e-VPN Review – The New Kid On the Block در سال 2020

بررسی الکترونیکی VPN

اگرچه وعده های زیادی نشان می دهد ، e-VPN هنوز وجود ندارد. این ارائه دهنده جدید برند می خواهد کارهای زیادی انجام دهد و اقدامات جدی برای رسیدن به آنجا انجام داده است اما برای بالغ شدن کامل به زمان بیشتری نیاز دارد. به گفته این ، اگر بتوانید سرور را از نزدیک پیدا کنید ، به دنبال چیزهای زیادی هستید. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل e-VPN ما را بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

e-VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به نظر می رسد با داشتن یک برنامه رایگان سخاوتمندانه و نرخ ماهیانه پایین ، مشتریان را به سمت خود جلب می کند. با این وجود برخی از بدترین سرعتهایی را که ما دیده ایم و تجربه کاربر عصبانی دارد ، در طی یک مایل از بهترین ارائه دهندگان VPN قرار نمی گیرد. حتی با این وجود ، اگر می توانید از مشکلات قابل استفاده استفاده کنید و ارتباط خود را به خانه نزدیک نگه دارید ، ارزش بسیار خوبی خواهید یافت.

در این بررسی e-VPN ، ما همه چیزهایی را که دوست داشتیم دوست نداریم و پس از گذراندن وقت با سرویس دوست نداریم. ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، دستگاه های پشتیبانی شده ، مکان های سرور ، سرعت ، امنیت و خدمات مشتری قبل از صدور حکم خود صحبت خواهیم کرد.

ما فکر نمی کنیم e-VPN بد باشد ، اما می تواند از برخی کارها استفاده کند. شما آنچه را برای آن می پردازید دریافت می کنید ، و e-VPN آن پیام را در گوش های خود در هر نوبت منفجر می کند. با این حال ، اگر می توانید با کاستی های آن مقابله کنید ، وقتی صحبت از مولا می شود ، جلوتر خواهید آمد.

e-VPN-Slider1

e-VPN-Slider2

e-VPN-Slider3

e-VPN-Slider4

e-VPN-Slider5

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای e-VPN

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

e-VPN دارای ویژگی های کم نور است ، اما ملزومات آن را دارد. شما می توانید اتصال خود را با killswitch محافظت کنید ، این ابزاری است که در صورت ریزش اتصال شما به سرور راه دور را قطع می کند. عجیب و غریب ، به طور پیش فرض غیرفعال است ، اما می توانید آن را در تنظیمات فعال کنید.

طبق e-VPN ، یک مسدود کننده تبلیغات نیز در آن ساخته شده است ، اما افزونه مرورگر یا تنظیمات مربوط به آن وجود ندارد. ما در حین مرور هیچ تفاوتی هم متوجه نشده ایم. این بدان معناست که یک مسدود کننده تبلیغات وجود ندارد یا در انجام کار خود بد نیست. این مسئله خیلی بزرگ نیست ، زیرا مسدود کننده های تبلیغاتی به راحتی بصورت آنلاین در دسترس هستند (بهترین مسدود کننده های بازشو ما را بررسی کنید).

همچنین ادعا می کند که این مسدود کننده از تبلیغات مخرب به معنای نصب ربودن مرورگر یا باج افزار جلوگیری می کند. از آنجا که تبلیغات را مسدود نمی کند ، توصیه می کنیم به جای آن از بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای محافظت در برابر انواع فرم های جرایم سایبری استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، آنچه را که ربودن مرورگر و راهنمای باج افزار چیست را بخوانید.

e-VPN امکان اتصال به همتا و همکار را فراهم می کند ، اما بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای تورنت نیست. در زمان نوشتن ، تنها یک سرور از اتصالات P2P پشتیبانی می کند ، علی رغم اینکه وب سایت ادعا می کند که این دو انجام داده اند. اگر قصد تورنت دارید ، باید به جای دیگری نگاه کنید.

شما همچنین باید آنچه را که جالب است را بخوانید و راهنماهای غیرقانونی را سوراخ می کند تا مطمئن شوید که می دانید وارد چه چیزی می شوید.

غیر از این ، e-VPN سر راست است. از OpenVPN منحصراً استفاده می کند ، اما شما می توانید پروتکل حمل و نقل خود را به UDP یا TCP تغییر دهید. علاوه بر این ، گزینه “مخفیکاری” وجود دارد که باید از بازرسی بسته های عمیق عبور کند.

عملکرد جریان الکترونیکی e-VPN

عملکرد جریان کم نظیر بود. نادیده گرفتن سرعت فرعی e-VPN ، که بعدا به آن خواهیم رسید ، این یک راه حل مناسب برای دسترسی به محتوای قفل شده منطقه است. آن را به Netflix و BBC iPlayer تبدیل کرد ، اما ، باز هم خیلی آهسته است خیلی راحت است که بهترین VPN ما را برای Netflix یا بهترین VPN برای لیست های iPlayer بی بی سی تهیه کنیم.

هرچند که با Hulu یا Amazon Prime Video کار نکرد ، جالب است. معمولاً اینگونه است. اگر به دنبال دسترسی به محتوا در آنجا هستید ، باید از بستر دیگری مانند Kodi استفاده کنید. می توانید در مورد راهنمای کامل Kodi ما بدانید.

بررسی اجمالی ویژگی های سپر آنلاین e-VPN

لوگوی e-VPNwww.e-vpn.net

از 255 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، AliPay

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
نامحدود

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
برنامه رایگان

دوره بازپرداخت

مقدار سرور در سراسر جهان
8

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

e-VPN ارزانترین ارائه دهنده VPN است که ما دیده ایم. علاوه بر ارائه یک طرح رایگان سخاوتمندانه ، نرخ ماهیانه و نیمه سالانه پایین است. پهنای باند و اتصالات نامحدود به آن بیافزایید و سرویس به نظر می رسد مانند یک مقدار عالی.

این برنامه رایگان در ابتدا مکث کرد. معمولاً ، یک برنامه رایگان نامحدود نشانه مطمئنی از بدافزار است ، همانطور که در بدترین راهنمای رایگان VPN ما مشاهده می کنید. با این کار ، نصب را با Avast اسکن کردیم (بررسی Avast Pro خود را بخوانید) و اثری از بدافزار پیدا نکردیم.

e-VPN خدمات رایگان خود را با سرعت محدود توجیه می کند. شما هنوز هم مشتری کامل ، خط مشی بدون ورود به سیستم و مسدود کننده تبلیغات را دریافت می کنید ، اما نمی توانید اتصالات P2P برقرار کنید و سرعت شما به 3 مگابیت در ثانیه بالا یا پایین محدود می شود. شما فقط می توانید به سرور آمستردام متصل شوید.

برنامه رایگان خوب است ، اما ما فکر می کنیم یک مدل پهنای باند محدود بهتر خواهد بود. برای اطلاعات در مورد ارائه دهنده ای که این مفهوم را میخکوب کرده است ، بررسی Windscrib ما را بخوانید.

محدودیت سرعت جالب است زیرا فقط در زیر 5 مگابیت در ثانیه توصیه شده از Netflix برای پخش با کیفیت بالا جای دارد. این برنامه رایگان به شما امکان می دهد به وب سایت هایی متصل شوید که در غیر این صورت جابجا می شوند ، اما برای یک تجربه مرورگر لاغر آماده می شوید.

به نظر می رسد که تبلیغی برای برنامه پرداخت شده e-VPN است که چیز بدی نیست. نرخ آنقدر پایین است که ممکن است رایگان باشد. نرخ ماهانه آن کسری است در NordVPN (بررسی NordVPN ما را بخوانید) ، که در حال حاضر یکی از ارزان ترین ارائه دهنده ها است ، و فقط یک برش موی نازک و گران قیمت اما چشمگیر ExpressVPN (مطالعه ExpressVPN ما را بخوانید)..

برنامه نیمساله حتی ارزش بیشتری را ارائه می دهد. برای حدود هزینه یک ماه در VyperVPN (بررسی VyperVPN ما را بخوانید) ، می توانید شش ماه خدمات دریافت کنید. حتی ارائه دهندگان مانند دسترسی به اینترنت خصوصی (بررسی PIA ما را بخوانید) که نسبت به بقیه بازار ارزان هستند ، برای یک برنامه نیم ساله سه برابر نرخ را شارژ می کنند.

به علاوه ، تمام برنامه های e-VPN با پهنای باند نامحدود و اتصالات همزمان همراه هستند. به نظر می رسد قیمت خیلی مناسب است که درست باشد ، و ، همانطور که در بخش های دیگر خواهیم دید ، نوع آن است. اگر تسهیلات نقدی در اختیار دارید ، به نظر نمی رسد گزینه خوبی باشد.

این دوره بازپرداخت 7 روزه را نیز ارائه می دهد ، بنابراین در تلاش برای استفاده از آن خطری ندارید. 

قیمت نوسان خواهد کرد ، چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد. e-VPN ارز را بر اساس منطقه تنظیم نمی کند ، بنابراین نرخ تبدیل به شما مبلغی را پرداخت می کند که بیان می کند.

راحتی در استفاده

در رابط e-VPN چیزهای زیادی رخ نمی دهد ، اما این بدان معنی نیست که استفاده از آن آسان است. در حالی که می توانید مسیر خود را پیدا کنید ، ناوبری شکسته به این معنی است که برنامه را بیش از آنچه باید مجبور کنید بسته و مجدداً باز کنید. e-VPN غیر قابل استفاده نیست ، اما به کار نیاز دارد.

ثبت نام و نصب برنامه آسان است ، هر چند. در وب سایت e-VPN ، یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد خواهید کرد و برنامه ای را که می خواهید خریداری کنید انتخاب می کنید. پس از پاک کردن انتظار برای پرداخت ، می توانید به قسمت مشتری مراجعه کرده و با کلیک روی برگه “بارگیری” ، نصاب را دریافت کنید.

e-vpn - بررسی-ثبت نام

بعد از چند دقیقه ، راه خود را خواهید دید. صفحه اصلی رابط کاربری دو منوی کشویی ، دو دکمه و یک نقشه کوچک را نشان می دهد که هیچ هدف عملی ندارد. کشویی برای انتخاب پروتکل حمل و نقل و موقعیت مکانی شما استفاده می شود. پس از انتخاب خود ، می توانید از دکمه “اتصال” برای تأمین امنیت ترافیک خود استفاده کنید.

e-vpn- بررسی-رابط

قبل از رسیدن به بد ، بیایید به خوبی ها توجه کنیم. ما رابط اصلی e-VPN را دوست داریم. شما می توانید کنترل های مربوطه دریافت کنید که خسته کننده نیستند و روشی ساده برای اتصال به سرورها هستند. سرورها همچنین یک تأخیر نسبی را نشان می دهند ، که ما متوجه شدیم که در طول آزمایش اکثراً دقیق هستند. اگرچه حفر کنید ، مشکلاتی وجود دارد.

با کلیک بر روی دکمه “تنظیمات” ، که در کنار دکمه “اتصال” است ، پنجره VPN بسته می شود و پنجره تنظیمات را باز می کنید. در آنجا می توانید DNS سفارشی را مشخص کنید ، killswitch را روشن کرده و تنظیمات راه اندازی را انجام دهید.

تنظیمات e-vpn-review

شما نمی توانید از آنجا به VPN اصلی برگردید ، هرچند ، حداقل ، ما چنین تصور نمی کردیم. ما از پنجره تنظیمات خارج شدیم ، به سینی رفتیم ، با کلیک راست بر روی آیکون e-VPN و “وضعیت” را انتخاب کردیم تا دوباره و زمان دوباره آن را باز کنید. بعد از خواندن راهنمای تنظیم ، دریافتیم که می توانید به عقب حرکت کنید ، اما این کار را از طریق یک دکمه پنهان انجام می دهید که فقط هنگام قرار دادن مکان نما خود روی آن ظاهر می شود.

پس از وصل شدن ، شما نیز از رابط خارج شده اید. می توانید آن را باز کرده و جدا کنید ، اما نمی توانید سرور را تغییر دهید. شما مجبورید دوباره از سینی برای تغییر مکان استفاده کنید. به همان اندازه که مجبور شدیم از سینی استفاده کنیم ، بندرت UI را باز می کردیم.

شما می توانید VPN را از سینی مدیریت کنید ، اما انجام آن کار را دشوارتر می کند. رابط قابل استفاده است ، اما پیمایش خراب است. ما می خواهیم یک تجربه ساده تر از UI ببینیم زیرا مدیریت هر برنامه با منوهای سینی می تواند به سرعت خسته کننده و آزار دهنده شود.

دستگاه های پشتیبانی شده

اگر برای مناطق زیر مجموعه e-VPN نبود ، این یک راهنمای آسان برای بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای چندین دستگاه می باشد. همه برنامه ها تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان را پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید در هر دستگاهی که می خواهید از VPN به همان اندازه که می خواهید استفاده کنید.

هرگونه برنامه “نامحدود” ، خواه برای VPN یا در غیر این صورت ، به ما مکث می دهد ، زیرا معمولاً محدودیتی برای آنچه می توانید انجام دهید وجود دارد. e-VPN یک خط مشی استفاده صحیح و واضح ندارد ، بنابراین ، بنابراین یا محدودیتی وجود دارد و فقط به صورت کتبی نیست یا برنامه واقعا نامحدود است.

خط مشی آن به سادگی بیان می کند که شما نمی توانید حساب کاربری خود را با کاربر دیگری به اشتراک بگذارید و محدودیتی در مورد چیزی وجود دارد. می گوید: “یک کاربر عادی هرگز به این حد نمی رسد” ، که اطمینان بخش است ، اما شفاف سازی بسیار پیش می رود.

تا آنجا که پشتیبانی از سیستم عامل می رود ، گزینه ها محدود هستند. e-VPN از Windows ، macOS ، Android و Linux پشتیبانی می کند ، اما این همان است. ما خوشحالیم که شما می توانید پرونده .apk را برای ساختهای غیر سنتی اندرویدی بارگیری کنید ، اما عدم پشتیبانی از دستگاه های دیگر باعث کمرنگ شدن جزئی از روند صعودی می شود.

مسئله اصلی پشتیبانی روتر است. در حالی که نگرانی در مورد اتصالات همزمان وجود ندارد ، برخی از کاربران برای راحتی و امنیت ترجیح می دهند از VPN در روتر خود استفاده کنند. این چیزی است که ما دوست داریم در آینده پیشنهاد e-VPN را ببینیم.

مکان سرور

e-VPN ارتباط کمتری با CyberGhost دارد (بررسی CyberGhost ما را بخوانید) و موارد بیشتری با mySteganos Online Shield (خواندن بررسی mySteganos آنلاین Shield ما) داشته باشد. شبکه سرور متاسفانه کوچک است ، که محدودیت های ارائه دهنده ارزان را نشان می دهد.

در کل هشت گزینه وجود دارد. در هلند دو نسخه وجود دارد ، نسخه پرداخت شده و یک نسخه رایگان ، اما خارج از آن ، هر کشور یک سرور واحد دریافت می کند. می توانید به هلند ، سنگاپور ، انگلیس ، ایالات متحده ، رومانی ، سوئد و استرالیا وصل شوید.

ما با مکان ها اشتباه گرفته ایم. آمریکای جنوبی و آفریقا نقاط خاموشی هستند ، یک سرور واحد در آسیا وجود دارد و مکانهای از راه دور نادیده گرفته می شوند. مخاطبان اروپایی ما چند گزینه دارند اما همه افراد در سرما مانده اند.

به نظر نمی رسد مثل همیشه اینطور باشد. با نگاهی به اینترنت ، متوجه شدیم که e-VPN در گذشته لیست جامع تری از سرورها ارائه می داد. ما سعی کردیم به پشتیبانی از این مسئله برسیم ، اما ، همانطور که در بخش “خدمات مشتری” آینده می بینید ، به هیچ سؤالی پاسخ نمی دهد.

همه آنچه که باید در ادامه کار کنیم این است که در برنامه چیست و در وب سایت e-VPN ارسال شده است. در زمان نگارش ، فقط هشت مکان وجود دارد که دو مورد از آنها در هلند است.

سرعت

e-VPN دارای سرعت نامتعادل است. این باعث می شود سریعترین ارائه دهندگان VPN از نظر ظاهری بهتر شوند و بیش از نیمی از سرعت بارگیری نشده محافظت شده ما را در بهترین مکان بخورید. تا زمانی که در همان کشور بمانید ، قابل استفاده است اما ایده آل نیست.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)9122.3711.46
ایالات متحده4742.809.15
انگلستان11315.635.31
سوئد1294.264.61
سنگاپور2730.970.43
استرالیا21613.382.35

سرعت بارگیری بسیار افتضاح است در مقایسه با IPVanish (بررسی IPVanish ما را بخوانید) ، که به سرعت های محافظت نشده نزدیک است ، نتایج e-VPN شرم آور است. سرعت محافظت نشده ما آنقدر سریع بود که نتایج خیلی بد به نظر نمی رسد ، اما تصور کردن سناریویی که مجبور می شوید با سرعت های کمتری محافظت کنید ، دشوار نیست.

شما گزینه های دیگری هم ندارید و این سرعت را بدتر می کند. شما برای رسیدن به نتایج معقول محدود به ماندن در خانه هستید ، اما با تنها هشت مکان ، بدون انتخاب های زیادی باقی خواهید ماند. اگر فاصله ای برای سفر به آن داشته باشید ، سرعت زیادی از دست می دهید.

به همین دلیل ، آن را به بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش تبدیل نمی کند. در حالی که نتایج ما بالاتر از توصیه 5 مگابیت بر ثانیه از Netflix برای پخش HD است ، به استثنای سنگاپور ، اگر سرعت محافظت نشده شما کندتر باشد ، نتیجه کمتری خواهید گرفت.

با توجه به رمزگذاری کمتر e-VPN ، این عجیب است. هنگام استفاده از AES-128 – که در بخش بعدی در مورد آنها صحبت خواهیم کرد – ما انتظار سرعت بیشتری داریم. با این حال ، با توجه به نتایج ما ، مشخص است که رمزگذاری 128 بیتی بیش از هر چیز دیگری یک ضرورت است. 

تنها کیفیت بازپرداخت ، تأخیر است که نسبتاً کم باقی می ماند. اگرچه هنوز بهترین انتخاب برای بهترین VPN برای بازی انتخاب ضعیف است ، نتایج بد نیست.

به ندرت ارائه دهنده ای را پیدا می کنیم که برای هر مکانی کمتر از 1 Mbps را به بالا یا پایین مدیریت کند ، اما e-VPN نشان می دهد که امکان پذیر است. اگرچه ممکن است بتوانید از آن با اتصال سریع اینترنت سریع استفاده کنید ، در حال فکر کردن برای بهترین سناریو است. برای اکثر کاربران ، e-VPN با وظایف اساسی اینترنت مبارزه خواهد کرد.

امنیت & حریم خصوصی

e-VPN ادعا می کند که “رمزگذاری سطح نظامی” و جزئیات آن را ارائه می دهد. ارتباط شما با یک دست زدن به RSA 4096 بیتی شروع می شود تا تونل رمزگذاری شده را که با AES-128 بیتی GCM ایمن شده است ، باز کنید. تا آنجا که “سطح نظامی” می رود ، همه چیز بررسی می شود. AES یکی از امن ترین رمزهای استفاده است.

اگر این مورد برای شما لذت بخش بود ، حتما راهنمای امنیتی VPN ما را بخوانید.

تفاوت کلیدی بین e-VPN و ارائه دهندگان بسیار امن مانند TorGuard (بررسی TorGuard ما را بخوانید) اندازه کلیدی است. e-VPN با استفاده از یک کلید 128 بیتی AES وقتی استاندارد صنعت یک کلید 256 بیتی است. این بدان معناست که کلید نیمی از اندازه است و باعث می شود حمله بی رحمانه آسان تر شود.

این بدان معنا نیست که اثر جهانی واقعی دارد. AES اندازه بلوک ثابت 128 بیت دارد و تفاوت بین اندازه های کلیدی الگوریتم رمزگذاری واقعی را تغییر نمی دهد. AES 128 بیتی به سادگی بدان معنی است که دور زدن کمتر وجود دارد.

در مورد پیامدهای عملی استفاده از اندازه کلید کوچکتر ، چیز دیگری وجود ندارد که توجه داشته باشید. کلیدهای 128 بیتی AES بارهای سریع تری را ارائه می دهند زیرا کلید باید دورهای کمتری را طی کند. از دیدگاه امنیتی ، این نباید تفاوت زیادی ایجاد کند.

مانند AirVPN (بررسی AirVPN ما را بخوانید) ، e-VPN از OpenVPN منحصراً استفاده می کند. شما می توانید پروتکل حمل و نقل را به UDP یا TCP تغییر دهید ، اما نمی توانید پروتکل اتصال را تغییر دهید. گفته می شود ، e-VPN شامل یک تنظیم TCP مخفی است که باید به دور زدن دیواره های سخت سخت کمک کند ، که این یک ویژگی مشترک در بین بهترین خدمات VPN ما برای چین است..

IPSec را در Android نیز پشتیبانی می کند ، اما سیستم عامل های دیگر به OpenVPN محدود می شوند.

ما یک سری تست را برای DNS ، WebRTC و IP نشت کردیم و e-VPN نتایج مثبتی را به دست آورد. استفاده از OpenVPN تضمین می کند که هیچ یک از اطلاعات شما نشت نمی کند.

حریم خصوصی e-VPN

یک سیاست حفظ حریم خصوصی کوتاه اما کامل اما به ما اطمینان می دهد که e-VPN اطلاعاتی را حفظ نمی کند. همچنین چندین پست “بدون ورود” گچ بری در صفحه محصول وجود دارد. ارائه دهندگان مانند HideMyAss (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) این ادعا را برای همه خراب کرده اند. ممکن است خط مشی رازداری بیان کند که هیچگونه ورود به سیستم انجام نشده است ، اما این بدان معنی نیست که ارائه دهنده حقیقت را بگوید.

به گفته این ، ما تمایل داریم به e-VPN اعتقاد داشته باشیم. به عنوان یک ارائه دهنده کوچکتر که محدود به آیین نامه جدید حمایت از داده های عمومی است ، بعید به نظر می رسد اطلاعات شما وارد شده باشند. سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید که e-VPN “نمی تواند اطلاعات مربوط به فعالیت کاربر ، آدرس های IP کاربر ، استفاده از پهنای باند کاربر یا زمان ورود به سیستم / ورود به سیستم را جمع آوری نکند.”

برخی از اطلاعات استاندارد مانند آدرس ایمیل و رمز عبور شما جمع آوری و ذخیره می شوند ، اما حتی اطلاعات صورتحساب شما نیز ضبط نمی شود. یک منبع شخص ثالث که موظف است اطلاعات شما را محرمانه نگه دارد ، آن را ذخیره کند. e-VPN چیزی را لمس نمی کند.

این بدان معناست که می توانید با e-VPN ناشناس باشید. شما فقط باید یک آدرس ایمیل ارائه دهید و می توانید با بیت کوین بپردازید. فرض کنید که اطلاعات شما واقعاً وارد نشده است ، و ما دلیلی نداریم که اعتقاد داشته باشیم ، e-VPN می تواند باعث ناپدید شدن آنلاین شما شود.

خدمات مشتری

خدمات مشتری یک نقطه ضعف برای e-VPN است. گزینه های خودمختاری اندک هستند و اگرچه پشتیبانی مستقیم در دسترس است ، ایده آل نیست. بیشتر خودیاریها در تنظیم برنامه های کاربردی متمرکز شده اند.

در قسمت مشتری ، دو برگ اصلی برای پشتیبانی وجود دارد: “راهنمای تنظیم” و “سؤالات متداول”. راهنماهای تنظیم دقیق هستند ، اما آنها به هدف زیادی نمی رسند. آنها اساساً در مورد نحوه کار نصب و استفاده از رابط کاربری پیاده روی می کنند.

راهنمای e-vpn-review-setup-guide

شکل اصلی خودیاری بخش سؤالات متداول است. محدود است ، اما e-VPN هشت مقاله ارائه می دهد که بسیاری از آنها موضوعات اصلی مانند ارتقاء اشتراک و یافتن نام کاربری و رمزعبور خود را پوشش می دهد..

e-vpn-review-faq

خارج از آن مباحث اساسی ، شما باید مستقیماً با e-VPN تماس بگیرید. این پشتیبانی الکترونیکی را ارائه می دهد ، بدون بازه زمانی برای زمانی که یک عامل پشتیبانی به شما بازگردد.

ما یک ایمیل آزمایشی ارسال کردیم ، یک e-VPN در اندکی بیش از یک روز برگشت. سؤال ما ساده بود ، و پاسخی ساده را ضمانت كرد ، بنابراین هیچ شکایتی در آنجا نداریم. با این حال ، به اندازه کافی ساده بود که باید در پایگاه دانش پوشانده شود ، که اینگونه نیست. 

همچنین یک آدرس ایمیل وجود دارد که می توانید با پاورقی صفحه وب سایت خود را پیدا کنید ، اما سیستم ردیابی بلیط که e-VPN در منطقه مشتری دارد نفی می کند.

حکم

e-VPN یک ارائه دهنده کوچک است که دردهای در حال رشد دارد. در حالی که ما فکر می کنیم قصد ارائه یک VPN ارزان قیمت با امنیت عالی وجود دارد ، اجرای مفهوم چیزی که در انتخاب سرور ، سرعت و قابلیت استفاده مورد نظر باشد..

با بروزرسانی ، e-VPN نیرویی خواهد بود که باید در فضای VPN در نظر گرفته شود. با این وجود ، فقط یک ارائه دهنده سعی در یافتن پاهای خود در دریا از گزینه های برتر دارد. برای یافتن خدمات بهتر توصیه می کنیم بررسی های VPN دیگر ما را بخوانید.

نظر شما در مورد e-VPN چیست؟ آیا ثبت نام خواهید کرد و امتحان می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map