نقد و بررسی کامل حریم خصوصی – به روز شده در سال 2020

نقد و بررسی کامل حریم خصوصی

اگرچه این امر تا حدودی گران قیمت است و کار زیادی برای نگه داشتن دست شما نمی کند ، مجموعه ای کامل از خصوصیات طراحی شده برای محافظت از ناشناس بودن شما است و گزینه های پیکربندی بیشتری را نسبت به اکثر VPN ها امروز ارائه می دهد ، اگر نه به بسیاری از اتصالات کشور..


بهترین-VPN-بررسی

هنگامی که ارائه دهنده VPN کلمه “حریم خصوصی” را در این نام دارد ، فرض بر این است که حریم خصوصی را جدی می گیرد. حریم خصوصی ایده آل ارزان ترین یا پر زرق و برق ترین ارائه دهنده VPN در بازار نیست ، اما حفظ حریم خصوصی بزرگترین نقطه فروش آن است – و نشان می دهد.

این نقد و بررسی حریم خصوصی ایده آل از طریق جوانب مثبت و منفی کار خواهد کرد ما می خواهیم سرعت ، امنیت و عملکرد آن را آزمایش کنیم و ویژگی های ارائه شده را در نظر بگیریم. ما همچنین قبل از صدور حکم نهایی به قیمت گذاری ، مکان سرور ، خدمات به مشتری ، حفظ حریم خصوصی و سهولت استفاده خواهیم پرداخت.

حریم خصوصی ایده آل یک VPN خوب است ، همه مواردی که در نظر گرفته شده است. نام تجاری این سلیقه را به شما می دهد که تمرکز آن در کجا نهفته است ، اما قیمت می تواند آن را در مقایسه با بهترین ارائه دهندگان VPN موجود در بازار فروش سخت کند.

PerfectPrivacy-ClientandSettings

PerfectPrivacy-ClientIndex

PerfectPrivacy-ClientSettings

PerfectPrivacy-SiteIndex

PerfectPrivacy-SitePrices

قبلی

بعد

گزینه های مناسب برای حفظ حریم خصوصی

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

بسیاری از ویژگی های ارائه شده برای کمک به حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند ، جایی که واقعاً حفظ حریم خصوصی کامل می درخشد.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIndex

Perfect Privacy دارای یک مشتری دسک تاپ ویندوز و پرونده های پیکربندی برای سایر سیستم عامل ها ، مانند macOS ، Linux ، Android و iOS است. همچنین با فایلهای پیکربندی برای روترهایی که از OpenVPN پشتیبانی می کنند ، ارائه می شود. هیچ مشتری جداگانه تلفن همراه وجود ندارد.

مشتری ویندوز به خاطر طراحی خود قرار نیست جوایزی کسب کند ، اما استفاده از آن ساده است. لیستی از سرورها را با استفاده از پهنای باند فعلی آنها نشان می دهد. همچنین می توانید سرورهای پینگ را تست کنید تا زمان تأخیر در سرویس گیرنده آزمایش شود ، این یک لمس خوب است.

مشتری گزینه هایی برای محافظت در برابر نشت DNS ارائه می دهد ، که هنگام اتصال به طور خودکار فعال می شوید. می توانید با استفاده از گزینه های مسدود کردن دائمی جستجوی DNS که از طریق VPN عبور نمی کنند ، یک قدم بیشتر بردارید.

حریم خصوصی کامل چند هاپ

همچنین می توانید از اتصالات “آبشار” یا چند هاپ استفاده کنید ، که ترافیک VPN شما را از طریق چندین سرور برای امنیت بیشتر مسیریابی می کند. ارائه دهندگان دیگر ، مانند Surfshark (مطالعه Surfshark ما را بخوانید) این ویژگی را ارائه می دهند ، بنابراین خوب است که آن را با این سرویس متمرکز بر حریم خصوصی ببینید.

ایده آل حریم خصوصی ارائه تونل زنی SSH (یا همان “مخفی کاری VPN” ، همانطور که ارائه دهنده آن را صدا می کند) ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند سانسور اینترنت را در چین و سایر کشورها دور کنند ، بنابراین این یکی دیگر از ویژگی های اضافی برای حفظ حریم خصوصی است.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsDNS

مشتری شامل یک killswitch (به نام “فایروال”) است که در صورت فعال نبودن VPN به جلوگیری از ترافیک کمک می کند. نامشخص است ، اما با توجه به اطلاعات راهنمایی در کنار هر تنظیمات ، تنظیم استاندارد “فعال شدن در هنگام تونل” در صورت فعال بودن اتصال یا در صورت افتادن ، ترافیک غیر VPN را مسدود می کند.

می توانید به جای آن گزینه های “در حالی که برنامه فعال است” یا “دائماً فعال” محافظت را افزایش دهید.

حریم خصوصی کامل تونل زنی تقسیم نشده ، که شما در یک ارائه دهنده VPN دارای قفسه بالا ، مانند ExpressVPN پیدا کرده اید ، ارائه نمی دهد (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

شما نمی توانید تمام ویژگی های حفظ حریم خصوصی را در مشتری فعال کنید. برخی نیاز به فعال سازی از طریق وب سایت دارند. یکی از این ویژگیها “NeuroRouting” نام دارد که ویژگی چند هیپ موجود در سرویس را گسترش می دهد.

PerfectPrivacy-Site-Config

به گفته ارائه دهنده ، “مسیریابی مبتنی بر هوش مصنوعی” برای تجزیه و تحلیل ترافیک شما استفاده می شود تا آن را تا زمانی که ممکن باشد در شبکه نگه دارید قبل از مسیریابی به نزدیکترین سرور VPN به مقصد خود.

این سریع ترین و امن ترین مسیر را برای ترافیک شما انتخاب می کند ، با ایجاد هر مسیر جدید آدرس IP شما دائماً تغییر می کند. هر وب سایتی که به آن دسترسی دارید یا برنامه ای که استفاده می کنید دارای مسیر جدید و آدرس IP خواهد بود.

این چشمگیر است و ما استدلال می کنیم که ویژگی کاملاً قاتل حریم خصوصی از منظر امنیتی است. از آنجا که در تنظیمات حساب شما در وب سایت فعال است ، در سراسر دستگاه شما در سراسر حساب فعال شده است.

“TrackStop” نیز وجود دارد ، یک راه حل فیلتر با لیست های سیاه برای برنامه های مخرب ، تبلیغات و وب سایت های رسانه های اجتماعی. از آنجا که این ویژگی از نظر حساب گسترده ای است ، فیلترها در تمام دستگاه های شما اعمال می شوند.

نمای کلی ویژگی های حفظ حریم خصوصی

آرم حفظ حریم شخصی ایده آلwww.perfect-privacy.com

از تمام برنامه های ماهانه 1020 دلار شروع می شود

عمومی

روش های پرداخت
پی پال ، کارت اعتباری ، موبیامو ، وجه نقد ، Paymentwall

رمزگذاری را قبول می کند

اتصالات همزمان
نامحدود

پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

پهنای باند نامحدود
1000 گیگابایت

محاکمه رایگان در دسترس است

دوره بازپرداخت
7 روز

مقدار سرور در سراسر جهان
55 سرور در 23 کشور

سیستم عاملهای دسک تاپ
ویندوز ، MacOS ، لینوکس

سیستم عاملهای موبایل
Android ، iOS

برنامه های افزودنی مرورگر

قابل نصب روی روترها است

جریان

می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید

می توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید

می توانید به Hulu دسترسی پیدا کنید

می توانید به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید

امنیت

انواع رمزگذاری
128-AES ، 256-AES ، CAMELLIA-128 ، CAMELLIA-256

پروتکل های VPN موجود است
IPSec ، OpenVPN ، PPTP

در هنگام راه اندازی دستگاه فعال شده است

اجازه می دهد تا torrenting

سیاست عدم ورود به سیستم

آزمون نشت DNS را پشت سر گذاشت

Killswitch در دسترس است

بدافزار / مسدود کننده تبلیغات موجود است

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی ایمیل
24/7

پشتیبانی تلفن

انجمن کاربر

دانش محور

قیمت گذاری

پنهان کردن بزرگترین نزولی برای حفظ حریم خصوصی کامل نیست – قیمت. سایر ارائه دهندگان با محوریت حریم خصوصی مانند مولود (به بررسی مولود ما مراجعه کنید) امنیت را با قیمت بسیار ارزانتری ارائه می دهند.

در برنامه های پرداخت شده تنها یک مجموعه ویژگی وجود دارد. تنها تفاوت در مدت زمان دریافت شماست. نرخ ماهانه کامل حریم خصوصی شما را به 14.79 دلار باز می گرداند ، یا می توانید تا دو سال 244.72 دلار بپردازید تا هزینه آن به حدود 10.19 دلار در ماه کاهش یابد..

هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، بنابراین برای امتحان کردن سرویس باید یک ماه ثبت نام کنید.

حتی در برنامه های طولانی تر ، Perfect Privacy در مقایسه با برخی از رقبای خود ارزان نیست. شما باید هزینه های خود را قضاوت کنید ، اما ممکن است یک ارائه دهنده همه جانبه را که به جای آن حریم خصوصی را جدی می گیرد ، مانند NordVPN ترجیح دهید (بررسی NordVPN ما را بخوانید).

شما می توانید از طریق بیش از 60 روش پرداخت ، از جمله کارتهای اعتباری و بدهی ، پی پال و ارزهای رمزپایه ، مانند بیت کوین ، برای حفظ حریم شخصی کامل بپردازید. حتی اگر مایل به ارسال آن به نشانی در لتونی باشید ، حتی می توانید با پول نقد نیز پرداخت کنید ، اما ما این کار را توصیه نمی کنیم.

Perfect Privacy یک سیاست بازپرداخت هفت روزه را برای برخی از روشهای پرداخت ارائه می دهد – این شامل رمزهای ارز رمزپایه و کارت های هدیه نیست – بنابراین اگر می خواهید یک سرویس آزمایشی از خدمات را انجام دهید ، این مسئله را در نظر بگیرید..

راحتی در استفاده

حریم خصوصی کامل سهولت استفاده را برای حفظ حریم خصوصی قربانی نمی کند ، به روشی که سایر سرویس های محور به حریم خصوصی ، مانند cryptostorm (مطالعه طوفان رمزنگاری ما را بخوانید). در بیشتر مواقع ، تعادل بین شخصی سازی و ساده نگه داشتن آن درست است.

PerfectPrivacy-Site-CheckoutA

ثبت نام در حریم شخصی کامل بسیار آسان است. در صفحه پرداخت سه بخش وجود دارد که در آن ابتدا شما می توانید به جای میانگین ماهانه آنها ، هزینه های هر بسته قیمت را مشاهده کنید.

شما فقط نیاز به نام کاربری و آدرس ایمیل دارید ، و ارائه دهنده پرداختی را که می خواهید از آن استفاده کنید قبل از ادامه پرداخت انتخاب می کنید.

مشخص نیست که ارائه دهندگان پرداخت چه اطلاعاتی را ثبت می کنند ، اما مطابق با مانترا رازداری ، Perfect Privacy اطلاعات شخصی در مورد ثبت نام نمی خواهد.

پس از ثبت نام ، به شما ایمیل ارسال می شود به همراه اطلاعات حساب خود ، به همراه پیوندهایی به حوزه حساب و راهنمای نحوه. گذرواژه از قبل تولید شده است ، اما اگر نگران حفظ حریم خصوصی هستید ، باید یک رمز عبور قوی تر تولید کرده و پس از ورود به سیستم ، آن را تغییر دهید.

PerfectPrivacy-Site-Dashboard

داشبورد عضو ساده برای حرکت است. اطلاعات مربوط به طول خدمات خود را به شما می دهد و نشان می دهد که کدام ویژگی ها در حساب شما فعال هستند.

پیوند آشکار برای بارگیری در ایمیل اولیه وجود ندارد ، بنابراین پس از ورود به سیستم ، کافیست به قسمت “بارگیری” در فهرست بالای سمت راست وب سایت بروید. برای دستگاه های ویندوز ، یک نصاب با کاربرد آسان به شما داده می شود.

بارگیری و نصب چند دقیقه طول می کشد. مشتری به جای “ایده آل برای حفظ حریم شخصی” ، “مدیر VPN” نامگذاری شده است ، ممکن است هنگام تلاش برای یافتن آن ، گیج کننده باشد.

برای ورود به سیستم باید به “تنظیمات” بروید. باید به صورت خودکار ظاهر شود ، اما اگر اینطور نیست ، در نوار وظیفه Windows خود به دنبال آیکون سینی قرمز (یک کره با قفل قفل) باشید. “تنظیمات” را بزنید. می توانید نام کاربری و رمزعبور خود را در قسمت “ذخیره اعتبار” تایپ کنید و برای ذخیره “نزدیک” ضربه بزنید.

PerfectPrivacy-Client-ConnectDetails

مشتری به نظر نمی رسد جذاب به نظر برسد ، اما حرکت آسان است.

در فهرست مشتری ، لیستی از سرورها به شما داده می شود. نمادی را که دوست دارید انتخاب کنید و به نمادی که به عنوان یک برق وصل می شود ضربه بزنید. می توانید با کلیک روی نماد ذره بین در کنار آن ، اطلاعات اتصال خود را پیدا کنید.

می توانید سرورها را پینگ کنید ، دوباره به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید ، از سرویس دهنده VPN خارج شوید یا آن را به حداقل برسانید ، بنابراین همه ساده است.

با بازگشت به منوی تنظیمات ، بین دو نوع رمزگذاری گزینه ای انتخاب می کنید: OpenVPN یا IPSec. هر دو توضیحی در زیر دارند تا به شما در انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک کنند ، که مفید است.

این سودمندی را می توان در کنار بیشتر گزینه ها مشاهده کرد. هنگامی که در منوی تنظیمات حرکت می کنید ، خواهید دید که هر چیزی که مشخص نیست دارای علامت سؤال در کنار آن است که می توانید برای دیدن اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIP

همه ویژگی های VPN آشکار نیست ، به خصوص هنگامی که به آنها نام های خاص تجاری داده می شود ، بنابراین این یک لمس خوب است. این توضیح می دهد که هر تنظیمات بدون اینکه آن را خسته کند و تعادل خوبی را برای کاربران در هر سطح مهارت ایجاد می کند.

بخش “فایروال و DNS” به شما امکان می دهد تنظیمات حفاظت نشت killswitch و DNS را اصلاح کنید ، با حداقل محافظت به طور پیش فرض فعال است..

“Cascading and Stealth” با تونل سازی SSH و محافظت از چند هاپ سرو کار دارد ، به شما امکان می دهد چند سرور را انتخاب کنید که می خواهید داده ها را از طریق آن عبور دهید.

در صورت بروز مشکل ، بخش “دیگر” به شما امکان می دهد شبکه خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید و یک گزارش اشکال زدایی را برای عیب یابی اضافی مشاهده کنید.

PerfectPrivacy-Site-Config-SiteBlocks

با مراجعه به وب سایت ، می توانید ویژگی های اضافی را شخصی سازی کنید. آنها در زیر قسمت “پیکربندی” بخش اعضا ذکر شده اند. هر ویژگی برای روشن یا خاموش کردن آن و همچنین توضیحات مفید دارای یک نوار لغزنده است.

از ثبت نام تا راه اندازی ، Perfect Privacy یک توازن مناسب بین ژارگون پیچیده و سهولت استفاده ایجاد می کند. در صورت لزوم ، هم مشتری و هم وب سایت دارای اطلاعاتی هستند که به کاربران کمک می کنند درک کنند که چه ویژگی ای را انجام می دهد.

مشتری برنده یک جایزه سبک نمی شود ، اما کار می کند. نصب ساده است و اتصال به سرورها آسان است. ویژگی های اولیه حفظ حریم خصوصی از پیش فعال شده است ، و ویژگی های اضافی برای کسانی که نیازهای سخت تری دارند ارائه می شود.

سرعت

ممکن است حریم شخصی کامل روی حریم خصوصی متمرکز شود ، اما همچنین ادعا می کند سریع است.

ما می خواستیم ببینیم که چگونه این عملکرد در مقایسه با سریعترین سرویس های VPN موجود در بازار انجام شده است ، بنابراین تست های سرعت را روی چندین سرور بین المللی از مکان خود در انگلستان انجام دادیم. نتایج در زیر نشان داده شده اند.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)1237.134.44
آمستردام1933.283.92
فرانکفورت ، آلمان5825.883.74
مونترال8832.463.79
لس آنجلس15425.272.72
هنگ کنگ31817.052.42

سرعت در نزدیکترین سرور بین المللی در آمستردام حدود 90 درصد از سرعت های محافظت نشده با تأخیر تقریباً یکسان بود. نتایج آزمایش همزمان با سرورهای دیگر مخلوط شدند ، با تغییر جالب در سرعت هایی که مسافت مطابقت ندارند اما زیاد نبود.

یک سرور در فرانکفورت ، آلمان ، حدود 25 مگابیت در ثانیه بارگیری کرد و تاخیر خوبی داشت. یک سرور در مونترال سرعت بالاتری نسبت به فرانکفورت بسیار نزدیکتر داشت اما دارای تاخیر بالاتری نیز هست که با توجه به مسافت قابل درک است.

دو مکان که حتی دورتر بودند ، لس آنجلس و هنگ کنگ نیز دارای تاخیرهای بالاتر اما سرعت قابل قبولی بودند. اتصال به لس آنجلس یا هنگ کنگ با 154 میلی ثانیه و 318 میلی ثانیه نمی تواند حریم شخصی ایده آل را به عنوان مدعی برای لیست ما از بهترین VPN ها برای بازی تبدیل کند.

نتایج عالی حفظ حریم خصوصی خوب است ، اما گسترش سرورها غیرمعمول است و بسته به اینکه به کدام شهر وصل شوید ، می تواند عملکرد شما را تحت تأثیر قرار دهد.

بهترین اتصال منطقه ای که ما آزمایش کردیم آمستردام بود که در آن Perfect Privacy دارای پنج سرور است. در عوض ، فرانکفورت دو مکان دارد و مکانهای دیگر فقط یکی دارند. شما نمی توانید به طور دستی انتخاب کنید که سرور در شهری که به آن وصل می شوید زیرا مشتری این کار را برای شما انجام می دهد.

می توانید پینگ هر منطقه را تست کنید و پهنای باند موجود را در مشتری مشاهده کنید. هیچکدام از سرورهای مورد آزمایش ما کار بیش از حد به نظر نمی رسید. به نظر می رسد زمان تأخیر در شهرهایی که تنها یک سرور دارند ، بیشترین مشکل را داشته باشد. به عنوان مثال ، آمستردام و فرانکفورت را در نظر بگیرید.

شما نمی توانید در سرورها هزاران مایل دورتر از تأخیر نزدیک بومی انتظار داشته باشید ، بنابراین تأخیر لس آنجلس و هنگ کنگ منطقی به نظر می رسد. سرعت بارگیری کامل حریم خصوصی خوب است ، و آن را به عنوان بهترین VPN برای تورنت تبدیل می کند ، و سرعت بارگذاری آن نزدیک به اتصال محافظت نشده برای هر سرور مورد آزمایش ماست.

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN دیگری هستید که حریم خصوصی را با عملکرد ترکیب کند ، TorGuard می تواند جایگزین مناسبی باشد (بررسی TorGuard ما را بخوانید).

امنیت

ایده آل حریم شخصی کامل پروتکل های رمزگذاری VPN مانند OpenVPN و IPSec را بصورت استاندارد ارائه می دهد. همچنین PPTP را پیشنهاد می کند ، که توصیه نمی شود ، همانطور که در مرحله مقدماتی PPTP در مقابل OpenVPN توضیح می دهیم. ارائه دهنده همچنین در وب سایت خود روشن می کند که PPTP گزینه ای مطمئن نیست ، بنابراین نمی توانید به خاطر صداقت آن مقصر باشید.

حریم خصوصی کامل همچنین دارای تونل زنی SSH ، همراه با SOCKS5 و Proxies Squid برای حمل و نقل در برخی از محیط ها یا کشورهایی که به طور غیر دوستانه VPN فعالیت می کنند ، ارائه می دهد..

در صورت فعال بودن اتصالات ، تنظیمات اصلی برای محافظت در برابر killswitch و DNS به طور پیش فرض فعال می شوند ، اما می توان آنها را پیکربندی کرد تا دائمی باشند ، به این معنی که هیچ داده ای نمی تواند از اتصال نا امن شما بدون اتصال VPN عبور کند..

ما این سرویس را برای اطمینان از نشت DNS و WebRTC آزمایش کردیم و بدون هیچ مشکلی گذشت.

تنظیماتی وجود دارد که “به GUI اجازه می دهد داده های ترافیکی را بدون VPN بارگیری کند” قبل از اتصال ، مانند داده های پهنای باند و سرورهای پینگ. اگر ارائه دهنده خدمات اینترنت یا آژانس دولتی در حال تماشای آن هستید ، این گزینه از قبل فعال شده است و می تواند ارتباط شما را شناسایی کند. این یک نکته جزئی است ، اما ارزش یادآوری دارد.

با تشکر از ویژگی “NeuroRouting” ، می توانید مکان و ترافیک مسیر خود را برای سرورهایی نزدیک به مقصد خود مخفی کنید. به عنوان مثال ، اگر به لندن وصل شوید و به وب سایتی که در مسکو میزبانی شده است ، مراجعه کنید ، از طریق سرور مسکو ترافیک را طی می کنید. اگر به وب سایتی در چین مراجعه کنید ، ترافیک شما از طریق سرور در چین مسیریابی می شود و هویت خود را در پشت آن مخفی می کند.

همچنین می توانید لیست های سیاه “TrackStop” را بعنوان محافظت اضافی در برابر بدافزار بدست آورید.

تا آنجا که به امنیت مربوط می شود ، حریم خصوصی کامل به خوبی پوشش داده می شود.

حریم خصوصی

از آنجا که VPN به عنوان ایده آل حریم شخصی نامیده می شود ، حریم خصوصی بخش مهمی برای بررسی ما است. این اصلی ترین نقطه فروش است و به دلایل خوبی. با این وجود هشدارهایی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیریم.

PerfectPrivacy-Site-PrivacyPolicy

همانطور که از خدمتی مانند آن انتظار دارید ، Perfect Privacy اطلاعات را وارد نمی کند. سیاست حفظ حریم خصوصی آن به طور خاص می گوید که هیچ داده ای ثبت نشده است که بتواند کاربر را شناسایی کند. تنها اطلاعاتی که این شرکت در اختیار دارد آدرس ایمیل کاربر و تاریخ انقضا اشتراک آنها است.

Perfect Privacy هشدار می دهد که ارائه دهنده پرداخت اصلی آن ، Paymentwall ، داده های پرداخت را که می تواند شما را شناسایی کند ، ضبط خواهد کرد. اگر این یک نگرانی است ، ایده آل حریم شخصی ایده های پرداخت ناشناس بیشتری را ارائه می دهد ، مانند بیت کوین یا ارسال پول نقد به آدرس لتونی.

شرکت مادر اصلی Perfect Privacy ، Vectura Datamanagement Limited Company ، قرار دارد که در سوئیس در وب سایت Perfect Privacy مستقر باشد ، اما یک جستجوی سریع گوگل ثبت نام تجاری وایومینگ را با یک دفتر مرکزی در پاناما و یک آدرس پستی انگلیس نشان می دهد..

این یک بالقوه پرچم قرمز بزرگ بود ، بنابراین حفاری بیشتر مورد نیاز بود. ارسال یک کارمند در انجمن ایده آل برای حفظ امنیت کامل در سال 2016 درباره این موضوع تأیید کرد:

 • این شرکت در درجه اول در پاناما مستقر است که دارای قوانین عالی برای حفظ حریم خصوصی است.
 • هلدینگ شرکت سوئیس Vectura Datamanagement Limited “برای حسابداری” است. با توجه به قوانین سختگیرانه مالی خصوصی سوئیس ، این نیز معقول است.
 • هلدینگ ایالات متحده این شرکت “برای جابجایی” است. پستی که ما با مراجعه به پی پال ارتباط داشتیم ، بنابراین به نظر می رسد برخی از پرداخت ها از طریق این شرکت فرعی انجام می شود.

حریم شخصی ایده آل در مورد وب سایت خود مورد تأیید نیست ، جای تاسف است ، اما به نظر می رسد که ثبت نام مشاغل ایالات متحده تأیید می کند که پاناما دفتر اصلی این شرکت است و به نظر می رسد آدرس پستی یک شرکت حقوقی انگلیس است که درخواست های حقوقی را انجام می دهد. . در کل ، پیچیده است ، اما این هیچ VPN Buffered نیست ، خوشبختانه.

اگر با هر شرکتی که با مشتریان آمریکایی یا روش های پرداخت ایالات متحده سرو کار دارد ، در تعامل هستید ، می خواهید با عمو سام سر و کار داشته باشید. اگر نگران این موضوع هستید ، به جای PayPal یا Paymentwall از روش های پرداخت ناشناس Perfect Privacy استفاده کنید.

تنها عنصر غیر قابل توضیح در همه اینها آدرس لتونی برای معاملات نقدی است. به احتمال زیاد این یک دفتر مجازی است ، از لیست درستی برای آدرس ، جایی که هر پستی می تواند جمع آوری یا ارسال شود ، قضاوت می کند ، بنابراین ، ما دیگر توصیه نمی کنیم پول نقد خود را در آنجا بفرستید.

Perfect Privacy در گذشته با مشکلاتی روبرو بوده است و سرورهای آن در سال 2016 در هلند توقیف شده اند. سرورها از یک هاست شخص ثالث گرفته شده بودند ، اما ارائه دهنده VPN در آن زمان به مشتریان اطمینان می داد که خط مشی عدم ورود به سیستم هستند..

این شرکت هیچ تلاشی برای پنهان کردن مسئله ، که امیدوارکننده بود ، نیست و به نظر می رسد که با قناری ضمانتی که ماهانه به روز می شود باز و صادقانه ادامه داشته است. به طور معمول ، کشورها محدودیت های قانونی برای شرکت هایی مانند Perfect Privacy برای جلوگیری از هشدار دادن به مشتریان نسبت به درخواست های حقوقی داده ها قرار می دهند.

قناری ضمانتاً به آن می رسد. قناری حریم خصوصی کامل تأیید می کند که هیچ درخواست قانونی برای داده ها در یک ماه گذشته دریافت نشده است. در صورت ناپدید شدن حکم ، مشتریان می توانند فرض کنند که شرایط بدون ایجاد نقض حریم خصوصی کامل قانون تغییر کرده است.

این یک حلقه قانونی خوب است و نشان می دهد که اگرچه حریم خصوصی کامل در برابر تهدیدهای قانونی مصون نیست ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی آن را جدی می گیرد.

عملکرد جریان

بیایید انتظارات خود را فوراً تقسیم کنیم. هنگامی که صحبت از Netflix ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC یا Hulu است ، حریم شخصی ایده آل VPN برای شما نیست. این جریان نمی تواند باشد ، بنابراین نمی تواند به بهترین VPN ما برای لیست پخش پیوست.

خطای PerfectPrivacy-Netflix

هیچکدام از سرورها به عنوان رسانه سازگار نیستند ، و Perfect Privacy ادعا نمی کند که در وب سایت یا اسناد آن قرار داشته باشد ، بنابراین ممکن است این یک نکته ناعادلانه باشد. با توجه به قیمت ، این یک علامت سیاه دیگر است.

ما شخصی عالی از انگلستان را آزمایش کردیم ، اما هنگامی که به یک سرور مستقر در انگلیس متصل شدیم ، وب سایت iPlayer بی بی سی می دانست که ارتباطی با یک VPN در محل وجود دارد. اگر می خواهید Top Gear خود را برطرف کنید ، باید از لیست بهترین گزینه های VPN برای iPlayer بی بی سی گزینه دیگری را انتخاب کنید.

Netflix خطاهای مشابهی را برگرداند ، بنابراین حریم شخصی کامل نمی تواند مدعی بهترین VPN برای Netflix باشد ،.

به احتمال زیاد سرورهای Perfect Privacy قبلاً توسط این سرویس های رسانه ای مسدود شده اند ، بنابراین به جای دیگری بنگرید.

مکان سرور

ما در 23 کشور جهان 55 سرور را در وب سایت Perfect Privacy محاسبه کردیم ، اما برای ما تأیید کرد که در واقع 59 سرور دارد. در مقایسه با سایر ارائه دهندگان که هزاران سرور را به مشتریان خود ارائه می دهند ، مانند دسترسی به اینترنت خصوصی (بررسی PIA ما را بخوانید) ، به نظر نمی رسد که خیلی زیاد باشد.

PerfectPrivacy-Site-Locations

سرورها نیز بیشتر در اروپا هستند و فقط شش آمریکای شمالی ، چهار مورد در آسیا و دیگری در آفریقا هستند. هیچ سرور در آمریکای مرکزی یا آمریکای جنوبی وجود ندارد.

گسترش سرورها ضعیف است و با تعداد کمی از سرورهای آمریکایی ، این بهترین VPN برای ایالات متحده نخواهد بود. وقتی فکر می کنید محدوده پهنای باند وجود ندارد ، اگر در منطقه ای با سرورهای کمتری قرار دارید ، شما هستید. دوباره برای پهنای باند رقابت می کنیم.

اگر در اروپا هستید ، حریم خصوصی کامل ممکن است گزینه خوبی باشد. اما اگر در جای دیگری زندگی کنید ، گزینه ها محدود هستند ، بنابراین باید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

خدمات مشتری

خدمات مشتری نقطه فروش خوبی برای Perfect Privacy نیست. اگر می خواهید ارتباط برقرار کنید ، هیچ چت زنده یا پشتیبانی تلفنی در دسترس نیست.

Perfect Privacy یک آدرس ایمیل پشتیبانی و یک فرم تماس با کاربران برای پرسیدن سؤال ارائه می دهد. همچنین یک انجمن پشتیبانی با مناطق آلمانی و انگلیسی وجود دارد. ما ایمیل سرویس مشتری را با چند سوال فنی و قیمت گذاری آزمایش کردیم:

 1. آیا حریم خصوصی ایده آل دارای یک killswitch است?
 2. آیا از تونل زنی اسپلیت پشتیبانی می کند?
 3. هزینه کل بسته 12 ماهه چقدر است?
 4. چند سرور برای اتصال به آن موجود است?

این شرکت طی 14 ساعت با شکست جواب داد و به هر سؤالی واضح پاسخ داد ، اما پاسخ به سؤالات فنی تر – مانند سؤال درباره تونل سازی اسپلیت – بی پرده و بی فایده بود.

PerfectPrivacy-Email-Response

همچنین یک صفحه سؤالات متداول با یک لیست مفصل از سؤالات فنی و قیمت گذاری برای کاربران وجود دارد ، که اطلاعاتی در مورد خط مشی عدم دسترسی به اطلاعات کامل در بالا درج شده است. یک راهنمای چگونه وجود دارد که نحوه نصب و پیکربندی VPN را توضیح می دهد.

هر بخش همراه با تصاویر و دستورالعمل های مرحله به مرحله است. راهنماهای سازگار و آموزنده هستند و دستورالعمل های گفته شده به راحتی قابل رعایت هستند.

حکم

Perfect Privacy یک VPN خوب اما استثنایی نیست برای کسانی که می خواهند چیزی راجع به حریم خصوصی متمرکز شوند. ویژگی های بسیاری وجود دارد که به محافظت از کاربران درمورد هویت آنها در اینترنت و محافظت از آنها در برابر بدافزار متمرکز است.

تست سرعت ما نشان داد که عادلانه است که آنرا یک سرویس سریع بنامیم ، اما ما از اروپا آزمایش کردیم ، جایی که اکثر سرورها در آن قرار دارند. کاربران آمریکای شمالی یا آسیا ممکن است تجربه متفاوتی داشته باشند. ویژگی های حفظ حریم خصوصی آن توسط یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم ، پایگاهی در سوئیس و صفحه قناری که به صورت ماهانه به روز می شود ، پشتیبانی می شوند..

با وجود این ، نقاط ضعف وجود دارد. قیمت گذاری ضعیف است و اگرچه ویژگی های آن خوب است ، اما حریم خصوصی ایده آل با برخی از رقبای برتر آن رقابت ندارد. مشتری ساده و آسان برای استفاده است اما مانند وب سایت احساس منسوخ شدن می کند. خدمات مشتری ارائه شده نیز درخشان نیست.

اگر به دنبال یک VPN قوی ، سریع و با محوریت حفظ حریم خصوصی هستید ، با این حال ، ایده آل حریم شخصی گزینه مناسبی است.

آیا برای به اشتراک گذاشتن ایده هایی در مورد Perfect Privacy دارید؟ آنها را در بخش نظرات زیر رها کنید و از خواندن آنها متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map