WiTopia personalVPN ביקורת – עודכן 2020

סקירה אישית של

נראה כי WiTopia personalVPN הועלה לרעיון שתכונות רק מבלבלות. התוצאה היא VPN ללא-שטויות ופונקציונאלי מאוד שיכול להשתמש בהגברת מהירות כמו גם בכמה אפשרויות לכיוון האבטחה וקלות השימוש. קרא את סקירת ה- WiTopia המלאה שלך לפרטים.


ביקורות VPN הטובות ביותר

WiTopia personalVPN קיים מאז 2005, אז זה לא ילד חדש ברחוב. זה אולי מרגיש כמו נפילה של אמצע שנות האלפיים, אבל זה פונקציונלי. הוא טוען שהוא “מאובטח ופרטי” ובעל מדיניות פרטיות פשוטה ונטולת ז’רגון שלא מבטיחה שום כריתת עצים.

סקירת ה- PersonalVPN האישית הזו תעבור דרך היתרונות והחסרונות שלה. אנו נבחן את התכונות המוצעות ונבדוק את המהירות והביטחון שלה. אנו נסקור גם את התמחור שלה, את מיקומי השרת, את שירות הלקוחות, את ביצועי הזרימה, את הפרטיות ואת קלות השימוש לפני שנתן לך את פסק הדין שלנו.

“פונקציונלי” היא המילה הטובה ביותר לתאר personalVPN. עם מדיניות ההחזר הכספית שלה שאי אפשר להתפשט עליה, אולי שווה לבצע את הבדיקה, אך חסרות לה תכונות שתמצא אצל חלק מהמתחרות שלה באותו מחיר או פחות. גם מכשירים ניידים מרגישים כמו מחשבה שלאחר מכן, אלא אם כן אתה משתמש בכוח, אז אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר לנייד, זה לא זה.

witopia-splash-1

witopia-splash-2

witopia-splash-3

witopia-splash-4

קודם

הבא

אלטרנטיבות ל- WiTopia personalVPN

חוזק & חולשות

תכונות

personalVPN אינו מלא בתכונות, אך אנו נעבור את מה שיש בו. יש לו לקוח שולחן עבודה עבור macOS, Windows ו- Linux. זה מכוער, אבל זה עובד וזה פשוט.

personalvpn-advconnect

הלקוח מקל על המשתמשים להתאים אישית את החיבור שלהם, באמצעות הגדרות לבחור את הפרוטוקול או השרת המועדף עליהם. יש יומן טכני שיכול לעזור לך להתחקות אחר בעיות חיבור שאתה עלול להיתקל בהן. אתה מקבל גם מפת עולם עם סיכות שמציגה את התפשטות השרתים האישיים של ה- VPN ברחבי העולם.

זה מרגש ושימושי כמו שלקוח שולחן העבודה מקבל.

באשר לנייד, אין לך מזל כי אין יישומים אישיים להתקנים ניידים מסוג VPN. אם אתה מחפש להתחבר בטלפון החכם או הטאבלט שלך, תצטרך להבין כיצד להשתמש בקבצי התצורה או בהוראות המוצעות..

תכונות ליבה שאולי תצפו מ- VPN ממוקד פרטיות, כמו מכשיר הורג, אינן זמינות. אם אתה מנתק או מאבד חיבור, תחזור לחיבור האינטרנט הקיים שלך, אז קח את הטענה של WiTopia כי personalVPN הוא שירות “פרטי באמת” עם קורט מלח.

לפחות אתה יכול לצפות שמנהור מפוצל יהיה פיצ’ר כשאתה מבחין שללקוח יש הגדרה “לשלוח את כל התעבורה”, אך תתאכזב אם תעשה זאת. נראה שזה לא עושה שום דבר. אנו ניגע בזה בהמשך הסקירה הזו.

האתר טוען כי הוא מציע “מצבי התגנבות עם טכנולוגיית Tor” על החבילות היקרות יותר שלו. כפי שאנו מסבירים במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, אפשר לשבור את ההצפנה סביב טור. אם אתה מחפש VPN שמציע פרטיות ואבטחה נוספים, כנראה שזו לא תכונה שכדאי לשלם עליה.

אינך יכול להשתמש בחיבורי OpenVPN אם אתה נרשם לחבילה הבסיסית. כפי שציינו בפירוט פרוטוקול VPN שלנו, OpenVPN הוא הפרוטוקול הטוב ביותר עבור מרבית המשתמשים, מציע גם מהירות וגם אבטחה, כך שעצירת אלה שנמצאים בחבילה הבסיסית בו נראית כמו החלטה לא טובה..

אתה גם לא יכול לנצל את מצב התגנבות ה- Tor שלו עם מנוי בסיסי, אבל זה לא טעם של מכירה, בכל מקרה.

רק Premier, החבילה היקרה ביותר של PersonalVPN, מציעה כל דבר נוסף מבחינת התכונות. תוכל להשתמש בשירות שלך דרך נתב, לחבר שמונה מכשירים בו זמנית ולקבל שירות הצפנת SecureMyEmail של WiTopia בחינם.

סקירה כללית של תכונות WiTopia personalVPN

לוגו WiPopia PersonalVPN אישיwww.personalvpn.com

החל מ- 417 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
8

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
65 שרתים ב 42 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS, בלקברי

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES, Blowfish-128

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

personalVPN אולי ינסה מאוד למכור לך חבילות לשלוש שנים, אך רק לרמה הנמוכה ביותר, Basic, יש משהו שקרוב לערך טוב. אם אתה מחפש להתחייב לשירות VPN למשך שנתיים או שלוש, עדיף לך לבחון את סקירת NordVPN שלנו.

אין ניסיון בחינם עם personalVPN, כך שהדרך הזולה ביותר לנסות את השירות היא להירשם לחבילה הבסיסית שלו תמורת 5.99 דולר לחודש. אם אתה רוצה את הכסף שלך בחזרה לאחר מכן, אתה יכול לנצל את מדיניות ההחזר המובטחת שלך למשך 30 יום.

אם אתה רוצה לנסות את התכונות המתקדמות יותר, תצטרך לשלם עבור מנוי ארוך יותר. חבילת השכבה השנייה, Pro, עולה 39.99 דולר לחצי שנה ועולה לסכום של 159.99 דולר לתקופה של שלוש שנים..

תמורת הכסף אתה מקבל גישה לשרתי OpenVPN ולמצב התגנבות של Tor. מספר החיבורים בו זמנית נותר זהה. רק פרמייר, שעולה 209.99 דולר לשלוש שנים, מציע כל דבר נוסף, עם קישוריות נתב ושמונה חיבורים בו זמנית.

אתה יכול לשלם באמצעות PayPal וכרטיסי האשראי הגדולים ביותר, וזה אופייני. זה לא מקבל קריפטקובר, אז לא תוכל להשתמש בביטקוין כדי לשלם עבור חבילת ה- VPN שלך כמו שאתה יכול עם ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

במחיר של 5.99 דולר לחודש עבור חבילת הבסיס, PersonalVPN נראה במחיר סביר ממבט ראשון. בואו ננגיד את זה עם גישה לאינטרנט פרטי, עוד אחד מהספקים המוערכים ביותר שלנו, כדי לבדוק אם זה נכון. עם זאת, ראשית, נסתכל על סקירת ה- PIA.

תמורת דולר בלבד יותר בחודש, ל- PIA יש מכשול הורג, מה שהופך אותה לאופציה טובה יותר לפרטיות, שרתים מהירים ויותר מ -3,000 מהם לעומת כ- 60 עם PersonalVPN. אתה מקבל גם חוסם תוכנות זדוניות ו- OpenVPN כתכונה רגילה ולא פרמיה.

personalVPN פשוט אינו ערך נהדר כשאתה מסתכל על מה שהוא מציע במחיר, במיוחד כשאתה משווה אותו לשירותים אחרים. אפילו עם החזר של 30 יום בהצעה, personalVPN משתדל מאוד לקשור אותך עם תנאים ארוכים יותר על חבילות גבוהות יותר בכדי לקבל תכונות שיהיו סטנדרטיות במקומות אחרים, כגון חיבורי OpenVPN.

עם התכונות המוגבלות ולקוח VPN בסיסי, החבילות של שישה חודשים לשלוש שנים פשוט אינן ערך טוב לכסף לעומת ה- VPN ברשימת ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו..

קלות שימוש

ההרשמה ל- personalVPN היא פשוטה. בדף המוצרים תוכל לבחור מבין שלוש החבילות ותוכניות התמחור השונות המוצעות.

אתה עלול להיות מודאג כשתראה את דף הקופה. עבור כל ההתמקדות בפרטיות, האתר עדיין מבקש את פרטי החיוב שלך. לא ברור כי אספקתם היא אופציונלית, אך הצלחנו לשלם מבלי לעשות זאת.

עבור שירות VPN בעל אופק פרטיות, זהו מצב גרוע לבקש את הפרטים האלה, במיוחד מכיוון שהטופס מעודד אותך להזין את הפרטים שלך מבלי להבהיר שהם לא אופציונליים. בהמשך נפרט את החששות בנוגע לטיפול ב- WiTopia בנתונים בסעיף “הפרטיות” שלנו.

אישור checkppn

לאחר שנרשמת ושילמת, תקבל קישור לאישור חשבונך וכדי להתחבר. הקישור שסופק ישלח אותך לאזור החשבון שלך, שמפרט את השירות אליו נרשמת ומספק קישורים להורדת ה- VPN לקוח, שדרג או שנה את הסיסמה שלך.

זה פשוט וברור, אך עליך לזכור להפעיל את השירות בקטע “פעולות” לפני שתוכל להשתמש בו. לאחר ההפעלה, לחץ על “הורדות / הגדרות” כדי שתוכל לקבל אפשרויות להורדת הלקוח עבור מערכת ההפעלה שלך.

הורדה אישית

כפי שצייננו, אין הרבה מכשירים ניידים. תקבל קובץ תצורה של OpenVPN או הוראות התקנה לפרוטוקולי VPN האחרים. אם הלכת על החבילה הבסיסית, לא תוכל להשתמש בקובץ OpenVPN.

למרבה המזל, תהליך ההתקנה עבור לקוח שולחן העבודה הוא הרבה יותר פשוט. ב- Windows נותנים לך קובץ התקנה להפעלה וזה לא יעמיס עליך באפשרויות.

ההתקנה מהירה, אך היו לנו בעיות בשימוש בקישור ההורדה שלהם. המשכנו לקבל שגיאה 404, שלקח מספר ניסיונות לפתור על ידי לחיצה חזרה וניסיון על קישור ההתקנה של Windows עד שההורדה עבדה.

personalvpn-main

באמצעות personalVPN

הדבר הראשון שתבחין אחרי התקנת הלקוח הוא עד כמה הוא נראה מיושן. לרוב זה פשוט לשימוש. לחיצה על “התחברות מהירה” תחבר אותך אוטומטית לשרת ה- VPN הקרוב ביותר למיקומך.

הלקוח מספק גם מפת עולם, כך שתוכלו לראות אילו שרתים ממוקמים היכן. עם זאת לא תוכלו ללחוץ עליהם כדי להתחבר, ולא תגיעו להתקרב יותר מדי.

הגדרות personalvpn

החלק ההעדפות מאפשר לך לבחור את פרוטוקול האבטחה המועדף עליך VPN, שרת השער המועדף עליך ולשנות הגדרות אחרות. לכל אפשרות יש תיאור שימושי של מטרתה לצידה. זה מועיל, במיוחד עבור חלק מההגדרות המתקדמות.

קטע זה נמצא גם במקום בו תוכלו למצוא את האפשרות “שלח את כל התנועה”, שהיא תכונת המנהור המפוצלת שאינה עושה דבר. פנינו לשירות הלקוחות של WiTopia כדי לשאול על כך, כפי שתוכל לראות בסעיף “תמיכת לקוחות” למטה..

תנועה אישית

הלקוח אינו מהבהב, אך אינו מקשה למצוא את מה שאתה צריך למצוא מכיוון שאפשר לגשת לכל דבר מהחלון הראשי.

האכזבה האמיתית היא הממשק. זה לא מושך ויכול להטעות משתמשים, במיוחד עם הגדרות עבור תכונות שאינן קיימות. תכונות אחרות, כמו מפת העולם, נראות כמו תוספות חסרות טעם שיכולות לתסכל גם משתמשים.

מהירות

WiTopia טוענת ש”יתרון המהירות “שלה הופך את PersonalVPN לאחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר בעסק. רצינו להעלות את הטענה למבחן, ולכן ערכנו בדיקות מהירות בכמה משרתיה ברחבי העולם מבסיסנו בבריטניה. התוצאות מפורטות להלן.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (בריטניה)1128.654.28
אמסטרדם2327.593.97
טורונטו17626.762.71
סן פרנסיסקו2775.163.02
העיר ניו יורק15226.613.38
לוס אנג’לס30318.802.76
מוסקבה10827.193.53
טוקיו46515.021.50
קהיר1241.361.86
ירושלים12524.354.06

התוצאות טובות, רעות או מכוערות, תלוי איפה אתה מסתכל. הבעיה עם personalVPN היא חוסר העקביות במהירויות ובביצועים משרת לשרת.

בואו נסתכל על אמסטרדם וטורונטו, שהיו מהירויות כמעט זהות לקשר הבלתי מוגן למרות המרחק שלהם אחד מהשני. טורונטו נמצאת במרחק של כ -3,400 מיילים מבריטניה, כך שביצועי השרת בפרט מרשימים.

למרבה הצער, זה המקום בו חוסר העקביות מביא את ראשו המכוער. לוס אנג’לס וסן פרנסיסקו נמצאים בקליפורניה, הם נמצאים במרחק של 5,000 מיילים מבריטניה, והם רק במרחק של 310 מיילים זה מזה, ובכל זאת מהירויות ההורדה ביניהן נעו בין 5-18 מגה ביט לשנייה..

כך ניתן לראות גם עם מצרים וישראל השכנות שנמצאות במרחק של 250 מיילים בלבד זו מזו. המהירויות ביניהן נעו בין 1-24 Mbps. במהירות של 1 מגהביט לשנייה, טעינת דפי אינטרנט תהיה מאבק, קל וחומר בהזרמת סרט.

WiTopia אינו ממליץ על שרתים. אלה שבחרנו לבדוק נבחרו באקראי. עם זאת, נראה כי איכות החיבור שלך תשתנה בהפרש די גדול, תלוי בשרת שתבחר.

זמני העיכוב ברוב השרתים שבדקנו היו גם גרועים למדי, מלבד זה הקרוב ביותר. אם אתה רוצה את ה- VPN הטוב ביותר למשחקים, זה לא זה.

אם יש לך מזל עם בחירת השרת שלך, אתה יכול להגיע ליום טוב. קבלת מהירויות שתואמות כמעט את המהירות הבלתי מוגנת בשרתים המרוחקים יותר מ -3,000 מיילים משם היא מרשימה. אם אתה בוחר באופן גרוע, אתה תאלץ לעשות קניות עד שתמצא שרת שעובד כמו ש”יתרון המהירות “שלו מציע.

אבטחה

PersonalVPN מציע את פרוטוקולי ה- VPN הסטנדרטיים, אך מגביל קשרים המשתמשים ב- OpenVPN ללקוחות בתוכניות הפרמייר וה- Pro שלה. OpenVPN הוא הפרוטוקול שאנחנו ממליצים לרוב המשתמשים, כך שההגבלה מאכזבת.

למשתמשים בסיסיים, WiTopia ממליץ להשתמש במקום זאת ב- L2TP / IPSec. IPSec מאבטח את הנתונים שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות, אך החוקרים מצאו פגיעויות בפרוטוקול. קחו בחשבון ש- IPSec מקורו בסוכנות לביטחון לאומי בארה”ב, שיש לה מוניטין רב בכל מה שקשור למעקב ממשלתי.

אם אתה מעדיף פרנויה על ידי סיכון, יתכן וזה לא הפרוטוקול הטוב ביותר לשימוש. personalVPN אכן מציע פרוטוקולים, כמו PPTP ו- IKEv2, אך כפי שאנחנו מסבירים בתכנית ה- PPTP לעומת OpenVPN שלנו, PPTP אינו בטוח ואין להשתמש בו. IKEv2 מבוסס על IPSec, ולמרות שהוא מהיר ומאובטח, יש לו פגיעויות דומות.

כדי לראות את הביצועים הטובים ביותר של אבטחת ה- PersonalVPN בעולם האמיתי, ערכנו בדיקות לבדוק אם קיימות דליפות DNS ו- IP, כמו גם בדיקת WebRTC. ה- VPN העביר אותם ללא בעיות.

עם זאת, לא הכל חדשות טובות בכל הנוגע לביטחון. אין מכשול הורג, כך שתחזור לחיבור הבלתי מוגן שלך ותדלוף את המיקום שלך אם תאבד חיבור ל- VPN.

זהו פספוס גדול עבור שירות VPN שמתמקד באבטחה ופרטיות.

פרטיות

WiTopia טוען כי personalVPN הוא פרטי ומאובטח. כמו רוב ספקי ה- VPN הגדולים, הוא מבטיח לא לפקח או לשמור מידע שעשוי לזהות משתמש או מה שהוא עשוי לעשות.

personalvpn- פרטיות

נראה כי מבט על מדיניות הפרטיות שלה מאשר זאת. זה לא, או שהוא אומר שהוא לא, רושם נתונים על המשתמשים שלו, ובמילים שלו, זה “לפי העיצוב.”

זה לא תמיד היה המקרה. מבט מהיר במכונת ה- Wayback מראה שב- 2015 לפחות, WiTopia רשם את הזמן, את המיקום ואת משך זמן חיבורי המשתמש. היא גם הייתה מוכנה לשחרר מידע זה תחת עומס משפטי.

מדיניות הפרטיות לא תמיד מציירת תמונה מדויקת של כוונותיה של חברה, כפי שמראה בדיקת ה- IPVanish שלנו. לרוע המזל, בלחץ סוכנויות ממשלתיות, אפילו שירותי ה- VPN הגדולים ביותר יתפוררו ויציעו מידע שהם טוענים שהם לא שומרים עליהם.

WiTopia מבוסס בארה”ב שהוא חבר בהסכם המודיעין 14 Eyes, המאפשר לחלוק נתונים אישיים רגישים בין חבריו. ככלל האצבע, שירותי VPN מחוץ ל -14 העיניים הולכים ומוגנים טוב יותר מפני התערבות של ממשלות עם זיכרונות מזו מאשר אלה שנמצאים בה..

מבחינת פרטיות, WiTopia עלול – ואנחנו להדגיש “יכול” – לסכן אותך יותר.

אנו יכולים לבדוק רק את אמירת מדיניות הפרטיות של WiTopia כיום. לא הצלחנו למצוא רשומות שמראות שהיא שיתפה פעולה עם רשויות, אך כפי שמראה המדיניות הקודמת שלה, היא הייתה מוכנה לעשות זאת בעבר.

אם אתה מחפש להסתיר את זהותך. תצטרך להסתכל ברשימה שלנו עם ה- VPN הטובים ביותר לסיבוב אם ברצונך להוריד מבלי שהתגלה.

ביצועי סטרימינג

השימוש ב- PersonalVPN כדי להזרים תוכן מ- Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix או Hulu הוא תיק מעורב. בדיקה של כל אחד משירותי הסטרימינג מצאה שחלקם עבדו טוב עם זה ואחרים לא עבדו כלל, ולכן זה לא הולך להגיע לרשת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לסטרימינג..

זה מאכזב עוד יותר כשאתה רואה ש- PersonalVPN מציע ארבעה שרתי ארה”ב המיועדים במיוחד לזרם ב- Netflix ו- Hulu. ברור שזה מחפש למקד למשתמשים זורמים עם אלה.

עם זאת לא כל החדשות הרעות. כל ארבעת שרתי הזרימה מבוססי ארה”ב עבדו מצוין עם Netflix, למרות שרק שניים מהם מסומנים עליה. לא היו בעיות חוצץ או האטות – החוויה הייתה חלקה.

עם זאת, לא נשקול personalVPN לרשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור ה- BBC iPlayer. WiTopia לא מציע שרת ידידותי לזרם בבריטניה ואף אחד מהשניים שמבוססים שם לא איפשר ל- BBC iPlayer לזרום, כך שתצטרך להשיג את הרופא שלך ש”תקן “במקום אחר.

מיקומי שרת

personalvpn-map

WiTopia אינו מראה כמה שרתים יש לו או את מספר המדינות בהן הוא נמצא, אך הוא מספק רשימה. ספרנו 65 מיקומים ב -42 מדינות, כך שהוא אינו מציע בשום מקום ליד השרת זמינות של ספקים גדולים אחרים, כפי שעולה מההשוואה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN.

זה עושה דרך ארוכה להסבר מדוע שירותו יכול להיות כל כך לא עקבי. ישנם שרתים, כמו שרת סן פרנסיסקו שבדקנו, עשויים לעבור הרבה יותר תנועה מאשר, למשל, השרת הישראלי..

מרבית השרתים פזורים ברחבי אירופה וצפון אמריקה. בדרום אמריקה יש רק שרת אחד ולאפריקה רק שלושה. אסיה לא משתפרת בהרבה, כששבעה שרתים בלבד משתרעים מסין בצפון למלזיה בדרום.

שירות לקוחות

WiTopia מתיימרת להציע תמיכה מסביב לשעון ל- PersonalVPN, שבעה ימים בשבוע, 365 יום בשנה. יש לו מדריך תמיכה, כתובות דוא”ל ופונקציית צ’אט חי.

בסיס הידע מפורט וקל לניווט, עם מדריכים שיעזרו לך להתקין את ה- VPN ברוב מערכות ההפעלה. הוא מציע תמיכה גם במכשירי נישה, כמו קופסא Boxee, שהופעלה מזמן.

הוראות personalppn

המדריכים אינם עקביים. חלקם, כמו מדריך ההתקנה של Windows, כוללים צילומי מסך עם הוראות שלב אחר שלב, אך אחרים, כמו מדריכי ההתקנה הניידים, מספקים רק הוראות בכתב..

אם אתה זקוק לתמיכה, לא תצטרך לבזבז את זמנך בשליחת דוא”ל, אך אם כן, WiTopia יגיב תוך מספר שעות. בתחתית כל עמוד מופיעה אפשרות לתמיכה בצ’אט חי עם יועץ.

personalvpn-livechat

לא היינו צריכים לחכות זמן רב לתגובה לשאלות טכניות אם PersonalVPN מסוגל לפצל מנהרות או להחזיק מוות. תגובת “דחיפה, קריצה” מסוג זה אינה חשה אמינה מדי, אך אם WiTopia אכן יציע את התכונות בעתיד, אנו נעדכן את הביקורת שלנו כך שתשקף את.

תמיכת הלקוחות של personalVPN היא תיק מעורב. כמו כל השירות שלו, הוא פונקציונלי, אך הוא לא מרגיש כמו מאמץ מלוטש. עם זאת, התגובות מהירות ועליך לקבל את התשובות לשאלותיך במהירות אם תחליט להשתמש בפונקציית הצ’אט החיה שלה.

פסק הדין

personalVPN יהיה מתמודד עבור אחד מ- VPN הטובים יותר אם נתמקד במהירות בלבד ונבחר דובדבן לאילו שרתים אנו מתחברים. הבעיה היא שהחוויה שתקבלו תשתנה בצורה פרועה בהתאם לשרת שתבחרו.

זה לא מספיק טוב עבור שירות שמצפה שתשלם חצי שנה עד שלוש שנים לפני שתיים מתוך שלוש החבילות שלו.

פשוט אין מספיק בשר על העצמות כשמדובר בשירות VPN זה. תכונות שתצפו כסטנדרט, כמו תמיכה ב- OpenVPN, נמכרות כתכונות פרימיום בתכניות היקרות יותר שלה. אין תקופת ניסיון בחינם ורק לחבילה הבסיסית ביותר שלה יש תוכנית חודשית.

אנו גם לא נותרים משוכנעים מכמה מהטענות שלה. לדוגמה, היא טוענת שהיא ממוקדת אבטחה וממוקדת פרטיות, אך היא מבוססת בארה”ב, בה ניתן לבטל את פרטיות הנתונים באמצעות זימון מהיר. לא הוצעה שום מכשול הרוצח ולחברה קיימה מדיניות פרטיות בעבר שהציעה נכונות למסור נתונים.

זה לא אומר ש- VPN אישי זה רע, כי זה לא. זה יכול להיות מהיר וברק והלקוח קל לשימוש, אך עם מספר שרתים מצומצם וחוסר בתכונות, עדיף שתסתכל ברשימת סקירת ה- VPN שלנו לחלופות..

האם השתמשת ב- PersonalVPN בעבר? אם יש לך מחשבות או דעות להוסיף לסקירה זו, אנא השאר אותן בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map