بررسی IPVanish – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی IPVanish

IPVanish یک VPN تثبیت شده با یک پایه فن قوی و شهرت مختلط است. در طول آخرین دور از تست ، ما چیزهای زیادی درباره آن دوست داشتیم ، اما سابقه آن برای حفظ حریم خصوصی ، و همچنین چند نکته دیگر ، مانع از آن می شود که در هر نقطه ای در نزدیکی نقطه اول باشید. بررسی کامل IPVanish ما را برای موارد خاکی بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

اگر به دنبال یک سیاست حفظ حریم خصوصی نیست که چند سال پیش در دادگاه به اثبات رسیده باشد ، IPVanish می توانست آن را به لیست بهترین VPN ما تبدیل کند. این دارای طیف خوبی از ویژگی ها ، مقدار زیادی سفارشی سازی و سرعت عالی برای بوت شدن است.

در این بررسی IPVanish ، ما به مناطقی خواهیم پرداخت که شبکه خصوصی مجازی می درخشد و جایی که کوتاه می آید. ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، دستگاه های پشتیبانی شده ، مکان های سرور ، سرعت ، امنیت و خدمات مشتری قبل از صدور حکم خود صحبت خواهیم کرد.

در کل ، ما IPVanish را دوست داریم. این سرویس گیرنده عالی است که به کسانی که می خواهند یک اتصال سریع داشته باشند یا VPN خود را ترغیب کند ، خدمت می کند. با این حال ، پس از ارسال گزارش کاربر به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، IPVanish به نظر جالب نمی آید. اطلاعات بیشتر در مورد این را در بخش “امنیتی” در زیر بخوانید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای IPVanish

امکانات

IPVanish دارای طیف خوبی از ویژگی های متمرکز بر ناشناس بودن و قابلیت استفاده است. دوچرخه سواری IP مورد علاقه فن ، گرد و غبار را گاز گرفته است ، اگرچه دیگر گزینه ای برای روشن کردن آن در رابط کاربری وجود ندارد و صفحه پشتیبانی که جزئیات نحوه انجام آن را خالی می کند ، وجود ندارد..

ما حداقل نتوانستیم این ویژگی را پیدا کنیم ، بنابراین ما به حمایت خود رسیدیم. IPVanish به ما گفت که آدرس IP هر ساعت چرخه می زند. در گذشته ، مشتری به شما امکان می دهد این تنظیم را پیکربندی کنید ، آن را روشن یا خاموش کنید و تعیین کنید که چند بار دوست دارید IP شما تغییر کند.

هنوز چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد IPVanish شامل یک killswitch است که می توانید در فهرست “تنظیمات” آن را روشن کنید. اگر همیشه از VPN جدا شوید ، یک killswitch اتصال اینترنت شما را قطع می کند.

IPVanish تنظیماتی برای راه اندازی و اتصال مجدد خودکار نیز دارد ، به این معنی که آدرس IP شما هرگز در معرض دید قرار نمی گیرد.

تنظیمات راه اندازی به خصوص مفید هستند. می توانید IPVanish را پیکربندی کنید تا به آخرین سروری که استفاده کرده اید ، سریعترین دستگاه موجود یا سریعترین سرور در یک کشور خاص وصل شود.

IPVanish تقریباً از هر پروتکل مورد نظر پشتیبانی می کند. OpenVPN از کادر فعال شده است و می توانید از پورت 443 UDP / TCP یا 1194 UDP / TCP استفاده کنید. حالت دوم درگاه پیش فرض OpenVPN است و در بیشتر موارد باید کار کند ، اما می توانید از 443 استفاده کنید تا ترافیک شما به عنوان ترافیک SSL معمولی به نظر برسد.

پروتکل های IPVanish

اگر ارائه دهنده خدمات اینترنت شما با OpenVPN مشکلی ایجاد می کند ، می توانید ترافیک خود را مخفی کنید. با بازخوانی داده های خود و مخفی کردن پورت هایی که استفاده می کنید ، از بازرسی بسته های عمیق گذشته استفاده خواهید کرد.

خارج از آن ، IPVanish مانند یک VPN معمولی عمل می کند. می توانید سرورهای DNS مختلف را در منوی “تنظیمات IP” تنظیم کرده و با استفاده از یکی از چهار منبع IPVanish ، آدرس IP خود را تأیید کنید. به طور کلی ، هیچ چیز از دست رفته نیست ، اما می تواند اضافه شود.

IPVanish جریان Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC

IPVanish به زودی بهترین VPN ما را برای لیست Netflix ایجاد نمی کند. ما خطای پروکسی مخفی را در پنج سرور دریافت کردیم. iPlayer BBC نیز با مشکل روبرو شد ، بنابراین ما به عملکرد جریان IPVanish اطمینان نداریم.

خطای IPVanish-Proxy-Error

VPN و سیستم عامل های جریان همیشه بازی گربه و موش را بازی می کنند ، بنابراین ، ممکن است ستاره ها برای شب شما از جریان پرتلاش هم تراز شوند.

بررسی اجمالی ویژگی های IPVanish

آرم IPVanishwww.ipvanish.com

از 649 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
10

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت

مقدار سرور در سراسر جهان
1000+

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، PPTP ، L2TP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

IPVanish تقریباً همانطور که انتظار داریم هزینه دارد. نرخ های ماهانه در حدود 12 دلار است و برنامه های سه ماهه و سال تخفیف کمی دارند. به گفته این ، فقدان برنامه های بلند مدت به این معنی است که هر چقدر مشترک شوید ، هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

نرخ ماه به ماه به این معنی است که نرخ ماهانه به طور کلی بد است. با 12 دلار ، پیش بینی VPN بسیار است ، اما IPVanish چند دلار ارزانتر از نرخ ماهانه NordVPN است (بررسی NordVPN ما و قطعه NordVPN ما در مقابل IPVanish را بخوانید).

در حالی که بیشتر VPN ها گزینه نیمه سالانه دارند ، IPVanish یک برنامه سه ماهه دارد. این یک انتخاب عجیب و غریب است و شما پول زیادی پس انداز نمی کنید. اگر هزینه خدمات پیش پرداخت را بپردازید ، 3 دلار پس انداز خواهید کرد. ما فکر می کنیم یک برنامه شش ماهه در حدود 50 دلار بهتر کار خواهد کرد.

نرخ سالانه بهترین ، حداقل ، حداقل در مقایسه با بقیه ترکیب IPVanish است. اشتراک سالانه NordVPN شما را حدود 10 دلار بیشتر خواهد کرد ، در حالی که اشتراک سالانه CyberGhost نیمی از هزینه است (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

در ترکیب صفحاتی وجود دارد. IPVanish یک برنامه رایگان ، آزمایشی رایگان یا اشتراک طولانی مدت ارائه نمی دهد. برنامه های رایگان معمولاً بد هستند ، به هر حال ، مگر اینکه شما Windscrib را بارگیری کنید (بررسی Windscrib ما را بخوانید) ، بنابراین ما از این موضوع ناراحت نیستیم. دو مورد دیگر.

یک محاکمه رایگان به طول می انجامد و اگرچه IPVanish هفت روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد ، شما هنوز هم باید جلوی پول را بگیرید. به همین ترتیب ، کاربران بلند مدت بدون گزینه خرید یک برنامه دوسالانه یا سه ساله یک نرخ پایین ترین حد را دریافت می کنند.

برنامه های چند ساله برای شرکت و کاربر برنده است. IPVanish می تواند وفاداری به خدمات خود برقرار کند در حالی که کسانی که به اطراف می روند نرخ ماهیانه بهتری دارند. تخفیف خوبی برای مشترکین سالانه نسبت به ماهانه وجود دارد ، اما ما فکر می کنیم IPVanish می تواند ارزش بیشتری را برای مدت طولانی تر در بر بگیرد.

متأسفانه ، IPVanish از پرداخت رمزنگاری پشتیبانی نمی کند ، بنابراین باید بررسی کنید تا هویت خود را بررسی کنید.

قرارداد جمعه سیاه IPVanish

لطفاً توجه داشته باشید که در ماه نوامبر 2019 ، تمام قیمتهای فوق به نصف یا حتی بیشتر کاهش می یابد ، به این معنی که می توانید یک معامله بسیار خوب دریافت کنید. اما ، پس از اتمام دوره شما ، قیمت های منظم پرداخت می کنید. اگر علاقه دارید از کد کوپن “CYBERDEAL19” استفاده کنید.

راحتی در استفاده

IPVanish در دسته “تجاری” VPN ها است ، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است. روند ثبت نام بدون درد است. شما یک حساب کاربری با ایمیل و رمز عبور خود ایجاد خواهید کرد – هیچ اطلاعات دیگری لازم نیست – و IPVanish سیستم عامل مورد نظر خود را به طور خودکار تشخیص می دهد و نصب را توصیه می کند. در کل ، ثبت نام بیش از چند دقیقه طول نمی کشد.

با باز کردن مشتری ، از برگه “اتصال سریع” شروع می کنید. می توانید یک کشور و شهر را انتخاب کرده و بدون مرور لیست سرور ارتباط برقرار کنید. IPVanish همچنین اطلاعاتی در مورد اتصال خود ، از جمله پروتکل مورد استفاده ، نرخ داده و نمودار سرعت به شما نشان می دهد.

IPVanish-Quick-Connect

برای لیست کامل سرورها ، باید از برگه “لیست سرور” استفاده کنید. می توانید گزینه ها را مرور کنید یا از نقشه استفاده کنید تا به منطقه مورد نظر برای اتصال به آن بروید. همچنین می توانید براساس کشور و زمان تأخیر فیلتر کنید. IPVanish لیستی کامل از سرورها ندارد. به عنوان مثال آمستردام تقریباً 100 سرور دارد ، اما شما فقط می توانید به عنوان یک کل اتصال به آمستردام را انتخاب کنید.

IPVanish-List-Server

تا آنجا که سهولت استفاده می رود ، این می تواند یک قدرت باشد ، به خصوص اگر شما با VPN نا آشنا نیستید یا نمی خواهید در حین اتصال ، از آن استفاده کنید. زبانه “اتصال سریع” این منطقه را به خوبی پوشش می دهد ، بنابراین یک لیست جامع تر از سرورها برای کسانی که می خواهند در سنگرها قرار بگیرند خوب است..

دو تا از سه برگه باقی مانده با حساب و برنامه شما سروکار دارند. لازم نیست هنگام استفاده از IPVanish روی “جزئیات حساب” یا “اطلاعات” کلیک کنید.

احتمالاً می خواهید برگه “تنظیمات” را بررسی کنید. می توانید killswitch را تنظیم کنید ، پروتکل خود را تغییر دهید ، آدرس IP خود را تأیید کنید و DNS را در آنجا پیکربندی کنید. IPVanish لیست بزرگی از تنظیمات را ندارد ، اما ما با آنچه ارائه می دهیم راضی هستیم.

تنظیمات IPVanish

تنظیمات راه اندازی را بیشتر دوست داریم. می توانید مشتری را به یکی از چهار روش پیکربندی کنید: IPVanish را در هنگام راه اندازی فعال نکنید ، به سرور متصل شده قبلی وصل شوید ، به سریعترین سرور وصل شوید و به سریعترین سرور در یک کشور خاص وصل شوید. این ، در ترکیب با killswitch ، به این معنی است که شما هرگز در هنگام محافظت از اینترنت به اینترنت وصل نمی شوید.

تنظیمات IPVanish-Startup-Setup

به طور کلی ، رابط کاربری آسان است. نوار بالایی وجود دارد که نشان می دهد چه سرور شما در حال حاضر هستید ، یک آدرس IP و یک دکمه on. مهم نیست که در کجای مشتری قرار دارید ، می توانید ارتباط را قطع یا وصل کنید.  

ما گزینه های بیشتری را می خواهیم ، به ویژه برای دوچرخه سواری IP که IPVanish عجیب آن را حذف کرده است. با این حال ، برای یک تجربه مستقیم VPN ، کار را به خوبی انجام می دهد.

دستگاه های پشتیبانی شده

IPVanish دارای برنامه هایی برای Windows ، macOS ، Linux و Chrome OS است. این سرویس از پشتیبانی عالی موبایل نیز برخوردار است و دارای مشتری هایی برای iOS ، Android و در کمال تعجب از ویندوز فون است. این همچنین می تواند از نسخه های دیگر Android ، مانند TV TV آمازون ، پشتیبانی کند.

همچنین از روترهایی با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato پشتیبانی می کند. می توانید روتر از پیش تنظیم شده را از IPVanish خریداری کنید ، اما حداقل 300 دلار برای آن هزینه خواهید کرد. IPVanish راهنمایی های بصری را برای پیکربندی OpenVPN در روترهای دارای DD-WRT یا گوجه فرنگی و یک منوی کشویی روترهای محبوب ارائه می دهد ، بنابراین می دانید که کدام سیستم عامل را دارید.

IPVanish-Router-Setup

در کل ، رفتن به مسیر DIY گزینه بهتری است.

IPVanish بطور رسمی از Tor پشتیبانی نمی کند. یک صفحه پشتیبانی اختصاص داده شده به آن می گوید “بازخورد قبلی از مشتریان ما نشان داده است که TOR کار می کند ، اما بیشتر فقط برای مرور وب است.” ممکن است شما بتوانید آن را به کار بگیرید ، اما ما آن را به عنوان یک ضرر حساب می کنیم.

پیکربندی IPVanish در روتر شما بیشتر از لحاظ امنیتی و کمتر مورد توجه دستگاه است. تمام برنامه ها با پشتیبانی از حداکثر 10 دستگاه ارائه می شود ، که این بیشتر از بالاترین امتیازات VPN ، ExpressVPN ما است (بررسی ExpressVPN ما و ExpressVPN ما را در مقابل مقایسه IPVanish ما بخوانید).

مکان سرور

IPVanish در بیش از 60 کشور 1.095 سرور دارد. این سطح NordVPN نیست بلکه ارائه دهندگان معدودی هستند. برای دستیابی به این تعداد سرور ، احتمالاً ترکیبی از سرورهای اجاره ای ، متعلق به و مجازی در شبکه وجود دارد.  

مکانها در اطراف ایالات متحده و اروپا متمرکز شده اند. همانطور که در بخش سهولت استفاده ذکر شد ، می توانید مکان عمومی را که می خواهید به آن متصل شوید ، انتخاب کنید ، اما سرور خاصی را انتخاب نکنید.

IPVanish-Server-Map

هرچند مناطق مرده زیادی روی نقشه وجود دارد. بیشتر آمریکای جنوبی ، آسیا و آفریقا سرورهای کمی دارند. جای تعجب آور نیست با توجه به آن مکان هایی که کشورهایی را با سخت ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در اختیار دارند ، اما هنوز هم در فضای VPN تحت تأثیر نیستند.

سرعت

حداقل اگر در یک منطقه محبوب هستید ، IPVanish بارگذاری و تأخیر چشمگیر دارد. به همین دلیل بهترین VPN ما را برای لیست بازی ساخته است. این یکی از سریعترین VPN های موجود در بازار است ، حداکثر 20 درصد آهسته ، حتی هنگام سفر به سراسر جهان ، کند می شود.

مکان: پینگ (ms): بارگیری (Mbps): بارگذاری (Mbps):
محافظت نشده (سنت لوئیس ، MO)1059.1311.55
لس آنجلس ، کالیفرنیا9653.598.21
گلاسکو ، انگلیس1322.362.96
لندن، انگلستان10549.668.31
توکیو ژاپن16845.604.72
سیدنی، استرالیا24751.133.01

ما در تست های سرعت خود چیز جالبی متوجه شدیم. Glasgow نه تنها در مقایسه با سایر مکان ها ، بلکه در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN ، دارای نمرات دلخراش نیز بود. ما یک سرور دیگر در انگلستان را به عنوان یک عقل سالم آزمایش کردیم و شماره هایی پیدا کردیم که مطابق با سایر نتایج ما باشد.

مناطق کمتر مشهور مانند گلاسگو از سرعت بدی برخوردار هستند. با این وجود ، بقیه شبکه IPVanish بسیار خوب است که برای ما زیاد آزار نمی دهد. اگر به دنبال یک مکان خاص هستید ، ممکن است مشکلاتی داشته باشید ، اما بعید است این اولین یا آخرین مانعی باشد که با آن روبرو می شوید.

امنیت & حریم خصوصی

IPVanish پروتکل های بیشتری را برای انتخاب از AirVPN ارائه می دهد ، که فقط OpenVPN دارد (بررسی AirVPN ما را بخوانید). از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، تا زمانی که پروتکل به آن اجازه می دهد ، به این معنی که شما از بهترین درجه کلاس برخوردار هستید.

به IKEv2 ، OpenVPN از TCP و UDP ، L2TP ، SSTP و PPTP دسترسی پیدا می کنید. امن ترین و قابل تنظیم ترین گزینه OpenVPN است ، اما IKEv2 انتخاب مناسبی برای دستگاه های تلفن همراه است.

SSTP نیز یک ترکیب خوب است ، زیرا از اتصال SSL / TLS مانند OpenVPN استفاده می کند ، اما به نظر می رسد مانند ترافیک HTTPS معمولی..

یک فرد عجیب و غریب PPTP است ، زیرا یک پروتکل تاریخ دار و ناامن است. استدلال وجود دارد این است که این سیستم عامل از سیستم عامل های قدیمی تر پشتیبانی می کند و باعث افزایش سرعت می شود ، اما امنیت باید نگرانی اصلی باشد. IPVanish آن را برای مرور “پر سرعت با سرعت کم” توصیه می کند ، اما ما اصلاً آن را توصیه نمی کنیم.

با این وجود ، تنوع ادویه زندگی است و IPVanish گزینه های زیادی به شما می دهد. با جدیدترین پروتکل ها و امن ترین سطح رمزگذاری ، در اینجا چیزی نیست که بتوانیم بینی های خود را بپیچانیم.

ما نشت IP ، DNS و WebRTC را با استفاده از ipleak.org و IPVanish بدون هیچ مشکلی آزمایش کردیم.

حریم خصوصی IPVanish

IPVanish ادعا می کند که یک ارائه دهنده VPN بدون گزارش است (بعداً درباره این مورد) ، به این معنی که اطلاعاتی درباره ترافیک یا استفاده در سرویس خود جمع نمی کند. اگرچه این اطلاعات را برای پردازش پرداخت ، کشف تقلب و موارد دیگر حفظ می کند.

ما تحت تأثیر سیاست حفظ حریم خصوصی IPVanish تأثیر پذیرفته ایم. این مرحله در هر مرحله – استفاده از سایت و استفاده از VPN – تجزیه می شود. IPVanish به شما می گوید چه اطلاعاتی جمع آوری شده و چگونه استفاده می شود.

IPVanish-Privacy-Policy

IPVanish برای پردازش پرداختها باید یک ایمیل فعال و روش پرداخت را در پرونده نگه دارد. این اطلاعات به هیچ وجه به استفاده شما از VPN مربوط نمی شود. ادعا می کند تمام ترافیک سفر به خدمات خود را ناشناس می کند و استفاده را وارد نمی کند.

اطلاعات نگه داشته شده در سابقه – آدرس ایمیل ، روش پرداخت و غیره – به دلایل زیادی استفاده می شود. IPVanish در خط مشی رازداری خود هر خدمتی را که از آن استفاده می کند ، از جمله SendGrid برای ایمیل و MaxMind برای کشف تقلب ، تشریح می کند..

بهترین راه برای ناشناس ماندن استفاده از حساب ایمیل ناخواسته منحصراً برای IPVanish است. روشهای پرداخت هنوز هم می تواند به شما گره بخورد ، اگرچه ، IPVanish بیت کوین یا پول سرد و سخت را مانند مولود قبول نمی کند (بررسی مولود ما را بخوانید).

IPVanish Logging

در سال 2018 ، یک پست Reddit داستانی را شكست داد كه یكی از ساكنان آمریكایی در سال 2016 مشكوك به توزیع پورنوگرافی كودكان شد. آدرس IP كه او استفاده می كرد ، دوباره به Highwinds Network Group ، یک شبکه تحویل محتوا که IPVanish متعلق به آن است ، گره خورده است..

IPVanish پس از دریافت اولین احضار ، پاسخ داد: “برای محافظت از داده های مشتری ، ما هیچ گونه اطلاعات استفاده را وارد نمی کنیم. بنابراین ، ما هیچ اطلاعاتی راجع به IP ارجاع شده نداریم. “

اما پس از احضار از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، IPVanish سوابق مربوط به کاربر را برای استفاده در این پرونده فراهم کرد. اطلاعات مربوطه در تصویر زیر وجود دارد. گزارش کامل را می توانید در اینجا بخوانید ، اما توجه داشته باشید که این توضیحات گرافیکی است.

IPVanish-Logging

IPVanish اولین ارائه دهنده VPN نیست که سیاست عدم ورود به سیستم خود را در دادگاه رد می کند. HideMyAss و PureVPN نیز مقصر این امر هستند (بررسی HideMyAss و بررسی PureVPN ما را بخوانید). به گفته این ، دسترسی به اینترنت خصوصی ، که همچنین مستقر در ایالات متحده است ، در دادگاه ثابت کرده است که اطلاعات را حفظ نمی کند (خواندن بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما).

مشخص است که IPVanish در سال 2015 دروغ گفته بود ، اما هنوز مشخص نیست که آیا اکنون دروغ می گوید. StackPath صاحب IPVanish است و مدیر عامل آن ، لنس کراسبی ، در مصاحبه ای با سال 2018 با TechRadar گفت: “این یک شرکت کاملاً متفاوت است ، با یک تیم اجرایی و قانونی جدید.”

در حال حاضر ، همه آنچه ما باید به ادامه برویم ، سخنان کراسبی و سیاست حفظ حریم خصوصی است ، که از زمان آغاز IPVanish کم و بیش یکسان بوده است. اگر حریم خصوصی بزرگترین نگرانی شماست ، ممکن است IPVanish برای شما مناسب نباشد.

خدمات مشتری

IPVanish چت زنده و پشتیبانی تلفنی و همچنین یک پایگاه دانش و راهنمای راه اندازی را ارائه می دهد. ما از طرح و زمان پاسخ دادن IPVanish تحت تأثیر قرار می گیریم ، اما با توجه به بقیه خدمات تعجب آور نیست.

پایگاه دانش به بخشهایی تقسیم می شود. شما یک سؤال متداول ، راهنماهای عیب یابی ، اطلاعیه ها ، راهنماهای تنظیم ، درباره و صورتحساب دریافت می کنید. بیشتر وقت شما برای عیب یابی ، سؤالات متداول و راه اندازی صرف خواهد شد.

IPVanish-Knowbase

فقط با 12 مقاله ، سؤالات متداول اندک است. مباحث عمومی هستند ، مانند استفاده از خدمات در یک کشور خاص یا تنظیم مجدد رمز ورود خود. مباحثی وجود دارد که به مشکلات عیب یابی بیشتر متکی هستند ، که می خواهیم در آن بخش ببینیم.

IPVanish تقریباً برای هر سیستم عامل شما می توانید آن را راهنمایی کنید. نصب های معمول ، مانند Windows و macOS ، راهنماهای جداگانه ای نیز برای هر پروتکل دارند. راهنماهای تنظیمات به شما نشان می دهند که چگونه VPN را پیکربندی کنید ، نه فقط نحوه نصب آن. اگر شما فقط از مشتری استفاده می کنید ، این مناطق برای شما بی ربط هستند.

54 راهنمای عیب یابی وجود دارد ، که مشکلات عادی و نحوه کار را شامل می شوند ، هم با دستورالعمل گام به گام و هم تصاویر زیادی.

IPVanish- عیب یابی-راهنماها

برای پشتیبانی مستقیم ، چت زنده و ایمیل گزینه های خوبی هستند. گپ زنده به صورت شبانه روزی در دسترس است ، و یک نشانگر برای مکان در صف وجود دارد. پشتیبانی ایمیل نیز مناسب است. وقتی به IPVanish رسیدیم ، شخصی در حدود 15 ساعت به ما بازگشت.

پاسخ آنها ناامیدکننده بود. سؤال کردیم که از سرورهای مجازی استفاده می شود. پاسخ بسیار متأسفانه بود “متأسفیم ، ما اطلاعاتی راجع به زیرساختهای خود افشا نمی کنیم.”

ما پشتیبانی تلفنی زیادی را از دست نمی دهیم ، زیرا چت زنده و ایمیل کافی است. IPVanish هرچند فروم ندارد. با توجه به تنظیمات VPN در چند تنظیم ، داشتن محلی برای شلیک ایده ها در جامعه ، خوب خواهد بود.

حکم

یک سیاست نادرست حفظ حریم خصوصی ، تجربه ای متفاوت و خوب را رقم می زند. IPVanish قابلیت استفاده ، سرعت و ویژگی های بسیار خوبی دارد. اگر خط مشی رازداری دقیق بود ، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این گفته ما می دانیم که IPVanish در گذشته سیاهههای مربوط را نگه داشته است.

با وجود مدیران جدید ، آینده IPVanish نامشخص است. اگر همچنان نسبت به شیوه های حفظ حریم خصوصی آن ناسزا باشد ، ما نمی توانیم با حسن نیت آن را توصیه کنیم. کراسبی می گوید ، این شرکت اکنون کاملاً متفاوت است ، و سیاست حفظ حریم خصوصی دقیق است. اگر این کافی برای شما باشد ، یک VPN عالی با سرعت های عالی پیدا می کنید تا بتوانید بوت شوید.

برای ارائه دهندگان که عملکرد مشابهی دارند بدون ورود به سیستم ، بررسی های VPN ما را بخوانید.

نظر شما درباره IPVanish و افتضاح اخیر آن چیست؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map