بررسی BolehVPN – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی BolehVPN

BolehVPN یک سرویس مستقر در مالزی است که کارهای خاصی را انجام می دهد ، اما از قابلیت استفاده متوسط ​​و یک شبکه سرور محدود رنج می برد. علاوه بر این ، عملکرد پخش ضعیف است ، بنابراین توصیه می کند آن را دشوار کنید ، زیرا می توانید در بررسی کامل BolehVPN ما بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

BolehVPN که در مالزی تأسیس شده ، سالها است که در صحنه VPN قرار دارد. ما آخرین باری که آزمایش کردیم به آن اهمیتی نمی دهیم ، اما ما به یک نگاه دوم باز می گردیم و نتایج مخلوط است. این هدف کاربرانی است که به دنبال دور زدن geoblocking ، غلبه بر حالت های خنثی و ایمن ماندن در هنگام مرور هستند ، دقیقاً مانند بهترین انتخاب های VPN ما ، اما این کار را با راندمان کمتری انجام می دهند.

ما در این بررسی BolehVPN قصد داریم جوانب مثبت و منفی را اجرا کنیم. ما می خواهیم به هزینه ، مجموعه ویژگی ها ، سرعت سرور ، امنیت و حفظ حریم خصوصی و همچنین عملکرد جریان بپردازیم. ما همچنین می خواهیم خدمات مشتری BolehVPN را قبل از جمع بندی موارد با حکم خود ، آزمایش کنیم.

BolehVPN در بعضی مناطق خوب عمل می کند اما در سایر مناطق ضعیف است. گسترش سرورها محدود است و رابط مشتری نیاز به کار دارد ، بنابراین استفاده از ارائه دهنده هایی مانند ExpressVPN آسان نیست (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید). این یک سرویس VPN سریع است ، اما اگر به دنبال گزینه مناسب برای جریان هستید ، باید به بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش توجه کنید..

BolehVPN-Site-Splash

BolehVPN-سایت-حساب

BolehVPN-Client-Proxy

BolehVPN-Client-Log

BolehVPN-Client-Connected

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای BolehVPN

امکانات

هیچ فرقی نمی کند که مشتری BolehVPN با دوستانه کاربر در نظر گرفته نشده باشد. در نگاه اول ، شما را با دکمه ها ، آمار و نمادها به شکلی که کار را آسان نمی کند ، بارگیری می کند.

BolehVPN-Client-Dashboard

اگر به دنبال VPN دوستانه مبتدی هستید ، BolehVPN بهترین گزینه شما نیست. درعوض ، شما باید به خدماتی مانند NordVPN مراجعه کنید (بررسی NordVPN ما را بخوانید).

مشتری BolehVPN لیستی از سرورها را برای اتصال به شما ، جزئیات اتصال فعلی ، آمار کاربر و اطلاعات حساب شما به شما می دهد.

شما دو پروتکل VPN دریافت می کنید: OpenVPN ، که توصیه می شود ، و به عنوان جایگزین ، L2TP. شما لیستی از سرورها را برای اتصال به سیستم دریافت می کنید ، اما برخلاف ارائه دهندگان دیگر ، سرورها اسامی برچسب خورده اند ، مانند “xCloakRouted-TCP-France” و “BolehFlix-USA-Only”. اگر L2TP را انتخاب کنید ، هیچ سرور دیگری برای انتخاب وجود ندارد. به نظر می رسد BolehVPN اتصالات L2TP را فقط برای کاربران تلفن همراه توصیه می کند.

خوب است که BolehVPN در حال تهیه سرورهای خود برای مصارف مختلف مانند “BolehFlix” برای کاربران Netflix است ، اما هیچ توضیحی برای استفاده با آن برچسب ها وجود ندارد ، که بعداً به آنها خواهیم پرداخت..

اگر کاربر Windows نیستید ، می توانید از MacOS و Android از مشتریان استفاده کنید. کاربران iOS و Linux از پرونده های پیکربندی موجود با یک مشتری OpenVPN خارجی گیر کرده اند. این BolehVPN را به یک انتخاب ایده آل برای مشترکین گاه به گاه VPN تبدیل نمی کند ، بنابراین بهترین VPN ما برای لیست لینوکس نخواهد بود.

BolehVPN Killswitch

در صورت از دست دادن اتصال VPN خود ، سرور VPN چیزی شبیه به killswitch با حالت “قفل کردن” خود دارد تا بتوانید اینترنت خود را غیرفعال کنید ، که می توانید در قسمت “تنظیمات” مشتری فعال کنید. ما می خواهیم بیشتر در مورد آن صحبت کنیم ، اما فراتر از یک پست انجمن BolehVPN که هدف آن را توضیح می دهد ، ادامه آن کمی وجود دارد.

انتظار می رود که محافظت نشت DNS همراه با VPN باشد ، و BolehVPN تنظیماتی را برای “فعال کردن محافظت در برابر نشت DNS” دارد. به طور پیش فرض فعال نمی شود ، عجیب است اما خوب است که این گزینه وجود دارد.

شما همچنین با استفاده از داده های خود ، در آنجا اطلاعات مربوط به جزئیات اتصال ذخیره می شود ، وارد یک مشتری می شوید. در صورتی که در یک محیط شبکه محدود کار می کنید ، محلی برای تنظیم VPN شما از طریق یک سرور پروکسی – HTTP یا SOCKS وجود دارد.

BolehVPN-Client-ServerStatus

اگر می خواهید بهترین سرور را برای خود پیدا کنید ، منطقه “وضعیت خدمات” لیستی از سرورها را برای اتصال به شما دارد و به شما امکان می دهد که هر یک را پینگ کنید. یک آزمایش تأخیر مانند آن می تواند به شما کمک کند سرور خوبی برای پخش و بازی پیدا کنید ، اما گزینه های بهتری در بهترین VPN ما برای لیست کوتاه بازی پیدا خواهید کرد.

تونل سازی اسپلیت یکی از ویژگی های BolehVPN نیست ، اما می توانید با انتخاب سرورهایی با عنوان “پراکسی” و استفاده از تنظیمات پروکسی در هر نرم افزاری که می خواهید از طریق VPN عبور کنید ، به نتیجه مشابهی برسید. بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

نمای کلی ویژگی ها

لوگوی BolehVPNwww.bolehvpn.net

از برنامه 370 $ شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، پرداخت سکه ، نقل و انتقال بانکی آنلاین

رمزگذاری را قبول می کند
Bitpay

اتصالات همزمان
3

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
1 روز

دوره بازپرداخت
14 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
78 سرور در 12 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
اندروید

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، L2TP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

هیچ چیزی برای شکایت در مورد قیمت گذاری BolehVPN وجود ندارد. در مقایسه با سایر سرویس های VPN جوجه اردک زشت ، مانند Astrill (بررسی آستریل ما را بخوانید) ، BolehVPN همچنان در پایان ارزان تر مقیاس ماهانه قرار دارد.

اگر ترجیح می دهید از یک جلسه آزمایشی یک روزه استفاده کنید ، اما فقط به استفاده از دو یا سه سرور محدود می شوید. این برنامه هفت روزه با قیمت 3.70 دلار به کاربران این فرصت را می دهد تا خدمات کامل را با هزینه اندکی محاکمه کنند. تنوع در گزینه های قیمت گذاری لمس خوبی است.

بسته 30 روزه ، با قیمت 9.99 دلار در ماه ، در مقایسه با رقبایی مانند CyberGhost با قیمت بدی روبرو نیست (بررسی CyberGhost ما را بخوانید). وقتی می خواهید برای مدت طولانی تری پرداخت کنید ، CyberGhost و سایر ارائه دهندگان ، مانند Windscrib (به بررسی Windscrib ما مراجعه کنید) ، مقادیر بهتری هستند.

به عنوان مثال ، برنامه سالانه Windscrib 50 دلار در مقایسه با تقریبا 80 دلار برای BolehVPN است. بعلاوه ، Windscrib شامل ویژگی هایی از قبیل مسدود کردن آگهی برای قیمت ارزان تر است. شما ممکن است بخواهید قبل از تصمیم گیری ، قیمت ها را با سایر ارائه دهندگان در بررسی VPN ما مقایسه کنید.

اگر از خدمات BolehVPN ناراضی نیستید ، 14 روز زمان می خواهید برای بازپرداخت درخواست کنید. این کمتر از مدت زمان بازپرداخت 30 روزه شما با ExpressVPN است ، اما بیشتر از هفت روز است که با TorGuard خواهید داشت (بررسی TorGuard ما را بخوانید). شما فقط دو روز برای اشتراک های آزمایشی دریافت می کنید ، که شامل بسته هفت روزه نیز می باشد.

شما می توانید با استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند Dash و Litecoin و همچنین کارتهای اعتباری پی پال و کارت اعتباری ، مبلغ BolehVPN را بپردازید. BolehVPN بازپرداختهای رمزپرداخت را به صورت موردی در نظر می گیرد ، با هزینه 2 درصد برای مدیر اعمال شده.

شما بدون توجه به بسته ای که انتخاب می کنید ، همین ویژگی ها را دریافت می کنید. تنها محدودیت تعداد محدود سرورها در آزمایش یک روزه است. بدون در نظر گرفتن بسته ای که انتخاب می کنید ، می توانید سه اتصال همزمان (بنابراین سه دستگاه به طور همزمان) با این سرویس داشته باشید.

راحتی در استفاده

یكی از بزرگترین مشكلات BolehVPN ، تجربه یابی در وب سایت و مشتری آن است. ثبت سفارش یک سرویس نیاز به ثبت نام در مرحله اول را دارد که خوب است اما پیدا کردن چیزهایی که می خواهید از آنجا احساس چالش برانگیزتری نسبت به آنچه باید.

پس از ثبت یک حساب کاربری و فعال کردن آن ، به یک منطقه حساب پراکنده ارسال می شوید. برای خرید خدمات ، باید “سفارش دهید”. روند کار ساده است. شما انتخاب می کنید کدام بسته را می خواهید ، روش پرداخت خود را انتخاب کرده و سپس پرداخت کنید.

BolehVPN-سایت-پرداخت

لازم نیست هنگام ثبت نام ، فقط یک نام کاربری و رمز عبور داده های خود را ارائه دهید. بیشتر روش های پرداخت ناشناس مانند بیت کوین به شما امکان می دهد هویت خود را هنگام پرداخت امن نگه دارید.

پیوندهای بارگیری برای مشتریان Windows ، MacOS و Android وجود دارد و همچنین فایلهای پیکربندی لینوکس و iOS وجود دارد. مشتری با کمی سختی بارگیری و نصب می کند ، اما همانطور که گفته شد ، دوستانه مبتدی نیست.

رابط کاربری برگشت ناپذیر است و از بسیاری جهات به WiTopia personalVPN شباهت دارد (بررسی شخصی WiTopia ما در VVN را بخوانید). با وجود دکمه ها و نمادهای زیادی ، سفارشی سازی زیادی با BolehVPN در دسترس نیست.

BolehVPN-Client-Servers

بخش داشبورد اصلی شامل منطقه ای برای اتصال به سرورها است که مهمترین قسمت مشتری است. همانطور که گفته شد انتخاب یک سرور برای انتخاب اشتباه است. هیچ چیز در مشتری شما را راهنمایی نمی کند ، و تنها مرجع انتخاب سرور که می توانیم در وب سایت پیدا کنیم راهنمای راهنمایی برای اتصالات OpenVPN است.

پیدا کردن آن راهنما نیز مشکل بود. برای یافتن اطلاعات مربوطه ، به جستجوی Google برای برخی از نامهای سرورها نیاز یافت. این راهنمای مفید است ، اما عجیب است که هیچ ارتباط برجسته ای در آن وجود ندارد.

تنظیمات BolehVPN

دو بخش تنظیمات اصلی در مشتری وجود دارد: یکی برای تنظیمات استاندارد و دیگری برای تنظیمات پروکسی. متأسفانه ، تنظیمات زیادی وجود ندارد. به نظر می رسد که انتخاب سرور شما بیش از گزینه های تنظیمات شما روی اتصال شما تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال ، یک سرور “کاملاً روتر” ترافیک شما را از طریق VPN مسیریابی می کند ، در حالی که یک سرور “پروکسی شده” به شما برای پیکربندی نرم افزار خود نیاز دارد تا ابتدا از طریق یک پروکسی محلی پیکربندی شود. یعنی به نوعی شبیه به ویژگی تونل زنی تقسیم شده با سایر خدمات است.

تنظیمات BolehVPN-Client

با مشاهده قسمت های تنظیمات ، هیچ یک از گزینه ها از قبل فعال نشده اند. برای گزینه هایی مانند محافظت در برابر نشت DNS ، که باید حداقل آن را از VPN انتظار داشته باشد ، این یک انتخاب عجیب است و توصیه می کنیم در صورت استفاده از BolehVPN ابتدا فعال کنید..

مناطق دیگر ، از جمله منطقه “وضعیت خدمات” ، خود توضیحی است ، به شما این امکان را می دهد تا بررسی کنید که سرورها در حال اجرا هستند یا اینکه با استفاده از تست پینگ ، از زمان تأخیر آنها از محل زندگی خود ایده می گیرید..

اگر این کار برای کاربران آسان باشد که بدانند چه کاری باید انجام شود ، BolehVPN قابل بخشش است. کمک به کاربران برای انتخاب صحیح سرور VPN باید نان و کره هر سرویس باشد.

خوب است که BolehVPN پیشنهادات راهنما را در مورد انتخاب سرور برای کاربران توضیح می دهد ، اما پیدا کردن آنها دشوار است و این واقعاً سهولت استفاده را کاهش می دهد. بهتر است این سرویس شامل پیوندهایی به این سرویس دهنده در مشتری باشد یا از این راهنماهای برجسته در وب سایت خود پیوند برقرار کند.

سرعت

سرعت چیزی نیست که BolehVPN آن را تبلیغ کند ، اما این عادلانه است که بگوییم هیچ کس نمی خواهد با یک سرویس VPN کند حرکت کند. برای اینکه ببینیم عملکرد آن چقدر خوب است ، ما 5 سرور آن را تست کردیم تا سرعت بارگیری ، سرعت بارگیری و تأخیر را در برابر اتصال محافظت نشده بریتانیا اندازه گیری کنیم. نتایج زیر است.

مکانها: بارگیری پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگیری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1329.025.36
هلند1827.395.02
ایالات متحده.14221.914.27
کانادا10621.154.25
سنگاپور17924.093.20
ژاپن3399.501.85

بیشتر سرورهایی که می توانید به آنها وصل شوید تا مکانشان به جای شهر مشخص شود ، براساس کشور قرار دارند. با توجه به اینکه BolehVPN سرعت آن را تبلیغ نمی کند ، ما شگفت زده شدیم که سرورهایی که آزمایش کردیم ، به استثنای ژاپن ، به تطبیق سرعت بارگیری و بارگذاری اتصال محافظت نشده نزدیک شدند.

تاخیر ، همانطور که انتظار دارید ، دورتر از سرورهای انگلیس است که ما گرفتیم. هلند تقریباً یکسان بود ، در حالی که سرورهای آمریکای شمالی و آسیا در صدها میلی ثانیه قرار داشتند.

تأخیر ، BolehVPN را به یک VPN بازی ضعیف تبدیل می کند ، اما سرعت متوسط ​​بالاتر می تواند آن را به عنوان یک مدعی در بین سریعترین خدمات VPN در بازار قرار دهد. اگر به دنبال بهترین VPN برای تورنت هستید ، به سرعت وصل می شود و عملکرد آن باعث می شود انتخاب خوبی شود.

امنیت

امنیت یکی از اولین کلماتی است که در وب سایت BolehVPN مشاهده می کنید. با توجه به منشاء آن در مالزی ، که دیدگاه کمی متفاوت در مورد آزادی بیان دارد ، هنگام صحبت از امنیت صحبت می کند. بهترین راهنمای VPN ما برای مالزی به مشخصات سانسور آن کشور می پردازد.

BolehVPN استفاده از OpenVPN را توصیه می کند ، همانطور که راهنمای امنیتی VPN ما توضیح می دهد ، یکی از امن ترین پروتکل های VPN است. L2TP نیز موجود است ، اما به نظر می رسد که برای کاربران موبایل محدود شده است.

گزینه ای برای انتخاب نوع رمزگذاری OpenVPN که هنگام اتصال از طریق مشتری استفاده می کنید وجود ندارد ، اما وب سایت رمزنگاری AES 256 بیتی را تبلیغ می کند. اگر این به شما علاقه مند است ، توضیحات رمزگذاری را بخوانید.

برخی از سرورها ، مانند آنهایی که “cloak” نامگذاری شده اند ، برای کمک به شما در ضرب و شتم سانسور اینترنت در چین ، ایران و سایر کشورها (بهترین خدمات VPN ما را برای راهنمای چین بخوانید) طراحی شده اند. امکاناتی همچون killswitch “قفل کردن” نیز موجود است تا در صورت نگران بودن از هویتشان هنگام وصل شدن ، به کاربران کمک کند.

حفاظت نشت DNS به عنوان یک گزینه در نظر گرفته شده است و این سرویس وقتی به دنبال نشت IP ، WebRTC و DNS بودیم ، آزمایشات خود را پشت سر گذاشتیم. با وجود عدم امکان فعال سازی محافظت در برابر نشت DNS ، اتصال ما هنوز نشتی نداشته است. این تنظیم احتمالاً برای سرورهای خاص مانند سرورهای پراکسی وجود دارد.

تنوع گزینه های امنیتی از BolehVPN خوب ، هر چند گیج کننده است. عالی است که سرورهایی برای شهروندان در کشورهای محدود وجود دارد ، اما بهتر است این اطلاعات به راحتی قابل دستیابی باشند.

حریم خصوصی

قبل از خرید VPN ، باید به سیاست حفظ حریم خصوصی آن توجه کنید. این همان کاری است که ما با BolehVPN انجام دادیم ، و آنچه را که بیشتر پیدا کردیم دوست داشتیم.

اول از همه ، وب سایت دارای قناری ضمانت است ، که یک روش مبتکرانه برای هشدار به کاربران در صورت ارائه خدمات قانونی است که نمی توان گزارش داد. اگر قناری برداشته شود ، کاربران می توانند فرض کنند که به شرکت ها برگه های قانونی ارائه شده است که نمی تواند گزارش دهد.

این نشانه خوبی است که این شرکت حریم خصوصی را جدی می گیرد. برای تأیید ، وب سایت گزارش می دهد که هیچ گونه جستجو ، ضمانت یا توقیف تاکنون به شرکت یا هر کس مرتبط با آن ارائه نشده است..

BolehVPN-سایت-حریم خصوصی

این وب سایت مطابق با خط مشی رازداری خود ، داده های کاربر را وارد نمی کند. یک استثنا در این مورد این است که اگر سرویس “فعالیت غیرمعمول” را ثبت کند ، در جایی که این حق را برای شما فراهم می کند که گزارش ها را برای مدت کوتاهی برای یافتن و خاتمه دسترسی کاربر فعال کند..

BolehVPN می گوید که این فقط از “آخرین راه حل” استفاده می شود و از زمان تأسیس این شرکت فقط “تعداد معدودی بار” رخ داده است. این که آیا شما از آن استفاده می کنید یک تماس قضاوت است. گنجاندن قناری و جمله قوی در مورد نادر بودن آن نوع اقدام نشان می دهد که این شرکت نسبت به حریم شخصی کاربران جدی است.

شرکتی که در پشت BolehVPN ، BV Internet Services Limited است ، در سیشل گنجانیده شده است که به لطف قوانینی که حریم خصوصی و محافظت از داده ها را تضمین می کند ، برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی ابر در جهان است..

این وب سایت همچنین روشن می کند که خارج از اختیارات 5 کشور عضو اطلاعات در زمینه جاسوسی پنج چشم (انگلیس ، ایالات متحده ، استرالیا ، کانادا و نیوزلند) فعالیت می کند ، که هیچ یک از آنها برای احترام به حریم شخصی کاربران بهترین شهرت ندارند..

اگرچه احتمال ورود به سیستم “آخرین راه حل” می تواند نگران کننده باشد ، BolehVPN تلاش می کند تا ثابت کند که در مورد حریم خصوصی جدی است. با این وجود ، اگر این کافی باشد که شما را از کار بیندازد ، ممکن است لازم باشد به جای ارائه دهنده جایگزین ، مانند حریم شخصی ایده آل (به عنوان ایده آل برای حفظ حریم شخصی کامل) جستجو کنید (بررسی کامل حریم خصوصی ما را بخوانید).

عملکرد جریان

هر VPN قادر به پخش محتوای در سایت های اصلی جریان مانند Netflix یا BBC iPlayer نیست ، اما BolehVPN تلاش زیادی برای انجام این کار کرده است.

چندین سرور BolehVPN تحت برچسب های “گشت و گذار / پخش” ، “جغرافیایی” و “BolehFlix” به عنوان سازگار با جریان در لیست قرار دارند. ما یک انتخاب از آنها را آزمایش کردیم و تجربه را ضعیف دانستیم.

بعضی از سرورها ، مانند سرورهای “جغرافیایی” ، به سادگی متصل نمی شوند. برخی دیگر ، مانند سرورهای “BolehFlix” ، ما را ملزم كردند كه تنظیمات DNS خود را برای اتصال تغییر دهیم. ما این را امتحان کردیم و گرچه وب سایت Netflix محتوای ایالات متحده را نشان داد ، اما هیچکدام از آنها بازی نمی کنند.

سرورهای “گشت و گذار / پخش” بهتر نبودند. هیچکدام از سرورهایی که ما سعی کردیم به ما اجازه ندادند محتوای خود را از طریق Netflix پخش کنیم ، بنابراین اگر به دنبال بهترین VPN برای Netflix هستید ، به جای دیگری بنگرید.

BolehVPN-Iplayer-Blocked

ما آزمایش مشابهی از سرورهای انگلستان انجام دادیم تا داوری کنیم که آیا پخش جریان محتوای iPlayer BBC امکان پذیر است یا خیر. از آنجا که این بررسی از انگلستان صورت گرفته است ، پخش جریان iPlayer BBC بدون اتصال VPN خوب عمل می کند ، اما به محض اینکه از طریق هر یک از سرورهای مستقر در انگلستان متصل شدیم ، هشداری درباره مکان خود دریافت کردیم و نتوانستیم جریان داشته باشیم.

اگر به دنبال تماشای بهترین پیشنهادهای ارائه شده از بی بی سی هستید ، در عوض باید یکی از بهترین VPN های iPlayer BBC مانند VyprVPN را جستجو کنید (بررسی VyprVPN ما را بخوانید)..

واضح است که BolehVPN سعی کرده است دوستانه و روان باشد ، اما کار نکرده است. سرورهایی که ما سعی کردیم قادر به جریان نباشند یا نتوانستیم به آنها وصل شویم.

مکان سرور

گسترش جغرافیایی یکی از نقاط قوت BolehVPN نیست. فقط 12 کشور وجود دارد که بتوانید انتخاب کنید ، که این مقدار کم است و سرورها در اروپا و ایالات متحده متمرکز شده اند که تعداد کمی در آسیا.

هیچ سرویس دهنده ای در آفریقا و آمریکای جنوبی وجود ندارد. هیچ لیست آسان و قطعی از سرورها وجود ندارد ، اما ما 78 مورد را در لیست کشویی مشتری قرار دادیم. فقط برخی از آنها قادر به اتصالات VPN کاملاً روتر شده بودند.

به دلیل استفاده از سیستم نامگذاری غیر معمول BolehVPN ، انتخاب مکان سرور توسط کشورشان دشوار است. با توجه به گسترش ضعیف آنها ، ممکن است با طراحی باشد.

تنوع کلمه ای نیست که بتوانیم از آن برای BolehVPN استفاده کنیم ، بنابراین اگر این برای شما مهم است ، به گزینه های دیگری مانند HideMyAss نگاه کنید (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) که در 190 کشور سرور وجود دارد.

خدمات مشتری

BolehVPN چند گزینه خدمات مشتری برای استفاده کاربران دارد. شما می توانید از گفتگوی زنده که در پایین هر صفحه وجود دارد ، استفاده کنید تا با یک مشاور صحبت کنید یا بلیط پشتیبانی را وارد کنید.

همچنین یک میز راهنما با مقالات پشتیبانی و یک انجمن فعال مشتری وجود دارد که می توانید با کارمندان و سایر کاربران تعامل داشته باشید. بخشی برای نصب مشتری یا تنظیم رایانه شخصی شما برای کار با برخی از سرورها ، مانند سرورهای DNS برای “BolehFlix” نیز وجود دارد..

راهنماهای نصب به تفصیل ذکر شده است و از تصاویر مفید استفاده می شود. میز راهنما به کاربران این امکان را می دهد که سوالات را مستقیماً به کارمندان ارسال کنند ، بنابراین ، در اصل ، این دومین انجمن است ، اما همچنین مقالات ویژه ساخته شده از کارمندان وجود دارد که به تبیین مسائل و مشکلات رایج کمک می کند.

BolehVPN-پشتیبانی-پیام

ما تصمیم گرفتیم که با ارسال پرس و جو به عنوان بلیط پشتیبانی ، خدمات به مشتریان BolehVPN را آزمایش کنیم. ما در مورد چند مورد توضیح خواستیم:

 • آیا BolehVPN دارای تونل زنی تقسیم شده است?
 • تعداد سرورهای موجود چقدر است؟?
 • باید تنظیمات حفاظت نشت DNS در تنظیمات مشتری فعال باشد?

BolehVPN چند روز طول کشید تا به ما بازگردد ، اما به سوالات ما پاسخ داد. در صورت بروز مشکل ، تیم پشتیبانی می تواند کمک کند و در صورت عدم موفقیت آن ، می توانید برای کمک به انجمن پشتیبانی تماس بگیرید.

حکم

BolehVPN با سرعت زیاد و تمرکز روی حفظ حریم خصوصی ، VPN خوبی است ، اما این درست نیست. ما در گذشته به دلیل توانایی آن در پخش آنلاین Netflix و سایر سرویس های پخش ، آن را ستودیم ، اما گامی به عقب برداشته و دیگر امکان پذیر نیست.

سریع است ، اما انتخاب سرور در مقایسه با سرویس های نام بزرگ مانند ExpressVPN که دارای ویژگی ها و سرورهای بسیار بیشتری با قیمت ارزان تر هستند بسیار محدود است..

تمرکز شدید BolehVPN بر امنیت و حفظ حریم خصوصی دلگرم کننده است ، اما سیاست ورود به سیستم “اضطراری” ممکن است جدی ترین کاربران حفظ حریم خصوصی را به دنبال پیدا کردن جای دیگر کند. قیمت گذاری رقابتی است اما بهترین قیمت در بازار نیست.

جایی که BolehVPN تلاش می کند در نحوه ارائه خود در وب سایت و مشتری باشد. استفاده از آن ، که مبتدیان را کنار می گذارد ، فقط دوستانه نیست. لیست ضعیف سرورها برای رمزگشایی دشوار است و مشتری قدیمی است.

واضح است که BolehVPN می خواهد بیش از یک جمعیت را هدف قرار دهد: جریان دهنده ها ، مخالفان و محوریت حریم خصوصی. این سرویس به خصوص به خوبی ارائه نمی دهد ، اما اگر به دنبال یک VPN با سرعت کافی هستید و در اروپا یا ایالات متحده مستقر هستید ، بیش از حد کافی است.

با BolehVPN تجربه دارید؟ آیا احساس می کنید این بررسی خیلی سخت بوده است؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما بگویید ، و از وقت شما تشکر می کنم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map