ביקורת VPN של Bitdefender – עודכנה 2020

סקירת VPN של Bitdefender

VPD של Bitdefender הוא פיתרון הגון המיועד לעבוד בד בבד עם האנטי-וירוס של החברה. זה די טוב, אם כי נמנע מהתכונות והפונקציונליות שנמצאות במובילי השוק. עם זאת, זוהי בחירה איתנה אם ההגנה היא עניינך העיקרי, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת VPN המלאה של Bitdefender שלנו.

ביקורות VPN הטובות ביותר

Bitdefender היא אחת מחברות אבטחת הסייבר הגדולות בעולם ומציעה מוצרים רבים, אך ככל הנראה רוב האנשים מכירים את זה בגלל האנטי-וירוס שלה. כפי שאתה יכול לראות בסקירת Bitdefender אנטי-וירוס שלנו התרשמנו מביצועי האנטי-וירוס, התכונות ותמיכת הלקוחות שלו.

עם זאת, אנו מסתכלים על ה- VPN שמציע Bitdefender בסקירה זו של ה- VPN של Bitdefender. זהו תוסף, כלומר אינך יכול להשתמש בו אם אין לך Bitdefender אבטחה מוחלטת, אנטי-וירוס Bitdefender או אחד מהמוצרים האחרים של החברה..

לקוח ה- VPN של Bitdefender קל לשימוש, אך זה בא על חשבון התכונות. האבטחה טובה, אך אין דרך לשנות את הפרוטוקול או ההצפנה שבהם נעשה שימוש. הוא מציע גם מהירויות טובות ושירות לקוחות מעולה.

למרות ש- VPN של Bitdefender מקבל חופן דברים נכון, ישנם המון דברים שיכולים להיות טובים יותר. מלבד היותו חסר תועלת כמעט, אין באפשרותו לפרוץ איתור VPN באתרים חסומים גיאוגרפיים כמו Netflix ו- BBC iPlayer, מה שאומר שהוא לא יפיק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור VPN של Bitdefender

מאפיינים

כשמדובר בתכונות, Bitdefender VPN הוא עצם חשוף ככל שהוא יכול לקבל. החל מרשימת הדברים שתוכלו לעשות, ישנן אפשרויות לגרום ללקוח לרוץ באופן אוטומטי בעת ההפעלה או להתחבר אוטומטית כאשר הוא מגלה שאתם ברשת WiFi. מסיבה כלשהי, לא ניתן לחבר אותו באופן אוטומטי בעת שימוש ברשת קווית.

הגדרות Bitdefender

זה כל מה שאתה יכול לעשות ביישום. אין הגדרות אחרות לעריכה. אינך יכול לשנות את הפרוטוקול או את ההצפנה בה אתה משתמש, אין מכשיר הורג ואין מנהור מפוצל. זה זמין בכל הפלטפורמות העיקריות, כולל Windows, macOS, iOS ו- Android. עם זאת, משתמשי לינוקס נותרים בחוץ.

נראה כי ביטדפנדר נקלע ליצירת חוויה ידידותית למשתמש שכל אחד יוכל להרים. יש מה לומר בסגנון הזה של עיצוב תוכנה, אבל כשזה מגיע למחיר כה גדול, אולי זה לא יהיה שווה את זה.

בסופו של דבר, במקום להציע חוויה נוחה לשימוש, לקוח ה- VPN של Bitdefender גורם לו להרגיש יותר כאילו הוענקה לך אפליקציה חסרת תחרות, שלא חשבה בה מחשבה.

אם אתה מחפש עיצוב ידידותי למשתמש שמשיג את אותה קלות שימוש כמו VPD של Bitdefender, אך מבלי ליפול את הברך לחוויה עבור משתמשים שרוצים שליטה רבה יותר, קרא את סקירת ExpressVPN שלנו. ExpressVPN שומר על השימוש בממשק שלו תוך שהוא עדיין עשיר בתכונות.

סקירת תכונות VPN של Bitdefender

לוגו VPN של Bitdefenderwww.bitdefender.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
10

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
27 מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות
מגיע עם חבילת אבטחה מוחלטת

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית
שעות העבודה

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

השוואה בין VPN ל- Bitdefender לבין ספקים אחרים היא קשה מכיוון שעליך להיות במחשבך אחד נוסף של פתרונות האבטחה של Bitdefender כדי להשתמש בו. אם כבר יש לך Bitdefender במערכת שלך, המחירים ל- VPN הם עסקה טובה, אך צורך לקבל תוכנה נוספת, בדרך כלל די יקרה, לשימוש ב- VPN יכולה להרחיק אנשים ממנה.

עם זאת, כפי שאתה יכול לראות מהסקירה שלנו על אנטי-וירוס Bitdefender, זה הטוב ביותר בשוק כרגע כך שייתכן ששווה את ההשקעה אם אתה באמת מנסה להגן על המחשב שלך.

עם זאת, הבה נבחן את התוכניות ל- VPDFender VPN. בתור התחלה, יש תוכנית “בחינם” שמגיעה עם ביטדנדר לחלוטין אבטחה. הוא מציע 200MB של נתונים ליום, וזה טוב כשמדובר בשירותי VPN בחינם, אך יחד עם זאת, קשה לקרוא לתכנית “חינם”.

תמחור ביטפנדר

כדי לעבור לתוכניות הפרימיום, קיימת אפשרות חודשית לתשלום וכאפשר אופציה שנתית. לשניהם רוחב פס בלתי מוגבל אך מוגבלים למספר המכשירים שהרישיון שלך לאנטי-וירוס מאפשר.

למרות שהמחירים שמציעה Bitdefender VPN הם תחרותיים ונראים כערך נהדר, לא הוגן להשוות אותם לספקים אחרים מכיוון ש Bitdefender דורש ממך לבצע רכישה נוספת. אם אתה מחפש VPN סביר שאינו דורש רכישה נוספת, עיין בסקירת CyberGhost שלנו.

קלות שימוש

VPN של Bitdefender מתמקד בהצעת חוויית משתמש פשוטה ופשוטה יותר מאשר במתן חוויה עשירה בתכונות. בגלל זה, ה- VPN קל לשימוש.

אתה יכול לפתוח את יישום VPN מלוח הבקרה שמגיע עם תוכנת Bitdefender או סמל מגש המערכת. סמל מגש המערכת משתנה כדי להראות אם אתה מחובר, עם X אדום אדום מציין שאתה לא ובדיקה ירוקה מציינת שאתה.

המסך הראשון של הלקוח מציג רקע לבן פשוט עם כפתור כחול גדול המאפשר לך להתחבר ותפריט נפתח שמתחתיו כדי לאפשר לך לבחור לאן אתה רוצה להתחבר. רשימת השרתים היא לפי אלף-בית וקל לעיון בהם, כאשר הדגל של כל מדינה יושב משמאל לשמה.

Bitdefender-client

כפתור בפינה השמאלית העליונה פותח תפריט שנותן לך קומץ אפשרויות, כולל ההגדרות, יצירת קשר עם התמיכה וראיית מידע לגבי חשבונך, למשל כמה ימים נותרו במנוי..

למרות שלקוח ה- VPN של Bitdefender מתייעל, החוויה באתר אינה מותאמת לא פחות. Bitdefender לא רואה את ה- VPN כמוצר עצמאי, ובשל כך הוא לא נותן מקום רב באתר. כמעט כל תוכן האתר מיועד למוצרים אחרים, ולכן מציאת תשובות לשאלות אודות ה- VPN, או אפילו מציאתו בכלל, יכולה לעיתים קרובות להיות טרחה.

מהירות

Bitdefender מציע מהירויות מרשימות בכל השרתים שבדקנו. יצירת חיבור נמשכת כעשר שניות בכל פעם, שהיא רחוקה מלהיות מהירה, אך ברגע שהיא מחוברת, האינטרנט מרגיש מגיב ויציב.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)1472.055.86
הממלכה המאוחדת9039.444.72
שוויץ10769.843.46
ארצות הברית5349.264.81
יפן19368.903.25
ברזיל15169.343.73

כפי שאתה יכול לראות מתוצאות הבדיקה שלנו, כאשר התחברנו לשוויץ, יפן או ברזיל, ראינו זמני פינג סבירים, אך לא גדולים, ורק איבדנו כמה אחוזים על מהירויות ההורדה שלנו. מהירויות העלאה זכו ללהיט גדול בהרבה, וזה עשוי להיות חשוב לשים לב אם אתה רוצה לשלוח קבצים עם ה- VPN שלך..

מהירות ביט-ביטר

דבר אחד שתפס את עינינו היה שרתי בריטניה וארה”ב החזירו תוצאות גרועות יותר מהאחרות. זמן הפינג היה מה שהיית מצפה מאותם מיקומים מכיוון שהם קרובים אלינו הרבה יותר מיפן או שוויץ, אבל מהירויות ההורדה היו נחותות.

זה כנראה סימפטום של חוסר תשתית רשת חזקה ככל האפשר. סביר להניח שמדובר בשני המיקומים הנסחרים ביותר והביצועים הנחותים נובעים מכך שהם נתונים בעומס כבד יותר.

אף שהביצועים שלה במהלך הבדיקות שלנו עשויים להרוויח אותה במקום ברשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, אין לה את זמני הפינג הטובים ביותר במקרים רבים. אם אתם מחפשים VPN עם זמני פינג תחתון שמאפשרים לכם לשחק במשחקים תחרותיים בחו”ל, הסתכל ב- VPN הטוב ביותר שלנו לסבב משחקים.

אבטחה

כפי שהיה נושא הסקירה וה- VPN, אין אפשרויות לגבי הגנתך בעת השימוש ב- Bitdefender VPN. אין הגדרות פרוטוקול לשינוי או הצפנה לבחירה. עם זאת, ההגדרות שנכפות עליכם הן מה שאנו מציעים שאנשים ישתמשו בהן בכל מקרה.

Bitdefender VPN משתמש בפרוטוקול OpenVPN שהוא פרוטוקול עוצמתי וקוד פתוח המאובטח, מהיר ואמין למדי. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על פרוטוקולי VPN, בדוק את פירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו.

כדי לשפר עוד יותר את האבטחה, Bitdefender VPN מצפין את החיבור שלך באמצעות AES 256-bit. זוהי הגדרת ה- VPN שהיינו ממליצים עליה כמעט לכל אחד מכיוון שהיא מאובטחת ומציעה חיבור מהיר. לכל המטרות המעשיות אי אפשר לפצח את AES 256-bit, אך אם אתה סקרן בקריפטוגרפיה באופן כללי, עליך לקרוא את תיאור המאמר של הצפנה.

למרות ש- VPN של Bitdefender לא מאפשר לך להפעיל או לבטל את ההגנה מפני דליפות DNS כמו ש- VPNs רבים עושים זאת, הוא עבר את מבחן דליפת ה- DNS שלנו.

אם אתה תוהה מהן דליפות DNS, עיין במאמר שלנו מה זה מאמר דליפות DNS, להסבר מעמיק. בקיצור, דליפת DNS פירושה שמידע כלשהו על הגלישה שלך גולש לידי ספק שירותי האינטרנט שלך, או במקרים מסוימים, של הממשלה, אפילו כשאתה ניגש לאינטרנט דרך ה- VPN שלך..

פרטיות

למרות שהביטחון של Bitdefender VPN טוב, במובנים מסוימים, Bitdefender עשוי להיות זה שעוקב אחריו בזמן השימוש בשירות. קביעת שקיפות היא אחד הדברים החשובים ביותר לחברה המטפלת באבטחת סייבר ול- VPN לעשות. מרכיב עיקרי בכך הוא קיום מדיניות הפרטיות והסכמי המשתמשים בקלות ופירוט.

למרות ש Bitdefender היא חברה גדולה יותר מרבות מספקי ה- VPN שאנו מסתכלים עליה ומציעה שירותים רבים נוספים, הסכמי רישיון למשתמש הקצה ומדיניות הפרטיות שלה מורכבים ללא צורך וקשה לניווט. ישנם הסכמי מנוי, תנאים והגבלות ומדיניות פרטיות המפורסמים באתר האינטרנט שלה.

למרבה הצער, כששאלנו ישירות על מדיניות הפרטיות של VPN, הופנינו לדף שאלות ותשובות קצר שאמר “לאף אחד (סוכנויות פרסום, ספקי שירותי אינטרנט, חברות ביטוח וכו ‘) לא תהיה גישה ליומנים המקוונים שלך.”

זה מרמז על יומני שמירת אך לא משותפים עם צדדים שלישיים.

אם אתה צולל למדיניות הפרטיות של Bitdefender Home Solutions ועומד לסעיף 7.3, תראה שהיא אוספת רק מזהי משתמשים ומכשירים אקראיים או ממהרת, כתובות IP וטוקנים שנוצרו באופן אקראי המשמשים ליצירת חיבור VPN. עם זאת, היא חולקת את המידע הזה עם Anchorfree, צד ג ‘שמעבד נתונים מטעם Bitdefender.

למרות שזה נראה כאילו המידע הנאסף ביחס ל- VPN ברובו אנונימי ואינו מזהה, מידע רב שנאסף באתר ובזמן הקופה כולל כתובת הבית שלך. אם אתה מחפש VPN שמציע מדיניות פרטיות מהשורה הראשונה ללא כניסה, הסתכל בסקירת NordVPN שלנו.

ביצועי סטרימינג

Bitdefender VPN לא הצליח לעבור את מרבית מערכות הגילוי של ה- VPN שעמדנו עליה. ה- BBC iPlayer ונטפליקס הכחישו את זה, אבל הולו נראה יותר משמח להעביר אותנו באמצעות חיבור מוגן.

Bitdefender-iPlayer

בכל הנוגע לצפייה בתוכן, היה זמן הפחתה קל לחיבור. לעתים קרובות זה יתחיל כברירת מחדל ל- 720p או 480p, אך פחות מעשר שניות לאחר מכן, החיבור ישתפר והסרטון ייפגע עד 1080p. זה לא נדיר בקרב VPNs.

ברגע שהסרטון הושפע עד 1080p ביוטיוב והולו, הקשר היה יציב ולא היינו צריכים להתמודד עם חציצה. מצד שני, חווינו חציצה בטוויץ ‘, ככל הנראה בגלל חביון לא יציב, מה שעלול להשפיע בצורה רצינית על זרמים חיים.

למרות שהביצועים הכוללים בזמן הסטרימינג היו טובים, רוב האנשים כנראה מחפשים דרך לנצח את האיסור של ה- VPN של נטפליקס. אם אתה אחד מהם, עיין במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס. אם אתה מנסה לגשת ל- BBC iPlayer, עבור אל ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור ה- BBC iPlayer.

מיקומי שרת

VPD של Bitdefender מארח שרתים ב 27 מדינות. הם מופצים היטב עם שרתים באירופה, צפון אמריקה, אסיה ודרום אמריקה. באופן מוזר, רשימת השרתים בלקוח VPN אינה מציגה את המיקום המדויק של השרת, אלא רק את המדינה, כך שלא תדע בדיוק לאן אתה מתחבר.

Bitdefender-Server

נראה גם בלתי אפשרי לדעת כמה שרתים בודדים יש ל- Bitdefender. לא הצלחנו למצוא את המספר באתר האינטרנט או בשום מקום אחר. זה מקשה לדעת עד כמה השרתים מיותרים ואמינים, אך כפי שראינו במהלך בדיקות המהירות שלנו, ישנם סימנים לכך שהשרתים עומדים תחת עומס משמעותי.

לצורך ההקשר, בעוד 27 מיקומים אינם בהכרח חסרים, הגבוה ביותר שראינו הוא מ- HideMyAss. לרשת שלה כמעט 1,000 שרתים הפרוסים על פני 280 מיקומים. קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף.

שירות לקוחות

כפי שציינו בסקירת אנטי-וירוס ה- Bitdefender שלנו, שירות הלקוחות מעולה. אם אתה נתקל בבעיה, עומדות בפניך מספר אפשרויות לקבלת עזרה.

בתור התחלה, יש רשימה ארוכה של קווי טלפון שניתן ליצור איתם קשר במדינות שונות. שעות קווי הטלפון משתנות, אך חלקן פתוחות 24 שעות ביממה. יש גם צ’אט חי באתר, כמו גם תמיכה בדוא”ל. כל מסלולי התמיכה הצליחו לתת לנו תשובה תמציתית ומועילה בזמן.

Bitdefender-Support

יש גם פורום משתמשים ובסיס ידע ענק. בסיס נתונים יכול להיות קשה לחיפוש, במיוחד כשמחפשים תשובות בנוגע ל- VPN, אך הוא עדיין יספק לך מידע שימושי אם אתה מסתכל סביבך..

פסק הדין

Bitdefender מסמר הרבה סימנים חשובים בכל מה שקשור להציע VPN נהדר. המהירויות יציבות, תמיכת הלקוחות מהשורה הראשונה והתוכנה מעוצבת היטב ונוחה לשימוש.

עם זאת, יש המון דברים שמעכבים אותו. הצורך לרכוש חבילת אבטחה שלמה של תוכנות רק כדי להשתמש ב- VPN זה מצער, במיוחד כאשר זה לא מאפשר לך לרצות iPlayer של BBC או Netflix.

מכיוון שאיננו יכולים להמליץ ​​על VPD של Bitdefender, אנו ממליצים שתבדוק את הארכיון המסיבי של ביקורות VPN. הם ממוינים מהטובים ביותר לגרועים ביותר, כך שתוכלו למצוא בקלות את הכלב המוביל הנוכחי.

אם יש לך ניסיון במוצרים של Bitdefender, יידע אותנו בתגובות שלהלן. אנחנו אוהבים לשמוע ממך. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me