סקירת VPN של Shellfire – עודכנה 2020

סקירה VPN של Shellfire

VPN של Shellfire הוא שירות שנראה כי הוא חושב מאוד על עצמו, אך ברגע שאתה פותח פתיחה מכסה המנוע נכשל בצורה מרהיבה. בין הממשק המכוער, המהירויות האטיות והביטחון iffy, אנו ממליצים על הקונים לחפש במקום אחר. קרא את סקירת Shellfire שלנו לקבלת הפרטים המלוכלכים.


ביקורות VPN הטובות ביותר

מההתחלה לסוף השימוש ב- VPN של Shellfire אינו נעים. היה עלינו להסיר את ההתקנה של האנטי-וירוס שלנו כדי להפעיל את הלקוח ומדיניות הפרטיות של השירות כתובה בדיבור משפטי בלתי ניתן לפענוח.

חסר פונקציות מוחלטות, אין בתפריט ההגדרות כמעט כלום, והממשק של לקוח שולחן העבודה מיושן ועמוס. המהירות אינה עולה בקנה אחד ויש חוסר שרתים חמור, גם אם הם מופצים בצורה גלובלית.

אם אתה רוצה לשמוע אותנו מקונן על מה שנדרש רק כדי שהרשת הפרטית הווירטואלית הזו תפעל לסקירת VPN זו של Shellfire, המשך לקרוא לצחוק טוב על חשבוננו. עם זאת, לאחר שתסיים, עבור לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו כדי למצוא VPN שמיש.

חוזק & חולשות

חלופות ל- VPN של Shellfire

תכונות

נתחיל את החלק הזה על ידי התבוננות בתכונות ש- Shellfire VPN מציע, ואז נדבר איפה הוא חסר.

Shellfire VPN נותן לך את האפשרות לא רק להפעיל את ה- VPN בעת ההפעלה, אלא גם להתחבר ישר לשרת המועדף עליך. זה הנוגע לתכונות.

כעת, נתייחס לחסרונות של VPN של Shellfire. באופן מזעזע, אין מכשול הורג. נדון בזה ביתר פירוט בסעיף “אבטחה”, אולם מכשול הורג נחשב בדרך כלל לתכונה קריטית. ללא אחד, יהיה חלון בו אתה לא מוגן כלל אם המחשב או ה- VPN שלך מאבדים חיבור.

Shellfire-Settings

אין גם מנהרות מפוצלות, שהיא תכונה שימושית למי שרוצה לשלוט באילו תוכנות משתמשות בחיבור המוגן של ה- VPN ואילו לא. אין גם חוסם תוכנות זדוניות, אך אנו ממליצים לבדוק בכל מקרה את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו במקום להשתמש בתוכנה משולבת VPN בכל מקרה..

אמנם קיימת אפליקציה לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד, אך גם Shellfire VPN חסר בתחום זה. אינך יכול להריץ אותו בנתב רגיל, אלא עליך לרכוש תיבת Shellfire מיוחדת. אין גם הרחבות דפדפן.

Shellfire-OS

VPN של Shellfire חסר גם בכל הקשור לאפשרויות הצפנה מכיוון שהם קשורים לשרת שאתה בוחר ולא לכל הגדרה שעליה יש לך כוח. הבחירה שלך בפרוטוקול מוגבלת גם, כולל רק OpenVPN UDP או TCP.

אם אתה מחפש VPN עשיר בתכונות, VPN של Shellfire אינו זה. אנו ממליצים לפנות לבדיקת Astrill שלנו מכיוון שאסטריל מציעה תמיכה טובה במנהור מפוצל ומכשפה הורגית, בין שאר התכונות “נחמד שיש”.

סקירה כללית של תכונות VPN של Shellfire

לוגו VPN של Shellfirewww.shellfire.net

החל מ- $ 396 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, העברה בנקאית, Sofort, תשלום לטלפון

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
1

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
14 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
63 שרתים, 37 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
128-AES, 256-AES, 192-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, TCP,

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
N / A

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

VPN של Shellfire מציעה תוכנית פרמיה עם שלוש אפשרויות: חודשי, שנתי, דו שנתי. התמחור בתכנית החודשית הוא סביר ויכול אפילו להיות מחיר טוב. עם זאת, מלבד ה- VPN חסר תכונות, ובדרכים אחרות שנחקור בהמשך, תוכנית הפרימיום אינה מציעה פונקציונליות רבה..

VPN של Shellfire מציין בדף העזרה שאתה יכול להתקין את הלקוח בכמה שיותר מכשירים שתרצה. אולם ניתן לחבר רק התקן אחד בכל עת, והדרך היחידה להימנע ממגבלה זו היא לקנות את הנתב של Shellfire Box..

באשר לאפשרויות תשלום, אתה מקבל את האפשרויות הסטנדרטיות של כרטיס אשראי ו- PayPal, יחד עם כמה אפשרויות לא שגרתיות. אתה יכול לשלם באמצעות Sofort, שהוא אתר גרמני, באמצעות העברה בנקאית ישירה או בטלפון. במקומות הפזורים ברחבי האתר, VPN של Shellfire טוענת שהיא מקבלת ביטקוין, אך זה נראה מיושן מכיוון שאין אפשרות לזה במהלך הקופה.

למרות הכדאיות של התוכנית החודשית, בפחות מדולר בחודש יותר, תוכל להירשם ל- Windscribe. אם תקרא את סקירת Windscribe שלנו, תגלה שלא רק שהיא תומכת בעשרה חיבורים, אלא שהיא גם מציגה יתרונות ספורטיביים על פני VPN של Shellfire כמעט בכל קטגוריה אחרת, ובכל זאת במחיר דומה על בסיס חודשי.

למי שמעוניין להירשם ל- VPN לתקופות ארוכות יותר, התמחור של VPN של Shellfire מתחיל לאבד את היתרון שלו. Windscribe מציעה תוכניות זולות יותר למנויים שנתי ורבע השנה מכפי שעושה VPN של Shellfire.

לבסוף, VPN של Shellfire מציעה גם תוכנית חינמית המאפשרת לך גישה לשלושה שרתים. המהירות שלהם מוגבלת ב -1 מגה-ביט לשנייה והם משתמשים בהצפנת AES-128. למרות שזה לא בסיס רע לתוכנית חינמית, לא כדאי לנסות. יש לנו סיכום של שירותי VPN החינמיים הטובים ביותר עבור מי שמעוניין לנסות VPN מבלי שנצטרך לבזבז אגורה.

קלות שימוש

בפעם האחרונה שבדקנו ב- VPN של Shellfire, נתנו לו ציון של 70 אחוז לנוחות השימוש. פסק הדין הזה הסתכם בכך שהממשק לא היה פולש ולא היה לו יותר מדי קורה. הפעם היה סיפור אחר.

ברגע שהורדנו את הלקוח מאתר VPN של Shellfire, האנטי-וירוס שלנו נכנס לכוננות גבוהה. כשניסינו להריץ את התוכנית ולהתקין את הלקוח, נאמר לנו שהמתקין הוא Win32: MdeClass, שהוא סוג של טרויאני. למרות התחנונים הנואשים של האנטי-וירוס שלנו, המשכנו להמשיך.

Shellfire-Avast

לאחר הסרת ההתקנה של האנטי-וירוס שלנו, Windows אמרה לנו שאין לנו את הסמכות במחשב שלנו להפעיל את המתקין. הסיבה לכך היא שהלקוח ניסה לשנות קבצי תצורה הדורשים גישה למשתמשים סופר. לאחר שקפץ דרך חישוקים נוספים וכיבוי Windows Defender, קיבלנו את המתקין להפעלת. אנחנו לא ממליצים לעשות את זה, אבל כמומחים הקדשנו את ההקרבה.

Shellfire-Windows

לאחר התקנת הלקוח התקבלו על פני ממשק מכוער שנראה כאילו היה בבית יותר בחלונות 95. שורות טקסט עומסות בראש המסך עם מידע מיותר. חלק מהממשק היה אפילו בגרמנית, למרות שהשפה הוגדרה כ” Englisch “, אבל זה הסתדר עם הזמן איכשהו.

תהליך ההגדרה ההרסני פירושו שאנחנו לא יכולים להציע לאף אחד לנסות להתקין לקוח זה במחשב שלו, ואנחנו הולכים לתת למכונה שלנו קרצוף עמוק ברגע שהביקורת הזו תושלם. למי שמחפש VPN ידידותי למשתמש, עיין בסקירת CyberGhost שלנו.

מהירות

כשמסתכלים ברשימת השרתים בלקוח VPN של Shellfire, תבחין כי לכל אחד מהם ניתן דירוג של שני עד חמישה כוכבים לאבטחה ודירוג של עד חמישה כוכבים למהירות. לצורך עקביות בדקנו רק שרתים שתויגו כחמישה כוכבים לאבטחה ומהירות. זה אומר שהם צריכים להיות מוצפנים עם AES 256 סיביות.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)1472.225.78
ארצות הברית4867.795.47
גרמניה13167.564.06
איסלנד12722.694.58
צ’ילה1471.390.1
סינגפור24230.440.00

שני המיקומים הראשונים שלנו היו גרמניה וארה”ב, אשר ביצעו ביצועים טובים ועמדו בדירוג של חמישה כוכבים שקיבלו.

במעבר לאיסלנד ראינו את הלהיט הגדול הראשון שלנו, מאבד יותר משני שליש מרוחב הפס ההורדה שלנו, למרות העובדה כי לשרת היה צריך להיות באותה הצפנה ומהירות חמישה כוכבים כמו האחרים.

שרתי מדף

צ’ילה הייתה גרועה עוד יותר, עם מהירות הורדה של 1.39 מגה-ביט לשנייה ומהירות העלאה מביכה של 0.1 Mbps.

לבסוף, כשאתה מתחבר לסינגפור, לראשונה, ראינו תוצאה של 0.00 Mbps במהירות העלאה. בנוסף, זה התרסק לאחר שהמבחן הסתיים. זה היה ניתן לחזור. ביצענו את המבחן שלוש פעמים כדי לאשר אותו.

מדף ספיד

למרות שלא הייתה לנו מהירות העלאה ניתנת לזיהוי, הצלחנו לגלוש באינטרנט בלי הרבה בעיות כשהתחברנו לסינגפור.

VPN של Shellfire לקח בערך 10 שניות כדי ליצור חיבור, ללא קשר לאיזה שרת בחרנו, אך לאחר שהתחבר, הגלישה לא הייתה נוראית.

עם זאת, השרתים אינם עקביים וביצועי ההורדה לא יכולים להיות רחוקים יותר מהמספרים שתמצא ברשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו. אם אתה מחפש את הדרך הטובה ביותר להפחית את זמני הפינג, אנו ממליצים לבדוק במקום זאת את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקים..

אבטחה

כאמור כשמסתכלים על התכונות של VPN של Shellfire, אחת השמטות הבולטות ביותר היא הרוצח, אשר ינתק את כל התנועה כאשר ה- VPN יאבד חיבור. זה מונע דליפת נתונים בזמן ש- VPN אינו פעיל, מה שעלול לקרות לעתים קרובות מבלי שתשים לב. היעדר הפיצ’ר פוגע באבטחת ה- VPN של Shellfire באופן משמעותי.

כשמדובר בפרוטוקולים, OpenVPN היא האפשרות היחידה שלך, אך אתה יכול לעבור בין UDP ל- TCP, שיכולים להיות שימושיים לפתרון בעיות בחוסר יציבות בחיבור. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על פרוטוקולי VPN, אתה יכול לעשות זאת על ידי קריאת פירוט הפרוטוקול VPN שלנו.

לא ניתן לשנות את ההצפנה בלקוח אלא נקבע על ידי השרת שתבחר. כאמור בסעיף “מהירות”, לשרתים ניתנים שני כוכבים לאבטחה, כלומר AES-128 משמש בחיבור, שלושה כוכבים כדי לציין שמשמשים AES-192 או חמישה כוכבים כדי להראות כי AES 256-bit משמש.

עם זאת, נעשו שיפורים. בפעם האחרונה שבדקנו ב- VPN של Shellfire, היו דליפות DNS משמעותיות, אך כשבדקנו את זה הפעם, לא הצלחנו למצוא כאלה. דליפות DNS הן חמורות ויכולות לגרום לכך שהמידע שלך ייפול לידיים זדוניות, גם כשמנהור עם VPN, כך שזהו שיפור משמעותי.

למרות שהפרוטוקולים וההצפנות שנכפים עליך טובים, נחמד שיהיה לך הצפנה עקבית ובחירת פרוטוקול. כמו כן, מכשיר הורג הוא חיוני לביטחון. לאלו המחפשים VPN מאובטח המקנה אפשרויות פרוטוקול בשפע, אנו ממליצים לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו. הוא מציע מספר פרוטוקולים ומשתמש בהצפנה החזקה ביותר, AES 256-bit.

פרטיות

בדף הבית של אתר VPN של Shellfire, אתה יכול לגלול למטה כדי לגלות שהוא טוען שהוא לא רושם נתוני חיבור. עם זאת, ברגע שאתה ניגש להצהרת הפרטיות, נראה שזה שקר גמור.

הצהרת הפרטיות, אם תודפס, תהיה 19 עמודים ומשתמשת בשפה משפטית צפופה. יש התייחסות מתמדת לקוד המשפטי הגרמני, המקפיד על האופן בו חברות מטפלות בנתונים אישיים, אך ההפניות הן לרוב הצדקות חוקיות ל- Shellfire VPN כדי לרשום את הנתונים שלך..

ברשימת הנתונים שעובדים, אחת מהקטגוריות היא נתוני שימוש, ואחת מהדוגמאות שניתנו עבור אותה קטגוריה מבוקרת באתרים. זה המקרה הגרוע ביותר עבור משתמשי VPN והכללתו במדיניות פרטיות אמורה להבריח לקוחות פוטנציאליים.

נראה גם שמדיניות הפרטיות נכתבה בגרמנית ותורגמה בגוגל, מה שמקשה על הקביעה מה נעשה עם חלק מהנתונים. הניסוח נראה מבלבל בכוונה והאורך אינו מקובל.

אם אתה מסתכל על מדיניות הפרטיות של NordVPN, אתה תראה שהיא פחות משליש ארוכה וכתובה בשפה ישירה. היקף המידע הנאסף ומעובד מוגבל בעיקרון לכתובת דוא”ל ומידע על תשלום. תוכל לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות יוצאת הדופן בסקירת NordVPN שלנו

ביצועי סטרימינג

בפיתול משונה, כל שרתי ה- VPN של Shellfire הציגו ביצועי סטרימינג דומים, למרות מהירויות ההורדה המתמשכות שלהן על הנייר. כלומר, אם ה- VPN הצליח לגשת לשירותי סטרימינג. במהלך הבדיקה שלנו, אף אחד מאתרי הזרימה הגדולים, כולל נטפליקס, אמזון פריים וידיאו, הולו ו- BBC iPlayer, לא אפשרו לנו להזרים.

במקום זאת, עשינו את הבדיקות שלנו ביוטיוב ובטוויץ ‘כדי לבדוק איזה סוג של ביצועים יכול היה להיות אם ה- VPN יחליק על פני אחד מאיתור ה- Proxy של החברה. כל שרת שניסינו, אפילו אלה שהייתה מולסה איטית על הנייר, הצליח לגרום ליוטיוב וטוויץ ‘לרוץ תוך מספר שניות בגובה 1080p.

ביצועי הסטרימינג הגונים האלה מבוזבזים מכיוון שלא תוכלו לעבור את מערכות ההכחשה של שירותי ההזרמה העיקריים של שירותי הזרמת ה- VPN. אם אתה מנסה לעקוף את איסור ה- VPN הזה, קרא את המאמר הטוב ביותר ל- VPN עבור Netflix.

מיקומי שרת

VPN של Shellfire מפיצה היטב את השרתים שלה כדי לשרת מגוון רחב של לקוחות. 63 השרתים שלה פרוסים בכל 37 מדינות בשש יבשות, וזו תפוצה הגונה. עם זאת, המספר הכולל של מיקומים ושרתים אינו מובהק.

כדי לתת הקשר למספר זה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת HideMyAss שלנו, HideMyAss היא ספקית מספר 1 מבחינת מיקומי שרת, ומתגאה בכ -1,000 שרתים ב -280 מיקומים. אפילו רוב ספקי אמצע הדרך מציעים לפחות 50 מיקומים.

שירות לקוחות

באתר של VPN של Shellfire יש מה שנראה כתכונה של צ’אט חי, אך כשאתה לוחץ עליו, אתה תגלה שאף אחד לא נמצא בבית ותצטרך לשלוח דוא”ל. חיכינו באתר מספר ימים, רעננו כל פעם שהבחנו בכרטיסייה ובדקנו בכל פעם שיכולנו. איש מעולם לא הגיע.

לוקח בערך 36 שעות לשמוע מהודעות דוא”ל, והתשובות שתקבלו הן ידידותיות אך פשוטות ושונות. אין קו טלפון או פורום, ובסיס הידע עונה רק על תריסר שאלות VPN בסיסיות.  

פסק הדין

VPNs רבים עושים את הבחירה העיצובית להקריב תכונות לטובת חוויה יעילה יותר וידידותית למשתמש. ל- VPN של Shellfire אין אף אחד מההיבטים הללו והיא טרחה לשימוש תוך שהיא עדיין לא מציעה שום תכונות ביעילות.

כדי להוסיף עלבון לפציעה, שירות הלקוחות נמצא בצד האיטי ובסיס הידע באתר מוגבל. המסמר האחרון בארון הקבורה הוא מדיניות הפרטיות המפוקפקת.

אנו קוראים לך לעבור לרשימה המלאה שלנו של ביקורות VPN בכדי ללמוד על ה- VPNs המדהימים הקיימים בשוק. אנו מבטיחים לכם שההבדל יהיה ביום ובלילה.

אם יש לך חוויות עם VPN של Shellfire, השאר תגובה למטה, וכמו תמיד, תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map