כיצד להשיג כתובת IP קנדית בשנת 2020: חיבור חזרה לבית, אה?

בעצם כתובת ה- IP שלך מכתיבה את מה שאתה יכול להציג באופן מקוון. אתה עשוי לראות את זה כקבוצה של מספרים, אבל זה אומר לאתרים ולשירותים מקוונים את המיקום שלך, מה שיכול לגרום לך לחסום את הגישה לתוכן שאתה רוצה. זו אחת הסיבות הרבות להשיג כתובת IP ממקום אחר. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד לקבל כתובת IP בקנדה.


אולי אתה מחוץ למדינה ורוצה לצפות בתוכנית המועדפת עליך ב- CraveTV או בערוץ חדשות מקומי. אם נפגעת מהודעת שגיאה, זה נובע מחסימה גיאוגרפית. בשל הסכמי רישוי, אתרים קנדיים רבים מסוגלים להזרים רק בקנדה.

הגרסה הקנדית של נטפליקס עשויה גם להתקשר אליך. Netflix מוגבלת להצגת מופעים מסוימים במדינות מסוימות, כך שתוכלו למצוא שהתיקון השבועי שלכם אינו זמין במקומכם. היצירה שלנו בנושא איסור נטפליקס מסבירה זאת ביתר פירוט. קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס כדי לראות כיצד אתה יכול לעבור את ההגבלות הללו.

יתכן שיש לך סיבה אחרת לרצות כתובת IP קנדית. אם אתה רוצה לבדוק את הכספים בחשבון הבנק הקנדי שלך, אתה יכול לגלות שאתה לא יכול לגשת אליו עם כתובת IP מחוץ למדינה. אם תרצה להמר, כדאי לך לגשת לבתי הקזינו המקוונים המנוהלים על ידי ממשלת קנדה.

בנוסף, קוויבק היא פרובינציה דוברת צרפתית ומחייבת כמה אתרים להחליף צרפתית על פי חוק. אם בעל אתר אינו מציית לו, הוא יכול לקבל אזהרה מהממשלה ועלול להיקנס בקנס. חלקם החליטו לחסום את תושבי קוויבק במקום לשלם עבור תרגום, לכן אולי תרצו להוציא את כתובת ה- IP שלכם משם, אך עדיין לגשת לתוכן קנדי ​​אחר.

כיצד להשיג כתובת IP קנדית

אתה יכול לקבל כתובת IP קנדית באמצעות מספר שיטות. הדרך הקלה ביותר היא להשתמש בפרוקסי – תוכלו למצוא הצעות במדריך ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו – אך זו לא הדרך הטובה ביותר. פרוקסי יכול להיות לא אמין.

בנוסף, הם אינם מספקים ביטחון, כך שאתה משאיר את עצמך פגיע לסכנות מקוונות רבות, כמו פשעי אינטרנט ואפשרות לחשוף את ה- IP האמיתי שלך. למאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור מופיע יותר בנושא.

השיטה הטובה ביותר היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. על ידי שימוש ב- VPN, לא רק תוכל להשיג כתובת IP קנדית, תוכל גם לאבטח את החיבור שלך ולהישאר בעילום שם. אתה יכול פשוט לבחור ספק מרשימת ה- VPN הטובות ביותר שלנו, אבל אתה רוצה לוודא שזו הבחירה הטובה ביותר עבור קנדה.

אם חלק מהסיבה שלך להשיג אחת היא גישה לגישה לנטפליקס הקנדית, תצטרך לוודא שהיא מסוגלת לעבור את מערכת איתור ה- VPN שלה. יש רק קומץ שיש להם את מה שצריך כדי לעשות זאת. קרא את חלק שגיאת ה- Proxy של נטפליקס שלנו למידע נוסף.

NordVPN

NordVPN הוא ספק נהדר שיש לו אבטחה מהשורה הראשונה ואינו שומר יומני, כך שאתה יודע שהוא מתייחס ברצינות לפרטיות. יש לו רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות, אם כי הם יכולים להגיע לאט לאורך מרחקים ארוכים. זה יכניס אותך לשירותי סטרימינג, כמו נטפליקס, והיא גם קיבלה את המיקום הגבוה ביותר ב- VPN הטוב ביותר שלנו למערכות טורינג..

קודם

הבא

יש לה יותר מ -5,000 שרתים ברחבי העולם וכ -364 מהם נמצאים בקנדה, כך שלא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד המתאים. אתה יכול להתקין אותו במערכות ההפעלה הפופולריות ביותר והלקוחות קלים לשימוש. יש גם מדיניות החזר של 30 יום, מה שאומר שאתה יכול לוודא שאתה אוהב אותה לפני שאתה מתחייב. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

גישה פרטית לאינטרנט

גישה לאינטרנט פרטי היא עוד בחירה הגונה עם אבטחה טובה. הוא מוגדר כברירת מחדל להצפנת 128 סיביות, אך אתה יכול בקלות להגדיל אותו ל -256 סיביות מאובטחת יותר. המהירויות שלה טובות, אך העלאת האבטחה תאט אותן, ויש לה רוחב פס בלתי מוגבל. זה לא שומר יומן של הפעילויות שלך.

קודם

הבא

ישנם אלפי שרתים ברחבי העולם והיא כוללת 214 בשלושה מיקומים קנדיים. אתה יכול להשתמש ב- PIA בכל מערכות ההפעלה העיקריות, כולל לינוקס (זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור לינוקס), והלקוחות קלים לשימוש. יש לו ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, כך שתוכל לוודא שזה מתאים לך.

עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב לגבי PIA הוא שמקורו בארה”ב, לכן ייתכן שתרצה לדלג עליו אם הפעילויות שלך רגישות. היצירה שלנו בנושא מעקב ממשלתי מספקת פרטים נוספים בעניין. עיין בסקירת PIA שלנו למידע נוסף על החברה.

CyberGhost

ספק הגון נוסף הוא CyberGhost שיש לו אבטחה טובה ומדיניות ללא יומני קפדנית. המהירויות שלה בסדר ואין מגבלות רוחב פס. זה יכניס אותך גם לשירותי סטרימינג, כמו נטפליקס. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לה אלפי שרתים ברחבי העולם ו -160 מהם נמצאים בקנדה, מה שנותן לך אפשרויות רבות לשנות את כתובת ה- IP שלך. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, וזה אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור מספר מכשירים מכיוון שאתה יכול להתחבר לשבע בכל פעם. נצל את הניסיון של שבעת הימים ואת ההבטחה להחזר הכסף כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

הסכנות בשימוש בכתובת IP קנדית

אין סכנה ממשית בשימוש בכתובת IP קנדית. אתה רק צריך לוודא שאתה מוגן כשאתה עושה זאת. עם זאת, יש דברים שכדאי לדעת.

בקנדה יש ​​חוקי פרטיות על נתונים פולשניים והיא הרחיבה את יכולות המעקב שלה. ניתן לאסוף מידע ולחלוק בין סוכנויות ממשלתיות הודות לחוק נגד טרור, למרות שלמרות שמו של החוק, זה לא בהכרח צריך להיות קשור לטרור..

עוד דווח כי מפעל אבטחת התקשורת שיתף נתונים ומטא נתונים תקשורתיים שנשמרו על ידי שירות הביון הביטחוני הקנדי, אף על פי שהוא לא קיבל אישור לכך. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקנדה כדי לראות טוב יותר את המדינה.

כדאי גם לבדוק היכן מבוסס הספק אם הפעילויות שלך בעלות אופי רגיש יותר מכיוון שיש תחומי שיפוט מסוימים חוקים קשים יותר מאחרים. קרא את היצירה שלנו בנושא חוקי פרטיות למידע נוסף בנושא.

בנוסף, פשעי רשת הם בעיה במדינות רבות ואתה בסיכון גדול יותר אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי. זה גדל גם בקנדה, כאשר הונאת צרכנים היא דוגמא נפוצה. קנדים רבים הונחו על ידי הונאות, לכן עליך לוודא שאתה בטוח ככל האפשר בעת שינוי כתובת ה- IP שלך.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעכשיו אתה יודע מה הדרך הטובה ביותר להשיג כתובת IP קנדית ולהסוות את מיקומך האמיתי. בין אם תרצו להזרים את הסרטים האחרונים או לשירותים מקוונים אחרים, שימוש ב- VPN הוא הפיתרון המאובטח ביותר.

VPNs קל לשימוש ואתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שאתה מוגן. NordVPN הוא הטוב ביותר לשימוש בקנדה, ובאחריות ההחזר הכספית שלה למשך 30 יום, תוכל לנסות זאת גם לנסות.

אם יש לך טיפים לקבלת כתובת IP קנדית, הודע לנו בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map