ביקורת VPN של אווז – עדכון 2020

ביקורת VPN של אווז

מספיקים המהירות הגבוהה והמחיר הנמוך של GooseVPN בכדי להציב אותו מעל קהל ה- VPN. למרות זאת, הוא לא זוכה לציונים מושלמים, אך נאבק בעיקר בזרימה ושירות לקוחות.


אווז-vpn-slider1

אווז-vpn-slider2

אווז-vpn-slider3

אווז-vpn-slider4

אווז-vpn-slider5

קודם

הבא

VPN של אווז היא רשת פרטית וירטואלית הולנדית שקיימת רק מאז 2014. למרות שמדובר בשירות משובח שמציע מהירויות במחיר סביר, הוא מעולם לא הגיע לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו. היעדר תכונות וכמה החלטות מוזרות באבטחה הותירו אותנו מגרדים את הראש, וזה חבל, בהתחשב בכמה VPN של אווז צודק. 

בסקירת VPN של אווז זו, אנו נבדוק אם היא ספק ה- VPN המתאים לך. במהלך אלפי המילים הבאות, אנו נסקור תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות, אבטחה, פרטיות, ביצועי סטרימינג ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין. 

כשמדובר בשירות בפועל, Goose VPN מצטיין, במהירות מהירה וממשק ללא שטויות. עם זאת, באותו מחיר, תוכלו להשיג יותר עבור כספכם במקום אחר. עם זאת, ל- VPN של אווז יש ניסיון חינם למשך 30 יום, כך שאין סיבה לא לתת לו צילום. 

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- VPN של אווז

מאפיינים

ל- VPN של אווז באמת אין תכונות. יש צורך בחשבון את החיוניים החשופים, כולל מתג להרוג, הגנה מפני דליפות DNS והפעלה אוטומטית בכניסה לחלונות, אך זהו. למרבה הצער, חלק מהמאפיינים המיוחדים יותר, כגון הרגת אפליקציות ומנהור מפוצל. 

התכונה הגדולה ביותר שלה היא למעשה תמיכה בפלטפורמה. VPN של אווז תומך כמעט בכל מכונה, מנתבים ועד לינוקס לטלוויזיות חכמות שמפעילות Android TV. יש גם סיומת של Chrome, וזו הסיבה ש- VPN של Goose קיבלה קריאה במדריך שלנו כיצד להגדיר VPN ב- Chromebook (קרא את סקירת Google Chrome שלנו). 

יתר על כן, קיימים מדריכי התקנה נרחבים הזמינים עבור הפלטפורמות בהן תומך VPN של Goose. כל התקנה מכוסה בהוראות שלב אחר שלב ושפע של צילומי מסך, מה שהופך התקנות לא מוסכמות לפשוטות יותר.

מדריכי אווז-vpn-review-setup

למרות שאנו מעריכים את מדריכי ההתקנה של VPN של Goose, אנו לא יכולים להתעלם מהתכונות החסרות שלו. מנהור מפוצל הוא הגדול. 

אם אינך מודע, מנהור מפוצל מאפשר לך לשלוח קצת תנועה דרך מנהרת VPN בזמן שתעבורה אחרת נשארת על החיבור הרגיל שלך. אתה יכול להגדיר אותו באופן ידני עם Goose VPN, אך אין דרך קלה לעשות זאת אצל הלקוח, כמו שיש עם ExpressVPN. 

באופן דומה, VPN של Goose אינו מספק הורדת אפליקציות, המאפשרת לך לציין אילו יישומים צריכים לעמוד במתג ההריגה. זה שימושי אם ה- VPN שלך מתנתק ואתה רוצה לשמור על הפעלת הגלישה שלך על כנה מבלי לחשוף, נניח, את הלקוח המגרה שלך. אם אתה מחפש VPN עם הרצת אפליקציות, הקפד לקרוא את סקירת Astrill שלנו.

סקירת תכונות VPN של אווז

לוגו VPN של אווזgoosevpn.com

החל מ- 199 דולר לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
ללא הגבלה

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל
תוכנית ללא הגבלה בלבד

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
N / A

כמות שרת ברחבי העולם
33

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux, Android TV

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
כרום

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

כמו רוב ה- VPNs, VPN של אווז שומר על זה פשוט על ידי מתן תוכנית יחידה עם משך זמן רב, שלא כמו ProtonVPN (קרא את סקירת ProtonVPN שלנו). אתה יכול לרכוש לפחות חודש או עד שנתיים, ולהתאים לאהבות של ExpressVPN, אם כי נופלת מ- PureVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו ואת סקירת PureVPN). 

בסוף הדברים החודשיים, VPN של אווז הוא תהומי. למרות שזה לא מגיע לשפל של Hide.me, התעריף החודשי גבוה מדי (קרא את סקירת Hide.me שלנו). למרבה המזל, המעבר למשך זמן ארוך יותר משתלם באדמה. 

התוכניות לשנה ושנתיים מציעות ערך מצוין, מה שמביא את התעריף לפחות מ- $ 5 לחודש עבור תוכנית שנה ופחות מ- $ 3 לחודש במשך שנתיים. כל תוכנית תומכת גם במספר בלתי מוגבל של חיבורים בו זמנית, וזו הסיבה ש- VPN של אווז הרוויח מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך התקנים מרובים.. 

עם זאת, קיימת מדיניות לשימוש הוגן. למרות שאתה יכול להתקין ולהשתמש ב- Goose VPN בכמה מכשירים שתרצה, אתה לא יכול לקחת יותר מאחוז אחד מרוחב הפס הכולל של Goose VPN. אם כן, פנו אליך ב- VPN של Goose כדי להפחית את השימוש שלך או לשלם אגרה גבוהה יותר. 

ניסיון חופשי ב- VPN של אווז

לא משנה באיזה משך תבחר, לא תחויב בגין החודש הראשון שלך. שלא כמו TorGuard, המפרסם ערבות להחזר כספי כניסיון חינם, אתה יכול להשתמש ב- VPN של אווז למשך 30 יום מבלי לבזבז אגורה (קרא את סקירת TorGuard שלנו). 

תצטרך להניח את פרטי התשלום כדי להתחיל – כרטיס אשראי או פייפאל, מכיוון ש- VPN של Goose לא מקבלים ביטקוין – אך לא תחויב עד שתסתיים המשפט. אף כי לא נדיב כמו התוכנית החינמית של Windscribe, VPN של Goose מייבש את מרבית השירותים האחרים לבושה בכל מה שקשור לניסויים בחינם (קרא את סקירת Windscribe שלנו).

ידידותיות למשתמש

ל- VPN של אווז יש תהליך תשלומי של שלושה חלקים ההופך את ההתקנה לפשוטה. לאחר לחיצה על כפתור “נסה בחינם” בדף הבית, תובא למסך בו תוכל לבחור את משך הזמן שלך ולהזין את פרטי התשלום שלך. אתה יכול גם להזין את הדוא”ל והסיסמה שלך או להיכנס באמצעות אפשרויות חברתיות, אם כי לא היינו ממליצים על זה האחרון, למטרות פרטיות. 

אווז-vpn-checkout

זה כל מה שאתה צריך לעשות כדי להירשם. לאחר שתסיים לאשר את התשלום, VPN של Goose תפנה אותך למסך הורדה, המציג מתקינים ומדריכי התקנה עבור הפלטפורמות הרבות התומכות ב- VPN של Goose..

הורדת VPN של אווז

לדף ההורדה יש ​​הרבה מה להציע. עבור רוב האנשים, הורדת המתקין עבור macOS או Windows אמורה להספיק, אך אם ברצונך לבצע התקנה לא מותנית – נניח, בנתב – VPN של Goose כיסה גם אתה. אפילו גרסאות ישנות יותר של Windows מכוסות במדריכי ההתקנה של PPTP ו- L2TP.

דף אווז-vpn-review-downloads

ההתקנה מתבצעת במהירות, ו- VPN של Goose מציע כמה שאלות נפוצות עבור הפלטפורמה בה אתה משתמש במהלך ההתקנה. לאחר שזה נעשה, אווז משיקה מייד ומספק כמה טיפים לתחילת העבודה. 

כל מה שקשור לתהליך ההתקנה של VPN של אווז הוא נזיל. יש הרבה אחיזה בידיים, אבל זה לא פוגע בתהליך כמו שקורה, למשל, PureVPN. במקום זאת, מספיק מידע מספק למי שזקוק לו. למי שלא, קל לדלג במהירות על מדריכי הסיור וההגדרות של הממשק. 

כניסה ל- VPN של אווז

לאחר התקנת האפליקציה, תוכלו להתחבר. כמו בזמן ההרשמה, תוכלו להתחבר באמצעות פייסבוק או גוגל, אם כי עדיף שזה פשוט להישאר עם כתובת דוא”ל וסיסמא. לאחר שזה ייעשה, אווז יאתחל אותך ליישום, יציג שרת מומלץ ותצוגת מפות חסרת תועלת בעיקר. 

אווז-vpn-review-application

אינך יכול להשתמש במפה כדי לבחור מיקומי שרת כמוך עם NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו). למען האמת, מה שאנחנו יכולים לומר, המפה לא עושה דבר. גם לאחר התחברות לשרת בארה”ב, המפה עדיין הציגה את אירופה, לצד זכויות יוצרים בנות שנה. 

המפה אינה נחוצה, עם זאת. במסך הראשי, אתה יכול לראות אם אתה מחובר, לאיזה שרת אתה מחובר והפרוטוקול שאתה משתמש בו. כשבדקנו אותו, אווז כברירת מחדל ל- IKEv2, עליו נדבר יותר בקטע “אבטחה” למטה..

החלפת שרתים היא פשוטה, כאשר Goose מאפשר לך “מועדפים” אפשרויות מהרשימה הנפתחת. מרבית השרתים מסומנים בסמל P2P המראה שהם מתאימים לסיבוב. באופן דומה, מספר אפשרויות מסומנות בסמל “הפעל”, המציין שיש להשתמש בהן לזרם. 

הגדרות VPN של אווז

הגדרות VPN של אווז, שאליהן ניתן לגשת על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית התחתונה, הינן מינימליות. אתה יכול להפעיל את מתג ההרג והגנת דליפת DNS – שתי הגדרות מושבתות באופן מוזר כברירת מחדל – כמו גם לשנות את הפרוטוקול שלך, אבל זהו. הדבר היעיל ביותר שמסך ההגדרות מאפשר לך לעשות הוא לשלוח נתוני באגים לצוות התמיכה. 

אווז-vpn-review- הגדרות

מהירות

VPN של אווז לא הגיע לרשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, אם כי יכול היה להיות. הבעיה עם VPN של אווז אינה המהירות שלה, אלא עקביות המהירות. אין שום חריזה או סיבה לשיעורים שציינו, כאשר מיקומים הרבה יותר רחוקים מביאים ביצועים טובים יותר משרתים בהמשך הדרך.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)889.1721.34
סטרימינג בארה”ב6350.219.38
בריטניה11336.3814.05
קנדה P2P3637.7520.69
יפן P2P17780.5119.99
אוסטרליה22435.5720.83

למרות ש- VPN של Goose כברירת מחדל ל- IKEv2, עברנו ל- OpenVPN לצורך הבדיקה, כמו שאנחנו עושים עם כל ה- VPN. אווז לא נותן לך את האפשרות בין UDP ל- TCP, כך שכל מה שהחליטה להשתמש זה מה שבדקנו איתו. על סמך התוצאות, היינו חושדים שהוא השתמש ב- UDP. 

אווז היה מהיר על פני הלוח, ונשאר צפונית ל -30 מגה-ביט לשנייה לאורך כל הבדיקות. אולם באופן מוזר ראינו ביצועים טובים בהרבה ביפן מאשר בארה”ב. בדקנו את ארה”ב באמצעות שרת שאינו זורם, ולמרות שקצב ההורדה השתפר, הוא עדיין היה איטי יותר מיפן.

למרות שקצב ההורדה לא היה עקבי, ההשהיה לא הייתה. VPN של אווז גדל בזמן ההשהיה כאשר התקדמנו הלאה ממיקום הבדיקה שלנו, כצפוי, אך נשארנו מהר יחסית לכל עבר. למעשה, התוצאות ראויות ל- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך המשחקים. 

שגיאות שרת VPN של אווז

במהלך הבדיקה נתקלנו בשגיאות שרת מרובות. VPN של אווז יסרב להתחבר לשרתים מסוימים – למשל, ההזרמה בבריטניה, ועם הפעלת האפליקציה מחדש, נוכל להתחבר אך לא להעמיס אתרים. 

למרות שקל לעבור לשרת אחר, רצינו לציין את השגיאות. אם יש מיקום מסוים שאתה מחפש, ייתכן שתיתקל בבעיות דומות, אז זכור זאת. נראה היה שזה מתרחש רק בעת החלפת מיקומים לאחר שכבר התחברנו.

אבטחה

VPN של אווז מציית לתקני התעשייה באבטחת VPN ומציע הצפנת AES-256 עם OpenVPN. עם זאת, OpenVPN אינו מופעל כברירת מחדל. באמצעות הפרוטוקול האוטומטי, VPN של אווז קפץ בין IKEv2 ל- L2TP בחיבור מבוסס ארה”ב. למרות שניתן להגן על IKEv2, L2TP אינו. 

כפי שאתה יכול לראות בפרוטוקול פרוטוקול VPN שלנו ובתיאור ההצפנה, ל- L2TP אין החוטבים לאבטח את החיבור שלך באופן מלא. באמצעות פרוטוקול זה, קל היה לאתר את החיבור שלך במדינות עם צנזורה קפדנית, כמו סין (קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין). 

OpenVPN זמין, אם כי VPN של Goose אינו מאפשר לך לבחור TCP ו- UDP כפרוטוקול התובלה שלך. יתר על כן, אין אפשרות OpenVPN מכוסה כמו שיש עם VyprVPN (קרא את סקירת VyprVPN שלנו). 

אבטחת VPN של אווז אינה רעה, אך עליכם להבטיח שתגדירו אותה כראוי כדי להישאר מוגנים. בנימה חיובית, VPN של אווז הוא ידידותי לסיקור, אם כי הוא לא זכה למקם ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך טורנינג.

בדקנו דליפות DNS באמצעות IKEv2 ו- OpenVPN, בפעם האחרונה שבדקנו את אווז, IKEv2 הדליף בקשות כמו משוגעות. הפעם, IKEv2 ו- OpenVPN היו, למרבה המזל, נשמעים, כאשר בקשת ה- DNS היחידה הוצגה ב- VPN IP. 

פרטיות

VPN של אווז שומר על מדיניות ללא יומני. החברה ממוקמת מחוץ להולנד, ולמרות שאין לה את חוקי הפרטיות הטובים ביותר, היא טובה יותר מרוב המדינות, כפי שתוכלו לראות במדריך הצנזורה באינטרנט שלנו. בלי קשר, ל- VPN של אווז אין שום ממשל למען הולנד לפקח. 

אולם ראשית, רשת השרתים. להבדיל מ- VPN שמשתמשים בשרתים וירטואליים או שכורים – קרא את סקירת HideMyAss שלנו לדוגמא לכך – רשת השרתים של Goose VPN היא נחלתם של Goose BV, החברה שמאחורי Goose VPN ומנוהלת עליה. המשמעות היא שאתה לא צריך לדאוג מפני חטטנות של צד שלישי. 

באשר למה שאוסף VPN של Goose, המידע מינימלי. כתובת הדואר האלקטרוני שלך נרשמת בעת ההרשמה, כמו גם את כתובת ה- IP בה השתמשת בעת הכניסה לאתר. בעת השימוש בשירות, שום דבר לא נרשם או מנוטר. כתובת ה- IP שלך, בקשות ה- DNS והיסטוריית האתר שלך לא נשמרות אפילו באופן זמני בזיכרון המערכת. 

במקרה שאווז יצטרך למסור את כל מה שהיה ברשומה, זה יראה שנרשמת לחשבון. עם זאת, דבר על השימוש שלך לא יצוין. היוצא מן הכלל היחיד הוא השימוש ברוחב הפס הכולל שלך, שנאסף לצורך אכיפת מדיניות השימוש ההוגן. 

אפילו עם זה, אין מצב שפעילותך המקוונת יכולה להיות קשורה אליך בעת השימוש ב- Goose VPN. המידע שנאסף – כתובת הדוא”ל שלך כשנרשמת והשימוש ברוחב הפס שלך תוך כדי שימוש בשירות – אינו מאיים, כלומר VPN של Goose בטוח לשימוש. 

ביצועי סטרימינג

למרות הכללת שרתי סטרימינג ייעודיים, VPN של אווז לא יהפוך את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. לא משנה לאיזה שרת התחברנו או לאיזה פרוטוקול השתמשנו, VPN של Goose נחסם. לרוע המזל, שרתי ה”זרם “פשוט נראים כחלופות איטיות יותר לשרתים האחרים במיקום מסוים. 

Hulu ו- BBC iPlayer ביצעו עבודה מהירה של VPN של Goose, וכך גם Amazon Prime Video. למעשה, אמזון גילתה שאנחנו משתמשים ב- VPN לפני שניסינו לטעון תוכן כלשהו. אם אתה מעוניין בפלטפורמות האלה, הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו להולו, ה- VPN הטוב ביותר עבור BBC iPlayer וה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי הווידיאו של Amazon Prime.. 

VPN Netflix של אווז

בפעם האחרונה שבדקנו VP של Goose, הצלחנו לגשת לנטפליקס באופן עקבי, אם כי במהירות איטית למדי. הפעם, נטפליקס נחסמה ללא הרף, מה שהביא תמיד לשגיאת פרוקסי חשש. הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריך Netflix אם זו הפלטפורמה שאחריה.

מיקומי שרת

VPN של אווז לא מציין כמה שרתים יש לו, פשוט אומר בדף השאלות הנפוצות שהוא “מחפש כל הזמן אחר שרתים חדשים ומהירים יותר להוסיף.” אם נעבור ברשימה, אנו יכולים לגלות כי בעת כתיבתם ישנם 33 מיקומים ב -26 מדינות, כאשר ארה”ב, בריטניה, הולנד, דנמרק, צרפת וגרמניה מקבלות מספר מיקומים. 

ההתפשטות אינה גדולה (וזו אחת הסיבות לכך שהיא לא הפכה את ה- VPN הטוב ביותר לרשימת הסקייפ שלנו), אולם VPN של Goose אומרת שהיא יכולה לפרוס שרתים חדשים תוך מספר ימים, לבקשת הלקוח. זה מצביע על כך שהשרתים שנפרסו לאחרונה הם שכורים או וירטואליים, מכיוון שאנחנו לא חושדים שטכנאי מגוזה נוסע פיזית לכל מקום שמתבקש.. 

לא ברור אם המיקומים שיש לאווז כרגע הם וירטואליים או פיזיים. בהתבסס על תוצאות המהירות הלא שגרתיות שלנו, היינו מסתכנים לומר שלפחות חלק מהמיקומים הם וירטואליים, אם כי אין לנו דרך לאשר זאת.

שירות לקוחות

מציאת תמיכה עם VPN של Goose היא פשוטה. מהאפליקציה, אתה יכול לשלוח את פרטי הבאג שלך אם אתה נתקל בשגיאה טכנית, כמו גם למצוא קישור לדף השאלות הנפוצות. עם זאת, המקום הטוב ביותר למצוא תמיכה נמצא במרכז השליטה בחשבונך. 

לחיצה על הכרטיסייה “תמיכה / שאלות נפוצות” בלוח המחוונים של חשבונך תביא אותך לרשימה ארוכה של מאמרים על בסיס ידע. VPN של אווז לא משאיר שום אבן פונה, מכסה אפילו את הנושאים הכי ארציים. כלומר, אם אתה יכול לטעון את המאמרים. 

בסיס אווז-vpn-review-dashboard

בבסיס הידע של לוח המחוונים – השונה מבסיס הידע בפועל, כפי שנראה בעוד רגע – רבים מהמאמרים יסרבו לטעון. למרות שיש לנו כמה דברים לטעון, רוב המאמרים ינותבו מחדש לספריית המאמר, שהיא מקוממת. 

מתסכל עוד יותר הוא של- VPN של Goose יש בסיס ידע מאורגן בהרבה ונגיש מהאתר הראשי. מאמרים מורכבים בצורה מהורהרת יותר לקטגוריות, ויש אפילו טופס ליצירת קשר אם עליך לפנות ישירות אל אווז.

בסיס אווז-vpn-review-knowled

למרבה הצער דוא”ל הוא מסלול הקשר היחיד. VPN של אווז אינו מציע תמיכה טלפונית או צ’אט חי, וחבל. יתר על כן, אין פורום משתמשים, subreddit או חשבון טוויטר, המגביל את האפיקים דרכם תוכלו לקבל תמיכה. 

פסק הדין

VPN של אווז הוא לא אופציה רעה עבור רוב האנשים. זה מתחבר במהירות, נשאר מהיר על מרחקים ארוכים ומגיע עם מדיניות ללא כניסה, לאתחל. עם זאת, היעדר תכונות פירושו שזו אינה אפשרות נהדרת לתצורות מיוחדות. למרות שהמחיר נכון, ישנם שירותים אחרים המציעים יותר באותו תעריף. 

מה אתם חושבים על VPN של אווז? האם אתה מתכוון לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה. 

שאלות נפוצות בנושא VPN של אווז

 • כיצד להחזיר VPN אווז

  VPN של אווז מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום ללא שאלות. עם זאת, הוא מוצע רק אם השתמשת בפחות מ- 100MB של נתונים. עם זאת, כל תוכנית מגיעה לתקופת ניסיון בחינם של 30 יום.

 • כמה טוב VPN אווז?

  VPN של אווז הוא שירות סולידי במחיר סביר. זה מהיר וקל לשימוש, אם כי תוכל להשיג תכונות נוספות במקום אחר באותו מחיר.

 • כיצד לסיים את ניסיון חינם של VPN של אווז

  אתה יכול לסיים את ניסיון הניסיון בחינם ב- Goose VPN ממרכז השליטה בחשבונך. לאחר הכניסה לחצו על “הפרופיל שלי” ואז על “בטל את המנוי שלך.” אם אתה נמצא בתקופת הניסיון, לא תחויב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map