Avast SecureLine VPN نقد و بررسی – بروزرسانی سال 2020

بررسی Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN جزو بسیاری از محصولات امنیتی Avast است. همانطور که VPN ها پیش می روند ، از آنجا که شما را وارد Netflix می کند و از رمزنگاری خوبی استفاده می کند ، بسیار مناسب و معقول است ، اما برای قیمتی که دارید می توانید بهتر شوید. بررسی کامل ما را برای جزئیات بیشتر در مورد دلیل توصیه ما به جای دیگری بررسی کنید.

بهترین-VPN-بررسی

Avast یک شرکت نرم افزاری چک است که به دلیل داشتن محصولات ضد ویروس معروف است. از ژانویه 2019 ، بیش از 15 درصد سهم بازار برنامه های کاربردی ضد بدافزار ویندوز را در اختیار داشت. این امر باعث می شود نام های بزرگی مانند آزمایشگاه کسپرسکی و مک آفی.

علاوه بر نرم افزار ضد بدافزار ، VPN را ارائه می دهد ، همان چیزی است که ما در این بررسی Avast SecureLine VPN به آن خواهیم پرداخت. ما سرعت ، حریم خصوصی و امنیت آن و همچنین سهولت استفاده آن را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین می خواهیم قبل از اتمام حكم خود ، به مکانهای سرور و كیفیت خدمات مشتری آن بپردازیم.

SecureLine VPN یک مجموعه ویژگی محدود دارد اما عملکرد خوبی دارد. این سرویس شما را به سرویس هایی از قبیل iPlayer BBC (هرچند Netflix) نمی رساند ، اما می توانید VPN هایی را پیدا کنید که دستگاه های بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهند ، و سرویس های جریان بیشتری را با قیمت مشابه دریافت کنند. حریم خصوصی نیز مناسب نیست ، بنابراین بعید نیست که به زودی لیست ما را از بهترین انتخاب های VPN تهیه کنیم.

Avast-SecureLineVPN-Client-Connected

Avast-SecureLineVPN-تنظیمات-امنیت

AvastSecureLineVPN-وب سایت-حریم خصوصی

سرورهای Avast-SecureLineVPN-وب سایت

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-چلپ چلوپ

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Avast SecureLine VPN

امکانات

استفاده از تمرکز SecureLine VPN ساده است. در عوض از ویژگی های کلیدی استفاده نشده است ، بلکه می تواند ویژگی های اصلی مورد نیاز خود را ارائه دهد و استفاده از آنها را آسان کند. در این راه موفق شد ، محصولی را ارائه دهد که دارای منحنی یادگیری کم عمق و سرعت مناسب سرور باشد ، که بعدا در این بررسی صحبت خواهیم کرد.

Avast-SecureLineVPN-Client-Splash

سایر خدمات VPN ، مانند Windscrib (بررسی ما را با Windscrib) بخوانید ، یک مجموعه ویژگی بسیار گسترده تری دارند ، از جمله گزینه هایی برای ارسال بندر ، و کنترل بسیار بیشتری بر پیکربندی پروتکل های VPN و روش های رمزگذاری.

با استفاده از SecureLine VPN ، تنها دو تنظیم کلیدی وجود دارد که کاربران می توانند با آن تنظیم کنند. یک تیرانداز وجود دارد که می توانید با زدن یک صندوق در تنظیمات برگزیده ، آن را فعال کنید. هدف آن در زیر کادر توضیح داده شده است ، جایی که می گوید killswitch “با جلوگیری از دسترسی به اینترنت در صورت قطع ناگهانی VPN شما ، مانع نشت حریم خصوصی خواهد شد.”

Avast-SecureLineVPN-Client-Network-Profile

گزینه تنظیم شبکه های قابل اعتماد نیز وجود دارد. این بدان معنی است که اگر به عنوان مثال به WiFi منزل خود متصل هستید ، VPN فعال نخواهد بود. اگر تصمیم دارید برخی از کارها را در کافی شاپ محلی خود انجام دهید ، محافظت از VPN شما شروع به کار خواهد کرد. اگر خیلی حرکت دارید اما نمی خواهید از VPN خود در خانه استفاده کنید ، یک ویژگی ساده است اما مفید است..

گزینه ای برای تغییر پروتکل های VPN به هیچ وجه وجود ندارد ، اما SecureLine VPN از OpenVPN در ویندوز و IPSec / IKEv2 در macOS استفاده می کند ، که این گزینه ها بسیار توصیه می شوند. اگر به دنبال چیزهای قابل تنظیم هستید ، SecureLine VPN برای شما VPN نیست ، اما کمتر فن آوری ممکن است از انتخاب خارج شده از دست آنها قدردانی کند.

SecureLine VPN از تونل زنی اسپلیت نیز پشتیبانی نمی کند. این ویژگی است که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام داده از طریق تونل VPN عبور می کند و از طریق اتصال محافظت نشده شما عبور می کند. این مفید خواهد بود اگر ، به عنوان مثال ، شما از رایانه شخصی خود به عنوان یک سرور رسانه استفاده می کنید و نمی خواهید مجبور شوید فیلم های خود را از طریق یک سرور در آن طرف دنیا پخش کنید..

اگر تونل زنی اسپلیت از ویژگی های مورد نیاز شماست ، می خواهید در جای دیگری جستجو کنید. تعداد زیادی VPN آن را ارائه می دهند ، مانند Ivacy (بررسی Ivacy ما را بخوانید).

بررسی اجمالی Avast SecureLine VPN

لوگوی Avast SecureLine VPNwww.avast.com

از 167 $ ماه برنامه ها شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است
7 روز

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
55 سرور در 34 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید
n / a

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید
n / a

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، IKEv2

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم
n / a

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده
24/7

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن
24/7

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-قیمت

اگر به صفحه وب SecureLine VPN سریع نگاهی بیندازید ، به خاطر این فکر می کنید که تنها برنامه پرداختهای موجود اشتراکهای سالانه است که بخشیده می شود. فقط وقتی می توانید به صفحه پرداخت مراجعه کنید ، می توانید قیمت دوره های اشتراک دیگر را بیابید ، و حتی پس از آن نیز فراموش کردن آنها آسان است.

اگر به دنبال VPN برای ویندوز یا macOS هستید ، حداقل اشتراکی که می توانید خریداری کنید یک سال است. اگر روی جعبه کشویی کوچک در صفحه پرداخت کلیک کنید ، گزینه های دو سال و سه سال را نیز پیدا خواهید کرد ، اما هیچ برنامه ای برای قیمت ماهانه وجود ندارد.

اگر اشتراک iOS VPN یا iOS را خریداری می کنید ، می توانید ماهانه یا سالیانه پرداخت کنید ، اما گزینه دیگری بیش از یک سال نیست. برای محصول چند وسیله ای ، شما یک صورتحساب یک ماهه ، یک ساله ، دو ساله یا سه ساله را انتخاب می کنید. به طرز عجیبی ، گزینه ماهانه چند دستگاه در انگلستان وجود ندارد.

نادیده گرفتن دامنه پیچیده و پنهانی گزینه های پرداخت جایگزین ، اگر می خواهید VPN برای رایانه شخصی یا Mac خود داشته باشید ، سالانه 59.99 دلار پرداخت خواهید کرد. برای دستگاه های تلفن همراه ، می توانید 2.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار برای اشتراک یک سال پرداخت کنید. شایان ذکر است که نمی توانید مخلوط و مطابقت داشته باشید. اشتراک شما فقط شامل پنج دستگاه iOS یا Android خواهد بود.

با این وجود ، SecureLine VPN بهترین VPN ما را برای راهنمای آیفون ایجاد نمی کند.

برنامه های چند وسیله ای Avast SecureLine VPN

اگر به دنبال چیزی هستید که موبایل و رومیزی را پوشش دهد ، به برنامه سالانه 79.99 دلار نیاز دارید. اگر به اندازه کافی اطمینان ندارید که یک سال متعهد شوید ، می توانید با کمی شکار گزینه 8.99 دلار در هر ماه پیدا کنید.

قیمت SecureLine VPN در برابر رقبای خود مطابقت دارد ، تا زمانی که شما فقط به دنبال استفاده از آن با پنج دستگاه یا کمتر هستید. اگر به دنبال یک اشتراک ماهیانه برای دستگاه های تلفن همراه خود هستید ، به خصوص ارزان است. به تنهایی ، در مقایسه با رقبای خود در بهترین لیست VPN برای فهرست کوتاه اندرویدی ، بسیار خوب است.

اگر برای دستگاههای بیشتر به VPN احتیاج دارید ، خدماتی وجود دارند که برنامه هایی را بدون محدودیت دستگاه ارائه می دهند. غاز VPN (مطالعه غاز VPN ما را بخوانید) قیمت مشابهی دارد ، اما می تواند به همان اندازه دستگاه های مورد نظر شما را پوشش دهد.

Avast یک آزمایش آزمایشی هفت روزه را برای محصولات خود و همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می دهد. تنها گزینه های پرداخت PayPal یا کارت اعتباری هستند. هیچ پشتیبانی از بیت کوین یا ارزهای رمزنگاری دیگر وجود ندارد.

اگر می خواهید روش پرداخت ناشناس تری داشته باشید ، به دنبال یک VPN باشید که پول نقد یا بیت کوین را بپذیرد ، مانند مولود (در ادامه بررسی مولود ما را بخوانید).

راحتی در استفاده

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-پرداخت

ثبت نام برای SecureLine VPN به اندازه کافی ساده است. با خرید اشتراک دلخواه خود ، باید کشور ، نام ، نام خانوادگی ، کد پستی و آدرس ایمیل خود را تهیه کنید. این اطلاعات شخصی زیادی است که با توجه به گزینه های دیگری مانند رمزنگاری (خواندن بررسی طوفان رمزنگاری ما) نیاز به هیچ کدام ندارید.

همچنین باید جزئیات پرداخت خود را ارائه دهید. PayPal و کارت اعتباری یا بدهی تنها گزینه های شما هستند. پس از پرداخت پرداخت شما ، یک کد فعال سازی از طریق ایمیل دریافت می کنید.

Avast SecureLine VPN بارگیری و نصب

تنظیم نیز ساده است. فقط برنامه را بارگیری کرده و آن را مانند هر برنامه دیگری نصب کنید. وقتی SecureLine VPN را راه اندازی می کنید ، با یک داشبورد ساده مورد استقبال قرار می گیرید. ظریف نیست یک دکمه بزرگ و خاموش “خاموش” در وسط صفحه با هشدار مبنی بر اینکه “حریم خصوصی آنلاین شما محافظت نمی شود” قرار دارد.

Avast-SecureLineVPN-Client- قطع شد

با کلیک بر روی دکمه بزرگ و قرمز ، VPN را فعال می کنید. از شما خواسته می شود یک جلسه آزمایشی هفت روزه را شروع کنید یا اشتراکی بخرید. روی متن روی پایین کلیک کنید تا مشخص شود که قبلاً کد فعال سازی دارید و آن را وارد کنید تا اعتبار خود را تأیید کنید.

اکنون می توانید اطلاعاتی مانند زمان اتصال ، آدرس IP واقعی ، موقعیت مکانی و آدرس IP خود را همانطور که برای دیگران به نظر می رسد مشاهده کنید. ما SecureLine VPN را در انگلستان آزمایش کردیم و آن را به صورت محلی در لندن پیش فرض کردیم. در زیر آن یک دکمه بزرگ برای تغییر مکان شما است.

با کلیک بر روی آن دکمه لیستی از سرورها آورده می شود. سرور فعلی در بالا نمایش داده می شود ، و “مکان بهینه” برای ما نشان شد. در حال حرکت روی “i” در کنار آن اطلاعات ، یک پنجره پاپ آپ باز می شود که مکان مطلوب را توضیح می دهد “به شما کمک می کند تا بهترین سرعت ممکن اتصال را بدست آورید.”

سرورهای Avast-SecureLineVPN-Client-

سایر مکان های سرور در زیر آن نمایش داده می شود. همچنین یک منوی در سمت چپ وجود دارد تا آنها را بر اساس مکان ، برای همسالان یا برای پخش جریان فیلتر کند. برخی سرورهای مجزا در این لیست همچنین دارای نمادهای کوچک هستند که نشان می دهد آنها برای P2P یا جریان بهینه شده اند.

تغییر مکان به آسانی با کلیک کردن روی یک سرور متفاوت بود. برای اتصال آن دو ثانیه طول کشید. روی دکمه اکنون سبز در وسط برنامه کلیک کنید و VPN تقریباً فوراً قطع می شود.

فقط دو دکمه دیگر در صفحه وجود دارد. اولین چیزی که اساساً تبلیغی برای محصولات VPN موبایل Avast است ، باز می شود. دکمه دوم نماد تنظیمات کلاسیک cog است که تنظیمات برگزیده را باز می کند. سه بخش وجود دارد: “عمومی” ، “امنیت شبکه” و “اشتراک”.

تنظیمات Avast SecureLine VPN

بخش “اشتراک” فقط اطلاعاتی را درباره اشتراك شما و زمان انقضا ارائه می دهد. “امنیت شبکه” جایی است که می توانید گزینه فعال سازی killswitch را پیدا کنید ، که در صورت قطع VPN برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما ، دسترسی به اینترنت را مسدود می کند..

تنها تنظیمات دیگر در آن بخش گزینه روشن کردن VPN به صورت خودکار هنگام اتصال به اینترنت است یا از شما سؤال می شود که آیا می خواهید آن را روشن کنید. همچنین می توانید شبکه های قابل اعتماد را حذف کنید ، به این معنی که وقتی به شبکه های WiFi خاص وصل هستید ، VPN روشن نمی شود.

Avast-SecureLineVPN-تنظیمات عمومی

بخش “عمومی” فقط دارای پنج تنظیم است. می توانید کنترل کنید که چگونه SecureLine VPN اعلان ها را به شما نشان می دهد یا اینکه آیا در نوار فهرست شما نشان داده شده است. می توانید آن را در هنگام راه اندازی تنظیم کنید و می توانید برای دریافت به روزرسانی های بتا ثبت نام کنید.

گزینه نهایی خاموش کردن پیشنهادات برای سایر محصولات است. با تجربه پاپ های خسته کننده ای که Avast در محصولات آنتی ویروس خود مانند Avast Pro استفاده می کند (بررسی Avast Pro را بخوانید) ، توصیه نمی کنیم گزینه را به اندازه کافی خاموش کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، سفارشی سازی کمی با SecureLine VPN در دسترس است. این هدف برای کاربرانی است که چیزی را می خواهند در خارج از جعبه و بدون تنظیم پیچیده قرار دهند. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، Avast انتخاب خوبی است.

اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید متناسب با نیازهای خود تغییراتی ایجاد کنید ، به گزینه های دیگر موجود در بایگانی VPN ما نگاه کنید.

سرعت

ما می خواستیم ببینیم که SecureLine VPN به طور کلی چگونه عمل می کند ، بنابراین تست های سرعت را روی سرورهای مختلف بین المللی از پایگاه داوری ما در انگلستان انجام دادیم. نتایج در زیر نشان داده شده اند.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)13194.3012.24
آلمان49191.789.74
روسیه11439.396.03
برزیل22841.301.12
ایالات متحده.8575.042.62
کره جنوبی47218.943.07

سرعت سرورها در سرزمین اصلی اروپا چشمگیر بود. یک سرور در فرانکفورت آلمان سرعت بارگیری را نشان داد که تقریباً 99 درصد از سرعت محافظت نشده آن بود. سرعت بارگذاری دقیقاً خوب نیست ، حداقل زیر 80 درصد از سرعت محافظت نشده ، اما هنوز هم معقول است.

در خارج از اروپا ، سقوط قابل توجه بود ، همانطور که ممکن است با توجه به مسافت انتظار داشته باشید. با اتصال به سرور ایالات متحده سرعت بارگیری ما بیش از 50 درصد کاهش یافت. سرورهای روسیه و برزیل سرعت بارگیری داشتند که تقریباً یک پنجم با سرعت محافظت نشده ما و کره جنوبی از 10 درصد سریعتر بود.

SecureLine VPN ممکن است در صدر لیست سریعترین سرویس های VPN قرار نگیرد ، اما عملکرد خوبی داشته است ، به خصوص برای خدمات محلی در اروپا. مثل همیشه ، بسته به فاصله شما از سرورهای خاص ، ممکن است تجربیات متفاوت باشد.

تاخیر یک کیسه مختلط بود. سرورهای نزدیک ، مانند یکی از آنها در فرانکفورت ، آلمان ، تأخیر منطقی را ارائه می دهند. تأخیر هنگام استفاده از سرور ایالات متحده چشمگیر بود اما سرور کره جنوبی تقریباً نیمی از ثانیه زمان تأخیر را داشت. اگر به دنبال بهترین VPN برای بازی هستید ، SecureLine VPN ممکن است گزینه مناسبی برای شما نباشد.

امنیت

SecureLine VPN امنیت خود را “درجه بانکی” توصیف می کند. با توجه به اینکه حتی بانک های بزرگی مانند HSBC قربانی هک شدن شده اند ، ممکن است این روز بیشترین اعتماد به نفس را ایجاد نکند ، اما شاید در صورت استفاده از نرم افزار حسابداری ، این اطمینان را به شما نشان دهد. نگرانی های خود را کنار بگذارید ، زیرا امنیت SecureLine VPN خوب است.

رمزگذار انتخاب آن برای ویندوز AES 256 بیتی با OpenVPN است. همانطور که راهنمای امنیتی VPN ما توضیح می دهد ، این یکی از محبوب ترین پروتکل های VPN است و به دلایل خوبی. OpenVPN منبع باز است ، با جامعه ای که به طور مداوم در مورد آسیب پذیری ها جستجو می کند تا از پروتکل مطمئن بماند. همچنین سریع است.

اگر از برنامه macOS یا دستگاه iOS استفاده می کنید ، SecureLine VPN از پروتکل IKEv2 با IPSec استفاده می کند. این وب سایت ادعا می کند که آن را “تصویب اپل” می کند. تنها توضیحی که در رابطه با معنای واقعی ارائه می دهد این است که SecureLine VPN “روی پشته های اختصاصی اپل ساخته شده است تا از بهترین سازگاری و عملکرد اطمینان حاصل شود.”

صرفنظر از اینکه تأیید شده توسط اپل باشد ، IKEv2 / IPSec از پروتکل L2TP / IPSec مورد استفاده برخی از VPN ها امن تر است. L2TP به اعتبار کاربر برای تأیید اعتبار نیاز دارد ، بنابراین برای تضمین حفظ حریم خصوصی ایده آل نیست. IKEv2 همچنین بسیار سریعتر است زیرا L2TP از کپسوله سازی مضاعف استفاده می کند ، که روند را کند می کند.

با یک killswitch در پیشنهاد ، ما مطمئن شدیم که این نسخهها کار کرده است و این کار را انجام داد. ما همچنین برای WebRTC و DNS نشت تست کردیم و سرویس بدون مشکل گذشت.

بر خلاف بیشتر VPN ها ، SecureLine VPN به شما امکان انتخاب پروتکل نمی دهد. اگر به دنبال چیزی هستید که از جعبه خارج باشد ، پیش فرض های آن قوی است. اگر دنبال VPN با گزینه های سفارشی سازی بیشتر هستید ، نگاهی به CyberGhost بیندازید (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

حریم خصوصی

در خط مشی رازداری Avast می گوید هیچ گونه ورود به سیستم وجود ندارد. هرچند عمیق تر حفاری کنید ، و این ادعا ادامه نمی یابد. کلمه کلیدی در زمینه فروش این است که Avast وب سایتهایی که بازدید می کنید یا محتویات مصرف شده پس از اتصال به سرورهای آن ، ردیابی نمی کند.

با این وجود ، که در سیاست حفظ حریم خصوصی خود مدفون شده است ، دریافتیم که Avast آدرس IP شما و یک زمان محرمانه را هر زمان که به سرویس VPN خود وصل شوید و قطع کنید ، دقیقاً مانند Buffered VPN ، ذخیره می کند. همچنین آدرس IP سرور VPN شما استفاده می شود. ادعا این است که از داده ها برای نظارت بر عملکرد سرویس VPN استفاده می شود.

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-حریم خصوصی ورود به سیستم

برای منصفانه بودن با Avast ، خلاصه ای از درخواست های دولت برای داده های مشتری و همچنین تعدادی از افشای اطلاعاتی را منتشر می کند. در سال 2018 ، 79 درخواست برای اطلاعات کاربر وجود داشته است ، که فقط یکی از آنها اعطا شده است. این نرخ افشای 1.27 درصد است.

ضمانت نامه ای نیز وجود دارد که به صورت سه ماهه منتشر می شود. قناری ضمانت یک حفره حقوقی زیرکانه است. این شرکت مجاز به انتشار اطلاعاتی درباره زمان انجام درخواست داده ها نیست. درعوض ، هر سه ماهه بیانیه ای را منتشر می کند که هیچ درخواستی در سه ماهه قبلی ارائه نشده است.

اگر این گزارش برای سه ماه آینده مفقود شود ، Avast با درخواست قانونی داده ها را رعایت کرده است.

آنچه ما را نگران می کند این است که Avast آدرس ایمیل مشتری را که در ارتباط با آدرس IP است در درخواستی که به وی داده شده ، تأیید کرد ، که برای تحقیقات جنایی در جمهوری چک بود. اگر به دنبال VPN هستید که می تواند آدرس IP شما را ناشناس نگه دارد ، SecureLine VPN آن نیست.

اگر حفظ حریم خصوصی دغدغه اصلی شما هنگام انتخاب یک VPN است ، باید به ارائه دهنده دیگری ، مانند سرویس برتر VPN ما ، ExpressVPN مراجعه کنید (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

عملکرد جریان

در لیست سرورها ، SecureLine VPN دارای بخشی برای پخش است. این مکان یک مکان در انگلستان به نام Wonderland ، و سه مورد در ایالات متحده را ارائه می دهد: Gotham City ، Miami و New York City. ما مطمئن نیستیم که چرا نامهای واقعی را با مکانهای داستانی مخلوط کرده است.

ما ابتدا سعی کردیم به شهر گاتهام متصل شویم. پس از 10 ثانیه ، ما با پیام خطای “نمی توانیم وصل شویم” مورد اصابت قرار گرفتیم. ما بعدی میامی را امتحان کردیم و خوب متصل شد. ما کمی دیرتر دوباره گاتهام را امتحان کردیم و هیچ مشکلی در ارتباط نبود ، بنابراین اولین بار ممکن است خطای اتصال باشد.

Avast SecureLine Netflix

از آنجا که در انگلستان قرار داشت ، ما توانستیم وارد Netflix ایالات متحده شویم ، اما پخش جریان موضوع دیگری بود. پخش فیلمی از ایالات متحده Netflix فقط کار نکرد. ما خطایی دریافت کردیم که به ما گفت که هر بار که امتحان می کنیم “چیزی پیش آمد”. متأسفانه ، Netflix سرورهای جریانی SecureLine VPN را مسدود کرده است.

اگر به دنبال گسترش انتخاب برنامه نویسی خود در Netflix هستید ، SecureLine VPN برای شما کار نمی کند ، بنابراین باید به گزینه های بهترین VPN ما در لیست کوتاه Netflix نگاهی بیندازید.

Avast-SecureLineVPN-Streaming-BBCIplayer

وقتی قبلاً SecureLine VPN را آزمایش کردیم ، نتوانست با iPlayer BBC کار کند. وقتی به سرور Wonderland انگلستان وصل شدیم و سعی در پخش کردن داشتیم ، خوشحال شدیم. محتوای iPlayer بی بی سی به خوبی در هر تلاشی پخش می شود ، بدون مشکلات بافر.

بسیاری از VPN ها قادر به پخش iPlayer BBC نیستند ، بنابراین می تواند قطعی مشخص برای SecureLine VPN باشد. اگر محتوای انگلیس چیز شماست ، اما همچنان به دنبال VPN با گزینه های سفارشی سازی بیشتر هستید ، برای گزینه های دیگر به راهنمای ما برای بهترین VPN برای iPlayer BBC نگاهی بیندازید..

مکان سرور

SecureLine VPN دارای 55 سرور است که در 34 کشور جهان پخش شده است. فقط چند کشور بیش از یک سرور دارند. اسپانیا ، آلمان ، کانادا و روسیه دو ، انگلیس دارای سه و ایالات متحده 16 است.

تعداد زیادی VPN وجود دارد که انتخاب بهتری مانند NordVPN ارائه می دهند (بررسی NordVPN ما را بخوانید). با وجود رقم کلی نسبتاً کم ، SecureLine VPN گسترش خوبی از کشورها را فراهم می کند. این فهرست شامل اسرائیل ، نیوزلند ، آفریقای جنوبی و برزیل است که همیشه تحت پوشش سایر VPN ها نیستند.

به گفته این ، اگر به دنبال پوشش جدی در سراسر جهان هستید ، باید دورتر به نظر برسید. پدر همه آنها HideMyAss است (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) ، که دارای سرورهایی در 190 کشور باورنکردنی است ، اما از قضا ، HideMyAss متعلق به Avast است.

خدمات مشتری

Avast پایگاه دانش واجبی را که اصول اولیه را به خوبی پوشش می دهد ، به همراه سؤالات متداول کافی ارائه می دهد. همچنین یک فروم وجود دارد که می توانید سؤالاتی را بپرسید که قبلاً در پایگاه دانش پوشش داده نشده باشند. پاسخ ها به طور کلی مفید هستند ، اما گرفتن پاسخ می تواند چند روز طول بکشد.

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-پشتیبانی-منطقه

اگر ترجیح می دهید مستقیماً با Avast صحبت کنید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. ما چند سؤال ساده را از کار انداختیم و پرسیدیم که چه تعداد سرور در دسترس است ، اگر گزینه killswitch وجود داشته باشد یا اینکه آیا پشتیبانی برای تونل زنی اسپلیت وجود دارد یا خیر؟.

Avast-SecureLineVPN-Email-Response

پاسخ ها بیش از 24 ساعت طول کشید ، و جواب ها بصورت تند اما دقیق بود. در پاسخ به سوالی درباره تعداد سرورها ، پشتیبانی پشتیبانی به سادگی پیوندی را به صفحه وب SecureLine VPN چسباند. لیست سرورها در این صفحه هستند ، اما جستجوی کمی طول می کشد ، بنابراین مفید واقع نمی شود.

گپ آنلاین نیز مناسب اما دیدنی نبود. وقتی از وی سؤال شد كه از پروتكل VPN برای برنامه macOS استفاده شده است ، نماینده خدمات مشتری باید بروند و پاسخی را كه باعث ایجاد اعتماد به نفس نشده ، بررسی كنند. چند دقیقه طول کشید تا با اطلاعاتی که IPSec در دستگاههای MacOS و iOS دارد ، دوباره به آنها برگردند.

بین گزینه های دانش بنیان ، فروم ، ایمیل و گپ ، باید بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید ، اما ممکن است بیشتر از آنچه شما ترجیح می دهید طول بکشد. برای سرعت پاسخگویی ، چت آنلاین بهترین گزینه است ، اما ناامید کننده است که ما مجبور شدیم قبل از استفاده نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنیم.

حکم

SecureLine VPN به لحاظ ویژگی ها چیز زیادی ارائه نمی دهد ، اما استفاده از آن آسان است و در آنچه انجام می دهد کارآمد است. قادر به تعیین شبکه های قابل اعتماد مفید است و killswitch مهم است ، اما اگر می خواهید با سایر تنظیمات تنظیم کنید ، از شانس نیستید.

به گفته این ، اگر قصد دارید از VPN برای تورنت استفاده کنید ، سرورهای اختصاصی برای P2P وجود دارد ، اما با توجه به نگرانی های ما در مورد حریم خصوصی ، ممکن است بخواهید بهترین گزینه VPN ما را برای لیست تورنت برای گزینه های دیگر جستجو کنید..

حریم خصوصی بزرگترین مشکل SecureLine VPN است. Avast تصدیق می کند که آدرس IP شما را ثبت کرده و در گذشته اطلاعات مشتری را به سازمانهای اجرای قانون داده است ، اما این نادر است. اگر حریم خصوصی کامل آن چیزی است که شما از VPN می خواهید ، باید در جای دیگری جستجو کنید. بررسی VPN ما مکان خوبی برای شروع است.

با تشکر از وقت شما برای خواندن این بررسی. اگر از Avast SecureLine VPN استفاده می کنید و می خواهید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید ، در صورت تمایل نظر خود را در زیر اضافه کنید. ما دوست داریم افکار شما را بشنویم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me