نقد مولود – بروزرسانی سال 2020

نقد مولود

مولود یک سرویس جالب است که از استاندارد بالایی برای حفظ حریم خصوصی برخوردار است ، بسیار سریع است و بیشتر اوقات شما را به نتفلیکس سوق می دهد. همچنین منحصر به فرد است که پول نقدی را به عنوان پرداخت می پذیرد. اطلاعات کامل درباره این سرویس عجیب و غریب را در بررسی کامل مولود خود بخوانید.

بهترین-VPN-بررسی

در مورد مولود چیز عجیب و غریب وجود دارد. این روند ثبت نام آزار دهنده و غیر دوستانه از ثبت نام تقریبا هر VPN دیگر را ساده می کند و هنوز هم در دسترس است. حتی به دلیل موضع گیری واضح در مورد حفظ حریم خصوصی و رابط کاربری بدون مزخرف ، در بهترین راهنمای VPN ما جایگاهی کسب کرد.

در این بررسی مولود ، قصد داریم در مورد جوانب مثبت و منفی که در هنگام آزمایش آن تجربه کرده ایم صحبت کنیم. ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، کاربرپسندی ، سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، جریان ، مکان های سرور و خدمات مشتری قبل از صدور حکم ما بحث خواهیم کرد.

مولود یک VPN چشمگیر است. این امر باعث می شود تا شما ارزان و ارزان قیمت باشید و این کار را با سرعت سریع انجام دهید. این مسائلی مانند فقدان ویژگی ها و دسترسی متوسط ​​به سیستم عامل های جریان وجود دارد که ممکن است شما را مجدداً تجدید نظر کند ،.

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای مولاد

امکانات

مولود وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، ناشناخته است. با نادیده گرفتن آنچه که ما ویژگی های اساسی را برای VPN در نظر می گیریم ، ملاود چیز جالبی ندارد. اگر به دنبال ویژگی های غیر معمول هستید ، توصیه می کنیم به بررسی Windscribe ما توجه کنید.

در مورد ویژگی های ضروری ، مولود شامل یک killswitch است که نمی تواند غیرفعال شود. هربار که به VPN وصل شوید و از بین نرود ، مولود اتصال اینترنت شما را مسدود می کند ، بدون این که اطلاعاتی در مورد ترک ها به وجود آید. هنگامی که شما از VPN جدا شوید ، killswitch بدون هدف کار می کند.

گفته می شود ، ملاواد چرخش در كلاهبرداری خود قرار داده است. در تنظیمات ، می توانید به VPN بگویید که ترافیک اینترنت را مسدود کند مگر اینکه به آن وصل شوید. انجام این کار به این معنی است که اگر VPN قطع شود ، ترافیک اینترنت شما مسدود خواهد شد. این شبیه به یک killswitch اما ایمن تر است.

mullvad-review-killswitch

در آینده مولود از نظر ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. این یک فرزندخوانده اولیه OpenVPN بود که صنعت VPN را با طوفان جابجا کرد و به دنبال WireGuard است. این پروتکل VPN جدید در برنامه موجود نیست ، اما می توانید با استفاده از یکی از پرونده های پیکربندی مولواد ، آن را به صورت دستی تنظیم کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های مولود

آرم مولودwww.mullvad.net

ماه 568 دلار

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، وجه نقد ، تراش بانکی

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
5

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
30 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
288 سرور در 38 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
از طریق پرونده های پیکربندی موجود است

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
256-AES

پروتکل های VPN موجود است
OpenVPN ، WireGuard

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

گرچه ویژگی های واقعی آن بسیار ناچیز است ، اما قیمت گذاری مولود یکی از ویژگی های آن است. سیستم آن بسیار ساده است که رمان است. در مقایسه با ارائه دهندگان بن معامله ، مانند دسترسی به اینترنت خصوصی (بررسی PIA ما را بخوانید) ماهانه به ماه پس انداز می کنید ، اما بدون قراردادهای طولانی مدت ، ارزش مولود با گذشت زمان کاهش می یابد.

تنها یک گزینه وجود دارد: ماه به ماه. شما می توانید به همان اندازه یا زمان کمی که می خواهید بپردازید و مالواد اشتراک خود را هنگام پایان کار خود تمدید نمی کند – مگر اینکه با PayPal پرداخت کرده باشید. به جای مشترک شدن در این سرویس ، مدت زمان اختصاصی را با آن خریداری می کنید.

در جدول فوق نرخ فعلی را به دلار و یورو آمریکا قرار داده ایم. مولود 5 یورو شارژ می کند ، بنابراین آنچه شما پرداخت می کنید در زمان پرداخت بستگی به نرخ ارز دارد.

هرچه نرخ ماهانه می رود ، ملاود بی نظیر است. PIA علی رغم اینکه یکی از ارزان ترین گزینه ها در بازار است ، 2 دلار گرانتر است. ارائه دهندگان مانند Astrill و Hide.me که ماهانه 15 تا 20 دلار هزینه دارند ، در مقایسه با مولواد یک شوخی به نظر می رسند (بررسی Astrill و بررسی Hide.me ما را بخوانید).

با این وجود مشکلی در خرید طولانی مدت وجود دارد. این تخفیف چند ساله را ارائه نمی دهد ، که بیشتر اوقات به آنها آسیب نمی رساند. به عنوان مثال ، برنامه سالانه CyberGhost همان قیمتی است که در مورد مولواد وجود دارد (بررسی CyberGhost ما را بخوانید). به گفته این ، ارزش آن در مقایسه با NordVPN و PureVPN که سه سال یا بیشتر ارائه می دهند کاهش می یابد (بررسی NordVPN و بررسی PureVPN ما را بخوانید).

اگرچه اعداد دروغ نمی گویند ، واقعیت این است که مولود بد نیست ، حتی اگر قصد دارید بیش از یک سال مشترک شوید. این واقعیت که شما مجبور نیستید 100 دلار یا بیشتر از پیش پرداخت کنید و هنوز هم نرخ ماهیانه پایینی را دریافت نمی کنید یک دلیل بزرگ و یک دلیل مهم است که ما توصیه می کنیم مولود را هنگام استفاده از قیمت نسبت به NordVPN و PureVPN توصیه کنیم..

غیرمعمول ترین جنبه مولود رویکرد آن به خدمات اشتراک نیست ، بلکه پول نقد سرد و سخت را می پذیرد. گزینه های پرداخت استاندارد از جمله کارت های اعتباری ، پی پال و بیت کوین در دسترس هستند اما می توانید با سیم بانکی یا پول نقد نیز پرداخت کنید. شما می توانید با شماره حساب خود به مالوند هر پولی به هر ارز ارسال کنید و اعتبار آن را اعتبار دهد.

mulvad-بررسی-نقدی-پرداخت

به دلیل سیستم پرداختی مولود ، بازپرداختهای پرداختی به صورت نقدی داده نمی شود. به گفته این ، یک آزمایشی سه ساعته وجود دارد که هر کسی می تواند با آن بازی کند و با آن بازی کند تا از نحوه عملکرد آن احساساتی پیدا کند. همانطور که در بخش بعدی خواهیم دید ، نیازی به ارسال نامه الکترونیکی به مولود نیست ، بنابراین شروع کار آسان است.

برای سایر روش های پرداخت ، می توانید تا 30 روز با استفاده از خط پشتیبانی مولود بازپرداخت دریافت کنید.

راحتی در استفاده

ثبت نام برای Mulvad از بیشتر VPN آسان تر است زیرا لازم نیست که حساب کاربری خود را انجام دهید. به جای ارائه آدرس ایمیل ، روش پرداخت و رمز عبور ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که روی “دریافت حساب” در صفحه اصلی کلیک کنید. مولود یک کد حساب برای شما ایجاد می کند که برای آزمایش سه ساعته مناسب است ، و شما از آن برای ورود به برنامه استفاده خواهید کرد.

mullvad-review-ثبت نام

این روش احراز هویت شبیه به ExpressVPN است (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید). برخلاف اکثر سرویس های VPN ، که به شما نیاز دارد تا در هر بار راه اندازی مجدد دستگاه خود وارد سیستم شوید ، مولود همیشه فعال است. هنگامی که حساب خود را با برنامه تأیید کردید ، می توانید از آن استفاده کنید.

نکته جالب در مورد سیستم مولود این است که استفاده از آن بسیار ساده و خصوصی است. شما هرگز نیازی به ثبت نام در یک حساب کاربری ندارید یا جزئیات شخصی را فاش نمی کنید ، با این حال این برنامه مدرن و بصری است. در تضاد با AirVPN ، که دارای یک سیستم قیمت گذاری مشابه اما کاربرد بسیار بدتری است ، مولواد عالی به نظر می رسد (بررسی AirVPN ما را بخوانید).

پس از اتمام نصب ، مولود به طور خودکار شما را به محلی در استکهلم متصل می کند. این VPN فقط براساس مکان ما نیست ، فقط به طور پیش فرض به سوئد می باشد. این به احتمال زیاد ارتباطی با قرار گرفتن مولود در آنجا دارد.

mullvad-بررسی-رابط

با کلیک روی دکمه بالای دکمه “اتصال من” می توانید موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید. مکانها در کشورها و شهرها در منوهای کشویی شکسته شده اند و هیچ راهی برای فیلتر کردن یا جستجو برای مورد نظر شما نیست. در بعضی از شهرها مکانهای مختلفی نیز وجود دارد که می تواند رابط کوچک را جمع کند.

هیچ سیستم پیشنهادی برای سریعترین سرور برای مکان شما وجود ندارد ، این بدان معنی است که برای پیدا کردن بهترین سرعت باید در فهرست سرورها حفر کنید. در صورتی که برای رابط کاربری ریز مولود نبوده ، ناراحت کننده نخواهد بود. شما فقط می توانید از طریق سینی به برنامه دسترسی داشته باشید و مانند سایر برنامه های سینی در صورت کلیک بر روی آن ناپدید می شوید.

انتخاب سرور بررسی mullvad

بعد از انتخاب سرور ، مولود شما را به صفحه اصلی برنامه تغییر می دهد و نقطه ای را نشان می دهد که آدرس IP جدید شما به آن اشاره دارد.

با کلیک روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست ، به منوی تنظیمات دسترسی پیدا می کنید. ملاواد با آن چیزهای زیادی روبرو نیست ، که با توجه به لیست کوچک ویژگی های آن تعجب آور نیست. می توانید اعتبار بیشتری بخرید ، تنظیمات راه اندازی را پیکربندی کنید و killswitch را روشن کنید.

mullvad-review-settings-menu

توجه داشته باشید که اگرچه گزینه هایی مانند تنظیمات راه اندازی وجود دارد ، اما آنها به شدت قابل تنظیم نیستند. فقط می توانید انتخاب کنید که مولود در هنگام بارگیری به سرور وصل شود ، نه به کدام سرور که به آن متصل شود. اگر به دنبال سفارشی سازی بیشتر هستید ، بررسی TorGuard ما را بخوانید.

سرعت

مولود لیست ما از سریعترین ارائه دهندگان VPN را با یک نقطه از دست داد. ما پنج ارائه دهنده را انتخاب کردیم و سرعت بارگیری آن 1 مگابیت در ثانیه کندتر از انتخاب پنجم ما بود. با وجود نزدیکی که وجود دارد ، می توان آنها را به تغییرات در سرعت شبکه نسبت داد ، و این باعث شد که مولود یک انتخاب عالی برای کاربران با تمرکز با سرعت باشد. آزمایش ما برای این بررسی نیز تأیید می کند.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)8146.1511.4
سنت لوئیس23158.3210.36
لندن108131.758.1
آمستردام146144.344.35
آفریقای جنوبی26291.173.05
توکیو172129.756.42

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، ملاوند تقریباً در هر مکان عملکرد خوبی داشته است. آزمایش سرور فقط چند مایل با موقعیت مکانی ما سرعت بارگیری ما را افزایش داده است ، و این نشان می دهد مقداری از ارائه دهنده خدمات اینترنت پرتاب شده است. بدترین مکان اجرا ، آفریقای جنوبی ، نزدیک به 100 مگابیت در ثانیه بود.

تأخیر نیز قابل توجه است. ملاواد برای راهنمای بازی در جایگاه چهارم بهترین VPN ما قرار گرفت. اگرچه صرفاً مبتنی بر زمان تأخیر بود ، می توانست هر یک از اسلات ها را بگیرد. باز هم ، با قضاوت در مورد آفریقای جنوبی ، ملاود هرگز بیش از 300 میلی ثانیه نگذاشت.

آنچه که در مورد نتایج آزمون مولود مهم است این نیست که آنها سریع هستند ، بلکه سازگار هستند. ارائه دهندگان مانند IPVanish در بعضی از مناطق عملکرد خوبی دارند اما در برخی دیگر بد است (بررسی IPVanish ما را بخوانید). ما ضمن بازنگری در بررسی های ما و راهنماهای چندگانه که در آن یک اسلات کسب کرده است ، سرورهای زیادی را در شبکه Mulvad آزمایش کرده ایم و همیشه نتایج چشمگیر کسب کرده ایم.

امنیت

امنیت مولود ساده است. اتصال شما با AES 256 بیتی و OpenVPN که استاندارد طلا در امنیت VPN است ، تضمین شده است. شما می توانید پروتکل حمل و نقل OpenVPN استفاده کنید – UDP یا TCP – اما پروتکل VPN نیست. همانطور که در تجزیه پروتکل VPN ما مشاهده می کنید ، OpenVPN در اکثر موارد باید مورد استفاده قرار گیرد ، اما دلایلی برای استفاده از پروتکل متفاوت وجود دارد.

تا آنجا که ویژگی های امنیتی پیش می رود ، ملاوند یک killswitch پخته شده درون برنامه دارد. در حین اتصال ، اگر VPN از کار بیفتد ، اینترنت شما قطع می شود و به هیچ عنوان نمی توانید آن را خاموش کنید. تنظیماتی وجود دارد که به مولود بگوید ترافیک اینترنت را متوقف کند مگر اینکه VPN متصل شود ، اما این کمی متفاوت است.

ما یک سری تست نشت DNS و همچنین تست هایی برای WebRTC و IP نشت را اجرا کردیم و ملواد با حداقل ریدایرکت DNS پاک شد. در مورد امنیت حرفی برای گفتن نیست ، اما این چیز بدی نیست. مولود از هر آنچه می خواهیم خارج از امنیت VPN است ، پیروی می کند که پیروزی در کتاب ما است.

حریم خصوصی

حریم خصوصی در مورد مولود نگران کننده نیست. به جای نگرانی درباره اینکه چه اطلاعاتی می توانند در ثبت باشند ، از این مسئله جلوگیری می کند. اگر با پول نقد بپردازید ، مولود هیچ چیزی در مورد شما نمی داند. به ایمیل ، نام یا آدرس نیاز ندارد. در دنیایی از VPN ها که ادعا می کنند شما را غیرقابل مشاهده کنند ، مولود جز معدود افرادی است که در واقع کاری را انجام می دهد و افتخار می کند.

با استفاده از شماره حساب قادر به شناسایی شما نیست. حتی یک کوکی در وب سایت وجود ندارد که آدرس IP شما را هنگام مرور آن ذخیره کند. همانطور که مولاد اظهار داشت ، “ملاوند 555.541 حساب شماره گذاری شده دارد. این حساب ها می توانستند توسط 555،541 نفر منحصر به فرد یا یک نفر 555.541 بار ایجاد شوند. ” به طور خلاصه ، نمی توان دانست که شما کی هستید.

ما نیز آن را تأیید کردیم. ما با استفاده از همان دستگاه توانستیم شماره شماره حساب های خود را که می خواهیم بدون شماره تولید کنیم تولید کنیم. با محاکمه آزاد ، می توان از آن سوءاستفاده کرد ، اما مولود هنوز سیاست خود را تغییر نداده است. در دنیایی که معدود سرویس های آنلاین به حفظ حریم خصوصی شما اهمیت می دهند ، ما پیشنهاد می کنیم از قوانین آرام بخش مولود پیروی کنید.

اگرچه مشخص است که مولود نگران حفظ حریم خصوصی است ، ما برای تأیید آن از سیاست حفظ حریم خصوصی حفر کردیم. علاوه بر روشن شدن اینکه هیچ گونه اطلاعاتی در مورد شما وارد نشده است ، این سرویس نمونه های خاصی از نحوه پردازش هر نوع پرداخت را ارائه می دهد. اگر خط مشی رازداری را بخوانید ، می دانید که با استفاده از VPN و همچنین هنگام انتخاب یک روش پرداخت خاص ، ایمن هستید.

هرچه نظارت و ثبت شده باشد ، مولود تعداد کل اتصالات همزمان ، بار پردازنده در هر هسته و کل پهنای باند مورد استفاده در هر سرور را ثبت می کند. شماره حساب شما مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که از پنج حد اتصال همزمان تجاوز نمی کنید ، اما حتی نمی توان به آن وصل شد.

شماره حساب شما با روش پرداخت شما مرتبط است ، اما داده قابل شناسایی است. به عنوان مثال ، در کارت های اعتباری شماره حساب ، مبلغ پرداخت ، ارز ، زمان سنج و شناسه Stripe – یک نشانه منحصر به فرد برای پردازش پرداخت با Stripe – است و این همان است. تنها روش پرداخت طرح ریزی شده ، PayPal است زیرا مولود مجبور است آدرس ایمیل شما را برای تمدید خودکار ذخیره کند.

عملکرد جریان

عملکرد جریان یک کیسه مختلط است. مولود می تواند گنجانده شده در بهترین VPN ما برای راهنمای Netflix باشد و به راحتی با سرعت سریع به سکو دسترسی داشته باشد ، اما این یک نگرانی بد برای بهترین VPN برای پخش است. در طول آزمایش ما ، توسط iPlayer BBC ، Hulu و Amazon Prime Video مسدود شده است.

Netflix بزرگ است ، بنابراین اگر شما سعی در ضرب و شتم محرومیت Netflix VPN دارید ، مولود گزینه خوبی است. با این حال ، برای سیستم عامل های دیگر بهتر است با ارائه دهنده دیگری بروید.

مکان سرور

مولود در 38 کشور دارای 288 سرور است که مناسب و معقول است ، اما هیچ کجا نزدیک به گسترش ، مثلاً HideMyAss نیست (بررسی HideMyAss ما را بخوانید). اکثر سرورها در ایالات متحده و سوئد و سایر مناطق در آسیا و اروپا قرار دارند. گزینه هایی نیز در برزیل و آفریقای جنوبی وجود دارد.

در کل ، ملاود دارای مظنونین معمولی است که برای اکثر افراد خوب است. گفته می شود ، اگر شما یک مسافر مکرر هستید یا علاقه مند به دسترسی به مکانهای عجیب و غریب هستید ، ملاود شما را به آنجا نمی رساند.

خدمات مشتری

مولود راهنماها و بخش سؤالات متفاوتی را ارائه می دهد ، که بیشترین پشتیبانی را دارند. راهنماها کاملاً شامل تصاویر ، دستورالعمل های مرحله به مرحله و حتی فهرست راهنما هستند. از نصب برنامه در ویندوز گرفته تا پیکربندی حمل و نقل پورت و تونل تقسیم ، مولود هر آنچه در راهنماهای خود دارد پوشانده شده است.

mulvad-review-guide

از بسیاری جهات ، راهنماها فقدان ویژگی های موجود در رابط مولد را تشکیل می دهند. به عنوان مثال ، راهی آسان برای پیکربندی تونل سازی اسپلیت وجود ندارد ، اما راهنمای مولود به شما نشان می دهد که چگونه آن را بصورت دستی تنظیم کنید.

سؤالات متداول خوب است ، اما بهتر از رفع عیب برای توضیح است. مولود مباحثی از جمله اینکه چگونه می دانید پرداخت شما پردازش شده است و چند حساب اتصال همزمان وجود دارد را پوشش می دهد.

برای پشتیبانی مستقیم ، ملاوند ایمیل ارائه می دهد که در صورت کند بودن خوب است. در طول آزمایش ، کمی بیشتر از یک روز طول کشید تا دوباره به درخواست پشتیبانی ما برگردیم. هرچند این نماینده توانست به سؤال ما در مورد تعداد اتصالات همزمان پاسخ دهد.

حکم

مولود یک ارائه دهنده سریع و ارزان VPN است که دارای ضربات سخت افزاری برای حفظ حریم خصوصی است. این در برخورد با اشتراک های نرم افزاری غیرمعمول است و از زمان آغاز فعالیت در فضای VPN ابتکاری بوده است. اگرچه هنگام پخش و ویژگی ها مشکلاتی وجود دارد ، اما خیلی خوب می شود.

اگر می خواهید ویژگی های تجاری جذاب تری داشته باشید و یا به جریان غیر Netflix علاقه دارید ، ممکن است مولود انتخابی برای شما نباشد. برای کسانی که این ویژگی ها را می خواهند ، ما به بررسی های دیگر VPN ما توصیه می کنیم.

نظر شما در مورد مولود چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me