک VPN موبایل هستید که می تواند تورنت کند ، VPN دزدی می شود. ممکن است استریمرها دریافت کنند که مشترکاً با یک نام بزرگتر مانند ExpressVPN ، از خدمات بهتری دریافت می کنند.

هیچ گزینه پرداخت ویژه ای با KeepSolid VPN Lite وجود ندارد. اگر تصمیم به خرید اشتراکی گرفتید ، می توانید این کار را از طریق فروشگاه برنامه مورد نظر خود و با جزئیات پرداختی که به آن حساب متصل است انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید با کارت بدهی متصل به حساب Google Play Store خود پرداخت کنید.

راحتی در استفاده

همه چیز در مورد KeepSolid VPN Lite برای سادگی طراحی شده است و استفاده از سرویس را تا حد امکان آسان می کند. این احتمالاً ساده ترین برنامه VPN است که ما بررسی کرده ایم.

نصب آسان است. به فروشگاه برنامه مورد نظر خود بروید ، “VPN lite” را جستجو کنید و برنامه را بارگیری کنید. وقتی برای اولین بار آن را باز کردید ، از شما سؤال می کند که می خواهید برای چه مواردی از آن استفاده کنید و چهار گزینه برای شما ارائه می دهد.

VPNLite-Splash-Options

سه مورد از چهار گزینه – “جریان” ، “torrenting” و “حریم خصوصی” & امنیت – لیست سرور گسترده شده “- شما را به صفحه فروش می برد که مزایای بسته های پرداخت شده را توضیح می دهد. می توانید “برو به توربو” رفته و هزینه اشتراک را بپردازید یا عقب کلیک کنید و “حریم خصوصی” را انتخاب کنید & امنیت “برای استفاده از خدمات رایگان.

ثبت نام لازم نیست مستقیم به صفحه انتخاب سرور خواهید رفت ، جایی که نقشه جهانی را مشاهده خواهید کرد که مکان شما ، مکان سرور منتخب خود ، منوی کشویی با سرورها و یک دکمه بزرگ توقف یا شروع را نشان می دهد.

سرورهای رایگان VPNLite

آدرس IP خود را در بالا مشاهده خواهید کرد ، که پس از اتصال به یک سرور تغییر می کند. هیچ تنظیم دیگری برای شخصی سازی غیر از انتخاب سرور و برنامه اشتراک شما وجود ندارد.

تغییر یا لغو اشتراک آسان است. دکمه منو را که در سمت چپ بالای مشتری Android قرار دارد ، بزنید و “برنامه های VPN” را انتخاب کنید.

گزینه های پرداخت اشتراک های مختلف را به همراه قیمت گذاری و ویژگی های فعلی مشاهده خواهید کرد. شما همچنین می توانید شرایط و ضوابط ، و همچنین پیوندهایی به سیاست حفظ حریم خصوصی و “مقررات مربوط به استفاده از داده ها” را ببینید که نحوه استفاده KeepSolid از داده های شما را توصیف می کند.

VPNLite-menu

در بخش منو گزینه هایی برای ارزیابی برنامه ، مشاهده سایر برنامه های KeepSolid و ارتباط با پشتیبانی مشتری از طریق یک سیستم پیام رسانی داخلی وجود دارد. ادعا می شود که یک زمان چرخش یک ساعته برای سؤالات پشتیبانی مشتری دارد که بعداً در این بررسی آزمایش خواهیم کرد.

KeepSolid VPN Lite طراحی نشده است که استفاده از آن دشوار باشد. این هدف در بازار مبتدی VPN به عنوان راهی برای جلب علاقه به برنامه های دیگر شرکت است و استفاده از آن ساده تر از سایر VPN های متمرکز شده بر روی تلفن همراه است که ما آزمایش کرده ایم ، مانند Speedify (مطالعه Speedify را بخوانید).

سرعت

ما سرعت تست KeepSolid VPN Lite را برای تست قرار می دهیم و سرعت بارگیری و بارگذاری و همچنین زمان تاخیر را با اتصال محافظت نشده ما در انگلستان مقایسه می کنیم.

KeepSolid VPN Lite یکی از سریعترین سرویسهای VPN نیست که ما آزمایش کرده ایم ، اما در برابر رقبای خود مطابقت دارد. نکته منفی این است که برای دستیابی به سرعت های معقول ، همانطور که نتایج ما نشان می دهد ، باید پرداخت کنید.

مکانها: بارگیری پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگیری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1421.675.94
بروکسل2620.955.72
وین4016.695.21
ژوهانسبورگ20113.635.31
کوالالامپور ، مالزی1894.585.01
کالیفرنیا (سرور رایگان)1601.835.17
کالیفرنیا (سرور پرداخت شده)1585.505.30

از آنجا که KeepSolid VPN Lite به عنوان VPN رایگان به بازار عرضه می شود ، ما سرور رایگان کالیفرنیا را در برابر یک سرور پولی در همان مکان آزمایش کردیم. ما همچنین انتخاب سرورهای پرداخت شده دیگر در سراسر جهان را آزمایش کردیم.

سرورهای اروپایی سرعت خوبی نشان دادند و فقط کمی تاخیر را افزایش داد. سرور ژوهانسبورگ دارای تأخیر ضعیفی بود که با توجه به موقعیت مکانی و مسافت قابل درک است اما سرعت بارگیری و بارگیری خوب دارد.

بدترین سرورها سرورهای ایالات متحده بودند. با توجه به فاصله بین انگلستان و کالیفرنیا ، سرعت بارگیری کمتر نیز انتظار می رود ، همانطور که زمان تاخیر بیشتر است. مشخص است که برای دستیابی به بهترین سرعت ، باید دسترسی به شبکه گسترده تری را بپردازید.

ما نمی دانیم KeepSolid VPN Lite چند کاربر رایگان دارد. با یک سرور که یک برنامه کامل را ارائه می دهد ، به احتمال زیاد شرکت از سرعت بیشتری برای مدیریت ترافیک استفاده می کند یا کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

با این حال ، این برنامه رایگان است ، بنابراین ما آن را کوتاه خواهیم کرد. علاوه بر این ، با توجه به اینکه این سرویس پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، بهتر از بعضی دیگر از VPN های برتر برتر ما ، مانند Windscrib (بررسی Windscrib ما را بخوانید).

امنیت

در بیشتر موارد ، ما درمورد امنیت KeepSolid VPN Lite هیچ شکایتی نداریم. بسته رایگان با رمزگذاری 128 بیتی AES متصل می شود ، در حالی که بسته های Turbo و Turbo Stream اجازه می دهد تا AES 256 بیتی یا حداقل این چیزی باشد که این سرویس می گوید.

هیچ گزینه سفارشی سازی وجود ندارد ، بنابراین سطح رمزگذاری چیزی نیست که کاربر بتواند انتخاب کند. اگرچه KeepSolid پیشنهاد می کند که می توانید از پروتکل اختصاصی KeepSolid Wise VPN آن در بسته های پرداخت شده استفاده کنید ، هیچ گزینه ای برای آن وجود ندارد.

اتصالات استاندارد از IKEv2 استفاده می کنند ، که تا آنجا که امنیت VPN پیش می رود ، گزینه خوبی برای امنیت است. ما هنگام اتصال به سرور رایگان و یک سرور پولی ، برای نشت IP و DNS آزمایش کردیم و هر دو بدون هیچ گونه نشتی گذشتند.

KeepSolid VPN Lite به گونه ای ساده طراحی شده است ، و به نظر می رسد مانند سایر موارد ، امنیت آن فلسفه را دنبال می کند. این کافی است ، اما اگر نگران هستید و می خواهید به پروتکل های امن تر ، مانند OpenVPN دسترسی پیدا کنید ، یا بعد از ویژگی هایی مانند killswitch استفاده می کنید ، باید به دنبال جایگزینی از امن ترین لیست VPN ما باشید..

حریم خصوصی

ما یک مشت محتاط در اینجا در Cloudward.net هستیم ، به این معنی که وقتی یک ارائه دهنده VPN می گوید داده های کاربران خود را وارد نمی کند ، ما تحقیقات خود را انجام می دهیم تا ببینیم این ادعا در معرض بررسی است یا خیر..

VPNLite-وب سایت-حریم خصوصی

ما در بررسی VPN نامحدود به نگرانی هایمان در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی KeepSolid اشاره کردیم. نگرانی ها و بازخورد ما برای KeepSolid VPN Lite یکسان است زیرا خط مشی یکسان است.

جالب اینجاست که KeepSolid VPN Lite همچنین پیوندی به مقررات مربوط به استفاده از داده ها دارد ، که نحوه استفاده از داده ها را توضیح می دهد. به عنوان مثال ، تأیید می کند که داده های مربوط به دستگاه ، آدرس IP و مکان شما پردازش شده است.

یک نگاه عمیق تر به خط مشی رازداری نشان می دهد که داده ها به سیستم وارد شده و ذخیره می شوند ، از جمله اطلاعاتی درباره اتصال به سرور و میزان استفاده از ترافیک. این خط مشی می گوید برخی داده ها ، مانند آدرس IP ، اطلاعات دستگاه و نوع اتصال ، حتی اگر وارد سیستم شده باشند ، ذخیره نمی شوند. تمایز به اندازه کافی مبهم است که نگران کننده است.

آنچه سیاست حفظ حریم خصوصی را روشن می سازد این است که KeepSolid خوشحال است که داده های شما را در صورت “درخواست قانونی” توسط دولت یا اشخاص خصوصی به اشتراک می گذارد.

عدم اطمینان بسیاری بیش از حد وجود دارد که KeepSolid VPN Lite را به عنوان گزینه خوبی برای کاربران در کشورهای محدود کننده توصیه می کند ، بنابراین به زودی بهترین انتخاب برای VPN برای ایران نیست..

شرکت KeepSolid مستقر در ایالات متحده است ، بنابراین هر کسی که نگران آژانس امنیت ملی ایالات متحده و نظارت دولت باشد ، احتمالاً باید VPN Lite را به یک اسکان گسترده تبدیل کند..

عملکرد جریان

KeepSolid VPN Lite ممکن است دارای ویژگی های کم نور باشد ، اما یکی از معدود مناطقی که در آن سرویس ارائه می دهد ، پخش کننده گاه به گاه است که شاید در تعجب از چگونگی تماشای Black Mirror و سایر موارد خاص در جریان باشد. ما مشتاق بودیم که سرورهای جریان آن را آزمایش کنیم ، بنابراین با دیدن نحوه عملکرد آنها هنگام استفاده از سرویس هایی مانند Netflix و BBC iPlayer این کار را انجام دادیم..

یک یادآوری سریع: سرورهای جریان فقط در بسته پرداخت شده Turbo Stream در دسترس هستند. ما سرور رایگان را آزمایش کردیم و خطای پروکسی گرفتیم ، بنابراین کاربران رایگان در اینجا شانس ندارند.

Turbo Stream دارای سرورهایی برای Hulu ، BBC iPlayer ، Netflix ، ESPN + و HBO Now است ، بنابراین اگر به دنبال جریانی از محتوا از ایالات متحده هستید ، گزینه های زیادی را انتخاب خواهید کرد. دوباره به آن پلتفرم علاقه مندید.

سرور Netflix که در ساحل غربی ایالات متحده قرار دارد و طبق نقشه قضاوت می کند ، خوب کار کرد. محتویاتی که تست کردیم خوب است ، با کیفیت خوب و بدون باتری. ما سرورهای غیر جریان را امتحان کردیم ، اما آنها همانطور که سرور رایگان انجام داد خطایی را برگرداندند.

با توجه به اینکه گزینه های بسیار کمی دارد و روی ایالات متحده متمرکز است ، KeepSolid VPN Lite ممکن است بهترین VPN ما را برای لیست Netflix ایجاد نکند ، اما کار می کند ، بنابراین ما نمی توانیم تقصیر کنیم.

VPNLite-Iplayer-Playback

آزمایشی مشابه برای iPlayer بی بی سی خوب ، بدون مشکل ، بافر یا خطایی انجام شده است. iPlayer بی بی سی همچنین با سرورهای انگلستان که برای پخش رتبه بندی نشده اند ، کار کرده است که تعجب آور بود.

ما خوشحالیم که یک عملکرد جریان قوی را از KeepSolid VPN Lite مشاهده می کنیم. ممکن است قیمت زیادی ارائه ندهد ، اما با توجه به اینکه بسته ای برای پخش جریانی دارد ، خوب است بدانید که آن سرورها طبق برنامه ریزی کار می کنند.

مکان سرور

براساس وب سایت KeepSolid VPN Lite ، این سرویس بیش از 400 مکان را در 400 سرور ارائه می دهد. فقدان جزئیات بسیار آشکار است ، و تعداد بسیاری از کشورها در این برنامه تقریباً 50 نفر هستند.

مشخص نیست که “مکان” به معنای یک ملت است یا یک شهر. در هر صورت ، 50 کشور گسترش ناچیزی دارند و بسیاری از سرورها در اروپا یا آمریکای شمالی مستقر هستند.

همچنین وجود دارد که به مراتب کمتر از 400 سرور برای اتصال ذکر شده است. این امکان وجود دارد که برخی از آنها پنهان باشد و شما باید به یک مکان روی یک سرور خاص متصل شوید ، اما با توجه به اینکه بعضی از مکان ها دارای شماره هایی هستند مانند کالیفرنیا 1 و کالیفرنیا 2 ، بعید به نظر می رسد.

اگر در ایالات متحده یا اروپا مستقر نیستید ، مقاله ExpressVPN vs NordVPN ما را بررسی کنید زیرا هر دو ارائه دهنده هزاران سرور ارائه می دهند که در صدها کشور بین آنها پخش شده اند.

خدمات مشتری

KeepSolid VPN Lite از ویژگی های کمی برخوردار است ، اما خدمات مشتری آن بسیار عالی است. می توانید با سؤالات پشتیبانی از طریق ایمیل یا فرم تماس در وب سایت ارتباط برقرار کنید ، اما ساده ترین روش از طریق سیستم چت در برنامه است.

منطقه پشتیبانی مشتری ، که می توانید در بخش منوی KeepSolid VPN Lite بیابید ، به شما امکان می دهد سوالات را مستقیماً به تیم ارسال کنید. KeepSolid VPN Lite می گوید ظرف یک ساعت پاسخ خواهیم داد ، و اگرچه تمبر زمان دقیقی نداریم ، اما در آن بازه زمانی به ما پاسخ داد.

VPNLite-پشتیبانی-پیام

بلافاصله به سؤال فنی ما درباره پروتکل ها و رمزگذاری پاسخ داده نشده بود ، اما پس از پیگیری پیام ، تیم پشتیبانی مشتری KeepSolid VPN Lite توانست مشکل را حل کند. هر پاسخ سریع ، شخصی نوشته شده و مودب بود.

این به خصوص برای برنامه هایی که در اطراف یک سرویس رایگان طراحی شده اند ، چشمگیر است. اگر با استفاده از KeepSolid VPN Lite به مشکلاتی رسیدگی کنید ، باید بتواند پشتیبانی مورد نیاز شما را بدست آورد. در صورت عدم موفقیت ، یک سؤال اساسی اساسی در وب سایت خود باید سؤالات اساسی تر مربوط به پشتیبانی را پوشش دهد.

حکم

تعداد زیادی VPN رایگان وجود ندارد که پهنای باند نامحدودی دارند و پشتیبانی از مشتری خوبی را ارائه می دهند (بدترین راهنمای رایگان VPN ما را بخوانید تا ببینید چگونه بیشتر VPN های رایگان از بین می روند). KeepSolid VPN Lite این کار را در برنامه ای انجام می دهد که همه کارهایی را که می کند ساده انجام می دهد و کار می کند.

این سعی نمی کند مبهم باشد ، ویژگی های زیادی ندارد و فراتر از خرید اشتراک ، سفارشی سازی ندارد. این سطح از سادگی باعث می شود که KeepSolid VPN Lite یک مدعی قوی باشد که در لیست ما از بهترین خدمات رایگان VPN و یکی از ساده ترین خدمات VPN برای استفاده از دوره قرار می گیرد..

این سادگی هر دو چیز خوب و بدی است. اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته هستید یا می خواهید اتصال خود را شخصی سازی کنید ، نمی توانید با KeepSolid VPN Lite این کار را انجام دهید. گزینه ها فقط وجود ندارند.

سرورهای جریان آن می توانند Netflix و BBC iPlayer را پخش کنند ، اما با وجود یک سیاست حفظ حریم خصوصی تا حدودی مبهم ، ما نسبت به تورنت محتاط تر عمل خواهیم کرد. این سرور سریع ، ارزان است و سرور رایگان می تواند به مرور نور بپردازد.

اگر بهترین VPN را برای Android یا بهترین VPN برای آیفون می خواهید ، گزینه های دیگری مانند ExpressVPN حتی اگر قیمت ها بالاتر باشد ، بهتر هستند..

نظر شما در مورد KeepSolid VPN Lite چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و از وقت شما سپاسگزاریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me