نقد و بررسی Hotspot Shield – بروزرسانی شده در سال 2020

نقد و بررسی Hotspot Shield

Hotspot Shield یک VPN است که با پروتکل انقلابی خود به نام Catapult Hydra یک جاده غیرقابل بازدید را ردیابی می کند. در حین آزمایش ما نتوانستیم تشخیص دهیم که آیا این به اندازه خدمات ادعا می کند ، اما ما آن را خیلی راحت توصیه نمی کنیم. بررسی کامل Hotspot Shield ما را بخوانید تا ببینید چرا.


بهترین-VPN-بررسی

Hotspot Shield یک ارائه دهنده VPN است که سعی در ایجاد مزاحمت در صنعت دارد و برای جایی در جدول با بهترین ارائه دهندگان VPN سخت تلاش می کند. از یک پروتکل اختصاصی به نام Catapult Hydra استفاده می کند که سرعت باورنکردنی را بر روی کاغذ ارائه می دهد ، اما باعث می شود سرمان را خراش دهیم.

در صنعتی که یک رویکرد روزانه یک نگرش روزانه است ، Hotspot Shield اولین کسی نخواهد بود که می تواند گوشه های گوشه را کاهش دهد. این گفته ، ما مجبور شدیم به این شرکت فاش کنیم که ما در حال بررسی هستیم تا بتوانیم برخی از پاسخ های مورد نیاز ما را برای این بررسی دریافت کنیم زیرا این یک عمل محکم در رابطه با پروتکل اختصاصی و ثبت شده آن است..

اگرچه پاسخ هایی که توانستیم بدست آوریم روشن کننده است ، اما اوضاع با فناوری اختصاصی هنوز پیچیده است ، بنابراین ما از شما دعوت می کنیم تا با ما بچسبانید و ببینید که چه پیشرفتی در ساخت VPN ایجاد شده است.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای Hotspot Shield

امکانات

Hotspot Shield به مشتریان VPN برای iOS ، Android ، Windows و macOS و همچنین برنامه افزودنی برای Google Chrome ارائه می دهد.

مشتری دسک تاپ اکثر ویژگی های کلیدی VPN را در بر می گیرد. در فهرست تنظیمات ، گزینه هایی را برای راه اندازی مشتری در هنگام راه اندازی و پیکربندی آن برای اتصال خودکار به WiFi “ناامن” ، WiFi ایمن و شبکه های دیگر پیدا خواهید کرد. همچنین یک گزینه killswitch و حفاظت نشت DNS نیز وجود دارد که برای اطمینان از امنیت فوق العاده است.

تنظیمات کانون

اصلی ترین چیزی که در این تنظیمات وجود ندارد ، تونل سازی تقسیم شده است. به شما این امکان را می دهد تا انتخاب کنید که کدام برنامه ها از اتصال VPN محافظت شده استفاده می کنند و کدام یک از اتصال استاندارد اینترنت سریعتر اما محافظت نشده استفاده می کنند. اگر این ویژگی برای شما مناسب است ، بررسی ExpressVPN ما را بررسی کنید تا در مورد تونل سازی اسپلیت عالی آن بخوانید.

در مورد برنامه افزودنی گوگل کروم ، از تمام ویژگی هایی که اخیراً ذکر کردیم فاقد آن است ، اما ویژگی های جالب بسیاری دارد که مشتری دسک تاپ آن را ندارد. برای مبتدیان ، مسدود کننده نرم افزارهای مخرب وجود دارد ، اما خوشایند نیست اما نمی تواند با بهترین نرم افزار آنتی ویروس رقابت کند.

Hotspot-Extension

همچنین یک مسدود کننده تبلیغات ، یک کوکی مسدود کننده و یک ردیاب مسدود کننده وجود دارد ، که با هم مسیری طولانی را برای بهبود ناشناس بودن آنلاین و جلوگیری از ردیابی همه افراد در وب می گیرند. یک مسدود کننده WebRTC نیز وجود دارد ، که آدرس IP و هویت آنلاین شما را بیشتر مبهم می کند.

شمشیر سپر Hotspot Shield

جالب ترین ویژگی پسوند ، “شمشیر” است. اطلاعات جعلی را برای ردیابی هایی که قبلاً به عنوان میخ نهایی در تابوت مسدود نشده اند برای هر کسی یا هر چیزی که سعی در پیگیری شما یا جمع آوری اطلاعات در مورد شما به صورت آنلاین داشته باشد ، تغذیه می کند..

مهم است که به خاطر داشته باشید که همه ویژگی های برنامه افزودنی Chrome در بتا هستند ، بنابراین می توان اثربخشی مسدود کننده ها را لکه دار کرد.

با وجود ویژگی های بسیاری که دارد ، ما در این دسته بندی به Hotspot Shield نمره نسبتاً کم دادیم زیرا به شما اجازه نمی دهد پروتکل VPN یا رمزگذاری خود را تغییر دهید. این چیزی است که ما در بخش “سرعت” و “امنیت” به بررسی آن خواهیم پرداخت ، زیرا این یک مسئله پیچیده است.

Hotspot Shield VPN ویژگی های اجمالی

آرم سپر Hotspot Shieldwww.hotspotshield.com

از 299 دلار $ تمام برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت

مقدار سرور در سراسر جهان
25

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر
کروم

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
منجنیق هیدرا

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
ساعات اداری

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

در سطح ، Hotspot Shield یک مدل قیمت گذاری استاندارد دارد که در بازار VPN رایج است. می توانید ماه اشتراک خود را پرداخت کنید ، اما در صورت ثبت نام سالانه یا سه سال پس انداز قابل توجهی ارائه می شود.

قیمت گذاری ماهانه در سطح بالایی قرار دارد. گزینه های سالانه و سه ساله قیمت را پایین می آورد اما نه به میزان چشمگیر. به عنوان مثال ، اگر به بررسی Windscrib ما نگاه می کنید ، می فهمید که Windscrib نرخ ماهیانه مقرون به صرفه تر و همچنین اشتراک سالانه تقریباً نصف هزینه سالانه Hotspot Shield را ارائه می دهد..

برنامه رایگان Hotspot Shield

Hotspot Shield همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد که از یک دستگاه منفرد و فقط 500 مگابایت پهنای باند روزانه به شما محافظت می کند. اگرچه روزانه 500 مگابایت چیزی برای عطسه نیست ، برنامه رایگان فقط به تعداد معدودی از سرورهای آمریکایی محدود می شود ، پشتیبانی مشتری را دریافت نمی کند و Hotspot Shield در مرورگر شما تبلیغات را در مرورگر شما اجرا می کند ، که این امر فاصله زیادی با بهترین سرویس های رایگان ما دارد. لیست VPN.

در بالای قیمت های پایه که قبلاً بالا قرار گرفته اند ، افزودنیهای بسیاری نیز وجود دارد که Hotspot Shield پنهان می کند تا اینکه برای اولین بار وارد شوید یا وارد شوید. وقتی درباره قیمت گذاری آن افزونه ها سؤال کردیم ، به ما گفته شد که نمی توانیم پاسخی به شما داده شود. فقط پس از اتمام “گذرگاه مطبوعاتی” خود و نشان داد که ما در حال بررسی بودیم ، بها دادیم.

این افزودنیها شامل یک نسخه به روزرسانی از پنج دستگاه بسته اصلی به 10 دستگاه و “افزایش سرعت” است که به شما امکان دسترسی به سرورهای کم جمعیت VPN را می دهد. در صورت انتخاب یک دوره طولانی تر ، هر کدام از اینها 8.99 دلار اضافی در هر ماه یا 70 درصد قیمت پرداخت می باشد.

راحتی در استفاده

سرویس گیرنده دسک تاپ و افزونه مرورگر Google Chrome بسیار زیبا هستند و راهی ساده برای پرش به یک اتصال محافظت شده به شما می دهند. وقتی مشتری یا برنامه افزودنی را باز می کنید ، یک صفحه تمیز ارائه می دهید که دارای یک دکمه بزرگ بزرگ است که می توانید برای اتصال VPN فشار دهید..

Hotspot-Client

اشکال در طراحی فوق العاده این است که وقتی می خواهید به یک مکان خاص وصل شوید ، یک مرحله اضافی نیز نیاز دارد. اگر به عنوان مثال می خواهید به یک آدرس IP انگلیس دسترسی پیدا کنید ، به جای اینکه سرور را انتخاب کنید و مانند بسیاری از VPN ها ارتباط برقرار کنید ، ابتدا باید اتصال پیدا کنید ، سپس سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس دوباره وصل کنید..

این ناراحتی جزئی با این واقعیت پیچیده شده است که VPN به طور روزمره در اتصال مشکل دارد و اغلب به یک ثانیه یا حتی یک سوم نیاز دارد تا بتوانید به محلی که انتخاب می کنید متصل شوید..

گذشته از آن ، نگاه و چیدمان کلی مشتری خوب است. منوهای تنظیمات به راحتی می توانند حرکت کنند و همه گزینه های تنظیمات به صورت واضح بیان می شوند ، و پیکربندی مشتری به دلخواه شما ساده است.

سرعت

سرعت در جایی است که داستان جالب Hotspot Shield شروع می شود. ارائه دهنده از فناوری منحصر به فردی برای اجرای سرویس خود استفاده می کند ، یعنی یک پروتکل اختصاصی به نام Catapult Hydra.

اگرچه این عالی به نظر می رسد اما باعث خراش جدی سر در محیط کار ما شده است. تست سرعت ما نتیجه ای را داده است که کاملاً صریح و غیرممکن نیست.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)1472.165.77
شهر نیویورک2071.324.35
بریتانیا9974.25.02
سوئیس11769.783.30
ژاپن10870.995.68
آرژانتین16571.484.41

هر مکانی که آزمایش کردیم به طور مؤثر سرعتهای محافظت نشده ما را حفظ می کند. سرور UK ارتباطی سریعتر از آنچه در گذشته محافظت نشده بود به ما داد.

از آنچه توانستیم هنگام صحبت با Hotspot Shield جمع آوری کنیم ، عملکرد اصلی تمرکز پروتکل Catapult Hydra است. از الگوریتم های منحصر به فردی برای پیدا کردن و برقراری ارتباط با سرور استفاده می کند ، در حالی که بیشتر جنبه های امنیتی پروتکل به روش های استانداردی انجام می شود که ما در بخش بعدی به آنها خواهیم پرداخت..

اگرچه زمان پینگ کم است و سرعت پایدار مجنون است ، اما شماره های کاغذ نمایانگر نحوه استفاده از VPN نیستند. وقتی لاستیک با جاده روبرو می شود ، Hotspot Shield کاملاً متناقض است.

بعضی اوقات ، ما آنقدر سریع به سرور وصل شدیم که حتی متوجه آن نشدیم. هرچند که حدود نیمی از زمان ، دو یا سه بار طول کشید ، هر کدام 20 یا بیشتر ثانیه قبل از اینکه وصل شود.

کاهش سرعت Hotspot Shield Netflix

گرچه گشت و گذار در وب گاه به سرعت و پاسخگو بود ، اما گاهی اوقات وب سایتهایی مانند Hulu و Netflix به مدت 30 ثانیه بارگیری می شود. بعلاوه ، مواقعی وجود داشته است که پس از بارگیری وب سایت ، عناصر خاصی از وب سایت مانند دکمه های ورود به سیستم خراب یا از بین می روند..

با بارگیری تورنت و بارگیری بخار تقریباً یک چهارم از سرعتی که قبلاً به آن عادت کرده ایم و بارها در حال نوسان قابل توجهی است ، بارگیری پایدار خیلی بهتر نخواهد بود..

اگر به دنبال یک VPN هستید که نه فقط سریع روی کاغذ بلکه در هنگام استفاده سریع و پاسخگو باشد ، سریعترین جمع بندی VPN ما را بخوانید.

امنیت

مهمترین چیز در ذهن اکثر مردم وقتی صحبت از VPN انتخاب می شود ، امنیت است. ایمن نگه داشتن داده ها و اطمینان از اینکه VPN می تواند از شما محافظت کند ، مسئولیتی است که ما هنگام ارزیابی VPN ها به آن عمل نمی کنیم ، به همین دلیل ما مستقیماً برای این بخش به Hotspot Shield رسیدیم..

تیم توسعه برای کمک به ما در تشخیص آنچه که در زیر کلاه Catapult Hydra اتفاق می افتد بسیار مهم بود. بدون اینکه آنها به ما این اطلاعات را بدهند ، ما در تاریکی عکس می گرفتیم.

به ما گفته شد که اگرچه عملکرد VPN با الگوریتم های منحصر به فرد شتاب می یابد ، اما کد امنیتی در بیشتر قسمت ها استاندارد است و حتی می تواند در آینده تغییر کند تا با پروتکل های دیگر کار کند..

اکنون ، Catapult Hydra از TLS v1.2 برای ایجاد ارتباط با گواهینامه های RSA برای احراز هویت ، و همچنین ECDHE استفاده می کند ، که به اطمینان از راز پیش رو کمک می کند. تقریباً با OpenVPN یکسان است و امنیت شدیدی را ارائه می دهد.

این پروتکل با AES 256 بیتی زوج شده است ، که هنگام انتقال ، رمزنگاری ناپذیری را روی داده ها ارائه می دهد. به هر حال این همان چیزی است که به ما گفته شد ، اما ما در یک لحظه برمی گردیم. کد امنیتی توسط بسیاری از شرکتهای امنیتی شخص ثالث که علاقمند به استفاده از پروتکل Catapult Hydra هستند ، ارزیابی می شود.

منجنیق هیدرا

در طول آزمایش ما نتوانستیم نشت DNS یا هرگونه آسیب پذیری درخشان را پیدا کنیم. این گفت ، هرچند همه چیز عالی روی کاغذ بود ، چندین چیز وجود داشت که باعث می شد برخی ادعاهای Hotspot Shield شک کنیم..

ما در مورد پروتکل این استناد را داریم زیرا منطق نحوه کار با رمزگذاری و VPN را مغایرت دارد. مهم نیست کاری که کسی با الگوریتم ها و کد انجام می دهد ، کم کم ، روند رمزگذاری برای اجرای رایانه شما زمان می برد.

این بدان معنی است که سرور و از بین رفتن سرعت پس از آن نیز وجود خواهد داشت زیرا رایانه شما قبل از ارسال اطلاعات رمزگذاری داده ها را انجام می دهد ، اما این چیزی نیست که ما با Hotspot Shield دیدیم ، با وجود ادعای استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی.

اگر Hotspot Shield به نوعی پیشرفت در زمین لرزه را انجام داد ، همه آنچه را که درباره رمزگذاری و انتقال داده می دانیم تغییر می دهد. از آنجا که چنین اتفاقی نیفتاده است ، بعید است که کشف شود.

ما همچنین چندین مورد از اطلاعات متناقض مشاهده کردیم ، از جمله اینکه گفته می شود رمزنگاری AES 256 بیتی استفاده می شود در حالی که این پست در پایگاه دانش Hotspot Shield می گوید رمزگذاری SSL است. این باعث می شود که ما باور کنیم اطلاعاتی که به ما نمی گویم وجود دارد و پرچم های قرمز زیادی را بالا می برد.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری Hotspot Shield به دور از مختصر ترین مواردی است که ما دیده ایم ، اما به شکلی نوشته شده است که می توانید با خواندن دقیق آن را درک کنید آسان است.

هنگامی که با VPN وصل می شوید آدرس IP شما ضبط می شود تا از سطح شهر درباره موقعیت مکانی خود ایده بگیرید. این مورد برای یافتن خودکار سرور مجاور برای شما استفاده می شود. Hotspot Shield پس از پایان جلسه VPN ، آدرس IP شما را دور می کند.

به علاوه ، وقتی برنامه را راه اندازی می کنید ، حتی اگر اتصال برقرار نیستید ، اطلاعات مربوط به سخت افزار ، سیستم عامل و زبان و تنظیمات شبکه و استفاده از آن و همچنین شناسه منحصر به فرد موبایل شما جمع آوری و ذخیره می شود..

Hotspot Shield از کوکی ها برای نظارت بر نحوه استفاده افراد از وب سایت خود استفاده می کند. این به طور آنلاین غیر قابل اجتناب است ، همانطور که می توانید در راهنمای مرور ناشناس ما بخوانید. علاوه بر این ، تقریباً تمام اطلاعاتی که اخیراً به آن اشاره کرده ایم ، هنگام بازدید از وب سایت جمع آوری می شود.

اگرچه هیچ یک از اطلاعاتی که ذخیره می شوند شخصاً قابل شناسایی نیستند ، برای ارائه خدمات VPN هنوز خیلی بیشتر از حد لازم است. ما دوست داریم به NordVPN به عنوان نمونه ای از خدمات با یک سیاست حفظ حریم خصوصی بکر اشاره کنیم ، که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بررسی NordVPN ما کسب کنید.

عملکرد جریان

همانطور که در بخش “سرعت” خاطرنشان کردیم ، عملکرد Hotspot Shield به شدت تغییر می کند ، نه تنها در بارگیری و مرور عملکرد ، بلکه هنگام اتصال به محتوای بالقوه مسدود شده.

وقتی Netflix را آزمایش کردیم ، در ابتدا کار کرد ، اما وقتی دوباره آزمایش کردیم قطع شدیم تا حدود یک ساعت بعد نتایجمان را تأیید کنیم. هولو ما را به طور مداوم مسدود کرد و به ما اطلاع داد که می داند از پروکسی استفاده می کنیم و برای تماشای هر چیزی باید آن را خاموش کنیم..

ما توانستیم iPlayer BBC را در فكر كردن در انگلستان هر زمان كه امتحان كردیم فریب دهیم (برخی دیگر از بهترین VPN را برای iPlayer BBC) بررسی كنید. آمازون Prime Video مانند Netflix بود ، با این حال ، تنها در برخی از زمان کار می کرد. نیازی به گفتن نیست ، Hotspot Shield نمی تواند به زودی به بهترین VPN ما برای Netflix یا بهترین VPN در لیست های برتر نخست آمازون بپیوندد.

به ما گفته شد که یک مسئله شناخته شده بدون ETA در مورد رفع مشکل است و راه حل قطع و وصل مجدد برای دریافت یک آدرس IP اختصاصی بهتر است.

عملکرد جریان به همان اندازه متناقض بود. بعضی اوقات فیلم ها فوراً بارگذاری می شوند و عالی به نظر می رسند. در یک لحظه ، ما VPN را در حالی که YouTube را تماشا می کردیم حتی بدون آنکه متوجه شود ، می دیدیم.

اما در سایر مواقع ، فیلم ها برای بارگیری 15 ثانیه طول کشیدند و در 480p زیبا و یکپارچهسازی با سیستمعامل به نظر می رسید. اگر به دنبال یک روش مداوم و مطمئن برای پخش محتوای خارجی هستید ، حتما بهترین VPN ما را برای مقاله Netflix ببینید..

مکان سرور

Hotspot Shield لیستی از 25 کشور دارد که دارای سرورهایی در آن است. در لیست مکان های مشتری ، هر گزینه به جز کشور ، به جز ایالات متحده ، نمایش داده می شود که یک منوی کشویی است که لیستی از شهرها را نشان می دهد..

نقاط مهم

این مکانها شامل آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آسیا ، خاورمیانه و اقیانوسیه است. با توجه به تعداد سرورها ، این پوشش خوب است ، اما تعداد مکان کم خونی است.

همانطور که مشاهده می کنید در بررسی HideMyAss ما ، برخی از سگ های برتر صنعت از نظر موقعیت مکانی 280 صعودی ارائه می دهند و حتی ارائه دهندگان وسایل بسته حداقل 40 گزینه یا بیشتر را ارائه می دهند..

خدمات مشتری

خدمات مشتری یک کیف مخلوط با Hotspot Shield است. یک ویژگی چت زنده در پایین سمت راست صفحه در وب سایت وجود دارد. می توانید حتی وقتی وارد سیستم نشده اید ، از آن استفاده کنید ، اما اگر ایمیل شما دارای یک حساب حق بیمه در ارتباط با آن نیست ، ممکن است پاسخی دریافت نکنید. این امر به این دلیل است که Hotspot Shield خدمات مشتری را به عنوان یک ویژگی برتر به فروش می رساند.

اگر نامه الکترونیکی بفرستید ، به سرعت یک پاسخ خودکار دریافت خواهید کرد. سیستمی خودکار وجود دارد که به نظر می رسد ایمیل شما را برای کلمات کلیدی اسکن می کند تا با پیوند به مقالات مربوطه ، پاسخی مناسب ارائه دهد. مقالات از پایگاه دانش گسترده در وب سایت Hotspot Shield انتخاب شده اند.

عالی است ، اما وقتی از طریق ایمیلی که با حساب ما در ارتباط نیست ، با خدمات مشتری تماس گرفتیم ، بلافاصله یک پاسخ خودکار دوم دریافت کردیم که می گوید کسی قصد ندارد ایمیل ما را بخواند زیرا آدرس که ما از آن ارسال کردیم در پرونده نیست.

این یک سیاست مسخره است که ما از Hotspot Shield می خواهیم دوباره تجدید نظر کند. داشتن همسر یا خواهر و برادر در یک حساب مشترک متداول است ، و اگر به چیزی احتیاج دارند که کمک کنند ، اما ایمیل آنها در حساب کاربری نیست ، اینجا شانس ندارند.

گرچه نمایندگان گفتگوی زنده دوستانه و مفید هستند و پایگاه دانش گسترده است ، اما می توانید در صورت نیاز به آنها پاسخ های دقیق و مشخص بگیرید. به عنوان مثال ، همانطور که در بخش “قیمت گذاری” ذکر کردیم ، حتی نمی توانیم یک قیمت گذاری را برای سرویس افزایش سرعت و بسته دستگاه دریافت کنیم.

این تقصیر در مورد خدمات مشتری نیست ، زیرا آنها صمیمانه و مفید بودند. از دیدگاه ما ، واضح به نظر می رسد که سیاست های داخلی شرکت ها از ارائه اطلاعات خاص به آنها جلوگیری می کنند و تا چه اندازه می توانند کمک کنند. این یک راه حل آسان است و باعث می شود پشتیبانی مشتری از متوسط ​​و حتی در بعضی مواقع ناامید کننده و تقریباً بی عیب و نقص باشد.

حکم

اگرچه ما حتی به تلاش برای نوآوری در قالب سازی احترام می گذاریم ، باید یک نوآوری ارزشمند و مؤثر برای دریافت توصیه اصلی ما و پولهای سخت درآمد شما باشد.

Hotspot Shield وعده خود را برای سرعت بیشتر ، روی کاغذ ارائه می دهد ، اما در عمل بخش اعظم آن از بین رفته است. بعلاوه ، شیوه های طولانی و تقریبا ضد مصرف کننده وجود دارد ، مانند پنهان کردن قیمت گذاری و در دسترس بودن فروش الحاقی و تبدیل به خدمات به مشتری یک ویژگی برتر.

فن آوری های منحصر به فرد Hotspot Shield اسرار محافظت از نزدیکی است و اطلاعاتی که به ما داده شد باعث می شود که سرمان را خراش دهیم. ما درباره نحوه عملکرد پروتکل شک داریم ، بنابراین ما آماده توصیه آن نیستیم.

ما علاقه مندیم ببینیم که چگونه همه چیز با Catapult Hydra کنار می رود زیرا این نوع فناوری است که اگر قانونی باشد ، می تواند دنیای رمزنگاری را تغییر دهد.

نظر شما در مورد Hotspot Shield چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map