סקירת Windscribe – VPN חינם בחינם – עודכן בשנת 2020

סקירת Windscribe

Windscribe הוא שירות VPN מעניין שמטרתו לנתק את הספקים הטובים ביותר שם וכמעט מצליחים. למרות שזה מגיע עם כמה סוגיות, באופן כללי מדובר ב- VPN מצוין ובהחלט יש לו את התוכנית החינמית הטובה ביותר שקיימת שם. עיין בסקירת ה- Windscribe שלנו לקבלת כל הפרטים העוסקים במעלה זה.


windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

קל לכתוב את Windscribe כמו סתם ספק VPN בחינם, אם כי למרבה המזל זה לא המקרה. למרות שהתוכנית החינמית שלה מרשימה – ראויה למדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו, למעשה – Windscribe בולטת מסיבות אחרות, והבולטת ביותר הגישה הייחודית שלה לתמחור ורשימה ארוכה של תכונות. 

בסקירת Windscribe זו, אנו נבחן את התכונות הללו, לדבר על תמחור, קלות שימוש, אבטחה, מהירות, ביצועי סטרימינג, פרטיות ושירות לקוחות לאורך הדרך. בסיום, אנו ניתן לך את פסק הדין ונקבע אם ה- VPN של Windscribe שווה את זה או לא. 

אם אתה מחפש VPN בחינם, Windscribe היא בקלות האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, כשאתה מתחיל לשלם – לפחות על התוכנית המלאה – זה משתנה. מהירויות הסאב-פבר של Windscribe נראות חסרות ערך בהשוואה לכלבים המובילים, כמו ExpressVPN ו- NordVPN, גם אם אתה חוסך כמה דולרים. קרא את הקטע שלנו ב- Windscribe לעומת NordVPN כדי לראות כיצד הוא משתווה לרוחב הלוח.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- Windscribe

תכונות

Windscribe עמוס לחלוטין בתכונות, ולא באותו אופן כמו, למשל, CyberGhost (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). לרוב מטופלים החומרים העיקריים, אך במקום לבנות את רשימת התכונות עם הצעות סטנדרטיות, כגון מנהור מפוצל והורגת אפליקציות, ל- Windscribe ישנן יחידות ייחודיות.. 

זה יכול להיות טוב או רע תלוי במה שחשוב לך, אליו נגיע בעוד דקה. באשר לתכונות הכלולות, Windscribe אורז אותן פנימה. 

השכיח ביותר הוא Secure.link, אליו תוכלו לגשת דרך לוח המחוונים של החשבון או סיומת הדפדפן. Secure.link סורק כתובת URL שהוזנה עבור עוקבים לפני שאתה פונה אליה, ומעניק לאתר ציון פרטיות כולל. 

windscribe-review-securelink

יד ביד עם Secure.link הוא R.O.B.E.R.T. כלי זה הוא חוסם ברמת DNS ו- IP המאפשר לסנן סוגים מסוימים של תוכן על סמך הרשימות שהוקמו של Windscribe. הוא חוסם כברירת מחדל תוכנות זדוניות, אך ניתן להגדיר אותו גם כך שיחסום אתרי מדיה חברתית, פורנו, הימורים ואפילו אתרים שמפרסמים חדשות מזויפות..

מנוי-סקירה-רוברט

הרשימות הזמינות מכסות את מרבית הבסיסים, אך ניתן גם ליצור כללים מותאמים אישית. אתה בוחר לחסום, לרשימת ההיתרים או לזייף כתובות IP או תחומים. יתרה מזאת, R.O.B.E.R.T. הוא פשוט לשימוש בלוח המחוונים של החשבון. 

אחראי גם על תכונות חיוניות, VPN של Windscribe כולל הגדרות DNS, הגדרות פרוקסי ומתג להרוג, אותו הוא מכנה בצורה מבלבלת “חומת אש”. Windscribe אומר בשאלות הנפוצות שלו כי “מתג להרוג” הוא המונח השגוי, אך זו המינוח שכל VPN אחר משתמש בו. לקרוא לזה משהו שונה פשוט הופך את זה לבלבל. 

יחד עם הגדרות אלה, אתה יכול לבחור את הפרוטוקול והיציאה שלך, עליהם נדבר יותר בקטע “אבטחה” למטה. 

Windscribe מציעה כמה תכונות שאף VPN אחר אינו עושה, אך עדיין קיימות מספר השמטות. הבולט ביותר, Windscribe אינו כולל מנהרות מפוצלות, מה שיאפשר לך לשלוח תנועה מסוימת דרך מנהרת VPN תוך שמירה על תנועה אחרת בחיבור הראשי שלך (קרא את סקירת ה- IPVanish שלנו לשירות המשתמש במנהור מפוצל). 

באופן דומה, kill apps אינו נכלל, מה שמאפשר לך להשתמש במתג ה- kill באפליקציות מסוימות אך לא באחרות. תכונות אלה אינן חיוניות – VPNs רבים עוברים עליהם – אך בהתחשב בעובדה ש- Windscribe כולל, הם היו הגיוניים כאן. עם זאת, אם התכונות האלה לא חשובות עבורך, ההצעות הנוכחיות של Windscribe עדיין מצוינות.

סקירה כללית על תכונות Windscribe

לוגו של רישום רוחwindscribe.com

החל מ- 417 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
ללא הגבלה

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר

כמות שרת ברחבי העולם
59 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox, Opera

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, Stunnel, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים
Subreddit

בסיס ידע

תמחור

Windscribe נמצאת בליגה משל עצמה כשמדובר בתמחור. זה לא רק לא יקר, הוא גם גמיש, ומאפשר לך לבנות תוכנית במיוחד לצרכים שלך. יש גם תוכנית חינמית נדיבה, וזו הסיבה ש- Windscribe לקח את הכתר במדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו, והכה את TunnelBear הפופולרי מתמיד (קרא את סקירת TunnelBear שלנו וההשוואה שלנו ל- Windscribe vs. TunnelBear)..

לפני שנגיע לזה, בואו נדבר על התוכנית הסטנדרטית. Windscribe מציעה את שירותה מדי חודש או שנתי, כאשר התוכנית השנתית מקבלת הנחה של 55 אחוזים. למרות ש- Windscribe לא מציעה תוכניות רב-שנתיות כמו NordVPN או CyberGhost (קרא את סקירת NordVPN שלנו), זה לא צריך. השיעור השנתי נמוך מספיק כמו שהוא. 

התעריף החודשי אינו מרשים בהשוואה לשירות כמו Mullvad, אך כפי שאתה יכול לראות בסקירת Mullvad שלנו, זה בערך ה- VPN החודשי הזול ביותר בסביבה. בהשוואה לשירותים ירוקים יותר כמו Astrill, המחיר החודשי של Windscribe הוא מצוין (קרא את סקירת Astrill שלנו).

רישום רוח בחינם

ראינו תמחור דומה עם TorGuard, כפי שאתה יכול לראות בסקירת TorGuard שלנו. מה שמבדיל את Windscribe הוא לא התוכניות הסטנדרטיות שלה, אלא התוכנית החינמית שלה. האפשרות “בנה תוכנית” של Windscribe מתחילה בחינם, ומציעה לך רשימה קטנה של שרתים והעברת נתונים של 10 ג’יגה-בתים בכל חודש. אתה יכול לקבל תוספת של 5 ג’יגה-בתים לחודש על ידי ציוץ על Windscribe. 

אם ברצונך להרחיב את התוכנית שלך, תוכל להוסיף מיקומים נוספים במחיר של $ 1 לחתיכה. לכל מיקום מגיע 10GB של נתונים נוספים, וכל מיקום זמין. 

לדוגמה, אם ברצונך שרת Windflix U.S. – שרתי Windflix הם שרתי מומחיות הבנויים להזרמה; עוד על כך בקטע “ביצועי סטרימינג – זה יפיק לך $ 1 לחודש, ויהיה לך 20GB של נתונים לשימוש. יש מינימום של $ 2 בקניית מיקומים, אך גם אז התוכנית הזו היא רבה. 

בנוסף לרכישת מיקומים חדשים, תוכלו גם לקנות נתונים ללא הגבלה ו- R.O.B.E.R.T. תמורת 1 דולר לחודש. בניית תוכנית הגיונית עבור רוב האנשים, במיוחד אם אתה רק מעוניין להזרים תוכן מאזור מסוים. 

עם האפשרות לרכוש נתונים ללא הגבלה, סביר להניח שתשקיע רק כמה דולרים בחודש על מנוי, שלא תואם כל שירות VPN שבדקנו.. 

מחוץ לתוכניות האישיות, ישנם שירותים אחרים שמציעה Windscribe. ScribeForce הוא VPN ממוקד בצוות שמריץ 3 דולר לאדם לחודש – הנחה של 40 אחוז הנחה לסטודנטים זמינה בתוכניות שנתיות – וישנן IP-נתונים סטטיים בין 3 ל -8 דולר לחודש. כמו התוכניות הרגילות, אתה יכול להשתמש בכרטיסי ביטקוין, PayPal וכרטיסי אשראי לרכישת שירותים אלה. 

אין התחייבות להחזר כספי, שלא אמור להפתיע, מכיוון שיש תוכנית חינמית. בכל מקרה, אנו מעדיפים תוכנית או ניסיון בחינם על פני ערבות להחזר כספי, מכיוון שאינך צריך לחפש החזר.

קלות שימוש

להתחיל עם Windscribe הוא פשוט. מדף הבית, פשוט לחץ על כפתור “התחל” כדי להיות מופנה לדף ההורדה. שם, Windscribe יאתר את הדפדפן ואת מערכת ההפעלה שלך ואז ימליץ על המתקינים המתאימים. אתה יכול לבחור להתקין את תוסף הדפדפן, את היישום המקומי או את שניהם, ובזמן שהוא הולך, הירשם לחשבון. 

windscribe-review-download

Windscribe מטפל בדברים בצורה שונה מעט מ- VPNs אחרים. במקום לעבור את תהליך הקופה ולהירשם לחשבון, אתה יכול ליצור אישורי כניסה בין אם אתה משלם או לא. הכניסה שלך תהיה אוטומטית לתכנית חינמית שתוכל לשנות בהמשך.

משם אתה יכול להתחבר ולראות את לוח המחוונים של חשבונך. למרות שלוח המחוונים משמש לניהול המנוי שלך כמו VPNs אחרים, ל- Windscribe יש יותר דברים. אתה יכול להגדיר העברת יציאה, להגדיר R.O.B.E.R.T. ובדוק קישורים באמצעות Secure.link. חלק מתכונות לוח המחוונים זמינות גם בתוסף הדפדפן. 

לוח מחוונים-סקירה-לב-סקירה

אם אתה מסתפק בכך שתתחיל בתוכנית חינמית, תוכל לחזור ליישום. אם ברצונך לשדרג, לחץ על “שדרוג” בכרטיסייה “סטטוס חשבון”. Windscribe יכוון אתכם לדף התמחור בו תוכלו לרכוש מנוי מלא או לבנות תוכנית משלכם. 

דף-תמחור-סקירה-תמחור

בהשוואה, למשל, ExpressVPN, ל- Windscribe מבנה תמחור מורכב (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו). עם זאת, זה מעולם לא התברר. הגישה הפשטנית של Windscribe באמצעות ההרשמה גורמת להרגיש מאמץ לרכוש מנוי, למרות שעל הנייר, מבנה התמחור מורכב יותר משירותי VPN אחרים.. 

רישום חלונות

בחזרה ליישום המקומי, Windscribe תבקש ממך להתחבר. אם לא תותקן לך סיומת הדפדפן, הוא יפתח חלון שישאל אם ברצונך להתקין את התוסף. למרות שזו בעיקר דרך שונה לשלוט ב- VPN, התוסף מוסיף חוסם מודעות ו- Secure.link, שנכנס אליהם תוך דקה.. 

היישום המקומי פשוט מת. Windscribe בוחר כברירת מחדל “המיקום הטוב ביותר”, אך באפשרותך לשנות את המיקום שלך באמצעות רשימת השרתים אליהם תוכל לגשת על ידי לחיצה על “חץ למטה” שליד המיקום שנבחר כעת.. 

אם אתה משתמש בתוכנית החינמית, אתה יכול לגשת רק למיקומים ללא כוכב. אלה עם כוכב הם המיקומים “המקצוענים”, הכלולים במינוי המלא או שניתן לרכוש אותם בנפרד.  

חלון הרשמה-סקירה-חלונות

סימון מתג “מופעל” יתחיל את תהליך החיבור ותפעיל את חומת האש. למרות שלא נאמר במפורש עם סיום החיבור, כתובת ה- IP שלך תתעדכן ברגע שתתחבר והרקע האפור ישתנה לכחול. אם הפעלת התראות Windows מופעלת, Windscribe יודיע לך גם שם. 

הרשמה-סקירה-מחוברת

לא משנה אם אתה מחובר או לא, אתה יכול לגלוש ברשימת השרת ולשנות הגדרות, אם כי הגדרות מסוימות לא ייכנסו לתוקף עד שתנתק ותתחבר מחדש. תפריט ההגדרות מספיק יסודי בכדי לספק בקרות קריטיות מבלי להתחלק לטכנולוגיות ניתנות (קרא את סקירת AirVPN שלנו כדוגמה כואבת לכך). 

windscribe-review- הגדרות

רישום אנדרואיד

זה צריך להפתיע מעט כי ל- Windscribe יש אפליקציית אנדרואיד, אך יותר מזה, יש לה אפליקציות לפלטפורמות אנדרואיד מגבילות בדרך כלל. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את זה בטלוויזיה שלך Fire Fire או מגן Nvidia. בעבר זה היית צריך להשתמש ב- APK ולהגדיר ידנית את ה- VPN, אך יש כיום אפליקציות מקוריות לשתי הפלטפורמות הללו.. 

windscribe-review-android

הגמישות הזו עצומה. כשאתה משתמש במכשיר מרכז מדיה כמו Nvidia Shield, בדרך כלל עליך להגדיר VPN בנתב שלך – Windscribe תומך בכך גם – ולהעביר את כל התנועה שלך דרכו. עם Windscribe, יש דרך פשוטה לקום ולהפעיל במרכז מדיה, גם אם אתה משתמש בפלטפורמה כמו Kodi (קרא את המדריך הטוב ביותר ל- VPN שלנו עבור Kodi למידע נוסף בנושא זה). 

הירשם כמנוי רוח ל- Chrome

בנוסף ליישומים ניידים ושולחניים, ל- Windscribe יש תוספים זמינים עבור Chrome, Firefox ואופרה. לרוב, התוסף הוא רק עוד דרך לשלוט ב- VPN. אתה עדיין יכול לדפדף בשרתים ולהתחבר, כמו גם לשנות כמה הגדרות בסיסיות. אפשרויות מתקדמות, כגון פרוטוקול VPN והגדרות DNS, שמורות ליישום המקומי. 

התוסף הוא יותר מאשר פרוקסי עבור ה- VPN. זה מאפשר לך גישה מהירה אל Secure.link, חוסם מודעות ומאפשר לך לאפשר תכונות פרטיות מקוונות, עליהן דיברנו בסעיף “תכונות” למעלה. שלא כמו רוב תוספי ה- VPN, זה לא עניין של התוסף או האפליקציה המקומית. עליכם להשתמש בשניהם. 

נראה כי גם Windscribe מבין זאת. אתה יכול לעבור את התוסף בין מצב “דפדפן” למצב “מקומי”. מצב “דפדפן” מעניק לך גישה מלאה ל- VPN ולרשימת המיקומים, ואילו מצב “מקומי” שומר על תכונות שלוחה של הדפדפן על כנו תוך מאפשר לך לשלוט ב- VPN באופן מקומי.

מהירות

בדיקת מהירות עבור VPN ב- Windscribe הייתה בכל רחבי הלוח. למרות שהצלחנו להשיג מהירויות הגון קרוב לבית, Windscribe לא היה עושה את מדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו. כשהוא קופץ מעל הבריכה ממיקום הבדיקה שלנו בסנט לואיס, Windscribe צנח כמעט 90 אחוז ממהירות ההורדה הלא מוגנת שלנו, שהיא תהומית.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)886.7120.53
המיקום הטוב ביותר (קנדה)3031.9315.07
Windflix U.S..3673.5418.85
הולנד11320.418.5
הממלכה המאוחדת1158.7311.25
Windflix יפן1787.6114.31

השתמשנו ב- OpenVPN ו- UDP בבדיקות המהירות שלנו, למרות ש- Windscribe כברירת מחדל היא IKEv2. בנוסף, שילבנו יחד שרתים בתשלום וחינם כדי לראות אם יש דפוס כלשהו. למרות שזה נראה היה המקרה כבר בשלב הבדיקה – שרת ארה”ב של Windflix פוצץ את השרת הקנדי מהמים – זה היה ברור עד שפיגמנו שהמרחק הוא הגורם הגדול ביותר. 

קנדה וארה”ב היו בסדר, אם כי מוזר שווינדסקריפ המליץ ​​לנו על מרכז נתונים קנדי. הולנד, בריטניה ויפן נפלו מאחור, והורידו את אחוז ההורדה בסביבות 70-90 אחוזים. מהירות ההעלאה נשמרה על כנה, למרבה המזל, אך שיעורי ההורדה הם החשובים ביותר. 

אולם באופן מפתיע, ההשהיה הייתה עמידה לאורך כל הבדיקות. יפן הגיעה למרחק של 200 מטר, אבל אפילו זה סביר. Windscribe, עם זמני הפינג העקביים שלו, יושב בין ה- VPNs הטובים ביותר למשחקים. 

למטרות אחרות, עדיף ללכת עם VPN מהיר יותר או להישאר עם IKEv2 כפרוטוקול שלך, שמניב ביצועים טובים בהרבה מ- OpenVPN עם UDP. נראה כי VPNs אחרים יכולים לספק מהירות מוצקה תוך שימוש ב- OpenVPN, עם זאת, Windscribe עדיין הפיל כמה יתדות בסעיף זה..

אבטחה

כשמדובר באבטחת VPN, Windscribe VPN פועלת לפי הנהלים שנקבעו, אם כי תצטרך לשנות כמה הגדרות כדי להגיע לשם. מחוץ לתיבה, Windscribe מגדיר את מצב החיבור ל”אוטומטי “, שבמקרה שלנו בחר ב- IKEv2 כפרוטוקול הנכון. כיוון שבדקנו בשולחן העבודה של Windows 10, אנו מעדיפים להשתמש ב- OpenVPN. 

למען ההגינות, Windscribe אינו ה- VPN היחיד שברירת המחדל לפרוטוקול או צופן מוזר. גישה לאינטרנט פרטי למשל, משיקה עם AES-128 במקום ה- AES-256 הרגיל (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט). עם זאת, כמו PIA, קל לשנות את הגדרות האבטחה באמצעות Windscribe. 

IKEv2 הוא ברירת המחדל, ואם אתה משתמש במכשיר נייד, אנו ממליצים שתישאר איתו, מכיוון שהחיבור שלך יישאר על כנו בזמן שאתה מחליף רשתות. בשולחן העבודה, OpenVPN היא ככל הנראה אפשרות טובה יותר, ו- Windscribe מאפשר לך לבחור בין UDP ו- TCP כפרוטוקול התחבורה שלך.. 

ישנן גם שתי אפשרויות OpenVPN מכוסות: התגנבות ו- Wstunnel. פרוטוקולים אלה עוטפים חיבור OpenVPN, וגורמים לו להיראות כמו חיבור אינטרנט רגיל, שימושי לעקיפת צנזורה. הן גם אפשרויות נפוצות בקרב VPNs הטובים ביותר לסין.

רישום רוח טרנינג

עם אפשרויות התגנבות והצפנת AES-256 – קרא את תיאור ההצפנה שלנו כדי ללמוד על כך – Windscribe מתאים לבילוי. עם זאת, אינך יכול להשתמש בשום מקום לצורך סיקור. בחלק מהמיקומים, כמו דרום אפריקה, רוסיה והודו, יש סמל P2P עם קו נטוי, מה שמצביע על כך שלא תוכלו להסתובב במיקומים אלה.. 

אף על פי ששימוש באפליקציית שולחן העבודה הרגילה אמור להספיק בכדי לשמור על הגנת ההטלה שלך, ל- Windscribe יש גם מדריך להתקנת uTorrent. עם זאת, שים לב שלמרות שאתה יכול להשתמש בלקוח השולחן העבודה ולא להגדיר פרוקסי ב- uTorrent, רעיון רע להשתמש בפרוקסי ב- uTorrent ללא לקוח שולחן העבודה (קרא את המדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף בנושא זה. ).

בדקנו דליפות DNS, כמו גם דליפות IP ו- WebRTC, כדי להבטיח סיבוב – וכל הפעילות המקוונת האחרת לצורך העניין – הייתה בטוחה. Windscribe יצאה נקייה, גם לאחר בדיקת מספר מיקומים. הגנת הדליפה המפורסמת שלה עובדת היטב.

פרטיות

Windscribe מבינה בבירור מדוע אתה רוכש VPN ואומרת בראש מדיניות הפרטיות כי היא מבינה שיש לה “ללכת בקו דק” מבחינת מה שהיא יכולה לאסוף. חלק מהנתונים נאספים, אך שום דבר שאי אפשר לקשור אליך. 

כשאתה נרשם, עליך לספק שם משתמש וסיסמא, אך לא כתובת דוא”ל. אתה יכול להוסיף כתובת דוא”ל לחשבונך לצורך שחזור סיסמא, אך כל עוד אתה משתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, זה לא אמור להיות בעיה. אם אתה משלם, יהיה עליך להזין פרטי חיוב כלשהם, אך הוא מעובד על ידי צד שלישי. 

כאשר הוא מחובר בפועל, Windscribe אוספת את הסכום הכולל של הנתונים שהועברו בפרק זמן של 30 יום, וכן את חותמת הזמן של מתי התחברת לאחרונה. הפעלות קודמות, ה- IP המקורי שלך ואתרים שבהם ביקרת לא נשמרים. 

במהלך הפגישה שלך, Windscribe שומר את זמן החיבור, את כמות הנתונים שהועברה ואת שם המשתמש שלך, אך רק בזיכרון השרת. 

המשמעות היא שכאשר אתה מתנתק, הנתונים מוחקים מייד, ושום דבר לא מתייחס אליך. מכיוון שאינך צריך לספק את הדוא”ל שלך, גם שם המשתמש של החשבון לא בהכרח יכול להיות קשור אליך.  

כדי להוכיח נקודה נוספת, Windscribe מספקת דוח שקיפות המתעדכן מדי חודש כדי להציג את מספר בקשות DMCA ואכיפת החוק, כמו גם את המספר שהוא מילא. בזמן הכתיבה, Windscribe קיבלה עשרות אלפי פניות של DMCA וקומץ של בקשות לאכיפת החוק, והיא שיתפה פעולה עם אף אחת מהן.

ביצועי סטרימינג

בעזרת השרתים החינמיים של Windscribe פגשנו מחסומי דרכים מנטפליקס והולו, שעשויים להפתיע מעט, מכיוון ש- Windscribe שילמה שרתי Windflix המיועדים במיוחד לסטרימינג (עוד על זה בעוד דקה). עם זאת, בדקנו זאת תחילה עם השרתים החינמיים כדי לאשר שהם לא יעבדו. אם אתה רוצה להזרים בחינם, Windscribe הוא לא ה- VPN בשבילך. 

אתה עדיין יכול להזרים בזול, עם אפשרות נתונים ללא הגבלה ושרתי “פרו” מרובים. אפילו בשרתים החינמיים הצלחנו לגשת ל- BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video, וזה מרשים (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור BBC iPlayer וה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Amazon Prime Video). עבור Netflix ו- Hulu, עם זאת, יש צורך בשרתי Windflix. 

Windscribe, Netflix: Windflix

עברנו לשרתי Windflix, הזמינים בארה”ב, בריטניה ויפן. בטוח, ברגע שעברנו לשרת Windflix האמריקאי, הצלחנו להשתמש בנטפליקס והולו ללא שום בעיות. אם אתה מעוניין רק בזרם, אתה יכול להשיג שרת Windflix ונתונים ללא הגבלה תמורת 2 דולר בלבד לחודש. 

בגלל זה, Windscribe הרוויחה מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix ו- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Hulu. Windscribe פועל ללא רבב כל עוד אתה משתמש בשרתי Windflix, ולראות שהם כלולים בתוכנית “המקצוענים”, קטע זה הוא דאנק של סלאם..

מיקומי שרת

ל- Windscribe יש מיקומים ב 59 מדינות, עם מספר נקודות נוכחות רבות בכל אחת מאותן מדינות (זה מסתכם בכ- 110 ערים). למרות שהרשימה עשויה להיראות לא מרשימה בהשוואה לשירות כמו HideMyAss (קרא את סקירת HideMyAss שלנו), Windscribe לא משתמש בשרתים וירטואליים, ואילו HideMyAss כן. 

כל המיקומים כוללים שרתים פיזיים אמיתיים, כך שכאשר אתה מתחבר, למשל, לטביה, אתה מקבל כתובת IP לשרת באותו מיקום. 

ההתפשטות גם היא איתנה, כאשר Windscribe מכסה אזורים במזרח התיכון ואסיה, שבהם בדרך כלל VPN לא מגיעים. למשל, ישנם שרתים בתאילנד, טורקיה, וייטנאם, הונג קונג וסינגפור. למרות שכמה מהמיקומים היותר אקזוטיים שנראים עם שירות כמו HideMyAss אינם ברשימה, הם בדרך כלל לא נחוצים.

שירות לקוחות

Windscribe מציגה אפשרויות תמיכה מרובות, כולל בסיס ידע מעמיק, תמיכה טכנית באמצעות צ’אט חי ומייל, ואפילו subreddit, שבזמן הכתיבה מונה יותר מ -10,000 חברים. הסובדדיט, למרות שיש לו כותרת של doge meme, מועיל, כאשר רוב האשכולות מקבלים תגובה תוך שעות ספורות.. 

זו הדרך הישירה ביותר להשיג תמיכה, שכן דוא”ל לוקח זמן – אם כי לא ארוך מדי – וצ’אט חי אינו בדיוק חי. ברחבי האתר תוכלו ללחוץ על העיגול הירוק הקטן בפינה השמאלית התחתונה כדי לפתוח צ’אט עם גארי, נציג התמיכה המונע על ידי Windscribe.

windscribe-review-live-chat

גארי עושה את העבודה בשאלות בסיסיות – אתה יכול לראות שאלה אחת כזו למעלה – אבל כל דבר מורכב יותר זקוק לאדם. למשל שאלנו “האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות?” וגארי הניע אותנו לדבר עם בן אנוש. למרבה המזל, אתה יכול לעשות זאת דרך אותו חלון צ’אט חי, אך זה דורש לעבור קודם על גארי. 

עם זאת, לא תצטרך ליצור קשר עם אף אחד. בסיס הידע של Windscribe מלא עד תום עם מדריכי התקנה, שאלות נפוצות ומאמרים לפתרון בעיות. מדריכי ההתקנה שימושיים במיוחד, למשל, תוך פירוט כיצד להתקין Windscribe על נתבי Asus. אפילו מתקנים בסיסיים מכוסים בפירוט רב, וזה נחמד לראות.

בסיס מידע על ביקורת רוח-סקירה-ידע

אם נתקלתם בבעיות, המדריכים לפתרון בעיות הם המקום הראשון שעליכם לחפש. Windscribe מכסה נושאים בסיסיים, כגון שכחת הסיסמה שלך, אך גם נושאים מורכבים, כמו למשל ה- API של Windscribe שנחסם ברשת שלך. בין מדריכי ההתקנה ומאמרי פתרון בעיות, לעיתים רחוקות, אם בכלל, יהיה עליך לחפש תמיכה ישירה.

פסק הדין

בכל הנוגע ל- VPNs בחינם, Windscribe היא המלצתנו. הגרסה בתשלום מרשימה גם בהתחשב בכך שתוכלו לבנות תוכנית משלכם תוך גישה לרשימת הפיצ’רים הארוכה. 

עם זאת, אתה עדיין מקבל את מה שאתה משלם עליו, במיוחד כשמדובר במהירות. מנוי רוח לא איטי כשאתה נשאר קרוב לבית, אבל כשנוסעים רחוק, עדיף ללכת עם אפשרות אחרת. 

אתה יכול למצוא את האפשרויות הללו במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו למטיילים. אחרת, Windscribe מרשים, עם ממשק ללא השטויות, התמחור הגמיש ורשימת התכונות הרחבה שלו. זו הסיבה שאנחנו מדרגים את זה מאוד בביקורות ה- VPN שלנו. 

האם אתה מתכנן להוריד את Windscribe? מה מכר אותך בזה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא מנוי רוח

 • מה רוח המנוי?

  Windscribe היא רשת וירטואלית פרטית הפופולרית בגלל התוכנית החינמית שלה המציעה 10GB של נתונים ורשת שרתים מוגבלת. יש לו גם תוכנית “פרו” זמינה, שמגיעה עם רוחב פס בלתי מוגבל ורשימת השרתים המלאה, כולל מיקומי הזרמת הייחודי של Windflix.

 • כיצד פועל מניית הרוח?

  Windscribe, כמו כל VPN, פועל באמצעות הצפנת חיבור האינטרנט שלך לפני שליחתו לרשת הפתוחה. בכך אתה מגן על כתובת ה- IP שלך ועל כל המידע האישי האחר מאתרים ושירותים מקוונים.

 • כמה בטוח מנוי רוח?

  בהתבסס על הבדיקות שלנו, Windscribe בטוח לשימוש. זה עבר את הבדיקות שלנו לגבי דליפות DNS, WebRTC ו- IP, ושומר על מדיניות ללא יומנים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map