ביקורת VPN של BullGuard – VPN מוצק עבור Netflix – עודכן בשנת 2020

ביקורת VPN של BullGuard

BullGuard היא חברה ידועה בתחום אבטחת הרשת עם תוכנה טובה לשמה, כך שלא היה מפתיע לשמוע שהיא עובדת על VPN. מה שמפתיע הוא כמה זה טוב, מציע מהירות טובה, קלות שימוש וגישה לנטפליקס. קרא את סקירת ה- VPN המלאה של BullGuard לפרטים.

ביקורות VPN הטובות ביותר

BullGuard היא חברת אבטחת סייבר שהוקמה בשנת 2001 בלונדון. היא הציעה בעיקר פתרונות אנטי-וירוס ואבטחת אינטרנט, אך ב- 4 באפריל, 2019, היא השיקה רשת פרטית וירטואלית כשירות חדש ללקוחות..

בשוק שמתחיל להיות צפוף ותחרותי כמו שוק ה- VPN, זהו מעשה אומץ לנסות להשיג דריסת רגל כחדשה חדשה. כדי ש- BullGuard יעשה את דרכו לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו, הוא היה צריך להביא הרבה לשולחן, וזה עשה.

בסקירה זו של VPN של BullGuard, אנו נסקור את לקוח ה- VPN היעיל והעתיר של התכונות ש- BullGuard הציב יחד עם המהירויות המרשימות שהוא מציע. עם זאת, אנו גם נבחן את החסרונות של ה- VPN ושם צריך לבצע שיפורים כדי להפוך לאחד הטובים ביותר.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור VPG BullGuard

תכונות

VPNs רבים מסתובבים רחוק מדי בשם התייעלות הלקוח ובסופו של דבר מייצרים משהו חסר תכונות. דוגמה טובה לכך ניתן למצוא בסקירת VPN של Shellfire.

VPN של BullGuard מייצר איזון יפה בין לקוח מלוטש ופשוט לבין חוויה מלאה. ניתן לקבוע את התצורה להפעלה בהפעלה, ויש אפשרות להתחיל בה ממוזערים במגש המערכת או לפתוח את חלון הלקוח.

BullGuard-Client

אם תבחר לאפשר לו לפעול בעת ההפעלה, אתה יכול לגרום לו להתחברות אוטומטית למיקום השרת שבחרת. יש גם מתג להרוג, שהוא חיוני לאבטחה וניתוק באופן אוטומטי את חיבור האינטרנט שלך אם מנהרת ה- VPN תאבד.

בראש מתג ההריגה, יש רוצח אפליקציות שניתן להגדיר אותו לכיבוי אוטומטי של תוכניות שנבחרו, כגון לקוח סיקור, אם מנהרת ה- VPN תאבד. אתה יכול גם להגדיר את ה- VPN כך שהמחשב שלך יהיה בלתי נראה לאחרים באותה רשת מקומית, מה שיכול להגביר את האבטחה בעת השימוש ב- WiFi ציבורי..

BullGuard-Settings

ישנם לקוחות עבור Windows, macOS, iOS ו- Android, אך לא ניתן להגדיר אותם בנתבים, מה שאומר שכל מכשיר יצטרך להיות מוגדר בנפרד כדי להיות מוגן. אם אתה מחפש להגן על כל המכשירים הביתיים שלך על ידי הגדרת VPN על הנתב שלך, עיין בסקירת TorGuard שלנו.

VPN של Bullguard חסר בכל הקשור לאפשרויות פרוטוקול, אך הבחירות שניתנות הן איתנות. אנו נבחן אותם ביתר פירוט בקטע “אבטחה”. מקום נוסף בו VPG BullGuard משאיר משהו לרצוי הוא היעדר מנהור מפוצל.

מנהור מפוצל מאפשר לך לבחור אילו תוכנות המשתמשות בחיבור VPN המוגן ואילו משתמשים בחיבור המהיר ביותר שלא מוגן. זה מאפשר לך, למשל, לגלוש בפייסבוק באופן פרטי באמצעות חיבור ה- VPN שלך בזמן שאתה משחק משחק מבלי שה- VPN יוסיף פיגור. אם זה מעניין אותך, קרא על המנהור המפוצל ביותר של ExpressVPN בסקירת ExpressVPN שלנו.

סקירת תכונות VPN של BullGuard VPN

לוגו VPN של BullGuardwww.bullguard.com

החל מ- 297 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, PayNearMe, העברה בנקאית, המחאה או הזמנת כסף

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
ללא הגבלה

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, UDP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

VPN של BullGuard מציעה שלוש מסגרות זמן לתשלום: מדי שנה, דו שנתי ושני. כל התוכניות כוללות מכשירים ורוחב פס ללא הגבלה. המחירים תחרותיים, אך הם לא הכי טובים שראינו. אם אתה פונה לבדיקת Windscribe שלנו, אתה יכול לראות דוגמה מצוינת לתמחור VPN סביר.

התמחור השנתי הוא האופציה החלשה ביותר, וספקי VPN רבים מציעים שיעורים טובים יותר לאותה מסגרת זמן. האפשרות הדו-שנתית היא סולידית והתכנית לשנתיים היא אופציה חזקה מבחינת התמחור. הדבר שחסר במודל התמחור של BullGuard VPN הוא תוכנית חודשית.

תמחור BullGuard

כמעט כל ספקי ה- VPN מציעים תכנית חודשית, אך BullGuard VPN נותן לך אפשרות קצרה יותר משנה. נוסף על כך, אין שום ניסיון בחינם לבחינת דברים לפני ששקע סכום כסף כה רב ב- VPN. למרבה המזל, עם זאת, יש תקופת החזר של 30 יום אם אינך מעריץ.

קלות שימוש

השימוש ב- BullGuard VPN הוא נעים. למי שמחפש חוויה של אש ושכחה יותר, הלקוח נפתח למסך בית מינימלי ומייעל המציג את רשימת המדינות משמאל ומצב החיבור מימין..

אתה יכול להתחבר אוטומטית למיקום המהיר ביותר באמצעות כפתור “התחברות מהירה” או לבחור מיקום. אתה יכול גם ללחוץ על הלב שליד כל מדינה כדי להוסיף אותו למועדפים שלך כך שהוא יופיע בראש הרשימה. היישומים הסלולריים דומים וספורט זהה למראה הכללי ולמערך הפשוט.

אם אתה מחפש להגדיר את ה- VPN שלך כדי להפיק ממנו יותר מכך, ניתן לגשת להגדרות מהכרטיסייה בחלקו העליון. תפריט ההגדרות כולל שתי קטגוריות: כללי וחשבון. קטע החשבון עקר אך מראה מתי פג תוקף המינוי שלך, וזה נחמד.

הלשונית הכללית היא המקום בו כל ההגדרות נמצאות. כל אפשרות מסומנת בבירור ויש בה טשטוש קצר שמתחת לך מושג טוב מה היא עושה. התלונה היחידה שנוכל להגיש נגד הלקוח היא שהיא לבנה מאוד, שעלולה להיות קשה בעיניים על מסכים מסוימים ובתאורה מסוימת..

מצב לילה יהיה תוספת נהדרת.

האתר הוא סיפור אחר. BullGuard מציעה מגוון שירותי אבטחת סייבר, ולא רק ה- VPN, כך שאתר האינטרנט שלה יכול להיות קשה לניווט. אתה יכול בקלות להגיע לצד הלא נכון של האתר ובסופו של דבר לקבל מידע על האנטי-וירוס, עליו תוכלו לקרוא בסקירת BullGuard אנטי-וירוס שלנו, ולא על ה- VPN.

לדוגמה, חלק מהקישורים בתחתית עמוד ה- VPN יכולים לקחת אותך לאזורים כלליים יותר באתר, ולהוביל אותך לקבלת מידע על המוצר הלא נכון. זה לא הדבר הגרוע ביותר ואתר האינטרנט בסך הכל נחמד, אבל הפרטים הקטנים הם מה שלוקח שירות מסולידי למצויין.

מהירות

בבדיקה שערכנו, VPG של BullGuard ביצע ביצועים טובים במהירות. אף כי הערים המדויקות של כל שרת לא מוצגות, מה שמקשה על קבלת מושג מדויק על המרחק מהשרת, שרת ארה”ב הוא ללא ספק הכי קרוב למקום בו ביצענו את הבדיקה שלנו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)1472.025.78
ארצות הברית2169.125.49
הממלכה המאוחדת8659.474.25
שוויץ10867.974.85
סינגפור24367.313.30
קנדה2869.155.45

כפי שניתן היה לצפות בגלל קרבתו, ראינו את המהירויות הטובות ביותר וזמן הפינג הנמוך בשרת האמריקאי, ורוב מהירויות ההורדה וההעלאה שלנו נותרו על כנן. זמני הפינג היו מספיק נמוכים כך שהוא יכול למצוא את דרכו לרשת ה- VPN הטובה ביותר שלנו למשחקים.

במעבר לאירופה ראינו מהירויות מכובדות מבריטניה עם זמן פינג מוצק. השגנו מהירות מהשוויץ אפילו יותר, אבל זמן הפינג היה גבוה יותר. השרת השוויצרי סיפק מהירויות מדהימות, למעשה, כאשר שרתי סינגפור וקנדה הציעו את אותו הדבר.

כצפוי, זמני הפינג היו פרופורציונאליים למרחק שלנו מכל שרת, וכתוצאה מכך קנדה זכתה לפינגס נמוך ולסינגפור הייתה הגבוהה ביותר.

באשר לתחושה של שימוש ב- VPN של BullGuard, זה בדיוק מה שאתה מצפה מהמספרים שקיבלנו על הנייר. כאשר הגומי פוגש את הכביש, הדברים מתמידים ובולגרד מרגיש מגיב, והוא עשוי אפילו לפלס את דרכו אל בחירות ה- VPN המהירות ביותר שלנו בקרוב.

אבטחה

כפי שציינו בסעיף “תכונות”, VPN BullGuard בודק את כל התיבות החשובות בכל הנוגע לאבטחה. יש מתג להרוג ותוכל להתחבר אוטומטית בהפעלה, כלומר אף אחד מהנתונים שלך לא ידלוף במהלך חלונות הזמן הקצרים שבהם ה- VPN שלך לא מחובר.

בנוסף, אתה יכול להגדיר את המחשב שלך להיות בלתי נראה כלפי שאר המכשירים ברשת, שאינה תכונה נפוצה אלא נהדרת שיש לה. יש רוצח אפליקציות שעובד כמו מתג להרוג כדי להבטיח שאף מידע רגיש לא ייצא מאפליקציות בנקאיות וכדומה, למקרה שתתנתק מ- VPN.

יש גם אפשרות DNS מותאמת אישית שמקלה על קביעת התצורה של ה- DNS המועדף עליך, אך אתה יכול גם לשנות את ה- DNS באופן ידני ללא VPN. בנושא ה- DNS, לא הצלחנו לאתר דליפות DNS במהלך השימוש ב- VPN של BullGuard, שעושה דרך ארוכה לקראת אימות האבטחה שלה..

אפשרויות הפרוטוקול מוגבלות, כאשר רק OpenVPN UDP ו- TCP מוצעים. UDP מומלץ בדרך כלל, אך TCP נחמד לפתרון בעיות בחיבור באגי ומציע ביצועים יציבים יותר רוב הזמן. אם אתה מחפש אפשרויות נוספות, קרא את סקירת CyberGhost שלנו.

בשלב זה, אתם בטח תוהים מדוע העברנו ל- BullGuard VPN ציון נמוך בקטגוריה זו. התשובה היא שהצפנה היא סוגיה נוחה מבחינתה.

כשאנחנו מגלים את האתר מצאנו הפניות להצפנה של “כיתה צבאית”. במקום אחר באינטרנט מצאנו צדדים שלישיים שאמרו כי מדובר ב- AES 256-bit, שהוא הצפנה מצוינת. אבל רצינו לשמוע את זה מבולגרד.

כשיצרנו קשר עם התמיכה נאמר לנו שזה “סודי”. בהתחשב במהירויות שראינו, יש לנו ספק כי VPG של BullGuard משתמש ב- AES 256 סיביות והיינו רוצים לשמוע תשובה ברורה כששאלנו. העובדה שלא עשינו אותנו גורמת לנו להטיל ספק בהיבטים של האבטחה של ה- VPN.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של BullGuard היא ארוכה וקשה לפרשנות בגלל שפה משפטית צפופה והעובדה שרבים ממנה נכתבים כדי להתייחס בצורה רחבה יותר לכל השירותים שלה ולא להיות ספציפיים ל- VPN.

באופן אידיאלי, ברצוננו לראות את כל מדיניות הפרטיות שנכתבת יותר כמו של NordVPN, עליהן תוכלו לקרוא בסקירת NordVPN שלנו. מדיניות הפרטיות של NordVPN קצרה ונכתבת בשפה ישירה וקלה להבנה.

עם זאת, כשאתם צוללים במדיניות הפרטיות של BullGuard, הדברים לא כל כך גרועים. זה מתגאה במדיניות ללא כניסה, אך היא רחבה. המשמעות היא שזה לא עוקב אחר אתרים שאתה מבקר בהם אתה משתמש ב- VPN, אך זהו רף נמוך להגדרה.

הוא רושם מידע אודותיך באתר האינטרנט שלו באמצעות קובצי Cookie, אך ניתן לאפשר זאת למעשה. בנוסף, זה רושם את כתובת ה- IP שלך, הנוגעת לשימוש וניתן להשתמש בה כדי לעקוב אחריך אם נשמרו נתוני תנועה. פרט לכך, מדיניות הפרטיות נראית נקייה.

ביצועי סטרימינג

VPN של BullGuard ביצע היטב כשהגיע הזמן לנסות סטרימינג. כל אתר שניסינו, כולל נטפליקס, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Hulu, עבד ללא בעיות. לא נתנו לנו הודעות גילוי VPN והצלחנו להתחבר ולהתחיל לצפות ללא טרחה.

כל אותם אתרים נטענים במהירות, כשנטפליקס אורכת שנייה או שתיים נוספות והאחרות נטענות במהירות כרגיל. עם זאת, זכור כי השתמשנו בשרת מבוסס ארה”ב כדי לגשת לאתרים אלה ואנחנו בארה”ב עצמנו, כך שאולי לא תקבל מהירויות מסוג זה אם אתה נמצא מעבר לאוקיינוס ​​מהשרת..

סרטונים טעונים בהגדרה גבוהה לרוב, אך לעיתים יעמיסו במהירות 720p. כשזה קרה, פשוט לשנות את זה ל 1080p ידנית עשה את העבודה, ולא חווינו בעיות בגמגום או חוצץ במהלך השימוש שלנו.

מיקומי שרת

אפשרויות השרת הן האזור החלש ביותר עבור VPN של BullGuard. השרתים מכסים רק 16 מדינות דלות. ארה”ב ובריטניה מכוסים, שהם לכאורה המיקומים שרוב האנשים מחפשים הודות לשירותי סטרימינג בלעדיים, אך הרשימה עדיין משאירה הרבה מה להיות נחשק.

המדינות נמצאות בעיקר באירופה, כאשר רק סינגפור, אוסטרליה, ארה”ב וקנדה הן היוצאים מן הכלל. אמנם, VPN של BullGuard הוא חדש, אבל יהיה נחמד לראות עוד מיקומים, כלומר יפן וחלק מדרום אמריקה..

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של BullGuard הוא סולידי. תמיכה מוצעת בשפות רבות, עם שתי שפות, אנגלית ורומנית, וקבלת תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7.

BullGuard-Support

צ’אט חי זמין גם בשעות מסוימות בדנית, גרמנית, הולנדית, צרפתית, שוודית וסינית. מפעילי הצ’אט החי שאיתם דיברנו היו ידידותיים ועוזרים, אם לא המהירים ביותר. בדרך כלל לקח תגובה בין חמש ל -10 דקות כדי לקבל תגובה, וזה יותר ממה שציפינו לצ’אט חי אבל טוב יותר מרוב צוות התמיכה בדוא”ל.

יש גם פורום משתמשים ובסיס ידע, אך שניהם אינם מאורגנים וחסרי דעות. זה כנראה מכיוון ש- VPN הוא חדש, אז אני מקווה שהם יהיו מבולבלים יותר לאורך זמן, אבל במצבם הנוכחי הם יכולים להשתמש בעבודה מסוימת.

פסק הדין

VPN של BullGuard הרשים אותנו בדרכים שלא ציפינו. הביצועים שלו היו מצוינים והלקוח מושך חזותית ופונקציונאלי ביותר. עם זאת, היו לא מעט דברים שעדיין זקוקים לעבודה.

מלבד חוסר הרצון לדון בהצפנה, התמחור והיעדר תוכנית חודשית יגרשו אנשים רבים מהמקום. גם רשימת שרתים אנמית לא עוזרת.

למרות של- VPN ל- BullGuard יש פוטנציאל אדיר, אנו מציעים לפנות לרשימה המלאה של ביקורות ה- VPN שלנו כדי למצוא משהו עם רקורד מוכח יותר (ומוכן לדון בהצפנה שלו).

האם יש לך ניסיון עם VPN של BullGuard או עם השירותים האחרים של BullGuard? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות להלן, וכמו תמיד, תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me