بررسی Ivacy – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Ivacy

Ivacy یک سرویس نسبتاً جدید است که به دنبال ایجاد تصور در صحنه VPN است. با این حال ، بارها و بارها می توانیم خدماتی پیدا کنیم که بد نیست ، اما هنوز این خرده ریزها را به خوبی نمی توان نام برد. بررسی کامل Ivacy ما را بخوانید تا بدانید چرا.


Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

قبلی

بعد

معمولاً وقتی یک سرویس VPN را مرور می کنیم ، همه چیز تقریباً سیاه و سفید است. ما یا به یک VPN خوب نگاه می کنیم ، مانند ExpressVPN یا NordVPN ، یا خدماتی که نامناسب باشد (مانند نام های خود در “دولت ابر” هیچ اسمی نمی گذاریم). 

مدتی است که Ivacy در منطقه میانه با کمال تعجب نادر قرار گرفته است. هر بار که بررسی می کنیم تا ببینیم اوضاع با Ivacy چگونه پیش می رود ، به نظر می رسد تمام تلاش خود را می کند تا راه خود را در لیست بهترین VPN ما قرار دهد ، اما همیشه به هر دلیلی خجالتی است..

بررسی Ivacy VPN امروز هیچ تفاوتی ندارد. Ivacy با وجود تونل زنی تقسیم شونده ، رابط کاربری منحصر به فرد و قیمت های برجسته ، به دنبال عکس گرفتن در قسمتهای فوقانی است. با این حال ، سرعت سرعت طولانی آن و عملکرد ضعیف جریان در طول آزمایش ما ، Ivacy را دور از دسترس قرار می دهد که VPN “خوب” برای یک سال دیگر نامیده شود.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Ivacy

امکانات

Ivacy VPN در واقع از لحاظ قیمت خود از چندین ویژگی چشمگیر برخوردار است و حتی قادر است برخی از آنها را به روشی نسبتاً منحصر به فرد ارائه دهد. برای مبتدیان ، یک سوئیچ kill وجود دارد ، و همچنین راهی برای اتصال VPN به صورت خودکار در هنگام راه اندازی وجود دارد. 

ما هر دو ویژگی را برای هر VPN مناسب می دانیم زیرا بر امنیت تأثیر می گذارد. ما در بخش “امنیت” به ویژگی های سوئیچ کشتن و اتصال خودکار به عمق بیشتر نگاه خواهیم کرد ، اما در حال حاضر ، کافی است بگوییم که هر دو کاملاً کافی هستند. 

Ivacy همچنین تعداد کمی از انواع مختلف سرور اختصاصی را ارائه می دهد که برای کارهای تخصصی طراحی شده اند. دسته اول این سرورهای تخصصی برای پخش است. برگه حاوی سرورهای جریان به شما امکان می دهد گزینه های سرور را از طریق محتوای کشور مورد نظر خود برای تماشای آن یا سرویس پخش جریانی مرور کنید ، که بی نظیر است و اگر با اطمینان کار کند ، خوب است.

جریان Ivacy-Streaming

گذشته از سرورهای جریان ، سرورهای اختصاصی IP نیز موجود هستند (با هزینه اضافی) ، و همچنین سرورهایی که ظاهراً برای “بارگیری امن” و “رفع انسداد” هستند. چگونگی رفع انسداد با سرورهای جریان معلوم نیست ، اما سرورهای بارگیری ایمن لایه ای از بدافزارها و اسکن ویروس ها را به روند بارگیری اضافه می کنند. 

تعدادی از مشکلات وجود دارد که ما با این کار می بینیم ، مانند یک کاربر به سادگی فراموش کردن استفاده از سرور بارگیری ایمن هنگام بارگیری یک فایل. یکی از گزینه های بهترین مقاله در مورد نرم افزار آنتی ویروس شرط بندی بسیار قابل اطمینان تر است و عملکرد و تشخیص بهتری را ارائه می دهد. 

تقسیم تونل

ما بهترین ویژگی Ivacy را برای آخرین بار ذخیره کرده ایم: تونل سازی شکاف. این امر به شما امکان می دهد تا VPN خود را تنظیم کنید تا برخی از برنامه ها از اتصال تونل شده آن استفاده کنند در حالی که سایرین اینگونه نیستند. اکنون مدتی صحبت کرده ایم که چقدر این ویژگی در دنیای VPN گنگ است ، و ما شروع می کنیم به دیدن آن بیشتر و بیشتر.

Ivacy-SplitTunneling

مسلماً ، تونل زنی تقسیم شده Ivacy قوی ترین نسخه ای نیست که ما دیده ایم. Ivacy فقط به شما امکان می دهد لیستی از برنامه هایی را که از VPN استفاده می کنند تعریف کنید ، در حالی که همه چیز از یک اتصال محافظت نشده عادی استفاده می کند. 

اگر به VPN های دیگری که این ویژگی را ارائه می دهند ، مانند ExpressVPN ، نگاه می کنید ، می بینید که به شما امکان می دهد لیستی از معافیت ها یا لیستی از برنامه هایی را تهیه کنید که همیشه باید از VPN استفاده کنند. برخی از VPN حتی به شما امکان می دهند انتخاب کنید که URL ها اتصال VPN را دریافت کنند و کدام یک از اتصال عادی استفاده می کنند. بررسی یک نگاهی به ExpressVPN ما داشته باشید تا به نسخه جدید تونل سازی اسپلیت بپردازید. 

علیرغم اینکه بهترین نسخه تونل سازی اسپلیت که ما دیده ایم نیست ، خوشحال است که تعداد بیشتری VPN را فشار دهید که آن را در یک قیمت پایین تر فشار می دهند. این یک ویژگی عالی است ، و این اولین بار است که ما شاهد آن هستیم با چنین قیمت کم ارائه می شود.

اجمالی ویژگی های Ivacy

آرم Ivacywww.ivacy.com

از 225 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، BitPay ، AliPay ، دیوار پرداخت

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
1 روز

دوره بازپرداخت
30

مقدار سرور در سراسر جهان
1000+ سرور در 100 مکان

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
Chrome ، Firefox

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN، L2TP، IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

قیمت گذاری Ivacy شروع نمی شود به نظر می رسد مانند هر چیز خاص ، با قیمت ماهانه نسبتاً بالاتر از هر ماه 9.95 دلار در هر ماه. با این حال ، سه گزینه دیگر قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و Ivacy را به انتخاب بودجه قانع کننده تبدیل می کند.

برنامه شش ماهه Ivacy به 5 دلار در هر ماه می رسد ، در حالی که قیمت گذاری های یک ساله آن در ماه 3.50 دلار است. این هزینه آن را با همان هزینه هر ماهه به عنوان قیمت سه ساله NordVPN ، که ما در بررسی NordVPN ما بخاطر اینکه بسیار پایین است تحسین می کنیم ، قرار می دهد. نکته جالب اینجاست که Ivacy همچنین یک برنامه دو ساله را ارائه می دهد که 1.50 دلار کمتر از هزینه هر ماه است و به 1.99 دلار در ماه می رسد.

علاوه بر برنامه خود ، به شما امکان پرداخت هزینه IP یا افزودنیهای ارسال پورت اختصاص داده شده را نیز می دهید. این موارد معمولاً چیزهای بسیار خوبی هستند که اگر نیاز دارید بدانید ، بنابراین به طور کلی توصیه می کنیم بیشتر افراد به عنوان ارتقاء عمومی این موارد را به خریدهای خود ندهند.. 

اما قبل از خرید یک حساب کاربری ، گزینه استفاده از آزمایش رایگان 24 ساعته Ivacy وجود دارد. این یک روش عالی برای کاربران می باشد تا بتوانند این سرویس را امتحان کنند و ببینند که آیا برای آنها مناسب است یا خیر. 

با این حال ، به اندازه برخی از برنامه های VPN رایگان مانند ProtonVPN سخاوتمندانه نیست. اگر به بررسی ProtonVPN ما نگاهی بیندازید ، می بینید که این VPN تا زمانی که بخواهند بدون محدودیت داده ، به کاربران یک حساب رایگان ارائه می دهد.

خوشبختانه ، اگر آزمایش آزمایشی یک روزه Ivacy برای شما کافی نباشد ، VPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد. اگر این سرویس متناسب با نیازهای آنها نباشد ، این امکان را برای کاربران جدید بالقوه فراهم می آورد.

سرانجام ، Ivacy طیف گسترده ای از روش های پرداخت از جمله Alipay ، PayPal ، BitPay را می پذیرد ، در حدود ده ها نفر مختلف رمزنگاری مختلف و همچنین کارتهای اعتباری و بدهی استاندارد.. 

راحتی در استفاده

Ivacy کار خوبی را انجام داده است تا شروع تجربه شما هموار شود. در حالی که برخی از ارائه دهندگان VPN باعث می شوند تا از طریق حلقه ها پرش کرده و حتی فاکتورها را نیز برای هر نوع آزمایش بفرستید ، Ivacy کارآزمایی رایگان 24 ساعته را آسان و آسان می کند.. 

ما در حین نصب نرم افزار یک پیام هشدار دهنده دریافت کردیم ، اما به نظر نمی رسید که تأثیری در تنظیمات داشته باشد ، زیرا ما بر روی “خوب” کلیک کردیم و همه چیز خوب پس از آن اجرا شد. 

مشتری ویندوز به خوبی در حالی که هنوز از طرح copycat اجتناب می کند ، به خوبی ارائه شده است. ستونی از زبانه ها در حاشیه سمت چپ قرار می گیرند ، و هنگامی که ماوس خود را روی آن ها حرکت می دهید ، کمی گسترش می یابند تا متن را فاش کند که نشان می دهد هر برگه شامل چه چیزی است.

طراحی Ivacy ساده و تمیز است و هنوز هم کارها را به راحتی در دسترس قرار می دهد. تنظیمات بیشتر به این احساس سهولت کمک می کند ، در حالی که بسیاری از گزینه ها توضیحات کوچکی در کنار آنها دارند که توضیح می دهند دقیقاً هر کادر و ویژگی دقیقاً چه کاری انجام می دهد..

به طور کلی ، نگاه و مشتری مشتری Ivacy پتانسیل قابل توجهی دارد ، این همان چیزی است که ما در آخرین بررسی Ivacy خود نیز اظهار داشتیم. چند جزئیات وجود دارد که هنوز هم از جایی احساس نمی کنند ، سخت و دشوار هستند و مواردی که نیاز به تصفیه بیشتر دارند. یعنی ، لیست اصلی سرورها خودش کمی مشکل برای پیمایش است. 

سرورهای Ivacy-Servers

پنجره اصلی سرور می تواند فقط پنج کشور را در یک زمان قرار دهد و هیچ نوار جستجو وجود ندارد. پیمایش به پایین برای پیدا کردن سرور مورد نیاز شما می تواند یک کار سخت و طاقت فرسا باشد و حرکت نزولی باریک باعث می شود که به سمت راست گذشته بروید. برای مشاهده یک VPN با یک مشتری تقریباً کامل ویندوز ، حتماً به بررسی دسترسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما بپردازید.

سرعت

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4291.20341.36
ایالات متحده.18143.0087.48
بریتانیا80119.6453.43
هنگ کنگ22312.8437.10
سوئیس9911.8213.25
ژاپن2479.2812.24

نتایج تست سرعت ما با Ivacy اختلاف متقابل بین سرورهای قاچاق بیشتر در ایالات متحده و انگلیس در مقابل سرورها در مقادیر کمی دورتر و با سفر کمتر از دنیای مجازی مانند ژاپن و سوئیس نشان داد.. 

در اینجا – در ایالات متحده – و همچنین در حوضچه بریتانیا ، ما توانستیم تقریباً نیمی از سرعت بارگیری خود را هنگام استفاده از Ivacy VPN به عقب برگردانیم. این بیشتر از پهنای باند کافی برای پخش محتوای یا حتی بارگیری سریع فایل های بزرگ است ، اما این تعداد کافی نیستند تا Ivacy را در سریعترین لیست VPN ما قرار دهد.. 

در سه موقعیت مکانی دیگر که آزمایش کردیم ، خیلی راحت کار می کند. در هنگ کنگ ، سوئیس و ژاپن دیدیم که سرعت در رده های نوجوانان کاهش می یابد یا حتی پایین تر می شوند ، حتی در ژاپن به رقم های تک می خوردند.. 

اگرچه این اعداد روی کاغذ ناچیز است ، اما عملکرد واقعی Ivacy VPN هنوز قابل استفاده بود. این زمان بارگیری بارگیری dialup نشد و حتی در ژاپن ، ما قادر به تماشای محتوای پخش خاموش Twitch و YouTube در 720p.

این فیلم ها معمولاً برای شروع بارگذاری ، زمان قابل توجهی را می طلبند ، اما به محض اینکه همه چیز پیش می رود ، مشکلی پیش نمی آمد. اگر به دنبال یک VPN سریع هستید ، پس مقاله NordVPN vs PIA ما مکانی بهتر برای جستجو است. سرعت Ivacy قابل سرویس است ، اما آنها هنوز هم یکی از بزرگترین نقاط ضعف سرویس هستند.

امنیت

اندازه گیری امنیت VPN دشوار است ، اما دو مورد از مهمترین فاکتورها برای بررسی گزینه های پروتکل و میزان رمزگذاری موجود است. برای پروتکل ، Ivacy OpenVPN ، L2TP و IKEv2 را ارائه می دهد. 

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما بخوانید ، اما OpenVPN اکنون به لطف سابقه ثبت پاک و ماهیت منبع باز از پروتکل استاندارد طلا محسوب می شود.. 

پروتکل های Ivacy

رمزگذاری نیز دارای درجه یک است ، و Ivacy با استفاده از AES-256 ، که به عنوان رمزگذاری درجه نظامی در وب سایت Ivacy تبلیغ می شود. اگر در مورد توضیحات مقاله رمزگذاری درباره AES-256 بخوانید ، متوجه می شوید که ادعای ناعادلانه نیست. 

علاوه بر پروتکل اولیه و تنظیم رمزگذاری ، همانطور که قبلاً در بخش “ویژگی ها” ذکر کردیم ، در امنیت VPN یک چیز دیگر نیز وجود دارد. تنظیمات شامل حفاظت از نشت IP و DNS در حال کار است ، که ما خودمان را آزمایش کردیم ، همچنین گزینه های سوئیچ kill و گزینه های اتصال خودکار. 

اگر پروتکل را در تنظیمات از “خودکار” به OpenVPN تغییر دهید ، Ivacy دارای یک تنظیم کامل برای امنیت است. Ivacy دارای VPN یا Tor بیش از VPN نیست ، مانند آنچه در مقاله NordVPN vs TorGuard مشاهده می کنید ، اما محافظت کافی را برای اکثر کاربران ارائه می دهد. 

حریم خصوصی

خواندن خط مشی رازداری Ivacy بسیار ساده است و فقط در پنج صفحه با یک قلم نسبتاً بزرگ وارد می شوید. این خط مشی از نقاط و لیست های زیادی استفاده می کند تا دقیقاً مشخص شود که چه نوع اطلاعاتی است و در طی مراحل ثبت نام ، در طول استفاده شما از VPN و هنگام تماس با پشتیبانی مشتری ، جمع آوری نمی شود.. 

Ivacy برای اینکه سرویس VPN را در اختیار شما قرار دهد ، باید یک نام ، آدرس ایمیل و روش پرداخت را جمع آوری کند. این بدان معناست که بیت کوین یا رمزنگاری دیگر بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند حفظ حریم خصوصی را حفظ کنند ، زیرا این امکان را فراهم می کند که از یک نام و ایمیل جعلی استفاده کنید.

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، Ivacy به وضوح اظهار می دارد که فعالیت مرور ، آدرس IP ، زمان اتصال یا هر اطلاعات شناسایی دیگری راجع به استفاده شما از VPN ، ثبت نمی شود یا نظارت نمی کند. حتی بعداً گفته می شود که اگر از شما خواسته شود نمی توانند هیچ گونه اطلاعاتی را به مقامات ارائه دهند زیرا این امر فعالیتهای شما را حفظ نمی کند. 

عملکرد جریان

بسته به اینکه به سایتهایی که می خواهید دسترسی داشته باشید ، عملکرد جریان Ivacy در همه جا است. برای مبتدیان ، ما فقط سرورهای استاندارد را امتحان كردیم تا ببینیم كه در صورت فراموش كردن اتصال به سرورهای جریان اختصاصی ، چگونه كار می كنند و چه اتفاقی می افتد..

ما با استفاده از سرورهای معمولی توانستیم Netflix و Hulu را کار کنیم. هولو کاملاً خوب عمل کرد ، اما Netflix خیلی عجیب رفتار کرد. شروع به پخش یک فیلم حدود 45 ثانیه طول کشید ، اما به محض این که همه چیز خوب شد ، همه چیز خوب به نظر می رسید. هر دو Amazon Prime Video و iPlayer BBC در سرورهای عادی مسدود شدند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، سرورهای جریان به روشی منحصر به فرد تنظیم می شوند. آنها به صورت پیش فرض به برگه خودشان داده می شوند که توسط سرویس پخش و نه کشور سازماندهی می شود. ما تست های این سرورهای اختصاصی جریان را با گزینه Netflix شروع کردیم که اصلاً کار نمی کند.

حدود 40 تا 50 ثانیه طول کشید تا اتصال برقرار شود و به محض وصل شدن ، اینترنت ما دیگر کار نکرد. هنگامی که ما سرور Amazon Prime را امتحان کردیم ، مشکل مشابهی به وجود آمد. با این حال ، پس از انتظار ، VPN به هیچ وجه متصل نمی شود و در عوض به ما پیام خطایی داد که به ما می گفت بعداً دوباره امتحان کنیم ، که این کار را کردیم و هرگز ارتباطی برقرار نکرد.

خطای Ivacy-Error

سرور iPlayer بی بی سی در واقع برای رفع انسداد محتوای سایت کار می کند ، اما بنا به دلایل نرم افزاری Ivacy ، این سرور خود در سنگاپور بود. این عملکرد بسیار ناچیز از نرم افزاری است که سرورهای جریان را با بیش از ده ها گزینه در سرویس تقسیم می کنند. 

نیازی به گفتن نیست ، Ivacy قبل از نشان دادن هر یک از بهترین VPN های ما در Netflix یا بهترین VPN در لیست های Hulu ، مسیری طولانی را پیش رو دارد..

مکان سرور

شبکه Ivacy از زمان آخرین بررسی ما بطور چشمگیری گسترش یافته است و اکنون بیش از 100 سرور در بیش از 100 مکان را در بر می گیرد. اگرچه تعداد مکان ها از زمان آخرین بار بررسی نشده است ، اما تعداد کل سرورها بیش از دو برابر شده است. 

این شبکه چیزی نیست که بتواند از آن عطسه کند ، اما در مقایسه با بزرگترین شبکه VPN که از آن می شناسیم ، هنوز چشمگیر است: HideMyAss. در بررسی HideMyAss ، به شبکه سرور گسترده آن می پردازیم که دارای 290 مکان فاحش در دسترس است. 

خدمات مشتری

همانند بسیاری از وب سایت های این روزها ، Ivacy یک حباب در گوشه سمت راست و پایین سایت خود دارد که می توانید بر روی آن کلیک کنید تا به چت زنده 24/7 وصل شوید. این احتمالاً سریعترین راه برای شنیدن پشتیبان مشتری است اما گزینه ارسال بلیط پشتیبانی نیز وجود دارد.

بلیت های پشتیبانی نیز ظاهراً بطور شبانه روزی درست مانند چت زنده اداره می شوند ، اما هردو گزینه دارای تکرار پشتیبانی هستند که می توانند به سرعت پاسخ های مفصلی را برای هر گونه سؤالی ارائه دهند که ما توانستیم راه خود را دور بیندازیم.. 

با این وجود ، حتی بهتر از این که نیازی به پشتیبانی نداشته باشید ، داشتن اطلاعات برای رفع مواردی است که به راحتی در دسترس شما هستند. پایگاه دانش Ivacy به خوبی با تعداد کافی از مقالات مفصل ، این نیاز را به خوبی برآورده می کند تا به شما کمک کند اکثر مشکلات رایج در VPN ها را مرتب کنید.. 

حکم

به نظر می رسد Ivacy با آنچه در واقع کاربران VPN می خواهند در ارتباط باشد. این کار خوبی را برای ایجاد برخی از زمینه های جامد با رابط و ویژگی های آن انجام داده است ، به خصوص با درج تونل سازی اسپلیت. 

قیمت گذاری آن باعث شده Ivacy برای بعضی از گزینه ها بسیار وسوسه‌انگیز باشد ، اما سرعت هنوز هم آن را به میزان قابل توجهی بازمی‌گرداند. اگرچه Ivacy تعداد سرورهای خود را دو برابر کرد ، اما هنوز هم نیاز به کار زیادی در آن جبهه – و همچنین با استفاده از ضربه زدن به کوک های موجود در جریان آن – قبل از اینکه بتوانیم آن را شایسته کسب رتبه برتر در سایت خود بدانیم..

اگر قبلاً از Ivacy VPN استفاده کرده اید ، دوست داریم در توضیحات زیر بشنویم که برداشت های شما با ما در این بررسی Ivacy چگونه مقایسه می شود. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map