بررسی HideMyAss – به روز شده در سال 2020

بررسی HideMyAss

این سرویس با بزرگترین شبکه موجود در بازار ، HideMyAss دارای رابط کاربری عالی و قیمت مناسب است. با این حال ، همانطور که می توانید در بررسی کامل HMA ما بخوانید ، انجام این کار عالی نیست که الاغ خود را مخفی نگه دارید ، زیرا اطلاعات را حفظ می کند..


بهترین-VPN-بررسی

HideMyAss برای مدتی از لیست بهترین VPN ما اجتناب کرده است و مشکلات قیمت گذاری ، قابلیت استفاده و حریم خصوصی را نشان می دهد. اگرچه برخی از این مشکلات هنوز هم وجود دارند ، اما اکنون بیش از گذشته به بالا نزدیک شده اند. رابط بازسازی شده بر قابلیت دسترسی تأکید می کند ، شاهکاری که با یک لیست طولانی از ویژگی ها ، همه را برجسته تر می کند.

در این بررسی HideMyAss ، ما می خواهیم به نسخه پنجم تازه طراحی شده نگاهی بیندازیم ، در مورد ویژگی های جدیدی که ارائه می دهد و همچنین درباره طراحی کلی رابط به روز شده صحبت خواهیم کرد. در طول راه ، قبل از صدور حکم خود ، در مورد امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، عملکرد جریان ، سرعت و مکان سرور نیز بررسی خواهیم کرد. 

خدمات بسیار بهبود یافته است ، اما حتی پس از آن ، به قیمت درخواست آن فروش سختی است. حریم خصوصی هنوز علیرغم این واقعیت است که سیاست حفظ حریم خصوصی هضم آسانتر از گذشته هنوز کت و شلوار جدی HMA نیست. به همین ترتیب ، علیرغم اینکه هنگام ثبت نام تخفیف سخاوتمندانه دریافت می کنید ، قیمت گذاری بالاست.

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

قبلی

بعد

بررسی فیلم HideMyAss

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای HideMyAss

امکانات

HideMyAss یک لیست طولانی از ویژگی ها دارد ، تمام پایه هایی که دوست داریم ببینیم را پوشش می دهد. این کار با یک سوئیچ kill شروع می شود ، که اگر از سرور از راه دور افت کنید ، اتصال به اینترنت را قطع می کنید. اگرچه به طور پیش فرض در کل اتصال شما کار می کند ، اما می توانید آن را بر اساس برنامه به صورت برنامه تنظیم کنید. 

این ویژگی ، که معمولاً با عنوان “kill kill” خوانده می شود ، بسیار نادر است ، هر چند بسیار مفید است. با استفاده از آن ، به عنوان مثال می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتری تورنت شما بدون ایجاد وقفه در جلسه مرور وب ، اطلاعات شخصی شما را فاش نمی کند. 

شبیه به قتل برنامه ، تونل زنی تقسیم شده است ، که HideMyAss نیز شامل آن است. این ویژگی همچنین نادر است – برای نمونه ای از آن ، بررسی PureVPN ما را بخوانید – به شما امکان می دهیم از طریق تونل VPN مقداری ترافیک ارسال کنید در حالی که سایر ترافیک در اتصال محافظت نشده شما باقی می ماند. برای تهیه پشتیبان آنلاین بسیار مفید است ، هنگامی که می خواهید پهنای باند کامل را در دسترس داشته باشید (اگر در این زمینه در بازار هستید بررسی Backblaze ما را بخوانید). 

از دیگر ویژگی های آن می توان به حفاظت از نشت DNS ، WebRTC و IP و همچنین تعویض IP اشاره کرد. این ویژگی آدرس IP شما را پس از مدت زمانی مشخص ، از 10 دقیقه تا یک بار در روز تصادفی می کند. با این کار ، هر ردیاب آنلاین که ممکن است با استفاده از همان IP جمع کرده باشید ، پس از تغییر ، از کار می افتد. 

وقتی در قسمت “مکان های سرور” در زیر وارد می شویم ، HideMyAss وقتی به مکانها می آید ، لیگ ویژه خود را دارد. با این وجود سرورهای بی شماری آسان هستند. علاوه بر ارائه سرورهای P2P و جریان ، HMA همچنین دارای یک تست سرعت داخل برنامه است ، بنابراین می بینید کدام سرور برای شما مناسب است. 

hidemyass-review-speed-test

اگرچه ملزومات مورد توجه قرار گرفته است ، HideMyAss در بعضی مناطق فاقد است. ما مسدود کننده های تبلیغاتی و محافظت از بدافزارها را از دیگر VPN ها مشاهده کرده ایم – برای نمونه مثلاً بررسی Windscrib ما را بخوانید – که متاسفانه HMA شامل آن نیست این یک معامله کننده نیست ، اما هنوز چیزی است که باید در نظر بگیرد.

پروکسی رایگان HideMyAss

HideMyAss همچنین یک پروکسی رایگان در دسترس دارد که می توانید در مرورگر خود از آن استفاده کنید. این فقط به یک برگه محدود است – URL ای را که می خواهید به آن بروید وارد می کنید – اما این هنوز بهترین پروکسی رایگان در خارج از کشور است. حتی با این وجود ، توصیه می کنیم که از آن استفاده نکنید. از لحاظ تئوری ، پراکسی ها عملکردی مشابه VPN دارند ، اما در عمل ، شما ناامن باقی می مانند. 

شما در مورد VPN در مقابل پروکسی در مقابل راهنمای Tor اطلاعات بیشتری کسب می کنید ، اما به طور خلاصه ، یک پروکسی اتصال شما را مانند یک VPN رمزگذاری نمی کند. در اکثر موارد ، پراکسی ها پروکسی هستند ، و هر رمزنگاری را که ممکن است در اتصال خود داشته باشید ، منتقل می کنند. اگرچه آدرس IP شما را جایگزین می کند ، شما از مرور یک اتصال استاندارد مطمئن تر نیستید.

نمای کلی ویژگی های HideMyAss

لوگوی HideMyAsswww.hidemyass.com

از همه برنامه ها در ماه 429 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
1000+ در 290 مکان

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، PPTP ، L2TP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

HideMyAss دارای قیمت گذاری سهام است ، و اگرچه این ذاتاً چیز بدی نیست ، نبود یک اشتراک مشترک ماهیانه. هنگام ثبت نام و حتی بیشتر از زمان تمدید ، باید حداقل 80 دلار از آن را بپردازید ، تا قیمت HideMyAss مطابق با خدماتی مانند Astrill در طولانی مدت باشد (مطالعه آستریل ما را بخوانید).

برخلاف خدماتی که قیمت پایه ماهانه را ایجاد می کنند ، مانند ExpressVPN – همانطور که در بررسی ExpressVPN ما مشاهده می کنید – HideMyAss در یک سال شروع می شود. HideMyAss هر ماه با کاهش نرخ تمدید ، ماهانه 11/99 دلار شارژ می کند. با این حال ، این قیمت براساس مدت زمانی که خریداری می کنید تغییر نمی کند. 

در دوره اولیه پس انداز خواهید کرد ، زیرا HideMyAss برای برنامه های 12 ، 24 و 36 ماهه خود به ترتیب 42 ، 50 و 64 درصد تخفیف ارائه می دهد. با این حال ، وقتی نوبت به تمدید رسیده است ، برای هر مدت انتخابی 11/11 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد. 

با این وجود تنها 154.39 دلار با پرداخت 644 دلار تخفیف در زمان پرداخت ، قیمت تمدید سه ساله 431.64 دلار را افزایش می دهد.. 

HideMyAss تنها در ارائه تخفیف در اشتراک های چند ساله نیست ، همانطور که می توانید در بررسی NordVPN ما بخوانید. با این حال ، بر خلاف NordVPN ، HideMyAss با تمدید قیمت ، قیمت را بالا می برد. از طرف دیگر NordVPN ، هنگام ثبت نام ، شارژ هر آنچه را پرداخت کرده اید ادامه می دهد. 

فقدان برنامه ماهانه ، با توجه به قیمت گذاری فریبنده HideMyAss ، معقول است. ورود به یک برنامه سه ساله آسان است – بیش از همه بیشترین ارزش را ارائه می دهد – فقط در وقت تمام شدن بیش از 400 دلار شارژ می شوید. HideMyAss همچنین می گوید هر زمان که در زمان تمدید سرعت تجدید را داشته باشد هزینه خواهد داشت که احتمالاً بعد از سه سال بالاتر است.

آزمایشی رایگان HideMyAss

خوشبختانه ، HideMyAss یک آزمایش آزمایشی هفت روزه ارائه می دهد ، و نه به روشی مانند TorGuard (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی TorGuard را بخوانید). این گفته محاکمه رایگان کار سختی است. ما پیوندی را در صفحه “درباره ما” پیدا کردیم ، اما آزمایش رایگان در غیر این صورت ذکر نشده است. مانند اکثر آزمایشات ، HideMyAss پس از پایان کار ، صورتحساب شما را به صورت خودکار شروع می کند.  

اگر دادگاه آزمایشی را از دست دادید – به خاطر این کار بخشیده می شود – HideMyAss دارای 30 روز ضمانت بازگشت پول است. اگرچه این استاندارد برای اکثر VPN ها است ، منطقی است که یک پنجره بازپرداخت طولانی تر ارائه دهید ، زیرا شما مجبور هستید حداقل یک سال اشتراک داشته باشید. به عنوان مثال ، CyberGhost 45 روز را ارائه می دهد (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

دوستی کاربر

شروع کار با HideMyAss مانند شروع کار با هر VPN دیگر است. بعد از کلیک بر روی دکمه “دریافت اکنون” در صفحه اصلی ، شما نقشه ای را انتخاب می کنید ، سپس اطلاعات پرداخت و صورتحساب خود را وارد می کنید. پس از تأیید پرداخت ، HideMyAss از شما می خواهد که یک حساب کاربری ایجاد کنید ، اگرچه انتقال به همان اندازه که دوست داریم یکپارچه نیست. 

hidemyass-review-checkout

HideMyAss یک پنجره کوچک برای ایجاد حساب کاربری ما باز کرد ، که ظاهراً مرحله سه در یک مرحله پرداخت چهار مرحله است. HMA هر چهار مرحله را در یک صفحه واحد شامل نمی شود ، مهم نیست که آیا شما یک طرح را بطور کامل خریداری کرده اید یا از نسخه آزمایشی رایگان استفاده می کنید. غلبه بر این دشوار نیست ، اما با این وجود عجیب است. 

در آخر ، باید ایمیل خود را تأیید کنید. HideMyAss هنگام ثبت نام ، دو ایمیل برای شما ارسال می کند ، یکی از شما می خواهد تا تأیید کنید و دیگری حاوی شماره سفارش و کلید مجوز. 

توجه به این نکته مهم است که هیچ یک از این ایمیل ها حاوی اطلاعات بارگیری نیستند. HMA بعد از ایجاد یک حساب کاربری شما را به یک صفحه بارگیری می برد – که این مرحله چهارم است – اما با توجه به پنجره پاپ آپ کوچک ، ما از آن عبور کردیم. 

یافتن صفحه بارگیری مشکل تر از آن است که ارزش آن را داشته باشد. حتی هنگام ورود به وب سایت ، کلیک کردن روی برگه “بارگیری” شما را به صفحه محصول می رساند. HideMyAss حتی غریبه تر است ، می پرسد که آیا می خواهید با شروع برنامه اشتراکی بخرید ، اما بارگیری ها را در دسترس همه قرار نمی دهد. 

hidemyass-review-startup

منطقی خواهد بود که صفحه “بارگیری” منجر به بارگیری ها شود. در عوض ، HideMyAss فایلهای نصب شما را برای صفحه حساب خود ذخیره می کند. باید وارد سیستم شوید ، روی “حساب من” کلیک کنید ، سپس روی نام کاربری خود کلیک کنید تا آنها را پیدا کنید. اگرچه ساده برای حرکت به صفحه ، بارگیری صفحه آسان برای آن آسان است. 

hidemyass-review-account-dashboard

ورود HideMyAss

پس از بارگیری برنامه ، HideMyAss از شما می خواهد وارد شوید ، اما اولین بار. همانطور که برنامه اشاره می کند ، لازم نیست هر بار که می خواهید از برنامه استفاده کنید ، وارد سیستم شوید. نسخه پنجم تازه طراحی شده با استفاده از نشانی IP اصلی شما ، مکان “اتصال صاعقه” و تعویض روشن یا خاموش ، لذت بخش است..

hidemyass-review-windows

شما می خواهید قبل از اتصال چند کار انجام دهید ، از همه مهمتر ، سوئیچ kill را روشن کنید. می توانید تنظیمات سوئیچ kill ، برنامه kill و تنظیم خودکار اتصال را در برگه “بیشتر” واقع در گوشه بالا سمت راست پیدا کنید. این منطقه گسترش یافته ترجیحات شما را برای این سه تنظیمات نشان می دهد و با کلیک بر روی آن یک صفحه مربوطه را در تنظیمات باز می کنید. 

منوی تنظیمات اساسی است ، و به شما می دهد کنترل های اولیه بر روی سوئیچ kill ، برنامه kill و تغییر IP. اگرچه ما از یک رویکرد ساده گرایانه لذت می بریم – بررسی AirVPN ما را برعکس آن بخوانید – چند تنظیم دیگر خوب خواهد بود. به عنوان مثال ، شما نمی توانید DNS سفارشی یا انتقال پورت را در برنامه تنظیم کنید. 

hidemyass-review-تنظیمات

لازم نیست خیلی به تنظیمات بروید. مکانهای آسان برای پیدا کردن ، تقسیم بندی بر اساس منطقه و قابل جستجو هستند و می توانید IP خود را بر روی صفحه اصلی چرخانده باشید. HideMyAss هنگامی که بارگیری کردید ، روان است. ما آرزو می کنیم چند دستگیره دیگر وجود داشته باشد که با آنها دست و پنجه نرم کنند. 

سرعت

HideMyAss از نظر نتایج سرعت کمی پراکنده بود ، اما این بدان معنی نیست که کند بود. اگرچه این لیست سریع از لیست سریع VPN ما کوتاه است ، اما نتایج چشمگیر به همراه دارد. در نزدیکی خانه بمانیم ، بیشترین سرعت دانلودی محافظت نشده خود را داشتیم و حدود 30 درصد با مکان توصیه شده کاهش یافت.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)772.7520.8
Lightning Connect (شیکاگو)1747.217.96
برزیل15558.9116.5
انگلستان12215.0411.14
انگلستان از طریق نیویورک10367.8421.71
ژاپن15840.6818.63

تمام آزمایشات ما با استفاده از OpenVPN با UDP انجام شد که همانطور که در تجزیه پروتکل VPN ما مشاهده می کنید ، بزرگترین عامل سرعت است. علاوه بر این ، ما تمام آزمایشات خود را روی سرورهای فیزیکی انجام دادیم ، با یک استثنا. ما در یک دقیقه به آن خواهیم رسید. 

گزینه “اتصال رعد و برق” یا گزینه پیشنهادی ، در مقایسه با برخی گزینه های دیگر به طرز حیرت انگیزی کند بود. به عنوان مثال ، برزیل حدود 10 مگابیت در ثانیه سریعتر بود و ژاپن تنها چند مگابایت کندتر بود. اگرچه HMA در این سه مکان سازگار است ، HMA در انگلیس فرو رفت و میزان بارگیری ما را فقط به 15 مگابیت در ثانیه کاهش داد. 

تأخیر هم یک مسئله بود. اگرچه هنگام تونل زنی در مسافت های طولانی کم باقی مانده بود ، پرش بین تونل زنی در نزدیکی محل آزمایش ما به تونل زنی در خارج از کشور شدید بود. هر چند ، به ویژه برای کارهای عادی آنلاین قابل استفاده است. اگر به دنبال کارهای فشرده تاخیر مانند بازی هستید ، توصیه می کنیم گزینه ای از بهترین VPN ما برای راهنمای بازی را انتخاب کنید. 

انگلیس تقریباً بدترین مکان را تجربه کرد ، اما ما نیز از طریق نیویورک سیتی انگلیس را آزمایش کردیم. همانطور که در قسمت “مکانهای سرور” در زیر وارد خواهیم شد ، HideMyAss دارای سرورهای فیزیکی و مجازی است. سرورهای مجازی از لحاظ امنیتی دارای نزولاتی هستند ، اما از سرعت بالایی برخوردار هستند. در اصل ، ما قادر به دستیابی به آدرس IP UK بدون اتصال به یک سرور در انگلستان بودیم. 

در عوض ، ما به یک سرور در نیویورک وصل شدیم که تقریباً انگار در انگلستان است. با انجام این کار ، می توانید ضمن دریافت آدرس IP موردنیاز خود ، مزایای سرعت تونل زنی را در نزدیکی خانه به دست آورید.

امنیت

وقتی صحبت از امنیت VPN می شود ، HideMyAss با وضع موجود برخورد می کند. اتصال شما با AES-256 – که می توانید در توضیحات رمزگذاری ما بدانید – با OpenVPN ایمن شده است. به طور پیش فرض ، OpenVPN از UDP استفاده می کند که در اکثر موارد خوب است. اما اگر تأیید بسته را می خواهید ، می توانید به TCP نیز بروید. 

در صورت قطع اتصال به سرور از راه دور ، سوییچ kill و برنامه kill نیز به امنیت کمک می کند و اینترنت شما را قطع می کند. HideMyAss همچنین دارای تنظیماتی برای اتصال خودکار در شبکه های عمومی است ، اما این چیزی است که قبلاً ندیده ایم. 

چیزی که به ندرت می بینیم دوچرخه سواری IP است. HideMyAss به شما امکان می دهد تا دائماً آدرس IP خود را تغییر دهید. می توانید آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار در تنظیمات اتفاق بیفتد یا می توانید با زدن دکمه صحیح روی صفحه اصلی ، آن را به صورت دستی انجام دهید. اگرچه این یک روش برای دسترسی به وب سایت هایی است که دارای لیست سیاه IP هستند ، دوچرخه سواری IP شما نیز برای امنیت مفید است.

ردیابی وب سایت ها ، در بالای اتصال رمزگذاری شده AES-256 ، این کار را برای شما دشوار می کند. دوچرخه سواری IP شما همچنین بدان معنی است که وب سایت ها نمی توانند شما را به دلیل استفاده از VPN ممنوع کنند. 

همه این موارد باید در برابر استفاده از سرورهای مجازی وزن شود. سرورهای مجازی دارای مشکلات امنیتی هستند ، اما HideMyAss شما را مجبور به استفاده از آنها نمی کند ، خوشبختانه. هر مکان مجازی در برنامه ذکر شده است ، بنابراین اگر تنها با استفاده از مکان های فیزیکی راحت هستید ، می توانید این کار را انجام دهید. 

HideMyAss تورنت

یکی از دلایل مهم استفاده از VPN ، تورنت است ، زیرا در بیشتر کشورها تورنت غیرقانونی است. خوشبختانه ، این یک بازی عادلانه با HideMyAss است. این مجموعه از سرورهای نظیر به همتا در سراسر جهان آماده استفاده است. به علاوه ، با استفاده از سوئیچ kill و برنامه kill ، در صورت افتادن اتصال شما در معرض دید قرار نمی گیرید. 

برای اطمینان از امن بودن تورنت ، آزمایشات نشت DNS و همچنین تست های نشت IP و WebRTC را اجرا کردیم و HideMyAss پاک شد.

حریم خصوصی

HideMyAss در صفحه ویژگیها روشن می کند که “آدرس IP شما را وارد نمی کند” ، و اگرچه این درست است ، اما این بخش کمی پیچیده تر از آن است. بیایید با پروکسی رایگان شروع کنیم. اگر از پروکسی وب یا پسوند مرورگر HMA استفاده می کنید ، آدرس IP ، سابقه مرور و بارگیری های شما ذخیره می شود. به طور خلاصه ، از پروکسی استفاده نکنید. 

در مورد VPN ، برخی از داده ها جمع آوری شده اند ، اگرچه بد نیست به عنوان آدرس IP و URL هایی که بازدید کرده اید. HideMyAss هنگام استفاده از VPN ، نشانهای زمانی اتصال شما ، زیرمجموعه آدرس IP اصلی شما (که قابل شناسایی نیست) ، آدرس IP سرور مورد استفاده شما و میزان داده منتقل شده را جمع آوری می کند.. 

در خلاء ، ذخیره این اطلاعات حتی اگر ایده آل نیست ، خوب است. با این حال ، همراه با اطلاعاتی که با آنها وارد سیستم شده اید ، می تواند خطرناک باشد. هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، باید یک نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل وارد کنید. برخلاف مولواد ، که کلید کاربری به شما می دهد ، آدرس ایمیل شما با نام کاربری شما گره خورده است (بررسی مولود ما را بخوانید).  

به فرض HideMyAss از FreeRadius استفاده می کند ، که یک فرض معقول برای ساختن است ، بدین معنی که نام کاربری شما با اطلاعاتی که HideMyAss جمع آوری می کند ، گره خورده است ، که می تواند با اطلاعات شخصی شما در پرونده گره خورده باشد. سرورها پیکربندی شده اند که حداقل پس از پایان جلسه ، نام کاربری شما را رها کنند ، حداقل مطابق با خط مشی رازداری HMA. 

تفنگ سیگار کشیدن به این معنا نیست که HideMyAss این اطلاعات را جمع آوری می کند ، بلکه آن را به مدت 30 روز در پرونده نگه می دارد. 

جمع آوری علامت های زمانی و زیر شبکه های یک آدرس IP منشاء رایج است ، اما این داده ها معمولاً در حافظه سرور جمع می شوند ، جایی که بلافاصله پس از قطع آن دور ریخته می شوند. HideMyAss ، توسط همه حساب ها ، این داده را ثبت می کند ، حتی اگر فقط 30 روز باشد. 

اگر اطلاعات ذخیره می شوند ، مرحله بعدی مشخص کردن مکان ذخیره شده است. برای HideMyAss ، جواب کثیف است. اگرچه HMA خارج از بریتانیا است ، اما شرکت مادر آن ، Avast ، در خارج از جمهوری چک مستقر است. جمهوری چک دارای قوانین حفظ حریم خصوصی بهتر از انگلیس است – می توانید در مورد راهنمای انگلیس در راهنمای گذرنامه پورنو ما در انگلستان بخوانید – اما هیچ یک ایده آل نیست.

همانطور که در راهنمای سانسور گسترده ما مشاهده می کنید ، انگلیس و جمهوری چک در نظارت آنلاین شرکت می کنند. اگرچه دامنه و مزاحمت ممکن است به اندازه ایالات متحده آمریکا افراطی نباشد ، هنوز هم وجود دارد. 

HideMyAss وقتی ادعا می کند IP شما را وارد نمی کند دروغ نمی گوید ، اما این مهم است که بدانید برخی از اطلاعات وارد شده اند. شفافیت آن در سیاست حفظ حریم خصوصی خوب است ، بنابراین ما اعتقاد نداریم که هرگونه جمع آوری اطلاعات مخرب در پشت صحنه انجام شود. با وجود این ، این امکان وجود دارد که آنچه جمع می شود به شما بازگردد.

عملکرد جریان

اگرچه ما از نظر عملکرد جریان برای HideMyAss امیدهای زیادی داشتیم ، اما ناامید شدیم. این نرم افزار توانست به Netflix وارد شود و اگرچه می تواند در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Netflix به دست بیاورد ، اما نمی تواند این لیست را در بهترین VPN ما برای پخش یک لیست بدست آورد. این مهم نیست که چه مکانهایی را آزمایش کردیم توسط Hulu و Amazon Prime Video مسدود شده است. 

ما به آن یک عکسبرداری عادلانه دادیم ، همچنین چندین مکان را آزمایش کردیم و آدرس IP را با هر کدام 10 بار دوچرخه سواری کرد. با این وجود ، ما با خطای پروکسی در Hulu و Amazon Prime Video روبرو شدیم. اگر آن سیستم عامل ها برای شما مهم هستند ، حتما بهترین VPN ما را برای Hulu و بهترین VPN برای راهنماهای Amazon Video Video بخوانید. 

علاوه بر Netflix ، iPlayer بی بی سی کار می کرد ، اما با توجه به اینکه HideMyAss دارای دوچرخه سواری IP و چندین مکان پخش می باشد ، انتظار داشتیم بیشتر.

مکان سرور

اگر منطقه ای HideMyAss وجود داشته باشد ، مکان های سرور است. 290 مکان حیرت انگیز در 190 کشور جهان پخش شده است. این شبکه چندان بزرگ نیست. بیش از 1000 سرور چیزی برای تکان دادن چوب نیست ، اما سایر سرویس ها ، مانند NordVPN ، سه تا چهار برابر تعداد سرورها دارند.. 

HideMyAss با ارائه تعداد کمی از سرورهای نسبی قادر به دستیابی به نقاط بسیاری از حضور با ارائه مکانهای مجازی است. در اصل ، مکانهای مجازی آدرس IP را در لیست ذکر شده ارائه می دهند در حالی که سرور فیزیکی در آن مکان وجود ندارد. به عنوان مثال ، ممکن است به یک سرور ایالات متحده متصل شوید ، اما به نظر می رسد که شما یک آدرس IP قبرس را داشته باشید. 

جوانب مثبت و منفی نسبت به سرورهای مجازی وجود دارد. از یک طرف ، آنها برای سرعت فوق العاده هستند و به شما امکان می دهند تا در حالی که هنوز آدرس IP را در محلی که می خواهید دریافت کنید ، مسافت فیزیکی کوتاهی داشته باشید. از طرف دیگر ، دشوار است بدانید که سرور فیزیکی در کجا قرار دارد و چگونه کار می کند ، این خطرات امنیتی را به همراه دارد.

خدمات مشتری

در سراسر وب سایت HideMyAss ، یک دکمه کوچک و زرد رنگ در گوشه پایین سمت راست پیدا خواهید کرد. این دکمه یک پنجره گفتگوی زنده را باز می کند ، که در طول ساعت در دسترس است. برای گفتگو با کسی ، باید چند حلقه پرش کنید. 

پس از باز کردن پنجره گپ ، HideMyAss از شما می خواهد تا مشکل خود را توصیف کنید. قبل از شروع گپ ، مشکل شما را در پایه دانش خود جستجو خواهد کرد. اگرچه ما با این سیستم مشکلی نداریم ، HideMyAss مقاله را در پنجره گفتگوی زنده باز می کند ، که می تواند برخی از قالب های عجیب را ایجاد کند. 

hidemyass-review-live-chat-مقاله

هنگامی که به گفتگوی زنده می آیید ، همه چیز به دنبالش می شود. تکرارها مفید و پاسخگو هستند ، اگرچه فقط قادر به پاسخگویی به سوالات اساسی هستند. توصیه می کنیم هنگام مواجهه با مشکلی ، ابتدا پایه دانش را بررسی کنید. HideMyAss شامل همه چیز از راهنماهای شروع به کار تا آموزش عیب یابی ، پوشش چندین نسخه از نرم افزار و سیستم عامل های مختلف. 

hidemyass-review-دانش پایه

همچنین می توانید انجمن صفحه را در صفحه دانش بنیان پیدا کنید. فوق العاده فعال نیست – فعال ترین موضوع فقط دارای سه ارسال از هفته گذشته در زمان نوشتن است – اما در صورت نیاز آن در آنجا است. HideMyAss به سؤالات مختلفی در انجمن پاسخ می دهد اما همه چیز را با هم مخلوط می کند ، که این امر ناوبری را دشوار می کند. 

اگرچه ما دوست داریم یک تالار گفتمان را بخواهیم ، کیفیت آن کاملاً مربوط به جامعه است ، که به نظر می رسد HideMyAss فاقد آن است. در بیشتر پست ها بحثی وجود ندارد در عوض ، این انجمن به عنوان راهی برای سؤال عمومی از سوالات تیم پشتیبانی عمل می کند. 

اگر ترجیح می دهید به صورت خصوصی سؤال بپرسید ، HideMyAss همچنین از طریق فرم تماس با پشتیبانی ایمیل ارائه می دهد. طی چند ساعت دوباره شنیدیم ، اما چت زنده هنوز روش ارجح تماسی است. با این حال ، در مورد مسائل فنی ، پشتیبانی ایمیل در دسترس است. 

حکم

HideMyAss با رابط کاربری بیش از اندازه ای که بر قابلیت استفاده و لیست طولانی از ویژگیهای مفید تأکید دارد ، بسیار بهتر از گذشته است. با این حال ، برخی از مناطق بحرانی که در گذشته فاقد آن بودند ، در اطراف گیر کرده اند. حریم خصوصی عالی نیست ، عملکرد جریان بهتر است و قیمت گذاری با سایر بازارهای VPN ارتباطی ندارد. 

حتی با این وجود ، سرعت بسیار عالی است ، مانند مکان های سرور. HideMyAss کامل نیست ، اما بهتر از گذشته است. به گفته این ، با قیمت درخواستی ، فداکاری در چند منطقه هنوز هم زیاد است. اگر می خواهید بیشتر به فروشگاه بپردازید ، توصیه می کنیم سایر بررسی های VPN ما را بخوانید. 

نظر شما در مورد HideMyAss چیست؟ آیا قصد دارید از آزمایش رایگان آن استفاده کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سؤالات متداول HideMyAss

 • نحوه استفاده از HideMyAss

  HideMyAss برای استفاده ساده است. پس از ثبت نام در یک حساب کاربری و بارگیری برنامه ، تمام کاری که برای اتصال باید انجام دهید تیک زدن کلید “روشن” است. اگر می خواهید موقعیت مکانی خود را تغییر دهید ، می توانید با کلیک روی مکان انتخابی فعلی ، جستجو یا مرور کنید.

 • HideMyAss VPN چیست؟?

  HideMyAss یک شبکه خصوصی مجازی است که متعلق به Avast ، یک شرکت نرم افزاری امنیت سایبری چک است. علیرغم خریداری در سال 2016 توسط Avast ، HideMyAss هنوز هم از دفتر مرکزی خود در انگلیس فعالیت می کند. بزرگترین نقطه فروش آن شبکه گسترده سرور است.

 • HideMyAss چقدر ایمن است?

  HideMyAss با استفاده از رمزگذاری AES-256 ، آدرس IP و درخواستهای DNS را بی خطر می کند. با این حال ، خصوصی ترین VPN نیست. اگرچه HideMyAss آدرس IP شما را جمع آوری نمی کند ، اما هنوز هم برخی از اطلاعات اتصال اصلی را ذخیره می کند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map