סקירת VPN.asia – עודכן בשנת 2020

ביקורת VPN.asia

VPN.asia הוא ספק VPN שגוי בשם שגוי ומרכזו במרכז אמריקה. למרות שיש לו ממשק יפה ונכנס לנטפליקס, תמיכת הלקוחות אינה טובה מאוד והמהירויות כל כך נמוכות שאתה לא יכול להזרים כמו שצריך. עיין בסקירת VPN.asia המלאה שלנו בכדי לראות מדוע כדאי לך להמשיך לקנות.


ביקורות VPN הטובות ביותר
VPN.asia נשמע כאילו הוא אמור להיות מבוסס באסיה אך למעשה משולב בבליז. זוהי אפשרות VPN במחיר כלכלי עם תכונות מינימליות למדי, שיש לה ממשק בהיר ונקי, אך אין לה עוד מה להבדיל אותה מהקהל של שירותי VPN אחרים שם בחוץ, במיוחד הבחירה הטובה ביותר ב- VPN שלנו..

זה לא ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב כי המהירויות שלו אינן גדולות, אם כי יש לו תכונות אבטחה הגונות. זה גם לא הטוב ביותר לצפייה בתוכן חסום גיאוגרפי כי למרות שהוא נכנס לנטפליקס, איכות התמונה לא טובה. ראה את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבדיקת Netflix לקבלת אפשרויות טובות יותר.

השביתה הגדולה ביותר נגד VPN.asia, לעומת זאת, היא שהיא אינה מכבדת את ערבותה להחזר הכספים. אם אתה רק עושה קניות ומנסה VPNs, תן ל- VPN.asia דרגש רחב. אם אתה חושב שזה יכול להיות בשבילך, המשך לקרוא.

חוזק & חולשות

חלופות עבור VPN.asia

תכונות

VPN.asia מעט רזה על תכונות מעניינות. למרבה הצער, לקוח שולחן העבודה שלה נמצא איפשהו בין הממשקים הגדולים והמגושמים של שירותים כמו Shellfire (ראה סקירת Shellfire שלנו) לבין ממשקי שולחן העבודה בגודל הנייד של מרבית שירותי ה- VPN המובילים בשוק. ראה דוגמא לבדיקת ExpressVPN שלנו.

היתרון של לקוח שולחני בגודל נייד הוא שאתה יכול למקם אותו בקצה המסך תוך כדי ביצוע דברים אחרים מבלי שזה יפריע יותר מדי. ממשק ה- VPN.asia הוא כפול מגודלו של מסך נייד, כך שהוא קצת גדול למקם בקצה הצג שלך בדרך זו.

נראה כי החשיבה הייתה להציב את מרבית הפיצ’רים על פני הלקוח במקום להחזיק בתוכו סדרת מסכים. אין ספק שיש לומר על סידור הדברים בצורה כזו, כך שתוכלו לקחת הכל במבט אחד, והלקוח הוא צבעוני ומושך.

לאחרונה הוספה מכשיר הרגה לממשק VPN.asia. זוהי פונקציה שמנתקת את האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN שלך נכשל. זוהי תכונת אבטחה שימושית שמבטיחה שאיש לא יצליח להציץ בכתובת ה- IP שלך בזמן שהשומר שלך במצב.

פעם הייתה בדיקת מהירות שהוסרה כעת מהממשק, ועכשיו זה פשוט אומר לך את כתובת ה- IP שלך וכמה זמן התחברת. אם אתה רוצה את האפשרות “הגנה מלאה” שהייתה בעבר, אתה יכול למצוא אותה בכרטיסייה “אפשרויות.”

בתוך הכרטיסייה “אפשרויות” אתה יכול לבחור סוגי חיבורים כמו UDP ו- TCP, כמו גם פרוטוקולי הצפנה שונים. היכולת לבצע בחירות קלות בין פרוטוקולי הצפנה היא תכונה שלא כל שירות VPN מציע, כך שטוב לראות את זה כאן.

באופן לא מפתיע, VPN.asia אינה מציעה מנהור מפוצל שהיא תכונה שנמצאת בכמה משירותי הבוטיק היפים יותר המאפשרת לך לבחור אילו יישומים במחשב שלך עוברים דרך ה- VPN. זה עוזר לייעל את מהירות החיבור שלך אם התקשורת של המחשב שלך עם המדפסת לא עוברת שרת במרחק של שבע אלפים מיילים משם.

תמחור

VPN.asia נמצא בקצה התחתון של ספקטרום המחירים של VPN וחסכוני מאוד אם אתה הולך על האופציה השנתית. האם זה נחשב ערך לכסף בהתחשב במגרעותיו ניתן להתלבט. ישנן אפשרויות במחיר דומה שעושות את רוב הדברים טוב יותר מ- VPN.asia כרגע. ראה דוגמא את סקירת MullvadVPN שלנו.

VPN.asia אומר באתר האינטרנט שלה כי היא מקבלת את כל סוגי התשלומים, אך מדובר בפיזור יתר של הערכת יתר. היא אכן מקבלת כרטיסי אשראי גדולים כמו גם bitcoin ו- “wallwalk”, אך היא אינה מתאימה למגוון אפשרויות התשלום האלקטרוניות העמומות יותר אשר לרוב זמינות בקרב מתחרותיה..

VPN.asia התחייבות כספית

VPN.asia מציעה התחייבות להחזר כספי לשבעה ימים אם ברצונך לבדוק זאת בעצמך. עם זאת, לא כשכתבנו את הגרסה הראשונה לביקורת זו לפני שנה, וגם הפעם לא החזרנו את כספנו. אם אתה באמת רוצה לבדוק את השירות, ייתכן שתרצה לשלם את החודשי ולחסוך לעצמך כמה דולרים.

ל- VPN.asia יש גם עסקת הפניה לפיה אתה מקבל כיסוי VPN חינם 30 יום לכל חבר שאתה מפנה שנרשם. מדובר בעסקה טובה אם היא אכן חיה לחלק הזה של מה שהיא מבטיחה באתר.

קלות שימוש

VPN.asia פשוט להתקנה. אתה עובר לקטע ההורדות באתר שלו, לחץ על כפתור ההורדה של מערכת ההפעלה שלך, גרור ושחרר את הסמל לתיקיית היישומים ואתה מוכן לצאת אליו. לפני הפעלת ממשק המשתמש, הוא יבקש ממך להיכנס באמצעות פרטי הכניסה שנשלחו אליך כשאתה נרשם לשירות.

ממשק המשתמש מינימליסטי למדי בהשוואה לשירותי VPN רבים המעמיסים על לקוחותיהם בכל מיני הגדרות מיקרו. הלקוח של VPN.asia מראה לך את רשימת השרתים, לחצן חיבור, מכשיר הורג וכפתורים המקשרים אותך לפרטי הכניסה שלך..

לא ברור בהתחלה שכדי להגיע להגדרות מפורטות יותר צריך ללחוץ על קישור בהודעת הדוא”ל שהיא שולחת אליך לאחר התקנת היישום. זה רושם אותך לשירותי התמיכה ולא ברור מדוע זה צריך להיעשות בנפרד מההרשמה שלך לשירות מלכתחילה.

היא מבקשת מכם בשלב זה לספק את שמכם המלא ולא את שם המשתמש בדוא”ל בו אתם משתמשים כדי להיכנס לאפליקציה, מה שאומר שצריך לזכור יותר פרטי כניסה מכפי שנראה הכרחי בהחלט..

חיבור וניתוק לשרתים זה קל, וכפתור ההמתנה נמצא ממש בממשק גם כן, אך אין ממש הגדרות אחרות לדבר על הפיכת שירות VPN זה לפחות לתצורה שפחות ראינו לאחרונה..

למרות הפשטות שלו. יש בו מוזרה מעצבנת בכך שכשאתה לוחץ ומדגיש שרת, לחץ על כפתור התחבר הוא מבטל את הבחירה שלך וזורק הודעת שגיאה. ישנו גם חץ שמכוון ימינה בכל מיקום שרת שנראה כאילו אינו עושה דבר.

כדי לבחור שרת, עליך ללחוץ פעמיים על השרת ואז כפתור החיבור הירוק מפעיל את עצמו והופך לכפתור “ניתוק” אדום. לאחר מכן תוכל לפטר את הלקוח על ידי לחיצה על מקום כלשהו מחוצה לו, ולהיזכר בו על ידי לחיצה על הסמל בשורת התפריטים כה קטנה, עד שתוכל לטעות בזה בגלל חתיכת אוכל שתודבק למסך שלך..

לא הסמל בשורת התפריטים ולא הסמל במעגן שלך אם אתה משתמש במחשב Mac, מודיע לך אם אתה מחובר ברגע נתון. עליכם להביא את הלקוח במקום זאת תוכלו לעשות על ידי לחיצה על סמל שורת התפריטים ולחיצה על “הצג”.

מכשירים נתמכים

VPN.asia תומך בחלונות, מק, iOS ואנדרואיד אבל זה לא עושה אף אחת ממערכות ההפעלה הפחות נפוצות כמו לינוקס או קינדל, או מציעה תמיכה בהגדרת הנתב שלך.

זה מאפשר לך חיבורים מרובים אך זה לא נדיב כמו שזה נשמע מכיוון שהוא מאפשר חיבור אחד בלבד בכל סוג מכשיר. לכן, אם יש לך שני מחשבים ניידים אינך יכול להשתמש בהם בשני הדברים, אך אם יש לך מחשב נייד, אייפד וסמארטפון, אתה זמין בהם.

מיקומי שרת

כתוב באתר זה שיש לו שרתים ב -30 מדינות וספירה. עם זאת, רק 25 שרתים מופיעים בממשק הלקוח, ומכיוון שבמספר מדינות יש יותר משרת אחד, זה מסתכם לא יותר ממחצית המספר שצוין..

עם זאת, ההתפשטות הגיאוגרפית טובה במובנים מסוימים: ישנם שרתים במיקומים – כמו בנגקוק, קואלה לומפור וניו דלהי – שאינם מיוצגים על ידי שירותי VPN רבים כיום. עם זאת, אין לה שרתים במרכז אמריקה או בדרום למרות שהיא משולבת בבליז, וגם לא שרתים באפריקה או במזרח התיכון.

מיקומי השרת שלו עשויים להמליץ ​​על כך לאנשים שיש להם צרכים ספציפיים למיקום, אך חוץ מזה VPN.asia הוא ללא ספק אחד השירותים הגרועים ביותר בשוק מבחינת מספרים של שרתים..

מהירות

המהירויות שעליה שעוןנו ב- VPN.asia היו בצד האיטי, בדרך כלל בין 10 ל -20 אחוז מהמהירות הבלתי מוגנת, כך שסביר להניח שלא תרצו להשתמש בה לפעילויות הטרור שלכם או לסטרימינג (בדקו את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג עבור אלטרנטיבות טובות יותר).

מיקום: פינג: הורד: העלה:
רוסיה:210.68.95
שיקגו:3531.491.26
ונקובר:5510.8221.95
ניו דלהי:4602.282.69
אמסטרדם:1526.6920.5 [כן באמת]
לונדון:1661.773.05

ניתן להבחין כי השרתים האירופיים והאסייתיים מהירים יותר מאלה בצפון אמריקה, ככל הנראה בגלל שילוב של ביקוש גבוה מהלקוחות לשרתים האמריקניים והקרבה למיקום שלנו עם אותם אירופאים..

אבטחה & פרטיות

VPN.asia מפעילה מדיניות ללא כניסה ומשתמשת בהצפנת AES 256 סיביות שהיא כיום סטנדרטית בענף ה- VPN. זה מאפשר לך אפשרויות שונות בנוגע לפרוטוקולי הצפנה: שתי האפשרויות הראשונות שלה הן L2PT ו- PPTP עם פגיעויות אבטחה ידועות אך לרוב מהירה יותר מכמה מהחלופות הבטוחות יותר..

יש לך גם אפשרות לשילוב של OpenVPN עם סוגי חיבור TCP או UDP. סוגי חיבורים אלה מציעים שילובים שונים של מהירות ויציבות ותוכלו להסתובב איתם כשאתם חווים מהירות סיבוב איטית או חיבור שביר בזמן הצפייה בתכנית הטלוויזיה המועדפת עליכם.

יש גם מצב שנקרא “התגנבות” ברשימת פרוטוקולי ההצפנה, והשם מציע שהוא אמור להיות זה שנועד להכנס לתוכן חסום גיאוגרפי כמו Netflix או BBC iPlayer, אבל כשניסינו את זה גילינו שנטפליקס הקימה את השגיאה הסטנדרטית שלה. הודעה שנראה כי אנו משתמשים בשרת proxy.

עם זאת, לאחר ששיחקנו עם השילובים השונים של פרוטוקול הצפנה וסוג חיבור, נכנסנו לארה”ב נטפליקס באמצעות OpenVPN עם חיבור TCP. ניתן לחזות, עם זאת, לא יכולנו להיכנס ל- BBC iPlayer, שהיא בדרך כלל משימה קשה יותר עבור רוב ה- VPN שם בחוץ (למעט ה- VPN הטוב ביותר עבור BBC iPlayer, כמובן).

למרות שהיכולת שלה להיכנס לנטפליקס היא תכונה טובה של VPN.asia, יש להוסיף כי מהירות החיבור שלנו קיבלה נוזל תלול תוך כדי שימוש בפרוטוקול שהכניס אותנו, והתמונה הייתה די גרגנית לפעמים תוך כדי השימוש בה.

VPN.asia הצליח במבחן דליפת ה- DNS שלנו, הן בזמן השימוש במצב התגנבות והן כשהוא מחובר לנטפליקס. הוא מציע גם אימות hash של SHA-256, שהיא פונקציה קריפטוגרפית שפותחה על ידי ה- NSA ומציעה רמת אבטחה נוספת אם אתה חושש להיפרץ..

שירות לקוחות

ל- VPN.asia יש אתר נחיתה מעוצב היטב באתר שלו, בו כתוב בביטחון: “בחר ספק VPN שיכול לדבר את השיחה ולצעוד בהליכה. אתה מקבל שירות לקוחות 5 כוכבים עם טפסי בקשה בהתאמה אישית ונציגי צ’אט באינטרנט 24/7. בכל עת. בכל מקום. ” אז יש לו המלצה מזויפת למראה לקוחות כגיבוי לטענה זו.

במציאות יש כפתור בראש ממשק המשתמש שיפתח דף אינטרנט בו תוכלו להתחבר לצוות התמיכה VPN.asia. כתוב שאפשר לדבר איתם דרך צ’אט חי, באמצעות טופס יצירת קשר או ישירות באמצעות דואר אלקטרוני, אבל מצאנו שכפתור ה- Livechat לא עובד למרות שהוא אמר שצוות התמיכה היה מקוון.

לכן השתמשנו בטופס יצירת הקשר וקיבלנו הודעה על המסך המודה לנו על המשוב, אם כי שאלנו שאלה טכנית. כעבור כמה דקות הגיעה אישור רובו לפיו בדיקת השאילתה שלנו באמצעות דואר אלקטרוני. עם זאת לא שמענו מהם.

כך גם לגבי ההחזר המובטח: בזמן הכתיבה חיכינו שבעה ימים לתגובה לבקשתנו ודינו די למחוק את הכסף שלנו בחזרה. 

בסיס הידע VPN.asia נמצא גם בדף זה, והוא מסתכם בהרבה מאוד כלום. יש למעשה מידע נוסף על התכונות המוצעות בדף הנחיתה של האתר. מכיוון שהיא הוסיפה לאחרונה תכונות חדשות כמו מכשיר הורג, אולי השאלות הנפוצות בדרך, אך לעת עתה הן אינן מכילות מידע כמעט.

פסק הדין

VPN.asia הוא שירות VPN שמבטיח הרבה ומספק רק חלק ממנו. היא מבצעת את פונקציית ה- VPN הבסיסית של הצפנה כראוי, אך עדיין אינה עולה לנקודות העדינות יותר של שירות לקוחות או הגדרת התצורה של VPN..

זוהי אפשרות במחיר נמוך למדי שתכניס אותך לנטפליקס ותאפשר לך להסתובב בצורה בטוחה אבל המהירויות האטיות שלה גורעות מהעוצמות שלה ולכן אנו לא באמת יכולים להמליץ ​​עליה כמציעה את התמורה הטובה ביותר לכסף בהשוואה לביקורות VPN האחרות שלנו.

מהן החוויות שלך עם VPN.asia? מסכים או לא מסכים עם פסק הדין שלנו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map