cryptostorm Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی رمزنگاری

Cryptostorm یک VPN است که با هدف فن آوری های سخت افزاری یا افرادی که مایل هستند یکی از آنها شوند تا از حریم شخصی خود محافظت کنند. بدون شک یکی از VPN های دوستانه ترین کاربر که مورد بررسی قرار داده ایم ، اما امنیت آن بسیار عالی است و قیمت مناسبی دارد. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل رمزنگاری ما را بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

Cryptostorm بین VPN های خوب و بد قرار دارد ، و امتیاز “فقط خوب” را کسب می کند. این کشور از ونکوور ، کانادا است ، اما ریشه در ایسلند دارد و متعهد است که در کلاس خود امن ترین باشد. اختصاصی به حفظ حریم خصوصی و امنیت ، Cryptostorm ممکن است در نگاه اول کمی دلهره آور به نظر برسد ، اما شبکه خصوصی مجازی طرف های خوبی دارد.

این درست است برای افرادی که ارزش کمی در رابط های خوب ، تجربه کاربر و پشتیبانی مشتری دارند. در پایان ، شما از VPN برای اطمینان از حفاظت از داده و امنیت خود استفاده می کنید ، این همان چیزی است که با این VPN می گیرید ، نه بیشتر و نه کمتر. با این حال کاربران تازه کار بیشتری ممکن است بخواهند انتخاب ما از بهترین ارائه دهندگان VPN را بررسی کنند.

در این بررسی رمزنگاری ، پس از آزمایش گسترده (و انتقاد) از این VPN غیر متعارف ، در مورد تجربه خود صحبت خواهیم کرد. ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، دستگاه های پشتیبانی شده ، مکان های سرور ، سرعت ، امنیت و خدمات مشتری قبل از صدور حکم خود صحبت خواهیم کرد.

گزینه های دیگر برای رمزنگاری

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Cryptostorm ، جدا از پروتکل های VPN ، گزینه های امنیتی زیادی برای پیکربندی ارائه می دهد ، جایی که فقط به شما امکان می دهد از OpenVPN استفاده کنید. گفته می شود ، شما می توانید بین پروتکل های حمل و نقل ، پیکربندی نمونه های ECC و IPv6 را انتخاب کنید. ما در مورد امنیت بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

علاوه بر انتخاب پورت مورد استفاده ، می توانید مکان هایی را که می خواهید به آنها وصل شوید انتخاب کنید که امروزه تقریباً بسیار استاندارد است. همچنین با یک killswitch ، محافظت در برابر نشت DNS ، جلوگیری از نشت WebRTC و بسیاری از ویژگی های دیگر مرتبط با امنیت همراه است..

ما حتی با نسخه رایگان توانستیم به Netflix دسترسی پیدا کنیم ، اما سرعت آنقدر بد بود که غیرقابل تماشای بود. اگر نمایش های تلویزیونی اولویت دارند ، در عوض بهترین VPN ما برای انتخاب Netflix را بررسی کنید.

به گفته فروشنده ، VPN همچنین برای تورنت مناسب است و به لطف استانداردهای امنیتی بالای آن ، ما آن را نیز جزء بهترین VPN برای تورنت قرار می دهیم. با این حال ، مانند Netflix ، سرعت های وحشتناک بدان معنی است که به زودی نمی توان آن فهرست را تهیه کرد.

جدای از آن ، بسیاری از ویژگی های یادداشت وجود ندارد. Cryptostorm متمرکز بر تأمین ارتباط شما و در تجربه ما چیز دیگری نیست. اگر می خواهید زنگ و سوت بزنید ، ارائه دهنده آن برای شما نیست.

قیمت گذاری

Cryptostorm از یک سیستم قیمت گذاری مبتنی بر نشانه استفاده می کند ، که برای یک VPN غیر معمول است. این سرویس به اندازه GooseVPN ارزان نیست ، همانطور که می توانید در بررسی GooseVPN ما بخوانید ، اما هنوز هم منطقی است. اگر می خواهید ارزش بیشتری برای پول خود داشته باشید ، ممکن است بخواهید از بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما مطلع شوید.

با استفاده از رمزنگاری ، توکن هایی را خریداری می کنید تا از شبکه VPN آن استفاده کنید. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر ، می توانید بین سفارشات یک بار و اشتراک های مکرر انتخاب کنید.

از آنجا که روی اعتیاد به اعتیاد به blockchain پرش کرده است ، برای همه برنامه ها نیز بیت کوین را می پذیرند. در واقع ، شما فقط می توانید با PayPal یا Cryptocur ارز پرداخت کنید. همراه با سیستم قیمت گذاری مبتنی بر نشانه ، رمزنگاری یکی از معدود VPN های واقعاً ناشناس در بازار است..

توکن ها دیگر منقضی نمی شوند. آنها شروع به کاهش مصرف می کنند. اگر یک توکن خریداری کرده اید و کمتر از 50 درصد از آن را استفاده کرده اید ، می توانید پول خود را پس بگیرید. به عنوان مثال ، اگر شما یک نشانه ماهانه خریداری می کنید و فقط برای یک هفته از آن استفاده می کنید ، می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از آنها درخواست بازپرداخت کامل کنید.

برنامه ها به تنهایی متفاوت است. مانند بیشتر ارائه دهندگان VPN ، طولانی ترین اشتراک نیز ارزان ترین است. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد ، اما نشانه ها به یک دستگاه محدود می شوند ، به جز در اشتراک های سالانه و طول عمر ، که به ترتیب چهار و شش اجازه می دهد.

علاوه بر این ، cryptostorm طرحی رایگان به نام Cryptofree را ارائه می دهد که از نظر عملکرد با سایرین متفاوت است اما پهنای باند نیست. در حین استفاده از رمزنگاری ، سرعت بسیار کندتری را نسبت به گزینه های پرداخت شده مشاهده کردیم ، همانطور که در تست های سرعت ما مشاهده خواهید کرد.

اشکال دیگر نسخه رایگان این است که به شما امکان نمی دهد سرور مورد نظر برای اتصال را انتخاب کنید.

از نظر قیمت ، همه چیز اینجا خوب است. این واقعیت که شما نمی توانید با کارتهای اعتباری یا پول نقد سرد و سخت مانند مولود پرداخت کنید (بررسی مولود ما را بخوانید) کمی آزار دهنده است. با این حال ، با امکان خرید دسترسی به طول عمر یا پرداخت با سرعت خود ، Cryptostorm در اینجا عالی به نظر می رسد.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده از یک کلام وحشتناک است. این وب سایت دارای ترکیبی از رنگ است که چشم ها را می سوزاند و توصیفاتی که درک آن دشوار است ، حتی برای یک مهندس نرم افزار.

Cryptostorm-وب سایت

نسخه رایگان را برای این بررسی نصب کردیم. نکته خوب در مورد رمزنگاری این است که شما مجبور نیستید یک حساب کاربری ایجاد کنید. در واقع ، شما نمی توانید یکی را ایجاد کنید.

حتماً Cryptostorm را از وب سایت رسمی نصب کنید. اگر «بارگیری رمزنگاری» را در Google تایپ کنید ، صفحات کاملاً مشکوک به دست می آورید ، بنابراین مطمئن شوید که از این موارد خودداری کنید. در اینجا لینک دانلود مناسب است.

Cryptostorm-وب سایت-نسخه رایگان

نسخه صحیح را برای سیستم عامل خود انتخاب کنید. بارگیری به صورت خودکار شروع می شود و دستورالعمل های نصب برای سیستم عامل شما باز خواهد شد.

Cryptostorm-Website-Installation

پس از بارگیری فایل نصب ، آن را اجرا کرده و جادوگر نصب را دنبال کنید. سپس سرویس را راه اندازی کنید و موارد زیر را مشاهده خواهید کرد.

پرتاب-Cryptostorm

بسته به اینکه آیا توکن خریداری کرده اید ، می توانید در اینجا چند گزینه را انتخاب کنید. اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید ، می توانید “Cryptofree” را از منوی کشویی مرکزی انتخاب کنید. سپس خواهید دید که چگونه قسمت ورودی “نشانه” به طور خودکار پر می شود. پس از آن ، روی “اتصال” کلیک کرده و صبر کنید تا cryptostorm چنین کند.

Cryptostorm متصل است

بزرگترین عیب این است که نسخه رایگان به شما اجازه نمی دهد تا به کدام سرور که می خواهید به آن متصل شوید ، انتخاب کنید. به علاوه ، به شما نمی گوید که در واقع به کدام سرور وصل هستید ، بنابراین باید آن را به صورت دستی بررسی کنید.

علاوه بر این ، منوی اصلی لخت است. “به روز رسانی” لیست سرور را تازه می کند ، “گزینه ها” تنظیمات پیشرفته را باز می کند و “خروج” برنامه را می بندد.

اگر بر روی “گزینه ها” کلیک کنید ، سه زیرمجموع را می بینید: “راه اندازی” ، “اتصال” و “امنیت”.

در زیر “راه اندازی” ، تنظیمات مربوط به شروع و متوقف کردن رمزنگاری را پیدا خواهید کرد. تنظیمات زبان نیز وجود دارد ، گرچه عجیب هستند. فقط می توانید بین انگلیسی و ژاپنی انتخاب کنید.

Cryptostorm-settings-startup

زیرمنوی بعدی ، “اتصال” ، گزینه های پیکربندی اتصال به سرورهای VPN را دارد. می توانید پورت رمزنگاری متصل به آن ، پروتکل حمل و نقل مورد استفاده (UDP یا TCP) و تنظیمات زمانبندی را انتخاب کنید.

Cryptostorm-تنظیمات-اتصال

همانطور که از نام آن پیداست ، تنظیمات امنیتی را در فهرست “امنیت” پیدا خواهید کرد. ECC ، IPv6 ، WebRTC ، پیشگیری از نشت DNS ، DNSCrypt و killswitch گزینه های موجود هستند. اگر این همه یونانی برای شما بود ، راهنمای امنیتی VPN ما را بررسی کنید.

Cryptostorm-تنظیمات-امنیتی

منوی اصلی چند مورد دارد که چشم ما را به خود جلب می کند. به محض وصل شدن به یک سرور ، دیگر نمی توانید به منوی گزینه ها دسترسی پیدا کنید. برای این کار باید ارتباط را قطع کنید. بعلاوه ، کادر “ذخیره” کار نمی کند. مجبور شدیم دوباره و دوباره وارد نشانه شویم.

علاوه بر این ، برنامه هنگام اتصال و قطع اتصال متوقف می شود. از تجربه ما ، cryptostorm مانند یک نسخه بتا کمتر مفهومی است که هنوز به پایان نرسیده است.

دستگاه های پشتیبانی شده

Cryptostorm ویندوز ، macOS و لینوکس را در بر می گیرد. همچنین با روتر شما قابل تنظیم است و از طرف موبایل نیز ناامید نمی شود. پشتیبانی از اکثر دستگاه های Android و iOS باعث می شود ظاهر بسیار خوبی به نظر برسد. همچنین می تواند با شبکه Tor ترکیب شود.

تعداد اتصالات همزمان که می توانید برقرار کنید به طرحی که خریداری می کنید بستگی دارد.

Cryptostorm-service-device

در اینجا چند ارتباط با هر طرح وجود دارد:

 • یک هفته: یک اتصال
 • یک ماه: یک اتصال
 • سه ماه: دو اتصال
 • شش ماه: سه اتصال
 • یک سال: چهار اتصال
 • دو سال: پنج اتصال
 • طول عمر: شش اتصال

از آنجا که این مسئله می تواند کمی گیج کننده باشد ، ما نمی خواهیم Cryptostorm را به لیست بهترین VPN برای دستگاه های مختلف اضافه کنیم ، یا به لطف رابط کاربری آن ، به بهترین VPN برای Linux ، یا.

مکان سرور

Cryptostorm دارای 28 سرور است که تقریباً همان منطقه TunnelBear را پوشش می دهد (بررسی TunnelBear ما را بخوانید). بیشتر آنها در اروپا (14) و آمریکای شمالی (14) هستند که تعجب آور نیست زیرا یک ارائه دهنده VPN کانادایی با ریشه در ایسلند است.

روسیه ، اوکراین و بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مورد توجه سرویس VPN قرار نگرفتند. به خودی خود ، 13 کشور – دو سرور در آلمان هستند – ممکن است بسیار زیاد به نظر برسند ، اما 47 کشور در اروپا وجود دارد ، بنابراین بیشتر شبیه کسری است.

تنها کشورهایی که می توانید بین شهرها انتخاب کنید عبارتند از آلمان (دو) ، کانادا (دو) و ایالات متحده (14). در آمریکای جنوبی ، آفریقا یا اقیانوسیه یک سرور واحد وجود ندارد. آسیا نیز با داشتن سرور تنها در هنگ کنگ کمتر از ناکافی پوشانده شده است. CyberGhost و سرورهای 1.300+ آن باعث شده است که cryptostorm بد به نظر برسد (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

سرعت

ما تست های سرعت را از آلمان با استفاده از speedtest.net و speedof.me انجام دادیم. در اینجا نتایج به دست آمده است.

کشور: پینگ (ms): بارگیری (Mbps): بارگذاری (Mbps):
آلمان (محافظت نشده)3324.515.88
فرانسه در Cryptofree13410.480.79
فرانسه543.594.55
هنگ کنگ2330.220.53
دالاس ، ایالات متحده2103.156.96
ونکوور ، کانادا1484.324.67
فنلاند822.384.67

ما هر مکان را در پنج اجرا آزمایش کردیم و مقادیر اندازه گیری شده را به طور متوسط ​​اندازه گیری کردیم. جالب است بدانید که میزان بارگیری و بارگذاری نسبت به اجرا متفاوت است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم speedof.me را وارد کنیم و همین نتایج را به دست آورد.

به عنوان مثال ، برای سرور در فرانسه ، ما می توانیم مقادیر را در محدوده 3.44 Mbps تا 9.61 Mbps تعیین کنیم. هنگ کنگ ، دالاس و ونکوور نیز تحت تأثیر چنین نوساناتی قرار گرفتند.

تا زمانی که قاره ها را تغییر ندهید ، تأخیر هنوز در حد معقول است. در آلمان زمان پاسخگویی سرورهای اروپایی مناسب بوده است ، بنابراین می توانید از Cryptostorm برای بازی استفاده کنید. اگرچه بهترین لیست VPN ما برای لیست بازی ها نیست.

سرعت بارگیری و بارگیری صریحاً بد نیست. حتی اتصال به یک کشور همسایه مانند فرانسه نرخ ما را 80 درصد کاهش داد. شگفت زده شدیم که متوجه شدیم اتصال به کانادا سرعت بارگیری و بارگذاری بالاتر از سرورهای فرانسه و فنلاند دارد ، بنابراین برای بهترین VPN برای پخش جریانی قابل توجه نیست ،.

سرعت Cryptostorm کاملاً بد است. زمان تأخیر تنها عامل قابل پس گرفتن است. در غیر این صورت ، نمی توان در میان سریعترین ارائه دهندگان VPN بدون پیشرفت های اساسی جایگاهی کسب کرد.

امنیت & حریم خصوصی

Cryptostorm از امنیت و حریم خصوصی زیادی برخوردار است. از OpenVPN استفاده می کند و از طریق کانال TLS / SSL کار می کند. در مورد رمزگذاری ، VPN ما را با ChaCha ، یک الگوریتم بهینه شده برای دستگاه های تلفن همراه متقاعد می کند. ChaCha با رمزگذاری AES قابل مقایسه است ، اما بسیار سریعتر است.

علاوه بر این ، cryptostorm از داده های خود با ECC ، یک سیستم رمزگذاری کلید عمومی محافظت می کند. با چنین سیستمی ، شما همیشه دو کلید دارید: یکی خصوصی و دیگری عمومی. این بدان معناست که فقط می توانید اطلاعات رمزگذاری شده را رمزگشایی کنید در صورت داشتن کلید خصوصی. کلید خصوصی از توابع ریاضی برای رمزگشایی استفاده می کند.

ECC یکی از آنهاست. در اصل یک روش ریاضی برای رمزگشایی کلیدهای عمومی و خصوصی است. جایگزین در اینجا RSA است. در مقایسه ، اگر شما یک کلید ECC 256 بیتی دارید ، برای دستیابی به همان سطح امنیتی به یک کلید RSA 3072 بیتی احتیاج دارید. این بدان معنا نیست که ECC از RSA امن تر است ، فقط این که عملکرد بهتری داشته باشد.

Cryptostorm به شما امکان می دهد که آیا می خواهید از ECC استفاده کنید و اگر چنین است ، از کدام امضای رمزگذاری می خواهید استفاده کنید. می توانید “secp521r1” ، “Ed25519” یا “Ed448” را انتخاب کنید. این انواع مختلف کلید خصوصی (مختصات و امضاها) است که می توانید انتخاب کنید.

ما رمزنگاری را تحت آزمایش نشت IP قرار دادیم و نتایج خوبی کسب کردیم. نه تنها وب سایت قادر به تشخیص اینکه ما از VPN استفاده می کنیم ، بلکه آدرس IP واقعی ما نیز پنهان شد. این سرویس بدون مشکل ، آزمایش نشت WebRTC و نشت DNS را نیز پشت سر گذاشت.

رمزنگاری حریم خصوصی

ما همچنین تحت تأثیر سیستم توکن قرار گرفته ایم و تضمین می کند که هیچ گونه اطلاعات کاربر ذخیره نمی شود. اگر با بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگری پرداخت می کنید ، دیگر نباید از حریم شخصی نگران باشید. مطابق ارائه دهنده ، نشانه ها مرتباً حذف می شوند. از طرف دیگر ، اگر نشان خود را گم کنید ، cryptostorm نمی تواند به شما کمک کند.

از آنجا که هرکسی که از طریق پی پال یک نشانه خریداری می کند ، یک ایمیل با آن دریافت می کند ، جای سوال دارد که شما واقعاً ناشناس هستید. آدرس ایمیل می تواند برای اتصال هویت شما به نشانه و رمزنگاری شود که می دانید چه کاری انجام می دهید. در این حالت ، نشانه شما شناسه دیجیتالی شماست.

این سرویس ادعا می کند که هیچ اطلاعات مشتری ذخیره نمی شود ، اما ما به شک و تردید مشکوک هستیم. اگر کمتر از 50 درصد از نشانه استفاده شده باشد ، ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اگر یک نشانه یک ساله خریداری کنید ، Cryptostorm برای رعایت ضمانت آن باید حداقل شش ماه اطلاعات شما را حفظ کند. به نظر می رسد متناقض است.

در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN ، مانند HideMyAss (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) یا VPNArea (بررسی VPNArea ما را بخوانید) ، هرچند که در سطح بالایی شکایت دارد. در کل ، رمزنگاری از نظر امنیتی قابل فریب نیست و می تواند در بین ایمن ترین VPN های موجود در آنجا قرار بگیرد.

خدمات مشتری

Cryptostorm پشتیبانی ایمیل را ارائه می دهد و در مورد آن است. هیچ چت زنده یا پایگاه دانش وجود ندارد ، اما تالار گفتگو وجود دارد که کاربران می توانند سؤالاتی را مطرح کنند. با این حال ، همه چیز در این بخش واضح تر نمی شود. دو دسته وجود دارد: “موضوعات فعال” و “موضوعات بی پاسخ”.

Cryptostorm-forum-موضوعات

بخش FAQ هیچ ارتباطی با cryptostorm VPN ندارد ، اما به خود انجمن اشاره دارد. در میان چیزهای دیگر ، می توانید سؤالاتی مانند “چگونه می توانم یک پست را منتشر کنم؟” و سایر مباحث مربوط به انجمن در آنجا. می توان تصور کرد که کسی که از چنین VPN با تکنولوژی عمیق استفاده می کند ، داوطلبانه – گزینه های کافی وجود دارد – می داند که چگونه می تواند با یک انجمن مقابله کند.  

Cryptostorm-FAQ

پیدا کردن پشتیبانی مشتری کار سختی است. در وب سایت ، می توانید نمادهای زیر را در زیر “مخاطب” مشاهده کنید ، که کمکی نمی کنند.

Cryptostorm-contact-us

ما از پشتیبانی خواسته ایم كه آیا لازم است قبل از استفاده یك نشانه را تأیید كنیم و نشانگر نشانگر چیست؟.

ما نفهمیدیم که جواب چیست ، اما باید خاطرنشان کنیم که زمان واکنش 30 دقیقه خوب است. این گفته ، سلام و ادب خوب است.

به طور خلاصه ، ما اغلب خودمان را در GitHub پیدا می کردیم و سعی می کردیم به دنبال جواب سؤال خود باشیم زیرا هرچه هست که cryptostorm شما را ارائه می دهد ، به سختی نمی توان آن را “پشتیبانی مشتری” نامید.

حکم

هنگامی که به وب سایت Cryptostorm مراجعه می کنید ، ابتدا با موج جزر و مدی از جمله کلمات کلیدی مانند “token-based” ، “منبع آزاد” ، “غیر سازش” ، “سرورهای فلزی لخت” و “سریع جیغ” مواجه می شوید ، که به شما کمک می کند شک و تردید خاصی نسبت به فروشنده ایجاد کنید.

طراحی ضعیف ، یک وب سایت غیرقابل کنترل و اصطلاحات فنی که یک فرد عادی با آن مقابله نمی کند منجر به شک و تردید بیشتر می شود.

این هیچ ارتباطی با گوک بودن ندارد. در عوض ، این یک بهانه ضعیف است که اشتباهات طراحی را در برندسازی مقصر بدانیم. برای بسیاری از کاربران ، Cryptostorm ممکن است شبیه به نسخه بتا نیمه برنامه ریزی شده بتا از VPN باشد که یک دانش آموز هنگام کار روی یک پروژه ساخته است.

هرچند کسانی که عمیق تر می شوند ، ناامید نخواهند شد. Cryptostorm بطور خاص در یک منطقه حاکم است: حفاظت از داده و امنیت. این سرویس دقیقاً مناسب برای افرادی است که به مراقبت های ویژه در مورد VPN های خود اهمیت نمی دهند ، اما در درجه اول به امنیت آنلاین اهمیت می دهند.

این بخش کوچکی از کاربران است ، بنابراین ، بنابراین ما توصیه می کنیم بررسی های VPN دیگر ما را بخوانید تا یک سرویس کاملاً گردتر پیدا کنید.

آیا قبلاً از Cryptostorm استفاده کرده اید؟ شما از چه نظر دوستش داشتین؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و از خواندنشان متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map