סקירת VyprVPN – אבטחה גדולה – עדכון 2020

סקירה של VyprVPN

VyprVPN קיים כבר הרבה זמן ועבר כמה שינויים מאסיביים. הסבב האחרון הביא אפליקציה משופרת ושירות לקוחות פחות גס, אם כי נותרו בעיות מהירות. קרא את סקירת VyprVPN המעודכנת המלאה שלנו לפרטים.

ביקורות VPN הטובות ביותר

בפעם האחרונה שבחנו את VyprVPN, היו לה כמה נקודות חוזק בולטות וחולשות נוצצות. התרשמנו מהאבטחה המובילה מהפרוטוקול הקנייני של VyprVPN, זיקית, בין היתר.

עם זאת, הוא עדיין לא היה מוכן לדירוג ה- VPN הטוב ביותר שלנו, בגלל מהירויות בינוניות ותמיכה לקויה לקויה. עם זאת, הצגת ממשק משתמש חדש, בין שאר השינויים המתרחשים סביב VyprVPN, הסתה אותנו להעיף מבט נוסף ולכתוב ביקורת מעודכנת של VyprVPN.

בעוד שכמה דברים, כלומר שירות לקוחות, השתפרו, ישנם תחומים אחרים שבהם מתרחשים שינויים פחות מהאידיאליים. בואו נראה כיצד VyprVPN מתכנן לכוון לפסגה ונדבר על אילו שינויים אנו מבצעים ואיננו אוהבים.

סקירת וידיאו VyprVPN

חוזק & חולשות

חלופות עבור VyprVPN

תכונות

VyprVPN מציע תכונות שמפעילות את הסולם מדברים פשוטים שכמעט כל אחד צריך להכיר לפחות באופן רופף, לתכונות ש- VyprVPN מזהיר אותך לא לשנות אלא אם כן אתה באמת יודע מה אתה עושה.

החל מהצד הבולט יותר של הדברים, VyprVPN מציע מתג להרוג וכמה אפשרויות כיצד הלקוח מתנהג כשאתה מפעיל את המחשב. אתה יכול להפעיל את היישום בעת האתחול, ולחכות לפקודה שלך או להתחבר אוטומטית.

באופן מעניין, שתי האפשרויות הללו – הפועלות בהפעלה ומתחברות בעת האתחול – נמצאות בעמודים שונים בתפריט. זה קצת מבלבל ומבהיר מה יקרה אם הגדרת ה- VPN להתחבר בעת ההפעלה אך לא תפעל. עם זאת, בבדיקות שלנו לא הצלחנו לגרום לסכסוך כלשהו או לקרוס על ידי התעסקות עם אלה. 

בנוסף, באפשרותך להגדיר את ה- VPN להתחבר באופן אוטומטי ברשתות WiFi שאינך סומך עליו, וזו דרך נהדרת להימנע מהסכנות של WiFi ציבורי. VyprVPN מציעה גם פרוטוקול קנייני ושרתי DNS משלה, ושניהם נבחן ביתר פירוט בסעיף “אבטחה”.. 

VyprVPN מכסה את כל המכשירים העיקריים, כולל Windows, macOS, Android ו- iPhone. האפליקציות לנייד הן כרגע מהטובות שם בחוץ, עם אפשרות להתחבר בהפעלה, כמו גם מתג להרוג ותכונות חיבור אוטומטי אוטומטית שעובדות בצורה אמינה, מה שהופך אותו לאחד מה- VPN הטובים ביותר עבור בחירות אנדרואיד.. 

VyprVPN-Android

לבסוף, בתפריט האפשרויות של לקוח השולחן העבודה, יש כרטיסייה שקוראת “מתקדם” ומוציאה אזהרה שממליצה שלא לשנות דבר אלא אם כן תמיכה ב- VyprVPN הורתה לך לעשות זאת. אולם זהו מקום נהדר עבור טינצ’רים ותלמידי טכניים ומאפשר לך להתעמק עם כמה מהאפשרויות לפרוטוקול..

VyprVPN-Advanced

בסך הכל, למרות ש- VyprVPN אינו ה- VPN העשיר ביותר בתכונות שראינו, הוא מצליח לכסות את התכונות הבסיסיות בעלות חשיבות קריטית, כמו מתג להרוג, ובכל זאת מציע משהו למי שרוצה להעמיק יותר עם תצורת ה- VPN שלהם..

עם זאת, עדיין חסרים דברים כמו תמיכה במנהור מפוצל. מנהור מפוצל, בפרט, הוא תכונה שקשה למצוא אותה המאפשרת למשתמשים להגדיר רשימת תוכניות אשר ישתמשו בחיבור VPN או לא ישתמשו בהן.. 

זה מאפשר לדברים כמו עדכוני תוכנה להוריד במהירות מלאה, בעוד שתנועה פרטית רבה יותר נשלחת דרך ה- VPN. תוכל לקרוא על יישום מצוין של תכונה זו בסקירת ExpressVPN שלנו. 

כמו כן, ראוי לציין כי Golden Frog, החברה המפעילה VyprVPN, מציעה גם כמה שירותי פרטיות מקוונים נוספים שאינם קשורים ישירות ל- VPN. אחד הכלים הללו שמעניין במיוחד הוא Cyphr, אפליקציית העברת הודעות מוצפנת למכשירים ניידים. תוכל ללמוד עוד אודות תוכניות אלה ותוכניות אחרות ב 99 הכלים שלנו להגנה על האוסף האישי שלך.

סקירת תכונות VyprVPN

לוגו VyprVPNwww.vyprvpn.com

מתחיל החל מ- $ 250 לכל חודש כל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, UnionPay

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
70+ מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP, זיקית

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

VyprVPN מציעה תוכנית יחידה שהיא שינוי קצב מהמערך של התוכנית הכפולה שהיא הציעה לפני כן. במקום להישאר עם אפשרויות שכבה נמוכות וגבוהות יותר, VyprVPN מציעה כעת תוכנית לשנתיים. 

התוכנית היחידה היא כעת הצעת הפרימיום של VyprVPN, הכוללת את פרוטוקול הזיקית הקנייני וענן VyprVPN. ענן VyprVPN הוא שילוב של VyprVPN עם בחירתך משלושה ספקי אחסון בענן.

למרות שרוב המשתמשים האישיים לא יעשו שימוש בזה, עסקים קטנים עשויים לראות את הערעור להגן בקלות על המידע של הצוות שלהם. תוכל לקרוא עוד על אפשרויות האחסון ושירות הענן של VyprVPN כאן.

בעוד שהמחיר החודשי הוא די מפעל עבור VPN בעל שם גדול כמו VyprVPN, המחירים השנתיים צונחים סכום מזעזע והופכים את VyprVPN לאחת האפשרויות היותר משכנעות לזמינות. 

עם זאת, יש היבט מרכזי אחד בתמחור של VyprVPN שעובר שינויים גדולים. VyprVPN נהגה להציע תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים בחינם, ובעת הכתיבה נראה שהיא אכן קיימת באפליקציית המובייל..

כפי שציינו בסקירה הקודמת שלנו על VyprVPN, זהו אינו ניסיון ללא סיכון לחלוטין, מכיוון שעדיין עליכם להזין פרטי תשלום ולבטל את התוכנית לפני ששלושת הימים יסתיימו או יחויבו. עם זאת, בקרוב VyprVPN תסיר אפשרות ניסיון חינם זו.

במקום זאת, הוא מציע התחייבות להחזר הכסף של 30 יום. אפשר לראות בכך מהלך שנוי במחלוקת, או כהרחבה של אופן עבודת המשפט המקורי, תלוי איך אתה מסתכל על זה. אם אתה רוצה לנסות VPN מבלי לשלם דבר, הקפד לבדוק את המאמר החינמי שלנו בנושא שירותי VPN.

קלות שימוש

הפרוטוקול של VyprVPN לוקח כמה מהתכונות הטובות ביותר מעיצוב חותך העוגיות שרוב לקוחות ה- VPN משתמשים בו כעת, והוא מוסיף רמת צפיפות מידע שנעימה לראות מבחינה טכנית, תוך הצגתם באופן שאינו עיניים. 

VyprVPN-Client

באופן קל לספיגה, החלון הראשי של לקוח שולחן העבודה מציג את כתובת ה- IP הציבורית הנוכחית שלך, את זמן החיבור שלך – שייקרא “לא מחובר”, אם זה המקרה – הפרוטוקול וההצפנה. יש גם גרף גלילה שמציג את תנועת ההורדות וההעלאות שלך במהלך הדקות האחרונות. 

בראש כל זה נמצא כפתור גדול וכחול שיחבר אותך כברירת מחדל לשרת המהיר ביותר. אם אינך מעוניין בכך, תוכל ללחוץ על סמל המיקום שמשמאל ללחצן החיבור שיועבר לרשימת השרתים. זה מקום אחד שיכול להשתמש במעט זיקוק.

ניתן לשפר דברים קטנים, כמו העובדה שגודל חלון ברירת המחדל עבור רשימת השרתים הוא קצר מאוד ומקשה על הגלילה. ניתן להרחיב את רשימת השרתים עם העכבר כמו חלון רגיל, אך ברירת מחדל לחלון אנכי גבוה ולא לחלוץ קצר יותר, יהיה נחמד.

כמו כן, פונקציית החיפוש זקוקה להתאמה מדויקת. לכן, במקום לגלול כל הדרך למטה ל- “u” כדי למצוא את הממלכה המאוחדת, אם פשוט הקלידת “בריטניה”, “אנגליה”, “בריטניה” או כל גרסא אחרת, היא לא תופיע. אמנם, זהו גם בעיה עם כמעט כל ה- VPN-מדפים העליונים האחרים, אך זהו פרט קטן שאם ישתפר, יכול מאוד לסייע לשימושיותו..

בסופו של יום, התלונות שיש לנו הן בעיות שימושיות קלות. למרות חידודים זעירים שניתן היה לבצע פה ושם, VyprVPN מציעה חווית משתמש יעילה שעדיין אורזת מידע רלוונטי בהרבה מהמתווה הסטנדרטי של רוב ה- VPNs.. 

מהירות

בפעם האחרונה שבדקנו ב- VyprVPN המהירות הייתה אחד הקישורים החלשים ביותר שלה, וזה עדיין נראה כך. המהירויות שראינו בבדיקה שלנו פשוט אינן תחרותיות במיוחד עם חלק מהמתמודדים המובילים האחרים בשוק.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)5294.66319.24
ארה”ב.894.9363.24
בריטניה8659.2127.91
ברזיל14026.2913.74
יפן16966.9829.50
גרמניה976.6519.12

זמני הפינג אינם מרשימים, ומוציאה מחלוקת VyprVPN את ה- VPN הטוב ביותר למשחקים, ומהירות ההורדה המתמשכת נמוכה מכדי להפוך אותה לרשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו. עם זאת, למרות הביצועים על הנייר חסרי דופי, הופתענו לטובה מהביצועים בעולם האמיתי.

כשהגענו לרשת והתחלנו לגלוש, לא מצאנו שום הבדל בולט עם אחד מהשרתים. דפי אינטרנט נטענו במהירות והכל הרגיש מגיב, כל עוד לא היו אלמנטים גדולים במיוחד, כמו סרטונים משובצים. 

אפילו בשרתים בברזיל וביפן הצלחנו להשיג הזרמת וידיאו HD עם מעט חציצה קלה הנדרשת בהתחלה. כל עוד אתה פשוט גולש או זורם, VyprVPN יעשה את העבודה, אך העברת קבצים גדולים יותר עשויה להוכיח בעייתית.. 

לאלו המחפשים VPN עם רוחב הפס להעברת נתחי נתונים גדולים בצורה מאובטחת, אנו ממליצים לבדוק את סקירת CyberGhost שלנו.

אבטחה

כשמדובר באבטחה, VyprVPN מציעה הרבה אפשרויות סולידיות. בתור התחלה, הוא מספק מספר פרוטוקולים סטנדרטיים, כולל L2TP, PPTP, והכי חשוב OpenVPN. למעוניינים ללמוד עוד על המשמעות של כל ראשי התיבות הללו, תוכלו לבדוק את פירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו לקבלת מידע נוסף.

ההצפנה כלולה עבורך, תלוי בפרוטוקול שאתה משתמש בו, עם רוב הפרוטוקולים המשתמשים בהצפנה של 256 סיביות. עם זאת, PPTP משתמש ב- 128 סיביות ול- OpenVPN יש אפשרות להשתמש בהצפנה של 256 או 160 סיביות. 

כברירת מחדל הלקוח משתמש ב- OpenVPN עם קידוד AES-256, שהוא התקן הזהוב לאבטחת VPN. מלבד הפרוטוקולים הסטנדרטיים, VyprVPN מציע גם פרוטוקול קנייני בשם Chameleon.

ביסודו, זיקית היא גרסה שונה של OpenVPN. השינויים שבוצעו ב- OpenVPN שהופכים את זיקית למיוחדים מיועדים להסוות את תעבורת ה- VPN בצורה כזו ששרתים ואתרים לא יכולים לדעת שמדובר בתעבורת VPN..

פרוטוקולי VyprVPN

זה יכול להיות שימושי כדי לעקוף חסימה גיאוגרפית או לגישה לאתרים שאחרת לא מאפשרים להשתמש ב- VPN. פרוטוקול זה עזר לזכות ב- VyprVPN מקום במאמר הנכבד של מיטב שירותי ה- VPN שלנו עבור מאמר סין, אם כי נושאים אחרים לא הצליחו להפסיק את המיקומים הראשונים. 

עם זאת, מעולם לא היינו חייבים להשתמש בזה, מכיוון שהצלחנו לגרום לכל מיני תכנים חסומים גיאוגרפיים לעבוד באמצעות OpenVPN רגיל מבלי לשנות הגדרה אחת, כפי שנדון בקטע “ביצועי סטרימינג”.. 

פרטיות

צפרדע הזהב מציגה באתר שלה כי יש לה היסטוריה ארוכה של דוגלת בפרטיות מקוונת. אפשר לקוות שלחברה עם רקע כזה תהיה מדיניות פרטיות איתנה, ובמובנים מסוימים, VyprVPN למעשה קובע את הרף לכך. 

למרות שמדיניות הפרטיות שלה עשויה להיות לא תמציתית או מובנית בצורה יפה כמו זו של NordVPN, עליהן תוכלו לקרוא עוד בסקירת NordVPN שלנו, היא עושה עבודה טובה בבירור להראות את היקף הנתונים שנאספו ולמה הם משמשים.

VyprVPN עוקב אחר מדיניות ללא יומן, אבל אם אתה מסתובב ב- VPN במשך תקופה ארוכה, אתה כבר יודע שזה יכול להיות הרבה דברים שונים. עם זאת, במקרה זה, זה אומר פחות או יותר מה צריך.

VyprVPN אינו מבצע רישום של בקשות DNS, ו- VPN עצמו אינו רושם תנועה, כתובות IP או מידע זיהוי אחר. אולם יתרה מזו, VyprVPN מבוקר באופן עצמאי בכדי להבטיח כי התקנים הללו יתקיימו, מה שמוסיף לגיטימציה רבה לפרטיותו ותביעות ביומן אפס..

ביצועי סטרימינג

VyprVPN הצליחה לעקוף בחינניות כל שירות סטרימינג שבדקנו מבלי שנצטרך לשנות הגדרה אחת. למרות שיש את פרוטוקול זיקית הקנייני שמתוכנן בחלקו עם משימות מסוג זה בראש, מעולם לא היינו צריכים להשתמש בו. 

ביצועים אלה הם שהקנו את VyprVPN למקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לאיתור Netflix. בנוסף, למרות שרבים מהמהירויות בשרתים שבדקנו היו חסרות דופי על הנייר, נראה היה שהכל נעלם ללא תקלה בכל הקשור לזרם.

שרתים קרובים, כמו זה בארה”ב, ביצעו באופן דומה לזה שלא היה לנו חיבור VPN כלל, עם טעינת קטעי וידיאו ללא כל עיכוב בולט וברירת המחדל לזכות ל- 1080p. 

לחלק מהשרתים הרחוקים יותר היה עיכוב מורגש רק כרבע עד חצי שנייה לפני שהסרטון יתחיל. לעיתים הסרטון נראה מעט מגורען וסביר להניח שהוא מאיץ במהירות של 720p, אך כמעט בכל המקרים, הוא יתבהר ל 1080p נחמד בפחות מ- 15 שניות. 

מיקומי שרת

ל- VyprVPN יש רשת מכובדת עם למעלה מ -70 מיקומים. כמה ממיקומים אלה פזורים ברחבי ארה”ב, בעוד שרבים אחרים פזורים ברחבי אירופה. ישנם קומץ שרתים אחרים בצפון אמריקה שאינם נמצאים בארה”ב, וכן בקנדה.

ישנם ארבעה מיקומים בדרום אמריקה, ובחירה מכובדת של מיקומים ברחבי אסיה, גם כן. אפריקה נותרה במעט עם שני מיקומי שרתים, האחד במצרים והשני באלג’יריה.

לבסוף, עבור אוקיאניה, באוסטרליה יש מספר מיקומים להציע, כמו גם ניו זילנד מקבלת שרתים משלה. אף על פי שרשת זו מספיקה לצרכי המשתמשים, היא מחווירה לעומת הרשתות של חלק מהמתחרים, שאחת מהן תוכל לקרוא עליה בסקירת HideMyAss שלנו. ברשת HideMyAss יש יותר מ -280 מיקומים ב -190 מדינות.

שירות לקוחות

בפעם האחרונה שבדקנו ב- VyprVPN, מצאנו ששירות הלקוחות לא מספיק מספק. למרבה המזל נראה כי הדברים השתנו משמעותית לטובה.

ממש כמו בפעם הקודמת, VyperVPN מציעה צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. אם אתה פותח את חלון הצ’אט החי באתר האינטרנט, אתה מתקבל בתחילה בבוט ששואל אותך מה אתה צריך. 

כשאתה משיב, זה נותן לך כמה קישורים לבסיס הידע המורחב של VyprVPN שלדעתו רלוונטי לצרכים שלך. לצד קישורים אלה הוא מציע גם כפתור המאפשר לך להתחבר לאדם אמיתי.

בסיס VyprVPN-Knowled

אם תבחר לעשות זאת ולהתחיל בצ’אט החי בפועל, אתה מקבל עמדת תור. רוב הזמן היינו מייד במקום הראשון ועזרנו לנו תוך כחמש דקות. 

עם זאת, במהלך אחת משלושת האינטראקציות שהיו לנו, נראה היה שתמיכה בצ’אט החי אינה מאוישת, שכן האופציה היחידה שהייתה לנו הייתה להשאיר הודעה. לאחר מכן שלחנו דוא”ל לתמיכה, שעדיין לא שמענו ממנו. לאחר מספר שעות, ניסינו שוב את הצ’אט החי. 

הפעם היינו בעמדה מספר שלוש, ולקח לקדמת הקו בערך 20 דקות. ברגע שהיינו שם, התמיכה החיה עזרה מאוד, אבל זה היה אינדיקטור ברור שלמרות שהדברים השתפרו, ישנם כמה כינויים במערכת שעשויים עדיין להזדקק לגיהוץ מעט. 

מה שלא השתנה הוא שבסיס הידע המאסיבי עדיין משותף בין VyprVPN ומספר שירותי גולדן צפרדע אחרים, כמו Cyphr, שיכולים להקשות קצת יותר מכפי שצריך כדי למצוא את מה שאתה צריך לפעמים..

פסק הדין

למרות ש- VyprVPN השתפר בתחומים מסוימים, אנו עצובים לראות את תקופת הניסיון ללא תשלום. שירות הלקוחות עשה צעדים גדולים בכיוון הנכון, אך המהירויות הן עדיין נקודת תורפה שעלולה להשתמש בעבודה מסוימת. 

הממצאים שלנו בהחלט ישפרו את דירוגו של VyprVPN בדירוג הכללי של ה- VPN, אך הוא עדיין לא מספיק מהיר כדי להיות בראש שרשרת המזון..

אם היה לך ניסיון משלך עם VyprVPN, נשמח לשמוע על התנהגותה בהערות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me