ביקורת ללא הגבלה של VPN – עדכון 2020

סקירה ללא הגבלה של VPN

VPN Unlimited הוא שירות עם אבטחה טובה, אך חסר תכונות. הרושם הכללי שלנו היה של פוטנציאל מבוזבז, במיוחד במחלקת המהירות. עם זאת, תוכניות החיים שלה מפתה. קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- VPN Unlimited לכל הפרטים.


VPN-Unlimited-slider-image- מספר 1

VPN-Unlimited-slider-image- # 2

VPN-Unlimited-slider-image- # 3

VPN-Unlimited-slider-image- # 4

קודם

הבא

VPN Unlimited היא רשת וירטואלית פרטית שרצינו לאהוב. בבעלות KeepSolid Inc, חברה שממוקמת בארצות הברית ובאוקראינה כאחד, היא חלק מצפחת מוצרים מגוונת. ל- VPN כמה תכונות מגניבות, במיוחד שרתים המוקדשים לזרם (אם כי זה לא לבד עם זה – קרא את סקירת ה- Windscribe שלנו עבור VPN אחר שעושה משהו דומה).

למרות שיש כמה דברים שאוהבים, KeepSolid VPN Unlimited מבצע מספר מדהים של שגיאות לא מאולצות. לדוגמה, זה יכול לעקוף חסימה גיאוגרפית ולעקוף את איסור ה- VPN של Netflix, אך מהירויות ההורדה הבינלאומיות יורדות בצורה חדה, כך שאולי לא תוכל לעשות דבר ברגע שאתה שם..

בסקירה זו ללא הגבלה של VPN, אנו ננסה להשיג את ידיה בסתירות הרבות שלה. נעבור על התכונות, התמחור, ממשק המשתמש, האבטחה, שירות הלקוחות והנקודות האחרות שלו, לפני שנמצא למסקנה האם זה שווה את הכסף שלך. אם אתם מחפשים אלטרנטיבות, הרכבנו גם רשימה של ספקי ה- VPN הטובים ביותר.

חוזק & חולשות

חלופות ל- VPN Unlimited

תכונות

VPN Unlimited עושה את מה שהוא אמור. זה משיג כמה נקודות עבור חומת האש, אפשרויות הפרוטוקול וקומץ הרעיונות הטובים המבדילים את רשימת השרתים שלה, אבל יש מעט מאוד יקר להבדיל אותו משדה ה- VPN הצפוף. אם אתה רוצה שירות שמציע מערך תכונות יעיל מבלי לוותר על הפונקציונליות, נסה במקום זאת את סקירת ExpressVPN שלנו.

אתה יכול להוריד VPN Unlimited מאתר האינטרנט שלה. זה זמין במחשבי macOS, Windows ו- Linux, כמו גם במכשירים ניידים של iOS ו- Android. אתה יכול להשתמש בו גם כתוסף לדפדפן ב- Chrome, Firefox או Opera.

התפקיד החשוב ביותר של VPN Unlimited הוא לחבר אותך לשרתים שונים והיא מציעה לך כמה דרכים שונות לעשות זאת. אתה יכול לאפשר לאפליקציה להתחבר אוטומטית לשרת הזמין ביותר או לבחור מרשימת שרתים קבועה, כולל כמה מותאמים לשיתוף קבצים P2P ואחרים שמכוונים לשירותי סטרימינג ספציפיים..

VPN-Unlimited-connect

לרשות VPN רבים יש רשימה זו בצורה כלשהי, אך הרשימה של VPN Unlimited בולטת בכמה אופנים. האפליקציה מגלה לך את עומס התנועה הנוכחי המשוער שאותו כל שרת מטפל כרגע ומעניקה לך אפשרות לבצע מבחן פינג ברשימה כולה בבת אחת. אתה יכול גם להתחבר אוטומטית לשרת הזרימה או הטורינג הטוב ביותר.

מאפיינים מתקדמים

מחוץ לחיבור עצמו, VPN Unlimited מאפשר לך לנהל את חשבונך ולעבור בין פרוטוקולים בתוך האפליקציה. הוא כולל חומת אש של DNS שמונעת מאתרים נפגעים מגניבת המידע שלך או הורדת תוכנות זדוניות.

VPN-Unlimited-my-account

אתה יכול להחליט אם ה- VPN משיק בהפעלת מכשיר, לבחור אם לשלוח דוחות באגים ל- KeepSolid ולהגיע לתמיכת לקוחות מתוך האפליקציה..

זה בערך הכול. VPN Unlimited הוא אחד השירותים היותר עניים שראינו לאחרונה. בעבר היה מתג להרוג, אך נראה כי התכונה הזו הוסרה בגלל ביצועים גרועים. נראה כי אותו הדבר קרה גם עם מנהור מפוצל (אם זה פורץ דרך בשבילך, StrongVPN מציעה תכונה נהדרת מפוצלת בחינם).

תוספות בתשלום

באחת מהכרטיסיות של VPN Unlimited, תוכלו למצוא תפריט של תכונות נוספות לגלישה מובחרת. באמריקה, אירופה ואסיה, אתה יכול לקנות שרת פרטי משלך במחיר של 25 $ לחודש בממוצע או IP אישי עבור 15 $. שימו לב כי לשרתים הפרטיים מגבלת נתונים הינה בין 1TB ל- 3TB.

סקירה כללית של תכונות VPN ללא הגבלה

לוגו VPN ללא הגבלהwww.vpnunlimitedapp.com

החל מ- 278 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, Amazon Pay, Mint, WebMoney, Yandex.Money, Alipay, ארנק Qiwi

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
10

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין
7 ימים

תקופת ההחזר
7 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
400+ שרתי ב- 56 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox, Opera

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, L2TP, IKEv2, KeepSolid Wise, WireGuard

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות
חומת אש של DNS

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

אין תוכנית חינמית ל- VPN Unlimited, אך אתה יכול לקבל ניסיון חינם למשך שבעה ימים. לשם כך אינך צריך ללחוץ על קישור; פשוט הורד את האפליקציה והתחל לעבוד בלי להזין אמצעי תשלום. לאחר שבעה ימים תתבקש לבטל או לשלם.

המחירים עבור KeepSolid VPN Unlimited יושבים ממש סביב הממוצע בענף. כל מנוי מביא לרשתכם את כל התכונות הזמינות, יחד עם רוחב פס בלתי מוגבל. התוכנית מגיעה עם הנחות גדולות לרכישות של שנה ושלוש שנים. הפיתול היחיד הוא שלכל אורך התוכנית יש שכבות תמחור נפרדות למספרים שונים של מכשירים, כמפורט בטבלה שלהלן.

העסקה לכל החיים היא אחת ההטבות המבורכות ביותר של VPN Unlimited, אך אם תתחיל מעמוד התמחור באתר שלה, ייתכן שתפספס את העסקה לחלוטין. 

כדי לראות את עסקת החיים בדפדפן שלך, תצטרך לבקר בדף התמחור בחלון גלישה בסתר – גם אם אתה מחובר ל- VPN Unlimited, וזה ביזארי לחלוטין. עם זאת, זה נראה בבירור באפליקציה עצמה. מרבית ה- VPN האחרים מגבילים את עסקאות חייהם לחלונות שניתן להחמיץ בקלות, כך שעדיין VPN Unlimited יוצאת לפה.

אנו שמחים לראות את המגוון הרחב של אמצעי התשלום ש- VPN Unlimited מקבל, שהוא ליגות לפני שירות ה- VPN הממוצע. יחד עם כרטיסי אשראי ו- PayPal, תוכלו להשתמש בארנק bitcoin, Amazon Pay, Mint, WebMoney, Yandex.Money, Alipay או Qiwi..

דף התמחור בפועל מפרט את כל אלה כ”שיטות אחרות “שלא צוינו, מה שמקשה לדעת בדיוק כמה דרכים אתה יכול לשלם. מגוון אמצעי התשלום הזה הוא עוד נקודת מכירה גדולה ואנחנו לא בטוחים מדוע VPN Unlimited מסתיר זאת.

קלות שימוש

שירות VPN ללא הרבה תכונות הוא לא תמיד דבר רע. לא אכפת לנו ש- VPN Unlimited לא מסיח את דעתו מתפקודי הליבה שלו עם סלסולים מיותרים. עם זאת, חוסר השליטה בשילוב המכירה הנמנעת בלתי נמנעת הוא שומם. 

לשירותי VPN שכיף להשתמש בהם ולמנוע את מגרשי המכירות למינימום, בדוק את סקירת TunnelBear או את סקירת Hide.me.

הורדת VPN Unlimited הייתה מהירה להפליא. לאחר אישור התשלום שלנו באתר, הורדנו את הלקוח ויצרנו מזהה משתמש. פתיחת האפליקציה נדרשה להוריד כלי עוזר, אך זה קרה גם מאוד מהר.

VPN-Unlimited-להורדה

קל לניווט בלוח הבקרה הראשי של VPN Unlimited וברשימת השרתים. אתה יכול לגלול ברשימה, לחפש אותה או פשוט להתחבר לשרת האופטימלי. הרשימה מציגה את עומס העבודה של כל שרת, שיהיה בצהוב אם הוא מעל 50 אחוז ואדום אם הוא מעל 80 אחוז.

VPN-Unlimited-server-list

ניתן להעדיף כל שרת בלחיצה אחת. השרתים הספציפיים לסטרימינג כוללים כפתור נוסף, שמעביר אותך ישירות לדף הבית של אותו שירות סטרימינג. באפשרותך להתחבר לשרת דיסני +, ואז לקפוץ לאתר דיסני + ולהתחיל לצפות במואנה רק 30 שניות לאחר פתיחת הפאנל VPN Unlimited (עיין במאמר שלנו כיצד לצפות בדיסני + למידע נוסף).

יש כמה חסרונות לממשק המשתמש הראשי, כמו שהמפה לא עושה כלום. ציפינו שזו תהיה דרך אחרת לבחור שרת, אבל זה פשוט סיכוי ש- VPN יתפאר בכמה שרתים יש לו. אנו גם רוצים שהחלל של הבאנר בראש החלון לא יוקדש למכירה חוזרת.

העדפות

כל השאר ממוקם בחלון ההעדפות בפינה השמאלית העליונה של לוח הבקרה הראשי. התפריט הראשון “החשבון שלי” מאפשר לך לשלוט בחשבונך מבלי לפתוח חלון דפדפן. אתה יכול להתחבר ולצאת, לשנות את הסיסמה שלך ולהחליט אם אפליקציית VPN תבקש סיסמה עם פתיחתה.

אתה יכול גם לבצע רכישות. ניתן להוסיף זמן נוסף למנוי ה- VPN Unlimited שלך מהאפליקציה; כדי לקנות את המוצרים האחרים של KeepSolid שדף זה מפרסם, תצטרך להיכנס לדפדפן שלך. חלקם – כמו דפדפן פרטי, SmartDNS ו- KeepSolid Sign – הם הגיוניים, אך מארגני המטרה ומטלות אינם תואמים כלל את נושא האבטחה..

כרטיסיית VPN-Unlimited-Settings

בכרטיסייה “הגדרות”, באפשרותך לשנות את הפרוטוקול באופן ידני או לבחור ב- VPN Unlimited את הטוב ביותר למצבך הנוכחי. אתה יכול גם להפעיל או לבטל את חומת האש של DNS, לבחור אם לשלוח דוחות באגים, להגדיר את ה- VPN להפעלה בהפעלה של המערכת או להסיר את ההתקנה של VPN Unlimited..

הכרטיסייה “מידע” מאפשרת לך לשלוח משוב ל- KeepSolid, אך היא פותחת את אפליקציית הדואר שלך לשם כך, מה שעלול להיות מעצבן אם אתה משתמש בדואר בדפדפן. כרטיסייה זו מציגה גם באיזו גרסה של VPN Unlimited אתה משתמש ומאפשרת לבדוק אם יש עדכונים.

הכרטיסייה “תמיכה” מעניקה לך את היכולת המבורכת להחליף אם אתה רוצה ש- VPN יבקש משוב על הקשר שלך; זה נהדר להיות מסוגל לשלוח את המידע הזה, אבל אתה לא תמיד רוצה להתמודד עם זה. מכאן אתה יכול להגיש כרטיס תמיכה בתוך האפליקציה או לעבור לשאלות הנפוצות בדפדפן ברירת המחדל שלך.

מהירות

בדקנו את VPN Unlimited על ידי התחברות לסדרה של שרתים מרוחקים יותר ויותר באמצעות speedtest.net כדי לבדוק את מהירויות ההורדה וההעלאה והפינג עבור כל אחד מהם. התוצאות שלנו לא היו נהדרות. בדיקות אלה נערכו ממקלט IP בארצות הברית.

מיקום שרת: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)2514.012.23
ארצות הברית (מוגנת)2812.402.24
קנדה1735.112.20
מקסיקו1614.332.19
צ’ילה3680.270.35
קפריסין4242.382.25
דרום קוריאה3000.431.27

התוצאות שלנו בכל מקום מחוץ לארצות הברית היו כה גרועות, והנחנו שהבעיה כנראה הגיעה לקצהנו. קבלת מספר דעות שניות חשף תוצאות מעורבות, כאשר חלק מהסוקרים זכו למהירויות טובות ואחרים קיבלו את אותן האטות בהן צפינו.

מבחן הפינג הפנימי הראה מהירויות טובות יותר ממה שהשגנו, כאשר ה- VPN Unlimited הגביר את החביון בטווח של כ -80 עד 400 אחוז, וזה למעשה לא נורא בהשוואה לכל תחום ה- VPN. חשוב לציין כי המהירויות בארצות הברית היו חריגות, כאשר אחד הקיצוצים הקטנים ביותר להורדת מהירות שראינו אי פעם.

בדקנו גם כמה משרתי P2P. כפי שאתה יכול לראות בטבלה, הם נתנו לנו כמעט את אותן תוצאות כמו השרתים הכלליים, עם מהירויות הגון עד נהדר בתוך ארה”ב וירידות ביצועים תלולות בכל מקום אחר.

שרת P2P: Ping (ms) העלאת (Mbps) העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)2514.012.23
ארצות הברית (P2P)549.792.22
קנדה1605.452.11
צרפת3430.340.14
רומניה4172.062.23

לבסוף, בדקנו כמה מהשרתים הספציפיים לסטרימינג של KeepSolid VPN Unlimited. אלה היו אלה שהכי נזקקו למהירויות הורדה מהירות ולמרבה המזל הם סיפקו. נטפליקס ממליצה על מינימום 5 מגהביט לשנייה לסטרימינג, וכל אלה מכים שמגבילים מהמים.

שרת סטרימינג: Ping (ms) העלאת (Mbps) העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)2514.012.23
נטפליקס6311.342.14
הולו569.662.00
דיסני+6110.162.08

הקפדנו לסמן את VPN Unlimited למטה למהירות מכיוון שיש כל כך הרבה גורמים חיצוניים שיכולים להשפיע על קשרים. נניח רק בהסבר כי זהו VPN נהדר לרישום שרתים במדינתך, אך בחירה גרועה לעבודה בינלאומית.

אם המהירות היא העדיפות הגדולה ביותר שלך, אנו ממליצים לבחור מרשימת ה- VPN המהירים ביותר שלנו במקום להיות בטוחים.

אבטחה

KeepSolid VPN Unlimited מאבטח את נתוני המשתמשים עם קידוד AES-256, שהוא מתעקש לקרוא לו “ציון צבאי.” האתר צודק כי הצפנה זו משמשת את ממשלת ארה”ב להגנה על סודות המדינה, אך היא משמשת כמעט על ידי כל השאר בנקודה זו. AES-256 הוא למעשה בלתי ניתן לבירור, כך שאיננו יכולים להאשים את VPN Unlimited בהסתמך עליו.

ה- VPN מאפשר לך לבחור בין מספר פרוטוקולים. אבל זה לא עושה עבודה נהדרת להבחין ביניהם. OpenVPN ו- IKEv2 מתוארים שניהם כביצועים גבוהים & הגנת נתונים, “והטשטושים מתחת לתפריט אינם עוזרים להבדיל ביניהם (עיין בפרוטוקול פרוטוקול ה- VPN שלנו אם אתה רוצה לדעת יותר).

אתה יכול גם ללכת עם פרוטוקולי UDP או TCP של KeepSolid משלך, או להשתמש WireGuard, פרוטוקול קוד פתוח חדש שנמצא עדיין בבטא. אנו לא ממליצים להשתמש ב- WireGuard. נקודת המכירה העיקרית שלה היא שיש לה בסיס קוד קטן יותר מ- OpenVPN, ובסיסי קוד קטנים הניתנים לניהול אינם נוטים להימשך זמן רב בפרויקטים של קוד פתוח עם אלפי תורמים..

מבחן VPN-Unlimited-lea-test

השתמשנו ב- ipleak.net כדי לבדוק אם קיימות דליפות IP, DNS ו- WebRTC ולא מצאנו פגיעויות. VPN Unlimited זוכה לציונים גבוהים עבור הצפנה ופרוטוקולים טובים, אך היא מאבדת נקודות בגלל היעדר מידע ברור באפליקציה על משמעות פרוטוקולים אלה. לא מקובל שבחירת “אופטימלי” לא תגלה לך איזה פרוטוקול ה- VPN בחר.

לגבי VPNs עם אבטחה שאנו בטוחים בהם יותר, עיין בסקירת NordVPN שלנו או בסקירת CyberGhost שלנו.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של VPN Unlimited זהה לזו של חברת האם שלה KeepSolid. זה מובא באתר האינטרנט של KeepSolid בדף שהוא בהחלט נרחב, אך די אטום לקורא היומיומי. אין כמו למשל, למשל, הסיכומים המועילים שתקבל עם מדיניות הפרטיות של Surfshark (עיין בסקירת Surfshark לפרטים נוספים).

מדיניות פרטיות של VPN-Unlimited-Privacy

KeepSolid אכן שומר נתונים אישיים שאתה מספק ברצון, כמו שמך וכתובת הדוא”ל שלך. זה עוקב באופן אוטומטי אחר כתובת ה- IP שלך, המדינה ואזור הזמן שלך, יחד עם כמות התעבורה באינטרנט בפגישה נתונה והפעולות שלך באתר KeepSolid עצמו. הוא אוסף את הנתונים האישיים שלך מחברות שיווק כדי לפרסם את מוצריה.

לזכותה של KeepSolid זיכרון ברור כי המדיניות ללא רישום שלה מנוסחת באופן ברור. זה נדר לא לפקח או לשמור את הרגלי הגלישה שלך בזמן שאתה משתמש ב- VPN Unlimited. זה גם מבטיח למחוק את הנתונים האישיים שהוא שומר במהלך הפגישות שלך, כגון ה- IP וסוג הדפדפן שלך. KeepSolid לא הודיעה, נכון לעדכון זה, על הדלפות משמעותיות.

עם זאת, אנו לא בטוחים כאן מכמה סיבות. המידע KeepSolid מודה בשיתוף עם צדדים שלישיים – ברשת גלובלית, לא פחות – זה מספיק עניין. עם זאת, גרוע מכך שזה מבוסס בארצות הברית, שחוקי הפרטיות הרפויים והחברות שלהם ברשת הביון Five Eyes פירושם שכל הנתונים שהיא שומרת אינם בטוחים מהזמנת זימון..

לפרטים נוספים מדוע זו בעיה, עיין במסביר שלנו על הסכמי המודיעין חמש עיניים, תשע עיניים וארבע עיניים..

ביצועי סטרימינג

הזרמת דמויות בכבדות במיתוג של VPN Unlimited, עד כדי כך שהוא שירות סטרימינג לא פחות מאפליקציית פרטיות. מכיוון שיש בו שרתים ממוקדים בזרם, השתמשנו באלה לבדיקת ביצועי סטרימינג. כל אחד אמור להיות מושלם לצפייה בשירות אחר. יש גם אחד שכונה רק “סטרימינג”, וזה הופך את הדברים למבלבלים מעט.

VPN- שרתי סטרימינג ללא הגבלה

בדיקות המהירות שלנו הראו שלרוב שרתי הסטרימינג הם בעלי מהירויות גדולות שהם יותר מהר מספיק לווידאו. שרת Netflix הכניס אותנו לנטפליקס כבר בניסיון הראשון. שרת הולו עבד נפלא, כמו גם BBC iPlayer ו- Amazon Prime.

שרת דיסני + החמיר. הוא לא נחסם, בדיוק, אך למרות מבחן המהירות החזק שלו, האתר האט את עצמו עד כה עד שלדף הווידיאו הראשי לקח כמה דקות לטעון (נפסק אחרי שש). עם זאת, אנו מוכנים לקרוא לכך מתווה.

לעת עתה, VPN Unlimited נראה כמו בחירה מוצקה לזרם. אנו ממליצים להיזהר, מכיוון ששרתים אלה ממוקמים בארה”ב, ומהירותם עשויה לצלול בעת חציית גבולות בינלאומיים. אם תרצה כמה חלופות, החיפוש שלנו אחר ה- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס והולו עשוי לעזור.

מיקומי שרת

הזכרנו לעיל ש- VPN Unlimited הופך מפה של מיקומי השרת לחלק מחלון UI הראשי. בואו נסתכל מקרוב על זה.

VPN-Unlimited-server-locations

מספרים ספציפיים לא צפויים, אך KeepSolid טוענת של- VPN Unlimited יש יותר מ -400 שרתים ב -56 מדינות. מספר מדינה זה נופל עד ליותר מ -70 אם אתה כולל שרתי P2P וסטרימינג.

אנו אוהבים לחפש גיוון על פני כמות. ל- KeepSolid VPN Unlimited יש שרתים בכמה מיקומים המייצגים בדרך כלל: אחד במרכז אמריקה, שניים בדרום אמריקה, שפע בכל דרום אסיה וכמה הפתעות, כמו לוב. למרבה הפלא, המפה מציגה לפחות שרת אחד שלא מופיע ברשימה, אי שם במערב אפריקה ליד גאנה.

בשלב זה במירוץ החימוש של VPN, 400 שרתים הם התחלה מצוינת ותו לא. לשם השוואה, NordVPN ו- ExpressVPN שברו עד כה 1,000 שרתים. עם זאת, אנו אוהבים לראות את מזרח אירופה ודרום מזרח אסיה מכוסים ביסודיות.

שירות לקוחות

VPN Unlimited מקל על התמיכה בלקוחות מאפליקציית שולחן העבודה. בכרטיסייה “תמיכה” שמסבירה את עצמה, אתה יכול ללכת לשאלות הנפוצות בדפדפן שלך או להגיש כרטיס ישירות.

VPN-Unlimited-Ticket-ticket

בכרטיס יש מידע חשוב שמילא מראש, וזה נוח להפליא. בנוסף, התמיכה מבטיחה לחזור אליך תוך שעה, אך בדרך כלל זה דומה ל 20 דקות, מה שהופך את שירות הלקוחות לאחת מנקודות המכירה הנכונות ביותר של VPN Unlimited. התשובות לשאלות טכניות וביחס לחיוב היו מחושבות היטב וכנראה שלא הודבקו בעותק.

בסיס בסיס VPN-Unlimited-ידע

בסיס הידע כתוב וברור באופן ברור, ובמיוחד החלק לפתרון בעיות, שעושה עבודה נהדרת להחזיק את ידי המשתמשים באמצעות באגים ידועים. למרות שאין פורום משתמשים, בקטגוריה זו אין לנו בעיה לתת ל- VPN Unlimited ציון גבוה.

פסק הדין

זה אמור להיות ברור כעת בסקירה זו ללא הגבלה של VPN שלא מצאנו הרבה להמליץ ​​כאן. VPN Unlimited אינו בשום אמצעי אחד ה- VPN הגרועים ביותר; שירות צריך להיות עוין באופן פעיל כדי להיכנס לרשימה זו, ולא סתם רשלנים. יש לו הטבות לעזרת הזרמה מכובדת, אך היא ממשיכה להיכנס לדרכה.

נראה כי כמה מנקודות המכירה הגדולות ביותר שלה – כמו תוכנית חיי החיים והמגוון העצום של אפשרויות התשלום – מסתתרות בכוונה, ואילו תכונות אחרות המפורסמות נעדרות על הסף (מסתכלים עליכם, הורגים מתג ומנהור מפוצל). אחרים – במיוחד השרתים הממוקדים בזרם – קל למצוא אך אינם מבצעים.

בעוד ש- VPNs אחרים לומדים וצומחים, KeepSolid VPN Unlimited קורס על עצמו. חסום תיקון גדול ומתוקנן של קורסים, מוטב שתתרחקי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map