بررسی AirVPN – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی AirVPN

برنامه ای مشتاق ، AirVPN ، دارای امنیت است که رقیب هر یک از ارائه دهندگان برتر بازار است. رابط کاربری آن ، در عین حال ، به صبر و پشتیبانی زیادی احتیاج دارد ، و این امر گزینه ای ضعیف برای افرادی است که فقط با VPN گیر می آورند. تمام جزئیات موجود در بررسی AirVPN ما را بخوانید.


بهترین-VPN-بررسی

AirVPN توسط “گروه بسیار اندکی از فعالان ، هکتیویست ها و هکرها” در سال 2010 آغاز شد. این تنها با دو سرور آغاز شد و از آن زمان به بعد بیش از 200 نفر افزایش یافته است. حتی بهترین ارائه دهندگان VPN برای پول خود فرار می کنند.

در این بررسی AirVPN ، ما قبل از صدور حکم ، ویژگی های ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، دستگاه های پشتیبانی شده ، مکان های سرور ، سرعت ، امنیت و خدمات مشتری را صحبت خواهیم کرد. در حالی که ما دوست داریم انتهای پشت اپلیکیشن زیادی داشته باشیم ، در مورد جبهه هم رزرو خود را داریم.

AirVPN تمرکز روشنی روی حفظ حریم خصوصی و امنیت دارد ، به گونه ای که مناطق دیگر قربانی شده اند. سهولت استفاده پاشنه آشیل برای این ارائه دهنده است و در حالی که می توانید واسط را یاد بگیرید ، ممکن است تازه های VPN با ظاهر مورخ آن خاموش شوند.

ورود به سیستم airvpn

لیست سرور airvpn

سرعت airvpn

تنظیمات کلی airvpn

منطقه مشتری airvpn

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای AirVPN

امکانات

AirVPN مشکوک معمول ما در جستجوی ویژگی ها نیست. فاقد یک killswitch ، ads-blocker و کنترل های اضافی برای حفظ حریم خصوصی است. این مرکز بر امنیت و سفارشی سازی متمرکز شده است و به همین ترتیب ویژگی های این مناطق است.

AirVPN بطور انحصاری از پروتکل OpenVPN در پورت های 80 TCP / UDP ، 443 TCP / UDP و 53 TCP / UDP استفاده می کند. هر سرور همچنین از OpenVPN بیش از SSH ، SSL و Tor پشتیبانی می کند ، به این معنی که حتی شدیدترین نظارت نیز نباید برای انجام آن بیش از حد باشد..

حمل و نقل بندر نیز پشتیبانی می شود. در اصل ، انتقال پورت از طریق اینترنت به سرور VPN به پورت خاصی در مشتری شما انتقال می یابد. برای انتقال ترافیک ورودی به غیر از این مسدود شده استفاده می شود.

می توانید حداکثر 20 پورت را به طور همزمان با AirVPN در هر پورت بالاتر از سال 2048 از طریق TCP ، UDP یا هر دو ارسال کنید. تنظیمات مربوط به آن در منطقه مشتری در وب سایت AirVPN قابل تنظیم است ، که بعدا در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تنظیمات AirVPN-Port-Forwarding

AirVPN از اتصالات دو هاپ پشتیبانی می کند ، اما به طور مستقیم در مشتری قابل تنظیم نیست. با استفاده از پنج اتصال همزمان ، با یک ماشین مجازی می توانید از حداکثر پنج سرور پرش کنید. این است که ، به تعبیر AirVPN ، “راه حل زیر مطلوب” ، هرچند که منابع سیستم و پهنای باند شبکه را با همه دستگاه های خود به اشتراک می گذارید.

یک راه حل بسیار بهتر اتصال به AirVPN از طریق Tor است که از آن پشتیبانی می کند.

AirVPN به خودی خود یک اسلحه کشتار ندارد. این در حالی است که قفل شبکه دارد و همه ارتباطات را مسدود می کند مگر اینکه از طریق AirVPN بگذرد. تفاوت در این است که یک killswitch فقط زمانی ممکن است فعال باشد که به یک سرور متصل باشید ، در حالی که قفل شبکه به طور مداوم روشن می شود.

AirVPN-Network-Lock

AirVPN و OpenVPN

OpenVPN یک پروتکل بسیار قابل تنظیم است و ارادت AirVPN به آن نشان می دهد. همه جنبه های اتصال شما می تواند به دلخواه شما تنظیم شود ، از جمله پورت ، DNS و لایه های شبکه برای IPv4 و IPv6.

این گواهی است که AirVPN چه کسی را هدف قرار می دهد. کاربران نا آشنا با VPN در جزئیات فنی گم می شوند و آن را یک سرویس دارای ویژگی ضعیف می دانند ، اما ، برای کسانی که می دانند چه خبر است ، AirVPN یک VPN بسیار قابل تنظیم و غنی از ویژگی است..

عملکرد جریان AirVPN

AirVPN به دلیل ممنوعیت Netflix VPN از بین رفت و آن را به یک مدعی بد برای بهترین VPN ما برای لیست Netflix تبدیل کرد. iPlayer بی بی سی ، هولو و آمازون نخست ویدئو کار کردند ، هر چند. ما از یک سرور انگلستان برای اتصال از ایالات متحده استفاده کردیم و همه موارد خاص بدون مشکل نمایش داده و پخش شدند.

نمای کلی ویژگی های AirVPN

آرم AirVPNwww.airvpn.org

از 116 $ تمام برنامه شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت

مقدار سرور در سراسر جهان
223 در 20 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES ، RSA-4096

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

AirVPN واقع در ایتالیا ، قیمت گذاری خود را بر اساس یورو است. اگر یک مشتری مستقر در ایالات متحده هستید ، این به معنی متغیر بودن نرخ بسته به روزی است که پرداخت می کنید. در زمان نوشتن ، 1 یورو برابر با 1.17 دلار است ، اما ، تنها چند سال پیش ، تقریباً 1.40 دلار خواهد بود.

حتی با این وجود ، نرخ ها بد نیست. AirVPN مبنای غیر مکرر پرداخت می شود ، بنابراین می توانید برای زمان مورد نیاز از حمایت مورد نیاز خود استفاده کنید.

بهترین قیمت ها در محدوده سه تا شش ماهه است. خرید یک سال در هر ماه ارزان تر است ، اما سایر ارائه دهندگان VPN تخفیف بیشتری در برنامه های سالانه دارند. به عنوان مثال ، CyberGhost حدود 3 دلار بیشتر از ماهانه به ماه پرداخت می کند ، اما تقریباً 20 دلار کمتر از سالانه (بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

راهی برای کاهش این مسئله ارائه اشتراک برای مدت طولانی تر است که متاسفانه AirVPN انجام نمی دهد.

AirVPN برنامه ای رایگان ارائه نمی دهد ، که خیلی برای ما آزار نمی دهد. نگاهی به وب سایت خود نشان می دهد که بازاریابی M.O. این VPN نیست. و به هر حال اکثر برنامه های رایگان در بهترین حالت متوسط ​​هستند. برای استثناء این قانون ، بررسی Windscript ما را بخوانید.

آزمایشی AirVPN

AirVPN یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، اما شما باید آن را درخواست کنید. این شرکت به همین دلیل در سؤالات متداول خود آدرس نمی دهد. برنامه سه روزه محاکمه را جایگزین می کند ، اما به نظر می رسد بر خلاف اخلاق AirVPN برای امتحان این سرویس به ایمیل و اطلاعات پرداخت شما نیاز دارد.

به طور کلی ، قیمت ها بد نیست. پیرایش چربی گزینه های سه ماهه و شش ماهه به نفع برنامه های دوسالانه و سه ساله کمک می کند تا هزینه برای حامیان بلند مدت کاهش یابد و یک راه ساده تر برای امتحان کردن این سرویس به جذب مشتری جدید کمک می کند. همانطور که ایستاده است ، AirVPN اشکالی ندارد ، اما می تواند از برخی کارها استفاده کند.

راحتی در استفاده

بین روند پرداخت AirVPN و استفاده از برنامه ، اختلاف جالبی وجود دارد. هر دو به نظر می رسد با تاریخ ، اما ثبت نام در یک طرح ثابت می کند بسیار مشکل تر از اتصال یک سرور از راه دور.

با کلیک روی “پیوستن” & دکمه بارگیری “در وب سایت AirVPN همه مکان های ممکن را می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال اگر از روتر استفاده می کنید ، برای پیکربندی آن در سیستم عامل روتر خود به شما یک راهنمای مرحله به مرحله آورده می شود. مشتری دسک تاپ مانند هر بارگیری است: برنامه را اجرا کنید و منتظر بمانید تا تمام شود.

AirVPN-Installers

این همان کاری است که ما در ابتدا انجام دادیم ، زیرا این مستقیم ترین راه وب سایت است که به آن اشاره می کنیم ، اما وقتی بار برنامه را بارگیری کردیم ، نمی توانیم وارد آن شویم و مجبور شدیم به وب سایت برگردیم ، ثبت نام کنیم و یک نقشه بخریم. AirVPN در صفحه بارگیری ها مشخص است که شما باید یک حساب کاربری بسازید و برنامه ای را خریداری کنید ، اما پیوند از صفحه اصلی هنوز شما را به سمت دریافت ها می برد.

ثبت نام AirVPN

شاید این یک محصول جانبی طراحی وب سایت با تاریخ AirVPN باشد. ایجاد یک حساب کاربری ، خرید یک برنامه و بارگیری مشتری از همه روی صفحات وب مجزا است و همین امر باعث می شود روند ثبت نام طولانی و گیج کننده باشد. ما می گوییم عقل سلیم باید غلبه کند ، اما برای برخی از کاربران در اینترنت ، عقل سلیم رایج نیست و AirVPN به هیچ وجه آنها را کاهش نمی دهد.

مشتری علی رغم نگاه به تاریخ ، خوب است. ما ممکن است اعتماد به نفس بیشتری نسبت به AirVPN داشته باشیم ، که گفت: فنی بودن این تنها اشکال اصلی آن است.

با استفاده از مشتری AirVPN

پس از ورود به مشتری ، از شما خواسته می شود که وارد سیستم شوید و پس از آن دو دکمه در پایین مشاهده خواهید کرد: یکی برای اتصال به یک سرور توصیه شده و دیگری برای فعال کردن قفل شبکه. سرور پیشنهادی خوب کار می کند ، اگرچه در تست های سرعت خود گزینه سریع تری پیدا کردیم.

AirVPN-Client

با این وجود ، AirVPN برای کاربرانی که می خواهند مشتری را بارگیری کنند ، به یک سرور متصل شده و یک روز با آن تماس می گیرند ، بسیار خوب عمل می کند.

اگرچه حفاری عمیق تر انجام نشده است. لیست سرور فقط همین لیست است. شما می توانید با نام ، مکان ، نمره و بار سازماندهی کنید ، اما این یک راه دشوار برای دسترسی از طریق شبکه است. AirVPN یک برگه “کشورها” جداگانه دارد ، که اندازه آن کاهش می یابد ، اما نمی توانید از آنجا به یک سرور وصل شوید.

AirVPN-List-Server

اگر می خواهید براساس کشور سازماندهی کنید ، باید لیست های لیست های سیاه یا لیست های سیاه را تهیه کنید. لیست سیاه کشور را از صفحه سرور حذف می کند و لیست سفید فقط آن کشور را نشان می دهد. به عنوان مثال ، اگر فقط می خواهید سرورهایی را در کانادا ، هلند و سوئد مشاهده کنید ، می توانید آن کشورها را لیست کنید و فقط سرورهای موجود در آن در تب سرورها ظاهر شوند.

تنظیمات AirVPN - لیست سیاه

این یک روش مناسب برای کاهش لیست سرورها است ، اما بدون توضیح ممکن است این یک ویژگی سازمانی باشد که برخی از کاربران هرگز آن را نمی فهمند.

در زیر انتخاب سرور ، زبانه هایی برای سرعت ، آمار و سیاههها وجود دارد. اگر عیب یابی کرده اید یا فقط سعی در دیدن نحوه عملکرد VPN دارید ، لینک خوبی برای آنهاست. در غیر این صورت ، آنها تا حد زیادی غیر ضروری هستند.

تنظیمات AirVPN

AirVPN در منوی تنظیمات فنی می شود که با کلیک کردن روی نماد در سمت چپ پایین UI ، به آن دسترسی پیدا می کنید. در اینجا می توانید DNS را تنظیم کنید ، Tor را تنظیم کنید ، قفل شبکه را تنظیم کنید و موارد دیگر. تا زمانی که شما می دانید چه کاری انجام می دهید ، این منطقه عالی است. برای هر کس دیگری ، بهتر است که نمانید.

تنظیمات AirVPN-Connection-Settings

برخی از ویژگی ها از طریق مشتری مشتری وب سایت AirVPN قابل دسترسی هستند. این بیشتر منطقه برای شما برای مشاهده استفاده ، پرداخت فاکتورها و پشتیبانی تماس است ، اما همچنین می توانید حمل و نقل پورت را تنظیم کنید ، پیکربندی هایی را برای نصب بر روی سکوهایی ایجاد کنید که از سرویس دهنده AirVPN پشتیبانی نمی کنند و کلیدهای دستگاه خود را مدیریت می کنید..

AirVPN-Generate-Config

دو زمینه وجود دارد که ما می خواهیم بهبود ببینیم. روند پرداخت باید ساده باشد تا هنگام ثبت نام شروع شود و با بارگیری تمام شود ، نه برعکس ، و رابط کاربر می تواند از facelift استفاده کند ، بنابراین ناوبری سرورهای موجود آسان تر می شود..

به غیر از این ، AirVPN تجربه ای مناسب و در صورت تأخیر را در اختیار کاربران فنی قرار می دهد ، اما تازه واردان نیز نباید از بین بروند.

دستگاه های پشتیبانی شده

AirVPN پخش گسترده ای از دستگاه های پشتیبانی شده دارد. سرویس های رایانه ای برای Windows ، macOS ، Linux و Chrome OS در دسترس هستند. اتصال موبایل برای Android و iOS در دسترس است. هرچند برنامه اختصاصی تلفن همراه وجود ندارد. فقط می توانید با استفاده از برنامه OpenVPN ، که می توانید از طریق برنامه و فروشگاه های Google Play دریافت کنید ، متصل شوید.

با توجه به رابط کاربری تاریخ AirVPN ، مبادله تجاری بد نیست.

نسخه های روتر را می توان برای DD-WRT ، Tomato ، AsusWRT و pfSense پیکربندی کرد. AirVPN راهنماهایی برای انجام این کار با آموزش گام به گام و تصاویر زیادی نیز دارد. همچنین می توانید از AirVPN با Tor یا از طریق یک تونل SSH یا SSL استفاده کنید.

راهنمای AirVPN-Router

AirVPN بدون توجه به مدت زمانی که خریداری می کنید از پنج اتصال همزمان پشتیبانی می کند. این همان IPVanish و دسترسی به اینترنت خصوصی است (بررسی IPVanish ما و بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی را بخوانید) ، که بسیار خوب است.

مکان سرور

AirVPN دارای 223 مکان سرور در 20 کشور است. همچنین 12 سرور Double hop در 10 کشور وجود دارد که نمی توانید به طور مستقیم به آنها وصل شوید. این لیست بد نیست ، به ویژه در مقایسه با NordVPN ، که 35357 سرور را در 60 کشور جهان ورزش می کنند ، بد نیست ، اما چشمگیر نیست..

AirVPN ادعا می کند که توزیع کوچکتر به دلیل نیازهای دقیق نصب آن در سرور است. این گفته است که به سادگی اضافه کردن سرورها “… با توجه به کیفیت خدمات و امنیت مشتریان” می باشد. ما بیشتر موافق هستیم ، اما خدمات VPN بسیاری وجود دارد که سرورهای بیشتری را ارائه می دهند و این کار را با کیفیت و امنیت مداوم انجام می دهند.

با این وجود ، قرار گرفتن سرورها خوب است ، گرچه اکثر آنها در هلند ، ایالات متحده ، کانادا و ایالات متحده آمریکا قرار دارند ، بنابراین اگر می خواهید تنوع بیشتری داشته باشید ممکن است در جاهای دیگر جستجو کنید..

سرعت

سرعت متناقض است ، اگرچه بد نیست. AirVPN نمی تواند سریعترین لیست VPN ما را تهیه کند ، اما اگر در سراسر جهان سفر نمی کنید ، نباید بیش از حد کاهش سرعت ببینید..

مکان: پینگ (ms): بارگیری (Mbps): بارگذاری (Mbps):
محافظت نشده (سنت لوئیس ، MO)10102.3211.12
تورنتو ، کانادا5116.5910.70
امستردام. هلند21450.543.44
منچستر، انگلیس19415.706.72
لس آنجلس ، ایالات متحده11097.256.91
هنگ کنگ38456.662.01

همانطور که انتظار می رود ، مسافت های بیشتر باعث تاخیر بیشتر می شود و AirVPN را به گزینه ای ضعیف برای بهترین VPN برای بازی تبدیل می کند. حتی بهترین اجرا کننده از نظر زمان تاخیر ، تورنتو ، بیش از پنج برابر امتیاز بی دفاع ما بود.

سرعت بارگیری عجیب بود. دومین مجری برتر در هنگ کنگ بود که از آن طرف دنیا از ماشین تست ما قرار دارد. نرخ های ایالات متحده بسیار بدبخت بودند و آن را به گزینه بدی برای iPlayer BBC تبدیل کردند ، اما سرعت های ایالات متحده خوب بود. ما آن را به عنوان سریع Netflix VPN توصیه می کنیم ، اما نمی توانیم با خطای پراکسی مخوف Netflix روبرو شویم.

به طور کلی سرعتها نامناسب است. به عنوان مثال GooseVPN بسته به موقعیت سرور از راه دور دارای یک گرادیان افت است (بررسی GooseVPN ما را بخوانید). هیچگونه قافیه یا دلیلی بر سرعت AirVPN وجود ندارد. عملکرد شما تا حد زیادی به آنچه سرور انتخاب می کنید برای منطقه ای که می خواهید دسترسی داشته باشید بستگی دارد.

با توجه به سازماندهی ضعیف مکانها ، شکار سریعترین سرور برای شما کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود. AirVPN از کاهش سرعت Shellfire رنج نمی برد (بررسی Shellfire VPN ما را بخوانید) ، اما ما به امید بهتر شدن.

امنیت & حریم خصوصی

AirVPN از پروتکل OpenVPN منحصراً با رمزگذاری AES-256 پشتیبانی می کند که توسط یک کلید RSA 4096 بیتی پشتیبانی می شود. راهنمای ما برای امنیت VPN ، این اصطلاحات را به صورت عمیق توضیح می دهد ، اما در حال حاضر ، همه آنچه شما باید بدانید این است که AirVPN بهترین امنیت را در کلاس ارائه می دهد.

انحصاری بودن OpenVPN نشان می دهد که سر AirVPN کجاست. این PPTP ، L2TP و حتی IKEv2 کمتر از OpenVPN ایمن است و این چیزی است که می توانیم از پس آن برآییم.

حتی با وجود نداشتن پروتکل ، OpenVPN باید بیشتر دیوارهای آتش را از بین ببرد. AirVPN دارای پورتهای مختلف ورودی ، OpenVPN UDP / TCP بومی و تونل زنی بر روی SSL یا SSH است. روش های اتصال و رمزگذاری RSA 4096 بیتی آن را به عنوان یکی از بهترین خدمات VPN برای چین بدست آورد..

تنظیم سطح SSL مؤثر است ، زیرا به نظر می رسد ترافیک استاندارد HTTPS. مسدود کردن آن به معنای مسدود کردن هرگونه اتصال رمزگذاری شده به صورت آنلاین است و هرچه گواهی های SSL رایج تر می شوند ، این امر اساساً اینترنت را خاموش می کند..

حریم خصوصی و چشم ایتالیایی

حریم خصوصی جایی است که همه چیز جالب می شود. بیایید با خبر بد شروع کنیم. AirVPN در ایتالیا واقع شده است ، که بخشی از 14 چشم است ، گروهی متشکل از 14 کشور که اطلاعات و اطلاعات جاسوسی با یکدیگر دارند..

علیرغم این ، AirVPN به یک سیاست سختگیرانه بر روی نقشه ها پایبند است و نسبت به آن شفاف است. شما می توانید از طریق بیت کوین بپردازید و AirVPN فقط نام کاربری خود را در سابقه نگه می دارد. حتی با یک روش پرداخت متوسط ​​، مانند PayPal ، AirVPN هیچ یک از اطلاعات منتقل شده را ذخیره نمی کند.

بعلاوه ، AirVPN سرویس دهنده ای در ایتالیا ندارد و این باعث می شود که بدنه دولت برای ترافیک VPN تردد کند.

اطلاعات مربوط به خدمات AirVPN ، مانند شبکه ، پهنای باند و غیره ، فقط در حافظه رم سرور ذخیره می شوند ، نه در انبوه. هیچ اطلاعات شناسایی ای ذخیره نمی شود مگر اینکه شما می خواهید اینگونه باشد.

این خبر عالی است ، با توجه به اینکه دولت ایتالیا می تواند AirVPN را بخواهد همه چیز را تحویل دهد. به نظر می رسد تحویل داده نمی شود ، اما اگر در آینده هرگونه ورود به سیستم وجود داشته باشد ، این یک نگرانی مهم در مورد حفظ حریم خصوصی است. با توجه به اینکه AirVPN در مورد حریم خصوصی شما چقدر شفاف است ، ما شک داریم که چنین خواهد بود.

امکان اتصال از طریق مرورگر Tor نیز اطمینان بخش است. حتی اگر یک آژانس دولتی در حال ضرب و شتم باشد و AirVPN به نوعی گزارش ها را نگه داشته باشد ، تنها چیزی که در آن ثبت شده است ، آدرس IP گره خروجی برای جلسه Tor شما.

خط مشی عدم ورود و محافظت از بهترین کلاس ، نکات برجسته ای برای AirVPN است ، اما فاقد ویژگی هایی مانند killswitch است ، ابزاری است که در صورت قطع اتصال از VPN ، اتصال اینترنت شما را قطع می کند. افزودن یکی ، AirVPN را برای امنیت با ExpressVPN قابل مقایسه می کند (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

ما نشت WebRTC ، IP و DNS را با استفاده از ipleak.org آزمایش کردیم. ما مطمئن شدیم که آن را در ipleak.org اجرا خواهیم کرد نه ipleak.net چون دومی توسط Air اداره می شود. با این وجود ، AirVPN تمام آزمایشات را پشت سر گذاشت و IPLeak نمی تواند ببیند که ما از VPN استفاده می کنیم. همه چیز اینگونه بود که باید باشد.

خدمات مشتری

جامعه قویترین نقطه خدمات AirVPN است. بقیه پشتیبانی در بهترین حالت بدون نقص است.

AirVPN از طریق فرم تماس با پشتیبانی ایمیل ارائه می دهد. ما دو بار به یک درخواست آزمایشی و یک بار در مورد تعداد مکانهای سرور سؤال کردیم. AirVPN در مدت زمان بیش از 24 ساعت و درمورد مکان های سرور در کمتر از یک ساعت ، به محاکمه بازگشت.

AirVPN-Contact-Form

ایمیل پاسخ مستقیم بود و تعداد سرورها و کشورها را برای ما تعریف می کرد. به نظر می رسد AirVPN در مورد تعداد سرورها دفاعی است ، و می گوید “ما می خواهیم تأکید كنیم كه آدرس IP را ترفندهای مربوط به موقعیت جغرافیایی و آدرسهای بیش از حد آدرسها را انجام نمی دهیم” و ما را به چالش كشید تا “این ادعا را از طریق ردیابی مسیر بررسی كنیم”.

سؤالات متداول خوب است ، اما دشوار است برای به دست آوردن. 37 موضوع وجود دارد که بیشتر آنها به فروش و نرم افزار مشتری متمرکز است. سؤالات متداول با بقیه تالارهای مربوطه تکمیل می شود ، اما این باعث می شود که حرکت را گیج کننده کند. راهنماها از یک قالب مشابه استفاده می کنند ، اما متأسفانه ، AirVPN راهنماهای رسمی خود را با نمونه های جامعه مخلوط می کند.

راهنمای AirVPN

انجمن ها خوب هستند انجمن هر روز موضوعات جدیدی ارسال می کند و پاسخ می دهد ، با زمینه های برجسته ای نظیر پیشنهادات و عیب یابی بیش از 15،000 موضوع. اینجاست که بخش عمده ای از پشتیبانی را پیدا خواهید کرد ، بنابراین تا زمانی که با دیگران خوب بازی کنید ، باید خوب باشید.

AirVPN-Forums

مانند بقیه سرویس های AirVPN ، پشتیبانی از آن زیاد نمی تواند. در مقایسه با VPN های تجاری بیشتر ، این یک شکست است. در برابر سایر VPN های تحت فشار جامعه ، این بد نیست.

حکم

AirVPN یک سرویس VPN خوب با یک سیاست حفظ حریم خصوصی چشمگیر و اقدامات امنیتی عالی است. هر چند دارای برخی از اشکالات است. رابط کاربری تاریخ گذاری شده است و روند ثبت نام در حال دعوت است. به همین ترتیب سرعتها خوب هستند اما به سریعترین چیزی که ما دیده ایم نزدیک نیستند.

هنوز ، درباره AirVPN چیزهای زیادی وجود دارد. جامعه اختصاصی از یک بستر بسیار قابل تنظیم پشتیبانی می کند. اگر در حال جاسوسی هستید ، AirVPN برای شما مناسب است.

حتی با رابط تاریخ دار ، ما از تجربه متوسط ​​کاربر متنفر نیستیم. شما می توانید به طور خودکار به یک سرور متصل شوید ، که خوب است. ما فقط آرزو می کنیم که به روند ثبت نام منتقل شود.

شما می توانید AirVPN خود را با درخواست یک آزمایش یا خرید یک پاس سه روزه امتحان کنید. اگر می خواهید بیشتر به فروشگاه بپردازید ، سایر بررسیهای VPN ما را بخوانید. نظر شما در مورد AirVPN چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map